Zilveren KWF-kreeft voor mevrouwEnklaar i Open brief aan bestuur van gemeente Holten Apotheek Holten trok veel bekijks Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten HVG Holten Jeugd handbal succesvol COC viert jubileum Dia's over leven Kenia Manny Wegen succesvol preparateur Succes voor atleten in Pingelloop Molenbelt tegen rondweg Kees Bos bij CPB Tafeltennis Grote Prijs van Salland NBvP Dijkerhoek kwam bijeen Judo voor kleuters Psycho Synthese Eendracht Tweede plaats Twenhaarsveld Positie van de vrouw HOLTENS NIEUWSBLAD DONDERDAG 10 NOVEMBER 1988 - Al meer dan dertig j aar is mevrouw C.K,P. Enklaar-Van Andel de stu wende kracht achter de jaarlijkse collecte van het Kon. Wilhelmina- fonds voor de kankerbestrijding. Jarenlang vormde zij zelfs in haar eentje het organisatiecomité, een niet geringe klus, die zij met heel veel plezier deed, naast haar druk ke bestaan als burgemeesters vrouw en moeder van een gezin met vier kinderen. De collecte is, mede door haar inzet, uitgegroeid tot de collecte met de meeste op brengst. Provinciaal gezien be hoort Holten eveneens tot de top. Sinds enige jaren heeft mevrouw Enklaar enkele vrijwilligers bereid gevonden zitting te nemen in het organisatiecomité, mevrouw Van Rappard en de heer Bult. Zij zorg den ervoor dat belangeloze inzet van mevrouw Enklaar onder de aandacht werd gebracht van de Nederlandse Vereniging tot steun aan het Koningin Wilhalmina Fonds voor de kankerbestrijding, die in feite belast is met de fonds werving voor het KWF. Vrijdag avond werd deze waardering ver zilverd in de vorm van een zilveren kreeft, het symbool van het KWF, die mevrouw Enklaar door de PR medewerkster van het KWF, me vrouw E. Pestman werd opgespeld. Mevrouw Pestman verklaarde, dat ondanks de grote vorderingen die gemaakt zijn op medisch gebied, de jaarlijkse collecte noodzakelijk blijft. Per dag krijgen 125 mensen te horen dat zijn kanker hebben. Gelukkig is de genezingskans te genwoordig groot: de helft van alle kankerpatiënten geneest. Mevrouw Enklaar verklaarde na drukkelijk, dat alleen door de inzet van de collectanten, waarvan ve len al jaren meeewerken, dit succes mogelijk is geworden. Daarnaast Mevrouw E. Pestman speldde mevrouw Enklaar de zilveren ere-speld op. wees zij de Holtenaren er op vooral toch tijdig naar de dokter bij te gaan bij en niet te wachten tot het te laat is. Tarieven verhoging Gem. Holten Apotheker Vroom kon tal van Holtenaren wegwijs maken in de dagelijk se gang van zaken. Als FNV afd. zijn we triest gestemd en met zorg vervuld, het is ook niet niks. Als de Raad onverhoopt mocht instemmen met de voorstel len dan betekent dat inkl. het op gedrongen CAI systeem een las tenverhoging van plm. f25.- per maand per 1 jan. 1989 t.o.v. maart van dit jaar. Lubbers en z'n club stelt aan de vakbeweging de voorwaarde: geen looneisen, dan geven wij de mini ma en de AOW'ers f50.- extra in 1989. Gemeenteraad laat u deze keer nu eens niet afschepen met het onfatsoenlijke en laag bij de grondse smoesje ,je went er wel De afgelopen maand zijn heel wat Hóltenaren wegwijs gemaakt in de dagelijkse gang van zaken bij de apotheek Holten. Op vijf Open Huis-avonden konden apotheker J.F. Vroom en zijn medewerksters in totaal honderd bezoekers be groeten. Oude bekenden, die re gelmatig met recepten in de apo theek komen, maar ook veel nieu we gezichten die de gelegenheid aangrepen voor een ongedwongen kennismaking. De bezoekers bleken erg geïnteres seerd in wat er zoal komt kijken bij De HVG Holten had als gastspre ker uitgenodigd de heer Van Ame- rongen uit Hellendoorn, die sprak over het thema: Winkeldiefstal enm hoe voorkom je dat? De heer Van Amerongen vertelde dat winkeldiefstal soms al vroeg begint met het stelen van snoep, later gevolgd door kidneren van twaalf tot twintig jaardie stelen om aan geld te kómen voor drugs en andere benodigdheden. Boven de 20 jaar zijn het meer de beroeps winkeldieven. Hij vertelde over de maatregelen, zoals kledingstuk ken voorzien van een apparaatje, spiegels aan de plafonds en duur dere dingen niet in de winkelgan gen opstellen. Hij raadde de dames aan onmiddelijk de verkoper in de schakelen als men iets verdachts ziet. Meisjes aspiranten A boekte een overtuigende winst op Voor waarts. Na een redelijk gelijk op gaande eerste helft die eindigde met een 6-4 voorsprong, drukte Holten in de 2e helft goed door. Met goed aanvalsspel en een geslo ten verdediging kreeg Voorwaarts geen kans meer en kon Holten de overwinning met 14-5 in eigen huis houden. Ook jongens A won. On danks het gemis van 1 speler nam Holten al bij rust een 9-4 voor sprong. Ook na rust was Holten be ter en werd met 18-8 gewonnen. Meisjes B verloor weliswaar van Schalkhaar, maar toch begint dit team, dat pas aan de competitie is begonnen steeds beter te draaien. Vooral tot de rust hield Holten goed stand (4-3). Na rust gaf de rou tine de doorslag voor Schalkhaar en werd alsnog met 6-9 verloren. Ook de welpen boekten een grote winst. Thuis tegen Pacelli bleek Holten op alle fronten sterker. Na de ruststand van 13-0 nam Holten in de 2e helft de kansen wat minder goed waar. Toch werd met 19-0 ge wonnen. de bereiding van een recept. Tij dens een rondleiding konden ze een kijkje nemen in de anders niet voor het publiek toegankelijke ruimtes. Eens te meer bleek dat er nog veel onbegrip bestaat over het beroep van ap'otheker of apothe kersassistente. Zo kon bijvoor beeld het vooroordeel worden weg genomen dat een assistente slechts een 'winkelmeisje' is. In de praktijk gaat het echter om gedi plomeerde medewerksters die een hoogst verantwoordelijke taak hebben. Verbaasd was het publiek ook over de strenge controle die elk genees middel ondergaat voor het de deur uitgaat. "Het lijkt hier wel een fa briek" verzuchtte een van de bezoe kers. Onder het genot van een kop je koffie werden op die manier veel misverstanden uit de weg ge ruimd. De Toneelclub C.O.C.(Christelijke Ontspannings Club) bestaat in middels vijfenderig jaar. Dit heuglijk feit wordt vrijdag 11 en zaterdag 12 november gevierd met de opvoering van de klucht 'Een Huis Vol Verrassingen'. Dit toneelstuk, geschreven door Johan Blaaser, wordt opgevoerd in het kerkelijk centrum 'De Kande laar', beide avonden vanaf 20.00 uur. De toegangsprijs bedraagt f. 5,- per persoon. In Holten is C.O.C. de enige toneel club, die elk jaar met de premiere van een toneelstuk komt. De afdeling Holten van de Neder landse bond van Plattelandsvrou wen hield maandag 24 oktober de afdelingsavond. Presidente Gerda Wibbelink-Roelvink kon een groot aantal leden welkom heten en in het bijzonder mevrouw Rulleman uit Deventer. Mevrouw Rulleman is gastvrouw voor buitenlandse studenten. Zij werkt ondersteunend en geeft les op uitnodiging van scholen en uni versiteiten in de Afrikaanse lan den. Tijdens haar reizen logeert zij bij studenten of hun familieleden. Zij vertelde over het leven op het platteland in Kenia en vertoonde daarbij prachtige dia's. Aan het eind van de avond beantwoorde zij nog verschillebnde vragen. De presidente herinnerde de da mes aan de toneelavond op 5 no vember mt de OLM. de koffieoch- ten op 17 november en de volgende bijeenkomst op 23 november. Tijdens de Nationale Preparateurs kampioenschappen, die gehouden werden op 29 oktober in Utrecht, heeft onze plaatsgenoot Manny Wegen mooie resultaten behaald. In de zes categorieën waarvoor hij had ingezonden, kreeg hij vier prij zen: de eerste prijs voor kleine zoogdieren, een eerste prijs voor huidprepareren van reptielen, een tweede prijs voor zoogdieren en een derde prijs voor vogels. Nee, geachte Raadsleden „het is al hangen en wurgen voor genoemde groepen", daarbovenop kunt u straks in 1990 niet bij uw kiezers mee aankomen. U had beter voor uit moeten zien, toen U grootse bouwplannen fiatteerde. Het ja renlange maandelijks aangevulde potjeRioolrecht" had u nu moeten kunnen aanspreken. 2 Voorstellen hebben we voor u alle betrokkenen, ook u gaat bv in 1989 op sociaal minimum leven, maar een jaar is in feite te kort. Het ande re voorstel, u realiseert een kom- pensatie voor de laagste inko mens, waar dat geld dan vandaan moet komen? Och Henny Ruste- biel heeft recent nog besparende oplossingen aangedragen. Wim Kok noemde de f50 - een klein doorbraakje, bij ongewijzig de gezinslasten, maar lang niet ge noeg. Daar kunnen zijn volgelin gen in de Holtense Raad, ruim ver tegenwoordigd, inspiratie uit put ten. De gemeente Olst e.a. gingen u reeds voor met een Sociaal Fonds. Het college merkt ook nog op, met de onr. goed bel. hebben we de De Zweef A2-Holten A2 3-4. In een tot in de laatste minuut, zeer span nende wedstrijd, scoorde de Zweef als eerste, omdat de Holtense kee per uitgleed in het strafschopge bied. Holten vocht echter door en het was Vosman die met een schit terende omhaal a la van Basten de stand op 1-1 bracht. Vlak voor rust was het wederom de Zweef die op een wat gelukkige wijze scoorde. Na de thee kwam Peletommie in het veld en deze scoorde meteen in de 46e minuut, uit een fraaie voor zet van de Sokke. Dit was nog niet genoeg voor Holten en het waren dan ook Kippie en Peletommie die 2-3 en 2-4 aantekende. Helaas kon Holten niet voorkomen, dat de Zweef een derde treffer scoorde, maar door verder goed verdedi gend werk van Michel, Scheet en Buffïe was Holten uiteindelijk toch de terechte winnaar. Enter Vooruit Dl-Holten Dl 4-4. Holten en Enter V waren op een moeilijk bespeelbaar, bevroren veld gelijkwaardig aan elkaar. Toch maakte Enter V voor rust 3 doelpunten doordat hun linksbui ten 3x hoog op goal schoot, waar door onze keeper kansloos was. Een 3-0 ruststand door individuele akties. Na rust was Holten veel be ter en door 4 mooie goals, kwamen we zelfs verrassend op voorsprong. Helaas kon deze voorsprong niet vastgehouden worden, want het was weer de linksbuiten die met een schot onder de lat 4-4 liet aan tekenen. Met ieder 1 punt konden beide ploegen tevreden zijn. DES El-Holten El 8-6. In deze wed strijd, gespeeld op een hard en glad veld, leed Holten een ongelukkige nederlaag tegen het sterke DES. Het was DES die de score opende door een misverstand in de Holten se achterhoede, direkt hierna schoot Erik raak 1-1. DES liep uit naar een 4-1 voorsprong en net voor rust schoot Sander een uit trap van de DES-keeper direkt te rug in het doel 4-2. Holten mistte voor rust nog een penalty, nadat Björn was gevloerd bij een solo naar het DES doel. Na rust kwam DES nog op 5-2, voordat Holten aan een sterke periode begon en de stand omhoog naar een 6-5 voor sprong door drie harde kogels van Ramon en Martijn die via een DES verdediger raak schoot. Toen was de koek voor Holten echter op en was het weer de beurt aan de DES spelers, die drie maal het net von den, de laatste uit een penalty en zo de eindstand brachten op 8-6 voor DES. Holten E2-Haarle E2 4-3. Eveneens op een bevroren veld moest er ge voetbald worden, maar onze jon gens vonden dit geen probleem, want gelijk in de eerste minuut werd er al gescoord en binnen tien minuten was het al 2-0 voor Holten. Daarna was het tempo iets ver zwakt en kon Haarle ook iets terug doen, en kwamen door aanvallen van beide op 4-2 bij rust. Na rust liet Holten het er bij zitten, waar Haarle goed gebruik van maakte en 4-3 scoorde. Zelfs een penalty ging over en de eindstand bleef 4-3 voor Holten. Holten E3-La Première E2 4-3. Af gelopen zaterdag moesten wij aan treden tegen medekoploper LAP. De uitslag van deze wedstrijd zou voor de winnaar de leiderspositie in de competitie opleveren. Vanaf het begin een zeer emotionele wed strijd, waarin duidelijk bleek wel ke belangen, vooral van de bezoe kers, op het spel stonden. Dit resul teerde in een zeer harde wedstrijd, waarbij de bezoekers geregeld nieuwe spelers wisselden, zonder er andere uit te halen. Wij waren blij dat de scheidsrechter bij een 4- 3 stand voor Holten het eindsig naal blies, zodat wij nu de kopposi tie in de competitie aanvoeren met nog drie wedstrijden te spelen. Holten Fl-Excelsior F2 0-0. Omdat vorige week gewonnen was van de koploper waren de verwachtingen erg hoog gespannen. De terreinom standigheden, een hard bevroren veld, waren er schuldig aan, dat goed veldspel niet mogelijk was. De wedstrijd speelde zich hoofdza kelijk af op het middenveld. On danks een goede inzet gelukte het onze jongens niet een doelpunt te scoren. Ook Excelsior slaagde er niet in om onze keeper te passeren en bleef de eindstand 0-0. max. grens bereikt en vervolgens wordt de officiële aankondiging op een mysterieuze volgorde door het D.B. der gemeente ondertekend. Raadsleden u zult er in november wel niet zonder kleerscheuren uit komen, maar u bent verplicht aan uw kiezers uw knappe koppen eens te buigen over de gevolgen die de voorgenomen verhogingen teweeg brengen, dat is een plicht waar u vrijwillig voor hebt gekozen. Holten 1-11-88. Namens het FNV afd. Holten D. J. Schakelaar wnd, vz. Leden van de atletiekafdeling S.V. Holten namen afgelopen zondag deel aan de Pingelloop in Haaks bergen, de eerste wedstrijd van de Twente cross-competitie. Bij de Jongens Pupillen A werd Jorge Boer zevende in 5.05 minu ten. Sanne Boer was bij de Tweede jaars Meisjes C de snelste in 4.25 minuten. Egbert Veneklaas won de 8,8 kilo meter Heren, met een tijd van 26.46 minuten. Dirk Hoekman werd zesde in een tijd van 28.30 minuten. Zaterdag 12 november wordt in Gelselaar de Ganzenloop gehou den over de afstanden 2,5,5,10,5 en 21 kilometer. Zondag 13 november vindt te Lochem de Wildezand- cross plaats over de afstanden 2, 7,3 en 14,6 kilometer en te Olden- zaal de Siemeringloop over de af standen 5,10 en 20 kilometer. Vooruitlopend op de gemeentelij ke plannen voor een onderzoek van de haalbaarheid van een Noor delijke Rondweg, hebben de bewo ners/eigenaren van de serviceflat De Molenbelt al bij de gemeente hun protest laten horen. Zij vrezen door de aanleg van een noordelijke rondweg een waardevermindering van him woningen en veel geluids- en stankoverlast. Kloosterhaar 2-Blauw Wit 2. Blauw Wit dat in de beginfase over rompeld werd door de tegenstan der kwam zeer snel door missers in de verdediging op een 2-0 achter stand en was door uitvallen van Harry Paalman .(spierscheuring) en Henk Potman (niet volledig her steld van blessure) genoodzaakt tot omzettingen. Met de keihard werkende Jan Nijkamp werd met goed spel de aanval gezocht en kon voor rust Johan Bolink uit een voorzet van Nijkamp intikken. Na de thee kreeg Blauw Wit enkele goede kansen op de gelijkmaker maar Jan en Johan faalden bij het afwerken. Kloosterhaar een tech nisch goede ploeg kreeg door het ver opdringen van Blauw Wit kan sen uit de counter en 2 minuten voor tijd was keeper Hans Bekker- nens kansloos bij een inzet van de midvoor. Eindstand 3-1. Blauw Wit 3-SC Rijssen. Dat Blauw Wit eindelijk eens weer kon beschikken over een volledig team was in de eerste helft goed merk baar. Er werd gemotiveerd ge speeld en de 2-0 voorsprong bij rust door twee treffers van Henk Stam was zeer verdiend. Na de rust - waarin Heide een mandarijn pre valeerde boven de heerlijke thee - een zelfde spelbeeld met een aan vallend Blauw Wit dat kansen kreeg op een ruime voorsprong maar raak schieten voor de aanval lers blijkbaar toch te moeilijk was. In de slotfase kwam de SC nog te rug tot 2-1 uit een strafschop. J unioren/pupillen. ASV Cl-Blauw Wit Cl. Op deze koude morgen leek het er op dat Cl „bevroren" op het veld stond en zo kon het gebeuren dat reeds in de vierde minuut de scheidsrechter 1- 0 aantekende. Doeke kreeg hierna een mooie kans op de gelijkmaker maar z'n inzet was te zacht zodat een verdediger voor de lijn kon pa reren. ASV ging hierna sterk door en bepaalde de ruststand op 4-0. In de 2e helft met Coen als laatste man en Dirk Jan voorin liep het bij Blauw Wit beter en wist Dirk Jan 2 keer te scoren. ASV liep hierna uit Kees Bos was woensdag 26 okto ber de gast van de Christelijke Plattelandsvrouwen, die bijeen kwamen in de Kandelaar. De natuurkenner Bos vertelde heel onderhoudend over de natuur om ons heen. Zo toonde hij heel duide lijk de verschillen tussen een ree en een hert en legde hij uit dat de groei van het gewei niets zegt over de leeftijd van het dier, maar veel meer afhankelijk is van de voe ding. Vervolgens konden de dames genieten van een film over het grof wild in elk seizoen. Na de pauze toonde Kees Bos de film die hij maakte in de ongerepte natuur van Alaska. De volgende bijeenkomst in de Kandelaar is op donderdag 24 no- vmember om 20.00 uur. Deze avond wordt verzorgt door schoon heidssalon Hennie. Op donderdag 10 november gaan de dames naar de rayonvergadering in Wierden, vertrek om 19.15 uur vanaf de Kan delaar, Wesepe 3-HoIten 4:4-6 Een prima prestatie van de Holten se heren. Wesepe, in de vorige wed strijd nog met 10-0 overwinnaar bij de Hoven, stond hoog op de rang lijst genoteerd. Maar de taktiek van Holten was hen onbekend. Want we hadden een verrassing in petto. Hans Schoppers werd opge offerd voor de rest van het team. Dat betekende concreet, dat hij de tegenstanders totaal uitputte, waarna Jan en Henk de zaak kon den afmaken. Steeds in 3 sets, met maar liefst 5x 21-19 in de derde set verloor hij op de nipper de games. Waarna de uitgeputte tegenstan der een gemakkelijke prooi voor de anderen werden. Jan 3 partijen en Henk 2 leverden in ieder geval één wedstrijdpunt op, waarna het dub bel wéér gewonnen werd, 18-22 en 22-24. Holten 4 blijft in de race voor een hoge klassering. In Heeten is afgelopen weekend de wintercompetitie om de Grote Prijs van Salland weer van start gegaan. Onder de ruim 130 deelne mers aan het onderdeel dressuur wareu ook enkele Bergrutiers die het er niet onverdienstelijk hebben afgebracht. Sandra Dieperink met Amber won de eerste prijs in de klasse Z2 (187 pnt). Ingrid van Dijk met Moniek plaatste zich derde in de klasse M2. In de klasse B werd Sandra Diepe rink met de jonge schimmel Devil eerste (134 pnt), terwijl Pascal Bet ten met Casper de derde prijs mee naar huis mocht nemen (130 pnt.) De afdeling Dijkerhoek van de Ne derlandse Bond van Plattelands vrouwen kwam donderdag 20 ok tober bijeen in het 'Bonte Paard'. Als gast was uitgenodigd mevrouw Ulu uit Deventer en zij vertelde iets over de Islam en ging in op allerlei aspecten die aan dit geloof vastzit ten, zoals het wel of niet dragen van de hoofddoek, het niet eten van varkensvlees, het ritueel slachten en het vasten. Het was een geslaagde avond, waarop veel duidelijk werd over de Turkse ge- loofs- en landscultuur. De afdeling Dijkerhoek houdt haar volgende bijeenkomst op 23 no vember, ook in het 'Bonte Paard' en het thema is dan: 'Plooien en Ontplooien'. tot 5-2 maar vlak voor tijd zorgde Eelco voor 5-3. Een verdiende zege voor de Aadorpse jongelui die in de eerste helft profiteerden van de sloomheid van Blauw Wit. Spelend als in de 2e helft zal er zaterdag op 't Vletgoor van „Lap" Cl gewonnen worden. Haarle Fl-BIauw Wit Fl. In een ge- lijkopgaande wedstrijd met kan sen voor beide teams was raak- schieten blijkbaar te veel gevraagd en alzo een ruststand van 0-0. In de 2e helft het zelfde spelbeeld maar een productiever Haarle dat met 2- 0. won. Ook Blauw Wit kreeg kan sen maar wist die helaas niet te be nutten. De afdeling Judo van sv Bato staat momenteel volop in de belangstel ling. Daarom heeft het bestuur be sloten om de uren van de afdeling judo uit te breiden met een kleute ruurtje voor kleuters in de leeftijd van vier en vijf jaar. Onder deskundige leiding worden deze toekomstige judoka's in vrij korte tijd op enthousiaste wijze en vooral spelenderwijs vertrouwd gemaakt met de grondbeginselen van de judosport zoals het valbre- ken en diverse basisgrepen. De kleutergroep traint op de vrijdag middag vanaf half vij in het gynlo- kaal aan de Tuinstraat. Voor nadere inlichtingen kan men bellen met het secretariaat van sv Bato mevr. M.G. Eggink-ten Velde, telefoon 62000 of mevrouw A. Lep- pink-Olydam, telefoon 62503. Door het centrum Beth-Ha-Or te Bathmen wordt en cursus Psycho Synthese georganiseerd. De cur sus heeft als doei het opheffen van storende invloeden als angst, frus tratie, agressie en gebrek aan zelf vertrouwen en om positie eigen schappen als wilskracht, creati- vieit en sociale relaties te bevorde ren. De cursus wordt individueel gege ven in Almelo en in groepsverband in centrum Bath-Ha-Or in Bath men. aanvangsdata 4 januari 1989 en 22 maart. Vooraf worden voorlichtingsavon den gehouden: op 23 november in de Lindeboom in Schalkhaar, 24 november in de Leeren Lampe in Raai te en 14 december in de Marke te Wierden, aanvang 20.00 uur. De entree bedraagt 2, p.p. De uitslagen van de vorige week gehouden onderlinge schietwed strijden van sv De Eendracht zijn: Luchtgeweer: klasse A: 1. D. Jan sen, 170 pnt.; 2. G. Koopman, 161 pnt.; 3. G.J. Schuppert, 160 pnt.; 4. G.H. Paalman, 158 pnt.; 5. W. Paal man, 153 pnt. Klasse B: 1. D.J. Nij- endijk, 142 pnt.; 2. H. Paalman, 139 pnt.; 3, B. Paalman, 136 pnt. Klasse C: 1. F. Hols, 149 pnt.; 2. C.L. Tro- mop, 130 pnt. Luchtpistool Open klasse: 1. H. J. Nekkers, 172 pnt.; 2. G.H. Paal man, 168 pnt.; 3. G.A. Haverslag, 164 pnt.; 4. H. Mulder, 161 pnt (1X10); 5. A.J. Bieleman, 161 pnt. (0X10) Tijdens de eerste wedstrijd van de onderlinge winterzeskamp van re creatiezwemmers, die zaterdag ge houden werd in het Graaf Ottobad te Zutphen, heeft ZPC Twenhaars veld een tweede plaats behaald. De organisatie was deze keer in handen van ACZ Steenderen. De wedstrijd had een vlot verloop en bij de laatste tussenstand had Twenhaarsveld zich opgewerkt naar de tweede plaats. De beide es tafettes werden gewonnen en bij de einduitslag behield Twenhaars veld de tweede plaats. De uitslag was: 1. Vorden, 129 pnt.; 2. Twenhaars veld, 122 pnt.; 3. ACZ Steenderen, 103 pnt; 4. Brummen, 101 pnt.; 5. De Duikelaar, Laren, 92 pnt.; 6. ABS Bathmen, 85 pnt. De leden. van. de HVG 'Door een heid verbonden' hielden dinsdag 18 oktober een geslaagde bijeen komst in Bethanie. Samen met mevrouw E. van der Helm bezon nen ze zich op de positie van de vrouwen in de wereld, en met name die in de Derde Wereld,

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 7