HOLTENSE MIDDENSTANDSBEURS 28-29-30 SEPTEMBER Ktjkantp Aanstoot Etektro Jan ten Velde enthousiast over Fotoplus-organisatie Financieel valt er heel wat te regelen. Hoe pakje zo iets nut besfe aan? Elektrotechnische apparatuur is onze specialiteit Daihatsu Charade 1,3 Permanente 4Wd SCHOONHEIDSSALON ,JIENNIE" Demonstraties schoonheidsbehandeling KALFSTERMANSWEIDE - HOLTEN Loop even binnen bij de Amro Bank. Om advies. Daar zijn hetplaats- genoten voor. U bent welkom met kleine vragen en grote problemen. Helpen doen we graag. Probeer 't eens. Vragen staat vrij, ook bij de Amro Bank. Amro Bank.1 De bank waar je wat aan hebt. Natuurlijk Zie onze stand op de beurs Gezellig naar de beurs geweest? Koffie met een stuk vers j*. ge vuld speculaas 2a WS> Brood daar zit wat in! Elke plak is een gouden plak! huishoudelijke apparaten wasautomaten vriezers koelers radio en t.v. CD-spelers koffiezetmachines verlichting Kom even kijken naar onze kappersdemonstraties DONDERDAG 15 SEPTEMBER 1988 38 TP 134 Genève, 1 maart 1988 Holten - Jan ten Velde heeft zich aangeslo ten bij de inkoopcombinatie Fotoplus. Foto- plus is een paraplu waaronder zich in een snel groeiend tempo vele tientallen foto- videodetaillisten zich hebben verenigd. De heer Ten Velde is sterk met het wel en wee van 'zijn' organisatie verbonden. Als bestuurslid bepaalt hij mede de koers ervan. Enthousiasme voor Foto- plus is in het gesprek een steeds aanwezige onder toon. Op de vraag waar dit enthousiasme op stoelt, zegt hij: „Meer dan ooit tevoren kunnen wij aan de weg timmeren. Als alleenstaand detaillist kun je je onmogelijk manifesteren, zoals dat nu gebeurt met onze Fotoplus FIuis-aan-Fluis krant. Fotoplus biedt altijd de laagste prijzen en dank zij dit krantje wéét iedere foto-video-fan dit ook Bovendien zijn de klanten gebaat met een organisatie die erop toeziet, dat de vakkennis van zijn leden up to date blijft. Met grote regelmaat worden de nieuwste ontwikkelingen in het vak met de leden besproken en waar dit nuttig of nodig lijkt, worden ze opgenomen in het assorti ment". Aldus de heer Ten Velde. Duidelijk is dat er in de vakhandel een grote aan trekkingskracht uitgaat van Fotoplus. Niet in de laat ste plaats omdat het een bundeling is die de hande laar een optimale vrijheid biedt. Hij moet niet mee doen met alles wat Fotoplus onderneemt, hij mag het. Vrijheid is voor iedere rechtgeaarde detaillist nu eenmaal een groot goed. Niet onvermeld mag blijven dat Fotoplus als organi satie een vrij innige samenwerking heeft met de Stichting ter Bevordering van de Amateurfotografie. Menig idee dat uit deze hoek van praktijkmensen werd aangedragen, werd door Fotoplus opgepakt en uitgewerkt. Op deze wijze wordt een alleszins ver dienstelijke inbreng geleverd tot verbetering van het fotografisch kunnen in Nederland. Specificaties Charade 1.3 met permanente vierwielaandrijving Afmetingen interieurhoogte (mm) 1155 lengte (mm) 3610 wielbasis (mm) 2340 breedte (mm) 1615 spoorbreedte (mm) voor 1380 hoogte (mm) 1400 spoorbreedte (mm) achter 1365 interieurlengte (mm) 1750 min. bodemvrijheid (mm) 165 interieurbreedte (mm)1330 min. draaistraal (m) 4,5 Motor watergekoelde 4-cilinder, 4-takt benzinemotor, type HC-E, 16 kleppen met enkele bovenlig gende nokkenas 1295 76,0 x 71,4 lichtmetaal (alum. legering) lichtmetaal (alum, legering) enkel, bovenliggend SOHC getande riem 9,5:1 66 kW (90 pk)/6500 tpm 100 Nm (10,2 kgm)/5500 tpm elektronische inspuiting (EFI) ongelode normale benzine cilinderinhoud (cm boring x slag (mm) materiaal cilinderkop materiaal blok nokkenas nokkenasaandrijving compressieverhouding max. vermogen (DIN) max. koppel (DIN) brandstoftoevoer brandstof inhoud brandstoftank (ltr.) 40 ventilator koelsysteem elektrisch, zelfdenkend Op de 58e Internationale Autosalon van Genève presenteert Dai hatsu de Charade met permanent 4WD, aangedreven door een speciaal ontwikkelde, krachtige 1.3 liter motor. De Charade 1.0 liter heeft in de tien jaar dat deze op de markt is een goede reputatie opgebouwd in prestaties, betrouwbaarheid en gunstig brandstofverbruik en zo een vaste plaats in zijn marktseg ment veroverd. Deze klasse heeft zich in de afgelopen jaren snel ontwikkeld en de concurrentie is sterk toegenomen. Kopers stel len nu veel hogere kwaliteitseisen aan een auto in de 1-liter klasse en verwachten er veel meer raffinement van. De Daihatsu Chara de speelt daar adequaat op in. Om het programma uit te breiden in met name het hogere deel van het marktsegment, heeft Daihatsu een volledig nieuwe versie van de Charade ontwikkeld. Uitgaande van hetzelfde basisconcept, vormt de nieuwe Charade 1.3 liter een rechtstreekse uitbreiding van het Charade- programma, exact aansluitend op het tot nu toe gevoerde gamma. Bij de ontwikkeling van de Charade 1.3 is volledig rekening ge houden met de eisen welke gelden in de klasse die met het nieuwe model wordt betreden, zoals de reeds van de Charade bekende onafhankelijke wielophanging rondom, aangevuld met een grote re wielbasis en spoorbreedte en constante vierwielaandrijving. De Charade 1.3 is de eerste auto in deze klasse, die beschikt over een centraal differentieel en een viscosekoppeling, die zorgt voör een gelijkmatige verdeling van het koppel over de vier constant aan gedreven wielen. De nieuwe 1.3 liter-versie is als eerste Charade voorzien van een geavanceerde viercilinder motor. Deze motor is uitgerust met vier kleppen per cilinder, die worden bediend door een enkele boven liggende nokkenas en voorzien van elektronische brandstofinjec tie. De totale cilinderinhoud bedraagt 1295 cm3 en het maximale vermogen bedraagt 66 Kw (90 pk)/6500 tpm. De krachtige motor komt uitstekeQd tot z'n recht in de lichte car rosserie van de Charade, waardoor een uitstekende stabiliteit bij zeer hoge kruissnelheid wordt bereikt. Krachtige nieuwe motor Tot het zeer hoge maximale vermogen (66 kW (90 pk)/6500 tpm) en koppel (100 Nm (10,2 kgm)/5500 tpm) van de nieuwe 1295 cm3 Daihatsu motor hebben diverse factoren bijgedragen. De prestaties van de motor met 16 kleppen en een enkele bo venliggende nokkenas lig- gen op een niveau dat di- rekt vergelijk- baar is met motoren met dubbel bo venliggende nokkenassen. Twee inlaat- en twee uitlaatkleppen per cilinder zorgen voor. een essentiële verbetering van de gas aan- en afvoer in de cilinders. De hoge compressiever houding en elektronisch geregelde brandstofinjectie zorgen voor een zeer volle dige verbranding van een mengsel met een optimale brandstof/luchtverhouding. De kleppen zijn in V- vorm volgens het cross- flow-principe opgesteld. De enkele nokkenas is exact in het midden tussen de kleppen aangebracht, waardoor de totale cons tructie van de cilinderkop bijzonder compact blijft. Door gebruik van een aluminium legering voor het motorblok, een holle krukas en holle nokkenas, wordt het to tale gewicht van de motor beperkt. Glad wegdek Op gladde ondergrond kan gemakkelijk een (of meer) van de wie len doorslaan. De viscose-koppeling leidt dan een groter deel van de trekkracht naar de wielen die niet doorslaan. Daardoor blijft de grip ook op glad wegdek veel langer gehandhaafd. Een wiel zit 'vast' in de modder Ook als maar 1 wiel doorslaat, heeft het verschil in draaisnelheid invloed op het centrale differentieel en op de viscose-koppeling. Deze geeft daardoor meer trekkracht aan de wielen die niet „vast zitten", waardoor de auto gemakkelijker vrijkomt uit de benarde positie. Extra beursaanbieiling Kuur van 10 behandelingen afslanken 10 keer zonnebank samen Oranjestraat 4 - 7451 CC Holten tel 05483-6 37 37 Smidsstraat 2 - 7447 CJ Hellendoorn Tel 05486-5 43 42 Maak het nog gezelliger en rust lekker even uit in onze lunchroom Nu Wij staan ook op de beurs met Demonstraties in banketbakken. Een oven waarin we de heerlijkste dingen bakken. Informatie over brood en gezondheid. Gezondheid en vitaliteit komt van Dorpsstraat Holten. ^^rensewe^^olten Schoonheidssalon Hennie presenteert zich op de beurs In onze stand is heel veel te zien en te beleven: Epilady ontharingsapparaat 20 simpel als scheren zo efficiënt als harsen nu van 139.-voor i 29a Afslankapparaat U kunt tijdens de beurs volledig worden geïnformeerd. Kuur van 10 behandelingen geen 295.- nu als beursaanbieding slechts en profiteer meteen van fantastische beursaanbiedingen.

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 21