Goede kwaliteit op 38e paardenfokdag Sterke mannen meten dinsdag de krachten Uit het politierapport Menwedstrijd van De Bergrijders Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag ns HOLTENS NIEUWSBLAD Kracht spanning en sensatie: Veekeuring Espelo Gevonden voorwerpen esta DONDERDAG 18 AUGUSTUS 1988 Kampioen tuigpaard Arnika van de Kogelman was een van de trotse winnaars 10 augustus: In de nacht van 9 op 10 augustus werd er ingebroken in een woning aan de Korhoender- weg. De daders kwamen binnen via een raam. Weggenomen werd o.a. geld en cheques. Tevens had men een poging gedaan om de auto mee te nemen. Vermoedelijk zijn de daders gestoord door de bewo ner van het huis die wakker werd. De hevige regenval die nacht ver oorzaakte in het centrum van het dorp weer behoorlijke overlast. De riolering kon het vele water niet verwerken, zodat de Dorpsstraat in de omgeving van het kruispunt met de StationsstraatrLarensweg weer blank kwam te staan. Tevens kwam er veel rioolslib mee naar bo ven. Hierdoor ontstond een ver keersgevaarlij ke situatie en veel stank. De brandweer had enkele uren nodig om de weg weer schoon te krijgen. 12 augustus: Aangifte werd gedaan van diefstal van vier wieldoppen. Deze werden ontvreemd terwijl de auto voor de deur stond gepar keerd. Aangifte werd gedaan door een Holtense middenstander van dief stal uit zijn winkel. Uit de vitrine werden enkele elektrische speel- goed-lokomotieven weggenomen. 13 augustus: Op de kruising Dorps- straat-Larenseweg botsten twee personenauto's op elkaar. Het bleef bij materiële schade. Ook hier betrof het een voorrangskwes- tie. 14 augustus: Bij een landbouwer aan de Maneschijnsweg geraakte een tractor in brand. Met eigen middelen gelukte het niet de brand te blussen. De brandweer, die snel ter plaatse was, had de zaak snel onder controle. De oorzaak is ver moedelijk kortsluiting geweest. Op de Holterberg werden drie per sonen bekeurd die aan het barbe cuen waren, ofschoon duidelijk met borden is vermeld dat dit ver boden is. Het brandgevaar voor de bossen is aldaar te groot, hetgeen kennelijk niet door een ieder wordt begrepen. Ook deze week werden weer di verse fietsen ontvreemd. In som mige gevallen wordt het karretje wel weer teruggevonden, doch veelal blijven ze spoorloos. De meeste diefstallen vinden plaats in het weekend bij de welbekende bars, café's en het NS station. Aan geraden wordt dan ook om zoveel mogelijk te voet naar de plaats van bestemming te gaan en zo niet, dan tenminste de fiets goed af te sluiten. Vermist worden nog: herenfiets, kleur groen, vermoedelijk een Ga zelle, herenfiets, kleur bruin, merk Vico, groene damesfiets, merk Sport. Onder zeer gunstige weersom standigheden werd zaterdag op een terrein bij café-rest. „Het Bon te Paard" in Dijkerhoek de 38e paardenfokdag gehouden door de vereniging Holbatheo (Holten- Bathmen en Omstr.). Plm. 125 paarden, waaronder veulentjes van nog maar ruim 3 maand oud werden ter keuring voorgeleid aan de jury die bestond uit H. J ansen te Enter, S. Ensing te Norg, G. Eisen te Schoonebeek, E. Kloosterboer te Vassen, G. W. Beker te Schalk haar, A. v.d. Staag te St. Jacobie Parochie (Fr.), G. Rose te Ens, A. van 't Hul te Zalk (Algemeen arbi ter) en H. Wassen te Wachtum' (Dr.). Als ringmeester fungeerden J. Stegeman, Bathmen, D. J. A. Podt, Holten en mevr. Wassen, Wachtum. De fokdag - de enige in Overijssel en een van de zeer weinige in het land die nog door een plaatselijke of streekvereniging wordt georga niseerd, werd geopend door de voorzitter de heer A. v.d. Pol te Bathmen. Na de geslaagde fokdag, een demonstratie van kracht en charme, sprak v.d. Pol tijdens een gezellige koffietafel een woord van dank tot de fam. Paalman/Kloos terboer voor het beschikbaar stel len van het keuringsterrein, de commissie van voorbereiding, de inzenders, de heer Haverslag van de afd. Holten EHBO, de juryleden en ringmeesters, gemeentebestu ren, organisaties, verenigingen, za kenmensen en particulieren die prijzen beschikbaar stelden en tot mevr. Luiten die via de geluidsin stallatie van Wim Wegstapel het vrij talrijke publiek, waaronder een aantal zomergasten, over het verloop van de keuring informeer de en de uitslagen bekend maakte. Voorzitter v.d. Pol herinnerde in zijn toespraak tevens aan het over lijden van mevr. G. Vrugteveen-de Weerd te Raalte die als admini stratief medewerkster belangrijk werk voor de vereniging heeft ge daan en aan het overlijden van Gerrit Jan Boode te Espelo, mede oprichter en ere-lid van de vereni ging „Holbatheo" die hij een groot aantal jaren, ook als bestuurslid, op uitnemende wijze heeft ge diend. Algemeen arbiter Van 't Hul, die mede namens zijn colle ga's juryleden het woord voerde, kwalificeerde het aangevoerde ma teriaal als goed met een forse plus voor de kampioenspaarden die in de ring kwamen. Bij de keurmer- ries zeer goede rubrieken met, de uitstekende kampioen Zinda (V. Lucky Boy pref.) van gebr. Morsink te Rijssen. Mede gezien het zeer grote aantal eerste premies die werden toegekend mag „Holbat heo" de toekomst met veel vertrou wen tegemoet zien, zo zei van 't Hul. Uitslagen; Merrieveulens (Type tuigpaard): 1a. Gerli- na, een mooi gebouwd veulen van gebr. Kogelman, Mariënheem; 1b. Gonda van B. Koetsier, Joppe. Merrieveulens (Type rijpaard). Zeer goede klasse; la. en kampioen Gladstone (V. Vol taire) een typisch veulen met goede bewe ging. Een ware kampioen!; 1 b. Gabilan van mevr. Harmelink, Diepenveen; 1c. Gerlinda van gebr. Morsink, Rijssen; 1d. Gaskina van mevr. van Riemsdijk, Holten; 1e. Goldv van A. v.d. Pol, Bathmen; If. Golden Lady van M. Rietberg, Holten; 1g. Golden Girl van T. Ekkelkamp, Lemele; 2a. Gonda van H. J. Schiphorst, Lettele; 2b. Goblin van J. Stoevenbelt, Lettele. Hengstveulens (Type rijpaard). Goede aan houdende groep: 1a. en kampioen Glen- morevan mevr. Wigink-Markvoort, Schalk haar; 1b. Golden Boy van J. Stegeman, Holten; 1c. Guniek van H. Deten, Holten; 1d. Goofy van Huis in 't Veld, Lettele: Ie. Generaalvan Huis in't Veld; If. N. N.vanA. Schippers, Holten; 1g. Guido van G. J. Hoekman, Lettele; 1 h. Goliath van E. Klum- pers, Markelo; 2a. Geraldaldi van dezelfde eig.; 2b. N. N. van Schippers v.n.; 2c. Gusto van W. Boksebeld, Lettele; 2d. Ginger van J. Stoevenbelt, Lettele. Een-jarigen (Type rijpaard); la. Fabilan van mevr. Harmelink-Flierman, Diepenveen; 1b. Flair van D. Nijland, Markelo; 2a. Fiona van H. J. Schiphorst, Lettele. Twee-jarigen (Type tuigpaard): la. Erlina eig. Statink (Hengelo) en Kogelman (Ma riënheem); 1b. Rentmeester van B. Koet sier, Joppe. Stermerries (Tuigpaard); 1a. en kampioen Arlina van Gebr. Kogelman, M'heem. Extra foktype met prima bloed! Keurmerries (Tuigpaard): 1a. Parel van 8. Koetsier, Joppe. Memes met twee afstammelingen (Tuig paard): 1a. Arlina(ster) met Erlina en Gerli- na,Gebr. Kogelman, M'heem. Stermerries (Type baslspaard): 1a. Brista van B. Stegeman, Markelo; 1b. Calissa van J. Jansen, Heeten; 1c. Landa van A. Schip pers, Holten. Keurmerries (Type baslspaard); 1. en kam pioen Zoliante (V. Marius) van J. Jansen, Heeten. Drie-jarigen (Type rijpaard): 1a. Dilian van W. A. Flierman, Heeten; 1b. Dading van G. J. Flierman, Heeten; 1c. Durlanda van A. Schippers, Holten; 2a. Daphe van G. J. Hoekman, Lettele; 2b. Diane van M. Huis in 't Veld, Lettele. 4-7 jarige Stamboekmerries (Type rijpaard, zogend): 1a. Catroucholien van M. Riet berg, Holten; 1b. Berdy van A. v.d. Pol, Bathmen; 1c. Cindy van Huis in't Veld. Let tele; 1d. Bellandavan A. Schippers, Holten; 1e. Batina van E. Klumpers, Markelo. 4-7 jarige Stamboekmerries (niet zogend): 1a. Aminga van L J. Haarman, Schalkhaar; 1b. Cadance van dezelfde; 1c. Bilonka van D. J. Bruil, Bathmen. Stermerries (Type rijpaard): Moeilijke be slissing gezien het leeftijdsverschil. Op kop langgelijnde merrie met bemerkingen op beweging. Redelijke rubriek met geen uit springer. Ia. Askina van mevr. G. van Riemsdijk, Hol ten; lb. Lilian van mevr. Harmelink-Flier man, Diepenveen; 1c. Siliane van J. Stege man, Holten; 1d. Catinkavan H. Deten, Hol ten; 1e. Wendy van W. Boksebeld, Lettele. Stamboekmerries 8 jaar en ouder (Type rij paard): 1a. Udine van L J. Haarman, Schalkhaar; 1b. Wellie van M. Huis in 't Veld, Lettele; 1c. Sandra van G. J. Hoek man, Lettele. Keurmerries (Type rijpaard): 1a. en kam pioen Zinda (V. Lucky Boy pref.) van Gebr. Morsink, Rijssen; 1b. Paolo eig. H. J. Rei- mert, Heeten; 1c. Asuska van B. J. Twel- laar. Schalkhaar. Merries met minstens 2 afstammelingen (Type rijpaard): la. Lilian(ster) met Dilian, Fabilan en Gabilan, van Mevr. Harmelink- Flierman, Diepenveen; la. Sandra met Wellie, Cindy en Generaal van M. Huis in 't Veld, Lettele; 2b. Sandra met Guido en Daphe van G. J. Hoekman, Lettele; 2c. Bau- line met Gonda en Fiona van H. J. Schip horst, Lettele. Aangespannen combinaties: 1. Parel van B. Koetsier, Joppe; 2. Bianka van J. Heine- man. Schalkhaar. Zadelrubriek (Type tuigpaard): 1a. Amiga van L J. Haarman (berijdster Jos Verstee- ge, Schalkhaar); 2. Udine van L J. Haar man (berijdster mevr. T. Eggenhuis-Wig- gers); 3. Cadance van L J. Haarman (be rijdster Marie Wiggers); 4. Berdy eig. A. v.d. Pol, Bathmen; 5. Batina van E. Klum pers, Markelo (berijder Dinant Leunk). Hengstveulens (Type trekpaard): 2a. Fabi an v.d. Guicker van J. Gooiker, Deventer; 2b. Titus v.d. Guicker (zelfde eig.) Matig tweetal. Merrieveulens (Type trekpaard). Beste ru briek, mooie soortige veulens met goede beweging: 1a. en kampioen Bieke van Stoevelaar van A. Eelderink, Markelo. Prachtig veulen met solied beenwerk; 1a. Ineke van de Bolman van J. Nijland, Epse; 1b. Mirjam van Groot Veldhuis van A. M. Groot Koerkamp, Diepenveen; 1b. Polka van Wiene van H. Kruders, Ambt Delden; 1c. Cora van Groot Veldhuis van Groot Koerkamp, Diepenveen; 1d. Emmy v.d. Guicker van J. Gooiker, Deventer; Ie. In- grid v.d. Posse van Hafkamp en Kok. Wese- pe; 2a. Riekske v.d. Posse van Hafkamp en Kok, Wesepe en Belia v.d. Bolwerk van G. J. Haarman, Deventer. Een-jarigen (Type trekpaard). Kleine groep met 2 betere paarden: la. Bianca van 't Broek van A. J. Bussink, Markelo; 1 b. Vera van de Rinkepas (als voren); 1c. Gerdien van A. Meijerman, Lemele. Twee-jarigen (Trekpaard). Grote maat: 1a. en kampioen Bella v.d. Wijzend van Kroe zen, Al bergen. Uitstekende merrie met cor recte beweging; 1b. Loranka van Bolman van J. Nijland, Epse; 2a. Fennie van't Broek van J. H. Daggert, Markelo. Kleine maat: 1a. Albine van A. J. Bussink, Markelo; 1b. Jolanda v.d. Bolman van J. Nijland, Espe; 2a. Marie v.d. Pieterhof van H Bosch, Luttenberg. Drie-jarige memes (Type trekpaard): 1a. Stien v.d. Posse van Hafkamp en Kok, We sepe; 1 b. Christian van Groot Veldhuis, De venter; 1c. Vera van 't Zwartewater van 3. H. Daggert, Markelo. Drie mooie merries met lichte voorkeur voor Stien. Rubriek 4 jaar en ouder: Kleine maat: 1 a. Sophia v.d. Bolman van J. Nijland, Epse; 1 b. Regina v,d, Goede Pol der van Groot Koerkamp, Diepenveen; 1c. Corry v.d. Reep van Hafkamp en Kok, We^ sepe. Midden maat: la. en res. kamp. Carolien van 't Broek van J. H. Daggert, Markelo; 1b. Regina van Vluchtenburg van M. Willem- sen. Schalkhaar; 1c. Jolanda van Kerkzicht van J. Nijland, Epse. Grote maat: 1a. en kampioen Albion van 't Broek van A. M. Munster, Saasveld; 1b. Wieteke van Marknesse van A. Eelderink, Markelo; 1c. Helga van de Lohöfte van A. Groot Koerkamp, Diepenveen. Merries met 2 afstammelingen: 1a. Jolan da met Jozefine en Vanessa van J. Nijland, Epse; 1c. Corry met Stien en Riekske van Hafkamp en Kok, Wesepe. Aan het eind van de buitengewoon ge slaagde fokdag gaf Ina Kloosterboer met .Urban" een schitterende dressuurde- monstratie. De provinciaalkampioene in door toonde haar grote klasse en kreeg vele malen een welverdiend applaus. Zijn de Sterkse Mannen van Holten onverslaanbaar? Het lijkt er wel op, want alle po gingen ten spijt is het de orga niserende vereniging Okia niet gelukt regionale sterke mannen naar Holten te halen voor het evenement De Sterk ste Man van Holten, dat dins dagavond 23 augustus op de Smidsbelt wordt gehouden. Bekende en gerenommeerde regionale krachtpatsers wer den benaderd, maar met uit vluchten als: "niet in vorm en al een tijd uit training" kregen de Holtense touwtrekkers nul op het recest. Daarom is voor het vierde onderdeel van de Hoolter dagen weer gekozen voor een wedstrijd tussen krachtbundels van eigen bo dem. Om niet in herhalingen te vallen, is wel gekozen voor een wat andere opzet. De deelnemers zullen niet als individu in de ring komen, maar in teams van twee personen tegen elkaar uitkomen. De duo's zullen zich meten op de onderdelen Brandcardrace: hierbij is het de bedoeling om een bepaal de hoeveelheid gewichten te dra gen in brancard. De meeste ge wichten en de snelste tijd is bepa lend voor de klassering. Daarnaast zullen de deelnemers zich meten in het onderdeel broekhangen. Tij dens de onlangs gehouden kampi oenschappen touwterekken stond Aanstaande zondag kan men op het pardesportterrein genieten van fraaie staaltjes menkunst. Henk Keizer (hier op archeiffoto)is komende dinsdag ongetwijfeld een van de deelnemers bij De Sterkste Man van Holten. dit onderdeel ook op het program ma. Ook dit jaar weer het pectacu- laire onderdeel vaten laden. Bier vaten gevuld met zo'n 70 kg water moeten zo snel mogelijk op een wa gen gëladen worden. Voorts zullen een paar flinke bo men doorgezaagd moeten worden en het laatste onderdeel voor de fi nale is de bekende hindemisloop met gewichten. Welke opdracht vervuld moet worden in de finale, laten de organisatoren nog even geheim. Muzikaal wordt het evenement op geluisterd door de band Reflex uit Goor en in de pauze is een optre den van de straatmuzikanten Mia mi uit Olst. Deelnemers Een aantal van de 'oude bekenden' zoals de gebroeders Jansen en Dirk Pekkeriet, evenals De Keizer en Herman Nijland hebben zich in middels aangemeld, maar ook an dere sterke mannen zijn harte wel kom. Opgave is nog mogelijk met Marti Jansen, tel 05725-1384, Liefhebbers van het aangespan nen paard kunnen komende zon dag 21 augustus hun hart ophalen op het Paardensportterrein op de Borkeld. Dan organiseert de Koet- senclub De Bergrijders een onder linge samengestelde menwed strijd. Er zullen plm achtttien aan spanningen uit Holten en omstre ken deelnemen. Er starten zowel pony's als paarden. De wedstrijd begint om 10.00 uur; de entree is gratis. De wedstrijd bestaat uit vier on derdelen: presentatie, dressuur, Buitenrit over de Borkeld met een lengte van ongever dertien kilome ter en als laatste en afsluitend on derdeel een behendigheidsrit tus sen kegels. Voor de winnaars zijn bekers be schikbaar. gesteld door L. Venek laas, camping de Holterberg, Gr Tuiters en Autorijschool Succes. Voor de jaarlijkse veekeuring (Fokveedag) die zaterdag 20 au gustus zal worden gehouden in een weide van Maatschap Stevens aan de Espelodijk zijn in totaal plm. 180 roodbonte kalveren, pinken, vaarzen, jongere en oudere koeien opgegeven. De Kalverenopfokclub zal 30 kalveren in de ring brengen. De keuring begint om half tien. i NED. HERV. KERK: 09.30 uur: ds. D. Zinkstok, De venter; kindemevendienst Franske Veltkamp; geen Jonge- rendienst. 19.00 uur: ds. W. Vons. Uitgangscollecte: Internationa le hulpverlening. Oppasdienst: mw. Ribbink en Mar greet Veldman. Diessenplas: woensdag 24 au gustus: Leger des Heils. GEREF. KERK: 09.30 uur en 19.15 uur: ds. M. Berg. In beide diensten is de eer ste collecte voor de diaconie en de tweede voor rente en aflos sing. Kinderoppas: Juliëtte Meije- rink, Renate Stam. Mw. Paal man-Verveda, mw. Valster- P aal man en mw. Droog-van Houten. Na de morgendienst koffie-uur- tje met de gasten in het "Voor huis". Gastvrouwen: mevr. G Stam-Beldman en mw. Joke Stam. DIJKERHOEK: 09.30 uur: ds. W. Vons. Uitgangs collecte: Internationale hulp verlening. OKKENBROEK: 09.30 uur: R.K. KERK: 10.00 uur: Heilige Mis in gebouw Irene (voorganger pastor B. Jansen). NIEUW HEETEN: Heilige mis om 08.00 en 10.00 uur. ARTS: W.R. van Couwelaar, Keizers- weg 32, tel. 05483-6 35 53. Spreekuren: 11.00 uur en 16.00 uur. APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, zaterdag en zondag geopend voor spoedre- cepten om 11.00 en 16.00 uur, tij dens het spreekuur van de huis artsen. Buiten deze uren, gelie ve eerst te bellen, tel. 05483-6 39 75. WIJKVERPLEGING: Stichting Kruiswerk Z.W.O., Gaardenstraat 31. Spreekuur en uitleen magazijnartikelen van maaandag t/m vrijdag van 13.30-14.30 uur, tel. 05483-614 36. Voor spoedgevallen: 24-uurs be reikbaarheid via Medicon, tel. 05700-1 24 25. Diëtiste: spreek uur volgens afspraak tijdens spreekuur wijkverpleegkundi ge. Kleuter- en zuigelingenbureau: Gaardenstraat 19, op afspraak. FYSIOTHERAPIE: Fyslotherapeutisch Centrum Holten, Gaardenstraat 31, tel. 05483-6 22 99. Dagelijks geopend van 08.00-17.30 uur. Behande ling op afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, tel. 05483-6 42 51. Behandeling vol gens afspraak (ook voor zieken fondspatiënten). TANDARTS: Spreekuur voor spoedgevallen 17.00-17.30 uur. Hulp buiten spreekuur na tel. afspraak. K. van Aken, Schoolstraat 7 Holten, tel. 05483-62884. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten: zaterdagmorgen 8-9 uur: spreekuur Diessenplasstraat 5, tel. 61515, daarna K.J. Coppool- se, Schuttersweg 4, tel. 63391. Dierenartsenpraktijk Holten S. Minnema, Dorpsstraat 63a, tel. 62835 b.g.g. 05704-30 86. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERUSSEL: Gaardenstraat 29, tel 6 27 84. Voor maatschappelijk werk, ge- zins- en bejaardenverzorging. Spreekuur: maandag t/m vrij dag 08.30-09.30 uur en volgens afspraak. ZIEKENFONDS: Spreekuur vrijdag van 08.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Groene Kruisgebouw, Gaar denstraat 26, tel. 6 14 36. OPEN BEJAARDENWERK: Inlichtingen tel. 05483-6 12 01,6 1328 en 6 28 89. ZIEKENVERVOER: 00 11 of dienstdoende arts, tel. 05483-6 35 53 ENGERGIEVOORZIENING: N.v. Energiebedrijf IJsselmij (Industriestraat 1). Tijdens kan tooruren: 05483 - 6 18 14; buiten kantooruren: 038 - 22 45 45. POLITIE: Tel. 05483-6 44 44; dag en nacht bereikbaar. BRANDWEER: Telefoon 00 11 (dag en nacht). BIBLIOTHEEK: Rorinkstraat 3, tel 05483- 6 24 87. Openingstijden: maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30- 20.00 uur; woensdag 09.30 -12.30 uur en 14.00-17.30 uur. WONINGBOUWVER. ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens 10.15-12.15 uur; en iedere 3e dinsdag van de maand 's middags 14.15-16.15 uur. ZATERDAG 20 AUGUSTUS: Fokveedag Espelo, terrein Ste vens, Espelodijk; oudheidka mer open van 13.30 uur tot 16.00 uur. ZONDAG 21 AUGUSTUS: Mo tortoertocht Holterbergrit, ver trek 10.00 uur Bonte Paard; Paardensportterrein de Bor keld: samengesteld menwed strijd, aanvang 10.00 uur. DINSDAG 23 AUGUSTUS: Sterkste Man van Holten op Smidsbelt vanaf 19.00 uur. VRIJDAG 26 AUGUSTUS: School- en Volksfeest Espelo (revue, aanvang 19.30 uur). ZATERDAG 27 AUGUSTUS: School- en Volksfeest Espelo; 1/4 en 1/8 triathlon bij recreatie- bad Twenhaarsveld; oudheid kamer open van 13.30 tot 16.00 uur. DINSDAG 30 AUGUSTUS: Kleintje RAI-occasionshow op Smidsbelt. Gevonden: blokfluit; bruine knipportemonnee met inhoud; set dopsleutels in een zwart om hulsel; grijze damesportemon- nee met inhoud; twee poezen. Verloren: kaart openbaar ver voer; donkerblauwe damespor temonnee; gouden schakelarm band; sleutelbos met rode label; blauwe kniportemonnee; geruit blauw/gele jongensjas; bos sleu tels (5 a 6) met Opel-sleutel; he renhorloge merk Casio; Groene PTT-brievenbus nr 12; een dolk; groene overjas (in de jaszak een bijbel); rode kat; oranje/gele parkiet; roodharige hond; een kat (Europese korthaar, geco deerd hc 722). Geboren: Berry Arend Dirk, zv H.H. Brosvoort en G.J. Holmer (geb. te Deventer). Overleden: J.A. Vos, oud 77 jaar. Ondertrouwd: G.J. Krikkink, oud 26 jaar. Holten en H.J. van der Burg, oud 24 jaar, Bathmen.

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 3