Blauw Wit en Vesos deelden de punten ©S S3353S en betaalbaar m THUIS IN BE BOUW NISSAN 24.50 Resultaten sv Holten I voortman bouwstoffen! Rectificatie Uitslagen tennis Landdag v° 1 Telefoons en toebehoren Haase Bouwbedrijf BV Rijssen BALTES I Ijut-Tlfel aanbieding: WAND- TEGELS DONDERDAG 12 MEI 1988 HOLTENS NIEUWSBLAD 11 Holten 4-Enter 4 6-0. Na de ge staakte wedstrijd van vorige week in en tegen hetzelfde Enter kreeg Holten thuis de revanche. Het vier de begon in hoog tempo wat resul teerde in 2 doelpunten van de zwarte parel. Good-old Johantje gaf Enter voor rust al de genade slag. Na de hervatting werd de pro- duktie opgevoerd omdat het doel saldo aan het eind van de competi tie van doorslaggevende betekenis kan zijn. Uit een prima trap van Gert van Fenna scoorde Eg Wis- sink zyn tweede seizoentreffer. Vervolgens was het weer de beurt aan Johan die doel trof uit een splijtende pass van André. Het hal ve dozijn werd vol gemaakt door Daniël. Met nog 2 wedstrijden te gaan is het vierde van de scheiden de coach Albert Meerman nog steeds in de race om het kampioen schap. Komende zondag valt de beslissing wanneer Holten op be zoek gaat bij Wierden, de grootste kanshebber op goud. Enter 5-Holten 5 3-5. Het begint langzamerhand ééntonig te wor den, maar ook deze keer kwam Holten slecht aan de start. Na de gebruikelijke achterstand werden de mouwen opgestroopt en dan komt pas de ware kracht van dit team tevoorschijn. Een gave hat trick van Hans Hofman was de in leiding tot een walk-over, geaccen tueerd door goals van Deyk en Zoetbrood. Heracles 7-Holten 9 2-2. Na een rustig begin scoorde Evert Dan- nenberg schitterend 0-1 in het voordeel van Holten. De ploeg bleef pressie uitoefenen en het werd dan ook 0-2 door een counter die werd afgerond door? (u mag driemaal raden). Daarna zakte Holten weg en het tegenoffensief van Heracles betekende 1-2 toen de Holter verdediging blunderde. In de tweede helft leek het alsof er een slaapmiddel in de thee had ge zeten. Holten kwam er niet meer aan te pas. Geen wonder dat Hol ten achteraf blij mocht zijn met de puntendeling. Holten 10-Holten 8 2-5. Er heerste een ouderwetse „Tarzancupsfeer" in het tweede kompetitietreffen tussen het 10e en het 8e van de SV. De eerste 45 minuten waren duide lijk in het voordeel van het achtste, dat na goed spel met 3-0 voor kwam. De premiesprint voor het 100e doelpunt in dit seizoen van Holten 8 was voor een outsider. Rob Onstenk viel die twijfelachtig ge eer te beurt door beheerst in ei gen doel te mikken. Hieruit putte het 10e zoveel moed dat het over moedig in de aanval ging wat 2 doelpunten opleverde. Holten 8 .sloeg krachtig terug en de strijd werd grimmiger. De wedstrijd werd definitief beslist met een vijf de treffer voor het ontketende achtste. TVC 2-Holten 2 0-1. In deze return- wedstrijd kon Holten 2 zich defini tief veilig stellen door één puntje mee naar huis te nemen. TVC daar entegen moest pertinent winnen om degradatie te voorkomen. In de eerste helft was TVC iets sterker doch wist dit niet in doelpunten uit te drukken. De rust werd dan ook bereikt met de brilstand. Na de hervatting werd Holten wat ster ker en kreeg enkele kansjes. Na goed voorbereidend werk op rechts kwam de bal voor de objec tieve kijkers wat gelukkig voor de voet van Wilco Economm, die on verwacht uithaalde. Deze lucky- goal betekende 2 puntjes voor Hol ten, dat hiermee zijn verdiende re vanche op de onterechte nederlaag van vorige week kreeg. De over winning werd als een pas veroverd kampioenschap gevierd. Overige uitslagen: Holten 3-Hera- cles 2 2-4, Holten 6-PH 9 2-5, Holten 11-Rietvogels 8 2-4. Holten Cl-SOS Cl 7-0 In deze belangrijke wedstrijd ging Holten met de wind in het gezicht voortvarend van start. Reeds na 5 min. was de score geopend. In het verloop van de eerste helft stond keeper, paal en lat verdere doel punten in de weg. In de rust meen de het technische trio, werken vol gens Ajax formule, meer druk op de schouders van de jongens te moeten leggen door de uitslag van de naaste concurrent mede te de len. Bij winst zou men kampioen zijn van de promotieklasse. Over tuigend werd deze prachtige kans optimaal benut. Via prachtige kombinaties en wervelende solo acties werd de stand naar 7-0 ge tild. Zonder meer is de kracht van het elftal de prima trainings op komst en inzet geweest bij Ben Frazer. Holten Dl-Excelsior Dl 1-3. Holten Dl moest voor de tweede keer in deze vooij aarsreeks het hoofd buigen voor Excelsior Dl. Hiermee zijn de kansen op een kampioenschap verkeken. Er lag een algehele matheid over de ploeg deze morgen. Excelsior daarente gen speelde agressief en profiteer de 2x van kapitale verdedigings- fouten, zodat de ruststand 0-2 werd. De „donderspeech" in de rust bracht helaas niet veel veran dering te weeg. Holten Dl probeer de Excelsior op eigen helft te hou den, maar via een uitval werd het zelfs 0-3. Even zag het er naar uit dat Holten Dl zich wat herstelde wat resulteerde in 1-3. Wil men de volgende wedstrijd tegen SWN winnen dan zullen de spelers, op enkele uitzonderingen na meer in zet moeten tonen. GFC D2-HoIten D3 5-5. De jongens van GFC begonnen heel goed. De achterhoede van Holten had er eerst geen vat op. Zo kon het gebeuren dat er een 3-1 achterstand met de rust tot stand kwam. In de tweede helft ging het dan ook gebeuren. Na verschillen de aanvallen werd er gelijk ge maakt. Jammer in deze periode dat er niet iets meer samenspel tot stand kwam. Maar door een uitval van Holten stonden we toch voor. De jongens dachten dat ze al ge wonnen hadden, hier dacht GFC anders over. Enkele goede snelle aanvallen en we stonden weer ach ter. In de laatste minuut bracht Holten de partijen weer in even wicht. Zo werd er een 5-5 eindstand bereikt Holten El-Hulzense Boys El 2-1. Holten had, evenals twee weken geleden, geen enkel probleem met de vrij hoog geklasseerde tegen stander. H. Boys kwam aanvanke lijk goed voor de dag en scoorde met een onhoudbaar hard schot 0- 1, maar daarmee hadden ze hun kunsten ook wel getoond. Na rust liet Holten zien dat hun ook hard konden toeslaan 1-1 en 2-1. De sco re had gemakkelijk veel hoger kun nen uitvallen, maar de voetballer tjes hadden, zo leek het wel, twee linkerschoenen aan. Met het beha len van 7 punten uit de laatste 4 wedstrijden rukken de roodzwar ten op naar de tweede plaats. Blauw Wit Fl-Holten F2 1-5. De eerste helft een sterk aanval lend Holten met de wind in de rug. Hierdoor kregen we vele doelrijke kansen. Bij het nemen van hoek schoppen bleek hoeveel last men van de wind had. De meeste gingen achter. Toch een ruststand van 0-3. De tweede helft hadden wij de wind tegen en hadden wij onze jon gens voorbereid op een zeer aan vallende tegenstander. Onze jon gens hielden het hoofd koel en na een tegendoelpunt van Blauw Wit bleken ze over meer conditie te be schikken en brachten met nog twee prachtige goals de einduit slag op 1-5. tn het Holtens Nieuwsblad van vo rige week is in de sportagenda een vervelende fout geslopen, die de se nioren van sv Holten heel wat er gernis hebben bezorgd. In plaats van de wedstrijdagenda voor 8 mei stond de agenda van 1 njei afge drukt. Onze excuses daarvoor. Blauw Wit heeft in de uitwed strijd tegen Vesos (Hellendoorn) een puntje gepakt en mocht hier mee, gezien het spel in eerste helft, niet ontevreden zijn. De gastheren waren sterker maar lieten het totaal afweten als het op scoren aankwam. De voor hoede was onproduktief en miste zeker drie prachtige kansen. Dat het bij rust nog 0-0 was had Blauw Wit ook te danken aan doelman Alco Spijker die met een paar keer schitterende reddingen treffers wist te voorkomen. Na de thee speelde Blauw Wit veel beter en kwam na een kwartier op 0-1 door Harry Kolkman uit een pass van Jan Paalman. Een paar minuten later was de stand echter gelijk toen Ronald Dommerholt doeltreffend profiteerde van „ge klungel" in de Blauw Wit verdedi ging (1-1). De vreugde over de ge lijkmaker was in de Vesos gelede ren slechts van korte duur, toen Jan Vrugteveen een blunder in de achterhoede kil afstrafte (1-2). Blauw Wit was het laatste half uur aanvallend sterker, maar Vesos kwam in de allerlaatste minuut toch nog langszij toen Blauw Wit niet bij de les was en de rechtsbui ten de kans liet om de bal scherp voor te zetten precies op het hoofd van de geheel vrijstaande Gerard Willems die met een simpel knikje 2-2 liet aantekenen. Stand: Drienerlo 21-37, Eversberg 21-26, Marle 20-25, Sportlust 20-21, Blauw Wit 21-20, De Esch 21-20, Ve sos 20-19, Daarle 21-19, Rietvogels 20-18, Markvogels 21-17, ASV 20- 16, Boswinkel 21-12 Competitie-uitslagen TC Holten (3 mei t/m 8 mei) Dinsdag 3/5 dames: Holten 1- Smash B2 3-2, Holten 2-TC Salland 1 5-0, Holten 3-MTV '65 3 4-1. Woensdag 4/5 jeugd mix: Holten 1- Drijver's 1 1-4, Holten 2-Smash B2 1-4. Donderdag 5/5 dames V: Holten- Drijver's 1 2-3, heren 50+ Holten- Drijver's 0-5. Zaterdag 7/5 jeugd mix: Holten 1- DEV LTC 2-3, Holten 2-TC Heeten 2 1-4, meisjes: Holten-Mossendam 4-1. Zaterdag 7/5 senioren mix: Holten 1-Bathmen 1 0-5, Holten 2-Colm- schate 2 3-2, Holten 3-Nijverdal 4 3- 2, Holten 4-Gr. Driene 5 3-2, Holten 5-Weerselo 4 2-3, heren: Holten 1-de Mors 1 5-0, Holten 2-de Mors 5 5-0. Zondag 8/5: jeugd mix: Holten 1- Enter 1-7, Holten 2-Smash B2 0-8. Wij adviseren u graag Ook dit jaar wordt weer op Tweede Pinksterdag in Deldenerbroek een Landdag gehouden voor jong en oud. De Landdag, die als thema heeft: "De geest der waarheid doet ons ge loven en uitgaan'; begint met een gezamenlijke meeting om 10.30 uur waarin voor zal gaan ds. A. Kleijne, predikant van de Ge meente van Gedoopte Christenen uit Hegelo, terwijl de muziekgroep Le Groupe Evangelique uit Em- men de zang en muziek verzorgt. Deze dienst duur tot ca. kwart voor tweelf, waarna er een pauze volgt. In deze pauze zijn er diverse kin- derpslen, voetbalwedstrijden, vol leybalwedstrijden en een gezellig familiespel. Tijdens de morgen dienst is er een aparte kinder bijeenkomst voor de leeftijd van 4 tot 12 jaar. In de middagdienst die om 14.45 uur begint, zullen ook deze kinde ren meewerken alsmede de mu ziekgroep uit Emmen. Predikant is ds. D. Stichter van de Baptisten Gemeente Westerhaar. Bouwbedrijf Haase: uw betrouwbare partner bij nieuwbouw of verbouw van woningen, winkelpanden, scholen of fabriekshallen. Een jong energiek bedrijf met veel sterke punten: Jarenlange ervaring Grote betrokkenheid bij cliënt en project Kleine flexibele organisatie Lage kostprijzen Als u plannen heeft voor nieuwbouw of verbouw, neem dan eens kontakt op met Bouwbedrijf Haase B.V. Galvanistraat 19, 7461 JC Rijssen Telefoon 05480 - 16442 BDVAG Ir^fTfr-f-y.t Elk jaar kiezen tienduizenden I Nederlanders hun ideale auto uit de Sunny-Succes-Collectie. Geen wonder, want wie prestaties, betrouwbaarheid, comfort en com pleetheid van de Sunny vergelijkt met de collecties van andere merken, ontdekt dat de Sunny meer auto biedt' voor minder geld. Keuze uit 30 modellen die allemaal even scherp geprijsd zyn. Ry vandaag nog bij ons langs en pas de Sunny-Succes-Collectie zèlll //k_\ ff De Sunny is al leverbaar va. //E^ jij-r'l. Mi", i si~NN'Vo.h'ti:Tn' nrv ,kn m:-;ti.z k: 'NKMOTOB OF IN SPORTIEVE 88 KW (120 PK) 16-KXEI'PER GTI. V-A- 2ü.f Diverse Sunny modellen zyn leverbaar In BVB vryc Van-'ullvoerfng. Nu 6 Jaar carrosserie-garantie. Deze garantie tegen doorroesten va incl. BT W.excl. afleven ngs koste n. Wyzlgl ngen vo «k de maker van de Micra, Prairie. Bluebird, La JE BLIJFT ERIN RIJDEN. Ook leasing en financieringen. Automobielbedrijf URENSEWEG 78 TEL. 05483-6 16 25 Basis 270 cm met Philips app. 3900.- Basis 290 cm. met Philips app. 4750.- g Basis 225x245 met Philips app. 4.995. Badkamer excl. acc. 1895.- Tientallen gerenommeerde aanbouwkeukens en badkamers. Met honderden varianten in materiaal, in I kleur, in afmetingen, enz.- I Te leveren met inbouwapparatuur van uw eigen keus en allemaal voor een betaalbare prijs. Tevens heeft Voortman voor de zelfbouwer alle materialen van fundering tot schoorsteen. Honderden deuren, parketvloeren, duizenden tegels en plavuizen voor ongekend lage prijzen. met decor p. m2 Bovendien kent Voortman vele voordelen alles in één hand scherpe prijzen eigen montage- en servicedienst gratis prijsopgaaf de grootste keus en de meeste ervaring. RIJSSEN: Nijverhèidsstraat 40. - Tel. 05480-1 50 55 Industrieterrein „Dé Mors". Geopend van 7.30-12.00 en van 13.00-18.00 u. Do. tot 21.00 u. Zat. van 8.30-16.00 u. RUSSEN - APELDOORN - STEEN WIJK -ZEIST

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 11