kleinHelderman bv 6.99 5.99 8.99 0.99 2.50 NERGENS ZO GOEDKOOP!!! 89.- 139.- 189.-* grote maten (tot 820 Itr.) Wij leveren ook voor uw vee alle Ruwvoeders: Voeraardappelen, nu voor minimum prijzen!!! Krachtvoeders: Strooisel: Biprolak rundveekorrel: Kunstmest: Een nieuw produkt is strooizout Aanbieding: Gevraagd: Serieuze varkensmesters 'IELEMAN Veevoeders AH blijft op de kleintjes ietten! Verse kippe- bouten Schouder karbonade Rib- karbonade Handperen Conférence Jonge peulen albert neijn 14 TP 114 Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze dochter Lisa Zij werd 24 maart om 3.35 uur geboren. Poon Shu Po Wong Pui Chuk 7451 EB Holten Ab Jansenstraat 16 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broer Dirk Willem Joost Wij noemen hem Joost Bertus en Joke Leunk Bertine 7451 AD Holten, 2 april 1988. Kolweg 76 Dik Kappert en Ria Jansen hebben een jaar samengewoond en dit j wordt dan ook met een huwelijk bekroond. Vrijdag 15 april 1988 om 12.00 uur zal het wezen dat wij in het gemeentehuis in Holten elkaar het ja-woord geven. U bent van harte welkom op onze receptie vanaf 17.00 uur in zaal „Het Bonte Paard", Deventerweg 87 te Dij- kerhoek. Ons adres blijft: Schepenenstraat 15, 7451 AM Holten. Zondag 10 april 1988 zijn wij Bennie en Ria Aanstoot 12V2 jaar getrouwd. We willen dit niet ongemerkt voorbij laten gaan en nodigen u uit dit feest met ons te vieren op vrijdag 15 april vanaf 19.30 uur bij „Dieka van de Kruusweg", Oude Rijssenseweg 11 te Markelo. Café Rest. Camping „De Poppe", Holterweg 23, 7475 AT Markelo Vrijdag 15 april hoop ik G. W. Beltman 75 jaar te worden Gelegenheid tot feliciteren bij Hotel Vosman, Oranjestraat 38, na half acht 7462 PT Rijssen Lichtenbergerweg 18. Na een liefdevol en dienstbaar leven, delen wij u mede dat de Here uit ons midden heeft weggenomen, onze lieve moeder en oma Johanna Willemina Bosman-Kettelarij weduwe van Marinus Johannes Bosman op de leeftijd van 73 jaar. G. H. Bosman M. Bosman-Vruggink Erik en Jolanda A. J. Kelder-Bosman H. Kelder Arjan, Marco Maurits, Marleen 7451 DX Holten, 3 april 1988 Deventerweg 13 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Heden overleed, geheel onverwacht, onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Willemina Bosman-Kettelarij op de leeftijd van 73 jaar. Dat zij moge rusten in vrede is de wens van: Holten: H. Bosman A. Bosman-Koetsier Holten: H. Huisman Hellendoorn: G. Vermaat H. Vermaat-Jansen Holten: J. Voordes-Bosman J. Voordes Uden: G. J. de Graaf-Bosman M. de Graaf Neven en nichten 3 april 1988. i Als het leven lijden wordt, is de dood een verlossing Bedroefd omdat wij hem erg zullen missen, maar dankbaar voor al die mooie jaren die wij samen hebben gehad, delen wij u mede, dat na een kortston dige ziekte, rustig en kalm is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Gerrit Jan Boode echtgenoot van Dika Johanna Willemink op de leeftijd van 66 jaar. D. J. Boode-Willemink Herman Boode Bertha Boode-Fikkert Dinant, Marjolein Wim Boode Bertie Boode-Veneklaas Slots Jan Annie Jonkman-Boode Geert Jonkman Martijn 7451 KS Holten, 2 april 19 Espelodijk 11 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Heden is na een kortstondige en ernstige ziekte van mij heengegaan mijn geliefde zwager Gerrit Jan Boode echtgenoot van D. J. Willemink op de leeftijd van 66 jaar. Jan, ik zal je missen. A. D. Boode-Niemeijer Holten, 2 april 1988 Espelodijk 2 Heden werd na een kortstondige ziekte uit onze familiekring weggenomen, onze beste neef Gerrit Jan Boode echtgenoot van D. J. Willemink op de leeftijd van 66 jaar. Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Holten: T. Boode-Stevens Holten: Joh. Boode Holten: A. G. Boode-Aalpol Kring van Dorth: E. Scholthof H. W. Scholthof-Scheperboer Holten, 2 april 1988. Heden overleed na een kortstondige ziekte van slechts enkele weken, onze beste vriend G. J. Boode op de leeftijd van 66 jaar. Wij zullen hem nooit vergeten. Fam. W. Rensen Fam. W. Reilink Fam. J. G. Haverslag B. J. Boode G. Haarman Holten, 2 april 1988. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons erelid Jan Boode Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Bestuur en leden „Holbatheo" Holten, 2 april 1988. Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader Hendrik Jan Baltus weduwnaar van Hendrika Paalman op de leeftijd van 88 jaar. H. J. Baltus J. E. Baltus-Teeselink Jan en Dini Baltus-Luggenhorst Alrik en Gerdian Henny en Gerrit Markvoort-Baltus Jetske, Anne en Diederik 7451 NE Holten, 1 april 1988 Beusebergerweg 6 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen, onze geliefde zwager en oom Hendrik Jan Baltus weduwnaar van Hendrika Paalman op de leeftijd van 88 jaar Dat hij moge rusten in vrede is de wens van: Wed. M. Aanstoot-Paalman Wed. G. J. Paalman-Aaftink G. Nijkamp-Paalman H. J. Nijkamp Wed. J. Paalman-Steunenberg Wedn. H. J. Bosschers A. Lodewegens-Paalman G. J. Lodewegens Holten, 1 april 1988. Heden is in volle vrede ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Hendrik Bosschers echtgenoot Van H. Bouwhuis op de leeftijd van 70 jaar. Holten: H. Bosschers-Bouwhuis Enter: A. H. Klein Hegeman-Bosschers H. D. Klein Hegeman Holten: H. H. Jansen-Bosschers T. Jansen Rijssen: H. J. G. Bosschers G. K. Bosschers-Roosink Enschede: H. J. Bosschers en kleinkinderen 7451 LP Holten, 3 april 1988 Boerendanssteeg 17 De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 8 april om 10.00 uur in gebouw „Irene", Boschkampsstraat te Holten. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Holten. Voor degenen die niet in de gelegenheid zijn de plechtigheid bij te wonen is er donderdag 7 april van 19.00-19.30 uur gelegenheid tot condoleren en af scheid nemen in aula „Memento Mori", Reilinksweg 8 te Holten. Heden bereikte ons het bericht dat na een langdurige ziekte is overleden onze oud-medewerker en oud collega J. H. Bosschers Gedurende ruim 40 jaar was hij verbonden aan onze bedrijven. In onze herinnering blijven wij hem gedenken als een sterk bij zijn werk en relaties betrokken mens. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers/oud-medewerkers Gebr. Dikkers b.v. Mengunie Holten b.v. Dev. Mengv. Centrale DMC b.v. Holten, 3 april 1988. Na een welbesteed leven is voor ons geheel onver wacht, rustig, ingeslapen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Hendrik Bosschers echtgenoot van H. Bouwhuis op de leeftijd van 70 jaar. Holten: J. Bosschers Okkenbroek: H. Bosschers-Stam H. J. Stam Holten: H. J. Bosschers H. G. Bosschers-Ebrecht G. J. Bosschers G. Bosschers-Ezeman Neven en nichten Holten, 3 april 1988. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een kortstondige ziekte, uit ons midden is weggenomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Hendrika Beumer sinds 19 februari 1970 weduwe van Gradus Rouwenhorst in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Holten: Jo en Dirkje Haarlem: Hen en Ab Klein- en achterkleinkinderen 7451 CD Holten, 31 maart 1988 Oranjestraat 84 De begrafenis heeft dinsdag 5 april plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Holten. DANKBETUIGING Bij deze willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en cadeaus die ik mocht ontvangen bij mijn 40-jarig jubileum. Fam. D. J. Tuitert Aaltinksweg 18, Holten. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleving tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn broer en onze oom Gerrit Tiekink betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: H. Tiekink Holten, april 1988. Oude Deventerweg 17. Kolweg 86, tel: 6 13 32 zoals mais met 30% ds. 900 vem, maisgluten - bierbostel - hooi - stro enz. gedroogde lucerne, ook per baal. met als service de nieuwe methode van rantsoen/saldo berekening. alle soorten en kwantums voor iedere stal, zowel gezakt als los. gebruik 'm!l! Voor probleembedrijven of indien beter kan. Wij leveren elke soort en hoeveelheid, zowel gezakt als los, met eigen vervoer, dus snelle levering gedurende 6 dagen per weekl! met sporenelementen, natrium-koper-kobalt. Voordeel voor afhalers; door extra korting en minder zwaar werk, want u wordt geladen op strooier hoogte, dus geen tilwerkl Veevoer en kunstmest silo's vanaf 3 ton, voor voorjaarsprijs, dus extra voordelig. (Ook inruil). voor ons uitdagend V.C.-prijsgarantie programma!! Ruw.& Krachtvoeders-Meststoffen Maneschijnsweg 21 HOLTEN 05483-61493 Voor inlichtingen, voorlichting en levering zijn we 6 dagen per week bereikbaar!!! LIFE SPORT XR 250 0 aluminium racket 0 (bespannen hoes) RUCANOR CHAMP ONE Compisite racket 0 (bespannen I SNAUWAERT J FOREST-HILLS prima kunststof racket 0 anti-trilling door jP toepassing N. V C. -ma terialen I P (bespannen KLEDINGHUIS 6 stuks kilo kilo Aanbiedingen geldig t.m. 9 april a.s. Alleen bij Albert Heijn aan de Dorpsstraat 17 te Holten kilo 150 gram

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 2