Nipte zege Blauw Wit Resultaten sv Holten TVV Holten laat weer punt liggen Schakers vierden 15-jarig bestaan Fotokring zoekt nieuwe modellen Basketbalsucces Winnen een,must' voor Mintonette uni TCEuc Miniwcni nn rlUL 1 Cild reiCUYVuDLHU Straatvoetbal Natuurfoto's in Rijssen Zeventiende postzegel- beurs HPC Top 100 in de Schure Smokkelaars op de vlucht r - 7| DONDERDAG 25 FEBRUARI 19S8 1 De wedstrijd Daarle-Bladw Wit was traditiegetrouw en geheel vol gens verwachting een zeer moeilij ke opgave voor de Blauw Witters. De gastheren trokken van meetal fel en agressief van leer en Blauw Wit stelde hier slechts paniekvoet bal tegenover en van enig verband in de ploeg was geen sprake. Dat het nog tot 5 minuten voor rust duurde voordat Daarle de stand op 1-0 bracht, had Blauw Wit voor een groot deel te danken aan doelman Spijker die tot dan toe meer dan eens z'n kwaliteiten had getoond. Hij was echter kansloos bij een strafschop van Hans Roe- rink, die bij een scrimmage voor het Blauw Wit doel werd veroorzaakt door Gert Beldman, voor wie blok keren met de hand de enige moge lijkheid was om een goal te voorko men (rust 1-0). Na de thee een totaal ander Blauw Wit dat met goede combina ties, veelal over de beide vleugels, Daarle in grote moeilijkheden bracht. In de tiende minuut kwam Blauw Wit langszij uit een penalty van Hans Stam nadat Harry Kolk man een levensgrote kans op een doelpunt was ontnomen door een veel te harde charge (1-1). Plm. een kwartier later, met Blauw Wit con stant in de aanval, liet Henry Stam, na zich handig van 2 Daarlenen te hebben ontdaan met een harde schuiver 1-2 aantekenen. Blauw Wit bleef hierna sterk aandringen voor 3-1 maar de inmiddels zwaar versterkte Daarle defensie wist schade te voorkomen. In de slotfa se ging Daarle met bijna de hele ploeg in de aanval maar Blauw Wit gaf geen krimp. Stand: Eversberg 13-20, Drienerlo 12-19, Rietvogels 13-15, de Esch 12- 14, Sportlust 12-13, Blauw Wit 13- 13, Vesos 11-10, Marle 13-10, ASV 12-9, Daarle 12-9, Boswinkel 13-9. Markvogels 12-4. Thuis tegen Marle Zaterdagmiddag speelt Blauw Wit thuis tegen Marle waarvan op 26/9 werd verloren met 1-0. Er valt dus voor Blauw Wit nog wat goed te maken. We rekenen er op dat dit zal gebeuren. De wedstrijd, die zal wor den geleid door scheidsrechter Leo Jansen, begint om half drie. Na een winterstop van 10 weken hervatte Holten de competitie met een thuiswedstrijd tegen Enter 3. Om aansluiting met de top te be houden moest er gewonnen wor den. De talrijke oefenwedstrijden hadden voor het nodige wedstrijd ritme gezorgd. Dat de mannen van Lucas en Kaatje zich bewust waren van hun taak toonden ze reeds in de eerste helft. Er werd sterk aanval lend gespeeld. Na goed spel van Snoekie, die de bal panklaar legde voor Evert werd het vlak voor rust 1-0. De solide verdediging van Hol ten toonde krimpvrij te zijn onder aanvoering van Podtje. Al kwam Holten nog enkele keren gevaarlijk voor het Enter-doel, gescoord werd er niet meer. Het bleef tot de laatste minuut een spannende partij met soms stevige duels. Ondanks de vele blessures (te veel getraind?) heeft Holten 6 geen en kele moeite gehad met het onder- aanstaande Luctor 4. Al na 10 min. opende gelegenheidsspits G. Vin cent de score met het fraaiste doel punt uit zijn serie van drie. De aan sluiting met de subtop is bewerk stelligd en menige tegenstander zal nog punten aan dit Holten 6 verspe len. Eindstand 0-5. Zondagmorgen 21 februari om 9.00 uur stond Holten 7 klaar voor de af trap. Ondanks het vroege uur was het jonge Holten 7 goed bij de les. Binnen een kwartier stond Holten middels J. Nijenhuis al op voor sprong. Nog voor rust kwam Enter langszij, na een gruwelijke blunder, door de bekende en houterige Klompenmaker. De tweede helft begon heel merkwaardig, want voordat werd afgetrapt zat Holten al in grote problemen. Tuitert moest zonodig een splinter weg werken en bleef ïn de kleedkamer achter. Ondanks de numerieke minderheid voerden de roodzwar ten de score op, want Enter strooi de kwistig met foutjes. Bolderjan is dan de man die dergelijke buiten kansjes resoluut weet af te straffen. Eindstand 3-5. Het negende schijnt uitstekend overwinterd te hebben. Werd in de eerste wedstrijd in Nijverdal de ne derlaag 6-1, nu werd De Zweef kon- stant onder zware druk gezet en werd verdiend 1-0 gescoord door gastspeler G. Oolbekkink. Ook na rust een zelfde spelbeeld met een goed spelend negende en De Zweef dat er eigenlijk niet aan te pas kwam. De voorhoede, anders zo schotvaardig, liet het deze morgen afweten. In de laatste seconden kwamen de gasten uit hun enige kans van de wedstrijd gelijk. Hoewel Turkije als voetbalnatie niks voorstelt, hebben wij voetbal lers van het laagste nivo telkens onze handen vol aan deze landge noten. Het rappe en welbespraakte PH 15, bracht de verdedigers steeds tot wanhoop. Al ras keek Holten 10 tegen een 0-3 achter stand aan. Mustafa en zijn kornui ten waren niet te stoppen. In de tweede helft kwam het tiende iets terug, doch overtuiging zat er niet in hun spel. De goed leidende Her man Schutte mocht verder nog 2 doelpunten noteren voor het te sterke PH. Holten Cl-SVZW Cl 0-0. Holten Cl moest weer aantreden, nadat ze de winterstop goed hadden doorge bracht. Ze moesten spelen tegen SVZW uit Wierden, waar ze uit twee punten hadden laten liggen. Hol ten speelde de eerste helft een goe de partij, maar miste de kansen om te scoren. De tweede helft liet het zelfde beeld zien. Holten probeerde de tegenstander onder druk te zet ten, maar moest oppassen voor de counters van SVZW. Holten kreeg nog een paar kansen, maar benutte ze niet, zodat de eindstand 0-0 bleef. Holten Dl-Vesos Dl 11-1. De hoop om in de vooijaarsreeks wat sterke re tegenstanders te ontmoeten, werd Holten in de eerste wedstrijd al ontnomen. Vesos uit Hellen- doom werd met grote cijfers ge klopt. Bij rust was de stand al 5-0, na rust werd de voorsprong uitge bouwd uit 11 doelpunten. Vesos wist nog 1 keer te scoren, door een verdedigingsfout. Een goed begin maar jammer, dat de tegenstander niet meer tegenspel kon bieden. SWN El-Holten El 4-1. De jongens van El zijn de nieuwe competitie minder sterk van start gegaan. SWN zette na het beginsignaal Holten onder druk maar wist nog niet te scoren. Na 10 minuten wis ten de jongens van Holten onder de druk uit te komen en zetten op hun beurt SWN onder druk en kwa men toen ook snel op een 0-1 voor sprong. Een minuut later was het weer gelijk. Hierna bleef Holten sterker en kreeg kans na kans, al leen het afwerken liet te wensen over, en bij een uitval van SWN kwamen deze op 2-1 voorsprong door een strafschop. Na rust was het een gelijk opgaande strijd, waarbij SWN meer geluk had bij het afwerken en een uitslag van 4-1 wist te behalen. SDOL E2-Holten E2 0-5. Holten was zeker in de eerste helft te sterk voor SDOL, en reeds na 5 minuten was het Ramon, die met een hard hoog schot de stand op 1-0 bracht. Na 13 minuten-prikte Dieter een te rugspringende bal van de keeper in het doel 2-0 en vlak voor rust maak te dezelfde speler er via de binnen kant van de paal 3-0 van. Na de rust werd het iets minder van Holten- zijde, maar SDOL was te zwak om hiervan gebruik te maken. Toch was het weer Dieter, die tweemaal via een solo fraai scoorde en Eric Gelvandria 2-Holten 1 5-5 Evenals vorige week wisten Nico, Martin en Freddy niet de volle twee winstpunten mee naar huis te ne men. Zijn de jongens zenuwachtig, of is het een gebrek aan zelfvertrou wen? De tussenstanden van deze wed strijden waren respectievelijk 0-2, 2-4 en 3-5, dus het kan wel beter! Holtcu 2-De Brug 3 1-9 Het tweede team van Holten heeft in de wedstrijd tegen De Brug uit Apeldoorn geen vuist kunnen maken. Vanaf het begin werd aan getoond dat de tegenstanders se rieuze kampioenskandidaten zijn. Bij een 0-4 stand wist Gerard de eer te redden. De Holtenaren kregen te laat grip op de bijzonder lastige ser vice van de tegenstander. De bal werd daardoor te simpel terugge bracht, zodat met een harde smash vele punten achter elkaar gescoord konden worden. Gezien de zware indeling van de 2e klasse A, waarin had de pech dat hij steenhard tegen de lat schoot, eindstand dus 5-0. Holten Fl-De Zweef F2 2-2. In een goed gespeelde wedstrijd werden de punten eerlijk verdeeld. In de eerste helft ging het spel mooi op en neer, maar er werd niet gescoord. De Zweef zette Holten in de tweede helft goed onder druk. Bij een hoek schop verdween de bal in één keer in het doel. Hierna nam Holten het initiatief over en maakte gelijk. 'Vanaf de aftrap maakte De Zweef direkt weer een goal, zodat ze met 2-1 voorkwamen. Hierna kwamen er enkele omzettingen in het Hol- tense elftal en dat had het gewenste resultaat, want Holten maakte vijf minuten voor tijd gelijk. Markvogels Fl-Holten F2 8-2. Na de winterstop moesten onze jong ste pupillen voor de eerste wed strijd op bezoek in Markelo. Wij be gonnen vol goede moed, hetgeen resulteerde in een openingstreffer van Holten. Hierna nam de thuis club het initiatief, zij voetbalden er lustig op los en scoorden acht keer. Wij wisten nog 1 keer een doelpunt te scoren, zodat de einduitslag 8-2 werd voor de thuisclub. De familie Van Wingerden kijkt met enige trots naar de verrichtingen van zoonlief achter het schaakbord. Afgelopen vrijdag, exact vijftien jaar nadat een enthousiaste groep Holtense schakers zich in een club verenigde, werd in de kantine op Meermanskamp het jubileum van de schaakafdeling van de SV Hol ten gevierd. Voorafgegaan door een simultaanwedstrijd tegen ex- Nederlands kampioene Carla Bruinenberg, was dat een feestje waard. De drie gebroeders Van Beek, Joep Middelink, Dick van de Knaap en Jan van Calcar waren de enigen die de volle vijftien jaar lid waren. Dit illustere gezelschap werd aange vuld met een aantal leden dat er minder dienstjaren op had zitten. Ook drie jeugdspelers waren van de partij. De allerjongste. Pieter Jan van Wingerden, had de grote eer pas als allerlaatste het loodje te moeten leggen na een heldhaftige strijd op de 64 velden. Tegen elven kon de eindsuitslag bekend worden gemaakt. Carla Bruinenberg haalde een score van 81 procent. Ze verloor van Gerard van Calcar, Jan ten Velde en Geert Stevens, speelde remise tegen Joep Middelink en Theo van Linden- berg, maar bleef overwinnaar tegen gerenommeerde spelers als Dick van de Knaap en Dinant en Henk van Beek. Daarna werd tot in de kleine uurtjes met de intussen ook gearriveerde dames genoten van een hapje en een drankje, waarbij uiteraard de partijen van de avond heftig werden bediscussieerd. De eerste vergadering voor het 12e straatvoetbal toernooi op het Vletgoor werd goed bezocht. Er wa ren 15 leiders van een straat of buurtschap. Enkele punten uit de vergadering waren: Als helper van het bestuur is toe getreden Jan Beltman (Lucas). Een punt van veel overleg was, dat er twee jaar geleden twee ballen in de mais zijn getrapt en die zijn na een halfjaar pas weer gevonden, maar die waren toen niet meer te gebruiken. Er is nu besloten dat er op ieder veld twee ballen zijn, en mochten er na het toemooi-einde niet het aantal ballén zijn wat er moet zijn, dan moeten alle spelers met elkaar het geld op tafel leggen wat de ballen hebben gekost. Verder is alcohol tot zich nemen tijdens het toernooi niet toegestaan. De leiders die zich hebben verslapen voor deze verga dering krijgen de kans om op 7 maart om 20.00 uur in de kantine van Blauw Wit aanwezig te zijn. Zij moeten dan het inschrijfgeld van f75.00 betalen en mogen dan mee loten voor de poule-indeling. Dit is hun laatste kans. De leiders die wel aanwezig waren zijn van: Noordenbergstraat, Industrie straat, Gaardenstraat, Look, Cana dastraat, Kozakkenstraat, Lage- weg, Verzetstraat, Landeweerd, Kollingserf, Dorpsstraat. Dijker- hoek. Holterbroek, Lichtenberg, Beuseberg. Niet aanwezig waren b.v., Churchillstraat, Schouten straat, Kenemansstraat, Espelo, Vixseboxsestraat, Holterenk- straat, Buerenpad Kolweg, Laren- seweg en de Ab Jansenstraat. Holten 2 zich bevindt, is het duide lijk dat er deze competitie voor elk puntje hard geknokt dient te wor den. Na vier wedstrijden staat het team op de onderste plaats. Don Bosco-Holten 3 2-8 In een zeer luidruchtige en druk ke zaal bij Don Bosco in Apeldoorn heeft het derde team de twee winst punten mee naar huis genomen. De populaire clubcoach van Holten (meneer H..man sr.) ging deze avond ook met het derde team mee. Rien en Henk verloren ieder één partij, terwijl Ron zijn partijen alle maal won. Hoewel hij de spanning in twee wedstrijden wel hoog hield, doch mede door zijn goede service behaalde Ron dc overwinningen. Het dubbel dat gespeeld werd door Rien en Henk ging, door het niet op elkaar ingespeeld zijn, toch moeilij ker dan verwacht werd, maar des ondanks werd er toch gewonnen. Volgende wedstrijd wordt thuis ge speeld tegen de Toekomst uit Lo- chem. Excelsior 5-Blauw Wit 2 Het tweede heeft in de wedstrijd tegen Excelsior 5 duidelijk bewe zen de winterstop goed te zijn door gekomen en won verdiend met 3-0 van een niet al te sterke tegenstan der. Blauw Wit nam direct het inia- tief en kreeg een handvol goede kansen doch het duurde toch nog tot de 25e minuut toen Hans Dij- kink uit een voorzet van Richard Beldman 0-1 liet aantekenen. Ook hierna bleef Blauw Wit sterker met prima veldspel maar scoren bleek toch te moeilijk. Direct na de her vatting had Blauw Wit uit een straf schop op 2-0 moeten komen (Hans Bekkernens werd onderuit ge haald) maar Harry Paalman liet het afweten. Een paar minuten la ter werd het toch 0-2 door Evert Vruggink. Na deze treffer bleef Blauw Wit goed doorgaan en via Johan, Richard, André en Hans werd het 0-3. In de slotfase kwamen de gastheren nog een paar keer dreigend terug maar invaller doel man Bronsvoort was zeer attent en zo bleef het bij een 3-0 zege. Blauw Wit 3-Markvogels 2 In een sportieve wdstrijd tegen Markvogels liet Blauw Wit leuk aanvallend spel zien en kwamen de vogels vaak onder grote druk te staan. Blauw Wit creëerde een aan tal kansen maar verzilveren was er (ook niet door de aanvoer) niet bij. In de tweede helft, met eenzelfde spelbeeld, bracht na plm. een kwar tier Henk Bolink met een zeer fraaie goal Blauw Wit op 1-0 en Markvogels moest hierna alle zei len bijzetten om niet onder de voet te worden gelopen. Het derde kreeg hierna vele mogelijkheden op een royale zege maar raak schieten was er niet bij en bleef het bij nog een doelpunt van Henk Bolink en Hans Aanstoot 3-0. Prima wedstrijd. Blauw Wit 3-Daarlc 3 Blauw Wit heeft met een 1-0 over winning op Daarle 3 de tweede helft van de competitie goed ingezet. De zege had eindelijk veel sprekender moeten zijn maar de Blauw Wit aanval was bepaald sterk in het missen van opgelegde kansen en dan verdien je ook niet meer. Enter Vooruit 9-Blauw Wit 6 Het zesde kwam in het klompen dorp matig uit de startblokken. E.V. was in het begin veel slagvaar diger en wist een 3-1 voorsprong op te bouwen. Het zesde ontwaakte toen uit de winterslaap, ging echt voetballen wat resulteerde in een stevige 6-3 zege. Blauw Wit 8-Êversberg 4 Het achtste startte goed en reeds in de eerste minuut kreeg Herman Dijkink een beste kans op de ope ningstreffer maar hij schoot naast. Een paar minuten later kwam Blauw Wit door Nico toch op 1-0 op goed aangeven van Ben. De vetera nen kregen hierna nog goede kan sen om uit te lopen maar helaas ble ven die onbenut. In de slotminuten van de le helft was de verdediging even niet bij de les en dat beteken de 1-1. Direct na de thee was het aan doelman Gerrit te danken dat het 1-1 bleef maar een minuut of 6 later was hij kansloos bij een snoei hard schot net binnen de 16-meter- lijn (1-2). Deze dreun kwam hard aan en voordat de blauwwitters van de schrik waren bekomen moest Gerrit alweer naar het net 1- 3). Eversberg liet hierna de touw tjes wat vieren maar ondanks sterk aandringen van de thuisclub bleef het bij 1-3. Blauw Wit B 1-De Zweef B 2. BI heeft met het behalen van een 5-4 zege op de Zweef B 2 goed ge presteerd, Reeds in de eerste mi nuut scoorde Marcel 1-0 maar de gasten drongen hierna sterk aan. Blauw Wit moest terug in eigen helft en in de 44e minuut kwamen de gasten langszij. Na de rust scoor de de Zweef 1-2, Blauw Wit kwam door Henk J an terug tot 2-2 en Mar cel zorgde in de 7e minuut voor 3-2. De Zweef kwam hierna weer op ge lijke hoogte (3-3) maar Blauw Wit besliste hiema de wedstrijd met 2 doelpunten resp. van J. P. en Mar cel. Vlak voor het eindsignaal kwam de Zweef nog terug tot 5-4. Blauw Wit El-Markvogels E 2 Blauw Wit E 1 (voorheen E 2) dat de le helft van de comp. winnend afsloot begon de 2e helft prima met een royale 8-0 zege op Markvogels E 2. De Blauw Witjes hadden er echt zin in en dat resulteerde in de vijfde minuut reeds in de openingstreffer van Ronnie. De thuisploeg bleef hiema sterk doorgaan met goede combinaties en liep bij rust uit tot 4-0. Na de rust, met onder de lat Gert Jan, bleef E 1 lustig doorgaan met scoren en bepaalde de eind stand op 8-0. De fans van Jorden Boer kunnen weer rustig slapen want hij vierde een schitterende come-back met drie goals. De „pro ducers" waren Marco, Ronnie en Jorden maar ook de anderen heb ben goed gevoetbald en genoemde spelers de kansen geboden om te scoren. Blauw Wit 2-Bentelo 1 (zaalvoet bal) In een zeer aantrekkelijke wed strijd werd verdiend gewonnen van Bentelo 1. Al zeer snel werd er al gescoord door de B. Witters en wel door J. Aanstoot 1-0 maar de gas ten maakten voor de rust al 1-1 via een paar mooie aanvallen. Er wer den een paar mooie kansen om zeep geholpen maar toch wisten'wij weer te scoren en wel door J. Aan stoot via een mooi samenspel tus sen M. Wolters en J. Aanstoot, 2-1. Al snel werd het 3-1 door J. Ave- zaath maar Bentelo wist nog een keer te scoren 3-2. Bentelo begon nu te drukken maar de verdediging gaf geen krimp zodat het tweede nu 13 wedstrijden en 11 punten heeft, een goede middenmoter. De Fotokring Centraal Overijssel heeft voor 1988 een ambitieus pro gramma samengesteld. Vier maal per maand buigt men zich over de vele facetten van de fotografie, waarbij vooral veel aandacht wordt besteed aan portretfotografie. In verband met de stijging van het ledental, (ruim 25 wordt nu ook een uitbreiding van het modellen bestand noodzakelijk. De Fotok ring is daarom op zoek naar nieuwe fotomodellen in drie leeftijdsgroe pen: 12 t/m 14 jaar (leerling-model), 15frml7jaarGunior-model), 18 jaar en ouder (senior-model). Men behoeft niet over een oogver blindende schoonheid te beschik ken. Wel is het noodzakelijk dat het model fotogeniek is en over een geod smaakgevoel beschikt ten aanzien van kleding, kapsel en ac cessoires. Originaliteit is vooral voor de wedstrijdfotografen be langrijk en daarom zullen zelfs exentrieke ideeën op gebied van kapsels en kleding welkom zijn. Langharig blond en zwart zijn licht favoriet, maar de behoeft brunettes en kort gekapte modellen er niet van de weerhouden om zich aan te melden. De Fotokring is helaas niet in staat een financiële vergoeding te geven voor het poseren. De mo dellen kunnen echter wel rekenen of een aantal fraaie foto's. Men kan zich vanaf heden zowel schriftelijk als persoonlijk als foto model aanmelden bij de Fotokring Centraal Overijssel, Grotestraat 160, 7440 AA Nijverdal, tel. 05486-1 2829. Tijdens de Krokusvakantie waren verschillende basketbalteams van de Scholengemeenschap Holten actief op een toernooi in Deventer. Dat bleek een goede greep want onder leiding van de coaches Lut- De Holtense Postzegelclub HPC houdt zaterdag 5 maart van 10.00 tot 17.00 uur in de aula van de Scho lengemeenschap voor de 17e keer de jaarlijkse grote ruilbeurs. Er bestond voorgaande jaren steeds een grote belangstelling (zelfs uit Duitsland en België) voor de Holtense beur en het actieve be stuur van HPC heeft er alle vertrou wen in dat ook deze keer weer veel postzegelverzamelaars naar Hol ten zullen komen. Voor een redelijke prijs zullen kof fie, frisdranken, belegde broodjes etc. verkrijgbaar zijn. Zij die per auto komen worden verzocht te parkeren op het parkeerterrein van sporthal 't Mossink. De befaamde natuurfotograaf Fred Hazelhoff houdt op uitnodiging van de Fotokring Centraal Overijs sel op maandag 29 februari een dia lezing over natuurfotografie in ge bieden rond de poolcirkel in café- rest. Spekhorst, Wierdensestraat 26 te Rijssen, aanvang 19.30 uur. Fred Hazelhoff volgde de opleiding grafische vormgeving en fotografie aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Rotterdam en Enschede. Als free-lance fotograaf ontwik kelde hij een eigen stijl met nadruk op natuurfotografie. Vele natuur vrienden zullen hem kennen als au teur van boeken als Leven in vrij heid, Dierenrijk Nederland (boek van de maand). De Vier jaargetij den en Dier gezien. In het natuur- tijdschrift Grasduinen en het foto tijdschrift Foto wordt zijn werk re gelmatig gepubliceerd. De dia-serie is een verslag van foto- reizen door de Shetland eilanden, Noorwegen, Zweden en IJsland. De toegangsprijs voor niet-leden bedraagt 6,-. Nadere inlichtingen over fotokring Centraal Overijssel zijn verkrijgbaar bij het secretari aat, Grotestraat 160, 7440AA Nij verdal, tel. 05486-1 28 29. gerhorst en Lukkien werden de Holtense teams ongeslagen kam pioen. De meisjes wonnen hun beslissen de wedstrijd tegen het Deventer Reviuscollege zelfs met 12 -0. Mar leen Elferink, Leonieke van Erfib- den, Ellen Toomeman, Mariska de Klosse, Lonneke van Eek en Mir jam Swerink konden dan ook te rugzien op een leerzaam toernooi. De jongens hadden heel wat meer moeite. Op het nippertje wonnen zij de beslissende wedstrijd tegen het Reviuscollege met 18-17. Met als uitblinker Martijn van de Hen gel werden Ralph Tamminga, Wil- co Pinkert, Marco Willemsen, Ar jan Bouwman. Erjan Schoemaker en Arjan ter Haar terecht kam pioen. mm Aanstaande zaterdag 27 februari presenteert Jongerencentrum De Schure de jaarlijkse bezoekers Top 100. Mensen die nog belangstelling hebben om een bezoekers Top 10 in te vullen kunnen tot en met vrij dagavond terecht in De Schure. De aanvang is 19.00 uur en de entree is vrij. Afgelopen vrijdagavond werden er in de Beuseberg smokkelaars ge signaleerd. Dat had alles te maken met de speursmokkeltocht van CJV De Vriendenschaar. Overal in het bouwland, in schuren en tuinen en op modderpaden bevonden zich patrouillerende gezagvoerders, die met grote schijnwerpers de verbo den lading probeerden te onder scheppen. Dat lukte slechts gedeel telijk, zodat de meeste smokke laars er (hoewel moe en smerig) on geschonden vanaf kwamen. Mintonette 2-Mintonctte 1 (heren): 3-0 Een zwaar door vakantie en blessu res gehandicapt heren 1 team heeft een kansloze nederlaag geleden te gen hun eigen „reserves". Na lang zoeken was het eerste versterkt met twee „cracks" uit het nog jonge verleden van de Holtense volley balvereniging. Gé Slotman en Jaap Bogaard namen de plaatsen van de spelverdelers in en binnen enkele minuten stond heren 2 op een 1-5 achterstand. De time-out bracht echter rust binnen het team en met 15-10, na nog moeizame strijd, werd de set door het tweede team gewon nen. De „reserves" gingen direct door en met 15-6 werd de tweede set binnen gehaald. Ondanks het felle verzet niet vaak onmogelijke red dingen, bleek ook de derde set dat de aanvah van heren 1 minder scoorde dan de aanval van het tweede. Met 15-10 werd ook deze set verloren. Zaterdag weer com- pleet(?) in de sporthal. Hopelijk ha len we dan de punten weer eens bin nen. Zeer belangrijke wedstrijd voor Mintonette-dames A.s. zaterdagmiddag om 16.00 uur spelen de Holtense volleybaldames tegen de ploeg van Havoc. Voor bei de ploegen geldt, dat winnen een „must" is om niet nu al het degra datiespook in de ogen te moeten kijken. In de uitwedstrijd wist Min tonette door solide en goed spel de wedstrijd met 1-3 te winnen. In Hol ten, met het fanatieke publiek aan haar zijde, moet het mogelijk zijn de punten weer te pakken. De laat ste thuiswedstrijd was het zo druk, dat de mensen die wat later kwa men, moesten staan. Ik raad u dus aan om vroeg aanwezig te zijn als u komt kijken. De dames waarderen het vele publiek niet alleen, maar beschouwen het ook als de zevende speelster, waardoor al menige be- langijke ralley werd gewonnen.

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 7