A Fcc Holtertrappers winnaar sportprijs Verwacht verlies Mintonette-dames Matige resultaten waterpolo-teams Sterk optreden van handbalheren Eerste verlies tafeltennisteam Meindert Koopman beste Holtenaar in mini-marathon Geslaagd toernooi sv Holten Handbal instuif Uitslagen Eendracht De Schure Normaal in Espelo HOLTENS NIEUWSBLAD DONDERDAG 11 FEBRUARI 1988 In de uitwedstrijd tegen het hooggeplaatste ZWOVOC in Zwol le, bleek dat de Holtense dames nog steeds de kracht kunnen op brengen om vanuit een kansloze positie terug te knokken. In de eer ste set liep het beslist niet goed en binnen 15 minuten was de setne derlaag van 15-5 een feit. In de tweede set werd Ria Mooiweer in- t, die zeer verdienstelijk speel de. Alleen het hoge blok zorgde er weer voor dat Mintonette achter de feiten aan bleef lopen en ook deze set werd met 15-5 een prooi voor de tegenstandster. In de derde set werd Anke ten Kampe gewisseld, hetgeen de aanval in het midden er op papier wat zwakker door maak te. Maar de dames bleven vechten en namen een 3-6 voorsprong, die langzaam maar zeker werd uitge bouwd naar een zeer verdiende 7-15 setoverwinning. Ook in de vierde set bleef Mintonette goed bij en via 3-6 en 7-7 leek nog alles mogelijk. Maar de risicovolle service, die op dit niveau zeker moet om niet te snel te worden afgestraft in de aan val, liet de dames ook nu regelma tig in de steek. Hierdoor werden er geen punten gescoord en werden de dames alsnog naar een 15-8 neder- laag gespeeld. De eerste thuiswed- strijd is op zaterdagmiddag 27 fe- bruari tegen Havoc. Deze wedstrijd kan beslissend zijn over de vraag of Mintonette behouden blijft voor de derde divisie. Hetzelfde geldt ech ter ook voor de dames van Havoc. RAC-Mintonette 2 (dames): 2-2 Afgelopen zaterdag mocht da mes 2 aantreden tegen RAC uit Al melo. Na een goede warming-up be gonnen ze vol goede moed aan de wedstrijd, met de opdracht om hun eigen spel te spelen. Al gauw stond Mintonette voor met 2-7. Maar de dames van RAC kwamen goed te rug tot 10-10. Toch trok Mintonette deze set aan het langste eind met 12-15. De tweede set begon niet zo sterk als de eerste; integendeel, met een achterstand van 7-1. Door goede services van Alie Nauta en betere passes en een sluitend blok werd de achterstand goedgemaakt en stoomden de Holtense dames zelfs door naar een ruime setwinst: 9-15. De derde set konden de da mes, ondanks het goede serveren van Jolanda Schippers en het ster ke aanvallen van Irene Mondeel, niet in winst omzetten. De set ging met 15-10 naar RAC. Door gebrek aan concentratie was en bleef RAC Mintonette ook in de vierde set de baas en moest Mintonette met een gelijk spel genoegen nemen. Zater dag aanstaande speelt dames 2 in Rijssen tegen koploper Rivo 1; ho pelijk met meer succes. Krekkers 6-Mintonette 5 (dames): 0-3 Na een zeer korte warming-up en dus nog stijve vingers, begonnen de dames aan deze wedstrijd. De vori ge keer was van Krekkers in Holten met 3-1 verloren. Ook had het team al twee zeer slechte wedstrijden achter de rug, zodat ze zich des te meer wilden bewijzen. En dat lukte dan ook. Het liep lekker, het sy steem draaide goed en invalster Carolien Dogterom van meisjes A2 speelde uitstekend mee. De eerste en tweede set werden respectieve lijk met 15-11 en 15-9 gewonnen. Op het laatst werd de spanning nog even verhoogd toen de stand 14-14 werd. Maar de aanhouder wint en ook deze set ging naar Mintonette, die dus met 2 punten naar huis ging. Afgelopen zaterdag was er een klein toernooitje voor D,E,F-pupil- len in sporthal 't Mossink. De pul- pillen van sv Holten kwamen uit te gen RKSV uit Rijssen. Het toer nooi was georganiseerd door de heer Kieftenbelt. Het ging deze keer niet om prijzen of vaantjes, maar het enthousias me en inzet was er van beide kan ten niet minder om. Doordat de heer Kieftenbelt belangrijke clubs had aangeschreven kreeg iedereen een mooie sticker. De uitslagen waren: D-teams: 1. Fc Twente, 8 pnt.; 2. Ajax, 6 pnt,.; 3. Feijenoord, 4 pnt; 4. PSV, 1 pnt; 5. Fc Utrecht 1 pnt (minder goals). E-teams: 1. sv Holten El, 4 pnt; 2. RKSV El, 4 pnt (minder goals). E2, 2 pnt, E3, 2 pnt. F-teams: 1. RKSV Fl, 6 pnt.; 2. sv Holten, Fl, 3 pnt.; 3. RKSV F2, 2 pnt.' 4. sv Holten F2,1 pnt. De waterpoloteams van Twen- haarsveld hebben in het afgelopen weekeinde niet kunnen overtui gen. Alleen damesteam wist een puntje te pakken, de heren gingen roemloos ten onder. Het dames waterpoloteam speelde het afgelopen weekeinde een gelijk spel van 5-5 tegen de dames van de Dinkel in Denekamp. De eerste pe riode werd met een 0-0 stand afge sloten terwijl de tweede periode met een 1-2 voorsprong voor de Holtense dames werd afgesloten. In de derde periode kwamen de da mes van de Dinkel terug tot 3-3. De laaatste periode probeerden de Dinkeldames uit te lopen, maar Twenhaarsveld hield de schade be perkt tot een eindstand van 5-5. Het eerste herenteam speelde met een verzwakte ploeg met invallers uit het tweede team tegen een sterk en beter spelend eerste team van de Dinkel. In de eerste periode nam de Dinkel al een voorsprong van 4-2 en dat liep in de tweede periode uit tot De sportploeg, sportman en sportvrouw van het jaar poseerden samen met wethouder sportzaken YLenk Westerik en voorzitter Johan Groeneveld van de sportcommissie voor de fotograaf. Een verzwakte eerste team heeft uit tegen Achilles voor een verras send sterk optreden gezorgd. Ge zien de snelheid in de Apeldoomse ploeg had Holten zich voorgeno men het tempo zo veel mogelijk uit het spel te halen. Daarin slaagden ze voortreffelijk, waardoor Achilles nauwelijks kans zag in haar eigen spel te komen. Uit onverwachte si tuaties scoorde Holten regelmatig, zodat bij de rust de beide teams nog steeds in evenwicht stonden, 7-7. Na rust kwam Holten zelfs nog met 7-8 en 8-9 voor, maar toen was men conditioneel ten einde. Via een aan tal snelle break-outs kon Achilles toen een kleine voorsprong opbou wen. Holten zag kans de nederlaag beperkt te houden, mede door het stoppen van drie strafworpen door Frans van Gennep. De winst ging met een 15-9 score naar Achilles. Scores: Nico Vorst 4, Freek Nij- kamp 3, Ron de Geus, Jan Victor Dorlas 1. Heren 2 trad thuis aan tegen kop loper Wesepe. Bij winst was Wesepe kampioen en dat gegeven gaf de gasten in de eerste minuten vleu gels. Al in de eerste helft kwam Hol ten op een 1-6 achterstand en bij rust'leidde Wesepe met 3-9. Na rust kwam Holten in eerste instantie te rug. Met nog 10 minuten te spelen was Holten teruggekomen tot 9-12. In de slotfase was het toch Wesepe dat de winst en dus het kampioen schap met 11-17 naar zich toe kon trekken. Scores: Diederik Husslage 5, Arjen Akkerman, Roland Bley- enberg 2, Boudewijn Schmets, Frans Willem Hendriks 1. De dames senioren speelden een goede eerste helft uit tegen WSV'38. In die helft werd met goed spel een 4-5 voorsprong genomen. In de tweede helft liep het minder en zag WSV kans de achterstand om te zetten in de 9-6 overwinning. Scores: Janneke Nijenhuls, Marti Barvelink 2, Annemarie Wijnberg, JeanetNijland 1. De dames junioren speelden een goede wedstrijd tegen het op de 2e plaats staande Nw. Heeten. Holten had veel moeite met de 5-1 verdedi ging van de gastvrouwen. Na een achterstand bij rust van 6-5 bleel het een spannende wedstrijd, waar in Holten nauwelijks de mindere was van Nw. Heeten. Door soms te onnauwkeurig balspel zag Holten de beide punten met de 9-8 neder laag in Nw. Heeten blijven. Scores: Rianne Landeweerd 4, Joke Mark voort 2, Sharon Vorst, Linda Slui ter 1. Jeugd Lettele was iets te sterk voor A-l. In de eerste helft kwam Lettele met 9-4 voor. Na rust hielden beide teams elkaar in evenwicht en zag Holten geen kans de achterstand in te lopen. Eindstand 12-9. C-l kwam met 0-1 voor teger Kwiek. Bij rust stonden beid€ teams gelijk 1-1In het begin van de tweede helft kwam Holten met 3-1 achter. Met een beetje geluk wister de pupillen de achterstand nog oir te zetten in de 3-4 winst. Programma: In verband met het carnaval is er geen handbalcompe titie. De afdeling handbal van sv Holten houdt op donderdag 18 en vrijdag 19 februari weer de jaarlijkse handbal-instuif voor alle kinderen van de basischool (vanaf groep drie). De groepen drie en vier zijn op don derdag 18 februari van 09.00 tot 12.00 uur welkom in de sporthal. De groepen vijf en zes 's middags van 14.00 tot 16.30 uur. Op vrijdag 19 fe bruari beginnen 's morgens van 09.00-10.30 uur de jongens van groep zeven en acht en van 10.30 tot 12.00 uur de meisjes van groep ze ven en acht. Via de scholen hebben al veel kin deren zich aangemeld. Wie niet op een Holtense school zit kan zich op geven bij J.V. Dorlas, Ab Jansen- straat 3, tel. 6 35 30. De groepen op donderdag doen bal spelen, behendigheidsoefeningen en natuurlijk wordt er een partijtje handbal gespeeld. De groepen op vrijdag krijgen een soort 'handbal- le4s' en er wordt in toernooi-vorm handbal gespeeld. Belangstellende ouders zijn welkom om naar de ver richtingen van hun kinderen te kij ken. De fietscrossers van fc de Holtert rappers, amazone Zwennie Vin cent en atleet Egbert Veneklaas zijn respectievelijk uitgeroepen tot sportploeg, sportvrouw en sportman van het jaar. Maandag avond reikte wethouder sportza ken Henk Westerik tijdens de jaar vergadering van de sportcommis sie in zaal Vosman de bijbehoren de plakettes uit en bloemen uit. De sportcommissie had dit keer 'keuze genoeg. Voor de sportman van het jaar werden maar liefst ze ven kandidaten genomineerd: Bart Willems (fïetscross). Bets Brink- 'man (schieten), John Jacobs, (bad minton), Jan Beunk, (krachtsport), August Müller, (motorsport), Ap Koetsier, (atletiek) en de winnaar, Egbert Veneklaas. Bij de sportploe gen waren zes kandidaten, een heu gelijk aantal. Voorgedragen waren ponyclub de Bergruitertjes (8-tal), tafeltennisvereniging Holten, team Muller/ Van Heek, jeugdteam bad mintonclub Holten, MAC De Hol- terberg en de fcc De Holtertrap pers. Bij de dames had de jury de keuze uit drie: Marietje Brinks, (touwtrekken), Truus Ongena, (al gemeen) en Zwennie Vincent. Voor Zwennie was het de tweede keer dat zij gekozen werd tot sport vrouw van het jaar. De jonge ploeg van de fcc De Hol tertrappers maakten een mooie show van hun binnenkomst. Ge kleed in hun wedstrijdtenue 'scheurden' zij op hun felgekleurde fietsen de zaal binnen om in een slip te stoppen vlak voor de bestuursta fel. De winnende ploeg bestaat uit Bart Willems, Nederlands kam pioen, Jeroen Grave, Nederlands kampioen, Berry Meernan, 2e plaats, Gerben Pinkert, 2e plaats en Roy van de Linde, reserve. De motivatie in het juryrapport luid de: "Je bent jong en je wilt wat. Deze slogan van een populaire om roep is van toepassing op het jeug dige fietscross-team van de fcc De Holtertrappers, die vooornoemde zegswijze goed heeft laten doorwer ken in hun prestaties. Nadat op ver schillende regionale wedstrijden diverse prijzen in de wacht waren gesleept, vond de bekroning plaats in Emmeloord. Tijdens de Neder landse kampioenschappen fïets cross 1987 bleken de prestaties van deze jongens bij elkaar zó goed, dat ze werden uitgeroepen tot het beste team van Nederland". Voor sportman van het jaar Egbert Veneklaas, toepasselijk wonend aan de Doorlopendedijk, was de motivatie voor de verkiezing: "De definitieve doorbraak van de atleet Egbert Veneklaas bij de crosslo pers is de laatste jaren succesvol verlopen. Daar waar 1987 een bloei periode was voor de afdeling atle tiek van sv Holten, betekende dit jaar tevens een succesjaar voor Eg- bert Veneklaas. Vele erepalmen konden dan ook in ontvangst wor den genomen, zoals o.a. in Gaande ren, Goor, Oldenzaal en bij de Hol tense Oliebollencross, die hij zowel in 1986 als 1987 op zijn naam wist te schrijven". Egbert werd namena de atletiek vereniging nog even extra in het zonnetje gezet door voozitter Wim Brinks, die niet alleen de looppres taties van Egbert prees, maar ook zijn organisatorische kwaliteiten die hij ten toon spreidt voor de di verse atletiekevenementen. De uitverkiezing van Zwennie Vin cent, Holtens succesvolste amazo ne, tenslotte, werd als volgt gemoti veerd: "Mens en dier moeten, om zo goed mogelijk te functioneren, een eenheid vormen. Deze stelling heeft Zwennie Vincent - sinds 1981 lid van de ponyclub de Bergruiter tjes - goed geïnterpreteerd. Zo werd zij op 28 februari 1987 Overijssels indoorkampioen in de klasse Z, waarna op 14 maart een lang ge koesterde wens in vervulling ging: Nederlands kampioene Indoor van de KNF in de klasse zwaar. Een an dere aansprekende prestatie werd op 3-4 juli in Arnhem geleverd. Zij won toen de bronzen medaille tij dens de Internationale Jeugd Olympische Dagen op Papendal". De clubleden van de Bergruitertjes waren in paardrij kostuum naar Vosman gekomen om Zwennie een bloemenhulde te brengen. In zijn openingsspeech herdacht voorzitter Johan Groeneveld de vo rig jaar overleden Jan Warrink, die steeds nauw verbonden is geweest met sportief Holten. Onder andere stond hij aan de wieg van de Sport stichting Holten, de voorloper van de sportcommissie. Groeneveld gaf vervolgens een overzicht van de maatregelen die de sportcommis sie heeft voorgesteld om zwembad Twenhaarsveld levensvatbaar te houden. "Holten kan het zich als toeristenplaats niet permiteren om zijn openluchtbad te sluiten. Daar zullen wij ons in ieder geval sterk voor maken. Aan de andere kan wil ik dan graag meteen een beroep doen op de Holtenaren: maak ge bruik van de eigen lokale accomo dates en voorzieningen. Wij met zijn allen als Holtense burgers be talen er gezamenlijk voor om ze in stand te houden", aldus Groenveld. Holten 1-de Brug 4 4-6 Na een spannende ontmoeting hebben Nico, Martin en Freddy toch de eerste punten moeten inle veren. Belangrijk was de verlies- partij van het anders zo goed suc cesvolle dubbel van Nico en Fred dy. Desondanks werd daarna toch nog een 1-3 achterstand omgezet in 3-3, zodat de spanning weer hele maal terug was. De bezoekers wis ten echter uit te lopen tot 3-5. Fred dy zorgde nog voor 4-5, via z'n twee de winstpartij op deze avond. De laatste wedstrijd moest Nico he laas uit handen geven tegen de sterkste man van de Brug 4, waar mee de eindstand op 4-6 werd be paald. Martin speelde sterk en lijkt z'n oude vorm weer bijna terug te hebben. Lievertjes 5-Holten 3 0-10 De uitwedstrijd tegen de Liever- De uitslagen van de onderlinge wedstrijden van sv de Eendracht zijn: Luchtgeweer klasse A: 1. H.J. Nek kers, 177 pnt.; 2. D. Jansen, 163 pnt.; 3. W. Paalman, 159 pnt (3X10); 4. E.J. Grootentraast, 159 pnt. (2X10); 5. B.J. Oplaat, 156 pnt; 6. G.J. Schuppert, 151 pnt.; 7. G.H. Paal man, 146 pnt. Klasse B: 1. B. Paal man, 147 pnt.; 2. D.J. Nijendijk, 131 pnt.; 3. A. Paalman, 130 pnt. Klasse C: 1. G.J. Sluiter, 150 pnt.; 2. F.L. Tromop, 126 pnt.; 3. G.J. v. Aefst, 124 pnt.; 4. C.L. Tromop, 121 pnt.; 5. A. Pekkeriet, 114 pnt. Luchtpistoot, open klasse: 1. A. Schuppert, 172 pnt.; 2. H. J. Nek kers, 170 pnt.; 3. H. Mulder, 154 pnt (5X(); 4. G.H. Paalman, 154 pnt. (4X9); 5. A. Bieleman, 150 pnt. 6-3 en in de derde periode werd het zelfs 8-4. In de laatste en vierde pe riode leken de Holtenaren wat be ter op dreef, maar konden toch niet verhinderen dat de Dinkel de wed strijd afsloot met 12-7. Zondagavond moest het tweede herenteam naar Hengelo om het daar op te nemen tegen Weusthag. Ook het tweede was gehandicapt door het missen van twee goede spelers: een aanvaller en een verde diger, maar wisten de score in de eerste periode te beperken tot een 1-0 achterstand. Maar in de tweede periode werd het met een strafworp tegen 5-0. In de derde periode leek Twenhaarsveld sterker te spelen maar misten een paar maal het doel door precies op de lat te schie ten waardoor het geluk aan de Wuesthag kant was en deze verder uit kon lopen tot 7-0. De vierde en laatste periode klapte Hoten ineen door gebrek aan wisselspelers en moest toezien dat Weusthag de wedstijd afmaakte met een stand van 11-0. tjes 5 uit Apeldoorn leverde een simpele overwinning op. Ron Hul- leman, Henk Westerik en Rien Lammertink wonnen al hun partij en vrijwel probleemloos. Het dub bel Lammertink/Hulleman zorgde voor het 10e punt. Met 3 punten uit 2 wedstrijden doet het derde team van de TTV naar verwachting goed in de vierde klasse. Swift 30-Holten 5 6-4 Naar het zich liet aanzien bleek Holten 5 zich lichtelijk te hebben hersteld, maar daar is dan ook alles mee gezegd gezien de nederlaag 6- 4. De als versterking optredende Jan Ophof die meespeelde deze avond, kwam als enige overwin naar uit de bus, en speelde dan ook voor de 100% winst. Richard en Ro nald hadden minder geluk, hetzij dat deze jongens enkele wedstrij den in 3 games verloren. Het dub bel Jan/Ronald was behoorlijk sterk en won moeiteloos. De vol gende wedstrijd tegen Gorssel 3 zullen Jan, Hans en Bert trachten de eerste overwinning voor dit team binnen te slepen. Blauw Wit SENIOREN: Vrijdag 21 februari: 20.00 uur Kla verjassen in clubhuis 't Vletgoor. Zaterdag 13 februari: (veldvoet- bal) Nijverdal 1 - Blauw Wit 1,14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Hulz. Boys 2 - Blauw Wit 2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur) Zaalvoetbal: donderdag 18 februa ri 22.00 uur: sporthal 't Mossink, Blauw Wit 1 - SC Rijssen 1. 22.00 uur sporthal de Marke, Hen gevelde: Bentelo 1- Blauw Wit 2. JUNIOREN/PUPILLEN: Zaterdag 13 februari: (sporthal) Blauw Wit 1 pupillen Fl, El, E2, aanvang 09.00 uur; aanwe zig 08.45 uur. Blauw Wit Dl, D2,. aanvang 11.00 uur, aanwezig 10.30 uur. SV Holten JUNIOREN/PUPILLEN: Rhoda Raalte Al- Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten BI - Rhoda Raalte BI, 14.00 uur; Rhoda Cl- Holten Cl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten Dl - Rhoda Dl, 10.30 uur. SENIOREN: Zondag 14 februari: (oefenprogramma) Holten 1 - Ma- rienheem 1, 10.00 uur; Holten 2 - Marienheem 2,10.00 uur; Holten 3 - ^Nijverdal 2,10.00 uur; RV 4 - Holten "4,10.30 uur; SOS 3 - Holten 5, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur); Holten 6 - SOS 4, 09.30 uur; Holten 9 - SOS 5, 09.30 uur. Sporthal 't Mossink: Holten 7 van 09.00 tot 10.00 uur; Holten 12 van 10.00 tot 11.00 uur; Holten 10 van 11.00 tot 12.00 uur. Handbal Donderdag 18 en vrijdag 19 februa ri: Handbal-instuif in sporthal 't Mossink. Volleybal Geen thuiswedstrijden. PROGRAMMA SPORTHAL 't MOSSINK voor de week van 13 februari tot en met 19 februari 1988 Zaterdag: 9.00-16.00 Blauw-Wit 16.00-18.00 hockeyclub Holten 18.00-20.00 Blauw-Wit dames 20.00-21.00 Holterbroek 21.00-22.00 Beuseberg Zondag: 9.00-12.00 sv Holten, voet bal 20.00-21.00 Biesters Maandag: 16.00-18.00 sv Holten, voetbal 18.30-22.30 badmintonclub Holten Dinsdag: 11 00-12,00 Beldsnijder 16.15-22.30 Mintonette 22.30-24.00 Blauw-Wit Woensdag: 15.00-16.00 Beldsnijder 16.00-18.30 hockeyclub Holten 18.30-22.30 badmintonclub Holten 22.30-23.30 Wegstapel Donderdag: 9.00-22.00 sv Holten, handbal 22.00-23.00 KNVB 23.00-24.00 sv Holten, All Stars Vrijdag: 9.00-13.00 sv Holten, hand bal 16.00-18.30 hockeyclub Holten 18.30-22.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijns zaken, tel. 6 16 66 toestel 722), en in dien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. Gerard Nijboer eiste zaterdag de hoofdrol voor zich op in de mini- marathon te Apeldoorn. De oud-Europees kampioen was superieur aanwezig op het 18,6 km lange parcours in de prachtige dreven van het Apeldoornse heuvellandschap. Zijn winnende tijd bedroeg 56.07 min. Meindert Koopman, lid van Daventria, Deventer was onbetwist Holtens beste atleet. Hij werd achtste in 1 uur, 10 sec. Egbert Venek laas, de Holtense sportman van het jaar, kon goed meekomen in deze wedstrijd van hoog gehalte. Egbert werd 14e in 1 uur 1.41 min. Er stonden liefst 3500 deelnemers aan de start. Zondagmiddag 14 februari presen teert Jongerencentrum De Schure de film: Children of a lesser God. Het verhaal taat over James Leeds, een leraar op een school voor doven en slechthorenden die zich het lot aantrekt van schoonmaakster Sa rah Norman, vroeger een begaafd leerlinge op de school, maar die door privemoeilijkheden weigerde verder te leren. De film begint om 134.30 uur en kost 3,50 tot zestien jaar; ouder dan zestien jaar 4,50. Voor vroege vogels is er 's morgens vanaf 10.00 uur fruhshoppen. Deze keer in het teken van diverse spelle tjes en 's middags is er een zuur koolmaaltijd. Dirk Hoekman, de runnerup van de Holtense atletiek scoorde een tijd van 1 uur 6.00 min. Gerard Bel- dman de veteraan, blijft op gelijk niveau. Drima in 1 uur 10.50 min. Gerard Markvoort in 1 uur 14.10 min. moet sneller kunnen. Henk Aalpol in 1 uur 14.50 min. komt er steeds beter in. Wim Hartkamp uit stekend in 1 uur 17.37 min. Vooral in zo'n groot deelnemersveld is één minuut tijdsverschil heel veel. Wim Beldman in 1.19.05 min., Wim Brinks in 1 uur 22.11 min., Ap Koet sier in 1 uur 23.40 min. en Jan Tee- selink in 1 uur 23.50 min. Iets tegen vallend Harry Heuvelmans, 1 uur 26.15 mirt., prima Jan Krooshof in 1 uur 28.12 min., evenals Evert Wes- sels 1 uur 29.30 min. Zijspancoureur August Müller houdt in de winter maanden zijn conditie op peil met dit soort wedstrijden. Wel niet zo soepel ogend als op zijn motor fi nishte hij in 1 uur 31.20 min. Bij de jeugd was Sanne Boer indoor ac tief. Ze deed het prima en werd der de op de 50 m. in 7.50 min. Programma Komende zaterdag de start van de PGJO-crosscompetitie, een reeks van zes wedstrijden waarvan de beste vier resultaten tellen. De eer ste wedstrijd ls in Bathmen en gaat over de afstanden 2,5-5-10 en 20 km. Zondag 14 februari is de Tukkers loop te Albergen over 2-5-10 en 16 km. Op april is het weer "brekk'n en an- gaon" in Espelo. Het is de commis sie school en volksfeesten Espelo weer gelukt Normaal naar Splo te halen.

Holtens Nieuwsblad | 1988 | | pagina 9