A Slager Brands nieuwe sponsor de Rietvoorn Holten falend ten onder tegen Enter Blauw Wit onderuit Pech achtervolgt Mintonette-dames Eerste winst voor handbal heren Resultaten Blauw Wit Uitslagen dressuur stal de Eik Jeugd In een sensationeel verlopen wedstrijd heeft een zeer hard knok kend en op de beslissende momen ten ongelukkig Mintonette drie punten moeten inleveren bij Zvo- voc 2 uit Zwolle. In de eerste set wa ren de zeer lange dames uit Zwolle steeds iets sterker dan het zich stuk verdedigende Mintonette. Met name door het zeer goede en harde aanvalsspel van Anke ten Kampe bleef Mintonette toen goed bij, maar kon niet verhinderen dat de eerste set toch met 12-15 naar Zwo- voc ging. Gesteund door het weer massaal opgekomen en fel meele vende publiek overklaste Minto nette in de tweede set haar tegen stander volkomen. Met de voor sprong van 13-9 leek een setover winning nabij. De scherpe aanval van Hannie Kolk was, samen met de prima veldverdediging reden voor een feest op de tribune. Helaas werden op de beslissende momen ten de fouten aan de verkeerde, lees door coach Paul de Vrijer gewenste resultaat en zo trok Mintonette ook deze set naar zich toe, 16-14. Mor genavond spelen de dames uit te gen WVC Volley 2 in Wierden. Mintonette 1-Rac 4 (heren) 3-0 De heren hebben de eerste over winning van dit seizoen binnen. Te gen deze taaie tegenstander werd goed aanvallend spel getoond. De setuppers leverden goed werk, dat door de aanvallers goed werd afge maakt. Vooral Henk scoorde veel en hard terwijl ook Bert en Lennart steeds goed doorkwamen. Michel, met trainingsachterstand, kon aanvallend ook prima mee, zodat de ploeg eigenlijk nauwelijks in ge vaar geweest is. Onze Nestor Wim, scoorde vooral op het midden snoeihard. Met 15-12, 15-9 en 15-9 werd de overwinning binnenge haald. Mintonette 3-Krekkers 5 (heren) 2- 2 In de eerste set werd al duidelijk dat het Krekkersteam, bestaande een gelijk- Mintonette, kant gemaakt. Drie maal achter elkaar fout serveren uit jeugdige spelers, zorgde er voor dat Mintonette haar voorsprong toch nog kwijt raakte. Met 13-15 werd ook de tweede set verloren. In de derde set leek het er even op dat de Holtense volleybal- sters in elkaar zouden storten, maar bij een 3-8 achterstand rech ten de dames de ruggen en werd er een inhaalrace ingezet die pas stop te bij de setstand van 15-12. Dat de vierde set de spanning zou geven die er kwam, had niemand gedacht. Mintonette zette door en door snel en gevarieerd aanvals spel, werd het huizenhoge blok van Zwovoc ontweken. Het enthousias me kende geen grenzen en langza merhand sloop er iets van vertwij feling in het spel van de Zwolse da mes. Mintonette ging door en bij de stand 14-12 in Holtens voordeel leek de setoverwinning en het dik verdiende punt nog slechts een kwestie van seconden. Maar wat ongelukkig, via de netrand ge scoorde smashes van Zwovoc brachten de ploeg weer terug en 2 smashes van hun boomlange aan- valster zorgden voor de kater voor Mintonette. Vriend en vijand was het er over eens dat Mintonette te weinig gekregen had. Het klateren de applaus van het publiek liet ech ter blijken dat met een beetje meer geluk de punten naar Holten ge gaan waren. En dat geluk... het moet toch eens komen? Misschien zaterdag wel in Hardenberg, waar Mintonette moet aantreden tegen Havoc. Mintonette 2-Rac (dames) 3-0 De eerste overwinning van da mes 2 is een feit. Dit gebeurde afge lopen zaterdag tegen Rac uit Alme lo. Dames 2 heeft nu 5 punten uit 5 wdstrijden. In de eerste set werd een achterstand van 2-5 omgezet in een voorsprong van 10-5 door een zeer sterke serve van Hieke Plan- tinga, waar Rac geen vat op had. Deze set werd met 15-11 gewonnen. Ook in de tweede set bepaalde da mes 2 het spel. Met een aktieve ver dediging en aanvallend spel werd de set gewonnen met 15-8. Met name Nicole Hesselink speelde een uitstekende wedstrijd. De 2-0 vóor- sprong bood goede perspectieven voor de volle winst. Toch werd de derde set een moeizame. Een 10-5 voorsprong werd uit handen gege ven. Vanaf 10-10 ging het gelijk op totdat Rac een voorsprong nam van 13-14. Een tactische wissel van Astrid Vosman voor Nicole had het waardige tegenstanders was voor Mintonette. Door redelijk goed spel wist Mintonette deze set te winnen met 15-9. In de tweede set kenden de Mmtonette-heren duidelijk een inzinking. De setoverwinning ging dan ook naar de Krekkers. (3-15). De derde set vertoonde ongeveer hetzelfde beeld: Mintonette verloor deze set met 4-15.- In de vierde set knokte Mintonette voor wat het waard was en zowaar er werden weer punten gescoord. Nu maakte de tegenstander de fouten en raak te gedemoraliseerd. En hoewel de Krekkers nog aardig wisten bij te krabbelen was het toch „good old" Piet Zeelte die met twee ouderwets harde opslagen- op z'n Japans (of was het Chinees) - de setwinst naar De hengelsportvereniging de Riet- Of de vissen zich nu beter zullen laten vangen, vermeldt de historie niet. Zeker is wel, dat de Holtens/Marke- lose vissers er voortaan warmpjes bij zitten in de bodywarmers van Piet Brands. Mintonette toehaalde (15-10). Bij Stal de Eik werden druk be zochte dressuurwedstrijden gehou den in het kader van de herfstcom- petitie. De uitslagen waren: Junioren klasse A: 1. Bennie Bui tenhuis met Pollie (133 pnt.); 2. Ivon te Riele met Dunja (132 pnt.); 3. Margriet van Rijssen met Wolde (127 pnt.); 4. Danielle ten Kate met Japie (126 pnt.); 5. Nijnke de Jong met Sandra (125 pnt.) Klasse BI: 1. Jeanette Bril met Nel lie (133 pnt.); 2. Pieternel Stegeman met Sander (129 pnt.); 3. Gusta Bouwhuis met Wendy (125 pnt.); 4. Aukje den Herder met Sander (124 pnt.); 5. Herma Schoppers met Ja pie (123 pnt.) Senioren klasse A: 1. Hendrikus Nijzink (134 pnt.); 2. Gerry Tromp (125 pnt.0; 3. Hemiette Nijzink (124 pnt.); 4. Bertus Posma (119 pnt.). Klasse B1-B2: 1. Christiaan Tho mas met Monika (140 pnt.); 2. Jo PouwmetMonika(138 pnt); 3. Eve lien Vos met Karan (137 pnt.) 4. Fre- derique Waakop Reyers met Sona te (135 pnt.); 5. Eggie Lamping met Golden Irish (132 pnt). voorn heeft in slagerij Brands een nieuwe sponsor gevonden. Voor zitter H. Kerks van de Rietvoorn mocht tijdens de vorige week ge houden algemene ledenvergade ring uit handen van vader en zoon Brands van de gelijknamige slage rij uit Holten vijf prachtige body warmers in ontvangst nemen. De body-warmers zijn voorzien van het embleem van De Rietvoorn en zijn bestemd voor het team van de Rietvoorn dat elders deelneemt aan wedstrijden. Slager Brands weet wat kwaliteit betekent en kwam met uitstekend materiaal dat jaren-mee zal gaan. Voorzitter Kers bedankte vader en zoon Brands voor deze goede geste. Na dit officiële intermezzo werd er door de aanwezigen uitgebreid ge- dicussieerd over de wedstrijdvisse rij van het afgelopen en het komen de seizoen. De voornaamste veran deringen die plaats vinden zijn: -de hengelkeus wordt vrij, dat wil zeggen dat er voortaan bij alle wed strijden ook met match en winkle- picker gevist mag worden; - er zal alleen nog op maatse vis ge vist worden. kenpol met 750 gram. pige datum is vastgesteld zondag 6 Er zal een gezamenlijke wedstrijd december. Definitieve datum, met Bathmen gehouden worden plaats en tijd in het kastje bij Zan- (alleen winkle-picker). Als voorlo- ting. Blauw Wit Zaterdag 14 november: Wintercup De tweede wedstrijd van de winter cup (Holten-Enter) op zaterdag 7 november in de Schipbeek bij de t.v. toren werd ditmaal gevist op gewicht. Glorieus winnaar werd Leo Scholten uit Markelo met 3300 gram (62 stuks) met Frans Mensink op de tweede plaats (1300 gram) Op de derde en vierde plaats ein digden Jan Slaghuis uit Enter en Gerrit Jansen uit Holten met 970 gram. Vijfde werd J an Willem Plek- SENIOREN: Blauw Wit 1 - Excelsior 1 (vriend- schapp), 14.30 uur; Blauw Wit 3 - SWN 4, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Kloosterhaar 3.12.45 uur. JUNIOREN: Blauw Wit A2 - Holten A2, 11.00 uur. Lapremiere Cl- Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur). PUPILLEN: Blauw Wit Dl - Holten D2, 10.00 uur; Blauw Wit El - De Zweef E2, 09.45 uur; Blauw Wit E2 is vrij; Hol ten F1 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur. DAMESVOETBAL: Blauw Wit pupillen - Enter Vooruit, 11.00 uur. ZAALVOETBAL: Donderdag 19 november: 22.00 uur sporthal 't Mossink: Vabo 1 - Blauw Wit 1; 22.00 uur Vabo 2- Blauw Wit 2, sporthal Veenelan- den, Almelo. ten 6,10.00 uur; Holten 7 vrijr; Hol ten 8 vrij; Holten 9 vrij; PH 15 - Hol ten 10 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten 11 vrij; Holten 12 vrij. Handbal Zaterdag 14 november: Holten Al thuis tegen ABS om 14.00 uur; BI thuis tegen Kwiek om 13.15 uur;JB 1 thuis tegen Achilles om 14.45 uur; Cl thuis tegen Kwiek om 12.30 uur; Welpen: tournooi in Haarle. Vertrek om 14.00 uur. Zondag 15 november: Heren 1 thuis tegen Achilles om 14.00 uurr; heren 2 thuis tegen WSV '38 2 om 15.10 uur; dames S thuis tegen WSV '38 om 13.05 uur; dames J thuis te gen heeten 2 om 12.10 uur. Programma sporthal 't Mossink voor de week van 14-11 tot en met Sparta 3-Blauw Wit 2: Na de eer ste nederlaag in dit seizoen (31 ok tober uit tegen SC Rijssen 2 waar van wegens plaatsgebrek geen ver slag in H.N.) trad Blauw Wit 2 in En schede zaterdag aan tegen het sterke Sparta 3 dat in de openings fase stevig onder druk werd gezet. Na 20 minuten leverde dat een 0-1 voorsprong op. Een snelle aanval over links bracht Hans Aanstoot in stelling die uit een kopbal de Spar- ta-doelman passeerde. Blauw Wit bleef hierna goed doorgaan en Sparta dat moest komen kwam na een kwartier langszij, toen de cor rect fluitende scheidsrechter Lup- pes voor Sinterklaas speelde en Sparta een strafschop toekende (1- 1). Een minuut later wist Erik Jan sen een Sparta-voorsprong te voor komen en ruim voor rust kwam Blauw Wit op 1-2 door Evert Vrug- gink die de te ver voor zijn doel staande keeper met een handig lob je verschalkte. Na de rust volko men aan elkaar gewaagde teams met een gelijkmaker voor Sparta, waardoor Blauw Wit wat meer kan sen kreeg om te scoren waarvan eerst Henk en daarna Hans Aan stoot profiteerde (1-3). Sparta kreeg in de laatste tien minuten nog twee kansen op een gelijkspel waarvan één door doelman Erik werd ge stopt en de ander slordig werd naastgeschoten. Eindstand 1-3. Blauw Wit 3-Drienerlo 2: Het derde speelde zaterdag tegen kop loper Drienerlo een goede wed strijd. Met name in de eerste helft werd goed tegenstand geboden, aan de technisch betere studenten. Blauw Wit kreeg zelfs een aantal goede mogelijkheden om de score te openen. Aan de andere kant kwam Drienerlo niet verder dan een schot op de paal door toedoen van de goed keepende Gerrit Bronsvoort. Na rust was Blauw Wit vast beraden om goed te blijven doorgaan. Een terecht gegeven strafschop gooide echter roet in het eten. In eerste instantie stopte Ger rit de strafschop, maar in de re bound was het wel raak 0-1. Hierna zakte het spel bij het derde een beetje weg, scoorde Drienerlo via een prachtige kopbal 0-2. Blauw Wit bleef echter werken voor een doelpunt dat er helaas niet in zat. Des 9-Blauw Wit 8: Het 8e kwam al na 10 minuten met 1-0 achter, via een snelle rush van Herman Dij- kink was het snel weer 1-1. Toen zijn broer echter een koppie te klein bleek, was het 2-1. Met medewer king van de clubscheidsrechter werd het voor rust nog 4-1. Nico scoorde na rust 4-2. Het 8e was hier na wel beter, maar Des scoorde 5-2 en 6-2. Lohuis kopte zeer „cool" 6-3 binnen. Hij was deze middag prima in vorm Des bepaalde de eind stand op 7-3. Blauw Wit Al-Daarle Al: Blauw Wit begon sterk en agressief de wedstrijd tegen Daarle en na ruim tien minuten werd het openingsof fensief met een doelpunt bekroond, door „de Bakker", Na dit doelpunt moest Blauw Wit terug, door een sterk aandringend Daarle, dat niet tot scoren kon komen voor de rust. Ook in de 2e helft een sterk Blauw Wit openingsoffensief- Na flink ge klungel voor het Daarle doel kon „de Bakker" zijn 2e treffer maken. Daarle moest terug en een goede aanval via Gerald leverde een pri ma voorzet op die door Wim Barve- link ingekopt werd. In de slotfase kwam Daarle nog aan een treffer toen de scheidsrechter een merk waardige aktie met een strafschop bestrafte. Eindstand 3-1. Blauw Wit Bl-Eversberg BI: Blauw Wit startte matig in dit har de treffen. Na verloop van tijd werd het echter veel sterker en Evërs- berg's achterhoede gaf veel kansen weg. Ruim over de helft van de speeltijd van de eerste helft scoor de Marcel de eerste treffer. Later bleek dit ook de enige te zijn. Blauw Wit E2-Vesos E2: Blauw Wit E2 werd in de najaarsreeks on geslagen kampioen. Ondanks het feit dat er niet best werd gespeeld werd er ook nu wel weer gewonnen. Blauw Wit kwam al snel op 1-0, waarna de „eetjes" het verder wel goed vonden. Vesos kon dan ook te recht op 1-1 komen. Voor rust liep Blauw Wit makkelijk uit tot 3-1. Na de rust ging het nog steeds slecht. Door een paar „opwellingen" scoor de Blauw Wit- nog wel vier keer, maar de goed keepende Martijn moest toch nog een treffer toe staan. Doelpuntenmakers waren Marco, Erwin, Ronnie en Gert Jan. Vaste lezers van deze rubriek zullen de naam van Jorden Boer missen in het verslag en zeker bij de makers van de doelpunten. Jorden ligt ech ter in het ziekenhuis en wordt na mens het hele team en de leiders beterschap gewenst. Blauw Wit Fl-Markvogels Fl: In de eerste helft werd prima voetbal gespeeld door beide ploegen. Hoe wel Blauw Wit wat sterker was, gaf Markvogels goed partij. Toch scoorde Bart voor Blauw Wit de openingstreffer. De eerste voor sprong in deze competitie. De „vo geltjes" waren sterker en ook con stant in de aanval. Blauw Wit kon daar, na de goede eerste helft, wei nig meer tegenover stellen en doel punten konden dan ook niet uitblij ven. Markvogels scoorde 3 keer. Eindstand 1-3. De streekderby Holten-Enter heeft het talrijke publiek niet gebracht wat het verwachtte. De thuisclub demonstreerde ook deze middag dat het begrip thuisvoordeel op haar niet van toepassing is. De laatste uitwedstrijd - tegen Borne - gaf de Holtense aanhang bepaald aanleiding tot optimistische ver wachtingen voor de wedstrijd te gen de roodwitten uit Enter. Nu moet gezegd worden dat de snelle achterstand de onzeker spe lende thuisclub in een een ongun stige uitgangspositie bracht. Al na vijf minuten nam Enter de leiding toen doelman Erwin Stukker bij een voorzet var\ links niet stevig ge noeg ingreep: de forse Enterspits Erik Pots kon zodoende 0-1 inkop pen. Holten deed wat het kon om de ge lijkmaker te forceren, maar er werd te onsamenhangend gespeeld en bovendien beslisten de jonge Ente naren veel persoonlijke duels in hun voordeel. Toch wisten de rood zwarten wel enkele doelkansen te creëren; zo schoot halverwege de eerste helft Jan Traanman van net buiten het strafschopgebied rake lings over en vlak voor rust konden achtereenvolgens Geert Brands en Ep Boode het verlossende schot corner net over en kort daarop wist hij enig gestuntel in de Holtense de niet lossen. Ook de tweede helft be- fensie resoluut af te straffen (0-2). gon met kansen voor de thuisclub. De meest agressief spelende en daardoor ook gevaarlijkste aanval ler Jac Speelman zette twee keer scherp voor, maar noch René Ban- nink noch Ep Boode wisten te sco ren. De Entenaren weerden zich onder tussen met verve. Middenvelder Jan Otten ging daarbij zelfs over de schreef en de correct leidende scheidsrechter Elshof uit Lattrop noteerde hem in zijn boekje. Holten bleef aandringen zonder er in te slagen enige lijn in de aanval- sopzet te brengen. In de 60e minuut knalde Geert Brands hard in, maar de betrouwbare Enterse goalie Geels redde fraai. Kort daarop kwam de in thuiswedstrijden veelal ongelukkig spelende René Ban- nink in goede schietpositie, maar hij trapte in de grond, zodat doel man Erwin Geels slechts een roller- tje behoefde op te pakken. Enter zat intussen in aanvallend opzicht ook niet stil. Rond de 70e minuut kopte de gevaarlijke cen trumspits Erik Pots eerst uit een S V Holten JUNIOREN/PUPILLEN Zaterdag 14 november: Holten Al - Hector Al, 14.30 uur; Blauw Wit A2 - Holten A2,11.00 uur (vertrek 10.30 uur); Borne BI - Hol ten BI 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Enter Vooruit B2 - Holten B2 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten Cl - ABS Cl, 14.30 uur; Holten C2 - En ter V C2,12.45 uur; Holten Dl - De Zweef Dl, 10.00 uur; Blauw Wit Dl - Holten, 10.00 uur (vertrek 09.30 uur); SWN D3 - Holten D3 11.15 uur (vertrek 10.30 uur; Haarle El - Holten El, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Vesos E2 - Holten E2,10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Holten Fl - Blauw Wit Fl, 10.00 uur; Holten F2 - DESF2,11.00 uur. SENIOREN: Zondag 15 november: (vriendschappelijk) Holten 1 - Rho- da Raalte 2, 14.30 uur; DSVD 2 - Holten 2 10.00 uur, vertrek 08.30 uur; Holten 3 vrij; Holten 4 vrij; (vriendschappelijk) Holten 5 - Hol- Ook de Holtense wissels (Henny Jalving voor Geert Brands en Erik Knapen voor Jan van Mullem) sor teerden geen effect en dat verwon derde niemand, want de gewissel- den waren zeker niet de zwaksten in het falende elftal van de thuis club. In de slotfase deden zich aan beide zijden nog een scoringskansen voor: voor Holten raakte Jac Speel man de paal; voor Enter scoorde linkerspits Patrick Slaghekke 0-3, door een uitval over rechts be heerst af te ronden. Oppassen Hoewel er aan de stand onderaan in 4B weinig veranderde, omdat ook Luctor, SOS en Bon.boys verloren is het voor de Holtenaren nu toch kreeg van Rietvogels dat al in de oppassen geblazen. Wellicht dat de derde minuut op 1-0 kwam toen de komende oefenwedstrijd tegen Blauw Wit-verdediging niet bij de WWV (dinsdagavond), Rhoda 2 les was en de volkomen vrijstaande (zondagmiddag 14.30 uur) er toe Gerard ten Tusscher doelman Eel- kunnen bijdragen dat de rust en co Spijker kansloos was bij een het zelfvertrouwen in het Holtense snoeihard schot van even buiten de spel enigzins terugkeren. 16 meter-lijn. ZATERDAG 9.00-11.00 hockeyclub 11.00-15.30 NHV 18.00-19.00 Kruithof 19.00-20.00 Klaasses 20.00-21.00 Holterbroek 21.00-22.00 Beuseberg ZONDAG 10.00-16.15 NHV MAANDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.00 afd. voetbal 18.30-23.00 BCH DINSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 Mintonette 22.30-24.00 Blauw-Wit WOENSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.30 hockeyclub 18.30-22.30 BCH 22,30-23,30 Wegstapel DONDERDAG 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.15-22.00 afd. handbal 22.00-23.00 KNVB 23.00-24.00 All Stars VRIJDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.30 hockeyclub 18.30-22.00 Mintonette In de uitwedstrijd tegen D.S.C. heeft heren 1 de eerste winstpunten van de zaalcompetitie binnenge haald. Na de teleurstellende neder lagen tegen Voorwaarts en Actief moest het tegen D.S.C. gebeuren. Holten startte goed en nam al vlot een 2-0 voorsprong. Toch ontspon zich in de eerste helft een gelijkop- gaande wedstrijd waarin Holten het betere van het spel had, maar geen kans zag afstand te nemen. Bij rust leidde Holten met 10-11. Na rust verslapte het spel en kwam D.S.C. met 13-12 voor. Even leek Holten aangeslagen, maar een aan tal goed opgezette aanvallen bracht Holten binnen 5 minuten op een 13-15 voorsprong. Vooral de af wisseling van schoten uit de 2e lijn en het aanspelen van de cirkello pers brachten de D.S.C.-verdedi- ging steeds vaker in de problemen. D.S.C. kwam nog iets terug, maar via een 2-tal break-outs kwam Hol ten met nog 10 minuten te spelen op 14-19. D.S.C. leek er toen niet meer in te geloven waardoor Hol ten de winst met 17-21 zonder al te veel problemen binnen kon halen. Scores: Meino v. Beek, John Lam ping 6; Nico Vorst 4; Johan Plantin- ga 3; Alwin v. Ommeren, Diederik Husslage 1. De dames van Holten bleven ongeslagen. Uitspelend te gen Nw. Heeten 2 werd met 5-7 ge wonnen. Na een 0-2 voorsprong kwam Nw. Heèten terug tot 2-2. vlak voor rust scoorde Holten via een break out. Na rust nam Nw. Heeten het initiatief en kwam het zelfs met 4-3 voor. In de loop van de 2e helft kreeg Holten meer over wicht en konden de dames via een aantal fraaie aanvallen de score ombuigen in eigen voordeel. De winst met 5-7 was gezien het spel verdiend. Door deze overwinning blijft Holten met 6 uit 3 meedraaien in de top van de 3e klasse A. Scores: Janneke Nijenhuis, Marieke Nij- land 2; Martin v.d. Wel, Jeanet Nij- land, Alberta Markvoort 1. De ju nioren speelden uit tegen koploper Overwetering. In deze wedstrijd was Holten niet de mindere, maar Overwetering benutte de kansen beter. Door het wat slordige Hol tense spel konden de gastvrouwen via een 4-1 ruststand winnen met 9- 3. W.S.V. '38 A 1 was zowel technisch als fysiek veel sterker dan Holten. Door het klasseverschil verloor Holten kansloos met 17-1. BI leed de eerste nederlaag in het seizoen. Uit tegen LHC speelde Holten geen zwakke wedstrijd. Via een 10-4 rust stand won LHC eenvoudig met 15- 6. De pupillen blijven het goed doen. Uit tegen Raalte was Holten veel sterker. Bij rust leidde Holten met 0-8. Na rust liep het iets minder en kon Raalte iets terug doen. Hol ten won echter verdiend met 15-16. Een wedstrijd verliezen is altijd Blauw Wit drong hierna sterk een pijnlijke zaak maar als je dan, aan voor de gelijkmaker. Hans wat de oorzaak betreft, de hand in stam schoot rakelings over de lat eigen boezem moet steken komt de en voor Harry Kolkman was het toch te moeilijk, evenals voor John Schalk die bij het afwerken faalde. Rust 1-0. In de 2e helft kwamen de vogels al in de 2e minuut op 2-0 door Harm Kamphuis die uit een corner de bal onhoudbaar inschoot. Vlak daarna kreeg Harry Kolkman een beste mogelijkheid op 2-1 maar hij depo neerde de bal in de handen van de uitgelopen keeper. Individueel lie ten verschillende Blauw Witters dreun extra hard aan. En dat was zaterdag in Almelo het geval waar Blauw Wit een lesje nog wel aardige staaltjes voetbal zien maar de eenheid - de weg naar succes - was ver te zoeken. De gastheren, die ook bepaald niet Uitblonken wat techniek be treft, drongen Blauw Wit terug op eigen helft en kwamen na plm. een half uur spelen verdiend op 3-0 door Jan Grobben die een foutje in de Blauw Wit-defensie afstrafte. Met nog een kwartier te gaan kwam Ge rard Meijerink nog in het veld voor Hans Stam en in de slotfase kwam Blauw Wit door Gerwin de Velde toch nog terug tot 3-1 maar in de allerlaatste minuut, toen Blauw Wit sterk aandrong voor een twee de goal tekende Maico Hergers voor 4-1 met een fraaie lob van af stand over de uitgelopen doelman Spijker. Stand: Drienerlo 9-15, Eversberg 9-15, de Esch 9-12, Daarle 9-9, Rietvogels 9- 9, Marle 9-8, ASV 9-8, Boswinkel 9-8, Sportlust 9-8, Blauw Wit 9-7, Vesos 9-6, Markvogels 9-3. Zaterdag a.s. speelt Blauw Wit om half 3 thuis een vriendschappelijke wedstrijd tegen de derde klasser KNVB Excelsior uit Rijssen, Scheidsrechter is Ben van Doorn.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 9