EUEnEmEnTEMHIL BOI EVEnEmEnTEnHM. boriie A1/A35, afslag Borne West, DONDERDAG 15 OKTOBER 1987 HOLTENS NIEUWSBLAD Schweppes geeft korting op de toegangsprijs en nog veel meer Schweppes was vóór de Beurs al in 't nieuws door de grote kortingen die u kunt verdienen met de schroefdoppen: vier doppen f. 2,— korting op de toegangsprijs voor volwassenen! Ook tijdens de Beurs staat de Schweppes- stahd bol van de akties! Alle dagen worden er nl. eenvoudige puzzels uit gereikt aan jeugd van 6 tot 16 jaar, waarmee dagelijks prachtige prijzen te winnen zijn. De prijswinnaars worden telkens de volgende dag in de Evene mentenhal-advertentie in de regionale dagbladen gepubliceerd. Vier keer per dag gratis modeshow. Voor de haute-couture van dit najaar en Br-de naderende winter hoeft u dit jaar zéker niet naar Parijs! vW Kom gewoon in Borne kijken MM wat een gr00t aantal Twentse r JÉr+ür top-modezaken presenteren in een werkelijk wervelende '0 j( modeshow met dames-, heren- en bruidsmode. Zelfs voor baby's en kleine kinderen is er groot nieuws! Naast een ruime stand op het gebied van babybenodigdheden, zeer aktuele baby- en kinderkleding, is er in de Hal ruimte gecreeërd voor een gratis kindercrèche, waar de kleinsten zich -onder toezicht- prima zullen vermaken. Openingstijden van de crèche: elke middag van 14-17 uur. Kom wonen kijken, Kv Met alles wat daarbij hoort. Wonen in eiken, grenen of modern? U volgt op de beurs de laatste stylings op de voet. Maar ook vindt u er kachels, badkamers, keukens, klokken, kleden en nog veel meer. Hobbyisten en knutselaars halen hun hart op. Natuurlijk wordt er op de Huishoud Hobby Beurs ruimschoots aandacht geschonken aan alle mogelijke vormen van hobby's. Hobbymachines, -mate rialen, gereedschappen en noem maar op. Het is er allemaal! Nieuwtjes, nouveaute's en veel wat u nog nooit zag! Het is onmogelijk om u in deze adver tentie alles te vertellen over de demon straties en nieuwtjes die doorlopend en elke dag worden getoond. Bovendien is het veel leuker alles zélf te ontdekken, te bekijken, te proeven en te proberen. Win gratis toegang B.Z.N. optreden. De achterzijde van uw toegangskaart is gelijk een kanskaart! Vul uw naam en adres in en deponeer 'm in de bus bij de uitgang. In ieder geval ontvangt u dan voortaan het evenementenpro gramma van de Evenementenhal, maar u maakt daarnaast ook kans op één van de veertig 2-persoons toegangskaarten voor het B.Z.N.-optreden in de Evene mentenhal op 20 december aanstaande. Nordmende video-show in stand Tuenter. Tuenter Video Service Techniek presen teert een uniek en spectaculair ge beuren: de Nordmende video-show. Pilsje kado. Naast alle andere "mannenzaken" die u op de Beurs vindt, ontvangt iedere bezoeker wiens toegangsbewijs eindigt op een "0" 's avonds vanaf 18 uur een gratis pilsje van onze tap. Proost! Daarnaast uitleg en demonstratie van de nieuwste snufjes op videogebied. Zowel voor de hobbyisten als voor de professional. Gratis entree. Vrijdag 16, maandag 19 en dinsdag 20 oktober heten we alle 65+-ers en invaliden van harte welkom. Want op deze drie dagen is de beurs 's middags van 14-18 uur voor hen gratis toegankelijk (vertoon 65+ kaarten/of legitimatie verplicht).

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 11