Hockeynieuws Nipt verlies Blauw Wit bij Marle: 1-0 Holtense truckers kijken eerst de kat uit de boom Resultaten sv Holten ReiultaÈBüBlauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD Door burgemeester en wethouders verleende vergunningen, ontheffin gen e.d. WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1987_ Met de vlam in de pijp trokken de truckers door Holten. Beheersing van de talrijke paarde- krachten, het spel tussen koppeling en gaspedaal en het inzicht in het be sturen van meterslange kolossen. Dit waren de voornaamste ingrediënten van de behendigheidswedstrijden voor vrachtwagen- en buschauffeurs, die afgelopen zaterdag voor het eerst in Holten werden gehouden. De deel nemers streden op het terrein van de firma Meinders om plaatsen voor het landelijk kampioenschap. Deze voor rondes waren professioneel georga niseerd door de chauffeursvereniging „De Tukker-truckers". Met ronkende dieselmotoren komt het konvooi van een zestigtal vrachtwagens in Holten aan. De reusachtige bonte rups slingert zich door de zaterdagse morgen- rust naar het terrein van de firma Meinders. Het eentonig snorren dan thuis. van de trucks vermengt zich daar met het feestelijk getoeter van claxons en bekende trucker-deun tjes die uit dé aanwezige muziek- boxen schallen. Het konvooi vormt de meest imposante nevenactivi teit rond de behendigheidswed strijden, die dan al bijna twee uur in volle gang zijn. Het truckers wereldje is een apart wereldje: eigen muziek, uitgezon den door eigen radioprogramma's, eet- en drinkgelegenheden speciaal voor truckers, de 27 MC, waarover slap wordt geouwehoerd, maar waarover ook collegiaal tips wor den uitgewisseld. Chauffeurs heb ben vooral liefde voor hun eigen 'kar', wat ze met tal van versierin gen tot uitdrukking brengen. Want een trucker brengt gewoonlijk meer tijd door op en langs de baan Hollen Al-Blauw Wit Al 0-1 Na een fanatiek begin van twee ploegen, kreeg Blauw Wit een veld- overwicht. Er werden kansen ge creëerd, maar voor rust kwam men niet tot scoren. Holten werd ook en kele malen gevaarlijk maar wist ook het net niet te vinden. Rust 0-0. Na rust was Holten feller dan Blauw Wit en dit leverde een over wicht op. Blauw Wit counterde ech ter gevaarlijk en kon toen bij een uitval de buitenspelval van Holten niet kloppen: 0-1. Holten drong hierna sterk aan, maar de Blauw Witte verdediging hield stand en het bleef 0-1. Eversberg Bl-Blauw Wit BI 3-0 Een foutje van de stopper van Blauw Wit moest Eversberg aan een voorsprong helpen. Na een goe de ingreep werd te kort op de kee per gespeeld. Voor rust had de Eversberg-spits nog geluk toen de Blauw Wit-keeper goed uitliep, maar de bal ongelukkig tegen het lichaam kreeg: 2-0. Na rust een vrij goed spelend Blauw Wit dat Evers- berg goed partij gaf. Toch werd het na een solo van een Nijverdalse spe ler nog 3-0. Hierna werd Eversberg helemaal terug gedrongen maar tot scoren kwam Blauw Wit niet (3-0). Enter Vooruit Cl-Blauw Wit Cl 4-0 Blauw Wit ging in deze wedstrijd sterk van start. Na vijftien minuten werden drie doelrijpe kansen ge creëerd, die niet werden verzilverd. Blauw Wit had in deze fase echt pech. Enter Vooruit kwam hiema met een afstandsschot wel op voor sprong en vlak voor rust kwam men zelfs op 2-0 toen de verdediging niet oplette. Na rust wederom een sterk en fanatiek vechtend Blauw Wit. Het geluk was echter niet aan de zijde van Cl, het net werd niet ge vonden. Door een foutje van de scheidsrechter werd het 3-0, hij ver gat voor hands te fluiten. In de slot fase werd er wederom even niet vol doende opgelet en het was 4-0. Blauw Wit Dl-SWN D2 0-7 In de eerste helft was het SWN dat het spel bepaalde. Het was na vijf minuten al twee keer raak. Voor rust kon Blauw Wit niet eenmaal gevaarlijk worden, maar moest het SWN nog wel twee treffers toe staan: 0-4. Na rust speelde Blauw Wit beter en kreeg kansen. Doel punten maken was tegen deze ster ke tegenstander echter te moeilijk. SWN scoorde nog drie keer en won verdiend met 0-7. Vesos E2-Blauw Wit E2 0-9 Ook deze wedstrijd werd weer met ruime cijfers gewonnen, al was het deze keer toch moeilijker dan de vorige wedstrijden. Uit twee aanvallen, eigenlijk uitvallen, wist Marco twee maal te scoren. Vesos gaf hierna de moed al op zodat de ruststand opliep tot 0-5. Dat de nul gehandhaafd werd was vooral aan een schitterende actie van Mike te danken. In de tweede helft speelde Blauw Wit niet zo goed. Ook Erwin wist nog wel te scoren: eindstand 0- 9. Doelpuntenmakers: Marco 5x, Ronnie 2x, Jorden lx en Arno lx. Markvogels Fl-Blauw Wit F1 2-0 Bij het prachtige zomerweer had Blauw Wit er wel zin in. Hoewel het natuurlijk niet leuk is als je al in het eerste kwartier met 2-0 achter komt. De jongens bleven echter hun best doen, maar Markvogels was net iets beter. Dè tweede helft was beter, er werd een aantal goede reddingen door Arjan verricht. Bij na had Nisander gescoord, maar het lukte net niet. De jongens van Markvogels wonnen voor het eerst in hun voetballoopbaan. SVZW 3-Blauw Wit 2 2-2. In Wierden speelde Blauw Wit 2 een wisselende wedstrijd. Een goede eerste helft werd aangevuld met een slechte tweede helft. Ondanks de goede start werd er in het eerste kwartier niet gescoord. Een hand vol goede mogelijkheden bleef onbenut. Pas na ruim 35 minuten wist Evert Vruggink na enkele goede acties in de 16 meter de score te openen. Vlak voor rust kon Hans Aanstoot 0-2 laten aantekenen. Een goede uit gangspositie zo dacht men. Na de thee een totaal ander beeld, de Wier- dense ploeg hield Blauw Wit goed onder druk, maar verder dan veel corners kwam de thuisclub eerst niet. Blauw Wit kreeg enkele goede kansen, maar deze weinige momen ten werden niet benut. In de slotfase sloeg SVZW toe en scoorde twee keer. Vooral het laatste doelpunt was fraai. Een punt was gezien het spel in de tweede helft dan ook verdiend. Een feestdag vierden zij zaterdag in Holten met hun behendigheids wedstrijden. Centimeters kunnen daarin beslissend zijn, wat vooral veel aan beheersing vergt van de bestuurders. Opvallend was de ge ringe belangstelling van de Holten- se vrachtrijders. Volgens de heer Th. van der Straat, de secretaris van de organiserende Tukkertruckers, keken zij de kat eerst uit de boom. „Behendigheids wedstrijden zijn in deze omgeving nog niet zo bekend. De jongens uit de buurt zijn bang om af te gaan onder het oog van hun collega's", aldus Van der Straat. Hij toonde zich tevreden over het grote aantal toeschouwers en de lengte van het konvooi, waarin wel veel plaatselij ke truckers te zien waren. Personenwagens In de schaduw van de verschil lende vrachtwagencategorieën en bussen hadden de Tukker-truckers ook behendigheidswedstrijden met personenwagens georgani seerd. De jeugd kon de rijvaardig heid testen op de skelterbaan en met radiografisch te besturen mini- wagens. Een truck-verkiezing en een aantal kraampjes waarin aller hande truckers-waar verkocht werd, vormden de gezellige omlijs tingvan het gebeuren. Voorzitter A. Kremer van de chauffeursvereniging toonde zich een tevreden mens. „Het is ons hier uitstekend bevallen. We willen ze ker een herhaling in Holten, waar schijnlijk komt die er over een jaar of twee." Misschien durven dan meer plaatselijke chauffeurs hun bedrevenheid met truck of bus te tonen. Uitslagen: Bakwagen: 1. K. Bouma. 2. H. Wielens. 3. J. Vos man (Rijssen). Bus: 1A. Jansen. 2. A. Sportel. 3. H. de Boer. Trucker met oplegger: 1H. Vos. 2. H. Jongsma. 3. R. de Bruyn. 12. D. Schipper (Holten), 18. A. ten Zijthoff (Holten). Bakwagen met aanhanger: 1. G. Metselaar, 2. J. Roele. Personenwagen dames: 1. O. Smit (Enter). Personenwagen heren'1. J Roele, Mooiste truck: 1. H. Meusen, 2. U-vlees Holten (achttien jaar oude Volvo N 86). Radiografisch: 1. P. Groteboer (Rijssen). Skelter: 1. Björn Meinders (Holten). Holten 2-GFC 2 1-0. In een gelijkopgaande eerste helft liet Holten vele kansen onbe nut. De linies liepen stroef en er zat te weinig pressie in de acties. De 0-0 ruststand was het logische gevolg. De tactische aanwijzingen tijdens de rust misten later hun uitwerking niet. De ploeg werd gretiger en GFC kwam .niet meer van eigen helft. Pas in de slotfase kreeg Hol ten de verdiende beloning, toen Harry S. keurig de keeper uitspeel de en Snoekie beheerst afrondde. Niet voor iedereen was het een overwinning, want Henk Haverslag moest zich van het veld laten dra gen met een ernstige knieblessure. Holten 4-PH112-0. In de „interland" tegen PH 11 heeft Holten haar zegereeks voort gezet. Wim Schooien mocht van elf meter aanleggen nadat Johan V. was gevloerd. Holten bleef de bete re ploeg maar wist voorlopig geen wijziging in de stand aan te bren gen. Na de thee verdubbelde Banno de score maar deze keer niet met het hoofd zoals zo vaak. Bornerbroek 2-Holten 5 3-1. Holten begon goed met haar bij na traditionele overrompelingstak- tiek. Dit resulteerde in een 0-1 voor sprong door goed doorzetten van H. v.d. V. In de eerste helft was al merkbaar dat de scheidsrechter zijn beste dag niet had. Na rust keurde hij een doelpunt goed na een overtreding op de Holter kee per. Een fout in de achterhoede werd Holten noodlottig: 2-1. Dat het uiteindelijk nog 3-1 werd was opnieuw een kado van de man in het zwart, toen hij verzuimde een duidelijke buitenspelgoal af te keu- Rietvogels 3-Holten 6 2-0. Het zesde leed in Almelo een ver diende maar onnodige nederlaag. In een slaapverwekkende verto ning was de thuisclub de minst slechte ploeg. Toch had Holten wel degelijk zicht op de punten. In de eerste drie kwartier werden name lijk drie uiterst doelrijpe kansen om zeep gebracht. Via een verdedi- gingsfout scoorden de groenwitten pal voor rust. Dit feit herhaalde zich na rust nog eens en dat was te vens het enige vermeldenswaardi ge. Kortom een teleurstellende sei zoenstart van Holten 6. Wierden 5-Holten 7 0-2. De omzetting binnen dit team heeft een positieve uitwerking ge kregen. In de 35e min. scoorde Paul Wansink uit een schitterend geno men vrije trap van 20 meter. Ook in de tweede helft bleef Holten de meerdere over Wierden. Bert Blaauw onderstreepte zijn goede wedstrijd met een prachtige lob: 0- 2. Holten 9-Rietvogels 8 4-3. De gelegenheidsrechtsbuiten Bert Jansen maakte zich volledig waar door na 3 min. reeds 2x ge scoord te hebben. Holten behield verder een veldoverwicht maar doelpunten bleven vooreerst uit. Meteen na rust maakte Markelose Henk Nikkels 3-0 met een prachtige strakke van ca. 30 m. Hiema kwam Rietvogels via een slechte terug speelbal en een kromme van v. Ha- negem terug tot 3-2. Toen het even later 3-3 werd was Holten wakker geschrokken. J. KI. Horstman te kende voor de winnende treffer. Dat Holten een fanatiek ploegje is bleek wel toen Siebrand v.d. Meu- len zich tijdens de warming-up al blesseerde! (spierscheuring en en kele weken rust, helaas!) Holten 10-Haarle 7 2-2. De voetbalschoenen jeukten de mannen van het tiende aan de voe ten. Haarle zou als eerste ploeg dit seizoen in de pan gehakt worden. Het was de aanwinst A. Wegstapel die met een knal Holten naast Haarle bracht (door een ongelukje waren de bezoekers op 0-1 geko men). Nog voor rust was het Schöp- pers die met een banaanschot de enkele supporters liet juichen (2-1). Dat de Hol ternaren in de 2e helft de vele opgelegde kansen niet wilden benutten brak hen op. Haarle wist nr. 2 achter Toon Beker te schieten. Zondag speelden bijna alle senio- rentcams op eigen veld, zodat vele Holtenaren konden genieten van menig partijtje hockey. De dag werd geopend door Heren 2. De Twentse studenten Drienerlo wa ren hun tegenstanders. Helaas kwamen ze met slechts acht spelers opdagen, zodat het voor de Holten- se heren geen probleem was steeds weer te scoren: 14-0. Dames 1 trad daarna in de ring tegen Wychen. Voor de toeschou wers was het een weinig spectacu laire wedstrijd. Marlies Buurman scoorde eenmaal, Wychen ook en de stand bleef daarbij ook hangen: 1-1. Heren 1 ontmoette Lochem. De heren spelen een klasse hoger en wensen zich daar te handhaven. En daar werd aan gewerkt. Zeer stevig gingen ze er tegenaan. Ze speelden een sportieve maar harde partij, de den alle mogelijke moeite om als winnaar uit de strijd te komen en dat lukte. Met 2-0 verlieten ze de grasmat. Veteranen A sloten de rij tegen Haackey. Geroutineerd als altijd speelden zij hun wedstrijd. Nieuw komer in dit elftal maakte zijn plaats waar door tweemaal de doel lijn te passeren, waarna ook de aan voerder gedreven werd tot scoren. Met 3-0 gingen de heren huis waarts. Veteranen B maakt al vorderingen want uit Almelo kwamen ze thuis met een klein verlies. Nog even en de cijfers zijn omgekeerd in Holtens voordeel. Ook de jeugd zorgt voor goede Holtense resultaten. Veelal overwinningen en dan met zeer veel doelpunten. Uitblinkers dit weekeind was meisjes B2. Uitslagen jeugd: meisjes al-DKS a2 2-2, meisjes bl-Goor bl 3-2, Al melo b3-meisjes B2 0-4, meisjes c- DKS c2 3-2, Bully a2-jongens al 4-0, Hardenberg bl-jongens b 1-0, jon gens c-ABC c 11-0, jongens d-Bully d3 3-3. Blauw Wit 8-Enter Vooruit 8 1-3. De eerste minuten was het klungelen bij het achtste. Na tien minuten kreeg men een strafschop die Aart- Jan feilloos raak schoot. Enter Voor uit wist echter spoedig gelijk te maken. De Entenaren liepen zelfs uit naar 1-2, voordat Henk A. vlak voor rust een niet te missen kans kreeg (hij miste dus). Het 8e probeerde direct na rust de gelijkmaker te for ceren. Toen dit na verloop van tijd niet lukte, bleek de fut er uit te zijn en kon Enter nogmaals profiteren: 1- Blauw Wit 3-DVO 2 1-2. Het derde heeft de positieve lijn van de eerste twee weken njet kunnen doortrekken. Vooral de eerste helft was Blauw Wit niet opgewassen te gen DVO. DVO kon regelmatig aan vallen en kon voor rust een 0-1 voorsprong nemen. In de tweede helft ging het iets beter, maar nog lang niet goed. Blauw Wit ging iets aanvallender spelen. Er viel echter een strafschop aan de andere kant die keeper Jan Koning (net terug uit de Bundesliga) keurig pareerde; het bleef dus 0-1. Enige tijd later was het wel raak. Uit een rommelige situatie werd het 0-2. De wedstrijd leek gespeeld, maar Jaap Kruk scoorde nog tegen, waardoor het slot nog spannend was. De wedstrijd Marle I-Blauw Wit I gaat de voetbalgeschiedenis in als een wedstrijd met vele gemiste kansen. Blauw Wit begon sterk aanvallend maar de eerste goede kans was voor de gastheren toen Blauw Wit op het middenveld blun derde. Doelman Eelco Spijker wist door op tijd uit te lopen schade te voorkomen. Een paar minuten la ter kreeg Richard Beldman een kans om Blauw Wit op 0-1 te bren gen maar hij ging onnodig gehaast te werk en schoot de bal over de toppen van de 15 meter hoge eiken achter het doel van Marle. De thuis club opende na ongeveer een kwar tier de score door Rieks Kleinjan die van zo'n twintig meter keihard inschoot. Keeper Spijker stond goed opgesteld maar was kansloos toen de bal in het hobbelige doelge bied ging stuiteren 1-0). Blauw Wit bleef hierna sterk aandringen. Hans Stam ging alleen op het doel af maar werd binnen de 16 meter aangetikt waardoor het bleef bij een zacht rollertje waarmee de MVV-doelman geen moeite had. Een beste kans kreeg ook Jan Vrug- teveen uit een vrije trap op-maat van Richard Beldman doch z'n schot ging buiten bereik van de doelman via de rechterpaal naast. Vlak voor rust kreeg John Peter Schalk een levensgrote kans op de gelijkmaker maar hij schoot in het zijnet. De tweede helft was nog maar nauwelijks begonnen toen Marle de kans kreeg op 2-0, maar Eelco Spij ker wist de bal juist over de lat te tikken. Blauw Wit zette hierna Marle onder druk, wist zich goede kansen te scheppen die helaas niet werden benut, waarbij ook moet worden vermeld dat de doelman van Marle steeds op de goede plaats stond. De gastheren, loerend op een kansje uit een counter, kwa men een paar keer heel gevaarlijk voor doelman Spijker die echter geen treffer meer toestond. Bij Blauw Wit waren Gerben Beldman en André Stam, beide geblesseerd, en Harry Kolkman (vakantie) niet beschikbaar. Stand: De Esch 3-5; Marle 3-5; Eversberg 3-5, Drienerlo 3-5; ASV 3- 4; Daarle 3-3; Blauw Wit 3-2; Bos winkel 3-2; Sportlust 3-2; Vesos 3-2; Markvogels 3-0; Rietvogels 3-0. Eversberg Zaterdag krijgt Blauw Wit thuis ëen zware kluif aan Eversberg, dat uit won van het sterke team van Drienerlo (Universiteit Twente) en de Markvogels met 4-0 afstrafte (eveneens in een uitwedstrijd). De gasten uit Nijverdal hebben op 't Vletgoor, waar ze op 9 mei door Blauw Wit met 5-1 werden geklopt en een goede kans op het kam pioenschap en promotie naar de vierde klasse KNVB verspeelden, wat goed te maken. 1. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN: - aan mevr. G. Duik voor 4 lariksen bij het perceel Win kelbergweg 42: - aan de heer G. Hoefman voor een berkeboom bij het perceel Diessenplasstr. 44; - aan de heer A. Nijhuis voor een ceder bij het perceel Canadastraat 56; - aan de heer T. F. A. Hase voor 2 berkebomen bij het perceel Waardenborchstraat 40 - aan de heer J. A. Wissink voor een berk bij het perceel Nagelhoutstraat 35; Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. COMMISSIE VOOR WOONRUIMTEZAKEN De eerstkomende zitting van de commissie voor woon ruimtezaken vindt plaats op maandag 5 oktober 1987 in het gemeentehuis en wel des avonds van 19.30-20.30 uur (ingang Kerkstraat). 14E WIJZIGING ALGEMENE POLITIEVERORDENING Burgemeester en wethouders van Holten maken over eenkomstig het bepaalde in artikel 200 van de Gemeente wet bekend, dat de door de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 22 juni 1987, nr. 107/IJm, vastgestel de „Verordening tot wijziging van de Algemene Politie verordening voor de gemeente Holten (14e wijziging) „gedurende drie maanden ter gemeentesecretarie, afde ling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage ligt. De 14e wijziging heeft betrekking op het inzamelen van geld of goederen, al dan niet onder gelijktijdige aanbie ding van bonnen, speldjes, prentbriefkaarten, kalenders, briefpapier of dergelijke voorwerpen, alsmede van snuis terijen en versnaperingen. Deze wijziging treedt in werking op de derde dag na deze afkondiging en is tegen betaling der kosten ter gemeen tesecretarie verkrijgbaar. Holten, 1 oktober 1987 Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, J. P. Stegeman De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. VOORBEREIDINGSBESLUIT T.B.V. GEDEELTELIJKE HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED De burgemeester van Holten maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 28 september 1987 heeft verklaard, dat een herziening wordt voorbereid voor een gedeelte van het bestemmingsplan „buitengebied", voor zover omvat tende het gebied zoals in rode kleur op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aan gegeven. Dit voorbereidingsbesluit heeft betrekking op het perceel Oude Deventerweg 4 te Holten en is genomen met het oog op de bouw van een garage-werktuigenschuur bij genoemd perceel. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag der bekendmaking. Het raadsbesluit met bijbehorende teke ning ligt van de dag der inwerkingtreding af ter gemeen tesecretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Holten, 1 oktober 1987 De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard „ALVALRACE" IN HET KADER VAN HET THEMA „KIND IN HET MILIEU" Door de Natuur en Milieu Federatie Overijssel wordt op zaterdag 3 oktober in het kader van het thema „Kind in het Milieu" een zgn. „afvalrace" georganiseerd. Hiermee wordt nog eens extra aandacht gevraagd voor het che misch afval in huishoudens. Vanuit Zwolle, Deventer en Enschede vertrekken afvalka- ravanen richting Hellendoorn, waar bij de manege „Oale Spoor" een sport/milieumanifestatie wordt georgani seerd. Het doel van genoemd evenement is om op positieve, educatieve wijze de afvalproblematiek extra onder de aandacht te brengen van een groot publiek. Eén en ander wordt symbolisch weergegeven door mid del van het inzamelen van lege batterijen en verfresten. Eén van de karavanen zal ook Holten aandoen om de hier ingezamelde afvalstoffen op te halen. De inzameling in Holten wordt, gezien het thema „Kind in het Milieu", verzorgd door de basisscholen. Geef daarom uw lege batterijen en verfresten, om ook in Holten de aktie succesvol te doen zijn, mee aan uw kinde ren of buurkinderen welke de basisschool bezoeken. Op uw medewerking wordt gerekend. De ingezamelde hoeveelheden zullen zaterdag 3 oktober a.s. om 12.00 uur voor het gemeentehuis op Smidsbelt aan de afvalkaravaan worden aangeboden door de porte feuillehouder milieuzaken. Bij en in de manege ,,'t Oale Spoor" zal een manifestatie plaatsvinden waarin sport, spel, amusement en milieu aan bod zullen komen. Meneer Kaktus, die ook het ingezamelde chemisch afval in ontvangst zal nemen van de drie karavanen, zal een optreden verzorgen. Voor de kinderen is een spelcircuit uitgezet. Er is een vliegerdemonstratie, straattheater en een mi lieumarkt, terwijl Radio Oost de muziek verzorgt. Een en ander zal in het teken staan van het zorgvuldig omgaan met ons afval. De toegang tot deze manifestatie is gratis. Naast deze aktie wijzen wij u er nog eens op dat de ge meente Holten reeds enkeie jaren klein chemisch afval uit huishoudens inzamelt. Daartoe is op de gemeente- werf aan de Waagweg een depot voor klein chemisch afval irtgericht. Voor afgifte van klein chemisch afval kan men hier te recht van maandag t.m. vrijdag van 13.00-16.00 uur. Gooi klein chemisch afval niet meer in de vuilniszak, doch geef het af bij het depot, zodat het op milieu verantwoorde wijze kan worden verwerkt. Inlichtingen: telefonisch: 05483-6 19 72 (dhr. G. Bannink) 05483-6 16 66, toestel 321 (dhr. G. J. Brinker)

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 5