Slechtweeraccommodatie droomwens s.v. Holten Van Bruggen-beker voor Rohda Raalte Kleuters halve :en naar school dagi Kroon op studie Kroon op studie Loopathon zal eerste aanzet moeten geven HOLTEftiS NIEUWSBLAD DOOR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VERLEENDE VERGUNNINGEN, ONTHEFFINGEN E.D. COMMISSIE SOCIAAL-CULTUREEL WERK Eerste prijs Gerlinde Daling leerlingen zet door DONDERDAG 4 JUNI 1987 Dat de supportersvereniging van s.v. Holten uitgerekend op 13 juni, de dag dat - min of meer officieel - de nieuwe handbal- en atletiekaccomoda- tie op Meermanskamp in gebruik wordt genomen een groots opgezette sponsorloop houdt, is geen toeval. Hoewel de supportersvereniging haar activiteiten meestal richt op de afdeling voetbal, was het vanzelfspre kend dat de Loopathon, onder welke naam de sponsorloop z'n beslag zal krijgen, gehouden zou worden rond het openingsgebeuren dat zo belang rijk is voor twee andere onderdelen van de omni-vereniging. Dat ver wacht wordt dat aan de Loopathon vrijwel alle 700 leden van s.v. Holten zullen meedoen, is al even vanzelfsprekend. De opbrengst is bestemd voor de jeugd van de s.v. met als niet al te verre toekomstdroom de realisatie van een overdekte sportaccommodatie op Meermanskamp. Hoewel de plannen nog slechts in het overlegstadium bevinden, en men nog heel wat stations zal moe ten passeren, waaronder de ge meente wel het grootste zal zijn, begint de roep om een slechtweer accommodatie binnen de vereni ging steeds groter te worden. Voor al om de jeugd ook in de winter maanden aan de vereniging te bin den, is een overdekte accommodatie onontbeerlijk. De gemeentelijke sporthal, zo blijkt uit de praktijk, kent een zeer hoge bezettingsgraad in de winter, ter wijl de gemeentelijke gymastieklo- kalen de krappe kant zijn. „Willen we de jeugd binnen de vereniging houden, dan moeten we ze in de wintermaanden ook de mogelijk heid bieden om hun sport te beoefe nen. Je bindt een jeugdlid niet aan je vereniging als je ze in de kantine een spelletje laat doen. Dan kiezen ze uiteindelijk voor een sport waar bij ze wel het gehele jaar actief kunnen zijn", is de overtuiging van voorzitter Gerrit Jansen van de supportersvereniging. Voorzitter Wim Brinks van de afdeling atle tiek deelt die mening. Voetbalvoor zitter J an Kurz tekent er wel bij aan dat het algemeen belang niet uit het oog moet worden verloren. „Er is indertijd veel geld gestoken in de sporthal. Het aantal jeugdigen in Holten loopt terug en we moeten rekening houden met een vergrij zend dorp, maar ik kan niet ontken nen dat een slechtweeraccommo datie hoogst welkom zal zijn, al moeten we de realiteitszin niet uit het oog verliezen". 1aan de heer M. Meijerink vergunning verleend voor het vergroten van de woning Bessinkpasstraat 13; 2. aan de heer G. B. Nahuis vergunning verleend voor het innemen van een standplaats voor de verkoop van ijs. Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of be roepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. De eerstvolgende vergadering van de Commissie Sociaal-Cultureel Werk, die gepland was op maandag 15 juni 1987, zal geen doorgang vinden. Het college van b en w zal de geza- sievergadering, die gehouden menlijke medenzeggenschapsraad wordt op 7 juli, zullen nadere gege- van het openbaar onderwijs in Hol ten voorstellen in het komende schooljaar de leerlingen van groep één (wat vroeger de eerste kleuter klas was) in het vervolg alleen maar 's morgens les te gaan geven en de leerlingen van groep twee de twee' de kleuterklas) 's morgens en twee middagen in plaats van drie midda gen. Burgemeester Van Rap- pard deelde dit maandag mee tij dens de vergadering van de commi- sie onderwijs. Hij erkende dat de maatregel beslist niet de schoon heidsprijs zou krijgen, en voor som mige huishoudens de nodige orga nisatorische problemen zou ople veren. Toch is volgens de directeu ren van de basisscholen en het college dit de minst slechte oplos sing. In de eerstkomende commis- vens hierover bekend gemaakt worden. Burgemeester Van Rappard deelde ook mee, dat het gymnastieklokaal aan de Lageweg,-als alles meeloopt, voor de komende wintermaanden voor de scholen weer beschikbaar is. Als streefdatum wordt 15 okto ber genoemd. Gerlinde van Dijk van de Bergrui- ters heeft tijdens de Vriezeveense Ruiterdag in de LI dressuur met Tianca de eerste prijs gewonnen met 133 punten. Sylvia Leus met Black Night plaatste zich tweede in de B dressuur met 126 punten. Voorzitter Johan Plantinga van de afdeling handbal kijkt eveneens wat genuanceerd tegen de roep om een eigen sporthal aan. „Wij zijn vaste gebruikers van de sporthal. Ik denk dat vooral de voertballers belang hebben bij een overdekte accommodatie". Dat de voorzitters van atletiek, handbal en voetbal, zonder inmen ging van „bovenaf hun zegje doen, zal buitenstaanders wellicht ver wonderen. „Nog steeds wordt ge dacht dat het algemeen bestuur het beleid bepaald, maar dat is een misvatting. De besturen van de verschillende onderdelen bepalen samen het beleid terwijl het alge meen bestuur als overkoepelend orgaan de bindende factor is. En dat werkt uitstekend", verklaart Wim Brink „Dat typeert ook de sfeer die bin nen de multivereniging momenteel weer heerst. Een tijd lang zaten we door allerlei oorzaken wat in de min, maar de goede stemming is weer daar waar het geweest is", zegt een enthousiaste Gerrit Jan sen. „Dat is ook de reden waarom ik spontaan ja heb gezegd toen men mij vroeg de voorzittershamer van de supportersvereniging over te ne men. Als de sfeer in de vereniging Aan de Scholengemeenschap De Marke zijn de volgende leerlingen geslaagd: KANTOORPRUKTUK: A. Aanstoot, Holten; H. Dijkerman, Bathmen, H. Eertink. Holten; B. Egberts, Bathmen; H. Ehrenhard, Holten; B. Jansen, Markelo; A. Koetsier, Holten; H. Koops, Bathmen; C. Ligtenberg, Holten; N. Meinders, Holten; M. Nijenhuis, Holten; M. Oolbekkink, Holten; J. Oplaat, Holten; H. Paalman, Holten; D. Pieffers, Holten; M. Pieterz, Holten; R. Rouwendal, Bathmen; W. Schöppers, Holten; J. Schuppert, Hol ten; E. Stegeman, Holten; H. Toomeman. Bathmen, B. Wes, Markelo; R. Wibbelink, met goed was geweest, was ik er te werd er tegen de twintigduizend Bathmen echt niet aan begonnen". gulden bijgepast door de vereni- verkooppraktijk: d. Bekkemens. Hol- Negatleve berichten in een krant ging, reden om het openingsfeest in ,e„. G Bi|maj Bathmen, w Bouwhu.s. Hot waren er de oorzaak van dat 'De eigen kring te houden. De handbal- ten; r Ecker Goor- J Eikink Markelo- t SV, zich een tijdje wat ongemakke- Iers, lange tijd een buitenbeentje Geerlin9, Hollen: B.Koeslag, Holten- l Le lijk voelde. Geheel ten onrechte "Datkwamomdatwealtijdalseen onhan,Holten:E.Pries,Holten;G.Rensen naar het blijkt, want de samenwer- meidenclub werden beschouwd"), Holten: J. Schoppen, Holten: R. Stegeman king tussen de diverse 'poten' van evenals de atleten, dolblij met de Hollen: J. Tuilen Holten M v d Valk Hol- de omni-vereniging loopt ge- uitbreiding van de accommodatie. ten; s Vorst Holten, smeerd, al zijn er ook nu leden (met „Vroeger was het echt behelpen op name bij de afdeling voetbal) die het gladde gras. Toen gleed je met HUISHOUDKUNDE: J.W. Aalderink. Wier- het idee van een omni-vereniging nat weer bijna direct de bosjes in.den; A. v.d. Berg, Bathmen, K. Bruil, Bath- niet zien zitten, maar onder de gro- Veel wedstrijden moesten worden men, n. Jaoiath, Rijssen; R. Klein Teeseiink, te paraplu van Jaap van Doomick afgelast omdat op het zware gras- Holten; c. Koopmans, Markelo; H. Muiier- c.s. voelen de handballers, voetbal- veld bij nat weer niet te spelen man, Markelo; G. Nijkmap, Bathmen; A. Iers, atleten en schakers echte viel", grinnikt Plantinga. De afde- Roeivink, Markelo; M. Terwei, Holten; R. rood/zwarten. „Voetballers zijn te- ling atletiek kan zich nu pas echt Vedders, Markelo; S. Visser, Bathmen, a. amsporters, terwijl atlethen typi- gaan ontplooien. Vooral het aantal Vos, Holten; I. Vros, Holten; j. van Wave- sche indivdualisten zijn. Toch gaat dames- en jeugdleden heeft in de ren, Bathmen; j. ten Wolthuis, Holten, dat uitstekend samen. Kijk alleen laatste tijd een flinke groei doorge- gezondheidskunde: e. Dikkers, Holten; maar eens naar de geweldige mede- maakt. Dat neemt niet weg, dat er J. Eggink, Laren; j. Garveiink, Bathmen; a. werking die wij weer hebben gehad toch met de nodige voorzichtigheid den Heijer, Holten; r. Kooymans, Markelo; van verschillende voetballers tij- wordt gekeken naar de toekomst. J. Meerman, Holten; L. Mekenkamp, Hoi- dens de organisatie van de Bevrij- «Of ze nu gaan handballen, voet- ten; a. Nijenhuis, Markelo; J. Nijiand, Hoi- ten; H. Bekkenkamp, Diepenheim; E. Bos- schers. Holten; H. Bronsvoort, Markelo; R. Bronzewijker, Bathmen; R. Bruil, Lettele; G. Bultman, Laren; E. Eertink, Markelo; H. Har- geerds, Markelo; B. Harmelink, Bathmen; E. Immink, Holten; W. Jansen, Markelo; W. J. Jansen, Holten; T. Klein Teeselink, Hol ten; A. Krijsman, Markelo; D. Nijiand, Bath men; J. Nijiand, Markelo; W. Nijmeijer, Markelo; A. Noteboom, Markelo; J. Ren- sen. Holten; G. Ruijsch, Bathmen; A. Scheggetman, Markelo; B. Schoneveld. Holten; H. Schorfhaar, Markelo; D. Schreurs, Markelo; B. Slaghekke, Ambt- Delden; G. Tuitert. Holten; A. Vasters, Hof- ten; W. Vierhouten, Lettele; A. Wansink, Holten; E. Wevers, Markelo. dingsloop", memoreert Brinks. Opening De realisatie van de atletiekaccom- modatie en het verharde handbal- veld, is voor een groot deel gereali seerd door zelfwerkzaamheid. Naast een subsidie van de gemeen- ballen Of op een andere manier ten; M. Nikkels, Bathmen; H. Oolbekkink, sport gaan beoefenen, is eigenlijk Holten; A.Oonk, Holten; D. Oostervelt, Hol- niet ZO belangrijk. Als ze maar ten; D. Roeterdink, Holten; G. Sanderman, sport gaan bedrijven. Te veel Zie je Markelo; S. ten Velde, Holten; D. Veltkamp, tegenwoordig de tendens bij jonge Holten; M. Veneklaas, Holten; M. Vermeul, mensen om helemaal niets meer te Holten; m. Vooijs, Markelo; R. Wesseidijk. gaan doen. Daar moeten we als Holten; P. Wind, Holten; E. Wolters, Rijs- verenigingen in Holten alert op sen. zijn" zegt Johan Plantinga tot slot. agrarische richting: g. Aaitink, Hoi- Door de daling van het aantal leer lingen in Holten zal dit jaar op de Kolschool één leerkracht genoegen moeten nemen met minder lesuren terwijl op Haarschool een tijdelijke leerkracht geen vervolgaanstelling kan knjgen. Voor de overige scho len vallen er geen gedwongen ver minderingen te verwachten. Vol gens burgemeester Van Rappard valt het in Holten, in vergelijking met andere plaatsen, nogal mee. Hij was vooral verheugd dat dit jaar de buitenscholen in Dijkhoek en Espelo het aantal leerlingen niet is teruggelopen zodat zij in elk ge val voor dit jaar uit de gevarenzone zijn. De pupillen van Rohda Raalte heb ben het tiende Allard van Brug- gentoerooi gewonnen, dat op 31 mei werd gehouden op sportpark Meermanskamp. Deelnemende verenigingen \varen Rohda, Schalkhaar, s.v. Brummen en de organiserende vereniging s.v. Hol ten. Voor het eerst werd het toer nooi uitsluitend voor pupillen ge organiseerd. In voorgaande edi ties werd ook gestreden tussen de junioren van de deelnemende ver enigingen. Onder redelijke weersomstandig heden werd fanatiek maar fair ge speeld door de deelnemende ploe gen. De Holtense pupillen streden voor al wat hun geleerd was, maar kwamen in de totale score toch nog heel wat te kort om Schalkhaar en Rohda de baas te blijven. Rohda Raalte was van de D tm F elftallen de sterkste en won voor de tweede keer de Allard van Brug- genbeker. Tweede werd op 15 pun ten achter Rohda de club uit Schalkhaar. De pupillen van Hol ten werden derde en laatste werd s.v. Brummen. De organisatie was in prima handen en de scheidsrech ters verdienen een pluim voor hun sterke optreden. Tegen half drie vond de prijsuitrei king plaats door de voorzitter van het jeugdbestuur van s.v. Holten, de heer Heyda. De beker werd over handigd door de familie Van Brug gen. De eindstand was: Rohda, 35 pnt.; 2. Schalkhaar, 20 pnt.; 3. s.v. Hol ten, 17 pnt.; 4. s.v. Brummen, 12 pnt. Vol trots toont een speler van Rohda Raalte de Allard van Bruggenbeker. Achter hem Kees van bruggen. Aan de Scholengemeenschap Holten zijn geslaagd: MAVO:R. Akkermans, Holten; J. Alberts, Nijverdal; B. Alting, Markelo; M. Baan, Hol ten; W. Baars, Bathmen; B. Beldman, Bath men; J. Bijker, Bathmen; D. Blaauw, Hol ten; H. Blankenstijn, Markelo; A. Boer, Mar kelo; I. Boer, Markelo; M. Bos, Rijssen; H. Bouwman, Bathmen; A. den Bouwmeester, Holten; G. Braunius, Holten; A. Brinkers, Markelo; E. Broekhuis, Nijverdal; M. Brug man, Markelo; C.P Cheung, Rijssen; H. Cloosterman, Bathmen; HJ. Companje, Rijssen; M. van Corbach, Rijssen; C.B. Das, Holten; E. Dikkers, Holten; R. Dullart, Bath men; L van den Dungen, Bathmen; D. Dute- weert, Okkenbroek; A. Esselink, Goor; O. Etwaroe, Nijverdal; A.K. van Eyk, Goor; E. Groeneweg, Markelo; A. de Groot, Rijssen; M. de Groot, Markelo; S. Haafkes, Goor; B. Hahlen, Holten; K. Hahlen, Holten; J. Has- pershoven, Bathmen; A. Hegeman, Nijver dal, B. Hellinga, Markelo. H. Hendriks, Mar kelo; M. Hendriks, Nijverdal; A. Hofman, Holten; Lidia Hofstede, Nijverdal; M. ten Hoopen, Goor; A. ten Hove, Markelo; D. ten Hove, Rijssen; W. Hovenkamp, Holten; I. van der Hulst, Holten; S. Jannink, Holten; E. Jansen, Bathmen; E. Jansen, Bathmen; J. Jansen, Holten; J. Jansen, Goor; M. Jans sen, Markelo; S. de Jong, Bathmen; B. Jongman. Holten; I. Klein Lebbink, Holten; K. Klein Schaarsberg, Rijssen; H. Klein Vel- derman. Holten; G. Kok, Rijssen; G. Kolden- hof, Bathmen; G. Koops, Bathmen; R. Kooy, Bathmen; E. Kuiper, Bathmen; B. Kuipers, Markelo; A. ter Kulve, Markelo; M. de lange, Bathmen; R. Langeler, Markelo; B. Lankester, Bathmen; A. Linsink, Bath men; E. Letink, Goor; I. Leushuis, Goor; R. Lindeboom, Bathmen; H. ter Maat, Rijssen; D. Maters, Markelo; A. Meerman, Rijssen; P. Mensink, Holten; I. Monhemius, Rijssen, J.K. Mulderij, Goor; D. Nagtegaal, Bath men; P. Nauta, Holten; B. Neurink, Holten; B. Nijenhuis, Goor; D. Nijiand, Markelo; J. Oldenreuver, Markelo; A. Oongs, Markelo; M. ten Pas, Nijverdal, E. Pelgrom, Bathmen; R. Pliester, Bathmen; J. Renes, Markelo; W. Rietman, Bathmen; E. Rikkengaa, Bath men; R. Roelofs, Hellendoorn, R. Roelofs- en, Bathmen; B. Rouwenhorst, Holten; J. Ruiterkamp, Nieuw Heeten; J. Russ Holten; L. Scheltens, Holten; H. Schippers, Holten; A. Schonewille, Markelo; W. van Schooten, Bathmen; I. Schulenburg, Rijssen; M. Sij- brandij, Bathmen; J.W. Sijtsema, Holten; W. Sligman, Markelo; E. Smit, Markelo; A. Somer, Holten; E. Stegeman, Holten; P. Stegeman, Lettele; I. Steur, Bathmen; A. Struik, Holten; R. Stukker, Holten; S. Tui tert, Holten; M. Tukker, Laren (G); A. Tuller, Holten; L. Turegun, Rijssen; P. Veenhyzen, Holten; M. Vincent, Holten; A. Vink, Holten; M. van de Vlag, Bathmen; D. Vos, Holten; J. de Vries, Markelo; M. de Vries, Goor; A. Vros, Holten; B. Wansink, Holten; R. van de Weg, Bathmen; J. Wegstapel, Holten; K. Wevers, Markelo; T. Wibbelink, Holten; H. Wissink, Holten; M. Wissink, Holten; E. Wolff, Holten; R. Zandman, Markelo; D. Zweers, Holten; D. Zwiers, Holten. HAVO: M. Aal, Nijverdal; R. Aaitink, Holten; E. Albers, Goor; F. van Apeldoorn, Goor; E. Holten; M. Steutel, Bathmen; M. Stobbe, Goor; E. Teesink, Nijverdal; B. Tiggeler, Markelo; M. Timmerman, Goor; J. Tru- schel,Goor; W. Tuller, Markelo; W. Udema, Holten; I. Udink, Markelo; J. Vellinga, Hol ten; J. Veneman, Rijssen; H. Vink, Nijver dal; M. Vlogtman, Holten; A, Volker, Bath men; E. Vooijs, Goor; S. de Vries, Holten; D. Vrijman, Goor; J. Weernink, Goor; T. Weer- nink. Goor; G.J. Weierink, Bathmen; M. ter Wengel, Goor; P. Westrik, Bathmen; Assink, Rijssen; A. Baartman, Goor; J. Wiltink, Bathmen; A. te Winkel, Markelo; H. Wissink, Goor; H. Woestenmenk, Markelo; C. de Zeeuw, Goor; E. Ziel, Diepenheim; A. Zwijnenberg, Hol- Bakx, Goor; D. Bazuin, Holten; J. Beekhof, Bathmen; B. Beekman, Rijssen; P.J. Beijer, Bathmen; L. van den Berg, Holten; K. van van derZwaag, Goor; Berk, Bathmen; P. Betten, Holten; S. Bloe- ten. mendal, Markelo; B. Borghuis, Holten; I. Brandt, Bathmen, S. van der Breemen, Goor; E. Brinkers, Holten; A. Brinks, Rijs sen; M. Brinks, Holten; M. van den Broeke, Notter; J. van Bruggen, Holten; S. van Dijk, Borne; S. Dijkgraaf, Holten; R. Dijksterhuis, Holten; A. Doornkamp, Goor; J. Ernst, Bathmen; M. Exterkate, Goor; H. Frese, Goor; E. Fridrichs, Holten; A. Gadella, Goor; M. Glaudemans, Rijssen; N. Grif fioen, Goor; E. Haan, Markelo; C. ter Haar, Markelo; A. Harmseru Goor; P. Haverkate, Goor; I, Hek, Holten; A. Hendriks, Nijverdal; ATHENEUM: A. van den Akker, Holten; J. Alberts, Rijssen; K. Alink, Goor; M. van der Beek, Holten; W. van den Belt, Rijssen; A. Beldman, Bathmen; H. Beunk, Bathmen; J. Bieleman, Holten; M. Blankenstijn, Marke lo; M. Boerink, Markelo; M. Boertien, Goor; J. Bos, Goor; A. Brilman, Bathmen; A. Broer, Goor; S. Brummelkamp, Bathmen; R. Bults, Rijssen; W. Busser, Goor; I. Buur man, Bathmen; M. Cloosterman, Bathmen; R. Diebeis, Bathmen; G. Dietvorst, Markelo; J.W. Dijkstra, Goor; R. Dommerhoit, Hol- Dondertman, Markelo; N. Drabbe; S. Holl, Holten; L. ten Hove, Markelo; J. Ja- Bathmen; D. Driessen, Holten; B. Eeftink, cobs. Holten; A. Jansen, Holten; E. Jansen, Holten; W. Jansen, Holten; W. Jebbink, Goor; A. Jerusalem, Goor; R. Journée, Bathmen; M. Kamperman, Nieuw Heeten; J. Keuter, Goor; M. Keuter, Goor; M. Kiste- maker, Markelo; F. Kleinherenbrink, Nieuw Heeten; H. Kraaijenzang, Rijssen; E. ter Kul ve, Markelo; M. Lambrechts, Goor; E. Lan- gevoort, Bathmen; E. Leeuw, Goor; A. Leu- sink. Goor; W. Lindeboom, Goor; H. Loon- stra. Goor; H. Lubberdink, Markelo; R. M. Perez, Goor; M. Meijerink, Rijssen; R. Men- nink. Goor; M. Mollema, Goor; I. Niêlander, Goor; R. van Nieuwenhoven, Holten; F. Nij enhuis, Markelo; J. Nijhof, Goor; G. Nij- kamp, Markelo; A. Nijiand, Markelo; R. Nij iand, Markelo; M. Oostervelt, Markelo; B.J. Oplaat, Markelo; M. Pagrach, Holten; A. Pas, Rijssen; B. Peuling, Goor; M. Pieters, Holten; K. Ploeg, Bathmen, J.W. Pronk, Hol ten; M. Rensen, Holten, C. de Reuver, Hol ten; T. Rippe, Diepenheim; E. Roeterink, Bathmen; V. Rutgers, Markelo; E.J. Scher- merhorn. Holten; I. Schreurs, Goor; T. Slof- stra, Rijssen; J.W. Smit, Bathmen; H. Soer, Holten; R. Spenkelink, Goor; D. Stegink, Goor; G. van Eimeren, Bathmen; M. van El- burg, Nijverdal; J. Elferink, Bathmen; T. Freeve, Markelo; S. Geerlings, Holten; A. Groenewegen, Holten; C. Heemstra. Hol ten; H. Hendriks, Markelo; E. Hofman, Wier den; Y. Hofs, Holten; C. ten Hove, Markelo; E. Hovingh, Holten; M. Hulshof, Markelo; H. Jansen, Bathmen; R. Jansen, Goor; J.E. Janssen, Holten; G. Krooshof. Holten; S. Kurz, Holten, E. Langedoen, Holten; G. Lan- kamp, Rijssen; J. Lankamp, Rijssen; M. Lankhorst, Lochem; A. Leferink, Markelo; E.J. van Muiswinkel, Goor; J. Nijenhuis, Markelo; A. Osinga, Goor; M. Paganelli; Rijssen; F. Pasop, Holten; H. Pijfers, Bath men; F. Poorter, Markelo; Y. Riesmeijer Rijssen; S. te Riet, Goor; R.J. Roet, Bath men; A. van de Runstraat, Holten; M. San- difort, Bathmen; R. Schouten, Goor; A. Schutte, Goor; T. Sengers, Bathmen; E. Slag, Holten; J. ten Tïje, Markelo; F. Tim merman, Rijssen; H. Traas, Goor; L. Valk, Goor; M. Veenhuyzen, Holten; E. Veldwijk, Holten; J. v. Waardenberg, Markelo; M. Wes. Goor; L. van der Wijk, Holten; R. Wol brink, Markelo; C. Wustenfeld, Bathmen. Jongens 4 jaar: 1. Rodney Kuipers; 2. Chu- riel Berkelaar; 3. John v. Doesburg. Jon gens 5 jaar: 1. Ronald Klompjan; 2. Elroy Kuipers, 3. Bram Elzinga. Jongens 6 jaar: 1 Bas de Lange; 2. Roy Bulten; 3. Mark v. Doesburg. Jongens7jaar:1. Rene Ooms; 2. Mare Busschers; 3. Jeroen de Geus. Meis jes 6,7,8 jaar: 1. Margien Wubbels; 2. Ilse Freriks; 3. Rianne Busschers. Meisjes 9 jaar: 1. Jolanda Klompjan; 2. Joyce Salari; 3. Jessica Vrieling. Jongens 8 jaar: 1. Sven Bulten; 2. Herman v.d. Kolk; 3. Rob Timmer. Jongens 9 jaar: 1. Joost Wïchman; 2. Bart Willems, Holten; 3. Niek Schutte. Jongens 10 jaar: 1. BerTy Meerman, Holten; 2. Jarno Busschers; 3. Rebe Harbers. Jongens 11 jaar: 1. Reinhold ten Hoopen; 2. Gerben Pinkert, Holten; 3. Marijn in de Waal. Meis jes 11 jaar: 1. Rebecca Wichman; 2. Nata- scha Massop; 3. Sandra Verkerk. Meisjes 12,13 jaar: 1. Lianne Bos; 2. Sylvia de Vries; 3. Ester Otten. Jongens 12 jaar: 1Henk Fok kerman; 2. Mare Burgers; 3. Desmon Pekke- riet, Holten. Jongens 13 jaar: 1. Dennis Mombarg; 2. Martin Roxks; 3. Rene Valen- zuela. Jongens 14,15 jaar: 1. Jeroen Grave, Holten; 2. Henk Jan Beldman, Holten; 3. Freddy Pierik. Jongens 16 jaar en ouder: 1. Ronald Wamelink; 2. Jeroen Westenberg; 3. Gemco Otten. zondag 31 mei 1987 Jongens 4, meisjes 5 jaar: 1. Rodney Kui pers; 2. Kelly Kok; 3. Bert Jan te Lintelo. Jongens 5, meisjes 6 jaar: 1. Rianne Bus schers; 2. Bram Elzinga; 3. Wendy Tinga. Jongens 6, meisjes 7 jaar: 1. Ilse Freriks; 2. Rolf Poffers; 3. Antwan Huis in 't Veld. Jon gens 7 jaar: 1. Rene Ooms; 2. Mare Bus schers; 3. Jeroen de Geus. Jongens 8 jaar: 1. Patrick Korten; 2. Rob Timmer; 3. Albert Rosema. Meisjes 8 jaar: 1. Margien Wub bels; 2. Tamara Jansen; 3. Saskia Harink. Jongens 9 jaar: 1. Bart Willems, Holten; 2. Harmen Klein Velderman, Holten; 3. Anwar Hilverts. Meisjes 9,10,11 jaar: 1. Rebecca Wichman; 2. Angela v. Hoorn; 3. Claudy Koerhuis. Jongens 10 jaar: 1. Marco Grave; 2. Johnny v. Hoorn; 3. Maurice Spieker. Jongens 11 jaar. 1. Reinoid ten Hope; 2. Marijn in de Wal; 3. Gerben Pinkert. Holten. Jongens 12 jaar: 1. Walter v. Geest, Holten; 2. Christiaan Lutz; 3. Bas Olthof. Jongens 13 jaar: 1. Dieder v. Essen; 2. Jacco Dooren bosch; 3. Jannes Pater. Jongens 14 jaar: 1. Jeroen Grave, Holten; 2. Rene Spieker; 3. Iwan ten Brake. Jongens 15, meisjes 16 jaar: 1. Hugo ten Brake; 2. Dynand Bolster; 3. Danny Kelder. Meisjes 12,13 jaar. 1Bian- ca Vrieze; 2. Brigitte Busschers; 3. Ester Ot ten. Jongens 16 jaar en ouder; 1. Jeroen Westenberg; 2. Gerko Otten; 3. Maikel Kel der. Deelnemers 120.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 5