KRASSENDE LENTE- VARIATIES STOFZUIGERS Resultaten Blauw Wit Informatie-auto NS naar de markt Jaar agenda ft Resultaten sv Holten Badmintonner Jacobs op A-lijst Gerard Efftink werd klaverj askampioen JontenVe/é Danstesten Reiners in 't Bonte Paard kleinNelderman bv ABVEBÏEOTIES WEBKEN OMDATZE GELEZEH WORDEN. OOK DEZE. -3 4.95 1 6.95 prismakukeB Ruil nu in!! Fa. T. Stukker en Zn, Garage E.H.A.G. DONDERDAG 16 APRIL 1987 HOLTENS NIEUWSBLAD 15 Het in degradatiezorgen verke rende SWN moest deze middag in Holten twee punten pakken om een redelijke kans te behouden om in de tweede klasse te blijven. Blauw Wit met drie invallers uit de A- jeugd kreeg direct te maken met een fel en agressief spelende tegen stander. Na verloop van tijd kwam Blauw Wit beter in het spel maar voor rust kreeg geen van beide ploegen uitgespeelde kansen. Na de thee nam Blauw Wit het initia tief en de Nijverdallers moesten ver terug. Het Blauwwitte middenveld en zeven minuten later werd het 5- 3. De strijd leek gestreden, maar Ri- nus scoorde direct hierna de vierde treffer voor Blauw Wit. In de laatste minuut scoorde wederom Nico 5-5. Drienerlo 3-Blauw Wit 3 In een matige wedstrijd heeft het derde de volle winst behaald op de Enschedese studenten. Na twintig minuten spelen kwam het derde op voorsprong door Hans Aanstoot. Kort daarop tekende Henk Stam 0- 2 aan, na goed aangeven van Johan Bolink. Direct na de thee probeer de Drienerlo wat terug te doen, kreeg veel ruimte en door de bal maar tot een doelpunt leidde dat goed breed te spelen, kwamen er niet. Blauw Wit nam hierna het ini- gevaarlijke ballen van de zijkan- tiatief weer over. Het werd 0-3 door ten. Uit een van die voorzetten kop- een doelpunt van Seino Lohuis en te Gerwin op een Engelse manier daar bleef het bij. de bal achter de vertwijfelde doel man: 1-0. SWN moest nu komen, maar de voowaartsen lagen bij Henri, Jan en Gerald aan de ket ting. Bij een uitval via Hans en Henk kreeg Marcel op rechts de bal en uit zijn pas scoorde Wim in de verste hoek: 2-0. Excelsior 15-Blauw Wit 9 Het negende is blijkbaar niet ge wend om vroeg te moeten voetbal len, aangezien ze al na vijf minuten tegen een 1-0 achterstand aanke ken. Het was dat de passes van de middenvelders Ben en Gerrit op spits Nico goed aankwamen en hij was het dan ook die voor 1-1 zorgde uit één van deze lange ballen. De zelfde speler bracht Blauw Wit ook op voorsprong, maar voor rust kon door een onoplettendheid van de keeper Excelsior op geljke hoogte komen. Na rust scoorde de Excel sior spits koppend nummer drie. Ook nummer vier volgde spoedig. Het grootste deel van het spel speelde zich op het middenveld af Gerard Efftink is klaverjaskam- pert 10442 p.. 9. Bennie Aanstoot 10379 pioen van de door de ZW Blauw P 10. J W. van Langen 10344 p Wit '6G georganiseerde competitie 1986/'87. Hij won de laatste van de 3 Hans Bekkernens 3927 p.. 4. Rikus vier gespeelde wedstrijden niet, Kremer 3859 p5 H. Ymker 3846 p.. het aantal van 11253 punten was ^.ck Beldman 3828 Kia Tro,nop 3754 p.. 8. Ant. Aanstoot 3743 p.. 9. Oe- toch voldoende voor het behalen rard Jansen 3725 p.. 10. Gerard Aanstoot van de titel, aangezien de beste re- 3624 p. sultaten van drie gespeelde wed strijden beslissend zijn. De poedelprijs was mevr. G. J. Een „meevallertje" voor Efftink Klein Nagelvoort die bleef steken was dat D. de Velde Harsenhorst op 2004 pnt. In een extra rondje (12 (hij scoorde in drie partijen 11141 x geven) werd de prestatie geleverd p.) verhinderd was. De voorzitter door Tonny en Richard Beldman van de activiteitencommissie Dick met 1513 p. Bij de gratis verloting Beldman wenste Efftink geluk en van drie prijzen was vrouwe Fortu- bood hem de eerste prijs een waar- na op de hand van G. Efftink, H. debon van 40 gulden aan. Ymker en H. Kappert. Dick Beid- Tweede werd Gerard Jansen met man sprak een woord van dank tot 11181 punten derde D. de Velde Ben van Doom die zorgde voor gra- Harsenhorst met 1141 p. Zij kregen tis koffie en een hartige hap. een waardebon van resp. 25 en 15 19 april: concert Continental Sin gers 21 april: Raadsvergadering 24 april: COC met Onbetaalde loodgieter in Kandelaar; Lompe nactie dorp HMV 25 april: Normaal in Espelo 28 april: Opening nieuw gemeente huis 30 april: Koninginnedag MEI: 2 mei: Holterbergtoer 6 mei: Bevrijdingsloop 8 mei: Lompenactie HMV buiten gebied 13 mei: Districtsledenvergadering Cohere o 16 mei: KNF muziekexamens '7 mei: Zijspancross op de Zuur- berg Vrijdag 17 april staat de informa tie-auto van de Nederlandse Soor- wegen op de Holtense weekmarkt. Van 13.30 uur tot 16.00 uur kan iedereen inlichtingen krijgen over het reizen per trein in binnen- en buitenland. Dat kan via een per soonlijk gesprek of aan de hand van het vele aanwezige folderma teriaal. Ook zijn er in de NS-auto aanbie dingen die aan het stationsloket niet verkrijgbaar zijn. Bijvoorbeeld de Gezinstoerkaart waarmee va der, moeder plus de kinderen tot en met 18 jaar (en de hond) vier dagen (binnen een aaneengesloten perio de van tien dagen) onbeperkt door Nederland treinen. Deze kaart kan worden gebruikt in de maanden juni, juli en augustus en kost in de auto f 99,00 (le klas f 159,00). Ook in de aanbieding heeft de NS een 60+ Seniorenkaart-proefabon- nement voor f 15,00. Met deze kaart Grasschaar E.T.C. Spade Spear Kantelbaar in 3 standen. Jackson Zeer goede kwaliteit. Gesmede uitvoering met extra lange dul. Normale prijs 19.75 bij ons Hozelock zwenksproeier Kunststof sproeibereik ca. 150 m2 Met 4 sproeistanden van 52.50 voor Kunststof tuincoupe arena Diameter 45 cm elders 11.95 bij ons «3» 3 DOE-HET-ZELF CENTRUM De Houtbeurs Dorpsstraat 24a - Holten tel. 05483-6 11 06 bezorgdienst, boven 100.- gratis thuis. een kostelijk 7x50 een echte dag- en nachtkijker. Optische, gecoated lenzen met scherp helder beeld. Incl. tas, lensdoppen, draagriem. MIMI 8 x 25 FT MINI prismakijker 8 x 25: extra lichtsterk. Opvouwbaar! OQ>1 i Incl. etui. I\1U Cl04,~A DORPSSTRAAT 39 - HOLTEN MCPTFI Blouse 98,- City bermuda 99,75 Elsenerstraat 27 - Rijssen (bij het O.A.D.-busstation) Telefoon 05480-1 29 52 kunnen mensen van 60 jaar en ou der gedurende twee maanden rei zen met gulden. 4. Ant. Aanstoot 10946 p., 5. Henna Aan- Irnrtinrr on enkele rei- stoot 10766 p., 6. Harry Paalman 10626 K°nmg °P P.. 7. Rudie Drent 10605 p., 8. Henk Kap- zen en 40% korting op retours. H Dat dansen nog meer is dan ple- 180 leerlingen deelgenomen. Geju- zier voor twee werd reerd werd door de heer M.Bake uit overduidelijk aangetoond bij de gro- Hengelo die aan hét eind van de te dansavonden in „'t Bonte Paard"- avond kon meedelen dat alle dans- Dijkerhoek. Ruim tweehonderd paren goed door de test waren geko- deelnemers uit Holten en Bathmen men. Evenals bij de jeugd werd hier waren dinsdagavond present bij de afgedanst in de engelse wal, de tan- danstesten voor de jeugd. Jongeren go, de quick-step terwijl voor de die behalve door het jurylid me- tweede-jaars candidaten daaraan vrouw F.Bake uit Hengelo ook nog nog de slowfoxtrot werd toege- eens kritisch bekeken werden door voegd. Opvallend was op beide hun ouders en verwanten. dansavonden dat, óndanks de span- Dansschool Reiners uit Goor die ning van het wedstrijdelement, met al meer dan dertig jaar in Holten en zichtbaar plezier aan deze test werd _omgeving de danslessen verzorgd deelgenomen. Bij de gehuwden "wist met dit grote dansfestijn totaal kwamen deze deelnemers uit alle 650 personen een sfeervolle avond leeftijdsgroepen Beide avonden te bieden. De winnaars in de catego- werd een demonstratie gegeven rie Brons(eerste door het wedstrijd paar van Dans- jaars) waren: 1. ErikMeulman/Di- school Reiners Jolanda Groothedde ana Bakker (Holten). 2. Jaap Bor- en]] Reinier Schreurs uit Goor. Zij ren/Jolanda Beltman (Bathmen) 3. gaven een schitterende demonstra- Marcel Jager/Annerieke ten Velde tie in het ball-room - en in de latin- (Holten). In de categorie Zilver american dansen. De heer Vollen- (tweede jaars): 1. Jorgen Voordes- broek en zijn assistente van dans- /Hermien Krikkink (Holten). 2. Mi- school Reiners waren bijzonder vol- chel Wissink/Cindy Heller (Holten), daan over de wijze waarop de bijna 3. Ronald Kl.Teeselink/Ingrid Vros vierhonderd leerlingen uit Holten en (Holten). Bathmen zich hebben ingezet om Donderdagavond was de test voor van deze afsluiting van het danssei- gehuwden. Aan deze test werd door ZOen een stijlvol dansfeest te maken. Holten 7-Bornerbroek 5 6-3 Toen Bomerbroek zondagmorgen rond half elf ontwaakte stond het scorebord al op 4-0 in Holtens voor deel. De gehele achterhoede inclu sief de grensrechter stond te schut teren als beginnelingen en dat was een kolfje naar de hand van de snel le Holten-spitsen die vakkundig de buitenspelval wisten te omzeilen. Na een half uur sloop enige verslap- SVZW Dl-Holten Dl Het wil nog steeds niet lukken met Holten Dl, om de eerste punt jes in de wacht te slepen. Nu werd er verloren met maar liefst 7-2. Is de indeling te sterk of geven de jon gens het te gauw op. Het antwoord blijft ons tot nu toe schuldig. Holten D2-Nijverdal Dl Holten D2 deed het goed deze ping in de afweer van Holten en dat wedstrijd. Helaas werd er op het bood de bezoekers enige kansen, nippertje verloren. Het werd een O.a. een eigen doelpunt, kopbal spannend duel. De volgende wed- over de keeper, bracht de spanning strijd gaan wij er stevig tegen aan, enigszins terug. Rust 4-2. Na de dan komen de puntjes wel. thee wogen de ploegen vrijwel te gen elkaar op. Prachtige staaltjes Holten D3-De Zweef D2 voetbal, ze zijn hetnog lang niet Holten D3 was er volledig weer verleerd de jongens van Toontje, bij, ook de doelman. En dan komt werden op de grasmat gedepo- de overwinning vanzelf. Dus zo neerd met tal van hachelijke mo- door gaan. Eindstand 3-1. menten voor beide doelen en nog drie doelpunten als toegift. Met nog twee wedstrijden voor de boeg en drie punten achterstand op Enter 9 behoudt Holten 7 een theoretische kans op promotie. SOS 6-Holten 10 3-2 Holten El-Twenthe El In de eerste helft ging het nog wel gelijk op. Bij de rust was het 0-1. Dus kon er nog van alles gebeuren. Na rust ging het mis. De gelijkma ker bleef niet lang uit. Hierdoor in gooide Twenthe er een schepje bo- Holten 10 was er vóór aanvang van ven0p en dus ging de winst naar de wedstrijd op gebrand de Hellen- Twenthe: 1-4. doomers een pak slaag te geven. Het verliep echter geheel anders. Tot twee keer toe slaagden de Hol tenaren er in een achterstand weg te werken. Eerst knalde Dick Spen- Excelsior E3-Holten E2 Holten E2 is bij rivaal Excelsior ten onder gegaan met maar liefst 6- Voor het derde achtereenvolgende weekend wist John Jacobs in een internationaal toernooi beslag te legden op een prijs. Het toernooi in Assen, op 28/29 maart was druk bezet, met vooral ook Duitse spe lers. John won een aantal partijen in zijn enkelspel, doch in de halve finale werd hij in drie games ge klopt. In de herendubbel kwam hij met zijn partner Wilco in de finale te recht, wat een prachtige wedstrijd opleverde tegen twee zeer sterke Duitse spelers, die tenslotte de winst mee naar huis namen. Het Glutteltoemooi in Enschede op 4/5 april, van oudsher een zwaar toernooi, leverde voor John een plaats op in de kwartfinale bij het enkelspel. In de herendubbel werd de finale gewonnen en werd de titel aldus geprolongeerd. In het internationale toernooi van de Badmintonclub Epe op U/12 april jl., speelde John zijn eerste single in de A-klasse, waarin hij in drie games nu nog het onderspit moest delven, doch lang zal dat niet meer duren... kelink, na twee tegenstanders te -°' VerdRr van deze wedstrijd geen opziendbarende ontwikkelingen te melden. hebben uitgekapt, de bal feilloos in de kruising. Nadat SOS wederom een voorsprong had genomen, schoot Jan van Eertjes het tiende opnieuw op gelijke hoogte. Kort hierop rolde de bal voor de derde keer in het Holten-doel. Een derde krachtsexplosie was voor het tien de te veel van het goede en zij gin gen dan ook puntloos uit het Zun- neblomedarp huiswaarts. Zou het toeval zijn, dat wanneer „good-old" Bertus van Lies ontbreekt, Holten 10 er niet in slaagt de punten bin nen te halen? RKSV 3-Holten 11 2-0 Holten 11 toog zonder al te veel illu sies naar RKSV. Immers, de eerste wedstrijd werd kansloos met 0-5 verloren. Zover zou het deze keer niet komen, daar was een ieder goed van doordrongen. Met een 1-0 achterstand werd de moed niet op gegeven, maar integendeel de mou wen werden eens flink opgestroopt. Een strafschop bracht uiteindelijk de punten bij de Rijssense ploeg. De Zweef E5-Holten E3 In een zeer spannende wedstrijd, is de overwinning toch nog naar de Zweef gegaan met 1-0. Maar er werd wel hard gevochten. Holten Fl-EnterV.Fl Bij het begin van de wedstrijd ging het gelijk op. Totdat de bal in de boom verdween via de doelen en met een andere bal weer verder ge speeld werd. Toen ging het mis met Holten Fl: 3-5. RKSV Fl-Holten F2 Ook in deze wedstrijd moest Hol ten het onderspit delven. In het be gin ging de wedstrijd gelijk op, maar tegen het einde van de eerste helft moest Holten drie tegentref fers incasseren. In de tweede helft maakte RKSV nog vier doelpun ten, terwijl Bart voor Holten de eer redde door een fraai afstandschot: 7-1. ACCOUNTANTSKANTOOR J. KONIJNENBELT B.V. Postbus 110,7440 AC Nijverdal Tel. 05486-1 33 61 (2 lijnen). Wij zijn een modern geoutilleerd accountantskantoor, met een zeer gevarieerde cliëntenkring, voorna melijk op het terrein van industrie, middenstand en landbouw. Naast advisering en begeleiding van ondernemers (w.o. starters) controleren wij boekhoudingen, stellen jaarstukken samen, geven accountantsverklaringen en belas tingadviezen en verwerken admini straties. Daarbij maken wij uiteraard ge bruik van computers. Op ons kantoor is plaats voor een ADMINISTRATIEVE KRACHT Wij denken hierbij aan een meisje meteen MEAO-diploma,adm. rich ting. Ook examenkandidaten 1987 wordt verzocht te reflecteren. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan ons kantooradres. Voor weinig geld jarenlang plezier!! Met ingang van zondag 19/4-'87 (1e paasdag) is ons Benzinestation op zondagen weer geopend tot nader aankondiging. Openingstijden: Werkdagen van 7.45-20.00 uur Zondagen van 10.00-20.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 15