3 stuks voor maar: het voorjaar met een zonblije uin-veertiendaaas Werkhandschoenen Boomloze braam Vlechtscherm Tulnhoutbeits Kamerplanten-festival met messcherpe prijzen! Speciaal aanbod in een speciaal hoekje. Zonblije aanbiedingen voor voor jaar frisse tuinen. Japanse Bonsai-boompjes van f.19,50 tot f.lS00r DIEPENHE/MSEWEG 6C IEL, 05470-73555 GOOR Profiteer tijdens de tuin-veertiendaagse en de paasshow op de 2B paasdag van de messcherpe prijzen in het kamerplanten festival. Ruim 700 vierkante meters kamerplantenshow. Veilingvers en van een hoge exportkwaliteit. Bovendien scherp in prijs. Met een unieke kollektie groene en bloeiende planten van groot tot klein. Tijdens het kamerplanten-festival is een speciaal hoekje ingericht voor een speciaal aanbod. Planten uitzoeken; Profiteer daar al op 2B paasdag van, want: OP IS OP. Varkensleren werkhandschoenen SPECIALE PRIJS Veertien dagen lang extra de moeite waard om John Kuipers in Goor te be zoeken. Van vrijdag 17 april tot en met donderdag 30 april (Koningin nedag). Met extra attrakties op de speciale paasshow tijdens 2e paas- dag van 10 tot 17 uur. En oranje- verrassingen op Koninginnedag van 9 tot 15 uur. lif Extra feestelijk en voordelig bij John Kuipers in Goor. Zonblije prijzen in bomen, heesters en vaste planten. Speciale aandacht voor tuin en terrasaanleg met voordeei- prijzen in vijvers vissen en water planten. Met unieke aanbiedingen in kwaliteitsmeubelen, planten bakken, tuinverlichting en gereed schappen. Veertien dagen lang is John Kuipers een zonnig eldorado voor liefhebbers van het voorjaar. En nog voordelig ook... Feestelijk uit met pasen. Gezellig wandelen in de overdekte kassen van John Kuipers in Goor. Kijken naar nieuwe ideeën voor uw tuin, balkon of terras. En profiteer van paasbeste aanbiedingen in alle af delingen. John Kuipers staat er 2e paasdag van 10 tot 17 uur gast vrij voor open. VOORJAARSAANBIEDING Druk geïmpregneerd Engels vlechtscherm. Afhaalprijs Tijdens de zonblije tuin-veertiendaagse exposeert John Kuipers een bijzondere kollektie Bonsai boompjes met variëteiten van f.19,50 tot maar liefst f.1500.- per exemplaar. Als grote paas- verrassing: een Dracaena marginata op stam (Bonsai drakenboom) voor maar Sadolin Tuinhoutbeits 21/2 Itr. HN KUIPERS 16 TP K

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 12