Damesmode terug naar de vrouwelijker snit I (de wildkamp Beans Blues Band in 't Klavier Resultaten s.v. Holten Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Goed debuut OKIA in 720 kg-klasse DU BLAB STAAT IEDERE WEEK VOL MET INTERESSANTE AANBIEDINGEN. Kapper Marcel Meier vierde bij NK jeugd Expositie Vonk in teken natuur OPEN HUIS WONNINK Ingezonden PUPILLEN ;v Klaverjassen V' Dorpsstraat 4, Holten, tel. 05483-6 35 01 MULLER'S LANDBOUWPLASTIC HENK BIELEMAN DuinduKDau 2 aekil iya/ nULicNS NifcUWbttLAD 9 Zaterdag 4 april kunnen de lief hebbers van de onvervalste rauwe blues terecht bij 't Klavier waar vanaf 21.00 uur de Beans Blues Band optreedt. Deze vijfmans for matie speelt alles van de rustige langzame blues tot gedurfde „hea vy" bluesrock met snerpende gita ren en saxofoonsolo's. Het repertoire van de Beans Blues Band bestaat uit nummers van Rory Gallagher, Luxe Blues Band, Torogood en The Stones, maar dan wel in een nieuw jasje. Met zijn rauwe stem geeft leadzanger (en harmonicabespeler) „Always Slee py Blues George Wilson" de band een geheel eigen geluid. Hij wordt daarbij begeleid door sologitarist „Blind Cotton Pieker Gé", basgita- rist „Sunny Base Boy Johnson", saxofonist „Strumbling John Hat" en drummer „Thirsty Harry Sticks". Een ruime keuze uit tal van uiteen lopende, prachtige damesmodel len. Van de kleinere tot de grotere maten, van de iets goedkopere tot de wat duurdere creaties. Dat viel vorige week donderdag te consta teren tijdens het gezellige Open Huis, van de firma Wonnink. Vanaf 14.00 uur was het er een komen en gaan van vooral dames die er, on der het genot van een hapje en een drankje, hun ogen goed de kost gaven. Modehuis Wonnink heeft veel merkkleding in haar collectie. Be kende merken als Elvi, Marianne de Paris, Diekmann of Linda Lu worden er dan ook regelmatig ver kocht. Weliswaar kleding in de wat duurdere prijsklasse, maar men is dan ook verzekerd van een bijzon der goed kwaliteitsprodukt. De kle ding is verkrijgbaar in de gangbare maten, vanaf ongeveer maat 36/38. Kinderkleding behoort niet tot het aanbod. „Wij hechten er sterk aan, een gemoedelijke sfeer in de zaak te handhaven," aldus eigenaresse me vrouw Wissink. „Dat is gelukkig niet zo moeilijk, want veelal ken nen we de mensen bij naam. Voorts blijven we ook altijd eerlijk tegen over een klant, indien deze ons oor deel vraagt over een door hem/haar aan te passen model. Wat heb je er aan, wanneer je dat niet doet en je zo je klanten verliest?" Door Modehuis Wonnink was in samenwerking met Schoenmode Steunenberg en Schoonheidssalon Hennie een doorlopende mode show georganiseerd. Vijf dames showden er in de winkel talloze modellen uit de collectie van Won nink. Modellen, waarvan vooral op viel, dat de wat vrouwelijker snit is teruggekeerd. De taille is weer dui delijk waarneembaar, de rokken worden veelal wijder. De lengte van de rok is, althans in deze geshowde modellen, langer. Vaak tot op de kuit. Het ziet er naast stijlvol, ook zeer romantisch uit! Voor hun bijzondere aandeel deze dag kregen alle mannequins een attentie aangeboden. Zij toonden een enorme inzet. Met veel verve showden de dames Dekker, Hoef man, Aaftink, Groenevelt en Pasop de creaties. Een compliment zeker waard! Schoenen Voor de bijpassende schoenen en tassen had de fa. Wonnink weder om de medewerking gevraagd van Schoenmode Steunenberg. Met zorg had men daar de accessoires uitgezocht, opdat alles een passend geheel zou vormen. Dat resulteerde in veel elegante schoenen, vaak met een hakje. Over de nieuwe zo merschoenmode kon mevrouw Steunenberg ons het volgende ver tellen: „Er zijn naast het vele wit, nu ook wel combinatiekleuren te zien, te weten twee of drie kleuren in een schoen. Voor het winkelen en alledaags gebruik blijft de college schoen populair. Die is behalve in zwart en marine ook in naturel te verkrijgen. De platte schoen blijft naast de hogere hak weer in trek". Huidverzorging Ook Hennie Oolbekkink, eigena resse van de gelijknamige schoon heidssalon, verleende medewer king aan de modeshow van de fa. Wonnink. Haar taak bestond eruit, de mannequins van de juiste make up te voorzien en zij had tevens een stand ingericht, waar zij geïnteres seerden voorlichting gaf over haar activiteiten. Activiteiten, die zich eerstdaags zullen uitbreiden met de toepassingen van Dr. Hauschka Natuurkosmetiek. Voor deze huid verzorgingspreparaten wordt uit sluitend gebruik gemaakt van zui ver plantenextracten. Holten 2-De Lutte 3 1-0. Een kleine maar uiterst belang rijke zege voor het reserveteam. Door dit resultaat kreeg het weer aansluiting bij de andere staart- ploegen en aangezien door gewij zigde degradatiegelingen er slechts één elftal degradeert is er volop kans zich in de le klasse te handha ven. Zenuwachtig spel door de gro te druk die er op het team ligt deed de wedstrijd geen goed. Dribbelko ning Henny Jalving zorgde voor de enige treffer. PH 4-Holten 3 2-0. Holten ging voor de tweede maal met 2-0 de boot in tegen het Alme lose PH. Al hadden de bezoekers wel een doclpuntje verdiend door hun voorbeeldige inzet, toch kwam de zege bij de ploeg met de meeste kwaliteiten. Omhoog 4-Holten 5 1-1. Na een lange winterstop begon Holten 5 met een verdienstelijk ge lijkspel aan de tweede helft van de competitie. Ondanks een sterke le helft werd de kleedkamer met een 1-0 achterstand opgezocht. Vol goe de moed werd aan de tweede helft begonnen wat al snel resulteerde in een mooi doelpunt van Arie Jan sen. Holten 6-De Zweef 7 1-1. In de wedstrijd tegen het zevende van de Zweef behaalde Holten 6 haar elfde competitiepunt. In een van weerszijden matige partij (niet getraind tijdens de winterperiode?) kon op basis van kwaliteit geen van beide ploegen aanspraak maken op de overwinning. SOS 7-Holten 7 2-2. Holten verloor onnodig één punt aan SOS in de race naar een even tueel kampioenschap. Het elftal dat de meeste doelpunten vóór heeft en de minste tegen kwam slecht uit de winterslaap en daar kon terug-van-weggeweest Wim Klein Velderman ook weinig aan bijdragen. Holten 8-De Zweef 111-1. Holten 8, dat sinds 2 nov. j.l. niet meer in de baan was geweest, lever de een prima prestatie na alle on- verkwikkelijkheden van de laatste maanden. Met 13 punten staat dit team op een eervolle 5e plaats. Holten 9-De Zweef 8 1-1. (Hoe is het mogelijk?) Holten 9 heeft de draad van de eerste com petitiehelft niet opgepakt. Mocht het toendertijd in Nijverdal een makkie zijn (3-1), dit keer lieten de roodzwarten zich een puntje af snoepen. Holten 10-SOS 6 1-2. Wegens het aflaten weten van de vaste correspondent dit keer maar een beperkt verslag. De prestatie zal hiertoe aan hebben bijgedra gen! Door tal van mutaties binnen het team was het ploegverband deze morgen zoek. Bornerbroek 6-Holten 12 10-3. Na een avondje „Jan en Zwaan" moest Holten al vroeg uit de veren om Bornerbroek te bekampen. Dat iedereen niet uitgerust aan dit kar wei begon sprak voor zich. Klaasje speelde echter zo fanatiek dat hij voor beide teams een goal scoorde. Holten 13-Haarle 10 0-2. Holten kreeg van Haarle geen kans om hen te passeren op de ranglijst. De doelpuntenmachine, meestal al een kwelling, haperde deze keer helemaal. Beste man van het veld was sch. Dirk Kolk. Holten 10-SOS 6 1-2 Al na enkele seconden kwam Holten 10 op een 1-0 voorsprong. Na prima voorbereidend werk van uit blinker Kees Dalemans werd het leer in de touwen gekopt. Het veld- overwicht werd door het tiende in de loop van de eerste helft uit han den gegeven en op de gelijkmaker viel dan ook niets af te dingen. Aan gezien scheidsrechter Schutte zijn horloge nog op wintertijd had staan en een uur later kwam, miste hij ook de volley van Kees Dale mans op de lat. In de tweede helft was het tiende geen schim van de ploeg van voor de rust. Na slordig balverlies scoor de SOS het winnende doelpunt. Geachte heer/ mevrouw raadslid Het dorpshuis is een koehandel geweest, evenals het sportvélden- corryplex 't Vletgoor wat ook han den vol geld gekost heeft. Daar was in die tijd, in eerste instantie, de P.V.D.A. ook op tegen, maar er la ter toch voor heeft gestemd, de P.V.D.A. heeft dit gedaan, voor het C.D.A. ook al met de bedoeling ,fiebben wij eens wat, hopende dat de C.DA. ook met ons meegaat". En dat is nu het geval met het Dorps huis. Die de P.V.D.A. graag wilde aan de Tuinstraat met alle tekor ten van dien. Nu zegt C.D.A. „"Wij vinden het wel goed kindje", want P.V.DA. jullie zijn toch het kindje van de C.DA. zoals landelijk de V.V.D. van het C.DA. is. C.D.A. schamen jullie je niet tegenover de kiezers, want het is makkelijk om een koehandel te bedrijven en over andermans geld te beslissen. Besef fen julie niet dat als jullie er later niet meer zijn, wij als jongere gene ratie wel voor al deze foute beslis singen moeten opdraaien. Want ik heb mijn sterkste vermoeden dat het C.D.A. in alle winden mee kan draaien, de ene keer is de beslissing zuid-westen, de andere dag kan bij het C.D.A. de wind zo uit het noord oosten komen, de daarop volgende dag gaat de wind draaien bij het C.DA. naar het zuid-westen en ho pende dat het op 21-04-1987 naar het noord-oosten draait, want dan zitten wij niet met alle tekorten wat het C.DA. heus wel begrijpt. Ho pende dat de overige partijen niet zo wind meedraaierig zijn als de C.DA.-wind. Dit is mijn laatste brief want ik ben „moe" van al dat schrijven en waarschuwingen ge ven, maar bij gezondheid kom ik hier in 1990 op terug en zonodig in 1988 met de begroting. Holten, 25 maart 1987 (Gerdien Kreijkes) Holten Dl-De Zweef Dl: Holten Dl kon tegen De Zweef uit Nijver dal geen vuist maken. De lange winterstop en de weersomstandig heden speelden hier parten. Ze ver loren helaas met 5-0. SVNN D3-Holten D2: Holten D2 ging met de gedachte naar SWN, dat het een hele moeilijke klus zou worden, om enig resultaat te beha len. Dit verliep geheel anders en Holten behaalde zowaar nog een 2- 2 gelijkspel. Dus toch één punt mee naar Holten. Vesos Dl-Holten D3: Het is te ho pen voor de jongens van D3, dat er na de winterstop iets meer tegen stand komt. Deze wedstrijd werd gewonnen met 2-0 zodat de reeks overwinningen na de winterstop wordt doorgezet. Holten El-GFC El: Deze wed strijd stond in het teken van de vele doelpunten. El behaalde één van hun schaarse overwinningen. Voor de winterstop werden er weinig wedstrijden gewonnen, zodat er na de winterstop tegen GFC een over winning werd gehoekt in een zeer aantrekkelijk duel: eindstand 6-5. Den Ham E2-Holten E2: Holten E2 heeft de uitwedstrijd tegen Den Ham goed doorstaan. Het werd een gelijkspel 3-3. De Zweef E4-Holten E3: Holten E3 speelde uitstekend tegen een sterk De Zweef. Er werd met 4-1 ge wonnen. Holten Fl-Blauw-Wit Fl: Holten F1 moest aantreden tegen plaats genoot Blauw-Wit. Het werd een spannend duel volgens verwach ting. Holten Fl ging met de eer strijken en won ten slotte met 4-3. Vesos F2-Holten F2: Na meer dan drie maanden winterstop zijn onze jongste pups van de vereniging goed van start gegaan. Ondanks de stormachtige wind kwam Holten vlak voor rust op 1-0 door Rik. Na de rust werd het een gelijkopgaan- de wedstrijd, waarbij Vesos drie keer scoorde en Holten twee keer, door twee prachtige doelpunten van Martijn. Te vermelden is nog het goede optreden van de twee nieuwe aanwinsten: Stefan en Herm Jan. Afgelopen maandag was het voor Marcel Meier een spannende dag. De kapper van Salon Wander streed toen in de Amsterdamse Jaap Edenhal om het Nederlands kampioenschap tot 21 jaar. De vierde plaats die hij daar uit de wacht sleepte opent perspectieven voor deelname aan het Europees kampioenschap in september in Boedapest. DES 3-Blauw Wit 2 Na een lange winterstop moest het tweede meteen aantreden te gen de nog ongeslagen koploper DES 3. In de eerste helft een over heersend Blauw Wit dat goede kan sen kreeg via Richard Beldman en Henk Veldhuis. Deze kansen wer den echter niet benut. DES kon hier slechts één kans tegenover stellen. Ron Hulleman keerde het schot, maar de terugspringende bal kwam via een vreemde curve met de wind mee alsnog in het doel 1-0. Na de rust met de wind mee moest het gebeuren. Helaas Blauw Wit verviel in kort middenveldspel vaak over de linker kant. DES kon bij een onderbreking vrijuit coun teren en maakte vijf minuten voor tijd hiervan gebruik: 2-0. DES is door dit resultaat en het verlies van naaste belager Hulzen zo goed als kampioen. Blauw Wit 5-SWN 7 In een gelijkopgaande wedstrijd hebben Blauw Wit en SWN de punten gedeeld. De kans dat het vijfde de laatste plaats in de rang lijst over doet is nu weer gestegen. Voor rust scoorden Hans Stam en Jan Stam voor Blauw Wit. Rust stand 2-2. De tweede helft gaf een zelfde spelbeeld te zien, een op en neer gaande wedstrijd met veel kansen aan twee kanten. Opmerke lijk was nog in deze wedstrijd dat SWN in de eerste helft na 30 secon den scoorde en na rust na ongeveer een minuut. Het derde doelpunt van Blauw Wit werd gescoord door Rinus Bekkernens. Eindstand 3-3. Blauw Wit 9-ON11 Het negende begon zeer behou dend tegen de koploper. Na enkele kansjes wist ON een 0-1 voorsprong te nemen. Henk Aanstoot wist en kele goede scoringsmogelijkheden van ON onschadelijk te maken, maar kon ook niet voorkomen dat ON voor rust nog uit kon lopen tot 0-3. Direct na rust kreeg het negen de goede kansen, maar die werden niet benut. Toen ON 4 wist te sco ren was het gebeurd met de tegen stand van het negende. ON wist uit te lopen naar een 0-8 voorsprong. Ben Gerads wist nog de ere treffer te maen. ON scoorde toen nog twee keer: eindstand 1-10. Blauw Wit 8-SWN 9 De Blauw Witters trokken stevig van leer en hielden de defensie van SWN constant onder druk. Na twintig minuten leidde dit tot het eerste doelpunt van Renger van Lindenberg die met een bekeken schuiver de bal in de linkerboven hoek prikte. Plm. tien minuten voor rust zorgde Gerrit Schooien met een mooie treffer ervoor dat er met enige ontspanning thee kon worden gedronken. Even leek het er op dat de mannen van Rikus Kremer zich toch nog zouden laten verschalken maar met Johan Kruithof als zeer betrouwbare sluitpost, hij had werkelijk alles, wist men schade te voorkomen. Toen dan ook na tien minuten op nieuw Gerrit Schooien er 3-0 van maakte was het vonnis over de gas ten voltrokken. Ben Giezen bracht na stevig doorzetten de stand op 4- 0 en in de slotfase bepaalde Gerrit Schooien de eindstand op 5-0. Overige uitslagen: BI. Wit 3-Enter V. 1-3. Blauw Wit 4-Vesos 2 2-1. Blauw Wit 6-Excelsior 12 1-8. RESULTATEN BLAUW WIT PU PILLEN SDOL El-Blauw Wit El. Met de felle wind in de rug ging Blauw Wit goed van start. Al na tien minuten scoorde Hans met een hard schot 0- 1Ook hiema kreeg men nog enkele goede kansen, maar voor rust werd er niet meer gescoord. In de tweede helft bleef Blauw Wit de aanval zoe ken ondanks de felle tegenwind. Er ontstonden gevaarlijke momenten voor het SDOL doel en uit een ha chelijke situatie wist Erik de bal achter de keeper te schieten 0-2. In de slotfase kwam SDOL (met hulp van de scheidsrechter) nog terug tot 1-2 maar hierbij bleef het. Blauw Wit E2-Marle El. Voor het eerst sinds de winterperiode weer in de wei en E2 liet zien het nog niet verleerd te zijn. Ondanks het gemis van enkele spelers, waren hun ver vangers ook goed op dreef. Voor rust werd de MW-doelman al drie maal gepasseerd. Na rust een feller Marle dat via goed voetbal op 3-1 kwam. Blauw Wit pakte toen de draad weer op en scoorde nog drie keer tegen de wind in. Doelman Gerben Beldman was uitstekend in vorm en scoorde de hoogste vol doende. In het clubhuis op sportpark 't Vletgoor wordt vrijdagavond 10 april vanaf20.00 uur de laatste wed strijd gespeeld om het kampioen schap klaverjassen 1986/'87. De stand aan de kop is na drie wed strijden: 1. G. Efftink 11253 p. 2. D. de Velde Harsenhorst 11141 p. 3. G. Jansen 10731 p. 4. H. Aanstoot 10723 p. 5. H. Paalman 10626 p. 6. Rudi Drent 10458 p. 7. H. Kappert 10442 p. 8.Ant. Aanstoot 10402 p. 9. Benny Aanstoot 10379 p. 10. J. W. van Lan gen 10344 p. Uiteraard zijn ook zij die maar twee avonden hebben gespeeld, maar hoog hebben gescoord, nog niet kansloos aangezien de drie beste resultaten meetellen voor de hoofdprijs en het kampioenschap. Er is door de activiteitencommissie weer een tiental prijzen beschik baar gesteld alsmede een prijs voor het koppel dat in de z.g.n. „vrije ronde" de beste prestatie levert. De deelname staat open voor leden en niet-leden en het kopje koffie en de hartige hapjes zijn gratis. Marcel Meier is sinds een halfjaar lid van de nationale jeugdselectie en traint daarvoor 1 keer in de veer tien dagen in Utrecht. Gezien zijn prestaties in de vijf voorrondes mocht hij maandag deelnemen aan de Nederlandse jeugdkampioen schappen en daar ging het boven verwachting goed. Met zijn Almelo se model legde hij beslag op de vierde plaats. Meier, die sinds an derhalf jaar bij Wander Drent werkt, richt zich nu op de twee selectiewedstrijden voor de EK in Boedapest, waar hij uiteraard graag van de partij is. Zaterdag 21 maart werd het laatste manegetouwtrektoernooi gehou den in manege De Luchte in Lo- chem. Na een beslissingswedstrijd, werd dit in de 640 kg-klasse gewon nen door TTV Heume. Op de twee de plaats eindigde Oosterwijk. OKIA had in deze klasse geen beste dag en won enkel van de Duitse gastploeg Berod. Voorts kreeg men nog vier punten toebedeeld van twee ploegen die afwezig waren. In de 720 kg-klasse nam OKIA voor het eerst deel aan een toernooi. De eerste wedstrijd tegen Noordijk werd gewonnen, de tweede en der de wedstrijd tegen resp. Halfweg Boys en Eibergen werden verloren. De overige, tegen Bathmen, Berod, Bisons en EHTC werden allen ge wonnen. Dit alles resulteerde in een goede derde plaats. Halfronde slaguasteCl'1 P.V.C-dakgoten en alle hulpstuk- ken In klemverbinding Nu ook rechtstreeks "igd. Zonder rt asbestgollplatenH aollolalen brongo Hallronde golen mei grote kraal Grote kraal mastgoten. 3150 grijs dakgoot per meter 6,45 verbinding rubber 6,68 2,85 vergaarbak 10,69 rubber 10,13 gootuitioop 12,19 gegalvaniseerd 2.B1 3,08 B.V. •J 1--. PLASTIC CENTRALE kunststofleidingsystemen Lutten (Ov) Hoofdbedrijf Dedemsvaartseweg Z. 59, tel. 05231-20 99 Bathmen (Ov.) Traasterdijk 1. tel 05704-31 02 Binnenkort in Vriezenveen Al onze zaken zijn open op elke werkdag van 8 00 tot 17 00 uur. Zaterdags van 8.30 tot 12.30 uur Fl H Kontaktlenzen Ca Vloei KL Z Vloeistoffen Dogmeting begrafenisonderneming Larenseweg 48, telefoon 6 17 45 Regeling en verzorging van begrafenissen voor Holten en omgeving. Nadere inlichtingen worden gaarne door ons verstrekt, ook wat betreft levering van grafmonumenten. Voor levering van tegen een ZONNIG prijsje, Genap kwaliteit. n.b. op=op VEEVOEDERS HOLTEN - tel. 05483-6 14 93 "Miniaturen van puur natuur'. Zo noemt Tineke Vonk haar schilde rijen van droogbloemen. De uit het noorden des lands afkomstige kun stenares exposeert van 30 maart tot en met 8 mei in de openbare bi bliotheek aan de Rörikstraat. Tineke Vonk verwerkt niet alleen bloemen, maar ook zaden, takken, bessen, stronken, schorsen en bla deren. Puur natuur dus. Al het ma teriaal zoekt zij samen met haar man, die ook zelfbepaalde bloemen kweekt in een speciaal hoekje van de tuin. In haar schilderijen pro beert Tineke Vonk indrukken, na tuurlijke sfeerplaatjes en gevoelens onder te brengen. Daarin speelt 'stemming' dan ook een grote rol. Uit haar handen groeien vogels, landschappen en schilderijen in een nostalgische sfeer. De verkoop expositie is tijdens de normale ope ningsuren van de bibliotheek te be zichtigen.

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 9