Carnavalsfeest wordt knaller van jeweste 1 y Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag Leerlingental van SGH blijft stijgen Gevonden voorwerpen [gtitrHdriiftiNjggton HOLTENS NIEUWSBLAD Open Deur- dienst /beri Vstui bericht van de stuurgroep ouderenwerk holten Normaal in Bussloo Gratis invullen belasting formulier Carnaval in De Schure F1°F W. fTFt HONDA DONDERDAG 26 FEBRUARI 1987- In de achterliggende week infor meerden enkele inwoners bij de po litie over een inzamelingsactie ge houden door de „Stichting Mensen voor Mensen". Men had zo zijn be denkingen of dit wel echt gebeurde vooreen goed doel. Omdat meerde ren hier zich mogelijk voor interes seerden even het volgende. De nu nog van kracht zijnde Algemene Politie Verordening van de ge meente Holten staat dergelijke ak- ties toe. Dus simpel gezegd, het is niet verboden! Desgevraagd werd door een medewerker van het Cen traal archief voor het inzamelings wezen te Amsterdam, medege deeld dat de colporteurs van ge noemde aktie hiervoor betaald worden en dus niet uit ideële over wegingen bezig zijn. Verder had men geen zicht op de financiële huishouding van de stichting en plaatste men vraagtekens bij het goede doel. Op 16-2 meldde een inwoner dat bij hem op de stoep een dronken man lag. Het bleek een knaap te zijn die in Holten op familiebezoek wilde gaan maar omdat men niet thuis was hield hij zich buiten op. Overi gens was de man niet lastig maar bleek hij zelf steeds bankbiljetten door de brievenbus te deponeren! Voor dat geld is een taxi voor hem geregeld. De ruiters en amazones van de Stichting Paardrijden voor gehandicapten namen zaterdag alvast een voorproef-^ 17"2 wercl °PLarenseweg je op het komende carnaval met een eigen carnavalsfeest in manege Snorrewind waar Holtense artiesten, op de weer eens een snelheidscontrole ge- foto Evert Pinkert en Hans Steunenberg, de stemming er in brachten. Verder trad op Erik Rensen die een houden. Deze keer werden b over- prachtige bandparodie van André van Duin bracht. Erik Pettinga zorgde voor de muziek. middag een play-back wedstrijd voor volwassenen gehóuden. Opga ve hiervoor bij Albert Boode, tel. 6 25 10. Rosenmontag Vanaf 20.30 uur op maandag vieren de Fienpreuvers hun Rosenmon tag bij Tonnie en Betsie. Een bere- gezellig feest, waarbij de commissie weer wat speciaals in petto heeft. Toegang voor zowel leden, als niet- treders bekeurd waarbij het dagre cord lag op 74 km./u. In de nacht van 17 op 18 werd door leden van de groep Holten, in sa menwerking met de Rijksverkeers- Als de Vier reeds piaatsge- ren die ook meegaan naar het Bon- VOnden evenementen van te Paard kunnen de optocht mee- de carnavalsvereniging de niaken in het treintje Bello, dat Fienpreuvers een indicatie speciaal voor de kleinste Keune- Ar, Kninnrr darpertejs door Prins Hendrik I mogen zijn voor de belang- wger op hgt goede spoor is geZet. stelling die deze vereniging Dit treintje gaat direct na de op- geniet, dan wordt het ko- -tocht door naar het Bonte Paard mende carnavalsweekend waar aansluitend het kindercarna- ook een knaller van jewel- val wordt gevierd, ste. Uitverkochte zal bij de |/inHPrcarna\/al Elfde van de Elfde, de Gala- Kindercarnaval avond en nog de vers in het De weer iets grotere kinderen gaan leden. geheugen liggende Prinsen- Bejaardencarnaval in tegenstgeiiing tot de prognose, ripr'fnnTwpWpmnprip6!!1 an" Hier staat de bus klaar die hen naar De oudere Keunedarpers zijn op blijft het leerlingental van de der toch wel vermoeden. het Bonte Paard -zal brengen Niet dinsdag 3 maart a.s. vanaf 15.00 uur Scholengemeenschap Holten stij- iedereen kan direct mee met de hartelijk welkom in hofbar Maats. &en. Nog voordat de inschrijving is Een twintigtal carnavalswagens en bus, vandaar dat deze meerdere Er wordt hen een onvergetelijke gesloten, wordt nu al gerekend op loopgroepen zullen zaterdag de keren gaat rijden. De achterblij- middag aangeboden waarbij de een leerlingental in het schooljaar carnavalsoptocht in Keunedarp Vende kinderen verzamelen zich in poïtemonnaie dicht blijft, met an- 1987/1988 van 1592. Dat betekent gaan vormen. De strengere selec- de oude gymzaal rechts naast het dere woorden alles is gratis. Vele vermoedelijk dat er aan het begin tie-eisen die de Fienpreuvers de bankgebouw. De ouders van de al- Holtense artiesten doen van zich van het schooljaar weer met der- laatste jaren hanteren garanderen lerkleinsten wordt geadviseerd zelf spreken. Voor vervoer kan eventu- tien brugklassen gestart zal wor- met de kinderen mee te gaan, waar- eel gezorgd worden. Graag een tij- den. bij zij uiteraard welkom zijn om de dige opgave bij één van de commis- TiJdens de CQmmissie onderwijs feestvreugde te delen. Het pro- gleden, tel. 615 74-613 73-6 28 02- was de stijging van het aantal leer- gramma is omstreeks 17.00 uur af- 6 13 79. Ungen aanleiding voor vragen van gelopen. ABe kmderen worden^dan cj^ujf gs in de PvdAer Van der Harst. Uit zijn Tegelijkertijd op dinsdag 3 maart informatie bleek dat de scholieren vieren vanaf 15.00 uur de jongere zelfs uit Delden, .Enter en Borne carna- Keunedarpers hun Stuif es in. Dit komen en hij wilde van voorzitter gebeuren vindt plaats in de gym- Van Rappard wel eens weten over zaal aan de Vrijheidslaan, nabij de er niet gedacht moest worden aan inspectie een controle gehouden met betrekking tot het internatio nale doorgaande vervoer. In totaal werden 11 vrachtwagenbestuur ders danwel hun werkgevers be keurd terwijl 8 combinaties stil werden gezet in verband met over schrijding van de diensttijden. Op 19-2 werd gemeld dat schapen in de omgeving van het beuken laantje waren aangevallen door een hond. Een van de schapen raakte daardoor gewond. Het is nog niet bekend geworden waar de hond thuis hoort. Ook werd op de parkeerplaats langs de Al weer eens een auto open gebroken. Uit de auto werd de radio weg genomen. Op 20-2 werd door de eigenaar van een auto gemeld dat de voorruit van zijn voertuig was vernield. De wagen stond geparkeerd op de par keerplaats Vrijheidslaan/Chur- chillstraat. Omstreeks 17.35 uur vond op de 20ste op de Dorpsstraat een aanrij ding plaats tussen een bromfietser en een personenauto. De bromfiet ser, een jongeman uit Holten, raak te hierbij licht gewond. Beiden re den op de Dorpsstraat in de rich ting Deventer. Op het moment dat de automobilist naar rechts reed raakte hij de rechts naast hem rij dende bromfietser. Mede van in vloed was de hoge snelheid van, naar later bleek de opgevoerde, bromfiets alsmede het niet goed functioneren van de voorrem. In de nacht van 20 op 21-2 werd een automobilist, een 33-jarige Holte- naar, nadat bij blaastesten de lampjes op rood waren gegaan, on derworpen aan een bloedproef. een goede kwalitatieve inhoud. Wanneer ook het weer nog enigzins meewerkt en de toeschouwers zich voor deze gelegenheid in boeren kiel of anderzins verkleden, kan dit de feestvreugde alleen maar ver groten. Bij het gemeentehuis wordt halt gehouden om Prins Hendrik I de gelegenheid te geven de ge meente-sleutel in ontvangst te ne men. Vanaf 13.45 uur vertrekt de eerste deelnemer. De optocht volgt de route: Keizersweg-Gaardenstraat- Doprsstraat-Larenseweg-School- straat-Rietmolenstraat-Oranje- straat-Noordenbergstraat-Waar- denborchstraat-Holterenkstraat- Vixseboxsestraat-Kolweg- Noordenbergstraat- Oranjestraat- Dorpsstraat. Een vriendelijk ver zoek aan de bewoners van deze straten, wilt u tegen de tijd dat de optocht begint uw auto's zoveel mogelijk ergens anders parkeren. De praalwagens dienen zich rond 13.00 uur te melden bij de ingang aan de Wilhelminastraat. De kinde ren worden tussen 13.00 en 13.30 uur verwacht bij de sporthal. Te vens bestaat in de sporthal de gele genheid te schuilen bij slecht of koud weer. De allerkleinste kinde lingen over een fusie met het oog op de nieuwe wet basiseducatie zinvol zou zijn. De commissie onderwijs voelde er weinig voor nu al een vervangingre geling voor het basisschool in te stellen. „Laat eerst het proefjaar maar eens afwachten. Komen we nu met oplossingen, is de kans groot dat er volgend jaar nog stren gere maatregelen door het ministe rie worden opgelegd". Zondag 1 maart wordt wederom een Open Deurdienst gehouden in Om 90 nnr paan hii het Bonte sporthal. Play-back optredens (op- een scholierenstop. Ook wilde de de De Kandelaar. De aanvang van Paard de deuren dan weer open gave bij speelgeod V.d. Maat en socialist een lans breken voor de deze dienst is 19.00 uur. De samen- Paard de deuren aan weer open zang begint om 18.50 uur. Voorganger is ds. F.H. Veenhuizen uit Apeldoorn Hij zal spreken over het onderwerp: Leer ons bidden. Medewerking wordt verder ver weer naar het plein voor de Amro- bank terug gebracht. Gecostumeerd valsfeest voor het grote gecostumeerde car- foto ten Veldel en wat er zo alle- problemen waarmee De Marke navalsfeest van de Fienpreuvers. maal nog bijkomt, vormen een be- kampt. Bij het LHNO daalt het De meest bonte creaties en boeren- langrijk onderdeel van deze mid- leerlingental wel, waardoor vmet kielen dansen daar op de muziek dag. Verder wordt er met-alle aan- name de groenpoot van de Marke van de Flvine Birds Voor de meest ^zige kinderen een spectaculaire het gevaar loopt vanuit Holten te origineel verkleedde gasten heeft knock-out-show gespeeld. Vriend- verdwijnen naar Markelo. Voorzit- leend door het Jongerenkoor El k „ninnriinnnn nihiitioc cn npvpn t.pr Vnn Ronnnrd hpkipmt.nnnrip Shaddai uit Wierden. Prins Hendrik I nog wat in petto. De speciale Fienpreuversbus ver trekt om 20.15 uur vanaf Hofbar Maats en brengt de bezoekers later op de avond en nacht bij regelmaat terug. Kleintje carnaval Het traditionele Kleintje carnaval jes, vriendinnen nichtjes en neven, ter Van Rappard beklemtoonde allemaal zijn ze welkom. dat de zorg van het Bevoegd Gezag in eerste instantie uitgaat naar de Atsluitavona eigen onderwijsvoorzieningen en Dinsdagavond vanaf 20.30 uur vie- dan pas naar de Marke, die zoals ren de Fienpreuvers in hofbar bekend odnerdeel uit maakt van de Maats de traditionele afsluitavond OLM, maar verklaarde tevens dat met het vermaarde tribunaal. Na- nog deze maand overleg gepleegd dat Prins Hendrik I de gemeentes- zal worden over het lokalenpro- ■u fw tv/t leutel weer in handen geeft van bleem. Tevens liet hij weten dat een vindt plaats in Hofbar Maats op burgemeester Van Rappard, gaan bneropening van de onderhande zondagmiddag vanaf 17.00 uur. Een om precies 24 00 uur de tapkranen ongedwongen feestje waarbij jong djCht en is er een officieel einde en oud zich altijd kunnen verma- gekomen aan het camavalssêizoen ken. Voor het eerst wordt zondag- igg6-i987. De Fienpreuvers hebben dan onder leiding van Prins Hen drik I, vier dagen de belangen van de gemeente Holten behartigd; de overige 361 dagen zijn dan weer voor rekening van b w en de Holtense gemeenteraad. Toneelfestival Al enige jaren wordt in Overijs sel een toneelfestival voor oude ren georganiseerd. Het initiatief hiertoe werd genomen door de Deventer Schouwburg in sa menwerking met diverse oude- renorganisaties. Doelstelling van dit festival voor en door ouderen is o.m. het volgende: -stimulerende werking door het zien spelen van elkaar; -uitwisselen van ervaringen; -beoordeling door een evalua tiecommissie waarin een drietal deskundigen zitting hebben; -de groei van het ouderentoneel. Dit toneelfestival vindt plaats op woensdag 11 maart 1987 in de Deventer Schouwburg. De aan vang is 's morgens 10.00 uur en het duurt tot plm 16.00 uur. Men mag ook wel wat later komen en eventueel eerder vertrekken. Er nemen vier ouderen-toneel groepen deel die afkomstig zijn uit Nijverdal, Haaksbergen, De venter en Kampen. Verder wordt medewerking verleend door het ouderen-salonorkest Abraham Gezien, een volks dansgroep van ouderen, terwijl er diverse demonstraties op het gebied van grimeren te zien zul len zijn. Zoals voorgaande jaren belooft het weer een gezellige dag te worden. De Stuurgroep Ouderenwerk Holten wil belangstellenden in de gelegenheid stellen dit festi val te bezoeken en zal daarom bij voldoende belangstelling zorgen voor vervoer naar De venter. Afhankelijk van het aan tal verzoeken zal er een speciale bus rijden (waarvan de kosten maximaal f. 12,50 p.p. bedragen) of zal gezorgd worden voor ver voer per auto. De kosten van een kaart voor het festival bedragen f. 3,- voor de hele dag. Öpgave is mogelijk bij bejaardencentrum Diessen- plas tot uiterlijk maandag 9 maart, (tel. 6 25 05). Vermeld u bij de opgave s.v.p. duidelijk of u gebruik wilt maken van de ver- voersmogelijkheid. Na veldtochten met tot de verbeel ding sprekende namen als" De boer is troef, De klok op rock, en Steen, stoal en sentiment houden de muzi kale herenboeren van Normaal uit de Zelhemse contreien het dit jaar op een waarschuwend Kiek uut. De Twellose Stichting Megafoon Evenementen valt de eer te beurt dit jaar gastheer te zijn van het eerste optreden in 1987 van Nor maal: op vrijdagavond 6 maart in het recreatiegebied Bussloo. Het is tevens het eerste lustrum van Nor maal in Twello. De feesttent gaat op 20.00 uur open voor het publiek, waarbij in het voorprogramma tot 21.30 uur ver zorgd wordt door de new-wave groep Art of Defense uit Apeldoorn. Kaarten in de voorverkoop zijn ver krijgbaar bij: Twello: boekhandel Oonk, Stationstraat, De Buyzer, v. Ghenstraat 4, Pepita Flierman, Molenstraat 30, het WV kantoor in Deventer en Vaassen en in Apel doorn bij Gaartman Motors, Mo lenstraat 98. Evenals in voorgaande jaren, biedt de Stichting voor Sociaal en Cultu reel Werk voor Holten weer de gele genheid om belastingformulieren geheel gratis te laten invullen door ambtenaren van de inspectie der directe belastingen. Iedereen die zich vóór 21 maart aanmeldt bij de stichting (telefoon 6 27 55) krijgt begin april een uitno diging om met de benodigde stuk ken naar de Tuinstraat te komen, alwaar deze lastige klus netjes ge regeld wordt. Weliswaar moeten de belasting-for mulieren voor 1 april binnen zijn, maar alle aanmeldingen die voor 21 maart bij de stichting binnen zijn krijgen uitstel tot 1 mei. Dit, omdat de belastingdienst in april een enorme drukte te verwerken krijgt. Welke gegevens men bij de invul ling dient mee te nemen, wordt bij de opgave bekend gemaakt. Van wege de grote drukte in voorgaan de jaren dient men er rekening mee te houden dat de invulling overdag zal plaatsvinden. Nadere inlichtingen en opgave bij: Tuinstraat 2, tel 05483- 6 27 55. Shaddai uit Wierden. Ook in j.s. De Schure ontsnappen ze niet aan het jaarlijkse feest van vreugde en jolijt. Vrijdagavond 27 februari wordt om elf over elf het Schure-carnaval ingezet op een wel zeer bijzonder wijze. Hoe dat zal gebeuren blijft nog een geheim, maar het is spectaculair. Zaterdag slaan we over want dan zijn de echte carnavalsvierders in Het Bonte Paard. De Schure is ge opend voor de niet-camavalvier- ders. Zondagochtend wordt om 09.30 uur gestart met Frühshop- pen. Maandagavond begint om 20.00 uur het kleintje carnaval met bekwame d.j's. Verkleed zijn strekt tot de aanbeveling en zij die het leukst verkleed zijn krijgen een leuk prijsje. Dinsdagavond is De Schure vanaf 20.00 uur geopend om de restjes, over gebleven van het weekend, op te maken. Noordachteresweg 10 Markelo Tel. 05476-16 19 NED. HERV. KERK: 10.00 uur: ds. R. Visser m.m.v. Kerkkoor. 19.00 uur in de Kandelaar: ds. F.H. Veenhuizen, te Apeldoorn m.m.v. koor El Sjadda uit Wier den. (Open Deurdienst). Uitgangscollecte: Voorjaars- zendingcollecte. Oppasdienst: Mevr. Boode-Ve- neklaas Slots en Anke Oonk. 10.00 uur: Jongerendienst in Ire ne Diessenplas: woensdag 18 fe bruari 19.30 uur: Werelgebeds- dag. GEREF. KERK: 09.30 uur en 15.00 uur: ds. G. den Hartoch, Silvolde. In beide diensten is de le collecte voor VU/NBG/Toerustingscentrum en de 2e voor rente en aflossing. Kindernevendienst: groep 5 en 6 o.l.v. mevr. Hospers. Oppasdienst: Karin Beldman, mevr. Beldman-Staman, mevr. Kolkman-Bolink. Mevr. Saalmink-Stam, mevr. Stam-De Waard, mevr. Kors- Van Dijk. 19.00 uur: Open Deurdienst. Ds. F.H. Veenhuizen, Apeldoorn m.mv. koor El Sjaddad uit Wier den. R.K.KERK: 10.00 uur: H. Mis in gebouw Ire ne. DIJKERHOEK: 10.30 uur: ds. H. Lindeboom em pred. te Holten. Uitgangscollec te Vooijaarszendingcollecte ESPELO:(Trefpunt) 09.30 uur: ds. R. Visser OKKENBROEK: 10.00 uur: ds. S. v.d. Bos, Raalte Uitgangscollecte: Zending. NIEUW HEETEN: Zaterdag 19.00 uur; zondaf 08.00 en 10.00 uur. j ARTS: W.R. van Couwelaar, Keizers- weg 32, tel. 05483-6 35 53. Spreekuren: 11.00 uur en 16.00 uur. APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, zaterdag en zondag geopend voor spoedre- cepten om 11.00 en 16.00 uur, tij dens het spreekuur van de huis artsen. Buiten deze uren, gelie ve eerst te bellen, tel. 05483-6 39 75. WIJKVERPLEGING: Stichting Kruiswerk Z.W.O., Gaardenstraat 31. Spreekuur en uitleen magazijnartikelen van maaandag t/m vrijdag van 13.30-14.30 uur, tel. 05483-6 14 36. 24-uurs bereikbaarheid: tel. 05700-1 24 25. Diëtiste: spreek uur volgens afspraak tijdens spreekuur wijkverpleegkundi ge. Kleuter- en zuigelingenbureau: Gaardenstraat 19, op afspraak. FYSIOTHERAPIE: Fysiotherapeutisch Centrum Holten, Gaardenstraat 31, tel. 05483-6 22 99. Dagelijks geopend van 08.00-17.30 uur. Behande ling op afspraak. TANDARTS: W. Pot, Bilderdijkstraat 3, Goor, tel 05470-7 22 79. DIERENARTS: W.C.W. Wamelink, Houtweg 18, tel. 05483-6 20 04. Kleine huisdierenpraktijk S. Minnenma, Dorpsstraat 63a, tel. 6 28 35 b.g.g. 05704-30 86. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29, tel 6 27 84. Voor maatschappelijk werk, ge- zins- en bejaardenverzorging. Spreekuur: maandag t/m vrij dag 08.30-09.30 uur en volgens afspraak. ZIEKENFONDS: Spreekuur vrijdag van 08.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Groene Kruisgebouw, Gaar denstraat 26, tel. 6 14 36. OPEN BEJAARDENWERK: Inlichtingen tel. 05483-6 12 01, 6 13 28 en 6 28 89. ZIEKENVERVOER: 00 11 of dienstdoende arts, tel. 05483-6 35 53 ENGERGIE VOORZIENING: N.v. Energiebedrijf* IJsselmij (Industriestraat 1). Tijdens kan tooruren: 05483 - 6 18 14; buiten kantooruren: 038 - 22 45 45. POLITIE: Tel. 05483-6 44 44; dag en nacht bereikbaar. BRANDWEER: Telefoon 00 11 (dagen nacht). BIBLIOTHEEK: Rorinkstraat 3, tel 05483- 6 24 87. Openingstijden: maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30- 20.00 uur; woensdag 09.30 -12.30 uur en 14.00-17.30 uur. WONINGBOUWVER. ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens 10.15-12.15 uur; en iedere 3e dinsdag van de maand 's middags 14.15-16.15 uur. VRIJDAG 27 FEBRUARI: 20.00 uur: kantine Meermans kamp, klaverjasavond; 20.00 uur Kleine Keizer: demonstra tie T'ai Chi-dans. ZATERDAG 28 FEBRUARI: 13.00 uur: Keuring Carnavals wagens; 13.45 uur: Start carna valsoptocht; Kinderkamaval bij Bonte Paard; 20.30 uur: Gro te carnavalsavond bij Bonte Paard; 20.00 uur sporthal: ge costumeerde voetbalwedstrijd. MAANDAG 2 MAART: 20.00 uur: Algemene ledenver gadering MAC Holterberg DINSDAG 3 MAART: 15.00 uur gymnastieklokaal Vrijheids laan: Stuif es in Fienpreuvers; bejaardencamaval in hofbar Maats; 20.00 uur Bijeenkomst HVG Dijkerhoek in Bethanië. WOENSDAG 4 MAART: 20.00 uur: Jaarlijkse bijeenkomst Snijmaiskern Holten in Vos man. DONDERDAG 5 MAART: Handbalinstuif in sporthal VRIJDAG 6 MAART: Handba linstuif in sporthal; 19.30 uur Diessenplas: Wereld gebeds dag. ZATERDAG 7 MAART: 09.00 uur: start eerste deelnemer MAC-Voorjaarsrit bij camping Holterberg; 19.30 uur Bonte Paard: 40 jarig bestaan Buurt- ver. Schoolkring Dijkerhoek; 20.30 uur Kleine Keizer: ont moetingsavond aleens taanden. ZATERDAG 7 MAART: Voorjaarsrit MAC Holterberg; 10.00-17.00 uur: Grote Postze- gelbeurs Holtense Postzegel club in aula Scholengemeen schap. MAANDAG 9 MAART: 20.00 uur kantine s.v. Holten: verga dering Stichting Straatvoetbal; 20.00 uur: ruilbeurs Holtense Postzegelclub in Vosman. WOENSDAG 11 MAART: 20.00 uur De kandelaar: zanga vond t.b.v. Stichting Vervolgd Christendom. VRIJDAG 13 MAART: Ontmoetingsruimte de Kande laar: 19.00 uur Openbare les Holtense Muziekvereniging. ZATERDAG 14 MAART: 14.00 -17.00 uur: Oranjestraat 73a. Open huis praktijk fysio therapie. VRIJDAG 20 MAART: 19.30 uur gebouw Irene, bazar CJV Vrien denschaar. ZATERDAG 21 MAART: 13.00 uur gebouw Irene, bazar CJV Vriendenschaar; 14.00 uur spon- sorloon Vriendenst Gevonden: Hondeketting met lichtbruine riem en plaatje rabiës vac cin, blauwe nylon kmderwant, blau we nylon kinderwant met rode bies, herenbril, bruin montuur. Verlaren: Bankpasje Rabobank, rose/witte hoepel, lichtbruine heren portemonnee inhoudende f 500.- en bankpasje, gele gebreide das. Zoekgeraakte dieren: klein zwart hondje (teef), klein wit konijntje, tweejarige Duitse herder (teef), drie jaar oude rood/witte kater. Geboren: Berend Willem zv. G.J. Volkerink en H. Krikkink; Renske Annika dv. H.J.M. van Harmeien en C.A.M Streng; Keivin zv. J.W. Gjaltema en E.J. Boegbom (geb. te Deventer).

Holtens Nieuwsblad | 1987 | | pagina 3