Verdediging Holten houdt doel schoon Handballers Schalkhaar te sterk voor Holten sporty agenda Blauw Wit kwam goed weg bij ASV Eerste schaakteam onderaan beland Mintonette-dames nemen afstand van concurrentie Badminton 1 terug op de goede weg Persoonlijk record Hendri Markvoort HOLTENS NIEUWSBLAD Üli M WA i Roodzwarten behalen verdiend punt tegen T.V.C. Piranha te sterk voor Twenhaarsveld Handbal DONDERDAG 27 NOVEMBER 1986 Blauw Wit (nog steeds zonder de middenvelders Andries van Ipe- ren-en Henry Stam) heeft zaterdag: op een zeer goed bespeelbaar veld van ASV te Aadorp met het beha len van een 1-1 gelijkspel zeker niet te weinig gekregen. Van meet af ging de thuisploeg sterk in de aanval, wist zich goede kansen te scheppen maar doelman Eddy van Dijk, die prima keepte, wist doelpunten te voorkomen. Na ongeveer 20 minuten was hij echter kansloos toen de lange vrijstaande midvoor Dick Timmerhuis van even buiten de 16 meter keihard in kopte. Vlak voor rust was Wim He- bels heel dicht bij de gelijkmaker maar de doelman wist z'n kopbal, uit een voorzet van Hans Stam nog juist tot hoekschop te verwerken. Rust: 1-1. Na de rust - waarin trainer Henk Mennegat z'n jongens indringend toesprak - was het weer ASV dat de voetbal )toon aangaf. Drie hoek schoppen op rij waarvan één heel gevaarlijk voor doel kwam. maar Eddy van Dijk wist met een prach tige safe schade te voorkomen. In de tiende minuut van de tweede helft kregen de gastheren een droomkans om op 2-0 te komen toen een Blauw-Witter een terug speelbal zuiver op de schoen van een ASV-er deponeerde die de bal echter te zacht inschoot zodat de attente Gerald Stam op het nipper tje een doelpunt wist te voorko men. Deze tegenvaller kwam blijkbaar bij ASV nogal hard aan want Blauw Wit kreeg meer vat op het spel en na een kwartier kwam Harry Kolk man oog in oog met de doelman maar hij schoot een paar centime ter naast. Met nog ongeveer 20 mi nuten te gaan werd Teun Schup- pert op rechts vervangen door John Peter Schalk en dit betekende meer vaart en meer verrassing in de aanval. John had bepaald pech toen z'n kopbal via de bovenkant van de lat over ging. In de 38e minuut kwam Blauw Wit toch op 1-1 toen Richard Beid- man bij een onschuldig duwtje on deruit ging en de scheidsrechter tot verbazing van beide teams naar de witte stip wees. ASV protesteerde heftig maar de man in 't zwart bleef bij z'n beslissing. De penalty die door Hans Stam snoeihard werd in geschoten had de keeper niet klem- vast en hij was bij de tweede inzet kansloos. In de wat tumultueuze slotfase, zonder incidenten, kwam in de gelijke stand geen verande ring meer: 1-1. Stand in kopgroep: DVO 14-23; Eversberg 13-20; Sportlust 14-20; ASV 14-18; Blauw Wit 13-17; Rietvogels 13-14; MVV'69 14-14. spoitBin Holten Allotria 1-Holten 1 Zaterdag 22 november hervond team 1 in Hasselt de weg der vic torie. Eddie Willemink, Gea Stam en Sonja de Roos traden hun te- genstander/-sters met gepaste eerbied tegemoet, maar zorgden er wel voor hen een nederlaag toe te brengen. Dit kon Pieter Aarsen helaas niet voor elkaar krijgen: hij verloor in drie games. Het he rendubbelspel gaf zeer taktisch spel van Holterzijde te zien en werd dan ook gewonnen. De Hol- tense dames zijn kennelijk nog steeds niet goed op elkaar inge speeld en dolven het onderspit. De, gemengde dubbelspelen gaven een snelle winst te zien voor de Keunedarpers. Eindstand: 2-6. Holten 4-ABS 3 Vooraf dacht team 4 niet veel kans te maken tegen het op de tweede plaats, staande ABS. Door Holtense winst in de herenenkel spelen en ook in hun dubbel kwam er een sprankje hoop op een wedstrijdpunt. De kracht van de Bathmense dam.es deed team 4 echter (gelukkig figuurlijk) de das om. Eindstand: 3-5. ABS 4-Holten 5 Deze keer waren het Roelie Zue- thoff en Dini van de Vreede die de meeste winstpunten in de wacht wisten te slepen en dat de den ze in de enkelspelen met zeer veel overtuiging. De heren, Theo Nieuwveld en Willie Piechnick kwamen er niet echt aan te pas. Het gemengd dubbelspel van Dini en Theo leverde na drie ga mes winst op. Roelie en Willie konden onvoldoende vaart maken om hun tegenstanders in de problemen te brengen. Eind stand: 4-4. Phoenix 7-Holten 2 (jeugd) Na de singles en de dubbel stond Holten in Kampen al met 6-0 voor. Daya en Martijn lieten ver volgens een klein steekje vallen. Door winst van Aline en Jacco werd het eindresultaat 1-7. Holten heeft in Tubbergen duidelijk aangetoond dat het vierdeklasserschap niet verloren behoeft te gaan. In een enerverend duel wisten de roodzwarten T.V.C. op 0- 0 te houden. Aangemoedigd door een enthousiaste sup- portersschare bleek Holten gelijkwaardig aan de ster ker geachte Tubbergena- ren. Voor rust liet T.V.C. duidelijk zien dat de ploeg niet voor niets tot de kopgroep behoort, maar de Holten- se defensie stond deze middag haar mannetje. Ondanks de gedwongen afwezigheid van 'Chris Warrink - het Langeveense sloperswerk had zijn uitwerking niet gemist - werd er degelijk verdedigd. Toen André Jalving na een half uur spelen met waarschijnlijk een dij- beenspierscheuring uitviel, bete kende dat aan de linkerflank een verzwakking. Invaller Hans te Rie- le deed weliswaar zijn uiterste best, maar op de voor hem vreemde linksbackplaats acteerde hij zo on wennig, dat hij nogal eens geassis teerd moest worden. Vooral de uit stekend spelende Erik Broekmaat schoot zijn maatje geregeld te hulp. In de eerste helft wisten beide ver dedigingen wel raad met de weder zijdse aanvalspogingen. De af en toe knap spelende René Bannink was nog het dichtst bij een doel punt toen bij een prachtige pass van Henk Veneklaas ontving; een T.V.C. verdediger kon het keiharde schot nog net blokkeren. T.V.C pro beerde met hoge voorzetten gevaar te stichten, maar de perfect kee pende Erwin Stukker had ook daar prima kijk op. Na rust nam Holten steeds meer het initiatief over, maar ook de uit stekende T.V.C.-doelman Weg- horst wist zijn doel schoon te hou den, vooral door een paar keer goed getimed uit zijn doel te komen. Zijn tweelingbroer, de Tubbergse lin kerspits, bracht de Holtense verde diging enkele keren in de proble men en ook de gevaarlijkse Boer- richter schoot in de slotfase eebn paar maal gevaarlijk in, maar Er- Mintonette 1-Wevo 1 Vorige week stond er voor het eerste damesteam van Mintonette een belangrijke wedstrijd op het programma: het treffen met Wevo uit Weerselo^dat tweede stond. Ui terst geconcentreerd werd aan de wedstrijd begonnen. De eerste set speelde Mintonette in zo'n hoog tempo, dat er voor Wevo geen bij houden aan was. Harde, moeilijke opslagen bezorgden Weerselo al de nodige moeite en daarbij de zeer ge varieerde, snelle Holtense aanval bleken meer dan voldoende om deze set simpel te winnen met maar liefst 15-1. De tweede set leek veel op de eerste. Voor het eerst slaagde Mintonette er in de concentratie vast te houden na een (te) makke lijk gewonnen eerste set. Wevo mocht iets meer punten maken, maar kreeg geen enkel zicht op winst. Ook de tweede set ging naar Mintonette. met 15-7. De derde set was een breekpunt in de wedstrijd. Mintonette had moeite met zichzelf en begon fouten te maken. Wevo kreeg vleugels en rook de kans op setwinst. Door goed spel profiteer den ze van de Holtense inzinking. Wevo kon de derde set met 13-15 af maken. De vierde set bracht in eer ste instantie geen verbetering aan Holtense zijde. Binnen de kortste keren keek Mintonette tegen een 1- 7 achterstand aan. Gelukkig hielp het massaal opgekomen publiek de Holtense dames door het moeilijke punt heen. Via 4-8, 8-11 en 11-13 bleef Wevo echter een voorsprong houden. Het getuigt van klasse dat het in de eerste klas debuterende Mintonette deze vierde set toch met, 15-13 wist te winnen. Door de zwaar bevochten, maar verdiende overwinning sloeg Mintonette een gat van 3 punten met Wevo. Zwaluwen 3-Mintonette 2 (heren): 3-1 In de slechtste wedstrijd van dit seizoen heeft heren 2 een nederlaag geleden tegen het onder hen staan de Zwaluwen. De ruimte om het veld heen was zeer groot, zodat men zich nogal eens verkeek op de afstand tot de achterlijn. Ook speelde Zwaluwen met het nieuwe merk wedstrijdbal, n.l. de op de laatste wk in Parijs gebruikt „Zep pelin". een prima bal, maar erg licht. Bovendien was er door Roer ganger Bert van Harmeien extra lucht ingepompt, zodat de spelers de bal zoveel vaart meegaven, dat deze vaak achter de lijn tot stil stand kwam. Zoals dus blijkt is de nederlaag niet aan Mintonette, maar aan de externe factoren te wijten. Met 15-4, 10-15,15-12 en 15- 13 werd de terugreis aanvaard. Mintonette 1-WVC Volley 2 (heren) 2-2 De heren van Mintonette hebben afgelopen vrijdag thuis een punt gehaald tegen WVC Volley uit Wier- den. Achteraf gezien een terechte uitslag. In de eerste set hadden de heren gewoon pech en Volley wat meer geluk met scoren. Dit bracht met zich mee. dat Volley vrij snel uitliep naar een voorsprong van 2- 9. Bij 4-11 gebruikte coach Wim Hartkamp zijn tweede time-out, wat echter niet kon verhinderen dat Volley deze set met 6-15 naar zich toetrok. In het begin van de tweede set nam Volley opnieuw een voorsprong; 2-6. Gelukkig ont brandde bij Mintonette bijtijds de strijdlust. Vooral Henk Kroon speelde een geweldige wedstrijd als aanvaller. De achterstand werd omgezet in een voorsprong van 11- 6. die uiteindelijk resulteerde in een setwinst van 15-12. In de derde set ging Mintonette door en nam vrij snel een voorsprong van 8-4. Op het midden werd goed gescoord en ook het blok sloot goed. De heren dach ten dat ze Volley volledig in hun macht hadden; echter Volley trok het initiatief weer naar zich toe en via 8-8 nam het een voorsprong van 10-13. Een serie van 5 serves van Paul de Vrijer, die als set-upper niet z'n beste avond had, zorgde ervoor dat Mintonette de derde set naar zich toe trok met 15-13. Deze voor sprong in sets van 2-1 kon de heren blijkbaar niet genoeg inspireren om in de vierde set nog even het on derste uit de kan te halen. Deze set werd dan ook vrij makkelijk ge wonnen door Volley. Via de set standen 1-6 en 4-10 werd het uitein delijk 5-15. Heren Mintonette 3-VVA 4 (3-0) Mintonette 3 tegen WA 4 is een wedstrijd geworden van veteranen tegen junioren. In dit geval moest het jeugdige WA het onder spit delven. De eerste set werd vlot gewonnen door Mintonette, maar in de tweede set wist WA haar ner vositeit in bedwang te houden en leverde meer tegenstand. Boven dien werd het spel van de Mintonet- te-heren duidelijk minder. De rust en de opbouw in het spel waren dui delijk zoek. Daarom ook maar een krappe setwinst voor Mintonette. In dc derde set ging dc strijd gelijk op, maar Mintonette wist te winnen door een sterkere aanval. Vooral Huub Pierik was in een goede vorm en deélde rake klappen uit. win Stukker bleek onpasseerbaar. begin was van een serie ongelukki- In de slotfase moest Holten alle ge nederlagen werd tegen G.F.C. zeilen bijzetten. Scheidsrechter Van Mourik, die bij enkele grove overtredingen slap optrad, noteer- geleden. Als de huidige vorm en inzet gehandhaafd wordt, kan in Goor revanche genomen worden. de Bannink in zijn boekje, toen De opstelling; doel: Stukker; ach- deze bij een vrije trap niet snel ter: Janssen, Van Mullem, Koop- Ook de belangrijke wedstrijd te gen ENO 1 uit Nijverdal is voor het eerste team van de schaakclub Holten verloren gegaan. Holten 1 is daarmee op de laatste plaats ge komen, met twee punten achter stand op ENO 1 en met al vier pun ten achterstand op Rijssen 1 en Dalfsen 1. Overigens zag het er in het begin niet naar uit dat de Holtenaren de wedstrijd tegen ENO 1 zouden gaan verliezen. Dick van der Knaap kon een sterke aanval op zetten die hij op prachtige wijze af rondde door middel van een lope roffer, gevolgd door een dameoffer. Een offercombinatie, een groot meester waardig! Blijkbaar werd Joep Middelink door al dat „vuur werk" geïnspireerd, want kort daarop zette hij zijn tegenstander mat onder opoffering van een to- ven. Einduitslag van de wedstrijd ren. Dinant van Beek hield het ENO 1-Holten 1 werd zodoende van zijn tegenstander. Na de aan val te hebben afgeslagen stond Di nant een stuk voor en kon de winst worden binnengehaald. Ondertus sen had Ton van Oijen een ingewik kelde partij tot remise weten "te brengen. Met dat al hadden de Hol tenaren aan de eerste vier borden liefst 3 '/2 punt gescoord! Maar aan de overige vier borden liet Holten het volledig afweten, nog geen half puntje kon hier worden gescoord! Henk van Beek speelde het mid denspel te passief en ging hier aan ten onder; Theo van Lindenberg slaagde er niet in een dame-eind spel (met pion minder) remise te houden; een loper-eindspel meteen pion minder was voor Geert Ste vens verloren en Philip Eijzinga deed op het eind van de avond, in gelijkstaande stelling, een mis greep waardoor ook hij kon opge- genoeg op de 9.15 m. afstand stond. Toen de man in het zwart na pre cies 90 minuten affloot, verlieten de Holtense spelers met hun talrijke supporters in feeststemming de Tubbergse arena, omdat het deze competitie zwak gestartte elftal voor de derde keer in successie on geslagen bleef. Naar Goor Zondag volgt de derde opeenvol gende uitwedstijd. In Goor hebben de jongens van Eddy Hafkamp en Wim Nijenhuis nog iets goed te maken: de fatale nederlaag in de eerste competitie-wedstrijd die het man en Jalving (Te Riele); midden: Den Heijer, Veneklaas en Knapen; voor: Boode, Bannink, Broekmaat. Stand 4 B op de helft van de compe titie: UD (W) 11-7 S.O.S. 11-15 Tilligte 10-14 T.V.C. 10-14 Enter 11-13 B.W.O. 11-12- Heracles 11-11 G.F.C. 10-10 W'school 11-10 Bome 11-16 Holten 11-5 Langeveen 11-3 hoofd koel onder de stormaanval 4 Xh-Z V2. Ondanks de slechte omstandig heden heeft Hendri Markvoort van de SV Holten tijdens de baanlopén in het FBK-stadion in Hengelo een persoonlijk record gelopen op de vijf kilometer. Hij eindigde in een tijd van 19.15 min. Dat de harde wind echt goede tijden vrijwel on mogelijk maakte, bleek ook uit de matige 17.15 voor Marinus Baltus. Ap Koetsier zat met 20.16 ook nu weer net boven de 20 minuten grens en Harry Heuvelmans deed het goed door enkele seconden van zijn persoonlijk record af te knabbelen: 20.28. Kees Span liep de 3 kilometer in 13.32 min. Zaterdag 29 november staat de Langeveld-Joop in Wierden op het programma (5, 10 en 15 kilometer) en zondag 30 november de Heriker- bergloop in Markelo (2,5,5,10 en 15 kilometer) en de Buitencross in Haaksbergen (1,5, 3,5, 7 en 14 kilo meter). In de handbalcompetitie heeft Holten afgelopen zondag haar eer ste thuiswedstrijd verloren. Tegen het op de tweede plaats staande HV Schalkhaar kreeg Holten dui delijk te maken met een van de sterkere teams uit de competitie. Ook nu had Holten problemen met een juiste verdedigende tactiek te gen het snelle spel van de gasten. Deze namen dan ook snel een 1-6 voorsprong. Na een kwartier werd Holten sterker en kon men terug komen tot 4-8. In de laatste tien mi nuten van de eerste helft had Hol ten de pech, dat vele ballen op paal of lat eindigden en dat de scheids rechters in een 4-tal situaties jam mer genoeg geen voordeel lieten gelden. Rust5:ll. Ook na rust bleef het spel van Holten onrustig. Schalkhaar daarentegen bleef met goed opgebouwde aanvallen regel matig scoren. Mede daardoor ein digde de wedstrijd in een ruime 12- 22 overwinning voor Schalkhaar. Scorers: John Lamping 4; Nico Vorst 3; Pim Neuteboom 2; Meino v. Beek, Alex Stegink, Johan Plan- tinga 1. Ook de dames kwamen thuis te gen Achilles niet tot winst. Door een zwakke start met zeer veel on nodig balverlies kwam Holten in het begin van de wedstrijd al op een 0-6 achterstand. Achilles bleef ge durende de wedstrijd domineren en won dan ook verdiend na een 3-8 stand bij rust, met 6-14. Scorers: Ria Jansen, Jeanet Nijland 2, Ma rieke Nijland, Birgit v. Zon 1. Jeugd Al speelde tegen Schalkhaar ze ker tot de rust een goede wedstrijd (2-3). Na rust werd Schalkhaar ster ker en werd het verschil groter. Hol ten verloor met 3-8. De jongens B bleken tegen een fysiek veel sterker Swift te moeten spelen. Het feit dat in het Holtens team enkele pupil len meespelen was nu duidelijk te zien. Alleen het lichamelijk voor deel van de gasten was genoeg om een ruime 5-24 overwinning te be halen. Welpen-toernooi Afgelopen zaterdag werd èr voor het eerst een welpentoernooi van de afdeling IJsselstreek in de sport-, hal in Holten gespeeld. Ook nam daar voor het eerst een welpenteam van Holten aan deel. Ondanks het gemis van een wisselspeelster ver raste Holten door alle wedstrij den te winnen. Komende zaterdag wordt er opnieuw een toernooi ge speeld. Ook Holten neemt hieraan deel. Jongens en meisjes vanaf 6 jaar die graag mee willen doen, kunnen zonder lid te zijn aan deze wedstrijden deelnemen mits ze zich van te voren opgeven bij Joke Jansen, Houtweg 16, tel. 6 28 21. Ook kun je natuurlijk zaterdag middag eens gaan kijken. De wed strijden worden gespeeld in sport hal 't Mossink, op een verkleind veld. Het is natuurlijk ook mogelijk om op de donderdagmiddag van 16.30 tot 17.15 aan de training voor de jongste jeugd deel te nemen. Ie dereen is van harte welkom. (Voor deelnemers wordt door de afdeling handbal van de SV Holten voor shirts gezorgd). Welpentoernooi van 14.15 tot 18.00 uur. Resultaten Blauw-Wit. Blauw Wit 4-Excelsior 8: In de on derste regionen van deze klasse is het erg spannend. Blauw Wit 4 had deze middag een moeilijke hard werkende tegenstander. Tot de rust ging het spel gelijk op. De twee ploegen konden tot de rust maar eèn maal scoren. Na de thee kwam het vierde echter rust, conditie en werklust te kort om tot een aan vaardbaar spel te komen. Het zelf vertrouwen dat de laatste weken wel aanwezig was, was deze middag ver te zoeken. Excelsior profiteerde al snel na de rust. Blauw Wit moest nu aanvallen en de ontstane ruimte achterin wist de tegenstander goed te benutten 1-4. Even leek het er op dat het vierde nog terug zou ko men, maar na 2-4 was het weer mis en kon Excelsior verdiend naar een 2-5 eindstand uit lopen. Blauw Wit Al-SOS Al: Inhetbegin was SOS sterk aan het voetballen, Blauw Wit. Toen zakte SOS diep weg en kon Blauw Wit de teugels in handen nemen en SOS terugdrin gen: Rust 3-0. Even leek de tegen stander terug te komen toen de bui- tenspelval niet werkte (3-1). Hierna rolde Blauw Wit SOS echter op, vooral door de goed debuterende B. Stam. Eindstand 10-1. Doelpunten van: Henk Potman lx, Hans Dijk- ink lx, Jaap Kruk 3x, Turboqua lx en Little Field lx. Blauw Wit E2-Twenthe E4: Na de overwinningen op Twenthe van 3-2 Afgelopen zaterdag speelde het heren waterpoloteam van ZPC Twenhaarsveld een competitie-uit wedstrijd tegén Piranha uit En schede. Het fluitsignaal had nau welijks geklonken of Piranha nam de leiding door een U45 overtreding van Twenhaarsveld. Doch deze wisten verrassend terug te komen en de stand voor rust weer gelijk te en 5-4, moest nu opnieuw tegen maken. In de 2e periode zag ..het deze tegenstander worden ge- Holtense team nóg kans om de speeld. Blauw Wit kwam al snel voorsprong te nemen, maar deze achter met 0-1, maar Erik Bemer was van korte duur want Piranha wist gelijk te maken. Voor de rust scoorde even later gelijk en nam nam Twenthe opnieuw een voor- zelfs weer de leiding op zich ge- sprong 1-2. Blauw Wit kwam na de volgd door een goal uit een straf- rust fel uit de startblokken en worp en hiermee was Twenhaars- speelde de hele tweede helft beter veld aangeslagen. In de derde en als de eerste. Het was Marco die 2-2 vierde periode kwamen de Holte- liet aantekenen. Blauw Wit kwam op voorpsrong na een prachtige aanval die Jorden afrondde. Dit was het mooiste doelpunt van de naren er niet meer aan te pasin een aantal wederzijdse U45 overtredin gen was het Piranha die daarvan wist te profiteren hetgeen in de maar werd toch overtroefd, door wedstrijd. Blauw Wit ging door en eindstand duidelijk te zien was. een nog beter Blauw Wit. Dit leidde al snel tot enige doelpunten voor scoorde nog drie maal via Marco. Eindstand 6-2. Met een eindstand van 10-2 haalde Piranha de overwinning binnen. Volleybal Vrijdag 28 november thuis: 10.00 meisjes A 1-Krekkers 3; meis jes B 1-Set Up 2. 20.15 dames 4-Medusa 3; heren 2- Katers 2. Waterpolo dames waterpolo Twenhaarsveld- Z.C.E. Enschede te Rijssen om 14.00 uur. heren waterpolo 1 Twenh. veld- Z.C.E. Enschede te Rijssen om 14.40 uur. Hockey Programma 29-11: Jongens Cl-Avanti Cl 11.00 u. Meisjes Al-Ommen A 110.30 u. Meisjes Bl-DKS B2 12.30 u. Meisjes MINI-EHV MINI 12.00 u. Hengelo Dl-Jongens Dl 10.15 u. vertrek Hengelo B2-Meisjes B2 14.15 u. ver trek Haackey 1-meisjes MAXI 9.00 u. vertrek Haackey 2-Jongens MINI 9.30 u. vertrek PW C2-Meisjes Cl PW Dl-Meisjes Dl DKS A2-Jongens Al De Porre- Jongens A2 Akelei BI-Jongens Bl. Badminton 29 november: ZBC6-Hoiten 1 1 december: Holten 4-Haasselt 2 Holten 10-De Zweef 9 9.30 u. R.K.S.V. 3-Holten 1110.00 u. V. 9.00 u. Wierden 6-Holten 12 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 8 en Holten 13 zijn vrij. Junioren: S.C. Rijssen Al-Holten A 1 14.30 u. V. 13.30 u. Holten B 1-SDOL Bl 14.30 u. Holten C 1-De Zweef C 112.45 u. Holten C2-Eversberg C 114.30 u. Holten A 2 en Holten B 2 zijn vrij. Pupillen: Holten Dl-SOS Dl 10.00 u. Holten E 1-Enter V. E 110.00 u. Holten E 2-De Zweef E 2 11.00 u. Twenthe E 4-Holten E 3 10.00 u. V. 9.15 u. Holten F 1-Blauw Wit F 110.00 u. DES F 2-Holten F 2 9.00 u. V. 8.30 u. Holten D 2 en Holten D3 zijn vrij. S.V. Holten Senioren: G.F.C. 1-Holten 114.30 u. V. 13.00 u. Holten 2-T.V.S. 2 10.00 u. De Zweef 3-Holten 3 10.00 u. V. 9.00 u. G.F.C. 5-Holten 4 9.00 u. V. 8'00 u. Holten 5-Nijverdal 3 10.00 u. Holten 6-Rietvogels 4 10.00 u. Rietvogels 8-Holten 7 9.00 u. V. 8.00 u. Holten 9-Enter 7 9.00 u. Blauw Wit Vrijdag 28 nov. 20 u. Klaverjassen in clubhuis. Zaterdag 29 november: Senioren: Marle 69 1-Blauw Wit 1 14.30 u. V. 13.15 u. ASV 2-Blauw Wit 2 12.30 u. V. 11.30 Blauw Wit 3-SVZW 5 14.30 u. BlauwWit4-Kloosterhaar212.45 u. Vesos 3-Blauw Wit 512.45 u. V. 11.45 u. Blauw Wit 6-SVZW 7 11.00 u. Blauw Wit 8-Excelsior 13 12.45 u. SVVN 6-Blauw Wit 7 12.30 u. V. 11.30 u. Blauw Wit 9-Enter V. 10 14.30 u. Junioren: SWN A 1-Blauw Wit A 1 12.30 u. V. 11.30U. Blauw Wit A 2-SVVN A 2 11.00 u. SWN B2-Blauw Wit B 1 11.00 u. V. 10.00 u. Blauw Wit B2-SWN C2. Blauw Wit B 2 is vrij. Pupillen: Blauw Wit E 1-Hulz. Boys E 1 10.00 u. Excelsior E 4-Blauw Wit E 2 9.30 u. V. 8.45 u. Holten F 1-Blauw Wit F110.00 u. V. 9.30 u. Blauw Wit Dl is vrij. Damesvoetbal: Enter V.-Blauw Wit meisjes 10.00 u. V. 9.00 u. za 29-11: A1 thuis tegen Wesepe om 12.00. J B 1 vrii. B 1 thuis tegen Kwiek om 13.30. C 1 vrij. Welpentoernooi: van 14.15 tot 18.00 uur. zo 30-11: Heren 1 thuis tegen Achil les 2 om 15.00. Heren 2 thuis tegen Voorwaarts 2 om 13.55. Dames senioren uit tegen Pacelli om 15.50. Vertrek 14.45. Dames junioren uit tegen Dalfsen 2 om 13.30. Vertrek 11.45.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 7