\p±mr Kampioenvliegers van Bergvliegers gehuldigd sporty agenda Holten pakt eerste zege Opnieuw verlies eerste schaakteam Nipt verlies voor badminton Loon naar werken voor Mintonette Nipt verlies HCH tegen Barneveld Autocross HOLTENS NIEUWSBLAD Kampioenschap jeugdschaken DONDERDAG 13 NOVEMBER 1986 Heren 1 speelde zondag de onlangs afgelaste wedstrijd tegen Barne veld. het was een sportieve, goede partij hockey, maar ondanks dat moest Holten in Barneveld de meerdere erkennen. De heren gingen met een 2-0 achter stand de rust in. Na hard knokken liepen ze in tot 2-1 en brachten daarmee ook een brok spanning in de wedstrijd terug, maar tot mee- dere doelpunten aan Holtense zijde kwam het helaas niet. De dames benutten hun vrije week end met een oefenwedstrijd tegen jongens Al. De jonge heren pro beerde heel galant te zijn, maar konden niet voorkomen dat de deze sportieve wedstrijd met klin kende cijfers wonnen. Ook de veterinnen speelden een hele spannende wedstrijd. Na pro motie, het vorige seizoen, is het nog niet tot winst gekomen. Grote ver liezen zijn tot nu toe ook nog niet geleden. In de wedstrijd tegen Al melo leek het er op dat er gewonnen zou worden. Lang stonden de da mes met 1-0 voor. Doch helaas ook nu weer een gelijk spel. Uitslagen: Jongens A2-Ommen Al 0-3; jon gens Bl-Avantie BI 2-1; jongens Dl-DKS Dl 1-7; Nijverdal Cl-jon- gens Cl 8-1. Hardenberg Al-meisjes, 3-1; Har- denberg BI- meisjes BI 0-1; PW B2- meisjes B2 2-3; meisjes Cl-Bully C2 2-3; Hengelo Dl-meisjes Dl 5-0. SportBin Holten Het gaat slecht met het vlagge- schip van de schaakclub Holten: na drie wedstrijden gespeeld te heb ben is nog geen enkel punt binnen gehaald. Werd tegen Rijssen 1 in voorgaande jaren steeds gewon nen, nu ging ook de wedstrijd tegen de Rijssenaren verloren. Al gauw werd duidelijk dat de Holtenaren het heel moeilijk zou den krijgen: Dick van der Knaap en Ton van Oijen, samen altijd goed voor gemiddeld IV2 punt, kregen beiden een nederlaag te slikken. Dick ging ten onder aan een door zijn tegenstander fraai uitgevoerde koningsaanval; Ton offerde een stuk, wat bleek neer te komen op stukverlies. Invaller Hans van Oij en verloor steeds meer de greep op de stelling en moest uiteindelijk de vlag strijken. Henk en Dinant van Beek wisten daarentegen de stel lingen in evenwicht te houden, zo dat twee remises konden worden genoteerd. Het eerste volle winst punt voor Holten liet Philip Eijzin- ga aantekenen, op fraaie wijze wist hij zijn aanval af te ronden met het winnen van een toren, waarna zijn tegenstander opgaf. De partijen van Joep Middelink en Geert Ste vens werden afgebroken. Beiden moesten proberen te winnen, want bij afbreken was de stand 4-2 voor Rijssen. Middelink stond in betere stelling een pion voor, voldoende om de partij snel te kunnen winnen, zijn tegenstander gaf de partij dan ook op. Ook Geert Stevens leek op winst te staan, maar bij uitspelen van de partij bleken de Rijssenaren een remise-variant gevonden te hebben. Geert ging toen „forceren" en zoiets gaat vaak mis: dus kon Geert kort daarna zijn koning om leggen, waarmee de uitslag van de wedstrijd Rijssen 1-Holten 1 was geworden: 5-3. Vrijdagavond waren een groot aantal leden van de Postduivenver eniging „De Bergvliegers" met hun dames gezellig bijeen in de kantine van het clubhuis aan de Slacht huisstraat om de kampioenen van het vliegseizoen 1986 te huldigen. Voorzitter Frits Meester sprak een kort welkomstwoord en feliciteer de de kampioenen met het behaal de succes. De prijzen, die beston den uit fraaie bekers en medailles, werden uitgereikt door secretaris Erik Veneklaas die hierbij werd ge assisteerd door bestuurslid Henk van Beek. Alle kampioenen ontvin gen tevens een keurig uitgevoerd bondsdiploma. Tussen de bedrij ven door werd een verloting gehou den van een groot aantal waarde volle prijzen en was er tijd voor een drankje en hartige hapjes die door de dames werden geserveerd. Uitslagen: Generaal-kampioenen 1. en kampioen G. Egberts, 23174 p.; 2. M. Lodeweges, 20917 p.; 3. Comb. Oolbekkink, 19232 p.; 4. Teun Schuppert, 17454 p.; 5. Comb. Kwintenberg, 16821 p. Vitesse: 1. en kampioen G. Egberts: 2. A. ten Dam (2); 3. Comb. Oolbekkink-Tijhof. Midfond; 1en kampioen Comb. Oolbekkink-Tijhof; 2. M. Lodeweges; 3. G. Egberts. Fond: 1. en kampioen G. Egberts; 2. G. Steunen berg; 3. Teun Schuppert. Na-Tour: 1en kampioen Comb. Oolbekkink-Tijhof; 2. Frits Meester; 3. A. ten Dam (1). Jonge Duiven: 1. en kampioen Teun Schuppert; 2. G. Eg berts; 3. Comb. Kwintenberg. Kampioen .Aangewezen duiven* Vitesse: A. ten Dam (2). Midfond: M. Lode weges. Fond: G. Steunenberg. Jonge dui ven: Henk Wansink. Na-tour: KJ. Paalman. Kampioen vogels: Vitesse: A. ten Dam (2). Midfond: M. Lode weges. Fond: Teun Schuppert. Jonge dui ven: Henk Wansink. Na-tour: Comb. Ool bekkink-Tijhof. Algeheel kampioenvogel werd een duif van M. Lodeweges. Eindstand aangewezen duiven: 1. M. Lodeweges. 2. G. Egberts. 3. A. ten Dam (2).4. Comb. Oolbekkink-Tijhof. 5. Frits Meester. V.l.n.r.: Gerrit Kwintenberg en zoon Freddy. G. Egberts, M. Lode weges en comb. Henk Oolbekkink en Henk Tijhof. (Kampioen Teun Schuppert was niet aanwezig.) Inhaalprogramma S.V. Holten Senioren: Langeveen-Holten 14.30 u. V. 13.45 u. R.K.S.V. 2-Holten 4 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 6-Holten 9 (vriendschapp.) 10.00 u. Alle andere elftallen zijn vrijj. Junioren: Vroomsh. Boys Al-Holten Al 14.30 u. V. 13.15 u. Blauw Wit A2-Holten A2 12.45 u. V. 12.15 u. Holten Bl-Excelsior B 2 14.30 u. Holten B2-De Zweef B3 12.45 u. DES Cl-Holten Cl (vriends.) 11.00 u. V. 10.15 u. Markvogels Cl-Holten C2 11.00 u. V. 10.30 u. Pupillen: Excelsior Dl-Holten D 1 9.45 u. V. 9.15 u. Holten D2-Enter V D2 10.00 u. Holten D3 is vrij De Zweef El-Holten E 1 10.30 u. V. 9.45 u. Holten E2-Enter E 2 11.00 u. Holten E 3-Enter V. E 3 10.00 u. Holten F 1-RKSV F 1 10.00 u. De Zweef F3-Holten F2 11.30 u. V. 11.00 u. Blauw Wit Senioren: DVO 1-Blauw Wit 114.30 u. V. 13.15 u. Junioren: Blauw Wit Al-Sportlust (Vr.hoop) Al 14.30 u. Blauw Wit A2-Holten A2 12.45 u. RKSV BI-Blauw Wit BI 14.30 u. V. 13.30 u. MW'69 Bl-Blauw Wit B2 11.00 u. V. 10.00 u. Blauw Wit Cl-De Zweef C2 10.30 u. Pupillen: Hulz. Boys Dl-BIauw Wit Dl 10.00 u. V. 9.00 u. Blauw Wit El-SDOL El 10.00 u. Markvogels E2-Blauw Wit E2 11.00 u. V. 9.15 u. SC Rijssen Fl-Blauw Wit F1 10.00 u. V. 9.15 u. Damesvoetbal: Blauw Wit meisjes-R.V. 11.00 uur. Badminton 22-11 Allotria 1-Holten 1 19-11 Baco 1-Holten 2 22-11 Phoenix 8-Holten 3 17-11 Holten 4-ABS Handbai za 15-11: Al vrij JB 1 vrij BI uit tegen Overwetering om 15.00. Vertrek 14.00. Cl uit tegen Voorwaarts om 15.45. Vertrek 14.45. zo. 16-11: Heren 1 uit tegen Dalfsen om 14.05. Vertrek 13.00 Heren 2 uit tegen Overwetering om 20.00. Vertrek 19.00. Dames senioren thuis tegen Apel doorn '80 om 12.55. Dames junioren thuis tegen Tyfoon om 12.00. Volleybal Thuiswedstrijden vrijdag 14 no vember: 19.00 meisjes Al-Saasveldia meisjes Bl-DynamJek 20.15 dames 3-Katers heren 2-Setash Hockey Programma 15/11: Bully A2-jon- gens Al Almelo A3-Jongens A2 Hengelo B4-Jongens BI Jongens Cl-Haackey C2 10.30 u. Jongens Dl-Haackey Dl 12.00 u. Almelo-Jongens mini meisjes Al-Bully A2 12.30 u. EHV Cl-Meisjes Cl Meisjes Dl-Haackey Dl 13.30 u. Meisjes Maxi-DKS/Avanti 11.00 U./12.30 u. Meisjes Mini-Almelo Mini 11.30 u. 16 november: Kampen-Dames 1 13.00 u. Akelei-Heren 1 14.30 u. Veteranen A-Hardenberg 14.30 u. Bully A-Veteranen B 20 november: Veteranen-Zutphen 14.00 u. PROGRAMMA SPORTHAL 'T MOSSÏNK voorde week van 15 november 1986 tot en met 21 november 1986 zaterdag 12.00-19.00 brandweer Holten zondag 09.00-10.30 s.v. Holten-12, 12.00- 18.00 N.H.V. maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 17.00-18.00 gemeentepersoneel, 18.30-23.00 badmintonclub Holten dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 16.15-22.15 Mintonette, 22.15-23.15 Blauw-Wit woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 16.00-18.30 hockeyclub Holten, 18.30-22.30 badmintonclub Holten, 22.30-23.30 J.Wegstape! donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap, 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. hand bal, 22.00-23.30 s.v. Holten, All Stars vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 16.00-18.30 hockeyclub Holten, 18.30-23.00 Mintonette Holten 2-Staphorst 1 De strijd tegen de koploper werd nipt verloren. De eerste heer raakte -jammer voor Hans Zuethoff - toch nog tijdig warm gedraaid, zodat het eerste puntje naar Staphorst ging. Gerrit de Roos wist in de derde game de winst vrij gemakkelijk binnen te halen. Jet de Beus ver loor met miniem verschil ook al in drie games, terwijl Diana Stegink haar tegenstandster vlot opzij zet te. Zoals de Holtenaren reeds vrees den, zou de sterke eerste heer van Staphorst een belangrijk stempel drukken op de partijen waarin hij uitkwam. Alleen Diana en Hans wisten nog een punt binnen te sle pen. waardoor de eindstand 3-5 werd. Holten 3-Nieuwleusen 1 De mensen van team 3 hadden zichzelf toch zeker in staat geacht om uit Nieuwleusen een gelijk spel weg te slepen. Maar ook bij het bad- mintonspel kan het verkeren. Al leen Jan Jacobs kreeg een overwin ning min of meer cadeau van zijn tegenstander die zijn eigen laatste punt (matchpoint!) niet wenste te accepteren. Met 14-17 trok Jan daarna alsnog de partij naar zich toe. In de singles konden de Holte naren verder niet veel meer klaar maken. Door een rugblessure ge veld, moest Heike van 't Holt haar twee resterende partijen gewonnen geven. De andere partijen gingen beide in drie games naar de gast vrouwen en -mannen. Eindstand: 7- 1. Holten 3-ZBC 10 De wedstrijd tegen ZBC werd er één tegen de klok. Bij de stand 4-3 voor Holten in de laatste mixed partij wisten Ria Groeneveld en Theo Aarsen de winst in de tweede game niet te pakken (17-18). Aange zien de zaalvoetballers allang recht hadden op de zaal kon de derde game niet meer worden gespeeld. Mocht één van deze teams kampi oenskansen krijgen, dan zal alsnog voor een beslissing geknokt moe ten worden, zo luidde het Salomon- soordeel van competitieleidster Riet Halfwerk. ZBC 11-Holten 4 Ton ten Broeke, Harrie Menk- horst en Ans Jacobs stonden drie games op de baan en verlieten deze met winst. Tiny van de Runstraat moest het hoofd buigen voor haar Zwolse tegenstandster na even eens drie spannende games. Hol tense winst was er vervolgens in de damesdubbel en in het gemengd- dubbelspel van Ans en Harrie. Eindstand: S-5. Baco 2-Holten 4 De eerste uitwedstrijd van dit team leverde een nederlaag op. De winst van Tiny en Ton in hun sing les en die van Ans en Harrie in het gemengddubbel was onvoldoende voor een positieve score voor Hol ten op het wedstrijdformulier. Eindstand: 5-3. Genemuiden 3-Holten 5 Dat men in het „tapijtcentrum" van Nederland van wanten weet, is genoegzaam bekend, maar dat men het racket even vaardig weet te hanteren als de mattenklopper is team 5 duidelijk gemaakt, binie van de Vrede wist als enige aan een- pak slaag te ontkomen; zij won haar enkel. Met een 7-1 nederlaag werd Holten naar huis gestuurd. Holten 1-BV Deventer 2 (jeugd) Het eerste jeugdteam blijft goed in de top meedraaien. De Deventer jeugd kreeg een 7-1 nederlaag aan de broek, die echter (gelukkig) na behoorlijk wat tegenstand werd be reikt. Alleen Mirjam Oonk moest het loodje leggen in haar single. Verheugend was het goede spel in de gemengde dubbelspelen, waar door een vrij gemakkelijke winst werd behaald. Eindstand; 7-1. Holten 2-Allotria 1 (jeugd) Martijn en Jacco wonnen hun- singles, de eerste met veel moeite en laatstgenoemde iets te gemak kelijk. Aline kon geen potten bre ken en verloor kansloos. Daya wist op de beslissende momenten nog net niet door te drukken. Na verlies in de dames- en herendubbels (knullig spel, heren!) werd de zaak door winst in de gemengde dubbel spelen toch nog enigszins gered. Eindstand: 4-4. Mistra! 3-Holten 2 (jeugd) Na de singles was de stand 2-2. Winst was er voor Martijn en Daya (opgave door blessure). De Holten- se heren wonnen met moeite, wat de dames niet na konden doen. Ook bij de mixen werd de winst gedeeld. Op een terrein aan de Beuseberger- weg wordt 15 november door de afd. Autosport van de MAC „De Holterberg" het buitengebeuren 1986 afgesloten met de Erwin-auto- cross waaraan alleen door MAC-Ie- den kan worden deelgenomen. Van MAC-zijde vernamen wij dat bij de leden - zowel dames als heren - veel belangstelling bestaat voor het spektakel en volgens een veilige schatting zullen in de diverse klas sen plm. 60 coureurs om de fraaie prijzen strijden. Om tien uur krij gen de eerste bolides het groene licht. Mintonette 1-Pollux (dames) 3-1 De eerste gele kaarten aan schouwden vrijdagavond het le venslicht tijdens de vijfde compe titiewedstrijd tegen Pollux uit Ol- denzaal. Coach Gerben kreeg als eerste de gele kaart daar hij, on danks waarschuwingen van de scheidsrechter, wederom de zijlijn te dicht naderde tijdens een spe lerswissel. Hannie Kolk mocht, omdat zij een opmerking tegen de scheidsrechter maakte de tweede in ontvangst nemen. Pollux, onderaan de ranglijst, maakte het Mintonette bepaald niet gemakkelijk. De dames uit Ol- denzaal wisten het spel van Minto nette volledig te ontregelen, door vuurtdurend prikballen op de 3- meterlijn te plaatsen. Deze tacti sche ballen werden slecht verwerkt waardoor Mintonette geen goede aanval op kon bouwen, de bal te simpel over het net speelde en daardoor opnieuw een aanval van Pollux te verwerken kreeg. Dit spelbeeld kwam met name in de tweede en derde set naar voren. De eerste set leverde nagenoeg geen problemen op en werd gewonnen met 15-5. Martien maakte in deze set nog een primeur door een prachtige korte bal op mid keihard in te slaan. In de tweede set was de concen tratie zoek; grove opstellingsfou- ten, waardoor Gerry zichzelf opeens als midaanvalster ge plaatst zag, maakten de onrust in het veld nog groter. Naast de vele tactische ballen van Pollux leverde ook hun midaanval nogal wat pro blemen op voor de Holtense verde diging. Een voorsprong van 13-11 werd door Mintonette uit handen gegeven en Pollux greep setwinst (14-16). De derde set leverde een bloedstollend slot op. Onze trouwe •supporter mevrouw Broekhuis ver klaarde na afloop van de wedstrijd dat ze het behoorlijk warm had ge kregen in deze slotfase. Een royale voorsprong van 10-4 was snel ge slonken tot een minimale voor sprong van 11-9. De spelverdeel- sters Diny en Fenny scheerden als laagvliegers over de 3-meterlijn om de ballen op te vangen en de aan- valsters Yvonne, Hannie en Janny werkten hard aan het net maar de verdediging van Pollux was taai. Pollux kreeg vleugels en kwam bij tot 13-13. Ondersteund door aan moedigingen van dat veelkoppige publiek haalde Mintonette geluk kig de setwinst binnen (15-13). De vierde set gaf niet veel problemen. De rust in Mintonette-gelederen was weer teruggekeerd. Er werd makkelijk gescoord, vooral de bui- tenaanval van Anke was zeer suc cesvol. De set eindigde met de stand 15-4. Trainer-coach Gerben was zeer tevreden met deze overwinning en verklaarde dat niet elke wedstrijd met mooi volleybal gewonnen kan worden. Zaterdag speelt Mintonet te in Hengelo tegen MTSH, Mintonette 2-HVC (dames) 2-2 Na drie gewonnen en één verlo ren wedstrijd haalde het tweede da mesteam voor de eerste keer een gelijkspel binnen. Twee ploegen die aardig tegen elkaar opgewas sen waren. Zeer goede spelmomen ten werden afgewisseld met zwak ke periodes aan beide zijden. Eind uitslag 2-2 was dan ook terecht. Mintonette 4-SVH (dames) 3-8 Dames 4 is in de winning mood. Ook 7 november werd in deze lijn doorgegaan. Met goede invalsters Diny en Marjan bereikten de da mes een vrij gemakkelijke 3-0 over winning. Na een moeizame eerste set, die op het nippertje met 16-14 werd gewonnen, waren de tweede en derde zet een makkie; met 15-8 en 15-4 werd de partij winnend afge sloten. Mintonette 5-Vrivo 5 (dames) 0-3 De vierde competitiewedstrijd werd vol goede moed gestart. Zon der Sonja en Riet, maar met het de buut van Mineke. De eerste set ging aardig gelijk op, maar werd helaas toch verloren (11-15). De tweede en derde set ging het te gemakkelijk voor de tegenstander. Zij wonnen beide sets met 5-15. Oorzaak wa:- het feit dat de pass en de aanvaJ niet liepen. Ook dit keer gingen de punten naar de tegenstander. Mintonette 1 -Medusa 2 (heren) 3-0 Een mooie 3-0 overwinning was het resultaat dat heren 1 behaald heeft op Medusa 2 uit Vroomshoop Medusa vorig jaar mede-degradie- kandidaat, heeft het Mintonette ei genfljk geen moment echt moeilijk gemaakt Dat Mintonette toch nog de nodige punten afstond was meer te wijten aan een stuk concentra tieverlies bij Mintonette dan aan goed spel van de tegenstander. De beide spelverdelers, Kest en Paul, hadden van coach Wim Hart kamp de opdracht gekregen om hel spel op te bouwen vanuit de drei gende aanval in het midden, met daarop volgend een meer gespreide aanval. In het totaalbeeld van de wedstrijd is dit redelijk gelukt, mede dankzij een regelmatige goed verzorgde pass. Johan en Richard kweten zich goed van hun taak als mid-aanvaller. In de derde set nam Jan Herman de taak van Richard over en Jan, wisselspeler van de af wezige Henk, werd gewisseld voor Gerrit. Opvallend in deze wedstrijd was het spel van Anton, die de hele wedstrijd gespeeld heeft. Zijn agressieve aanval droeg bij aan zelfvertrouwen voor hemzelf en het hele team. De eerste set werd gewonnen met 15-12 en de tweede 15-11. Volgens de coach niet goed genoeg, Medusa had teveel punten meegekregen Dit inspireerde de heren blijkbaar genoeg om de derde set in korte tijd af te maken. Enthousiasme en con centratie zorgden ervoor dat Min tonette de derde set met 15-4 won. Deze 3-0 overwinning is een resul taat dat voor de heren een goede motivatie moet zijn om de toe komst positief tegemoet te zien. De mogelijkheden zijn aanwezig bin nen de groep, alleen moet het, voor al in wedstrijden zoals deze, er dan wel uitkomen. Aanstaande zaterdag spelen de heren tegen Rivo 3 in Rijssen. Mintonette heren 3-Vrivo 3 (3-1) Na het gelijke spel van de voor gaande week wilde heren 3 deze wedstrijd tegen Vrivo uit Vriezen- veen beslist winnen. In de eerste twee sets werd er dan ook met goe de inzet gespeeld. De Mintonette heren bepaalden het spel, Vrivo raakte aangeslagen en maakte de fouten. Beide sets werden met een kleine winst voor Mintonette afge sloten. Helaas ging het fout in de derde set. Mintonette speelde meer tegen zichzelf dan de tegenstander. Min tonette ging met 10-15 roemloos ten onder. De beslissende vierde set knokte Mintonette voor wat het waard was. Gebruik makend van enkele taktische wissels en time outs op het juiste moment werd deze set met 15-12 op naam van Mintonette geschreven. Vrijdag 14 november uitwed strijd tegen Krekkers 6. HENGELO - Twee Hengelose schaakclubs, HSC en de Stork Schaakclub, houden op zaterdag 22 november een jeugdschaakkam- pioenschap.Dit gebeurt in het club lokaal van de Stork schaakclub, ge vestigd aan de Langelermaatweg in Hengelo. Aanvang van het eve nement is 09.00 uur, deelnemers dienen zich een half uur vantevoren aan te melden Er zal de 22e worden geschaakt in 3 categorieën, pupillen tot 12jaar). aspiranten tot 16 jaar), en junioren (tot 19 jaar). De winnaars van deze klasses maken in onderlinbge wed strijden uit, wie zich jeugdschaak kampioen Hengelo 1986/1987 mag noemen. Eindelijk was Vrouwe Fortuna Holten gunstig gezind: het sterker gewaande Enter werd met een 1-0 nederlaag huiswaarts gestuurd. In de eerste helft zag het er niet naar uit dat Holten met de zege palm zou gaan strijken: de jongens van Pesman waren sterker en voor al technisch beter. De rood-witten hadden het initiatief; de roodzwar ten liepen weer te veel achter hun tegenstanders aan. De Holtense de fensie zat goed in elkaar: Erwin Stukker speelde sterk - hij over tuigde ook bij hoge voorzetten - en de weer fitte Chris Warrink vormde een betrouwbaar sluitstuk. Op links speelde André Jalving een so lide partij, maar op de rechter ver- dedigerspost stond Richard den Heijer heel onwenning zijn karwei te klaren. Voorstopper Freek Koopman speelde ook een goede wedstrijd, maar raakte voor de rust na een mistrap even van de kook. Hij was het ook die vlak voor de pauze een penalty veroorzaakte, toe hij de Enterse centrumspits, die dreige door te breken, ten val bracht. Erwin Stukker stopte ech ter de door Jan Otter niet zuiver ge noeg ingeschoten strafschop prachtig en behoedde zo, net als in de wedstrijd tegen Borne in dezefde fase van de wedstrijd zijn ploeg voor een achterstand. Even tevo ren had een Enterse aanvaller schitterend raak gekopt, maar de goed leidende scheidsrechter Bel tman uit Eerbeek keurde het doel punt af, omdat een andere roodwit te spits een overtreding in het doel gebied had begaan. Rust 0-0. Na rust liet Enter duidelijk de teu gels vieren. Hoewel het toch nog af en toe behoorlijk spookte voor het doel van de superieure Stukker kreeg Holten ook enkele kansen. Het middenveldspel was vooral door toedoen van kilometervreter Jan van Mullem en de weer van stal gehaalde Henk Veneklaas wat be ter verzorgd dan in de vorige wed strijden. De uitvallen van Holten waren niet echt gevaarlijk omdat de vleugelspitsen hun voorzetten steeds in de Enterse doelmond za gen* belanden, waar geen enkele roodzwarte speler aanwezig was om af te ronden. Toch was Daniel Saamangum - in gewisseld voor Harry Scholten - vijf minuten voor het einde ter plekke om een afgemeten trekballetje van René Bannink beheerst af te ron den (1-0). De resterende tijd pro beerde Enter met een wanhoopsof fensief de gelijkmaker te forceren, maar niet zonder geluk bleef Hol ten overeind. Naar Larigeveen Zondag aanstaande staat de uitge stelde uitwedstrijd tegen Lange- veen op het programma. Als het harde werken aangevuld wordt met nog wat meer overtuiging en combinatievermogen, kan de mar ge met de Langeveners vergroot worden. Veel Holtenaren zullen zondag oostwaarts trekken om de roodzwarten aan te moedigen. De extra -gratis - bus vertrekt om 13.00 uur van Meermanskamp.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9