Doe in werktijd eens wat meeraan uw hobby Resultaten sv Holten PRIJSBEWUST KOPEN BEGINT BIET ADVERTENTIES LEZEN. Nijverdal; Bakker, Filiaal van Rijssen, showroom en verkoop: Kerkstraat 138, Tel. 05486-16265. VAKBEURS INTENSIEVE VEEHOUDERIJ 1986 ■DE RENAULT 21 NEVADA- Fienpreuvers wederom in de finale Resultaten Bridge club Hoogveen op de Borkeld Van 18 tot en met 21 november 1986 vindt in de jaarbeurs te Utrecht de Vakbeurs Intensieve Veehouderij (V.I.V.) plaats. De Rabobank „Holten" heeft voor belangstellenden EEN GRATIS TOEGANGSKAART Rabobank Holten DONDERDAG 13 NOVEMBER 1986 HOLTENS NIEUWSBLAD 14 Ontdek nu het pure rijplezier van f| de nieuwe Renault 21 Nevada. w/f De ideale auto waarvan u zowel zake lijk als privé volop zult genieten. Immers, de Renault 21 Nevada is de ideale combinatie van het nuttige en het aan gename. Daar heeft u het volste recht op. De Renault 21 Nevada is leverbaar met verschillende motoren, waaronder een fluisterende diesel en een 2 liter in jectieversie met een top van bijna 200 km/h, Wegligging, veiligheid en remkracht zijn van hetzelfde hoge niveau als het com fort. De gastvrije Renault 21 Nevada biedt plaats aan 5 of 7 passagiers en z'n enorme laadruimte zet u - dankzij de deelbare achterbank (extra) - volledig naar uw hand. Maar met alleen vanuit uw privé- belang is de Renault 21 Nevada een prima investering. De sterke constructie (5 jaar plaat werkgarantie), de efficiënte motor en de geringe onderhoudskosten resulteren in een extreem lage kilometerprijs. Zakelijk gezien kunt u het zich privé niet beter wensen. Want in de Renault 21 Nevada krijgt u alle ruimte voor uw werk, uw gezin en uw hobby. Kom langs en maak kennis met de nieuwe Renault 21 Nevada. En verbaas u over zoveel ruimte en comfort voor zo'n prijs, genzine-uitvoering vanaf f28.695,- (incl. BTW). Diesel uitvoering vanaf f34.250,- (incl. BTW). Afleveringskosten f450,- (incl. BTW). De Renault dealer informeert u desgewenst over financiering of leasing. Bornerbroek 3-Holten 4 0-3 Al dicteerde Holten vanaf de af trap de wedstrijd, toch duurde het lang voor de verlossende goal kwam, waarna de roodzwarten het door hen zo geliefkoosde spelletje konden spelen. De invallers (uit het vijfde) deden prima hun werk en zo kon Holten door wie-anders-dan Jan Wansink de score opvoeren tot 0-3. Zondag wacht het zware karwei tegen RKSV 2, een puntendeling wellicht. Holten 6-Bornerbroek 21-4 Na 4 gewonnen wedstrijden staat Holten weer met beide benen op de grond. Door kampioenskandidaat Bomerbroek werd het jeugdige zes de vooral in de tweede helft over klast op techniek. Aangezien de Holter doelman niet één van zijn gelukkigste wedstrijden speelde konden de blauwen uitlopen tot 1- 4. Bert Blaauw zorgde voor de spreekwoordelijke eer. Wanneer er goed getraind wordt zal er in de toe komst ook tegen deze elftallen pun ten gepakt kunnen worden. Holten 9-SOS 5 2-1 In een matige wedstrijd kwam Holten in de eerste helft door een treffer van Johan Schöppers op een verdiende 1-0 voorsprong. Dooreen verdedigingsfout kwam SOS direct na de hervatting op gelijke hoogte. Slechts met behulp van een SOS- verdediger kwam Holten uiteinde lijk aan de winst. Holten 10-Haarle 81-0 Holten 10 heeft de vierde over winning op rij binnen en is zodoen de op weg naar een onverwachte koppositie. Het was een zwaar be vochten zege op een tegenstander die met lange-halen-voetbal een punt uit Holten wilde meenemen. Het tiende draaide niet zoals voor gaande weken het geval was. Kan sen werden slechts spaarzaam ge creëerd en nauwelijks benut. Het duel leek dan ook in een bloedeloze 0-0 te eindigen. Toen brak echter die gedenkwaardige 73e minuut aan, waarin Willem ter Schure het leer vanaf hoek 16-metergebied on navolgbaar hard en diagonaal on der de lat knalde. De vreugde was uiteraard groot. Nog even kwam de 1-0 voorsprong in gevaar, maar de Holtense verdedigers klaarden de klus. Haarle 9-Holten 12 ruststand 0-0, eindstand 3-0 Door de vele afmeldingen binnen de selectie van Holten 12 moesten er 2 gastspelers uit het achtste op draven. Met Alle Klein Velderman en Wilco Vïogtman werd het de eer ste helft een boeiend spel. Door blessures van Jansen en v.d. Linde kwam de achterhoede de tweede helft in de problemen en kon Haar le alsnog 3 x scoren. Uitlslagen: GFC 2-Holten 2 3-2, Holten 3-Luctor 2 0-1, Holten 5- SOS 3 1-5, Haarle 6-Holten 7 0-4, Holten 8-Holten 11 afgelast, Hera cles 9-Holten 13 1-1. De resultaten na vijf gespeelde wedstrijden van de Holter Bridge club zijn als volgt: 1. Jongeman-v. Veen, 60,46; 2. echtp. Hanewinkel, 55,06; 3. ds v Veen, 54,28; 4. Knuiman-Muller 53,30; 5. echtp. Klijnsma, 51,99; 6 Goorma-v.Veen; 7. ds ter Harmsel Mioch, 51,55; 8. Hanenburg-Glau demans, 51,49; 9. Fam. Geerlink 49,77; 10. ds v.d. Meulen-v.d. As sem, 49,35; 11. Bontje-v.d.Assem 48,23; 12. ds. Wiegman-Ariens 47,11; 13. ds. v.d. Werf-v. Sant, 47,- 14. echtp. Vendel, 46,99; 15. ds Heitng-v.d.Laan, 44,-; 16. Schoole man-Prins, 41,60; 17. echtp. Sawa de, 39,14, 18 echtp. Rustebiel (va kantie) 0. Inlichtingen voor deelname bij: tel 6 18 10. Maandagavond 17 november houdt de heer Klomphaar van Staatsbosbeheer in zaal Vosman een dialezing over de nieuwste ontwikkeling in het natuurgebied van de Borkeld. De heer Klomp- haar komt op uitnodiging van de Werkgroep natuur en Milieu. De lezing begint om 20.15 uur. Staatsbosbeheer probeert onder andere een stuk hoogveengebied op het Elsenerveld weer terug te krijgen. Hoogveengebieden on- staan daar waar het regenwater minder snel wordt afgevoerd dan dat het wordt aangevoerd. Sloten, die in het verleden werden gegra ven voerden echter het overtollige water snel af. Hierdoor verdween het hoogveengebied. De maatrege len die nu zijn genomen, zoals het afdammen van sloten, lijken met succes de hoogveenvegetatie terug te brengen. Verder zal ook het hei- debeheer aan de orde komen. Met haar nieuwste carnavals kraker: Höölten, det is mien pleitske, is het de carnavalsver eniging De Fienpreuvers gelukt door te dringen tot de regionale finale van de liedjeswedstrijd van Radio Oost. Voorwaar een prima resultaat, als men be denkt dat dit lied geselecteerd werd uit een 80-tal inzendingen en nu dus tot de laatste twaalf hoort van Gelderland en Over ijssel. Het Holtense lied dat werd geschreven door Bert Fransen en van tekst werd voor zien door Teun Deijk ligt ge makkelijk in het gehoor en het zal ons niet verbazen, wanneer het binnenkort overal in Holten, bij feesten van de Fienpreuvers maar ook in de badkamers, w.c.'s en douches luidkeels te horen valt. Op het lie van de 11e bal zullen de Fienpreuvers hun lied live presenteren. Op 19 november vinden de opnames plaats voor de speciale cama- vals-lp en op 6 februari zullen onze Holtense afgevaardigden in Groenio de Holtense eer hoog dienen te houden. a Af te halen op ons kantoor. Rabobank Gaardenstraat 32 - Holten

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 14