Supporters schenken meganisch scorebord Malaise bij duurt nog Holten voort Half werk van Handbalheren Fortuinlijke zege voor Blauw Wit Mint onette - dame s al goed op dreef Müller/Van Heek verder achterop Klaverj asavonden Puzzelrit Bergruiters in de prijzen Tweede prijs voor Jolanda Bridgeclub klaar voor nieuw seizoen Trekking verloting Uitslag viswedstrijd HOLTENS NIEUWSBLAD mam DONDERDAG 18 SEPTEMBER 1986 Dat de dames van de volleybalver eniging Mintonette na de zomer stop hun ritme al weer goed te pakken hebben, bewezen zij de af gelopen tweeweekeinden. In het weekend van 6 en 7 september werden de dames tweede in een derde divisie-toernooi en eerste in een promotieklasse-toernooi. Af gelopen zaterdag wonnen de Hol- tense dames gemakkelijk van ploegen die zij ook in de competi tie zullen ontmoeten. Benieuwd naar het niveau van de eerste-klasseteams vertrokken de dames naar Tubbergen. Eerste te genstander aldaar was Zwaluwen, een aantal jonge speelsters en ge routineerde cracks. Dit team kwam echter niet veel verder dan prikbal- len en zachte smashes terwijl ook de verdediging zwak was. Zij had den geen kans tegen een snel en ge varieerd aanvallend Mintonette dat won met 15-6 en 15-7. Doordat WEVO de avond voor het toernooi had afgezet bleven alleen Tornado en Vrivo over. Tegen Tor nado kreeg Mintonette het nog niet erg moeilijk. Het werd een gelijk opgaande strijd tot 8-8 maar daar na wonnen de Hol tense dames ge makkelijk met 15-10 en 15-8. Vrivo kreeg in de eerste set geen kans om in het spel te komen. Nadat er twee keer was doorgedraaid stond de stand 15-0 al op het scorebord. De Vriezeveense dames kwamen ech ter sterk terug in de tweede set. Zij kwamen voor met 13-6, maar toen kwam de Holtense motor weer op gang en Mintonette won met 16-14. Het Mintonette-team, dat ook dit jaar weer gesponsored wordt door Borghuis-Rottink Assurantiën kan zonder veel angst aan de competi tie in de eerste klas beginnen. S.V. Holten Senioren: Wilhelminaschool 1-Holten 1 14.30 u. V. 13.00 u. Holten 2-Hector 2 10.00 u. SOS 2-Holten 3 10.00 u. V. 9.00 u. Enter 4-Holten 4 9.00 u. V. 8.00 u. Holten 5-Enter 5 10.00 u. Holten 6-Wierden 3 10.00 u. Enter 9-Holten 7 11.00 u. V. 10.00 u. Holten 8-SOS 4 10.45 u. Holten 9-Nijverdal 4 9.00 u. Holten 10-SDOL 7 9.30 u. De Zweef 11-Holten 119.00 u. V. 8.00 u. De Zweef 9-Holten 12 10.45 u. V. 9.45 u. De Zweef 14-Holten 13 9.00 u. V. 8.00 u. Junioren: Borne Al-Holten Al 14.30 u. V. 13.30 u. Holten A2-Blauw Wit A2 12.45 u. Excelsior B2-Holten BI 11.00 u. V. 10.15 u. De Zweef B3-Holten B2 14.30 u. V. 13.15 u. Holten Cl-Voorwaarts Cl 12.45 u. Holten C2-Markvogels Cl 14.30 u. Pupillen: Holten Dl-Excelsior Dl 10.00 u. Enter V. D2-Holten D2 10.00 u. V. 9.15 u. Holten D3-SWN D3 11.00 u. Holten El-De Zweef El 10.00 u. Enter E2-Holten E2 10.00 u. V. 9.15 u. Enter V. E3-Holten E3 10.00 u. V. 9.15 u. RKSV Fl-Holten F1 11.00 u. V. 10.30 u. Holten F2-De Zweef F3 11.00 u. Blauw Wit Senioren: Blauw Wit 1-Drienerlo 1 14.30 u. Blauw Wit 2-Deto 4 12.45 u. SC Rijssen 3-Blauw Wit 312.45 u. V. 12.00 u. SWN 4-Blauw Wit 4 12.30 u. V. 11.30 u. Excelsior 10-Blauw Wit 5 11.00 u. V. 10.15 u. - SVZW 6-Blauw Wit 7 12.45 u. V. 11.45 u. Blauw Wit 8-O.N. 10 12.45 u. Blauw Wit 9-Excelsior 16 14.30 u. Blauw Wit 6 is vrij. junioren: D.V.O. Al-Blauw Wit Al 11.00 u. V. 10.00 u. Holten A2-Blauw Wit A2 12.45 U. Blauw Wit Bl-RKSV BI 14.30 u. Blauw Wit B2-MW69 BI 12.45 u. De Zweef C2-Blauw Wit Cl 13.00 u. V. 12.00 u. Pupillen: Blauw Wit Dl-Hulz. Boys Dl 10.00 u. SDOL El-Blauw Wit El 10.00 u. V. 9.00 u. Blauw Wit E2-Markvoge!s E2 10.00 August Müller en Henk van Heek hebben tijdens de afgelopen zon dag verreden Grand Prix van Por tugal de aansluiting met de eerste plaats in de tussenstand om het wereldkampioenschap verloren. De verwachting, dat het in Portu gal warm en droog zou zijn, pakte heel anders uit. Koud was het niet, maar de hoos-buien hadden het cir cuit veranderd in één grote mod derpoel, waardoor August en Henk met de lichtgewicht VMC-Honda in het nadeel waren. Tijdens de eerste manche wist Au gust niet verder te komen dan een bescheiden twaalfde plaats en dat was ver beneden zijn kunnen. Re gerend wereldkampioen Bachtold ging met de eerste plaats strijken. In de tweede manche ging het wat beter, maar een zesde plaats was niet voldoende om een aanval te kunnen doen op de koppositie, dus ziet het er naar uit dat August en Henk weer genoegen moeten ne men meteen tweede plaats, mits zii in de komende twee Grand Prix niet meer verliezen. De achter stand op Bachtold is opgelopen tot 73 punten en de voorsprong op nummer drie, Ton van Heugten is geslonken tot 31 punten. Johan Smit uit Markelo scoorde een keurige 15e en 11e plaats en kon weer zes punten toevoegen aan zijn totaal. De stand is nu als volgt: 1. Bach told, 312 pnt.; 2. Müller. 239 pnt.: 3. Van Heugten, 208 pnt,; 4. Hechtwij- ler, 194 pnt.; 5. Mettenscheid. 187 pnt.; 6. Janssen, 185 pnt.; 7. Nielsen. 179 pnt.; 23. Smit, 25 pnt. De volgende Grand Prix is aan staande zondag in Spanje. Blauw Wit Fl-SC Rijssen F19.45 u. Meisjes: Rijssen Vooruit-Blauw Wit 11.00 u. V. 10.15 u. Dames: (maandag 22 september) Rijssen Vooruit-Blauw Wit 19.00 u. V. 18.15 u. Het bestuur van de supportersvereniging en Jan Kurz van de afdeling voetbal samen onder het scorebord Tijdens de rust van de voetbal wedstrijd Holten-B.W.O., vond zondagmiddag op Meermanskamp met een officieel tintje de over dacht plaats van het mechanisch Programma sporthal 't Mossink scorebord dat de supportersvere- doel van de supportersvereniging cijfers aan de rode kant steeds het is, de financiële begeleidng van de hoogste zullen zijn. Penningmees- jeugd, maar dat dit geschenk liet ^r Ten Velde van de afdeling voet voor de week van 20 september tot en met 26 september 1986. Zaterdag; 8.30-18.00 Mintonette, 20.00-21.00 Holterbroek. Maandag: 8.10-15.30 scholenge meenschap, 17.00-18.00 gemeente- personeel, 18.30-22.30 badminton club Holten. Dinsdag 08.10-15.30 scholenge meenschap, 16.15-22.15 Mintonet te, 22.15-23.15 Blauw-Wit. Woensdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap. 18.30-22.30 badmin tonclub Holten, 22.30-23.30 J. Weg- stapel. Donderdag: 08.10-16.30 scholenge meenschap, 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. handbals 22.00-23.00 KNVB, 23.00-24.00 s.v. Holten, All Stars. Vrijdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap, 18.30-23.00 Mintonet te. Als gevolg van de zeer ongunsti ge weersomstandigheden namen aan de op zondag 14 sept. door de MAC „De Holterberg" georgani seerde puzzelrit, die over plm. 40 niging van s.v. Holten heeft ge schonken aan de afdeling voetbal van de sportvereniging, in ver band met het 65 jarig bestaan dat in februari van dit jaar werd ge vierd. Vice-voorzitter Freek ter Hoeven, die de zieke voorzitter Henk At- rman verving, wees er op dat het Op het zaterdag in Wierden ge houden concours hippique vielen de Bergruiters allemaal in de prij zen. In de dressuur klasse M/Z (han dicap) won Ingrid van Dijk met So nate de eerste prijs (121 p.) op de voet gevolgd door haar dochter Sandra Dieperink die met Amber de 2e prijs won (120 p.). Sandra startte ook met de jonge Ariamber in dressuur klasse L2 en won de 5e prijs (121 p.). In de klasse dressuur B was de 2e prijs voor Marie Elise Dollekamp met Attent (126 p.). zien dat men ook op andere terrei nen graag een steentje bijdraagt. Mede dankzij een bijdrage van de Rabobank kon dit forse scorebord, uitgevoerd in de clubkleuren rood (thuisclub) en zwart (bezoekers) tot stand komen. Voorzitter Jan Kurz van de afde ling voetbal, wilde het geschenk - dat hij zag als een bijdrage voor de gehele S.V. - gaarne aanvaarden. „Wij zijn erg blij met onze suppor tersvereniging." aldus Kurz, die verder de hoop uitsprak, gedachtig aan het feit dat een enkele club graag in de rode cijfers zit, dat de bal sloot zich bij het dankwoord van voorzitter Kursz aan. Ir. d.J. Dijkman van de Rabobank verklaarde, dat de Rabobank graag als sponsor optreedt bij spor tieve activiteiten en andere cultu rele doeleinden. Er is een contrac- tje opgemaakt voor drie jaar met een optie voor de volgende driejari ge periode. De overdracht werd op de film vast gelegd die door een groep amatur- fotografen wordt vervaardigd in opdracht van de supportersvereni ging. In de uitwedstrijd tegen S.C.E. heeft Holten slechts 1 helft kunnen overtuigen. In de eerste helft be nutte Holten te weinig de ruimte die de SCE verdediging bood na goede aanvalscombinaties. Daar door kwamen de gastheren onno dig aan een 6-4 voorsprong bij rust. Vlak na rust startte Holten goed door uit de eerste 2 aanvallen gelijk de stand recht te trekken. Daarna zakte Holten ver terug. Aanvallend liep het niet meer en de weinige kansen die men kreeg werden ge stopt door de keeper. SCE scoorde echter regelmatig vanuit de break out, zodat Holten met een ruime 14- 6 nederlaag huiswaards keerde. Scores: John Lamping 3; Nico Vorst 2; Jan Dorlas 1. De dames senioren blijven het uitstekend doen. Nu werd uit tegen W.S.V.. ondanks het gemis van een aantal speelsters, een 8-3 overwin- thuis tegen Wesepe, maar kwam net wat kracht te kort. Wesepe nam al snel een voorsprong en hield die tot de rust vast (2-4). Na rust liepen de gasten uit tot 2-7. Holten kreeg toen ies meer vat op het spel, maar verder dan 5-8 kwam men niet. De jongens speelden, zonder wis sels, een sterke wedstrijd tegen Schalkhaar. Ondanks het fysieke verschil met de Holtense spelers bleef Holten zijn eigen spel spelen Dit resulteerde in een 6-5 voor sprong bij rust. Vlak na rust liep Schalkhaar uit naar een 6-10 voor sprong. Toch gaf Holten niet op en werd alsnog een verdiend 12-12 ge lijk spel bereikt. BI won! In een spannende wed strijd was Holten sterker. Na een ruststand van 3-2 werd de eerste winst van dit seizoen gepakt via de 4-3 overwinning op Wesepe. Cl had weinig moeite met Tyfoon ning geboekt. In een waterballet uit Zwclle. Holten was veel sterker nam Holten al snel een 0-3 voor- en kwam na een 5-1 ruststand tot sprong. Deze werd tot de rust vast- een 11-3 overwinning, gehouden. (2-4). Na rust kwam Programma: W.S.V. terug tot 3-4, maar een beter za. 20-9 jeugd: vrij. spelend Holten nam verdiend met zo21-9: Dames junioren thuis tegen 3-8 de winst mee naar huis. Door Dalfsen om 10.00. Dames senioren deze overwinning bljft het team thuis tegen D.S.C. om 11.00. Heren met 5 uit 3 nog steeds ongeslagen, senioren thuis tegen Kwiek om De junioren waren deze maal heel 12.45. dicht bij de eerste winst. Na een kleine achterstand in het begin kwam Holten bij rust met 4-3 voor. Na rust was het een gelijk opgaan de wedstrijd, waarin Holten in de laatste minuten toch nog met 6-7 aan het kortste eind trok. Scores: Ellen Leeftink 2; Marieke Nijland, Op het zaterdag in Vriezenveen Miranda Baan, Frieda Agterkamp, gehouden concours hippique heeft Birgit v. Zon 1. Jolanda Bolink met haar pony Ru- Scores: Iepy Bijma, Annemaiïe fes met het behalen van de 2e prijs km. was uitgezet door de clubleden Zondag namen in Enschede 3 Berg- Henk Oolbekkink, Fré Schippers en mevr. Bijma, slechts 16 automo bilisten deel. Uitslag: A-klasse: 1. J. G. Timmers, Almelo, 2. M. A. Veld huis, Wierden, 3. H. J. Boers,. Wier den. B-klasse: 1. A. Mooiweer, Hol ten, 251 str.p. Gerard Leusink uit Wierden puzzelde 420 strafpunten bij elkaar en voor hem was de poe delprijs. ruiters deel aan een concours dat georganiseerd werd door de L.R.V. „Lonnekcr en omstr." Erna Wille- mink werd met Avant Garde eerste bij het springen klasse B. en tweede bij dressuur klasse B. Gerlinde van Dijk werd met Tianca 2e in dres suur klasse LI en in die klasse was de 4e prijs voor Herman Lodeweges metCococabana. Hard werken alleen is in de voetballerij onvoldoende om succes te boeken. Dit werd nog eens duidelijk in de wedstrijd tegen BWO. Toen in de tweede helft ook nog de broodnodige discipli ne uit de ploeg verdween was de 3e nederlaag op rij een feit. Het eerste half uur begon hoop vol en was duidelijk voor Holten. Met de terugkeer van Renee Ban- nink kwam er weer enige lijn in het spel van de roodzwarte brigade van Hafkamp en Paule, al wreekt zich aanvallend het feit dat slechts met 2 spitsen werd geopereerd, waar door de vleugels veel te vaak onbe zet waren. De beste scoringsmoge- lijkheid deed zich voor na twintig minuten spelen, toen Daniel Saa- mangun een uitstekende kans kreeg na goed doorzetten van Har ry Scholten. Het uitvallen van Re- nee Bannink na een half uur spelen betekende een aanzienlijke ver zwakking voor de Holtenploeg. De lijnen verdwenen en de aanvallers moesten van veel te ver komen om nog voor enige verrassing te kun nen zorgen. Het laatste kwartier voor de rust was voor BWO al wis ten de gasten dit voor de pauze niet in doelpunten om te zetten. Direct na de thee kreeg doelman Stukker enkele afstandschoten te verwerken, die echter niet meer dan een tweetal corners oplever den. Gebrek aan discipline, waar door de verdediging veel te gemak kelijk haar posities verwaarloosde, vormde na twintig minuten spelen de inleiding tot het eerste doel punt. Jan van Mullum moest op links bijspringen en werd eruit ge lopen. De voorzet die daaruit resul teerde kwam bij de volkomen vrij staande Peter Ellen, die van dicht bij kon intikken (Waar was de rech tervleugelverdediger?) Enkele minuten later bracht Van der Heu vel de stand op 0-2 na een fout van Wilhelminaschool in Hengelo. De vrije verdediger Henk Warrink. wedstrijd begint om 14.30 uur. Even leek er herstel mogelijk voor de Holtenaren toen Daniel Saa- mangun uit een scrimmage de stand op 1-2 bracht. De defensie van BWO werd onzeker. Inplaats vanuit een gesloten verdediging te proberen nog een punt in de wacht te slepen, werd verdedigend iedere organisatie prijs gegeven met alle consequenties van dien. Eerst was het weer Henk Warrink, die Martin Nijland gelegenheid bood de stand op 1-3 te brengen en enkele minu ten later werd het ver opdringen de roodzwarten nog een keer noodlot tig en bracht dezelfde Martin Nij land de eindstand op 1-4. De rood zwarten zullen toch eens bij zich zelf te rade moeten gaan. Het maken van fouten kan bijzonder leerzaam zijn, maar na drie wed strijden zien we steeds dezelfde fou ten terugkeren en dat geeft te den ken. Zondag speelt Holten uit tegen In een voor rust van Blauw Wit zijde voortreffelijk gespeelde wed strijd (ruststand 2-0) heeft Blauw Wit ietwat gelukkig gewonnen van ASV uit Aadorp (Almelo), dat na rust heer en meester was doch haar overwicht niet in voldoende doelpunten heeft kunnen uitdruk ken. De van ASV-zijde (te) hard ge speelde wedstrijd stond onder de uitstekende leiding van scheids rechter Nijboer. De wedstrijd was nog maar nau welijks 2 minuten oud toen de ijve rige Gerrit Stam simpeltjes profi teerde van een misverstand tussen de laatste man en de keeper van ASV (1-0). De gasten waren door deze snelle achterstand behoorlijk aangeslagen en konden blijven ko men met goed en snel opgezette aanvallen via de vleugelspelers. ASV moest soms aan de noodrem trekken om de snelle Blauw Wit- aanvallen af te stoppen. Schoten van Harry Kolkman, Thijs Blok en Gerrit Stam op de lat of rakelings over. Blauw Wit, weer meteen bijna als vanouds spelende Richard Bel- dman drong ASV geruime tijd in de verdediging en een doelpunt hing in de lucht. Via een prachtige voor- Wijnberg, Diana Bulsink, 2. Janet Nijland, Marty Barvelink 1 Jeugd A 1 speelde een leuke wedstrijd de dressuur klasse L met 124V^ punten een mooie prestatie gele verd. Lianne Venéklaas werd met Little Girl 6e bij het springen B-cat. D. Ieperen keihard op de kruising en met nog tien minuten te gaan voor rust was de ASV goalie kansloos bij een kopstoot van Harry Kolkman uit een op maat aangegeven kopbal zins gelukkig aan een tegendoel punt toen de verdediging bleef staan bij een vermeend buitenspel. Eddy kwam nog wel uit z'n doel maar de snelle ASV-spits Hans Hulsegge was eerder bij de bal en liet 2-1 aantekenen. De gasten ro ken toen meer, verhoogden de druk maar de inmiddels versterkte ver- De iange avonden gaan weer ko- voor diegene die na vier van de vijf dediging hield stand. Blauw Wit men"5 en daarom heeft het klaver- of zes wedstrijden de meeste pun leek leeg gespeeld terwijl ASV voor jascómite de klaverjaskaarten ten heeft behaald, een gelijkspel bleef strijden. Een weer van zoider gehaald. Het is de De spelregel van troef draaien is kwartier voor tijd werden Gerrit bedoeling, dat er komende winter wat veranderd. Er hoeft nu geen Stam en Richard Beldman gewis- Vjjf0fzes klaverjasavonden worden troef meer te worden gedraaid, seld resp. voor Teun Schuppert en geh0uden, waarvan er vier meetel- maar de speler die op de voorhand André Stam doch ook zij konden len voor het kampioenschap van zit moet troef maken uit zijn kaar- het spelbeeld bij Blauw Wit niet s v De eerste wedstrijd is ten. Er kan dus niet meer gepast veranderen. ASV bleef druk uitoe- op 3 0ktober. De heer Oberik, zelf worden. Alle spelers op voorhand fenen op een naar adem snakkend een beste klaveijasser, heeft een moeten nu spelen. Blauw Wit dat de 2-1 stand wist te wjsseibeker beschikbaar gesteld Het klaveijascomité wil bij deze handhaven. aiie klaverjasliefhebbers, zowel da mes als heren, oproepen mee te doen. Het inleggeld blijft f. 3,- per persoon per avond. De klaverjasa vonden worden gehouden in de kleine kantine ('t Praathuus) op Meermanskamp. Klaverjasclub H.K.C. De klaverjasclub H.K.C. is het nieuwe kaartseizoen weer begon nen in het Kolnus aan de Hoff- straat. Nieuwe leden zijn van har te welkom. Telefonisch aanmel den bij: G.H. Efftink, 6 35 98, H. Kappert, 6 36 78 of J. Klunder, 6 12 09. De bridgeclub maakt zich op voor het seizoen 1986/1987. Wekelijks - op donderdagavond - wordt in in tern clubverband gespeeld. De maand september wordt gebruikt waarder' een financiële bijdrage worden gevraagd. De bridgeclub Holten telt thans 17 bridgeparen, in een ongeveer fifty- /fifty verhouding vrouwen/mannen. zet van rechts schoot Andries van v°or het inspelen en kennisma- Er wordt gespeeld in een van de king met nieuw toegetreden leden. Op 2 oktober start het wedstrijd seizoen. De bridgeclub Holten biedt: zalen van restaurant Vosman. De club heeft nog voldoende ruimte om nieuwe leden op te nemen. Als men alleen is, is er wellicht een een koppeling mogelijk. van Henry Stam (2-0). De Blauw avondje vrij van de buis, een avond- Aanmelden en inlichtingen bijPe- Wit-achterhoede kon tot de rust de spaarzame aanvallen simpel kla ren zodat doelman Eddy van Dijk zijn kunnen niet hoefde te tonen. Na de thee een totaal ander spel beeld waarbij de lampen inmiddels waren ontstoken in verband met de invallende schemering. ASV had de zaken beter voor elkaar en drong Blauw Wit in de verdediging. De gastheren waren geen schim meer van de eerste helft en moesten met kunst- en vliegwerk de aanvallen van ASV onschadelijk maken. Toch kreeg Blauw Wit na een kwar tier een levensgrote kans om op 3-0 te komen maar Albert Kolkman kopte uit een puntgave voorzet van Richard Beldman rakelings over de lat. Even later kwam ASV enigs- je bridgen, waarbij men bridgeken- nis en plezier kan toetsen aan ande ren, waarbij men zijn favoriete sy steem in intern wedstrijdverband kan uitproberen, waarbij men spel- technische 'slimmigheidjes' kan etaleren of dit van anderen kan leren en een avondje bridgen, waar bij het wedstrijdresultaat binnen een kwartier bekend wordt ge maakt; kortom een spannend maar bovenal een gezellig avondje uit. Vast contributie kent de club niet. De club organiseert buiten de ge wone wedstrijdavonden enkele prijzen-drives: Sint Nicolaas, Kerst, oude jaar en Pasen. Een- ter Sawade, tel. 6 18 10. Nagelhoutstraat 16, Viswedstrijd Hengelsportvereni ging „De Rietvoorn" in het Twente kanaal te Lochem op zondagmor gen 14 sept. j.l. Koppelwedstrijd. Door de wachtmeesters Beuwer Uitslag: 1. G. J. Scholten - A. Onge- en Bruggeman had de trekking na2.81mtr.;2. B. Groot Obbink-H. plaats van de door Holtens Ge- Aanstoot2.17mtr.;3.G. Jansen-F. mengd Koor gehouden verloting. Dogterom 1.74 mtr.; 4. J. v. Ave- zaath - A. Driezes 1.54 mtr; 5. W. Nijenhuis - G. Slotman 1.31 mtr; 6. A. J. Lichtenberg - M. Kappert 1.06 De prijzen vielen op de lotnum mers: 399 - 315 - 1486 - 1356 - 478 - 1002 -1190 - 373 - 278 - 415 -1388 - 278 -1478 - 246 -1068 -136 - 8 -1258 -1078 mtr; 7. W. Pinkert - J. Tuitert 0.98 -29- 1015- 58- 1100 - 1295 en 1148. mtr; 8. H. Achterkamp - F. Mensink maal per jaar zal - ter dekking van De prijzen kunnen worden afge- 0.70 mtr; 9. A. Ulfman - G. Jansen de kosten van deze bijzondere haald bij mevr. Haan-Doilekamp, 0.69 mtr; 10. A. Zanting-J.W. Plek- avonden - door de 'grootschatbe- Rietmolenstraat 2. kenpol 0.65 mtr.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9