'Cf PK I K —J fï 2r~tnf Succesvolle Par ij se markt alweer bezig met 1987 TALLOZE ATTRACTIES IN „FRANS" NIJVERDAL VERRASSEND VEELZIJDIG GEBEUREN Parijse markt-aanbieding Kampioen koemeiken van Parijse Markt Kerstmarkt op 11 december 4 it-diir w. r 36 ir ii> ARK Terwijl de laatste Parijse markt van dit zomersei zoen nog voor de deur staat is de organisatie in Nijverdal alweer druk bezig met het volgende jaar. De data voor 1987 staan alweer vast en de eerste attracties worden op dit moment alweer geboekt. Een bewijs temeer hoe succesvol het fe nomeen Parijse Markt het afgelopen seizoen is geweest. Gesteund door het fraaie zomerweer, maar vooral aangetrokken door de bonte menge ling van activiteiten en bezienswaardigheden bezochten duizenden en nog eens duizenden het centrum van Nijverdal. En wat belangrijker is, zij vermaakten zich allemaal opperbest want de programma's van de Parijse Markt worden altijd zodanig samengesteld dat er voor elk wat wils is. Met een actieve ondersteuning van de Nijverdal-' se middenstanddie elke keer weer voor aantrek kelijke koopjes zorgt, lukt het telkens weer de hooggespannen verwachtingen van alle bezoe kers te bevredigen. En gezien de reacties her en der wordt dat enorm gewaardeerd. Een leuke ruggesteun dus voor komend jaar wanneer Nij verdal uiteraard weer garant staat voor de maan delijkse Parijse Markten. Wij houden u vanzelf sprekend op de hoogte. Wie wordt de kampioen koemeiken van de Parijse Markt. Dat is op donder dag 11 september de vraag wanneer voor het laatst dit seizoen de Parijse Markt in de straten van Nijverdal haar tenten opslaat. De organisatoren zijn erin geslaagd het team naar Nijverdal te halen dat deze zomer op de Flevohof kampioenschappen koemeiken organi seerde voor de talloze gasten. Donder dag 11 september komen ze van 17.00 uur tot 21.00 uur met hun hele hebben en houden naar de Parijse Markt. En.* dat is heel wat want tegen een rustieke achtergrond worden twee kunstkoeien opgesteld, waar iedereen zijn lusten gratis op mag botvieren. In een speciale kindergroep en een groep voor volwas senen wordt gekeken wie in een minuut tijd zittend op het beruchte melkkrukje de meeste liters melk (water) uit de ui ers van het kunststoffen gevaarte in de emmerweet te persen. In de finalepou le wordt dan gestreden om tal van leuke prijzen, waarbij de winnaars bovendien een zuivelpakket mee naar huis mogen nemen. Wie een beetje ritmisch is ingesteld kan misschien melken op de swingende klanken van het dixieland-orkest The Dixie Dogs. Zij verzorgen op de laatste Parijse Markt van dit seizoen de muziek en uiteraard gaat deze vijfmansband gekleed in gestreepte jasjes en ont breekt ook de karakteristieke strohoed niet. Voor het theatrale gedeelte is de straattheatergroep Gajes aangetrok ken. Een groep die zich geraffineerd in het straatbeeld weet te verbergen en her en der opduikt om overal verwar ring te stichten. Uiteraard krijgt het pu bliek hierin een actieve rol toebedeeld. Samen met de promotieteams van De Telegraaf en Marlboro (welke laatste een eigen show opvoert met tal van prijsjes), de vele beoefenaars van crea tieve beroepen, de veelheid aan al dan niet exotische hapjes en drankjes en bo venal de traditionele gemoedelijkheid, Nijverdal eigen, belooft deze laatste Parijse Markt van 1986 dan ook een waardigbesluittewordenvaneen actief zomerseizoen. De Parijse Markt op donderdag 11 september mag dan de laatste van dit seizoen zijn, met de activiteiten in het centrum van Nijverdal is het geenszins gedaan. Op donderdag 11 december staat immers nog de alom bekende Kerstmarkt op het programma. Een sfeervol gebeuren dat in de donkere dagen voor de Kerst altijd weer tal van mensen naar Nijverdal trekt. Aangelokt door de geur van dennenaalden en hars. de feeërieke verlichting van kerstboomlichtjcs en de stemmingsvolle Kerstliederen vinden zij een markt die het beste kan worden vergeleken met de Weihnachts-markten bij onze oosterburen. Alles staat dan in het teken van de komende feestdagen. Dus geen kermisattracties, maar kerstboom verkopers, kaarsenmakers en vervaardigers van kerst stallen. De Nijverdalse Kerstmarkt bewijst dat het nog wel degelijk ouderwets gezellig kan zijn met de feestda gen. Mis die 11e december dan ook niet. Straattheater Gajes «- - - - - - - AM Keizerserf - Flits Mode: kom vrijblijvend onze nieuwe winterkollektie be kijken - Reinders mode: sweatshirt met opdruk v.a. 44.95 nu 10.00 goedkoper - José Schoenen: ik draag schoenen van Jose, u ook? - Wolters woninginrichting: plaid 140x185, 50% wol, 50% acryl39.50 - „De Knot": 3 bollen mohair 10.00 voor 1 trui. - Corona potplanten 50% korting - Marskramer: Brabantia medicijnkast, kl. blauw van 49.95 voor22.95 - Vissers Boekhandel: streekromans nu 2 stuks voor maar 10.00 - Hello Jonge Mode: knalkoopjes op de kraam. - Juwelier Dollekamp: zilveren oorknoppen met zirconia nu slechts14.50 - Hofman installatiebedrijf: bad- en toiletmatten, douchegor dijnen en stangen 20% korting - Konijnenbelt Mannenmode: polo's 35.- alleen vandaaq 25.00 De Molenweg - Albert Gerritsen Hout Hobby: Creusen werkbankslijpma chine type DS 7150 TS189.00 Rijssensestraat - Drukkerij Ponsteen: voor al uw familiedrukwerk - Stik-in: doorlopende demonstratie, bij inruil minimaal 100.00 korting op aankoop naaimachine of - Oda bruidssalon en stoffen: voor al uw bruidskleding - Pico Bello: katoen-, rib- en spijkerbroeken uitzoeken 2 voor 125.00 - Speedy Clean: 10% korting op chemisch reinigen Grotestraat 55 Karna modes: truien van 59.95 voor49.95 152 Diekman horloger LCD quartzhorloges de laatste van 129.- nu59.00 154 Bakker Mulder: op de kraam heerlijke oliebollen en fruitwafels 61b Sessink Mode: t.o. VVV Modeflitsen van onze nieuwe na- jaarskollektie 158 Radio Freïe: Panasonic stereo radio cassetterecorder van 248.- nu169.00 .160 Kapteijn Bloemsïerkunst... 162 Leferink Modes: op stoffen 20% korting 162a Konijnenbelt Bedden: dekbedden van 109.- nu voor 79.00 164 Oudelaar Optiek: tijdens Parijse Markt 20% korting op alle zonnebrillen (behalve Ray-Ban) 93 Te Morsche Babyhuis... 95 Krommendijk Ros: nieuwe najaarsmode tegen kleine prijsjes 105 De Wilde Woningtextiel: Parade tapijt Senora van 269.-nu 239.- p.str.meter Benno Ziegerink: uw visspecialist 176 Nico van Schoot: tegen goedkope modekoopjes op de marktkraam 180 Braakman C:... 184 Leferink Schoenen: zie speciale koopjes op de marktkraam 186 Meulenbelt: navulbare vuursteenaansteker gratis met voornaam gegraveerd, nu van 10.- voor5.00 190 Wim Dollekamp: traditie... nee, gewoon lekker: koffie met Parijse Soes 109 Rien Tukker: heel veel koopjes op onze kraam 115 Oudelaar Juwelier: parels, geknoopt 80 cm 60 mm van 57.50 nu 45.00 117 Hamming: modische jacks van 199.-nu 179.00 206 Wolhuis: kraam vol prachtige bollen wol en katoen v.a. 50 cent per bol op op 214 Engbers Mode: alle dames pullovers tegen de laagste Parijse Markt-prijzen 222 Bosscher: 3 pakken koeken (div. soorten nu5.00 226 Jansen Klomp Centrum: DA drogist: het adres voor de zelf wijnmaak-hobbyïst 232 Matura Witteveen: op onze kraam diverse opruimingsarti kelen o.a. vogelkooien, hengelsport enz. 236 Van Steyn 10% korting: op al onze artikelen 238 Konijnenbelt Damesmode: geweldige aanbieding in pull overs 252 Combi Camping Sport:... 264 Foto Harry Meyer: diaviewer nu als Parijse Markt-koopje slechts 7.50 Kapteïn: gemengde boeketten vanaf7.95 170 Heerdink: eau de toilette spray 30 ml Anais Anais tijdelijk29.95 Ter Morsche: complete doorgroeikamer, blank gelakt beuken van 1300." nu voor695.00 Braakman: badmat wc-mat samen voor13.90 Combi Sport: enorme collectie wintersport-kleding tegen zeer scherpe prijzen

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 6