Rabobank Nijverdal; Bakker, showroom en verkoop: Kerkstraat 138, Tel. 05486-16265. GESLAAGD! Bij de Rabobank ligt een gratis Diplomap voor je klaar! VOLGENDE WEEK STAAT 00K OP DEZE PLAATSEEN INTERESSANTI AANBIEDING. Duitse dansgroepen op folkloredag van 'Smos as Waleer' RENAULT 5 KARPETTENSHOW Tapijt voor elke smaak en beurs DE RENAULT SUPER 5 Bergoss - Bonaparte - v.d. Brink en Campman - Desso Edeltapijt - Intertest - Krommenie Novilon - K.V.T. Louis de Poortere - Nouwens en Bogaerts - Parade collecte DONDERDAG 12 JUNI 1986 HOLTENS NIEUWSBLAD 10 Renault adviseert elf oliën. 5 jaar plaatwerkgarantie. De Renault dealer adviseert u desgewenst financiering of leasing. Grote vanaf 10 juni t/m 17 juni 1986 10% korting op een vloer of tafelkleed geldig t/m 17 juni '86 Specialisten in tapijt - vinyl - karpetten - tafelkleden - matten. ALMELO ENSCHEDE WINSCHOTEN I Holtjesstraat 28, Almelo. Tel. 05490-1 58 01 Maandags gesloten - donderdag koopavond. Levering van de bekende merken en reeds 15 jaar een begrip in Twente Wij presenteren 20.000 mz vloerbedekking uit voorraad leverbaar. O.a. van de bekende merken, 5 tot 7 jaar garantie. Voor levering van elke hoeveelheid strooisel, A-Z snip- pers. Bierbostel (Franse), Hooi/Stro, Mais, (direct- /voorver.), Maisgluten, Perspulp (voorv.) Henk Bieleman fouragehandel - Holten uw nrwvoeders, krachtvocders, meststoffen, tel. 05483-614 93 plicht is. Maar in de meeste geval len wordt dit ruimschoots gedekt door uw inruil. In de tussentijd tot januari '87 betaalt u over het resterende bedrag uiteraard geen stuiver rente. Dat is rekening Renault. Nogal moeilijk, met zoveel keus. Dat begrijpen wij. Maar een proefrit zal u zonder wikken en wegen een flink eind op weg helpen. U moet er wel snel bij zijn, want de aktie loopt maar tot 1 juli 1986. Graag tot ziens. De Renault Super 5 is er al vanaf f 15.995,- (incl. BTW). Afl.kosten f 395,-. Wijzigingen voorbehouden. Uw nieuwe Renault Super 5 betaalt u pas volgend jaar. geld en goede raad Wanneer u vandaag of morgen tjjd heeft om eventjes bij ons w/// langs te komen dan hebben wij behalve een kop koffie ook een leuk en lucratief nieuwtje voor u. Zonder moeilijke poespassen hoeft u dan uw nieuwe Renault Super 5, welk type dan ook, pas te betalen in januari 1987. Dus dat geldt voor de Renault 5 C tot en met de Renault 5 TSE. Welbeschouwd één van de fraaiste en zuinigste exemplaren van ons wegen net En erg ruim bovendien. Of de Renault 5 met een al even zo zuinige en oer- en oersterke diesel motor, geschikt voor uren achtereen doortoeren. Op welk wegdek dan ook. Wat dacht u van een automaat? Dezelfde Renault 5 met alle voordelen van dien maar dan volautomatisch en gemakkelijk bediend door de rech- Ben je geslaagd? Proficiat. Bij de Rabobank in je eigen woonplaats ligt dan ook nog gratis een Diplomap voor je klaar. Je moet natuurlijk wél je diploma meenemen. En bij de Diplomap krijg je ook nog eens drie waardebonnen voor een gratis kopie van je diploma. Voor als je gaat solliciteren of wanneer je om andere redenen je diploma op moet sturen oftonen. Kom naar de Rabobank en we leggen je graag uit wat we je nog meer te bieden hebben. tervoet. Een Renault 5-deurs? U weet wel, binnen zonder klimmen. Voor de economen onder u noemen we de Renault 5 met het zoge naamde "grijze" kenteken. Dat deze auto echter bijzonder kleurrijk is, be proeft u zelf als u de oceaan van ruimte ziet. Vanaf f 12.150,- (exclusief BTW). Dit aanbod geldt voor alle types Renault 5, zeiden wij u zojuist. Dat houdt dan uiteraard in dat u op die manier ook de Renault 5 GT liirbo op uw naam kunt krijgen. Een extravagante auto die als een blok op de weg ligt en van 0 tot 100 km/u niet meer tijd nodig heeft dan 'n krap pe 8 sec. Met een topsnelheid van meer dan 200 km/u. Aan u de keus. De financiering geschiedt op ba sis van een huurkoopovereenkomst waarbij de wettelijke aanbetaling ver- Zaterdag 14 juni staat het dorp La ren in het teken van de folklore. De Larense Boerenkapel 'Laorns Ple- zeef en de Larense Boerendans- groep '8mos as Waleer' organiseren dan een folkoredag in zaal Wit kamp in Laren. Hiervoor zijn uitgenodigd de 'Win- tertanzgruppe Klüsserath' uit een wijndorp aan de Moezel in de omge ving van Trier, de Duitse groep 'Alt Munsterlander Tanz und Trach- tengruppe' en de 'Tanz und Trach- tengruppe des Heimatsvereins' uit Ottenstéin, Westfalen. De jeugdige dansgroep 'Klüsse rath" brengt voor de pauze een aan tal Mosel-Frankische dansen en Duitse dansen. Na de pauze laten zijn een aantal dansen uit Oost europa en Israël zien. De groep „Alt Munsterlander treed op in de au- thentieke klederdacht uit het Mun sterland. De dansgroep uit Otten- stein treed uitsluitend op in het avondprogramma. Speciaal voor de senioren vanaf 50 jaar wordt zaterdagmiddag 14 juni een voorstelling gegeven die begint om 14.30. De entreeprijs voor deze voorstelling bedraagt f. 3,50. 's Avonds begint het programma om 20.00 uur. De entree bedraagt f. 6,00; bij voorverkoop bij de Rabo bank in Laren f. 5,00; kinderen tot twaalf jaar betalen f. 2,50. Bevestiging ambtsdragers Tijdens de morgendienst op zon dag 15 juni, aanvang 09.30 uur zul len drie nieuwe ambtsdragers van de Ned. Herv. kerk worden geïn stalleerd. Het zijn J. W. Kettelarij (ouderling-kerrkvoogd), D.G.J. Ol denburg (jeugd-ouderling) en mevr. G.B. Dikkers-Wegstapel (ouder ling). Tijdens de onlangs gehouden col lecte voor het Nederlands Astma fonds is in Holten een bedrag van f4.909,35 opgehaald. Het Astma fonds bedankt hierbij allen die meegewerkt hebben aan het wel slagen van de collecte.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 10