^G. J. TEN HOVE^ r Kolschool winnaar estafette sportdag gebruikte auto-onderdefen GESLAAGD! Bij de Rabobank ligt een gratis Diplomap voor je klaar! RiMaiik kappert ¥oor a! uw naar: AUTO-ONDERDELENBEDRIJF Commissie wil meer inzicht in cijfers MODERNE MONTUREN VAN OUDELAAREEN KLASSE APART Muller/Van Heek beneden de maat Zwemclub op zoek naar tenten J. Wattstraat 25a, 7461 AB Rijssen Telefoon 05480-1 99 22 B.g.g. 05480-1 36 79 y i KAPPERT heeft ze- Die fraaie fauteuils, die bovendien zo prettig zitten! interieurverzorging En^rmn-s Geslaagde boottocht Rode Kruis DONDERDAG 5 JUNI 1986 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 OPENINGSTIJDEN: ffa Maandag t.m. vrijdag 8.30 tot 18.30 uur Zaterdag 8.30 tot 13.00 uur Ben je geslaagd? Proficiat. Bij de Rabobank in je eigen woonplaats ligt dan ook nog gratis een Diplomap voor je klaar. Je moet natuurlijk wél je diploma meenemen. En bij de Diplomap krijg je ook nog eens drie waardebonnen voor een gratis kopie van je diploma. Voor als je gaat solliciteren of wanneer je om andere redenen je diploma op moet sturen of tonen. Kom naar de Rabobank en we leggen je graag uit wat we je nog meer te bieden hebben. geld en goede raad De leden van de commissie finan ciën willen eerst meer inzicht in de financiële positie van woningbouw vereniging Onze Woning alvorens men accoord gaat met het verlenen van gemeentegarantie ten bate van vervroegde aflossing van woning wetleningen voor een bedrag van ruim twee en een half miljoen gul den. Met name de WDer Spijker en de CDASer Dul vroegen zich af of de gemeente met het garant staan voor een dergelijk bedrag, zonder dat er inzage werd gegeven in het financiële reilen en zeilen van de woningbouwvereniging, de ge meente niet een te groot risico op de hals haalt. Onder het motto, wat voor de bur ger geldt die een gemeentegarantie aanvraagt-, moet ook voor de wo ningbouwvereniging gelden zal als nog om financieel inzicht gevraagd worden bij Onze Woning. Volgens secretaris Vuuregge be staat er geen enkele twijfel aan de solvabiliteit van Onze Woning, wat geconcludeerd kon worden uit de jaarcijfers 1984 die gepubliceerd zijn door de Nationale Woningraad. Hij kon geen antwoord geven waar om de jaarcijfers 1985 nog steeds niet zijn verschenen. De heer Spij ker merkte in verband op dat door een verschil van mening over de jaarcijfers de heer Schakelaar uit het bestuur van Onze Woning ge stapt. Hij bleef dan ook uiteindelijk bij zijn besluit eerst nadere infor matie te willen zien. De overige commissieleden gingen accoord met de inzage van de jaarcijfers 1984, Glazen: 25% korting Monturen: 30% korting Grote kollektie alle merken Contactlenzen vanaf f 300.- p.p. Inclusief aanpassing controles. Uit voorraad leverbaar. Vloeistoffen altijd voordeliger. Gratis oogmeting Een jaar garantie op montuur en glas Ziekenfonds leverancier Uw bril in één uur klaar Grotestraat 164, Nijverdal. Tel. 1 01 42 Weg met die fauteuils, die overal te koop zijri. Voor iets blijvends, wat téyens exclusief is, gaat u naar een interieur-speciaalzaak zoals Kappért iri Rijs- sen. Een fraaie kollekt je, comfortabel zittende fauteuils in klassieke stijl Vindt u daar: U krijgt er een goed advies bij van de vakman in stijl en goede smaak Keus uit heel veel verschillende modellen en uitvoering en een lust voor eik int e/ieur! rikcon hw tel. 05480-1 23 34 I JOOtrl UM do. koopavond. v r •T/ i Onder ideale weersomstandighe den werd dinsdag 27 mei de jaar lijkse sportdag voor de groepen 5,6,7 en 8 van de Holtense basis scholen gehouden. Over 32 groepen verdeeld werkten de 480 leerlingen samen met hun begeleiders steeds één van de vol gende onderdelen af: lijnbai, slag bal, achtkamp en een diplomage deelte. Dit gebeurde in vier perio- -des van één uur. Het diploma-gedeelte bestond uit de onderdelen 60 meter sprint, v'er- springen, balwerpen en een behen- digheidsbaan. Naar gelang van de prestaties werd een diploma A3.C.D. of E behaald. Vier leerin gen wisten het hoogste diploma te behalen, Judith Hobert (Kol school), Margot ter Schure en Jan Bert Heemstra (Haarschool) en Ank Niesthoven (De Schakel). Bij de achtkamp lag h§t accent op de onderlinge samenwerking bin nen de groepen. Door middel van estafettes en groepswedstrijden waren punten te behalen. Bij het lijn- en slagbal streden tel kens diverse groepen van verschil lende scholen tegen elkaar. Na ie dere periode werden hier steeds de winnende groepen bekend ge maakt. 's Middags om twee uur werd de sportdag afgesloten met een esta fette van de zeven scholen tegen elkaar. Iedere school had zijn snel ste vier jongens en meisjes afge vaardigd. Na een spannende strijd, waarbij de lopers luidkeels werden aangemoedigd door hun schoolka meraadjes, kwam het team van de Kolschool als eerste over de streep. De uitslag was: 1. Kolschool, 1 min. 15,3 sec; 2. Haarschool, 1 min. 16,8 sec.; 3. De Schakel, 1 min. 17,5 sec.; 4. Het Kompas, 1 min. 19,4 sec.; 5. Dorps school, 1 min. 19,8 sec.; 6. Dijker- hoek, 1 min. 23,7 sec.; 7. Espelo, 1 min. 25,4 sec. Tijdens de afgelopen zondag ver reden tweede wedstrijd voor het Wereldkampioenschap te Salo in Finland hebben August Müller en Henk van Heek wat minder ge seoord dan de verwachtingen wa ren. In de eerste manche wisten ze ach ter Jansen, Van heugten en Bach- told beslag te leggen op een vierde plaats en dat was, gezien het zand- circuit, dat veel overeenkomst ver toonde met de Hollandse banen, iets beneden de maat, maar als de verwachtingen hoog zijn gespan nen wil er nog wel eens wat tegen vallen. In de tweede manche teken de de strijd zich in feite weer af tussen dezelfde rijders en wisten August en Henk niet verder te ko men dan een vijfde postitie. Uiteraard is een vierde en vijfde plaats in een Grand Prix niet slecht, maar om aansluiting te hou den bij de koppositie is het wat beneden de maat. Wel werd er een grote sprong gemaakt in de tussen stand en wel van de twaalfde naar een vijfde plaats. De Grand Prix-zege ging naar Jan sen met Bachtold als tweede, Van Heugten op een derde plaats Zwem- en poloclub ,.Twen- haarsveld" houdt in het week end van 20 t/m 22 juni voor de 14e keer het jaarlijks terugke rende zwemkamp. Dit evene ment vindt traditiegetrouw plaats op een afgeschermd ge deelte van de speelweide. Alle leden worden hiervoor uitgeno digd. Voor elke deelnemer wordt een plaatsje gereserveerd in één van de grote bungalow tenten die in de loop der jaren door de club zijn aangekocht. Door het onbruikbaar raken (slijtage) van enkele tenten en i.v.m. het stijgende aantal leden is het aantal tenten op dit mo ment niet toereikend. De zwem club doet bij deze dan ook een beroep op hen, die in het bezit zijn van een grote bungalowtent en deze tegen een redelijke ver goeding willen verkopen. Het ontbreken van de binnentent of kleine gebreken is geen be zwaar. Contactadressen: Dhr. J. Tuller-Deventerweg 7, tel. 6 12 52, mevr. K. Knapen-Waar- denborchstr. 36, tel. 6 12 03. Dankbaar en voldaan keerden dinsdagavond de 100 Holtense gas ten van het Nederlandse Rode Kruis huiswaarts na een fijne tocht met de Prins Mauri ts, het schip van het Rode Kruis. 's Morgens in alle vroegte vertrok het gezelschap in begeleiding van dertien helpers en helpsters, een arts en vrijwilligers van de EHBO met OAD-bussen richting Arnhem. Daar werd ingescheept voor een boottocht over de Nederrijn rich ting Wijk bij Duurstede. Onderweg werd het stuw Driel gepasseerd, wat een hele belevenis was. Het Rode Kruis, afdeling Holten organiseert elk jaar een tocht voor mensen diè op één of andere manier niet in de gelegenheid zijn zelfstan dig een uitstapje te maken. Ook dit jaar hoopt het Holtense Rode Kruis weer vier mensen een fijne week in een van haar vakantiehui zen te bezorgen, terwijl twee Holte- naren volgende week een weekje te gast zullen zijn op het hospitaal schip de Henri Dunant. Het Rode Kruis is dankbaar dat zij, dankzij de bijdragen van de bevol king, dergelijke activiteiten kan ondernemen

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9