Riolering in De Haar wordt nu aangepakt Dorpshuis Lageweg heeft goede kans Geen uitbreiding De Kleine Keizer Atleten steken handen uit mouwen voor atletiekbaan Drie koren zingen in Ned. Herv. kerk Tweede plaats voor Mintonette-meisjes W andelvierdaagse P.J.G.O. Bathmen Een belofte nu ingelost Jeugddienst HOLTENS NIEUWSBLAD Geslaagd Geslaagd Zondagsschool SCHOLIERENVERKIEZING - - - - - - - Zuivel-avond in de Schure kroon op studie 24 teams in Straten- voetbal DONDERDAG 29 MEI 1986 11 Vermoedelijk nog voor de bouw vakvakantie of anders onmiddel lijk aansluitend daaraan zal een begin gemaakt worden met de re novering van de riolering op het industrieterrein De Haar. De ge meenteraad stemde maandag avond in de eerste vergadering in de nieuwe samenstelling in met het voorstel het raadgevend inge nieusbureau Witteveen en Bos te belasten met de uitvoering. Wel werden door de verschillende frakties kanttekeningen gezet bij de kosten en de uitvoering. De WD'er H.J.Robers was het in houdelijk eens met het voorstel maar vroeg zich af of het niet ver standiger was het riool aan te leg gen in de gemeentelijke groen strook. Naar zijn mening ving men twee vliegen in één klap: geen over last door wegopbreking terwijl ge lijkertijd de weg verbreed kan wor den. J. v.d. Harst namens de PvdA en E.M.van Schooten namens Ge meentebelang wilde op dezelfde vraag een antwoord hebben van wethouder H. Westerik. Daarnaast wilden zij graag antwoord, op de vraag of na de opknapbeurt alle overlast en problemen inderdaad opgelost zullen zijn, terwijl zij ook meer duidelijkheid wilde hebben over de aansluiting van de riolering in De Haar op het nieuwe riole ringssysteem dat gepland staat voor de Doprsstraat/Oranjestraat. Van Schooten herhaalde nogmaals dat hij van Witteveen en Bos een duidelijke verklaring eiste dat het na deze investeringen echt afgelo pen zou zijn. „Wij willen van deze sousa vanaf zijn". Hij maakte van zijn éis geen voorstel, zodat het bij woorden bleef. Wethouder H. J. Westerik verklaar de dat er wel gekeken was naar de suggesties omtrent het verplaatsen van de riolering maar dat door de mogelijke aansluiting van de Aal- tinksweg op de S14 en de daarbij komende werkzaamheden het hóógst onverstandig zou zijn de rio lering in de groenstrook op te ber gen, De verbetering van de riole ring duit echter geen uitsteL Hij verzekerde dat de wateroverlast straks tot het verleden zal behoren, maar dat tegen hevige stortregens geen kruid gewassen is. v Op de vraag van Gemeentebelang hoe het staat met de schadeclaims die door de bedrvijven zijn inge diend bij de gemeente Holten voor zitter van Rappard kort zijn: die worden niet gehonoreerd op advies na overleg met de gemeentelijke assuradeur. Er zijn niét voldoende juridische gronden voorhanden om de schuldvraag van de waterover- las bij de gemeente neer te leggen. Ook de industrié is hieraan debet, al gaf de voorzitter wel toe dat door bouw van huizen in het,partieel plan De Haar de wateroverlast is toegenomen en de riolering niet voldoende capaciteit heeft. „Daar om wordt nu de zaak ook aange pakt", was zijn antwoord. Met de aanpasing van de riolering- is een bedrag gemoeid van f. 195.000. Voor het muziekexamen van de Holtense Muziekvereniging zijn ge slaagd: Rian Beldman, hoorn A, 40 pnt.; Hans ten Wolthuis, trombone A, 36 1/2 pnt.; Brenda Bogaard, ba riton A, theorie geslaagd; Jan Ro nald Brinks, trombone G, 37 pnt.; Wim Bax, bugei A, 39 pnt. Bart van Bruggen, tuba, A, 37 pnt.; Rebekka Lindenaar, sopr. sax A, théorie ge slaagd; Saskia Efftink, bugel A, 40 pnt.; Maijanne Paalman, bugel C, 43 1/2 pnt.; Wilco Pinkert, trompet B, 49 pnt.; Jorgen Voordes, tuba B, 40 1/2.; Wendy Fransen, bugel B, 45 pnt.; Yvonne Langendoen hoorn A, 48 pnt.; Ema Krooshof, bugel B, 50 pnt. De plannen voor een Dorpshuis/an nex gymlokaal op de plaats van de onlangs afgebrande gymlokaal aan de Lageweg blijken verder gevor derd te zijn dan wij vorige week konden berichten. Dinsdagmiddag vond een gesprek plaats tussen de hoofden van de scholen die gebruik maken van het gymlokaal aan de Lageweg, het Kompas, de Marke en De kansen voor uitbreiding van het conferentiecentrum De Kleine Kei zer op gemeentegrond is vrijwel verkeken. Met alleen de stem van E.M. van Schooten (Gem bel.) te gen heeft de gemeenteraad het in gestemd met het ongegrond ver klaren van het bezwaarschrift dan de eigenaar van De Kleine Keizer A.L.M. van Well had ingedién naar aanleiding van het reeds eerder ge nomen raadsbsluit geen medewer king te verlenen aan verköop van gemeentegrond aan Van Weil voor de uitbreiding van De Kleine Kei zer met een zwembad en zonneter ras. De raad onderschreef hiermee de uitspraak van de commissie Be roep en bezwaarschriften. Een tij dens de raad binnen gekomen brief van de heer Van Well werd niet verder in behandeling genomen. De heer Van Well heeft inmiddels een Arob-procedure gestart tegen het besluit. Landuwerweg Unaniem ging de raad accoord met de verbreding en verbetering van de Landuwerweg. Dé weg verkeert plaatselijk in sléchte staat, veroor zaakt door het steeds zwaarder wordende landbouwverkeer en de plaaatselijk slechte ondergrond. De weg wordt verbreed tot 3.70 me ter; de kosten bedragen f. 192.00. Gp vragen van de PvdA-fraktie- voorzitter J. van der Harst zegde wethouder Westerik toe, het moge lijke sluipverkeer op die weg in de gaten te zullen houden. Woningbouw Door de WDer Robers werd het college herinnert aan het WD-ver- zoek, gedaan in de Algemene be schouwingen, meer mogelijkheden te scheppen voor particuliere bou wers een woning te bouwen op ge meentegrond. Robers herhaalde zijn eerder gedaan voorstel om in de tweede fase van het plan Beuse- berg vroeger te beginnen met de uitgifte van bouwvergunningen. Blijkt het animo van particulieren uiteindelijk toch niet groot genoeg, dan kan de gemeente altijd de grond nog aanbieden aan een aan nemer. Brandweer De Holtense brandweer krijgt de beschikking over een terreinwa gen. In deze wagen kunnen vijf per sonen in de cabine plaats nemen. De raad zal in de eerst volgende vergadering een voorstel tegemoet kunnen zien voor de aanschaf van nieuwe brandwerende kleding voor al het brandweerpersoneel. de Kolschool over de haalbaarheid van combinatie van dorpshuis en gynmlokaal. Met die gegevens gaat het college van b en w naar de fraktievoorzitters en de coriimissie ABZ. Ook zal de begeleidingscom missie Dorpshuis bij de besprekin gen betrokken worden. Afhanke lijk van de uitkomst van die bespre kingen hoopt het college rond de bouwvakvakantie een wat defini tiever standpunt naar buiten te kunnen brengen. De plannen voor een dorpshuis aan de Lageweg zijn in een stroomver snelling gekomen nu blijkt dat door de verzekering het niét onaar dige bedrag van vijf ton uitkeert voor het afgebrande gymlokaal. Dat bedrag kan aangewehd wor den voor de nodige toeters en bel len aan een combinatiegebouw. Ook kan nu ook gedacht worden aan een werkelijk grote uitvoe ringszaal, die in het ontwerp van ar chitect Beeftink voor het Dorps huis aan de Tuinstraat om financië le redenen teruggebracht was tot een wat uit de kluiten gewassen repetitieruimte, zo vertelde wet houder Wim Dalhuisen tijdens het wékelijkse praatje met de pers. „Het is natuurlijk dom als: je deze mogelijkheid niet onderzoekt. Dat wil niet zeggen, dat het ook werke lijk doorgaat. Dat hangt af van veel faketoren, onder andere hét finan ciële plaatje datje er onder legt. Die vijf ton is natuurlijk een leuke op steker". Burgemeester Van Rap pard voegde er nog aan toe dat door een gecombineerd gebruik de ex ploitatiekosten en energiekosten gemakkelijker in de hand gehou den kunnen worden. Te Scheveningen is voor het vakdi ploma Vishandel geslaagd de heer Huub Brands, Noordenbargstraat. Hij ontving zijn opleiding bij Vis handel Reinaardus en Zn te Hol ten. In de Nederlands Hervormde kerk te Holten zullen zaterdagavond 31 mei de. Hervormde kerkkoren uil Markelo, Diepenhem en Holten een concert geven. Aan het concert zal medewerking worden verleend door kerkorganist Ahton Koopman en mevrouw Jc Roelófis, declamatie. Het concert begint om 20.00 uur; de toegang is vrij. Ter bestrijding van de.kosten zal een collecte worden gehouden. Na een welkomstwoord en gebed zullen de koren samen met de aan wezigen Gezang 20 vers 1 en 7 ten gehore brengen, waarna het koor uit Diepenhem een viertal num mers zal zingen, waaronder „Hernn, Deine Gute reicht so weit". Het koor uit Markelo, dat eveneens- vier liederen zal zingen, opent met het bekende „De Vreemdeling uit Galilee". Het Holtens Hervormd ren van de motorzaag een ongeluk kige beweging maakte en een wenkbrauw blessure opliep,, waar vier hechtingen in móésten. Kees Span ontpoptezich als su persloper waar ménig F.C. Den Haag-supporter nog een voorbeeld aan kon nemen. De atleten, meest al individualisten bij uitstek, tonen bij de realistatie van de nieuwè at- letiekaccommodatie over de nodi ge clübliefde en teamspirit te be schikken en halen onder het - harde - werken door eens op een andere manier de vereriiginèsbanden aan. Atletiek, toch een zomersport bij uitstek, heeft een grote stop afge kondigd. De reden is dat op sport park Meermanskamp de handen flink'uit de mouw worden gestoken. Rond veld vijf aldaar moet éen atle tiekbaan worden gerealiseerd en op het oude handbalveld komt plaats voor de technische num mers, zoals een verspririgbak en een kogelstoot-ring. Onder de bezielende leiding van voorzitter Wim Brinks wordt er fa natiek gegraven, gehakt en ge stookt om voor het zomerreces al les rond te hebben. Zo werd o^a. de begroeiing rond.veld vijf opgeofferd voor de atletiek. De toch ongewone werkzaamheden éiste al éénslaCht- offèr, Wim Brinks, die bij het hante- Op zondag 8 juni zal in de Kande laar een jeugddienst worden ge houden waarin zal voorgaan ds. Gros van Aalten. Hij zal spreken over het thema Speel geen verstop pertje. Aan de dienst die om 19.15 uur zal aanvangen zal medewer king worden verleend door het gos pelkoor „Maranatha" uitNijverdal. Dit koor zal voor begin van de dienst enkele liederen zingen. Buiten onze schuld is er vorige week het een en ander mis gegaan met de uitslagen van de verkiezin gen. het was onze bedoeling u niet alleen de volledige uitslagen te le veren van de verkiezingen voor de Tweede Kamer maar ook, zoals beloofd, ook de schaduwverkiezin gen van de Scholengemeenschap Holten. Samen met de gedetail leerde uitslagen per stembureau willen wij deze belofte nu inlos sen. kerkoor begint met „Ave Veruro Corpus" en besluit met „King All Glorius". In samenzang zullen de drie koren zingen „Ambrosianer Lobgesang" en het bekende „Zum Sanctus" uit Die Deutsche Messe. In de gezinsdienst van zondag 1 juni wordt dopr de zondagsschool Holten afscheid genomen van de oudste kinderen. De kinderen verzamelen om 09.15 uur bij de Dorpsschool. Na afloop van de dienst is iedereen welkom in de tent op de Borkeld bij de ge meentezondag. Tijdens de vakantie is er iedere zonsdag kindernevendienst in de kerk. De eerstezondagschool- dienst na de vakantie is op 24 au gustus. Bureau 1 (Tuinstraat): PvdA 187, CDA 515, WD 214, D66 32, SGP 4, CPN 1, PPR 2, RPF 2, AR'85 1, FG 1, CP 4, blancostem 1. Bureau 2 (Diessenplas): PvdA 261, CDA.350, WD 340, D66 43, PSP 1, SGP 7, PPR 4, RPF 5, GVP 4, EV 2, FG 1, VCN 1, CP 3, Soc.P 1, PvdM 1, Loesjes 1, blancostem 3. Bureau 3 (De Marke): PvdA 176, CDA 458, WD 334, D66 43, SGP 7, CPN 2, PPR 6, RPF 5, GPV 5, EV 6, CD 1Loesje 2. Bureau 4 (Bethanië): PvdA 53, CDA 407, WD 195, CPN 1, PPR 6, EV 1, VCN 1, blancostem 4. Bureau 5 (Kolschool): PvdA 534, CDA 415, WD 222, D66 60, PSP 4, SGP 7, CPN 3, PPR 4, RPF 12, GVP 9, FG 1, CP 1, PvdM 1, Loesje 1, SAP 3, blancostem 3. Bureau 6 (Haarschool): PvdA 419, CDA 377, WD 238, D66 99, PSP 9, SGP 1, CPN 2, PPR 7, RPF 16, GPV 6, EV 3, GP 2, Soc.P 1, PvdM 2, Loesje 1, blancostem 2. Gemeentelijk S.G. Holten perc. stemmen perc. stemmen Opkomst 95,7 6176 594 PvdA 26,4 1630 23,9 142 CDA 40,8 2522 15,6 93 WD 25,0 1543 343 204 D66 4,8 296 14,9 89 PSP 0,2 14 3,5 21 SGP 0,4 26 0,5 3 CPN 0,1 9 0,8 5 PPR 0,5 29 2,8 17 RPF 0,6 40 03 2 GPV 0,4 24 03 2 EVP 0,2 12 0 0 Overige 0,6 31 1,5 9 AR'85 0,0 1 CD 0,0 1 Groenen 0,1 3 VCN 0,0 2 CP 0,2 10 1,1 SP 0,0 2 PvdM 0,1 4 Loesje 0,1 5 SAP 0,1 3 Wissink Ov.'82 Zaterdag 31 mei organiseert J.s. de Schure een zuivel-avond. Indien er voldoende deelname is, komt er een melk-wedstrijd en verder kan men de gehele avond melk en ande re zuivelpoducten eten en drinken. Deze avond valt samen met een Jezudas avond. De opbrengst van de spelletjes is bestemd voor het adoptiekind van de Schure, Jezu das. Verder kan men informatie in winnen over het adoptieproject en de zuivelindustrie. Op 24 mei speelden meisjes-A om het algehele kampioenschap van poulewinnaars van de jeugdcom- petitie 1986. Lichtelijk gehandi capt door het ontbreken van Jolan- da Schippers, toog men naar Haaksbergen waar één club om on duidelijke redenen niet aanwezig bleek te zijn. Het programma moest worden aangepast, hetgeen tot gevolg had dat er drie wedstrij den van twee sets te spelen waren. De eerste wedstrijd tegewn Flevoll werd gekenmerkt door een aarze lende start, die niet snel overwon nen werd. De set ging verloren met 9-15. In de tweede set waren zij wat beter bij de les, en die werd dan ook omgezet in een 15-11 overwinning, na echter met een straatlengte te hebben voorgestaan. In de tweede wedstrijd tegen Krek kers kregen de Mintonette-meisjes nauwelijk een hand tegen de bal, vandaar een 5-15 nederlaag. Het tweede bedrijf, met een gewijzigde opstelling, ging zoals het behoort: vlot op een grote voorsprong ko men: 9-3. Toen stokte het ritme en zoals zo vaak in het volleybal, vie len de punten gestaag aan gene zijn van het net, waardoor ook deze nog verloren werd: 10-15. Om nog enigzins ongeschonden te rug te keren naar Holten, diende tegen Sparta Wilhelmina gewon nen te worden. Na een ruime voor sprong dacht het team dat een en ander verder Wel van een leien dak je zou gaan. Coach Hesselirtk dacht daar duidelijk anders over. Hij zag dat zijn team van de rol dreigde te geraken. In een time-out stelde hij orde op zaken, waardoor goed en geconcen treerd naar het einde werd ge speeld: 15-7. De tweede set werd bijna een formaliteit. Door scherp serveren van Ingrid Slotman en Marieke Thiele werd deze set met 15-1 binnengehaald, waardoor Min-, tonette na Krekkers op een tweede plaats eindigde. SG Holten MAVO: Jantine Achterkamp, Goor; Viola v.d. Ak ker, Holten; Ernest van Amerom, Goor; Re- nate Arfman, Holten; Wouter Bax, Holten; Mariska Beuving, Rijssen; Bart Bloemen dal, Markelo; Brenda Bol, Rijssen; Annet Boode, Holten; Herman Bouwhuis, Nieuw Heeten; AVno Brinkhuis, Goor; Erik Broeke, Goor; Christel Broekmaat, Holten; Anja Bronninkreef, Holten; Herri Bronsvoort, Bathmen; Edwin Burggraaff, Rijssen; Gerri- anne Daggert, Markelo; Marina ten Dam, Holten; Dennis Damen, Holten; Willeke Denneboom, Bathmen; Rachel van Duiven- booden, Purmerend; Ewout Evers, Holten; Marit Fokkema, Holten; Maryse Hamer, Bathmen, Marjan Haringman, Markelo; Ly- dia Heemskerk, Holten; Richard den Heijer, Holten; Harry Hekkert, Lettele; Rob Hoeven, Rijssen; Hubert Hofman, Wierden; Saskia ter Horst, Bathmen; Steven Isroe, Goor; An- dré Kers, Holten; Jeannet Kieftenbelt, Hol ten; Foppe-Jan Klaassen, Bathmen; Erna Klein Teselink, Markelo; Marco Kok, Rijs sen; Melanie Koster, Goor; Mark Kram, Rijssen; Petra Kroeze, Rijssen; René Kroe ze, Rijssen; Samantha v.d. Laan, Holten; Michèle v.d. Laan, Holten: Arjan Lammers, Bathmen; Philip v. Leersum, Wierden; Charlotte v. Lemel, Holten; Hans Lodewe- ges. Holten; Wilma Meijer, Holten; Bart v.d. Neut, Markelo; Henri Nout, Bathmen, Es ther Ohldevendt, Goor; Marcel v. Ooyen, Rijsen; René Oosterling, Holten; Jeanine Oosterveld, Goor; Johanna Paalman, Hol ten; Anita Pasop, Markelo; Casandra Pie- ters. Holten; Nathalie Pieters, Goor; Brigitte Rambonnet, Holten; Meivin Redeker, Wier den; Annie Reterink, Holten; Dini Roelvink, Markelo; Berlinda Sanderman, Markelo; Rob Schieke, Rijssen; Ernand Scholten, Nij- verdal; Melissa Schone, Hellendoorn; Arjo Schot, Markelo; Monique Schreurs, Holten; Marcel Segers, Rijssen; Anjo Sligman, Mar kelo; Frederike Sligman, Markelo; Geert Stegeman, Markelo; Willeke Stegeman, Bathmen; Stephan Trentelman, Holten; RobTromop, Holten; Henk Ulfman, Holten; Rob Veldhuis, Goor; Marieke Volkerink, Markelo; Arnoud de Vries, Hellendoorn; Es ther de Vries, Bathmen; Eric Weijman, Hol ten; Marion Wennink, Goor; Geert Wevers, Bathmen; Ineke Wijenberg, Holten; René de Wilde, Markèlo; Anke Wissink, Holten; Edwin Wissink, Holten; Paul Wüstefeld, Bathmen; Annette Baltus, Bathmen. HAVO: Gerrie Aaltink, Holten; Willemien Bakker, Bathmen; Erna ter Balkt, Markelo; Isabelle Bettenhausen, Bathmen; Ilse Biesters, Rijs sen; Esther Blok, Bathmen; Sylvia de Boer, Bathmen; Bert Bolderink, Bathmen; Jolan- da Bolink, Holten; Monique Bouwhuis, Goor; Ronny Braamhaar, Goor; Henk-Jan ten Brinke, Nijverdal; Ariane Brinkers, Mar kelo; Simone Bruggeman, Holten; Henk de Bruin, Rijssen; Diana Bulsink, Holteri; Ta nya Butcher, Goor; Sandra de Cocq,. Bath men, Wim Damen, Markelo; Harold Daven- schot, Rijssen; Sandra Dieperink, Holten; Paul Does, Goor; Pelle Drent, Markelo; Frank van Eek, Nijverdal; Bernice Emming, Goor; Sonja Galesloot, Rijssen; Esther Geerlings, Holten; Roel Geurts, Nijverdal; Wouter Groeneweg, Goor; Milo Grond man, Rijssen; Hans Haandrikman, Bath men; Erna Haarman, Markelo; Wilma Hag- reis, Ambt-Delden; Marco Hazenkamp, Goor; Marieke van Heerde, Bathmen; Ri- cardo van der Helm, Bathmen; Nicole Hes- selink. Holten; Jolanda Hidders, Markelo; Janneke Hofmeijer, Holten; Karin Jansen, Markelo; Raymond Jolink, Goor; Gonny Kemper, Holten; Thea Kemper,Holten; Bart van Kerkhoff, Goor; René Kleinherenbrink, Nieuw Heeten; Ina Koeleman, Goor; Diny Koetsier, Holten; Nürsen Kök, Rijssen; Her jan Koldeweij, Bathmen; Katinka Korver, Nijverdal; Natasja Kragt, Bathmen; Arend Lammertink, Markelo; Marianne Landuwer, Markelo; Gerdie Leeftink, Markelo; Marret Leloux, Goor; Gerwin Leppink, Holten; Harmke Lindeboom, Goor; Maud Litjens, Holten; Beerd Luijdjens, Bathmen; Jeanet- te Markink, Bathmen; Freddy Meindertsma, Holten; Gerben Meyerink, Holten; Elzo v.d. Muyzenberg, Bathmen; Nièls v.d. Neut, Markelo; Coen van Os, Markelo; Ingrid Pas op, Holten; Marjan Pasop, Holten; Anja Rensen, Holten; Linda Rensen. Holten; Jan Rietberg, Holten; Ingrid Róelofs, Rijssen; Jody Room, Goor; Daniëlle Scheltens, Hol ten; Edwin Scheperman, Rijssen, Annemo- rie Schoemakers, Goor; Tammo Schoen maker, Goor; Henk-Jan Scholman, Marke-- lo; Hilde Scholten, Hellendoorn; Hilly Slag- hekke. Hengevelde; Marjo Slootjes, Goor; Jetze Steensma, Holten; Josién Stégink, Bathmen; Wilma Stegink, Hólten,£rjen Steinhauer, Holten; Karin Swerink, Nijver dal; Marjan Temmink, Holten;'Erna Tem- pelman, Markelo; Diny Tuiteri, Haarle; San- der van Veen, Goor; Frans Verboom, Hol ten; Guusta Vincent, Holten; Rob Vorkink, Goor; Saskia Vos, Holten; Martha de Vries, Bathmen; Arjan Wanschers, Wierclen; Ka rin Warger, Bathmen; Mariejet Warmelink, Markelo; Gerben Wind, Nijverdal; Astrid Zeelte, Holten; Erik ten Zende, Markelo; Jan Zendman, Markelo; Jannet Zimmerman, Bathmen; Ingeborg Wind, Holten. ATHENEUM: Berend van Aken, Rijssen; Arnoud-Jan van Amerom, Goor; Edwin Bakker, Holten; Pe ter Bakker, Goor; Ard Bannink, Goor; Jean- nette Beekhof, Bathmen; Anko Beldsnijder, Holten; Heieen Berendsen, Markelo; Erik Bogaard, Holten; Marianne Boogaard, Hol ten; Bart Bosma, Goor; Edwin Brouwer, Holten; Marleen Brouwer, Nijverdal, Jan- Cees Budding, Bathmen; Annet Dikkers, Holten; Wiechert ten Dolle, Markelo; Mar leen Eijgendaal, Holten; Paul van Ek; Goor; llja van Elburg, Nijverdal, Farnk ter Eist, Car- la Flierman, Bathmen; Enno v.d. Graaf, Hol ten; Martin Heijnen, Holten; Alice Hellinga, Markelo; Arjan Heuten, Markelo; Henk in 't Hof, Bathmen; José ten Hove, Markelo; Henk Huizinga, Holten; Marcel Kers, Hol ten; Wolter-Jan Kistemaker, Markelo; Loë- kie Koldenhof, Bathmen; Edwin Kuijpèr, Bathmen, Sellie Kuperus, Marjcelo; Marlies Langendoen, Holten; Peter van Leeuwen, Holten; Gèrrit Luggenhorst, Holten; Ronnie Misset, Markelo; Debbie Mous, Goor; Hans Nep, Nijverdal; Iris Nijhuis, Rijssen; Lieuwe Oost, Markelo; Wendela Oostlander, Goor; Marjan Ossebaard, Bathmen; Laura Pool, Bathmen; llónka Pots, Goor; Gijs de Reu ver, Holten; Bert ven Róefcel,-Rijssen; She- da Sadrzadeh, Hólten; Monique Schoeber, Okkenbroek; Janine Schonewille, Markelo; Mare Schunck, Holten, Patrick Schunck, Holten; Jac Speelman, Holten, Johnny Ste gink, Bathmen; Sander Veldkamp, Enter; Jeroen Vincent, Holten; Jacgoeljrie Vloed graven, Nieuw Heetèn; Rinda Voortman, Holten; Harriët .Wansink,Holten; Maaike Wijngaard,' BathVnen; Karin Wolfs, Marke lo; Geeske Yben; Nijverdal; Henk van Zeyts, Holten, Martin Zwiers, Markëlo. RSG Erasmus: VWQ-B: CardlinejVons, Holten; Jeantine Vons, Hol ten.' t Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 31 mei 1986 tot en met 7 juni 1986 Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-22.30 badmintonclub Holten Dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap Woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-22.30 badmintonclub Holten Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 20.00-21.30 s.v. Holten, All Stars Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap Voor de achtiende keer wordt door de P.J.G.O, afdeling Bathmen dit jaar de Avond-wandelvierdaagse georganiseerd, onder auspiciën van de N.U.W. Het evenement wordt gehouden van woensdag 4 tot en met zaterdag 7 juni aan staande. De deelnemers kunnen kiezen uit drie afstanden; drie maal zeveneneenhalve kilometer en éénmaal tien kilometer; drie maal tien kilometer en éénmaal vijftien kilometer, of driemaal vijftien kilometer en éénmaal twintig kilometer. Om de deelnemers aan de langste afstanden te stimuleren, gaat de P.J.G.O. hen elke avond gratis op koffie trakteren, onder het motto: Wil je daarvan ook profiteren, ga dan ook de langste afstand probe ren. Woensdag 4 juni wordt er gestart bij café-rest. Boode aan de Brink te Bathmen, donderdag en vrijdag bij café De Koerkamp te Lettele. Ge start kan worden tussen 18.30 en 19.00 uur. Op de laatste loopdag, zaterdag 7 juni wordt er vanaf 15.15 uur ge start bij de Bririk in Bathmen. Op de Brink is daheëh gezellige Brade rie die georganiseerd is door de V.B.O. Bathmen (Vëreniging Bath- mense Ondernemers). Op de Brink zal ook de finish van de vierdaagse zijn, zodat er ongetwijfeld veel ge zelligheid in het doij) zal zijn. Het inschrijfgeld bedraagt tot en met veertien jaar f. 2,75 en vanaf veertien jaar f. 3,75 tijdens de voor inschrijving. Bij inschrijving op de startavond wordt twee kwartjes meer gevraagd. De voorinschrij ving vindt plaats morgen (vrijdag 30 mei) bij café-rest. Boode, bij café Jachtlust te Loo-Bathmen en bij café de Koerkamp te Lettele. Alle deelnemers krijgen een leuke herinnering als de tocht wordt vol bracht. Natuurlijk kan men ook één of meerdere avonden meelo pen. Nadere inlichtingen, voor groepen of individueel zijn verkrijg baar bij: Ep Haarman, tel 05704- 18 30 of bij Jannie Harmelink tel 05704-15 10. Zaterdag 31 mei wordt voor de tiende keer het alom bekende Stratenvoetbaltoernooi gehou den. Dit jaar voor het eerst op alle velden van sportpark 't Vletgoor en niet, zoals abusieve lijk in „van dag tot dag" stond vermeld, Meermanskamp. Hoewel het aantal toernooien een jubileum doet vermoeden, is dat niet het geval/Weliswaar werd het toernooi tienmaal ge organiseerd, maar wegens de hitte werd het toernooi éénmaal afgelast, zodat pas volgend jaar het jubileum zal worden ge vierd. In totaal 24 teams zullen binnen de krijtlijnen verschijnen, waar onder de succesploeg van de La geweg die vorig jaar de beker in ontvangst mochten nemen van Arie Ongena. Hopelijk is de or ganisator tijdig weer terug van zijn werkzaamheden die hem deze week onverwachts nar Duitsland voerden en waarvan hij door Truus pas in de nacht van vrijdag op zaterdag terug wordt verwacht. De eerste wedstrijden beginnen om half negen, de finale wordt gespeeld omstreeks 16.30.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 11