Van der Ven Nederlandse troef bij GP Markelo Eenvoudige winst voor handballers Inschrijven voor Be vrij dingsloop Resultaten Blauw Wit Resultaten s.v. Holten De Marke start mode en kleding" Speelgoed- en Blik museum zet nieuwe aanwinsten te kijk Live-band in Raedtskelder n Tegelh ST. Spektakel met Rocky's CPB-vrouwen bezochten Bauknecht HOLTENS NIEUWSBLAD Bergruiternieuws Ruilbeurs PUPILLEN JUNIOREN DONDERDAG 24 APRIL 1986 Men kent in de motorsport vele soorten wedstrijden en boven dien zijn er nog veel verschillende takken van motorsport, die ie der weer hun eigen wedstrijdkalenders hebben. Maar hoe ver schillend de motorsport ook kan zijn, één ding is overduidelijk Wanneer een wedstrijd de titel Grand Prix mag dragen gaat het altijd om een race van wereldklasse, waarin de allerbesten aan het starthek komen. Zo ook in Markelo, waar op zondag 27 april de tweede wedstrijd voor het wereldkampioenschap 500 cc mo torcross wordt verreden. Dave Thorpe (de huidige wereld kampioen), Gebroers, Malherbe Jobé. het zijn allemaal namen die respect weten af te dwingen. Maar... wat dacht u van onze eigen Kees van der Ven? Deze Neder landse toprijder beschikt over een fabuleuze techniek waarmee hij on der andere de beroemde strandrace in Le Touquet maar liefst vijf maal achtereen wist te winnen. Kees die de laatste weken in trainingen res pect afdwong en met tijden uit de bus kwam die iedereen perplex de den staan is in staat om ook in Mar- Dat er in Holten wel degelijk behoef te is aan een ruimte waar op live mu ziek kan worden gedanst bewees De Raedtskelder met een druk bezochte dansavond. Exploitante mevrouw P.B. Rietberg wil daarom nog meer Holtenaren in de gelegenheid stellen kennis te maken met de gloednieu we dansvloer. Op zaterdag 10 mei kan er vanaf 22.00 uur weer worden gedanst in de Raedtskelder. Ook dan is er live muziek. Holten speelde afgelopen week end tegen de nieuwkomer CVO 2, dat de plaats heeft ingenomen van HHZD 3. Al in de eerste minuten bleek, dat CVO geen tegenstander was voor Holten. In een razend tempo werd het 6-0 alvorens CVO iets terug kon doen. Bij rust leidde Holten met 11-2. Ook na rust een eenzijdige wedstrijd waarin CVO nauwelijks kansen kreeg. Holten won dan ook met de monsterscore 26-6 van deze zwakke tegenstan der. Treffers: Johan Plantinga 7; Nico Vorst, Meino v. Beek 5; Alex Stegink 4, John Lamping 3; Jan v.d. Hoff, Edwin Bakker 1. De dames behaalden thuis tegen Nw. Heeten een belangrijke over winning. In de zaal had Holten het moeilijk gehad met deze tegenstan der, maar op het veld had Holten het voordeel. Na een aanvankelijke achterstand kwam Holten voor rust sterk terug en nam het een ver diende 5-3 voorsprong. Vlak na rust scoorde Holten opnieuw 2 maal en leek er met een 7-3 voorsprong geen vuiltje dan de lucht. Door wat on nodig balverlies kreeg Nw. Heeten ondanks goed keepsterswerk van Marjan Baltes, weer aansluiting 7- 6. Maar in de laatste minuten bracht Holten de voorsprong weer op 3 treffers. Eindstand 10-7. Door deze winst staat Holten nu tweede achter SDOL dat reeds kampioen is. Scores: Annemarie Wijnberg 3; Ineke Leeftink 2; Marieke, Jeanet Nijland, Marti Barvelink, Ria Jan sen, Birgit v. Zon elk 1. De dames junioren speelden te gen LHC. Zonder wissels bleek LHC een te sterke tegenstander. Al bij rust keek Holten tegen een 3-8 achterstand aan. Na rust liep het iets beter, maar meer dan de 6-12 nederlaag zat er niet in. Jeugd A 1 haalde een belangrijke winst op het gelijk staande Nw. Heeten. Op een glad veld had Holten in het Met ingang van het nieuwe school jaar 1986/87 start De Marke ook met een opleiding 'mode en kleding'. Leerlingen met belangstelling voor textiele werkvormen worden in dit 4+ jaar voorbereid op beroepen als verkoopster in een boetiek of in een mode- en kledingzaak of werk in een verander-atelier. De Marke springt hiermee in op de behoefte bij MAVO-4 en LBO-4 leerlingen aan opleidingen die naast een gericht studieprogramma ook aansluiting geven op het middelbaar beroepsonderwijs, het middelbaar dienstverlenings- en gezondheids- onderwijs, het kort middelbaar be roepsonderwijs of een leerlingen stelsel. Zo'n extra jaar gebruiken de leerlingen tevens als oriëntatieperio de voor het maken van een definitie ve keuze. Het 4+ jaar wordt afgeslo ten met een examen en een diploma, dat voor een aantal vakken op B, C, of D-niveau wordt afgenomen. Aangezien De Marke al enkele jaren leerling-verkopers/verkoopsters op leidt beschikt de school over een speciaal ingericht lokaal en vakbe kwame docenten. De opleiding 'mode en kleding' zal veel aandacht besteden aan handelsvakken en ver kooppraktijken. Wkm. kelo hoog te eindigen en het zou niet de eerste maal zijn dat hij op de Herikerberg verrassend zou uit pakken. Een echte veteraan is ook hakan Carlqvist (Zweden), een coureur die vaak met pech of blessures kampt, maar toch altijd zeer verbeten door blijft vechten. Ook de Brit Kurt Ni- coll is een man om rekening mee te houden. Maar eigenlijk is iedereen die zich voor een Grand Prix weet te kwalificeren een topsporter en je mag dan ook gerust stellen dat ie dere punt die in Markelo gepakt wordt, alleen met keihard knokken te verdienen is. De Nederlandse rijders die met Kees v.d. Ven in de 500 cc van start zullen gaan zijn: Toon Karsmakers, Gerard Rond, Peter Herlings, Johnny Ponjee, Sjaak Verwaayen, Jan Lemmens, Gieljo van Zoggel, Dinand Zijlstra en Addie Janssen. In de „Super-klasse-Nat." zijn o.a. van de partij Henk Seppen- woolde (Rijssen) Theo van Hoeve laken, Bert Kuipers, Theo Eggens, Simon Schram jr., Henri Sander- man (Markelo), Klaas Poppinga, terwijl in de klasse nat. 250 cc A o.a. om de punten zullen strijden Gerrit norder (Dev.), Bart Fleer, Klaas Op het onder bar slechte weers omstandigheden in Vorden op za- terag 19 april gehouden buitencon cours werd Petra Berghuis met So- raya in de klasse springen B vijfde. Op het zondag in Diepenhelm ge houden concours was de tweede prijs in dressuur klasse LI (123 pun ten) voor Ingrid van Dijk met Sona te. Dries Willems won met Wiljo de vierde prijs in de dressuur klasse Ml. Bij het springen Z was de tweede prijs voor Erik Vincent met Chef. Op het ponyconcours van de Oosterhofriïitertjes op zaterdag 19 april te Rijssen hebben Bergruiter- tjes de volgende resultaten be haald: L-dre*suur ring 3:3e prijs met 118 p. Lies- beth Müller met Polly. L-dressuur ring 4: 3e prijs met 127 p. Wil ly van Coeverden met Strawinsky, 5e prijs met 124 p. Jan Jansen met Noran. M-dressuur ring 4:3e prijs met 126 p. Me- lanie Huiskamp met Glenn. B-springen Cet D: 4. Willy van Coever den met Strawinsky. L-springen Cat: -1. Ineke Bolink met Romy, categorie D: 2. Liesbeth Müller met Polly. M-springen Cat B: 2. Sandra Holl met Snorrewind. Z-springen: 1. Zwennie Vincent met Mark. Hofstede, Lambert Wolf (Daarler- Kees van der Wen veen), Roelof Koops, Freddy Bol- derink (Bathmen) en Erwin San- derman (Markelo). begin pech met de schoten. Toch kwam men bij rust op een 1-0 voor sprong. Ook na rust bleef het een zwakke wedstrijd waarin aanval lend niet veel gebeurde. Holten- scoorde echter nog 2 maal en liet geen tegentreffer toe. Eindstand: 3- 0. Holten A2 kon het een helft bij houden tegen IJsselstars. (6-6). Na rust waren de gasten sterker en wonnen ze met 9-13. B 1 speelde tegen koploper WSV '38 en dat was te merken. Ondanks goed tegenspel was WSV gewoon technisch beter. Vandaar dat Hol ten na een 10-5 ruststand verdiend met 19-6 kon winnen. C 1 merkte dat er nog andere kampioenen zijn. Thuis tegen Ac tief bleek dat ook dit team erg goed kon handballen. Via een 1-5 rust stand won Actief de wedstrijd met recht en komt daarmee aan kop in deze klasse. Eindstand: 2-11. De jongens moesten thuis tegen Kwiek. Een sterke tegenstander waarvan in de zaal tweemaal kans loos was verloren. Nu was de beurt aan Holten. Al vlot kwam men met 3-0 voor. Deze voorsprong werd tot de rust keurig vastgehouden. Rust 5-2. Na rust leek het fout te gaan en kwam Kwiek terug tot 6-6. Een eindpunt bracht Holten echter een verdiende 8-6 winst. Door deze winststaan alle drie de teams nu op 2 punten. Bekerwedstrijden Voor de beker speelde het dames team tegen Raalte. Wederom een eersteklasser en dus een zware te genstander. Holten had moed ge put uit de goede prestatie tegen Voorwaarts, maar Raalte pakte de. zaken direct energiek aan. Zo kwam Holten al bij rust op een 3-13 achterstand. Ook na rust bleef Raalte doorgaan. Toch scoorde Holten tweemaal zeer fraai. De winst was met 5-24 echter terecht voor Raalte. Treffers: Marti Barve link 3; Ineke Leeftink 2. Programma: Zaterdag 26 april: 10.00-10.40 u. Training Nationaal 250 ce ll.30-12.00 u. le serie Nat. 250 ce (wedstrijd 15 min. 1 ronde) 12.00-13.00 en 13.30-14.30 u. Vrije training Grand Prix 500 cc. 14.30-15.00 u. 2e serie Nat. 250 cc (wedstrijd 15 min. 1 ronde). 15.15-17.00 u. Kwalificatietraining G. Pr. 500 cc. Zondag 27 april: 9.00-11.30 u. Vrije training alle klas sen. 13.00 u. le manche Nat. 250 cc. 13.30 u. le manche Grand Prix 500 cc. (40 min. en 2 ronden). 14.30 u. le manche „Superklasse" 15.20 u. 2e manche Nat. 250 cc. 15.45 u. 2e manche „Superklasse" 16.30 u. 2e manche Grand Prix 500 cc (40 min. en 2 ronden). Voor de Bevrijdingsloop van de af deling Atletiek van de SV Holten kan men zich van tevoren laten in schrijven op de basisscholen. Ook op 7 mei zelf kunnen deelnemers zich nog opgeven voor aanvang van de- wedstrijd. Het inschrijfgeld is zo laag mogelijk gehouden. De loop over een stratenparcours door de kom van het dorp heeft in de Tuinstraat de start en finish. In ver band met de bouwactiviteiten op het Smidsbelt is het 1425 meter lange parcours gewijzigd. Het ziet er nu als volgt uit: Tuinstraat, Larenseweg, Haarstraat, Gaardenstraat, Bessink- passtraat, Diessenplasstraat, Laren seweg, Schoolstraat, Rörikstraat en Tuinstraat. Om 18.45 uur begint de Scholieren- loop tot en met 9 jaar (1 ronde). De Scholierenloop voor deelnemers van 10 tot en met 12 jaar begint om 19.00 uur. Een kwartier later valt het startschot voor de Prestatieloop over 3 of 6 kilometer en om 20.00 uur beginnen de wedstrijdlopers aan hun zeven ronden (10 kilometer). Hector c 2-Blauw Wit C11-1 Na de midweekse 2-2 tegen RKSV Cl moest Cl na vier overwinningen voor de tweede keer genoegen ne men met een gelijk spel. In de moei lijke uit-wedstrijd tegen medekop loper Hector C2 in Goor konden de beide puntjes niet worden gepakt. Hoewel daarvoor uiteraard in de eerste plaats het elftal zelf moet zorgen, was daarnaast ook de club- scheidsrechter, een te moeilijke hindernis voor de Blauw Witters. Deze fluittist deed wel al te nadruk kelijk z'n best om tenminste één punt in Goor te houden. Blauw Wit Dl-De Zweef D2 In de eerste helft speelde Blauw Wit sterk. De Zweef werd op eigen helft vastgezet. Blauw Wit kreeg zeer goede mogeljkheden de score te openen, maar deze werden niet be nut. Rust 0-0. De tweede helft was precies andersom. Wat Blauw Wit in de eerste helft verzuimde (zeer goede kansen te benutten) werd door de Zweef niet vergeten. De gasten uit Nijverdal wisten drie maal te scoren en zodoende de volle winst te pakken. SDOL-Blauw Wit El Blauw Wit, dat vanaf het begin de aanval zocht, kwam al vrij snel op voorsprong door een eigen doel punt. Vlak voor rust maakte Jan Willem er 0-2 van. Na de wissel maakte een sterk aandringend SDOL er 1-2 van. Hierna moest Blauw Wit in de verdediging alle zeilen bijzetten om met de beide puntjes naar huis te gaan. Blauw Wit El-SDOL El Na afgelopen donderdag nipt te hebben gewonnen van SDOL werd nu na een moeilijk begin ruim ge wonnen. Na een 2-0 ruststand door Jan Willem en Adriaan. werd in de tweede helft duidelijk dat het mak kelijker zou gaan dan in Lutten- berg. Dirk Jan 3x en Doeko lx be paalden de eindstand op 6-0. Excelsior Fl-Blauw Wit F1 Aan de dubbel tegen Excelsior heeft Blauw Wit. F! maar één punt overgehouden. Kon men de score donderdag nog op 1-1 houden, afge lopen zaterdag was er met zes spe lers tegen Excelsior F1 geen eer te behalen. Keeper Gert Jan wist de score nog wat aanzien te geven, maar tegen een goed combinerend Excelsior moesten toch zes treffers worden toegestaan. ZWOLLE - De Nederlandse ver eniging De Verzamelaar houdt op zaterdag 3 mei een grote algemene dagverzamelbeurs in de IJsselhal in Zwolle. Belangstellenden heb ben op die dag de gelegenheid om ondermeer postzegels en ansichtr kaarten te ruilen. Verder zijn er ook boeken en platen aanwezig. De beurs is geopend van tien tot vijf uur. Verdere informatie over deze beurs is verkrijgbaar bij mevrouw W.Nieklolaas, De Brink 19, Losser, telefoon 05423-86477. In samenwerking met haar dealers, waaronder Dries Wil lems uit Holten, zal Daihatsu op zondag 27 april een 4x4 festival houden op het recrea tieterrein Grasbroek in Bor- nerbroek. Van 10.00 uur tot 17.00 uur worden er specta culaire trials gehouden en kan er worden proefgereden met de Daihatsu Rocky met vier- wiels-aandrijving. De trail-wedstrijden bestaan uit een onderdeel behendigheid en verder veel zwaar werk voor vierwiel aan gedreven auto's. Blubberbak en zandduinen zullen in Bomerbroek niet ontbreken. De wedstrijden staan open voor alle merken terrein wagens. Inschrijven kan nog op de dag zelf. Op het Grasboek wordt 27 april ook het surfseizoen geopend met wedstrijden. Rood Zwart 2-Holten 2 2-1 De Lutte 3-Holten 2 0-2 Holten speelde 2 uitwedstrijden binnen 3 dagen. Moest in Delden donderdag j.l. de beide punten on verdiend worden achtergelaten, in De Lutte kwam het tweede zondag morgen sterk voor de dag. Vooral de eerste driekwartier speelde Hol ten subliem. Uit een rush vanaf ei gen helft scoorde Jan Wans ink be heerst de openingstreffer. Na rust werd de score verdubbeld door technicus Henny Jalving, die een- voorzet van Deyk bekwaam af rondde. Pikant detail: Tijdens de wedstrijd ging de Holter grensrech ter voor enkele minuten knock-out toen hij van dichterbij werd aange schoten. Die coach. Holten 3-Rietvogels 2 Holten 3-Hector 3 1-0 Reeds donderdagavond speelde Holten 3 de inhaalwedstrijd tegen het Almelose R'vogels. De groen- witten hadden een 0-2 voorsprong genomen op een matig spelend Holten, toen er een hevige onweers bui losbarstte en de scheidsrechter de wedstrijd staakte. Voor het heet hoofd R. E. kwam deze afkoeling enkele minuten te laat en verdween in het boekje. Voor de andere spe lers was de staking een welkom ein de, want nu moet de wedstrijd in zijn geheel worden overgespeeld. In de wedstrijd tegen Hector, waarin voor beide teams het resultaat zwaar woog, kwam Holten 3 in de eerste helft op voorsprong door een treffer van Rocheteau. De tweede helft was bar slecht en er werd niet meer gescoord. Zo hield Holten aan deze wedstrijd 2 punten over en kan met nog 4 wedstrijden voor de boeg wat ruimer ademhalen. MW 5-Holten 4 2-3 Holten was zich er terdege van bewust dat na enkele nederlagen, de uitwedstrijd tegen MW gewon nen moet worden. Vanaf de aftrap zette Holten 4 haar tegenstander onder druk en toonde aan dat de 6e plaats op de ranglijst een veel te lage waardering is voor een team met allure. Na de gunstige 2-3 eind stand kunnne de laatste 2 wedstrij den zonder zorgen worden ge speeld. Holten 5-Haarle 3 0-4 Holten 5 presenteert slechts voor eigen volk en zakt steeds dieper weg. Haarle toont aan waaraan het Holten 5 ontbrak; werklust! De Haarle boys nemen momenteel de 2e plaats in, een positie waar de roodzwarten lange tijd posten. Holten 6-HeracIes 5 5-3 Holten 6 leek een makkelijke te genstander te hebben getroffen in Heracles. De 3-0 ruststand was een ware afspiegeling van het krachts verschil. Toen de nonchalance bin nen het team sloop, wisten de be zoekers zowaar terug te komen tot 3-3. Dat werd Holten wat al te gor tig en met een laatste krachtsin spanning kwam de thuisclub op 5- 3. Enter 7-Holten 7 3-1 Met 7 verliespunten na de winter stop heeft het zevende afscheid ge nomen van de „vice-Meisterschaft" in de 5e klasse. In Enter worden de punten niet zomaar weggegeven dat moest Holten 7 ook ervaren. De ploegen hebben na de 3-1 van plaats verwisseld. Holten 9-Wierden 5 0-3 Holten 9 was lang niet opgewas sen tegen Wierden. De gasten had den de gehele wedstrijd onder con trole. Sporadisch werd Holten ge vaarlijk, terwijl Wierden met een harde aanpak en een uitgekookt spelletje 3x de Holter doelman pas seerde. Heracles 8-Holten 10 5-1 Holten kon het op promotie azen de Heracles niet stuiten, daarvoor werden teveel persoonlijke fouten gemaakt. In de tweede helft ging het iets beter en ging Holten in de aanval. Ten Velde jr. redde de eer. Holten 11-Haarle 6 0-4 Al is de competitie bijna op zijn einde toch was dit het eerste treffen tussen beide teams. Holten had er zich veel van voorgesteld, maar moest lijdzaam toedoen hoe Haarle met een ruime zege huiswaarts keerde. Holten 12-Rietvogels 8 3-2 Dat Holten 12 ook een wedstrijd kan winnen bleek tegen Rietvogels wel. Met een grote dosis inzet kon dit worden bereikt, het werd uitein delijk 3-2 en verdiend! Grote uit blinker was laatste man H. Deijk terwijl de voorhoede attent rea geerde. Een goede belofte voor de laatste 3 wedstrijden m.n. voor die spelers die binnenkort afscheid ne men. Holten 13-Omhoog 8 2-3 Na de puntendeling tegen Enter zou zondag Omhoog ingepakt wor den meenden sommige spelers al. Jan Nikkels zette zijn elftal op het goede spoor met een prima doel punt. Nog voor de thee kwam Om hoog langszij. Na de wisseling wer den 2 zwakke momenten in de Hol ter defensie resoluut afgestraft. Maar Holten legde zich nog niet meer bij de dreigende nederlaag, Joop Nijland schoot „die An- schlusz" binnen. Toen was de tijd tekort, en de adem te gering, om alsnog de stand te egaliseren. Traditiegetrouw laat het Speelgoed- Evenals voorgaande jaren hebben en Blikmuseum ook dit jaar weer veel bezoekers na het museum beke- zien wat het allemaal weer gekregen nen te hebben, besloten lang be- heeft, waarde en gekoesterde kostbaarhe- den aan het museum te schenken. Opvallend is het in 1985 geweest dat een artikel in een dagblad, waarin werd gemeld dat het museum geen Barbie-poppen bezat, tot gevolg had dat er binnen enkele dagen verschil lende fraaie exemplaren werden aangeboden. Onder de zeer vele schenkingen zijn zeker vermeldenswaard een mecha nische blikken oorlogsvloot (waar schijnlijk fabrikaat Hess, ca. 1910), een aap op een vliegende Hollander (fabrikaat Steff, ca. 1920), een prachtig model van een 193 eeuwse woonkeuken, een miniatuur Game lan (Javaans orkest) en houten pop- pemeubels die in de jaren dertig zijn gemaakt in het Instituut voor Volks ontwikkeling in Rotterdam- Verder werd het museum bedacht met o.a. kinderboeken, meccano bouwdozen, optisch speelgoed, puz zels en enkele fraaie serviesjes. Het is niet mogelijk alle schenkingen op de expostitie te tonen. Daarom is een zodanige selectie gemaakt dat een goede doosnee getoond wordt van hetgeen geschonken is. Daarbij is niet alleen gekeken naar zeld zaamheid, maar ook naar dat „ge wone" speelgoed, waarvan vee! mensen denken dat het voor een museum niet van belang kan zijn. De teostoonstelling duur van 15 april tot 12 mei. Het Speelgoed- en Blikmuseum is gevestigd aan Brink 47 te Deventer, Holten A2-Excelsior A2 Holten begon de eerste helft sterk en had dan ook diverse scorings kansen, maar na 30 minuten scoorde Excelsior 0-1. Holten ging hierna fel in de aanval en dat resul teerde in de gelijkmaker: 1-1. Op slag van rust, scoorde Excelsior te gen de verhouding in 1-2. Na de rust liep het niet zo gesmeerd bij Hol ten, hoewel ze wel op gelijke hoogte kwamen, faalden ze na deze gelijk maker in zijn geheel en Excelsior scoorde het winnende doelpunt: 2- ,3. Holten A3-TVC A2 In de beginfase een gelijkopgaande wedstrijd met het betere spel van Holtense zijde, wat ook resulteerde in een voorsprong door T.G 1-0. Het werd voor rust nog 2-0. Na de rust was Holten de betere ploeg en TVC kwam er eigenlijk niet meer aan te pas in die tweede helft. De score liep al gauw op naar 4-0. TVC kwam hiema iets terug en scoorde tegen. Vlak voor het einde van wedstrijd werd het nog 5-1 door Hans. Holten Dl-SWN Dl Sinds het laatste verslag hebben de jongens uit vier wedstrijden 6 pun ten gehaald. Alleen de uitwedstrijd tegen DETO werd helaas verloren. Het meest positieve punt is dat de jongens, ondanks vele wisselingen in het elftal en op een andere plaats steeds presteren. Holten El-SWN El Nadat dinsdagavond beide ploe gen ook al tegenover elkaar ston den (Toen won SWN nipt met 2-1) was het afgelopen zaterdag de re vanchewedstrijd voor Holten El. Er werd vanaf het begin fel om iede re bal gestreden. Holten zette SWN gefegeld onder druk. Het doelpunt viel echter zeer onver wacht aan de andere kant. De ver dediging zat te slapen! Hoewel Hol ten voor rust nog enkele goede kan sen creëerde bleef het 0-1. Na rust eenzelfde spelbeeld: de Nfjverdal- lers met de rug tegen de muur. Een doelpunt kon eigenlijk niet uitblij ven. Doordat de keeper van SWN een hard ingeschoten bal niet klem vasthad, wist de Holtense „keeper" verdiend te scoren SWN was rijp voor de nederlaag, maar paal en doelman redden de gasten. Hier door heeft Holten nog steeds geen overwinning geboekt. HSVZW E2-Ho!ten E3 Zaterdag werd de return van maan dagavond gespeeld tegen het op de 2e plaats staande Zwaluwen uit Wierden. De thuiswedstrijd werd met een gelukstreffer in de laatste minuten nog net in winst omgezet. De eerste helft gaf hetzelfde beeld als maandagavond: aanvallen maar niet scoren. De tweede helft ging men door met aanvallen wat resulteerde in doelpunten van E. Jan, Maarten (30 ste goal) en Niko. Dat de achterhoede potdicht zit bleek uit de weinige ballen die kee per Rik zonder moeite hield. Na zeven wedstrijden ongeslagen moet het mogelijk zijn zaterdag kampioen te worden. Ter afsluiting van het seizoen be zochten 45 leden van de Christelijke Plattelandsvrouwen Bond afdeling Holten het bedrijf van Bauknecht in Oosterhout. Een druk bezet dage waar iedereen van genoot. Na de ontvangst met koffie volgde een demonstratie die was opgezet in samenwerking met andere fabrikan ten. De audio-visuele presentatie gaf een goede indruk van de werking van verschillende apparaten. De aangeboden warme lunch daarna bestond geheel uit diepvriesproduk- ten. Als vervolg daarop kregen de dames informatie over het invriezen van groente uit eigen tuin en volgde er een demonstratie met een magne tronoven.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9