w bij VIDEOTHEEK FREETIME DE HELE DAG GESLOTEN DONDERDAG HEROPENING 1 gratis film voor iedere klant Ingezonden EJ V-bokkesprongen vielen in de smaak Triathlon Dementie Eerste steen Geslaagde eerste cross UITNODIGING „KWOK SKING" slagerij A. Traanman Constantijnstraat 29 - Nijverdal - Telefoon 1 14 82 daarom zijn wij a.s. woensdag 16 april dat betekent dat u dinsdag tot donderdag maar 4.- per film betaalt WESSELS MODEHUIS DONDERDAG 17 APRIL 1986 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 Algemene ledenvergadering 1986. HOLTEN op maandag 21 april 1986 aanvang 20.00 in café-rest. „De Biester" AGENDA 1. Opening 2. Ingekomen stukken en mededelingen 3. Notulen en jaarverslag 4. Financieel verslag penningmeester 5. Verslag kascomm. en vaststellen rekening 1985 tevens vaststellen begroting 1986 6. Benoeming kascomm. 1986 7. Bestuursverkiezing; periodiek aftredend dhr. J. H. Baard en dhr. J. G. v. Lindenberg. Beiden stellen zich herkiesbaar. Tegenkandidaten kunnen schrif telijk worden ingediend t/m 19 april bij de secretaris dhr. W. ten Berge. 8. Beleidspunten '86 9. Stichting Holten promotion 10. Rondvraag 11. Sluiting U bent altijd welkom bij het CHINEES-INDISCH RESTAURANT Dagelijks geopend ook voor maaltijden afhalen. Vele Chinees-Indische specialiteiten. Heerlijke Kantonese gerechten! (Ook voor partijen en familiefeestjes) (Zakenlunches en diners) Gezellig en sfeervol. U kunt ook tafels bespreken. Holten: Dorpsstraat 68, tel. 05483-6 28 99. VOOR EEN GOED SLAGERSPRODUCT NAAR 't Viaduct Tel. 6 13 66b.g.g. 6 11 9 Dinsdag 1 kilo fijne of grove varkensworst 1 kilo fijne of grove runderworst 100 gram gebr. gehakt Woensdag 1 kilo speklappen z.z 1 kilo schouderkarbonade 100 gram berliner Donderdag 1 kilo gehakt half om 1 kilo mager rundergehakt 100 gram boterhamworst Vrijdag en zaterdag 500 gram magere runderlappen 100 gram gekruide ham 100 gram rauwe ham De hele week 5 hamburgers halen 4 betalen pot Koeleman zilveruitjes pak Honig macaroni (uitgezonderd dagfilms) (per pasje) (nieuwe klanten paspoort of rijbewijs even laten zien) 3xzo groot en nég veel meer keuze Ook zeer groot in klassieke mode, maten tot 56. Bij OAD Busstation in Rijssen. Naar aanleiding van het artikel Huurders Onze Woning in de pro blemen door „Deurwaardersbrief" in het Holtens Nieuwsblad van 3 april 1986 willen wij als volgt reage ren, aangezien door ons verstrekte informatie onjuist is weergegeven. Op 19 december 1985 hebben alle bewoners van een woning van Onze Woning een brief ontvangen, waar in is aangekondigd, dat de woning bouwvereniging met ingang van 1 januari 1986 met een nieuw auto matiseringssysteem gaat werken. In die brief is ondermeer aange geven, dat het mogelijk is, dat er hier en daar iets fout gaat. Men is verzocht afwijkingen van de ge bruikelijke gang van zaken door te geven. Helaas is er met de op 24 maart jl verzonden herinneringen iets mis gegaan. Deze aanmaningen bevat ten voor het eerst een herinne ringstekst. Bij 149 huurders, waar van er 34 in Holten wonen, is een verkeerde tekst op de aanmaning terecht gekomen. De aanmaning op zich was volkomen terecht ver zonden, het betrof in alle gevallen huurders met een betalingsachter stand. Op 3 april is aan deze huurders een brief gezonden, waarin één en ander werd uitgelegd en waarin Onze woning haar excuses voor het gemaakte abuis aanbood. Overi gens is de aanmaningsprocedure zelf sinds januari niet veranderd, alleen wordt van andere formulie ren gebruik gemaakt. Er werden en worden steeds twee aanmaningen verzonden voordat de laatste aan maning de deur uitgaat. Aan de nieuwe formulieren is geen „aangehechte oproepstrook" verbonden, waarop de huurder kan aangeven waarom er niet is be taald. Dat kon in het verleden ook niet. Verder is het pertinent onjuist, dat het bestuur van Onze Woning op zaterdag 29 maart jl een extra vergadering heeft belegd om onder meer te bespreken waarom de post kennelijk drie maanden lang zon der nadere kontrole de deur uit kan gaan. Zoals uit het voorgaande dui delijk moge zijn was daartoe geen enkele aanleiding. Ook is niet gezegd, dat m.b.t. de gemeenschappelijke antennein richting het deel in de kale huur „al lang verrekend is". Ik heb gezegd, dat op grond van de stichtingskos- ten de aanvangshuren door de mi nister zijn vastgesteld. Slechts bij de eerste huurvaststelling is er een direkte relatie tussen huurprijs en stichtingskosten. Nadien moet de huurprijs in relatie staan tot de kwaliteit, die wordt vastgesteld op basis van het woningwaarderings- stelsel. Hoewel wij doorgaans niet op deze wijze ingaan op publikaties vonden wij het thans nodig enige onderdelen uit het betreffende arti kel recht te zetten. B. J. Doomebos, direkteur Woningbouwvereniging Onze Woning De dames van HVG, afdeling Holten hielden op 7 april een Ringavond, waarvoor uitgenodigd was dokter Kuiper van 't Krönnenzömmer uit Hellendoorn. Na het zingen van lied 19 en de schriftlezing hield dokter Kuiper een lezing over Dementie. Op boeiende wijze vertelde hij wat dementie inhoudt. Na de pauze werden vragen beant woord en werden dia's vertoond over de verzorging van de patiënten in Krönnenzömmer. De officiële start van de bouw van het nieuwe gemeentehuis zal plaats vinden op dinsdag 22 april, 's Mid dags om vier uur zal burgemeester mr. W.L.F.C. ridder van Rappard de eerste steen zal leggen. Op 11 april vierde de Espelose Jon geren Vereniging hun jaarfeest in een bom-vol Trefpunt. Na een ope ningswoord van voorzitter Teun Stevens werd het jaarverslag door Wim Schoneveld voorgelezen. Daarna was het toneel vrij voor leden van de E.J.V. die het stuk Bokkesprongen opvoerden. Het stuk handelde over weduwnaar Fredrik (Henk Nijkamp) die zijn ver- jaaredag viert. Zijn familie komt hem bezoeken maar het enige waar ze op uit zijn is zijn erfenis. Harm en Lolle Velzeboer (Johan Bekkemens en Ina Ulfman) Lambert en Geessie Prigge (Henk Blankena en Willy Rei- link) en tante Sijbeltje (Ria Jansen) komen allen in het eerste bedrijf Afgelopen zaterdag was de eerste open cross van de „Holtertrap- pers". De opkomst was enorm 250 deelnemers, het was een geslaagde wedstrijd voor deelnemer en toe schouwer. De volgende wedstrijd is het Nederlands Kampioenschap 18 en 19 mei. Uitslagen 4 en 5 j.: 1. Iwan Wichman, 2. Rianne Bus- schers, 3. Annelies Alferink. 6 jr.: 1Arjan Nijland, 2. Erwin Akkerman, 3. René Ooms. 7 jr.: 1.-Joost Wichman, 2. Mark v.d. Linde Holten, 3. Giacomo v.d. Vegt 8 jr.: 1. Berry Meerman Holten, 2. Bart Wil- lems Holten, 3. Albert Bisschop. 9 jr.: 1. Natasja Massop, 2. Rebeca Wich man, 3. Harm Jan Winters. 10 jr.: 1. Bertrand Evers, 2. Daniel Willem- sen, 3. Marijn in de Wal. 11 jr.: 1. Christiaan Lutz, 2. Arno Enzerink Holten, 3. Roel Wessels Holten. 12 jr.Rob de Jong, 2. Roy v.d. Linde Holten, 3. Chiron ter Doest. 13 jr.: 1. Harold Holterman, 2. Hen Jan Bel- dman Holten, 3. Iwan Brake. 14 jr.: 1. Gilbert Rabe, 2. Gerard Bouwman, 3. Michel Roelofs 15 jr.: 1. Edward Fokkert, 2. Patrick Hissink, 3. Klaas Wesselink. 16 jr. en ouder: 1. Wim v.d. Wilk, 2. Erik Baan, 3. Peter Aanstoot Holten. opdragen. Dan verschijnt tot grote ontsteltenis van de familie een oude duitse jeugdvriendin (Joke Vrug- gink). Deze Edeltrauth August Grü- ber verovert het hart van Fredrik tot schrik van de familie. Als Frederik en Edeltrauth op vakantie gaan naar Edeltrauth's kinderen in Californië, passen de buren Renee en Juultje Bennebroek (Herman Slijkhuis en Dianne Krikking) op het huis. Door dat de familie een bericht op het journaal hoort over de verdwijning van het vliegtuig van het stel, komen ze bijeen om de inboedel van het huis te verdelen. Opeens staan Fre derik en zijn Edeltrauth voor de deur. De familie ziet hun erfenis door de neus geboord en verdwijnen met een flinke kater. Het enthousiaste publiek reageerde vele malen op het zeer goede stuk. Dit was voor de spelers een stimu lans om het uiterste te geven. De zo belangrijke regie was in goede han den van Bert Krikking. De grime werd verzorgd door Wander Drenth sr. Tussen de bedrijven door was er een zaalspel onder leiding van Marti Jansen. De voetbalvereniging s.v. Nijverdal organiseert op 28 juni voor de derde maal in deze regio een kwart triath lon. Vorig jaar verschenen ongeveer 200 deelnemers aan de start, dit jaar rekenen de organisatoren op 250 a 300 deelnemers. De inschrijving start op vrijdag 18 april en blijft geopend tot en met 23 mei. In deze periode kan men zich aanmelden elke woensdag en vrij dag van 19.00 uur tot 21.00 uur telefonisch onder nummer 05486 - 132 80 of persoonlijk op dezelfde tijden bij het clubgebouw van s.v. Nijverdal, Duivecatelaan 10 te Nij verdal. Het inschrijfgeld bedraagt f. 15.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 9