Dames winnen ruim Blauw Wit kijkt vooruit naar komend jubileum Druk weekeinde waterpolo-teams Resultaten s.v. Holten Matige prestaties eerste schakers Goede prestaties SGH sportoernooi Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Trekking verloting Activiteiten CJV/YMCA Schieten Oproep voor poppenbeurs Ponyconcours Nieuw Heeten -HOITENS NIEUWSBLAD PUPILLEN SENIOREN DONDERDAG 17 APRIL 1986 In de woensdagavond in het club gebouw 't Vletgoor gehouden druk bezochte voorjaarsvergadering van de ZW „Blauw Wit" noemde voorzitter Gerrit Welink in zijn openingswoord het een goede zaak dat niet alleen wordt terug gezien op het seizoen gedeelte '85/86 dat achter ons ligt maar tevens op het „restant" dat nog afgewerkt moet worden. Over het gedeelte dat achter ligt kunnen we redelijk tevreden zijn als we tenminste de winterstop en de afgelastingen even vergeten. De beide trainers Mennegat en Grond- huis en de verschillende commis sies hebben de gedwongen rustpe riode voortreffelijk opgevuld met tal van attracties en hiervoor past een woord van dank en waardering. Door de nog steeds groeiende be hoefte aan kadermensen, met name voor jeugdbegeleiding, de den zich enkele problemen voor die werden opgelost maar het zou toch zeer wenselijk zijn dat hiervoor ge schikte mensen zich beschikbaar stelden. Omdat ook binnen het bestuur telkens meer zaken de aandacht vragen werd het bestuur uitgebreid met 2 leden t.w. Frida Krikkink (dames afdeling) en Jan Lohuis. In de vacature wegens bedanken van Johan Bolink werd benoemd Jan Ros. Wat de prestaties betreft, zo zei Welink kunnen we tevreden zijn. Het eerste draait in de top van de le klasse mee, het tweede heeft een goede kans op de titel en pro motie naar de 2e klasse afd. Twente en de Fl-pupillen werden in de bloemetjes gezet bij het behalen van het „Herfstkampioenschap". De dames/meisjes die dit seizoen voor het eerst aan de competitie deelnemen doen het niet onver dienstelijk. Wat de nabije toekomst betreft vroeg Welink aandacht voor het 20- jarig bestaan van Blauw Wit op za terdag 24 mei a.s. Het bestuur heeft in overleg met verschillende com missies en de „Aktiviteitencom- missie" het volgende (voorlopige) programma vastgesteld: Zaterdag 17 mei: Jeugdtournooi met 60 elftallen. Vrijdag 23 mei: 's Avonds van 20.00-22.00 uur recep tie. Zaterdag 24 mei: Seniorentour- nooi. 's Avonds grote feestavond in zaal „Het Bonte Paard". In het ka der van de jubileumviering zal op zaterdag 31 mei op het sportpark 't Vletgoor het jaarlijkse „Straten- voetbaltournooi" worden gehou den terwijl de „Blauw Wit-Totaal- sportdag" zal plaats hebben op za terdag 7 juni. In de thuiswedstrijd tegen Lette- le 3'heeft Holten een ruime over winning behaald. Ondanks de ver moeienissen van de bekerwedstrijd van de donderdag daarvoor (zie verderop) speelde Holten goed. Voor de rust nam Holten al een 3-0 voorsprong en ook na rust werd rustig en goed opbouwend in de aanval, de verdediging van Lettele onder druk gezet. Daardoor kwam Holten, tegen deze op papier gelijk waardige ploeg, aan de verdiende 8- 1 zege. De dames junioren speelden een ongelukkige wedstrijd tegen Schalkhaar. Na een 1-0 voorsprong kwam Holten bij rust met 1-3 ach ter. In de 2e helft ging het gelijk op, maar had Holten het terecht enkele keren moeilijk met de beslissingen van de zwak leidende scheidsrech ter. Het verlies met 3-5 was zeker niet verdiend, maar met de nodige inzet zullen de punten in de komen de wedstrijden zeker komen. Jeugd: Voor de jeugd was het geen best weekeinde. A2 speelde thuis en ver loor na een 0-3 achterstand bij rust met 1-7 van Wesepe. Jongens Al moest met slechts 6 spelers op pad. In de eerste helft maakte Schalk haar gebruik van de nummerieke overmacht en kwam met 5-2 voor. Na rust speelde Holten goed, maar kon het de achterstand niet meer ongedaan maken. Eind 8-6. BI had een ware dobber aan ABS. Vooral aanvallend was het zeer matig. ABS had dan ook geen moeite om via 0-1 bij rust met 0-6 te winnen. C1 dat door de schoolhandbalkampi- oenschappen enkele speelsters moest missen speelde tegen Nw. Heeten. Ondanks het gemis speel de het team goed. Toch was Nw. Heeten net iets sterker en won het via 1-3 bij rust met 2-4. Bekernederlagen In de eerste ronde van de beker poule hebben zowel de dames als de heren van Holten verloren. De In het clubhuis 't Vletgoor had door wachtmeester M. Brand de trekking plaats van de verloting die door de „Akti- viteitencommissie" van de ZW „Blauw Wit" werd georga niseerd ten bate van de afd. Jeugd. De hoofdprijs, een kleu ren t.v., viel op lotnummer 655 dat was gekocht door de heer Zuurveld, Canadastraat 62. Een groot levensmiddelenpak ket (2e prijs) was voor de heer J. v.d. Laan te Deventer en bij het trekken van de derde prijs lonkte vrouwe Fortuna naar Richard Beldman, mr. G. Vix- seboxsestraat, die met z'n vrouw een hele dag uit mag op kosten van de O.A.D. De 33 an dere prijzen vielen op de lot nummers: 2336-1627-753-1041 -1344 -1198 - 67 - 2165 - 862 -1988 -1118 -1981 - 2489 -1800 -1655 - 1034 - 1838 - 1078 - 1334 - 571 - 2204 - 2341 - 2254 -1658 - 970 - 719 en 960. dames startten tegen Voorwaarts, een team dat 2 klassen hoger speelt dan onze dames. Holten speelde vooral de eerste 20 minuten uitste kend en stond zelfs lange tijd voor (5-3). Het hoge tempo bij Voor waarts en het verschil in conditie begon echter langzamerhand steeds meer mee te spelen. Voor waarts kwam voor rust nog terug tot 5-8. Na rust bleef Holten goed partij geven, maar zagen de gasten kans de winst met 8-18 naar Twello te nemen. Ondanks de uitslag toch een prima resultaat gezien het klas- severschil. Vanavond (17 april om 20.00 uur) spelen de dames de 2e wedstrijd tegen Raai te ook een le klasse team. De heren van Holten speelden te gen Zwolle. Na aanvankelijk achter te hebben gestaan kwam Holten aan het eind van de eerste helft goed terug, waardoor de ruststand 8-8 werd. Na rust leek Holten het spel in handen te nemen, en werd een 10-8 voorsprong genomen. Een ernstige blessure aan Zwolse zijde en een aantal dubieuze beslissin gen van een van de scheidsrechters haalden de Holten spelers te veel uit hun ritme. Zwolle kon daardoor verdiend de wedstrijd naar zich toe trekken en een 15-21 winst mee naar Zwolle nemen. Programma: za 19-4: Al thuis tegen Nw. Heeten om 13.00. A2 thuis tegen IJsselstars om 12.00. JA1 thuis tegen Kwiek om 14.00. BI uit tegen WSV'38 om 13.00. Ver trek 12.00. Cl thuis tegen Actief om 11.00. zo 20-4: Dames junioren thuis tegen LHC om 12.00. Dames senioren thuis tegen Nw. Heeten om 13.00. Heren senioren thuis tegen CVO 2 om 14.15. donderdag 17 april bekerwed strijd dames van Holten tegen Raalte om 20.00. Sporthal 't Mos- sink. Toegang vrij. De schaakbond Overijssel viert dit jaar zijn vijftigjarig bestaan. In verband hiermee vond afgelopen zaterdag een groot schaakgebeu- ren plaats in een van de gebouwen van de THT. Alle 82 teams (afkom stig van de 34 bij de schaakbond Overijssel aangesloten verenigin gen) speelden op deze zaterdag een competitiewedstrijd. Overigens was dit voor de meeste teams de laatste competitiewedstrijd van het seizoen. De schaakclub Holten was aanwezig met alle drie de teams. Het eerste team heeft een al te leurstellend seizoen ook nog teleur stellend afgesloten. Zou tegenstan der Hardenberg n zijn verslagen, dan was Holten I alsnog op de der de plaats geëindigd. Maar tegen over drie overwinningen (Joep Mid- delink, Jan Scheperman en Dinant van Beek) en een remise (Ton van Oijen) kwamen vier nederlagen te staan (Erik Gervedink Nijhuis, Dick van der Knaap, Henri ten Brinke en Henk van Beek), zodat de uitslag van Holten I-Harden- berg n 3V2AV2 werd. Hierdoor bleef Holten I op de vierde plaats (uit zes) staan met slechts 7 punten uit 10 wedstrijden. Het tweede team moest zijn tweede plaats op de ranglijst verdedigen tegen het op de derde plaats staande Raalte I. Dit is gelukt, ondanks het feit dat Hans van Oijen en Wim Kees van Rijssen verloren. Jan Beldman, Theo van Lindenberg, Bertus van Beek en Gerrit Stevens wonnen na melijk allen. Einduitslag Holten II- Raalte I werd dus 4-2. Holten II kan op een goed seizoen terugzien, waarin met 11 punten uit 7 wed strijden de tweede plaats werd be haald, met slechts 1 punt achter stand op de kampioen van deze af deling: Het Zwarte Paard I uit Om men. Insiders voorspellen dat Holten H volgend seizoen zeer goe de kansen heeft kampioen te wor den. Het derde team kon niet volle dig opkomen, zodat met een 1-0 achterstand aan de wedstrijd tegen ENO in (uit Nijverdal) werd begon nen. Dit bleek echter geen pro bleem te vormen, want door over winningen van Geert Stevens, Jan- Erik Janssen en Raymond Koster en een remise van Gerrit Luggen- horst (alleen Philip Eijzinga ver loor) wisten de Holtenaren te zege vieren. Einduitslag Holten m-ENO m 3V2-2V2. Met nog één wedstrijd te spelen staat Holten III (nog steeds ongeslagen!) op de tweede plaats met 14 punten uit 8 wedstrijden. Het kampioenschap zal echter bij Rijssen II terecht komen dat alleen nog een wedstrijd tegen de „hekke- sluiter" heeft te spelen. De door de Scholengemeenschap Holten in de paasvakantie gehouden sporttoernooien leverden voor de Holtense teams een verrassende tweede plaats op bij het voetballen en een uitstekende derde plaats voor het jongensteam bij het volleybal len. Op dinsdag 25 maart was het de beurt aan de zaalvoetballers. Teams uit heel Nederland streden om de fel begeerde eerste plaats. Het schoolteam van de MEAO uit Doetinchem werd met uitstekend voetbal eerste. Het team van S.G. Holten werd verrassend tweede. Op woensdag 26 maart werd het regionale volleybaltoernooi in de sporthal afgewerkt. Bij de meisjes werd het team van de Rijks Scholen gemeenschap Ooststellingwerf uit Oosterwolde eerste. De Holtense meisjes werden zesde. De finale bij de jongens was onge meen spannend. Na ellenlange ral ly's, daverende smashes en enthou siaste aanmoedigingen werd het team van het Ichtus College uit En schede eerste, gevolgd door de Rijks Scholgengemeenschap Oostelling- werf. Op de derde plaats wist het jongensteam van de S.G. Holten be slag te leggen. Het CJV/YMCA Overijssel organi seert in samenwerking met soos Wanhatti in Dedemsvaart in de avond en nacht van vrijdag 30 mei op zaterdag 31 mei de Nacht van Overijssel. Vrijdag 30 mei om 21.00 uur barst het gebeuren los met het optreden van enkele rockgroepen. Dit duurt tot 24.00 uur. Daarna wordt het iets rustiger met het optreden van een aantal gospel/rockgropen. Hierna zal tot 07.00 gespeeld worden door een paar groepen met country/rock muziek in hun repertoire. Deelne mende groepen zijn o.a.: Black Mountain, Stephen Hero, Coupe Negro, MC Knockabout, Wide Ac cess, Gospelgroep Toets en Gospel groep New Future. De Nacht van Overijssel vindt plaats in Dedemsvaart op het veld op de hoek van dc Otters wijk en de Spe- kopswijk. De entree bedraagt f. 5,- per persoon. In de week van 26 juli tot en met 2 augustus organiseert het CJV/YM CA een zeil/trektrocht door het me rengebied van Noord Overijssel en Friesland. Er wordt in tenten over nacht. 's Avonds is er steeds een gezellig samenzijn. De kosten vooi de zeiltocht bedragen f. 225,- per persoon. Opgave en inlichtingen voor beide evenementen bij: CJV/YMCA Over ijssel, Zeeserweg 11, 7731 BG Om men, tel. 05291-1503. Holten 2-GFC 21-1. In een gelijkopgaande wedstrijd, waarin de spanning soms te snijden was, deelden de Holtenaren de pun ten met hun kleurgenoten uit Goor. Beide teams scoorden 1 reglemen tair doelpunt, terwijl GFC nog 2x de paal trof en Herman Deijk een goal voor Holten in de laatste mi nuut zag afgekeurd wegens duwen. Almelo 2-Holten 3 1-3. In de eerste helft zagen de toe schouwers een goed spelend Hol ten 3 en door keihard werken kwam de ploeg van Kaatje op voorsprong door een kopbal van Richard. Na dien werd Almelo iets agressiever, maar Holten had het geluk mee een penalty te mogen nemen. Udink had geen moeite van elf meter te scoren. Al wist Almelo terug te ko men tot 1-2, de sterk optredende keeper van Holten, Bert Wissink, hield zijn heiligdom schoon. In de tweede helft bracht het overwicht van Holten een derde doelpunt op het scorebord wederom van Jan Udink. SOS 4-HoIten 7 2-1. Holten 7 heeft haar kans op een eventueel kampioenschap en daar aan verbonden promotie naar de vierde klassse verspeeld in Hellen- doorn. Noteerden we in de thuis wedstrijd een ruime 8-3 zege, deze keer ging SOS met de eer strijken. Helaas toonde Holten 7 zich een slechte verliezer door wangedrag van enkele spelers. Almelo 7-Holten 8 4-1. Driekwart van de wedstrijd was het achtste in de aanval, beukte voort durend op het doel van Almelo, maar doelpuntte slechts één keer. Almelo daarentegen wachtte rus tig op de fouten van de roodzwarte achterhoede die keer op keer blun derde. Haarle 4-Holten 10 10-1. Dat de beide keepers van Holten 10 geblesseerd waren mag slechts als een gedeeltelijk excuus gelden voor de nederlaag in dubble. Haar le was op alle fronten feller en brak het moreel van Holten met flitsen de aanvallen. Weldra lieten de spe lers het koppie hangen toen bleek dat hier niets tegen bestand was. Holten 11-Luctor 7 1-2. Wat Holten 11 ook probeerde, de bal wilde niet in het vijandelijke doel. Luctor kreeg slechts een handvol kansen maar benutte er twee heel koelbloedig, toen de ach terhoede niet attent reageerde. Een snel genomen inworp bracht Mans op het verkeerde been en het von nis was voltrokken. Holten 12-De Zweef 12 2-4. Voor de eerste keer dit seizoen heeft Holten 12 op voorsprong ge staan. Maar ook in deze wedstrijd kwam de terugval in de tweede helft. En wat de laatste weken al va ker was gebeurd, zo lieten ook jl. zondag opnieuw enkele spelers hun team in de steek. Een slechte zaak! Holten 13-Enter 110-0. Dat het getal dertien niet bij voor baat als ongeluksgetal moet wor den aangemerkt, zagen de trouwe supporters van de veteranen zon dagmorgen de dertiende april. Te gen Enter wist men het al zolang verwachte eerste competitiepuntje in de wacht te slepen. Een uitslag die tot stand kwam na intern be raad bij het meest gelouterde elftal dat Holten rijk is. Mochten de laat ste 3 wedstrijden met dezelfde in stelling worden gespeeld dan blijft het niet bij dit ene puntje. Het damesteam van Twenhaarsveld moest afgelopen zaterdag maar liefst twee keer het water in voor de competitie, in een „thuiswedstrijd" in Rijssen tegen de Zandstuve uit Vroomshoop, en later op de dag in Denekamp tegen Kuiperberg uit Ootmarsum. De eerste wedstrijd werd in een zeer vlot tempo gewonnen met maar liefst 10-2, waarbij Monique Schreurs, Margreet Veldman, Erna Veldwijk, Gerrie Veneman en Agnes Tuller voor de doelpunten zorgden. In Denekamp bleken de dames van Twenhaarsveld nog niet aan schot- kracht te hebben ingeboet. Agnes Tuller maakte al na 25 sec. speeltijd de openingstreffer, wat direct beant woord werd door een tegendoelpunt van Kuiperberg. Monique Schreurs zorgde voor 1-2, gevolgd door een gelijkmaker van het Ootmarsumse team. In de tweede periode schroef de Agnes Tuller de stand op tot 2-3. In de derde periode lieten de Holten se dames zen dat ze nog onvermoeid waren. Via Monique Schreurs, Ger rie Veneman en Johanna Paalman maakten ze er 2-6 van. In de slotfase zag Kuiperberg nog kans er 3-6 van te maken. HEREN Het herenteam moest het opnemen tegen V.Z.P.C. uit Vriezenveen dat hoog op de ranglijst staat genoteerd. Twenhaarsveld kreeg in de eerste periode al twee goals tegen en voch ten in de tweede periode hard voor een tegengoal maar moesten genoe gen nemen met weer twee goals voor de Vriezeveners.Uit een man- meer situatie wist Twenhaarsveld de achterstand enigzins te verkleinen, maar dat was van korte duur, want opnieuw scoorde V.Z.P.C. twee goals zodat men met een 7-1 neder laag genoegen moest nemen. Na een etmaal rust moesten de heren het in Enschede het opnemen tegen Glanerbrug, dat in degradatiegevaar verkeerde. De Holtenaren wonnen in een doelpuntrijke wedstrijd, waardoor Glanerbrug degradeert naar de derde klasse en Twenhaars veld in de middenmoot van klasse twee belandde. Holten A2-De Zweef A2. In een matige eerste helft was het toch Holten, die de toon aan gaf. Holten wilde en moest winnen om punten te vergaren. De Zweef kreeg dan ook geen kans om te scoren. Holten ging flink door, maar ging met 0-0 de rust in. Na de rust speel de Holten een stuk beter en kwam door B. Blauw op voorsprong 1-0, 'door een prachtig doelpunt. Niet lang hierna werd het zelfs 2-0. Holten A2-Hector A2. Holten ging met volle moed van start en hoopte ook deze wedstrijd in winst om te zetten, doch het was Hector, dat scoorde, 0-1. Holten nam het initiatief over en scoorde tegen 1-1. Holten ging met 3-2 voor sprong de rust in. Na de thee kwam Hector terug en scoorde de gelijk maker 3-3. Holten liet het er niet bij zitten en de keeper van Hector werd wederom gepasseerd 4-3. Hierna nog vele kansen voor Hol ten, maar die bleven onbenut, zo dat de eindstand 4-3 bleef. Holten El-PH El. Een over de hele wedstrijd een ster ker spelend Holten El kon in deze wedstrijd niet de volle winst pak ken. Vanaf het begin nam El het initiatief, doch door één tegenaan val was het PH, die de score opende 0-1. Holten bleef aanvallen en via een vrije trap kwam El nog voor rust gelijk op 1-1. Na rust éénzelfde spelbeeld door goed verdedigend werk van PH-zijde, kwam Holten hier niet verder dan een schot tegen de paal. SDOL E2-Holten E3. Het E3 team van Holten raakt iede re week beter op elkaar ingespeeld. Holten had dan ook geen moeite met SDOL en won verdiend met 0- 10. Blauw-Wit E2-Holten E3. Holten E3 moest maandagavond 7 april aantreden tegen Blauw-Wit op het „Vletgoor". Voor elke meter werd gevochten en dan kunnen doelpunten niet uitblijven. Met rust was een 0-2 voorsprong opge bouwd en na rust werd die opge voerd na 0-5. De keeper van Holten werd nog even veldspeler. De doel punten werden gemaakt door Maarten 2x, Nikco 2x en E. Jan lx. SWN E3-Holten E3. In Nijverdal werd SWN aan de niet te stoppen zegekar van Holten E3 gebonden. De 0-2 stand werd be reikt door bekeken doelpunten van Erik-Jan Paalman; het laatste uit een inswingende hoekschop. Victor Stukker met name zorgde ervoor, dat de zaak achter goed gesloten bleef. De Zweef Fl-Blauw Wit Fl. Blauw Wit had opnieuw moeite in de wedstrijd te komen en dit lever de een 3-0 achterstand op. Alleen wist men nu nog voor rust tot een tegendoelpunt te komen. Rust 3-1. Na rust drong Blauw Wit fel aan en Ronnie scoorde 3-2. Hans Stam bracht met een zeer fraai doelpunt de stand op gelijke hoogte (3-3). Blauw Wit's eerste doelpunt kwam op naam van Gert Jan Bril. Blauw Wit F2-Vesos F2. Onder veel publieke belangstelling maakten de Blauw Witters er afge lopen zaterdag een fraaie show van. Marco opende de score, Gerben en Arno volgden en met zijn drieën be paalden ze de ruststand op 7-0. In de tweede helft werd de draad met een weer opgepakt. Arjan scoorde 2x. Libero Martijn Arfman speelde een prima partij. De Vesos spits wist slechts eenmaal te scoren ter wijl Blauw Wit het totaal van 13 bereikte. Blauw Wit E2-SWN E4. In de eerste helft waren de ploegen goed aan elkaar gewaagd. Hierdoor Bij de in zaal „Vosman" door de S.V. „De Eendracht" om het club kampioenschap gehouden wed strijd waren de resultaten als volgt: Luchtgeweer: Klasse A: 1. G. J. Schuppert 161 p.; 2. B. J. Oplaat 160 p. (4x10); 3. E. J. Grootentraast 160 p. (2x10); 4. G. H. Paalman 155 p.; 5. W. Paalman 146 p. Klasse B: 1. Bets Paalman 145 p.; 2. A. Paalman 136 p. Klasse C: 1. J. Louwerenburg 150 p.; 2. G. J. van Aefst 130 p.; 3. C. L. Tromp 120 p.; 4. A. Pekkerietll8p.; 5. F. L. Tromp 115 p. Luchtpistool: (Open klasse): 1. G. H. Paalman 177 p.; 2. A. J. Bieleman 165 p.; 3. G. A. Haverslag 164 p. ontstonden weinig kansen voor beide ploegen. De rust werd dan ook dubbel blank bereikt. Na rust ging Blauw Wit beter voetballen, wat resulteerde in enkele goede kansen. Tot vlak voor het einde werd er echter niet gescoord, toen schoot Ivo vanaf 16 meter ineens hard in (1-0). Een voorsprong die vooral gezien de tweede helft ver diend te noemen is. SWN probeer de het nog wel maar de tijd was voor hen te kort. PH B3-Blauw Wit BI. Een goed gemotiveerd Blauw Wit heeft het zwakke PH B3 bijna geen kans gegeven in een eenzijdige wedstrijd. Blauw Wit liep uit naar een voorsprong van 3-0, alvorens de gastheren iets terug konden doen. Rust 1-3. Na de thee voerde Blauw Wit de score op met de regelmaat van de klok naar 1-8. De doelpun tenmakers waren Meilink 2x, Pot man 3x, Harbers 2x en Duteweerd lx. Op zaterdag 10 mei wordt in het za lencentrum Avion aan de Deurnin- gerstraat 27 te Enschede een grote poppenbeurs annex expositie ge houden. Naast een groot aantal van de be kendste poppenmaaksters is ook een belangrijke plaats ingeruimd voor poppenmaaksters uit Twente/En schede en omgeving die maximaal drie poppen kunnen exposeren. De deelname is kosteloos. Poppenmaaksters kunnen zich op geven bij de organisatrice van de beurs: Niesje Wolgerts- Van Bem- mel, Oud Loosdrechtsedijk 276, 1231 NH Oud Loosdrecht, tel. 02158-18 09. Blauw Wit 2-Deto 5 Met de felle wind tegen bouw de Blauw Wit toch een groot veldoverwicht op. Blauw Wit kreeg enkele zeer goede kansen die, zoals zo vaak dit seizoen, onbenut bleven. Na de korte pauze kreeg Blauw Wit met de wind in de rug steeds meer kan sen, maar een doelpunt zat er niet in. Deto verscheen maar zeer sporadisch op de helft van Blauw Wit; de druk die op het doel van Deto ontstond was zo groot, dat doelpunten niet uit konden blijven. Blauw Wit kreeg dit doelpunt op een wel zeer fortuinlijke wijze toen de keeper van Deto door een eigen speler werd gepasseerd, waar na Jan Vrugteveen geen moeite meer had de bal over de lijn te tikken. Hierna kregen diverse spelers zeer goede mogelijkhe den de score uit te bouwen en als je dat niet doet, krijg je het in de slotfase vaak erg moeilijk en Deto profiteerde met een zelfde sofgoal als Blauw Wit eerder gemaakt had: 1-1. SVZW 5-Blauw Wit 4 2-2 In de uitwedstrijd tegen het onderaanstaande SVZW 5 heeft Blauw Wit 4 niet meer dan 1 punt behaald. Evenals vorige week ging het vierde vlot van start en na een kwartier had Harry Sjoers uit goed opgezette aanvallen al 2x gescoord. In de 2de helft wisten de gastheren langszij te komen (2-2). Daarna had de thuisclub ook de beste kansen op de zege, doch met kunst en vliegwerk wist de ver dediging, waarin vooral Egbert Beltman een solide partij speel de, het gelijkspel vast te hou den. Sp. Rijssen 3-Blauw Wit 5 Voor rust kon Blauw Wit het spel nog goed aan en men wist zelfs een voorsprong door Ger rit Bekkermans mee te nemen naar de thee. Daarna bleek de koek voor Blauw Wit ook op, Sp. Rijssen bouwde de score uit naar 3-1. Een verdiende over winning voor een sterkere ploeg. Excelsior 10-Blauw Wit 6 In een goed gespeelde wed strijd heeft het zesde een puntje mee kunnen nemen uit Rijssen. Voor de pauze waren de Rijsse- naren heer en meester en scoor den verdiend 1-0. Na de pauze kwam Blauw Wit fel, maar sportief terug. Tonnie Beldman liet de gelijkmaker aanteke nen. Beide partijen waren hier mee tevreden en dus werd er niet meer gescoord. Zaterdag de lastige uitwedstrijd tegen markvogels 2. Zaterdag 19 april houdt de ponyclub De Marsruiters uit Nieuw Heeten weer haar jaarlijkse uitnodigings concours. Hiervoor hebben zich ver enigingen opgegeven uit ondermeer Heeten, Haarle, Schalkhaar, Olst, Heino, Diepeveen, Bathmen, Wijhe en Deventer. Het concours wordt gehouden op het terrein van de familie Langkamp aan de Oude Deventerweg, camping de Heidebloem. De toegang is gratis. De dressuurringen zijn open van 08.30 tot 12.00 uur. Er zijn twee achttallen uit Bathmen en vier vier tallen van P.C. Haarle, Deventer, Heeten en Olst te bewonderen in ring 1. In de overige ringen wordt de B,C,D, L, LI en 2 en M-dressuur ver reden in de categorieën B,C, en D, die door een dskundige jury beoor deeld worden. Parcourbouwer Theo Nijenkamp uit Nieuw Heeten staat garant voor een mooi springconcours. De meeste combinaties komen uit in het B- springen in de categorie D.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 11