3 w *1 LJ \M 'A Linkse bakken in het voordeel op Zuurberg Blauw Wit maar verdiend klein, Resultaten Blauw Wit Schaakclub wint volgens plan Mintonette-dames bijna kampioen Resultaten Blauw Wit Kwiek winnaar van Kemperkamptoernooi Verloting Blauw Wit NK-strijd nog volledig open HOLTENS NIEUWSBLAD l N PUPILLEN DONDERDAG 27 MAART 1986 7 Ook het zevende Kemperkamp re- creatie-handbaltoernooi, dat afgelo- pen.zondag werd gehouden in sport hal 't Mossink is een succes gewor den. Leuke wedstrijden en weinig blessures. Zes teams streden tot het laatst om de punten. Kwiek kwam zeer sterk uit de bus, zij konden alle partijen winnend af sluiten. Ook Voorwaarts uit Twello draaide goed. De ploeg verloor al leen van Kwiek. Voor Holten was er minder succes. Na de eerste wed strijd tegen Heeten gelijk gespeeld te hebben (2-2), werd van Kwiek ver loren met 4-1. Overwetering had speelsters met harde lage schoten, wat voor de Holtense keepster erg moeilijk was. Tot kort voor tijd stonden Holten en Overwetering gelijk. Overwetering gooide in het fluitsignaal van de wedstrijdtafel nog eenmaal raak en omdat de scheidsrechter nog niet had afgefloten werd het doelpunt wel toegekend. Van Raalte werd gewonnen met 3-2. Van deze ploeg waren de meeste supporters meegekomen die met hun enthousiaste aanmoedigingen echter niet konden voorkomen dat Raalte als laatste eindigde. De laat ste wedstrijd van Holten tegen Voor waarts werd door Holten verloren met 2-1, waardoor Holten met drie wedstrijdpunten op de vierde plaats eindigde. Jammer genoeg ging er bij de prijs uitreiking iets mis en ontving Heeten (met twee punten) de vierde prijs en kreeg Holten de vijfde prijs. De prij zen waren beschikbaar gesteld en werden uitgereikt door de nieuwe kantinebeheerster van 't Mossink, Ada Keulen. Miny Kemper reikte de wisselbokaal uit. De eindstand was: 1. Kwiek, 2. Voorwaarts, 3. Overwetering, 4. Holten, 5. Heeten, 6. Raalte. S V Holten Senioren: Vrijdag 28 maart: U.S.V.I.-Holten 1 14.30 u. V. 13.00 u. Zaterdag 29 maart: Achilles '12 5-Holten 3 17.00 u. V. 16.00 u. Paasmaandag: Holten 2-NEO 3 10.00 u., Luctor 2-Holten 3 9.30 u. V. 8.30 u., Langeveen 4-Hol- ten 410.00 u. V. 9.00 u., Holten 5- SDOL 4 10.00 u., Holten 6-Riet vogels 4 10.00 U., RKSV 4-Hol- ten 711.45 u. V. 10.45 u., Enter 9- Holten 8 11.00 u. V. 10.00 u., Holten 9-De Zweef 7 10.30 u., P.H. 19-Holten 10 11.00 u. V. 10.00 u., Haarle 6-Holten 11 10.45 u. V. 9.00 u. Vertrek (per fiets) om 9.00 u. vanaf Meer manskamp: Holten 12-Tukkers 10 10.45 u., Holten 13-De Zweef 13 9.00 u. Junioren: Enter V. Al-Holten Al 12.45 u. V. 11.45 u., SVZW A2-Holten A2 11.00 u. V. 10.00 u., Stevo A3-Holten A3 13.00 u. V. 11.45 u., Holten Bl-Voor- waarts BI 13.00 u., Holten B2- SWN B3 12.35 u., PH C2-Hol- ten Cini.30 u. V. 10.30 u., Hol ten C2-DES C2 13.00 u. Pupillen: Holten Dl-SVZW Dl 10.00 u., Holten D2-Den Ham D2 11.00 li., SWN D2-Holten D3 10.00 u. V. 9.15 u., DOS '37 El-Holten El 10.00 u. V. 9.00 u., SWN d2-Blauw Wit dl De wedstrijd begon redelijk goed voor Blauw Wit, maar al snel bleek dat SWN een goede voorhoede had. Deze voorhoede kreeg veel kansen. Tot de rust wist de Blauw Wit-verdediging de nul vast te hou den. Na rust kreeg SWN opnieuw veel kansen en hiervan werd er spoedig één benut. Blauw Wit pro beerde nog wel iets terug te doen maar SWN was toch te sterk, dankzij goed keeperswerk van Henk Jan kon de score tot de 1-0 beperkt blijven. Volgende keer van alle spelers iets meer inzet en de puntjes komen dan ook zeker. Blauw Wit el-Nijverdal el Vol goede moed begon Blauw Wit aan deze wedstrijd. Al snel bleek dat Nijverdal een goede tegenstan der was. Na tien minuten kwam Blauw Wit beter in de wedstrijd, Jan Willem passeerde twee tegen standers en schoot van grote af stand raak 1-0. Vlak daarna een goede aanval via Adriaan en afge rond door Doeko 2-0. Na de rust kans op kans voor Blauw Wit maar het was Nijverdal dat via twee goe de counters op gelijke voet kwam 2- 2. Vlak voor tijd was een Nijverdal- se speler zo ongelukkig in eigen doel te schieten, waardoor Blauw Wit een gelukkige maar wel ver diende 3-2 overwinning behaalde. Vcsos 12-Blauw Wit f2 In alle vroegte moest f2 jl. zater dag aantreden in Hellendoorn. Meteen na de aftrap van Vesos nam Marco de bal over en slalomde door de Vesos defensie en scoorde al in de eerste minuut. Gerben Beldman zorgde niet veel later voor de twee nul ruststand. Direkt na de aftrap- van de tweede helft was het op nieuw Marco die de score naar 0-3 tilde. Even leek Blauw Wit in moei lijkheden te komen toen Vesos 1-3 maakte. Blauw Wit zette zich hier echter goed overheen met als resul taat een 2-6 eindstand. Blauw Wit cl-Vesos cl Cl is de voorjaarscompetitie goed begonnen. De eerste wed strijd werd in Nijverdal tegen De Zweef c2 met 2-0 gewonnen en za terdag werd op 't Vletgoor Vesos cl met 3-1 geklopt. Blauw Wit nam di rekt het initiatief doch wist de kan sen eerst nog niet te benutten. Hal verwege de eerste helft wist Marcel echter 1-0 te scoren en even later zorgde John Paul na een goede solo en voorbereidend werk van Andres voor 2-0. Direkt na rust maakte John Paul er 3-0 van, nu uit een haarzuivere voorzet van Hans. Blauw Wit deed het hierna wat piano aan en Vesos benutte de kans om terug te komen tot 3-1, maar verder liet de sterk spelende verdediging onder leiding van Gerben het niet komen. Traditiegetrouw houdt de ZW „Blauw Wit" deze maand haar jaar lijkse verloting ten bate van de Jeugdafdeling. De hoofdprijs is deze keer een draagbare kleuren te levisie terwijl daarnaast tal van waardevolle prijzen zijn te winnen. De verkopers(sters) wordt ver zocht om de lege lotenboekjes (con tranummers) voor 1 april in te leve ren bij Jan Aanstoot, Diessenplas- straatl8 of Dick Beldman, Kol- weg74. De trekking zal plaats hebben op vrijdag 11 april 's avonds om 8.00 uur in het clubge bouw op sportpark 't Vletgoor. Volgens verwachting heeft het derde team van de schaakclub Hol ten gemakkelijk kunnen winnen van het op de laatste plaats staan de Rijssen IV. Alleen Cees den Bouwmeester verloor zijn partij, Geert Stevens, Philip Eijzinga, Jan-Erik Janssen, Gerrit Luggen- horst en Jaap Schipper wisten al len te winnen. Einduitslag Rijssen IV-Holten Hl werd dus 1-5. Door dit resultaat handhaaft Holten IH zich op de tweede plaats in haar afde ling, met slechts één punt achter stand op koploper Rijssen H Voor de enkele weken geleden ge speelde wedstrijd Holten I-Olden- zaal I (met een voorlopige stand van 2-2), moesten nog vier afgebro ken partijen worden uitgespeeld. Na analyse bleek de partij van Jan Scheperman voor de Holtenaren gewonnen te staan, die van (inval ler) Geert Stevens echter verloren. Deze partijen werden dan ook niet meer uitgespeeld, zodat bij een stand van 3-3 nog twee partijen overbleven. Welnu, in een voor hem moeilijk staand eindspel wist Dick van der Knaap op knappe wijze als nog een remise uit het vuur te sle pen. Helaas slaagde Erik Gerve- dink Nijhuis er niet in zijn partij te winnen en daarmee Holten I de oveiwinning te bezorgen. Bij afbre ken had Erik een pion meer en een iets betere stelling, maar door en kele minder sterke pionzetten moest Erik uiteindelijk in remise berusten. Einduitslag Holten I-Ol- denzaal 1:4-4. In de onderlinge competitie van de schaakclub Holten zijn op dit moment 19 van de 24 ronden ge speeld. Joep Middelink heeft de lei ding met een kleine voorsprong op Erik Gervedink Nijhuis. Op grotere achterstand (en vermoedelijk al kansloos voor de titel clubkampi oen 1985-1986) worden in genoemde volgorde Dick van der Knaap. Theo van Lindenberg, Ton van Oij- en en de huidige clubkampioen Jan Scheperman aangetroffen- Enter VE2-HoltenE2 10.00 u. V. 9.15 u., Holten E3-Blauw Wit E2 10.00 u., Holten Fl-De Zweef F1 10.00 u., Holten F2-De Zweef F5 11.00 u. Blauw Wit Senioren: Blauw Wit 1-A.S.V. 1 2.30 u., Blauw Wit 2-Deto 512.45 u., SVZW 6-Blauw Wit 3 12.45 u. V. 11.45 u., Den Ham 3-Blauw Wit 4 2.30 u. V. 1.30 u., Blauw Wit 5-O.N. 6 12.45 u., Blauw Wit 6-DVO 4 11.00 u„ Blauw Wit 7- E.V. 9 2.30 u., Markvogels 4- Blauw Wit 8 2.30 u. V. 1.30 u., Vesos 7-Blauw Wit 9 2.30 u. V. 1.30 u. Junioren: Blauw Wit Al-DES Al 2.30 u., MW'69 Al-Blauw Wit A2 2.30 u. V. 1.30 u., Blauw Wit Bl-R.V. BI 11.00 u., Blauw Wit B2-Rietvogels B2 12.45 u.. Excelsior C2-Blauw Wit Cl 9.45 u. V. 8.45 u. Pupillen: Blauw Wit Dl-Hulz. Boys Dl 10.00 u.. Blauw Wit El- RKSV BI 10.00 u., Holten E3- Blauw Wit E2 10.00 u. V. 9.30 u.. Blauw Wit Fl-SDOL F1 10.00 u., RKSV F2-Blauw Wit F2 10.00 u. V. 9.00 u. Dames: Blauw Wit meisjes- Sportlust 11.00 u. Paasmaandag: DES 4-Blauw Wit 2 2.30 u. V. 1.30 u. August Muller en Henk van Heek met startnummer 1, op de achtergrond Marie Bens. Tijdens de zondag gereden eerste kampioenscross voor zijspannen in Holten, heeft het kampioensduo August Müller en Henk van Heek moeten ervaren dat op de crossbaan De Zuurberg te Holten de zijspannen met de links gemonteerde bakken in het voordeel zijn. Uiteraard hebben August en Henk met resp. een vierde, een tweede en een vijfde plaats goed ge reden, maar de verwachtin gen bij de rond tweeduizend toeschouwers waren wat ho ger gespannen. 18e. Jammer dat Berrie in de eindfa- Hurkmans (Schijndel), 2. August Muller/- se een stuurfoutje maakte, wat hem Henkvan Heek (Holten),3. Eimbert nmmer- j mans/Eric Verhagen (Schijndel), 4. Rijn van de 16e plaats kostte. Gastel/Cor v.d. Bi|l (Eindhoven). 5. Benny In het bijprogramma werd in de Janssen/Frans Geurts van Kessel (Schayk), klasse 125 cc nationalen (met o.a. Amsterdams wethouder Jan Schafer langs het circuit in de rol als coach en Bennie Jolink van Normaal als rijder met het startnummer 100 op de motor) werd Jacob Barth uit Doetin- chem eerste. Bij de viertakt motoren met de sonore geluiden was Simon Schram, zoals gebruikelijk in deze klasse, weer de beste. De uitslagen waren: Zijspannen Sen./lnt. eerste manche: 1 Rijn vanGastel'Corv.d. Bijl (Eindhoven),2. Hans van Goch/Sies Hurkmans (Schindel), 3. Eimbert Timmermans/Eric Verhagen (Schijndel), 4. August Muller/Henk van 10. Johan Smit/Markt Kiggen (Markelo). Derde manche: 1 Hans van Goch/Sies Hurkmans (Schijndel), 2. Rijn van Gastel/- Cor v.d. Bijl (Eindhoven), 3. Eimbert Tim mermans/Eric Verhagen (Schijndel), 4. Tony Bens/Jan de Wild (Reek), 5 August Muller/Henk van Heek (Holten), 14. Johan Smit/Mart Kiggen (Markelo). Totaal: 1. Hans van Goch/Sies Hurkmans met 87 pnt., 2. Rijn van Gastel/Cor v.d. Bijl 80 pnt., 3. Eimbert Timmermans/Eric Verha gen 75 pnt., 4. August Muller/Henk van Heek 71 pnt., 5. Mari Bens/Piet van Deute- kom 55 pnt. Einduitslag viertakt klasse: 1. Simon Schram (Wolvega), 2. Marcel v.d. Berg (Al phen a.d. Rijn), 3. Albert Bensink (Voorat), 4. Cees Hachmang (Noordwijkerhout), 5. Wil ly Meijer (Boekei). Rnale 125 cc Nat. A: 1Jacob Barth (Doetin- Uiteraard was de druk groot op het Holtense duo. Er wordt dan ook zo gauw gezegd dat August wel zal winnen, maar voor eigen publiek rijden is moeilijk en gelukkig gaan er nog een paar combinaties erg hard, en dat komt de wedstrijden die nog gaan komen alleen maar ten goede. In de eerste manche van dertig minu ten en één ronde ging August als vijf de van start. Hij had aanvankelijk veel moeite om de familie Bens te passeren en dat is voor insiders niet vreemd, want als je achter een Bens zit met je er nog niet langs. Toen hij eindelijk zover was, was Rein van Gastel reeds zover weg en kwamen Wj kleine de linkse bakken van Hans van Gock Wlt "ee— zaterdag een Kleine Heek (Holten), 5. Benny Janssen/Frans chem), 2. Gerard Koning (Zandvoort), 3. Leo Geurts van Kessel (Schayk), 11. Johan Moulijn (Eist), 4. Maichel Visser (Zevenaar), Smit/Mark Kiggen (Markelo). 5. Harrold Swalve (Oude Pekela), 6. Johan Tweede manche: 1. Hans van Goch/Sies Maassen v.d. Brink (Nijverdal). Mintonette 1-Flevoll (dames): 3-0. Volgens een bericht zouden de dames van volleybalvereni ging Mintonette afgelopen weekend kampioen kunnen worden. Inderdaad, maar dan moest van Flevoll gewonnen worden en Holyoke moest ATC één of twee punten afpakken. En zo zaten zaterdag j.l. 4 speel sters, supporter Paul en de coach op de tribune in Hengelo en zagen Holyoke na verlies van de eerste set zowaar de tweede set winnen! Zonder Yvonne en Anja en met een halffitte Martien en invalster Alie werd het vele publiek een spannende eerste set voorge schoteld. Flevoll verdedigde fa natiek en wist de Mintonette aanvallen goed af te blokken. Vooral op hun linkshandige aanvalster kreeg men geen vat. Zo ging Flevoll verdiend met 9- 14 aan de leiding. De Holtense dames bleven echter rustig en lieten toen hun klasse zien. On der aanvoering van een sterk set-uppende Fenny werd het goede blok omzeild en ook met „drietjes" werd gescoord. Uit eindelijk ging de setwinst met 8-16 naar Mintonette en klonk Een, vooral in de tweede helft, beter spelend Blauw en Eimbert Timmermans reeds Hiaar verdiende, langszij. Er zat niet meer dan een haald. vierde plaats in. zege ge- Jan Smit uit Markelo werd keurig Xwenthe werd met q.j van elfde en Berne Vruwmk reed zich in t t i zijn eerste wedstrijd met een nieuwe Urienerlo gewonnen. De Hol- bakkenist naar een goede zestiende tenaren traden aan in dezelf- plaats. Derk Jan Müller had na een de opstelling als vorige week koprol en een verbogen stuur zijn VMC'Honda vroegtijdig terugge bracht in het rennerskwartier. In de tweede manche, van 25 minu- met twee jeugdige vleugel verdelers, André Stam op links en Thijs Blok op rechts, ten en één ronde ging August als die opnieuw toonden dat ""t B'aUW Wit in verdedigend OP" rei* van u. Keeper ue rat e S-h ^nït zicht zich de komende ja- Drienerlo antwoord kwam Goch was met meer te achterhalen. r J, Johan Smit werd heel netjes tiende. ren geen zorgen hoeft te Het duo Derk Jan Müller en Gert Jan maken. Scheperman reed zich deze keer na een slechte start naar een keurige pers Denekamp en ASV is de span ning in de Twentse le klasse volle dig terug. Zaterdag komt het Aa- dorpse ASV op bezoek in Holten, dus dat belooft spektakel! Opstelling Blauw Wit: d: E. v. Dijk; a: Th. Blok. H. Wolthuis, A. v. Ipe- ren, en A. Stam; m: H. Stam, A. Kolkman en H. Stam; v: Joh. Stam, G. Stam (56e min. H. Bolink) en H. Kolkman. een zucht van verlichting vanaf de tribune. Het moreel van de Flevollspeelsters was geknakt en daardoor waren de twee vol gende sets een formaliteit. 15-2 en 15-2 winst voor Mintonette. En in Hengelomet hart kloppingen zag. met ATC de derde set met 15-12 winnen Zou de laatste set over het kampioenschap beslissen? „Gelukkig" won ATC ook de vierde set en kunnen we over 2 weken in Enter met zijn allen een feestje bouwen wanneer er 2 sets gewonnen zijn. (Aanvang 14.00 u. in sport de Zomp, En ter) Mintonette 1-Krekkers (he ren): 3-0. In de eerste twee sets speelde een goed aanvallend én verdedigend Mintonette het blok van de tegenstander weer eindelijk eens weg. Jan herman in de punt van de aanval en Kest setupper. En het liep weer! De eerste set werd ruim met 15-10 gewonnen en het vele publiek op de tribune ging er eens gezellig voor zitten. In de tweede set werd het spel nóg beter en werd Krekkers met 15- 7 verpletterd. Eén heel belang rijk punt was binnen. In de der de set ging het niet allemaal zo soepel meer en Krekkers begon in het spel te komen. Na een voorsprong van 12-9 was Krek kers toch weer teruggekomen tot 12-12. Een doorbraak leek te komen, de aanval werd opge zet, de klap, uit. Heel Krekkers protesteerde bij de scheids dat Paul, onze leider, de bal getou cheerd zou hebben. De scheids wist het niet maar vroeg het wel. Een ogenblik was er een doodse stilte in de zaal. Het antwoord was: géén touché. Boze Crakers belaagden Paul die misschien wel de belang rijkste smash van dit seizoen niet aanraakte. Of wel? Alleen hij zal het weten. Punt is dat ze geknakt waren en de set met 15-12 verloren. Twee zéér be langrijke punten waren binnen, meer dan voor de wedstrijd op gehoopt was. Jammer dat de tegenstander zo boos was. Na een sterk begin offensief van zestiende plaats, op de voet gevolgd Blauw Wit kreeg Drienerlo, onder door Berne Vruwink die eindigde als lading van de zeer geroutineer- zeventiende. Niet slecht voor deze paui Scheurink, langzamerhand jonge knapen. meer vat op het spel maar veel doel- ken energieker aan. Al in de 50e mi nuut kroop de thuisclub door het oog van de naald toen Harry Kolk man, weer goed op dreef, buiten be reik van de keeper de lat trof. Het nauwe lijks 2 minuten laten toen aanvoer der Scheurink een prima voorzet losliet, die rakelings werd over ge kopt. Hetzelfde herhaalde zich rond de 60e minuut. Eerst kwam Albert Kolkman, na een dubbele 1-2 combinatie, vrij voor het doel, maar hij schoot over en meteen daarop miste een Drie- De derde manche, over 20 minuten rïj pe kansen leverde dat niet op. De nerlo aanvaller, voor open goal, het en één ronde, moest de beslissing grootste moeite had Ed van Dijk doel op enkele centimeters. Door een betere conditie van de Holtenaren moest de thuisclub nu voortdurend terug en werd nog maar zelden gevaarlijk, de bezoe kers echter des te meer. Steeds echter bleek het scoren van de openingstreffer te moeilijk of stond het geluk aan de zijde van de TH-studenten. brengen. Van Goch, Van Gastel en met een moeilijke terugspeelbal Timmermans hadden de beste papie ren, op de voet gevolgd door MüUer- /Van Heek. August ging als vierde van start en was druk bezig zich naar voren te rij- keloos verliepen, den, maar in de zandkuil ging de combinatie op zijn kant. Vanaf een tiende plaats wist hij toch nog op te die hij nog juist óver kon tikken. Aan de andere kant moesten de kansen komen uit solo-akties, om dat de combinaties verre van vlek- Hulzense boys 4 - Blauw Wit 2 de thuiswedstrijd tegen Excelsior Na het onnodige puntverlies van toch de beide puntjes thuis gehou vorige week, was het tweede er veel den. Het begin van de wedstrijd aan gelegen om in Hulzen wel de was nog wel aardig met enkele kan volle winst te pakken. Vanaf het sen voor beide ploegen. Na een half begin werden de Hulzense boys te- uur wist een Excelsior verdediger rugedrongen voor hun eigen doel. met een indraaiende bal uit een Dit leidde pas na 20 minuten tot de hoekschop geen raad en liet z'n Met name Hans Stam toonde aan dat zijn wat mindere spel van vori ge week een incident was geweest rukken naar een vijfde plaats, meer en hiJ kwam enige keren gevaarlijk zat er deze zondag niet in, maar er voor bet doel van de thuisclub. Zijn komen nog vele manches en een beste kans ging, in de 35e minuut, vierde plaats in de eindstand is toch via de handen van de keeper rake lings naast. In de 38e minuut kregen de En- schedeërs een prima kans om aan ook niet slecht te noemen Johan Smit had zich in de laatste manche in de eerste doorkomst gere den en moest zich van de 25e plaats de leiding te komen, maar ook hier weer naar voren vechten. Hij deed verdween de bal naast het doel. dat in de twintig minuten op voor- Bij het rustsignaal van de Hellen- treffelijke wijze en eindigde op een doomse scheidsrechter Gottema- veertiende plaats. Berrie Vruwink ^er stond de dubbelblanke stand en Derk Jan Müller reden een beke- n°S steeds op het scorebord. Na de ken race en werden netjes 17e en hervatting pakte Blauw Wit de za- Joh. Stam, Henk Bolink (hij kwam als invaller voor Gerrit Stam) en Hans Stam zagen hun pogingen stranden. Toch was het aanvoerder Hans Stam die zijn team opnieuw het goede voorbeeld gaf. In de 85e minuut schoot hij, uit een corner van Harry Kolkman, de bal achter de Drienerlo-goalie (0-1). Een sterker Blauw Wit liet de zege daarom niet meer in gevaar komen. Door de nederlagen van de koplo- eerste treffer van Jan Vrugteveen, na goed doorgaan van Henk Stam. Hierna kreeg Blauw Wit vele kan sen, waarvan alleen Jan er één wist te benutten. Rust: 0-2. Na rust hetzelfde spelbeeld: vele kansen voor Blauw Wit en een vrij machteloos Hulzen. Ook nu werden weer scoringskansen onbenut gela ten, maar gelukkig was het ook re gelmatig wel raak. Doelpunten van doelman kansloos met een prachti ge kopbal (1-0). Daarna werd Blauw Wit in de verdediging gedrongen en bleef dat tot aan het laatste fluitsig naal van scheidsrechter Voerk- necht. De verdediging hield echter het hoofd koel en doelman Jan Aanstoot toonde grote klasse, zo dat de Rijssenaren, enigszins tegen de verhoudingen in, met lege han den huistoe moesten. Blauw Wit 4 had nog duidelijk te kampen met Jan, Henk Aanstoot (Moos) Harry aanpassingsproblemen na de (lan- Paalman (2x) en Jan Verveda zorg- ge) winterstop, den voor een verdiende 0-7 over winning. Blauw Wit 4-Excelsior 6 In een van Blauw Wit zijde zeer matige wedstrijd heeft het vierde in Dat desondanks 2 punten werden behaald was een plezierige meevaller en een revan che voor de onverdiende nederlaag in de uitwedstrijd.

Holtens Nieuwsblad | 1986 | | pagina 7