Henk Oolbekkink gaat door op de oude leest Sinterklaasactie HHV Kerkdiensten Van dag tot dag Uit het politierapport Harm oet Riessen komt naar Holten HOLTENS NIEUWSBLAD Gevonden voorwerpen Geen winkel, wel reparatie Sint was bij De Schakel Kerstactiviteiten SoCuWe RUIM EEN JAAR RENTEVRIJ! Nieuwe Fiats - nu halen, 1 januari 1987 betalen S Jansen's Autobedrijven MORGEN! PONSTEEN DONDERDAG 12 DECEMBER 1985 3 ARTS: W. R. van Couwelaar, Keizers- weg 32, tel. 05483-6 35 53. Spreekuren: 11.00 u. en 16.00 u. WIJKVERPLEGING: Dienst: 12 XJm 19 dec.: T. Kamp huis, tel. 05700-1 24 25. Spreek uur wijkverpleegkundige, alle werkdagen van 13.30-14.30 uur. Gaardenstraat 26, tel. 6 14 36. Tevens afhalen en terugbezor gen van magazijnartikelen. Dië tistenspreekuur (op afspraak) elke le en 3e dinsdag van de maand. TANDARTS: R. Jongkees, Middenstraat 15, Goor, tel. 05470-7 60 21. Spreek uur voor spoedgevallen: 17.00- 17.30 uur. DIERENARTSEN: Th. A.Oostenbrug, (ook voor kleine huisdieren) tel. 6 15 15. S. Minnema, Dorpsstr. 63a, tel. spr. u. 8.00-9.00 u. Kleine huis dieren spr. u. 19.00-19.30 u., tel. 6 28 35. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSVERL. MIDD. OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29, tel. 6 27 84. Voor maatschappelijk werk ge- zins- en bejaardenverzorging. Spreekuur maandag fm vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens af spraak. Open Bejaardenwerk: Inlichtingen tel. 05483-6 12 01 en 6 13 28-6 28 89. Ziekenvervoer: 00 11 of dienstdoende arts tel. 05483-6 35 53. Kleuter- en zuigelingenbureau: Gaardenstraat 19, op afspraak. Ziekenfonds: Spreekuur vrijdag van 8.30- 10.00 uur in het Groene Kruisge- bouw, Gaardenstraat en vol gens afspraak. Fysiotherapie: Alle werkdagen Stichting Kruiswerk, Gaardenstraat 29. Energiebedrijf: Storing elektriciteits- en gas- voorziening melden bij Gem. Energiebedrijf, tel. 05483- 6 18 14. Politie: Tel. 05483-6 26 55, na 18.00 urn- bellen 038-97 12 34. Brandweer: Telefoon 00 11 (dag en nacht). Vrijdag 13 december: 19.30 uur Potstoten in café Jansen om vele prachtige prijzen. 20.00 uur 2e. Klaveijasavond ZW „Blauw Wit" in clubhuis. Zaterdag 14 december: 9.00- 17.00 uur Fietsen kijkdag poli tiebureau Reilinksweg. 10.00- 11.00 uur Afhalen van prijzen St. Nicolaas-actie '85 in Dura-com- plex (Dorpsstraat). 20.00 uur: Kerstconcert, delen uit het Weihnachts-oratorium van J. S. Bach, door COV „Soli Deo Glo ria" in Herv. Kerk te Nijverdal. Dinsdag 17 december: 14.00 urn- Kerstviering Bejaardensocië teit in gebouw „Irene". 19.30 uur. Viering 40-jarig jubileum afd. Holten Ned. Bond van Plat telandsvrouwen in zaal „Vos man". 20.00 uur: Kerstavond afd. Dijkerhoek Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in café- rest. „Het Bonte Paard". Woensdag 18 december: 19.30 uur Volkskerstzang in „De Kan delaar". Donderdag 19 december: 19.45 uur: Kerstavond Chr. Platte landsvrouwen samen met Herv. Vrouwengroepen Dijkerhoek en Holten in „Irene". Vrijdag 20 december: 19.30 ur Potstoten om prachtige prijzen in café „Kalfsterman". 20.00 u. 2e Klaveijasavond SV „Holten" in clubhuis. Vrijdag 20, zaterdag 21 en zon dag 22 december: Jongeren fes tival in „de Schure" Beuseber- gerweg. Maandag 23 december: 19.30 uur Kerstconcert voor het gezin in „De Kandelaar" o.a. m.m.v. de negerzanggroep „Jaffo Gate Quartet". 19.45 uur Kerstvie ring afd. Espelo Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in gebouw „Trefpunt". Vrijdag 27 zaterdag 28 decem ber: 20.00 uur Optreden gezel schap „Harm oet Riess'n „in Ire ne". 23.00 uur „Nacht van Blauw Wit" in sporthal 't Mossink. Zondag 29 december: 9.30 uur „Oliebollencross" S.V. Holten. Start bij sportpark „Meermans kamp" aan de Valkenweg. Dinsdag 31 december: Zaal- voetbaltournooi S.V. Holten (A- B en C jun.) in sporthal 't Mos sink. Gevonden: een donkerblauwe rechter want; Verloren: een sleutelring met ongeveer 4 sleutels; een brom- fïetsverzekeringsplaatje HMD 661, idem maar dan HRJ 660, een blauwe regenbroek in tas, een zwarte glacé vingerhand schoen (links), een leren honde- riem, een doublé quartz dames horloge met lederen band. 3 December: Op de Rijssenseweg 5 December: Op de Deventerweg vond een eenzijdig verkeersonge- verloor een autobestuurder van val plaats. Door nog onbekende zijn aanhangwagen een lege verf oorzaak geraakt een personenauto bus. Een achter het betreffende met aanhangwagen in de berm. Het voertuig rijdende personenauto geheel begon te scharen, waarna de werd daardoor licht beschadigd, aanhangwagen over de kop sloeg Op Sinterklaasdag 1949 openden Jo en Henk Oolbekkink in de voorma lige slagerij van Moos Pagrach aan de Oranjestraat 80 hun eigen Schoenen- handel. Nu, 36 jaar later, is het ver trouwde geluid van de winkelbel ver stomd, de etalage verduisterd en de schappen zijn leeg. De winkel is niet meer, maar daarachter in de knusse werkplaats is het nog een en al bedrij vigheid. Daar herleeft het aloude am bacht van schoenlapper. Schoenma ker Henk Oolbekkink blijft voorlopig nog even bij zijn leest Direct na binnenkomst is het er. Die vertrouwde geur van leer en lijm waarnaar je in de hedendaagse hakkenbar tevergeefs op zoek gaat. De schoenmaker zit achter zijn houten werktafel, dezelfde waar mee hij destijds in 1949 begon. De tand destijds heeft zijn werk ge daan. Henk Oolbekkink: „Kijk, deze schroeiplekken. Dat komt van de sigaretten die je vergat wanneer je even een klant moest helpen in de winkel. En hier, al die spijkers die erin geslagen zijn. Werk van Jan en Johan ten Velde, die hier als kind veel in de werkplaats kwa men. Dat zie je nu niet meer. Ja, een paar jaar geleden is er nog eens een kleuterklas op bezoek geweest. Voor die kinderen een hele erva ring". Synagoge Als veertienjarige ging Henk Ool bekkink bij zijn oom W. Oolbek kink in de Kerkstraat in de leer. Op 1 mei van dit jaar vierde hij zijn vijf tigjarig jubileum als schoenmaker. Veertien jaar lang, waarvan vlak na de oorlog ook nog twee jaar in de Joodse synagoge vlak naast de deur, moest hij wachten op een ei gen schoenenhandel. In 1949 was het zover. Hetzelfde jaar trouwde hij Jo, die hem voortaan ging hel pen in de winkel. „We hadden misschien vier soor ten pantoffels", vertelt Jo terwijl ze een kopje thee inschenkt Er was nauwelijks iets te krijgen in die tijd. Alles was nog op de bon. Maar dat trok gelukkig al vrij snel aan. Bont- laarsjes kwamen er ook. Dat was toen wat nieuws. Nu gaat de mode ontzettend snel. Je moet veel meer in voorraad hebben". Soms als ze 's middags rustig achter een kopje thee zit valt het haar opeens op dat de winkelbel niet meer gaat. „Dat is wel even wennen. Maar we hebben het altijd goed gehad. De klanten vonden het wel jammer, maar waren wel blij en de auto dwars op de weg kwam te staan. De aanhangwagen werd vrij ernstig beschadigd, doch daar bleef het bij. De politie constateerde dat bij di verse middenstanders de zoge naamde winkelsluitingskaart niet op de juiste wijze was aangebracht of in het geheel niet aanwezig was. De winkeliers beloofden beter schap, zodat het winkelend publiek ook weer weet wanneer men zijn geld in Holten uit kan geven. Bij een woning aan de Larense- weg deden onbekenden een poging tot inbraak. Men heeft getracht het slot van de achterdeur te forceren, hetgeen echter niet is gelukt. De kans bestaat dat de dader in zijn werk is gestoord. 4 December: Van een jongeman werden vier dozen vuurwerk in be slag genomen. Het bleek dat de knaap dit (verboden) vuurwerk had gekocht van een inwoner uit Goor. Overigens constateerde de politie dat de afgelopen week er al weer driftig werd geknald door de jonge lui. Diverse knapen liepen dan ook tegen een proces-verbaal op. Voor de alle duidelijkheid: Het afsteken van vuurwerk is alleen toegestaan op 30 en 31 december en op 1 janua ri tot 12.00 uur. De politie zal hier aan dan ook streng de hand aange houden en bij overtredingen wordt er zonder meer proces-verbaal op gemaakt en wordt het vuurwerk in= beslaggekomen. De politie is van mening dat hier ook duidelijk een toeziende taak is weggelegd voor de ouders. Een bestuurder van een brom fiets had lak aan het feit dat de poli- gie hem in de Dorpsstraat een stop teken gaf en piepte er tussenuit. Hij had dit beter niet kunnen doen, want in de Goldsteinstraat werd hij klem gereden. Niet alleen kreeg hij nu een proces-verbaal voor een op gevoerde bromfiets, doch een pitti ge „prent" voor het niet voldoen aan een stopteken was mede het gevolg. 6 December: Op de Oranjestraat hield de politie een snelheidscon trole. Maar liefst 22 automobilisten weten nu weer dat zij binnen de be bouwde kom maximaal 50 km per uur mogen rijden. 7 December: In de bar-disco De Waag ontstonden enkele proble men tussen twee knapen. Eén van hen zou een meisje onheus beje gend hebben, waarbij dit meisje een tik opliep. Een vriend van haar pikte dit niet, doch hij werd door dezelfde persoon in het gelaat ge slagen, waardoor in zijn wang een snee ontstond, veroorzaakt door een zegelring. Hij moest zich onder doktersbehandeling laten stellen. Er werd aangifte gedaan van mis handeling. De politie hield in eerste instantie drie man aan, doch deze bleken niets met dit geval te maken te hebben. De politie heeft juiste indentiteit van de dader nog niet vast kunnen stellen. Twee keer werd er aangifte ge daan van diefstalk van een fiets. Eén werd weggenomen bij een café en de tweede bij de scholengemeen schap. De eerste fiets is inmiddels boven water. Beide fietsen waren onafgesloten. dat Henk nog met de reparatie doorgaat" Afbouwen „En daar ben ik zelf ook wel blij mee" verklaart de 64-jarige schoen hersteller. Ik kan het wel missen hoor, maar dan moet er wel wat te genover staan. Ik ben al 52 jaar lid van HMV, waarvan 28 jaar in het bestuur, en ik mag ook graag vis sen, maar om dat nou de hele dag te doen. Nee, op deze manier kan ik het rustig afbouwen". We gaan nog even mee naar de werkplaats waar zich intussen een nieuwe klant heeft aangediend. Ei genlijk een vreemd gezicht, die schoenmaker in zijn nostalgisch werkplaatsje omringd met eigen tijds felgekeurd schoeisel. „Ach ja" antwoord hij desge vraagd. „Met al die plastic spullen is de reparatie wel veranderd. Vroe ger had je nog echte kwaliteit en dat maakte het vak wel mooier. Die kwaliteit is er nu ook nog wel hoor, maar wel een stuk duurder. Ik re ken de klanten ook altijd eerst even op een papiertje voor wat de repa ratie gaat koste. Soms kun je beter meteen een paar nieuwe schoenen kopen. Nee, zo gaat het bij een hak kenbar niet. Maar laten we daar maar niet over doorgaan, want een erg hoge pet heb ik daar als vak man niet over op. Hier is alles nog handwerk. Zelfs de werkplaats is nog precies hetzelfde als toen we hier in 1949 begonnen. En veel zal er ook wel niet meer veranderen. Ik ga gewoon op de oude leest voort". Zes plantenbakken: Peter Müller, Hout weg 28; Beusink, Reilinksweg 10; Aly Schip pers, Diessenplasstraat 52; W. Verveda. Indus triestraat 2; S. C. Koom, IJssel de Schepper- straat 5. Okkenbroek; W. J. Derksen, Hoffes- Zes sjoelbakken: Klijnsma, Kölllngserf 31. B. Krol, Schepenstraat 7; D. Pasop-Baltes. Sche penstraat 4; J. Winkler. Diessenplasstraat 37; H. Stegeman, Weversstraat 7; W. O. Mark voort, Oude Stat. weg 7. Vijf keukenklokken: Wans ink, Vlxseboxse- straat 1; O. Bronsvoort, Waardeborch- straat 16; Jan Ehren, Borkeldweg 13; Metzger, Kenemansstraat 18; O. H. Vlogtman, Deven terweg 84. Zes vleesschotels: J. H. Sprokkereef, Raalte; J. D. Roelvink, Doorlopendedijk 8; Damen, Churchillstraat 40; H. Deten, Canadastraat 58; Vijf fotocamera's: F. Pasop. Kozakken- straat 13; J. Broers, Diessenplasstraat 46; Jo- landa Mulder, Oranjestraat 56; D. Groot Jeb- bink, Pr. Clauslaan 2. Lochem; Kuiper. Boom- stuiterskade 342, Den Haag. Dertig krentebroden: O. Rensen, Vljfhulzen- weg 22; Jannle Vukkink, Rörikstraat 6; A. J. Ei- link. Verzetstraat 72; J. Vincent. Wevers straat 15; S. Huisman, Besstnkpasstraat 18; J. Tromop, Oranjestraat 7; G. H. Bakker, Apen- huizenweg 92, Bathmen; G. J. Jansen, Kosters- pad 8; F. v.d. Runstraat, Looikolkstraat 1A. J. Ribbink, Manenschijnsweg 2; H. Müller, Zwar- tepad 3; M. Veltkamp, Oude Stat. weg 14, Mari an ten Dam, Valeweg 3; J. A. Ulfman, Chur- chillstr. 37. Swart, Kerkplein 12; J. Elbersen, Lichtenbergerweg 13; J. Jansen, Bijvanks- weg2; H. P. Kuipers, Fazantenweg 6; H. Boode-Vorkink, Geskesdijk 22; Uitewaal, Mo- lenbelterweg 9-03; Eric Aanstoot, Reilinks weg 51; Fa. J. Schipper, Holterstraatweg 193, Rfjsscn; F. v.d. Wijk, Rijssenseweg 2; G. Op laat. Oude Holterdijk 8, Bathmen; L. Bak, Ke nemansstraat 20; H. Landeweerd-Stam. Mar- keloseweg 15; H. Vos-Staal, Deventerweg 61; Mevr. Stoevenbelt, Pastoriestraat 6; Vple S(Js- ling, Keizersweg 21. Dertig levensmiddelen pakketten: Pasop, Beurenpad 1; Marieke Nijland, Gaarden straat 15; Geert Nijland, Gaardenstraat 15; Jo han Paalman, Oude Dev. weg 15; G. Poese, Schikbeekweg 29, Bathmen; J. Meesterberend, Vonderschottenweg 18; J. Smits, Twenhaars- veld 23; G. Kers, Gaardenstraat 17; Volkmann, Forthaarsweg 7; B. Kolkman, Elsenerveld- weg 4, Markelo; Veneklaas, camping „De Hol- terberg"; D. W. ter Beest. Waardenborch- straat42; H. Koetsier, Schoutenstraat 29; H. penweg 3a, Markelo; J. Visser, Dlekjans- weg 120, Rijssen; G. J. Tempelman. Schreurs- wegl; H. Wind. Kölllngserf 45; Paalman. Pa- trijzenweg4; Spakman. Kölllngserf 25; Pasop. Buerenpad 12, G. J. Klasses, Manenschijns weg 36; J. J. Westerveld, Verzetstraat 11; J. Meilink, Vijlhulzenweg4; G. Aanstoot, Dies senplasstraat 18; J. W. Kettelarij, Beuseberger- weg 29; D. W. ter Beest. Waardenborch- straat 42; mej. I. Veldhuis, Verzetstraat 75; H. Jalving, Kosterspad 6. Dertig tuinstoelen: G J. Veneklaas, Noor- denbargstraat 23; Nlcolé Bazuin, Dorps straat 28; J. Bosschers, Pannenbakkers straat 2; Anke Veltkamp, Stationsstraat 8; Mcvt. Veneklaas, Churchillstraat 53; J. Pekke- riet, Velddijk 7; J. W. Nijland, Larenseweg 71; J. W. Stegink, Aaltlnksweg 8; G. H. Koopman, Dorpsstraat 32; Kettelarij, Kerkhofsweg 12; Maria Manenschijn, Verzetstraat 66; Jan Pattl- makay, Boschkampsstraat 19; Klunder, Bes- sinkpasstraat 19; J. Boode, Geskesdijk 22; E. Huzen, Markeloseweg 4; Truus Anke. Dorps straat 27; II. J. Wanslnk. Schepenstraat 11; fam. J. v.d. Vreede. Verzetstraat 73; B. van Har- melen, Maatmansweg 10, L. Zwolle, Hout weg 10; Ookbekklnk, Holtlnkspad 1; S. v.d. Werf. Looérmark 73. Bathmen: Bets Kolkman, Elsenerveldweg 4. Markelo; Protzman, Helhui- zerweg 14; Sander den Herder, Motieweg 17, G. Comeille, Bredenhorst 3. Deventer; H. J. Slijk huis. Raalterweg 52; Mevr. Loon-Poon, Dorps straat 68; Mevr. J. Beltman, Kerkplein 14; Klunder, Bessinplasstraat 19. Tien kistjes wijn: L. de Vrijer. Kenemans straat 39; Fam. Hautpmeijer, Besstnkpas straat 35; M. v.d. Rldder-Meuldijk, Diessen plasstraat 39; G. Zoet, Raalterweg 1; W. Heemskerk, Waardenborchstraat 32; G. J. Schoonderbeek, Molenbelterweg 9-101; M. Aanstoot, H. J. Wansinkstraat 14; J. Beltman- Klein Horstman, Bergmanstraat 1; H. W. Lug- genhorst, Sangeldljk7; J. A. Luggenhorst, Broekweg 3. Tien gezelschapsspelen: Mevr. Molkenboer, Fazantenweg 8; J. W. Karkdijk, H. J. Wansink straat 6; Herma Sluiter, Churchillstraat 97; H. J. Stam, Koerselmansweg 4, Okkenbroek; J. A. Kólling, Reilinksweg 45; Müller, Köllings- erf29; Rutgers, Churchillstraat 35; A. Prins, Kenemansstraat 22; L. Haverslag, Oude Dev. weg 16; J. Rlenks, Dorpsstraat 18b. Vier radio's: J. Haverslag, Waardenborch straat 17; Peter Lebbink, Verzetstraat 65; Ja- net Tuitert, Dorpsstraat 57; Markvoort, Noor- denbardstraat 8. Drie draagbare t.v.'s: H. Ulfman, Espelo- dljk 4; H. Erenhard, Kerkplein 28; A. Bak. Ke nemansstraat 20. Vier fietsen: A. J. Kevelam, Raalterweg 6; Willemien Boode, Manenschijnsweg 25; G. Tui tert, Vixseboxestraat 8; mevr. J. Agterkamp- Meijer, RussendiJk 2. De prijzen, voor zover inmiddels niet thuis bezorgd, kunnen zater dag 14 december van 10.00 tot 11.00 uur worden afgehaald in het Dura- complex in de Dorpsstraat. (Volgens Fiat-voorwaarden) DEN HAM - OMMEN- .NIJVERDAL j DEN HAM; Dorpsstraat 31-35: Tel. 05495-21 22 OMMEN; Haven Oost 36 Tel. 05291-12 61 - NIJVERDAL: Lochter,sweg 62- Tel. 05482-1 75 75 (wor nsdag" i i r>'Fc:'j-V^' «iiiK(»liuit-l.t.if:;li! flatjrn I!M'. VIkt l!)p BELACHELIJKE PRIJZEN Fik .laiirwriïiëlijfc bod .i kotïtnnt J| V.ft. D yjTT 'k nioigoris - .rlliaafpri|s - Grotestraat 90-94 Nijverdal De kinderen van de Chr. Basis school „De Schakel" werden op 5 december verrast door een bijzon der sportieve Sint. Samen met Piet arriveerde hij om half elf per tan dem bij school, terwijl zijn tweede Piet er in alle drukte even zijn ge mak van nam op een ligfiets. Na een bezoek aan de aspirant leerlingen van de basisschool, de twee- en driejarigen, gingen Sint en Pieten met snoep en kadootjes de school rond. Eerder op de ochtend waren de kinderen in „Irene" voor het toneel stuk „Het geheim van Pandolio". Het stuk speelt in een dorp met een bijzonder probleem: er is een tove naar die iedereen langzaam omto vert in hanen en kippen! Natuurlijk zoekt de burgemeester, hier samen met de dokter, naar een oplossing; die komt er na veel trammelant, al is nog wel actie van de bakkers knecht nodig. De jeugd vermaakte zich prima met deze opvoering door leerkrach ten en ouders. Het pruikje van meester Vennink wordt al bijna een traditie. Op vrijdag 27 december ook wel eens derde Kerstdag genoemd, komt op uitnodiging van de Stichting Sociaal Cultureel Werk de bekende conferen cier Harm oe Riessen naar Holten. In gebouw Irene brengt hij zijn aller nieuwste show. De aanvang is 20.00 uur. De kosten bedragen voor jong en oud f7,50 per persoon. Telefonisch plaatsen reserveren kan op het num mer 05483-6 27 55. Jeugd In de kerstvakantie is er op het Paalhuus en het Kolnus voor de kinde ren weer voldoende te doen en in Irene is er voor de ouderen een prachtig optreden dus vervelen is niet nodig. Het programma begint op zaterdag 21 december, wanneer er op het Paalhuus door de kinderen kerstbakjes voor bejaarde inwoners van Holten gemaakt gaan worden. Alle kinderen die zich hiervoor opgeven kunnen vanaf 10.00 uur zelf hun kerstbakje maken en het daarna ook nog zelf wegbrengen. Indien er ouders zijn die wel een keer willen rijden, kunnen ook zij zich bij het Paalhuus opgeven. Op dinsdag 24 december is er 's ochtends in het Paalhuus een kwispar- cours uitgezet en dat geheel in het teken van de kerst staat. Het begint om 10.00 uur en het is de bedoeling dat alle raadsels om ongeveer 12.00 uur zijn opgelost. Kosten fl.- Vrijdag 27 december komt Harm oet Riessen naar Holten. Deze Twentse komiek zal in Irene een 2 uur durend programma verzorgen dat deels uit oude en deels uit geheel nieuwe acts bestaat. Het begint 's avonds om 20.00 uur en de entreeprijs is f7,50. Telefonisch kaarten reserveren is mogelijk tot en met dinsdag 24 december (6 27 55). Dan gaan we in het nieuwe jaar vrolijk verder met de activiteiten want op donderdagmiddag om 14.00 uur is er voor de kleuters in het Kolnus een gezellige kleutermiddag. Deze kleuter-nieuwjaarsviering (2 januari dus) zal tot ongeveer 15.30 uur duren en kostf 1.- De kerstvakantie wordt afgesloten met een prachtige speelfilm van Billy Turf en wel op vrijdagmiddag 3 januari om 14.15 uur. De film wordt vertoond in het Paalhuus en is voor alle kinderen van 6 t.m. 12 jaar. De entree is f2,50. Alle medewerkers van het Paalhuus wensen u een prettige kerst en een gelukkig 1986. N.b. voor alle kinderactiviteiten, behalve de film is opgave bij het Paal huus noodzakelijk (tel. 6 27 55). "Mens en dier op foto en dia" is een praktische fotogids, te bestellen bij uw fotohandelaar of door f 5,50 (incl. porto) over te maken op giro 338 van de Stich- ting Amateurfotografie in Amsterdam. KNIPTIP Geboren: Daan Diederik, z.v. F. C. M. van Grieken en B. L. van Asperen (geb. te Deventer); Ma rianne Johanne, d.v. W. F. Reij- link en W. J. M. Joxhorst; San dra, d.v. G. H. Rensen en H. H. Nijenhuis. Overleden: G. Rensen, oud 68 jaar (overl. te Deventer); J. B. Ulfman-Pinkert, oud 75 jaar (overl. te Deventer). Ondertrouwd: C. M, Verschuur, oud 22 jaar, Dronten en F. H. Lindeboom, oud 22 jaar, Holten. Oppasdienst: Lydia Heemskerk en Nicoline Aanstoot. Jantina Aanstoot en Gea Stroeve. R.K. KERK 10.00 uur Heilige Mis in gebouw „Irene". DIJKERHOEK 10.00 uur ds. S. v.d. Bos, em. pred. te Raalte. Uitgangscollec te voor „Solidaridad". OKKENBROEK 10.00 uur ds. G. Bouman. Vie ring Heilig Avondmaal. NIEUW IIEETEN Zaterdag: 19.00 uur, zondag: 8.00 u. en 10.00 uur. NED. HERV. KERK 10.00 u. en 19.00 u. ds. R. Visser. Uitgangscoll. voor Solidaridad. Oppasdienst: mevr. Rensen- Van Dolder en Jeanet van Brug gen. 10.00 u. Jongerendienst in ge bouw „Irene". GEREF. KERK 9.30 u. ds. T. Zuidema van Apel doorn, 15.00 u. ds. M. Berg. In beide diensten is de le coll. voor de kerk en de 2e voor rente en aflossing. Kindernevendienst: groep 5 en 6 o.l.v. Hans Paalman.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 3