Onverdiend verlies goed spelend Holten Puntendeling voor Blauw Wit in Marle Heren Twenhaar s veld pakken de winst Recreanten BCH goed van start Dubbele winst Holtense schakers Biljarten HOLTENS NIEUWSBLAD Opnieuw winst voor handbalteams Puzzelrit voor Vleerkate DONDERDAG 21 NOVEMBER 1985 9 Naast de districtscompetitie, waar aan de Badmintonclub Holten met zes senioren- en twee jeugdteams mee doet, worden er ook recreanten-ge zelligheidswedstrijden georgani seerd, die vooral gespeeld worden tij dens de „stille periode" van de dis trictscompetitie i.v.m. de beschikbare accommodatie. De BCH heeft dit sei zoen drie teams hiervoor ingeschre ven en het eerste ervan heeft meteen zijn visitekaartje afgegeven door twee overwinningen te behalen. BC Twente'67 2-Holten 1 (recrean ten). De thuiswedstrijd tegen hetzelf de team had Holten met 8-0 gewon nen, dus toog men vol goede moed naar Almelo. Invaller Gijs Dier- dorp miste de wedstrijdervaring om zijn enkelspel in winst om te zetten. Peter Daane trok de zaak weer recht door ruimschoots te winnen. Diny Broekmate trof een gewiekste tegenstandster, die uit eindelijk toch het loodje moest leg gen. Christine van Kesteren had weinig moeite met de onervaren tweede dame. Diny en Peter toon den zich een superieur duo, terwijl Christine en Gijs in de verlenging van de derde game strijdend ten onder gingen. Uit de einduitslag 2-6 moge blijken dat dames- en heren- dubbel naar Holten gingen. Diepenheim 1-Holten 3 (recrean ten). Willy te Winkel, Nicolette van de Woudenberg, Gijs Dierdorp en Jo- han Veneklaas-Slots troffen in Die- penheim een betere tegenstander die dan ook met een 7-1 winst ging strijken. Alleen Nicolette wist haar enkelpartij in haar voordeel te be slissen. In de dubbelspelen bleken zelfs de zenuwen aan Hol ter zijde mee te spelen en mede daardoor pakte Diepenheim de punten, on danks enkele driegamers. Holten 1-Phoenix 3 (jeugd) Het verhaal wordt eentonig, maar ook nu weer bleven de toe komstige .Holtense badminton „sterren" ongeslagen.'Met 5-3 wer den de Kampenaren aan de kant gezet, waarbij de inbreng van Frank en Gerben maximaal was. SVI 2-Holten 2. Hoewel de tweede game hem meer inspanning kostte dan (vanaf de bank bekeken) nodig leek, zorg de Gerrit de Roos voor het eerste puntje. Jet de Beus kende weinig problemen in haar enkelpartij en invalster Heike van 't Holt won de tweede game zelfs met 11-0. Theo Aarsen heeft deze competitie het patent op drie-gamers; hiermee heeft hij zichzelf te grazen, want door deze tijdrovende bezigheid moet hij extra lang op de sherry wachten. Hij liet gelukkig wel het winstpunt aan de goede kant bij schrijven. Ook de dubbels werden gewonnen, op één na: Jet en Theo, zeer ervaren en voor Holtense be grippen goed op elkaar ingespeeld, legden het loodje in de verlenging van de derde game. Eindstand: 1-7. Diepenveen 2-Holten 3. Tegen mede-degradatiekandi daat Diepenveen moest met twee invalsters worden aangetreden, Ivonne Hanenburg en Gerrie Ool- bekkink, die het in hun single niet Holten heeft in de derby tegen Us- selboys bijna tachtig minuten het beste van het spel gehad maar moest door een foutieve beslssing van de redelijk leidende scheidsrechter Uh- lenbroich genoegen nemen met een 1-0 nederlaag. Een aanvallend ingesteld Holten begon in deze uitwedstrijd over rompelend en IJsselboys moest zich beperken tot verdedigen. Bij een aanval van Holten werd de bal konden bolwerken. Wil Piechmck door Daniel Saamangun naar Rene verloor ook, maar Harry Menk- horst wist, naar later zou blijken, de Holtense eer voor deze avond te redden. Zelfs Ton ter Broeke's in breng in de dubbels was niet vol doende voor meer winstpunten. Holten 4-Netwerk 3. In een zeer sportieve wedstrijd won Holten 4 met 5-3. Hierbij moet vooral de prestatie van invaller J an Erik Jansen genoemd worden, die in al zijn drie partijen de volle winst pakte. Bannink geschoven waarna deze een schot loste welke via de keeper en paal tot corner werd verwerkt. Bij een vrije trap van Holten, geno men door Herman ten Velde, werd de bal door Daniel Saamangun overgekopt. IJsselboys had het in deze fase erg moeilijk en moest re gelmatig aan de noodrem trekken. schulp en kreeg enkele kansen. Bij een aanval van IJsselboys werd de bal echter goed onderschept door Henk Warrink die de bal behendig terugkopte op Erwin Stukker. Uit een corner van IJsselboys werd de bal op tijd van de lijn gehaald door Herman ten Velde. Vlak voor rust werd een afstandsschot van een middenvelder van IJsselboys door Erwin Stukker over het doel getikt. Bij een vrije trap van IJsselboys Holten 6-Trefzeker 7. In een gelijk opgaande wedstrijd heeft Holten toch de punten moe ten laten aan de trefzekere Dalfse- naren. Bert Postma en Frits Rede- ker verloren hun enkelspel, terwijl Roelie Zuethoff overtuigend won. Gerrie Oolbekkink liet in de twee de game welgeteld 10 matchpoints lopen en was hierdoor zo aangesla gen, dat ook de derde game verlo ren ging. Frits moet er in de dubbel spelen nog aan wennen, dat hij een partner naast zich heeft, en niet al les hoeft te pakken. Nu ging de he- rendubbel onnodig verloren. De da mes boekten wel winst en ook de mixed van Gerrie en Bert werd bin nengehaald. Gerrie had duidelijk iets goed te maken! Helaas leverde de laatste mixed na drie spannende games geen winst op. Eindstand: 3- 5. Een aanval via Erik Knapen werd werd de bal in de muur van richting door Rene Bannink net naast ge- veranderd maar Erwin Stukker schoten. Na een kwartier spelen be- wist door een snelle reactie een ach- landde een voorzet van Rene Ban- terstand te voorkomen. Ruststand nink bij Arno Stukker die de keeper 0-0. van IJsselboys echter op zijn weg De tweede helft gaf hetzelfde vond. Een uitval van IJsselboys spelbeeld te zien: een aanvallend werd goed weggewerkt door Erwin Holten en een verdedigend IJssel- Stukker. Holten bleef sterker en boys. In het begin werd bij een aan kreeg steeds meer overwicht. Bij val via Rene Bannink de bal over een aanval opgezet door Rene Ban- geschoten door Daniel Saaman- nink werd de bal doorgeschoven gun. Een paar minuten hierna naar Arno Stukker die de bal ech- schoot Rene Bannink na een drib- ter naast schoot. Een kwartier voor bel de bal over het doel. Na tien rust kroop IJsselboys uit zijn minuten gaf Arno Stukker een pass op Daniel Saamangun die de bal echter op de paal schoot. Na een kwartier spelen werd "bij een aanval van IJsselboys terecht gevlagd voor buitenspel maar voor iedereen onbegrijpelijk liet de scheidsrech ter het spel doorgaan en zodoende wist de middenvoor van IJsselboys de score terpenen. Holten liet hier na de moed niet zakken en bleef het proberen. Een afstandsschot van Henk Warrink werd goed gestopt door de keeper van IJsselboys. Na twintig minuten werd Daniel Saamangun gewisseld voor de jeugdspeler Jack Speelman. Hol ten bleef doorgaan maar Holten had Vrouwe Fortuna niet aan zijn zijde. Na een half uur spelen werd Jan van Mullem gewisseld voor An- dré Jalving. Vijf minuten voor het einde kreeg IJsselboys nog een kans na foutief uitlopen van Erwin Stukker, maar door goed optreden van Andre Jalving werd een grotere achterstand voorkomen. Een onverdiende nederlaag voor Holten mede door het dubieuze op treden van de scheidsrechter. Hol ten speelde deze middag met veel agressie, inzet en enthousiasme. In de komende wedstrijden zal men met deze instelling zeker het getij ten gunste kunnen laten keren. A.s. zondag de uitwedstrijd voor de be ker tegen Rigtersbleek in Ensche de. In de uitwedstrijd die Holten III tegen D.S.'72 (uit Dalfsen) most spelen, kwamen de Holtenaren al na een kwartier spelen met 1-0 voor. De tegenstander van Philip Eijzinga raakte spoedig de dame kwijt en dan kan meestal meteen worden opgegeven. De overige vijf partijen duurden heel wat langer. Jaap Schipper kwam geleidelijk aan slechter te gaan en moest uit eindelijk de koning omleggen. Ook Gerard van Calcar, die niet goed uit de opening kwam, moest opgeven. Jan-Erik Jansen ontsnapte met re mise na eerst zelfs een loper te heb ben achtergestaan. Een knappe partij speeld Raymond Koster. Met een krachtige aanval via het cen trum won hij loper en paard, vol doende voor winst. Hiermee was de stand 21/2-31/2 geworden en moest de partij van Gerrit in duidelijk slechtere stelling ook nog een loper weggaf, kon Holten III de overwin ning niet meer ontgaan. Einduit slag D.S.79 II-Holten m dus 2'/2- 3'/2. Twee dagen later moesten de spelers van Holten II naar Ommen toe hun wedstrijd tegen Het Zwarte Paard n te spelen. Welnu, de Om- In de belangrijke thuiswedstrijd tegen Heeten heeft Holten opnieuw de volle winst gepakt. Voor een flink aantal toeschouwers(l) nam Holten in de eerste minuten al een voorsprong. Toch kwam Heeten met snel aanvallend spel niet in al te grote problemen. Daardoor ont spon zich een ook voor het publiek aantrekkelijke wedstrijd waarin Holten wat minder snel, maar meer variatie in haar aanvallen bracht waardoor de eenmaal genomen voorsprong tot aan de rust vastge houden kon worden. Ruststand 10- 7. Na rust kwam Holten o.a. door een 2-tal treffers van de weer her stelde John Lamping op een 13-8 voorsprong en leek Heeten aange slagen. Holten verslapte ten on rechte in de verdediging en zag Heeten door enkele break outs te rugkomen tot 16-14. In de laatste 5 minuten kwam Holten terug op het niveau van het begin van de wed strijd en kon de voorsprong weer uitgebouwd worden tot de verdien de 18-14 winst. Scores: Nico Vorst 6, John Lamping 5, Meino v. Beek 4, Johan Plantinga 2, Jan v.d. Hoff 1. De dames senioren speelden uit tegen ABS. Tot de rust gaven de gastvrouwen de toon aan. Door veel balverlies kwam ABS bij rust op een 3-1 voorsprong. Na rust werd Holten sterker en kwamen de da mes door onder meer 3 treffers van Jeanet Nijland naast ABS. In de slotfase drukte Holten als nog door en werden ondanks de slordige wedstrijd toch de 2 punten gepakt met een 5-7 overwinning. Scores: Jeanet Nijland 3, Mini v. Munster 2, Janneke Nijenhuis, Erna Aaltink 1. De dames junioren hadden ook tegen Lettele de nodige problemen. Vooral verdedigend vielen er te vaak gaten waar door de Lettele- aanval goed gebruik van werd ge- ken. Holten begon daardoor onrus tig te spelen en liet verdedigend steken vallen. Daardoor kon Wese- pe ruim niet 9-5 winnen. Holten-V&K De heren senioren van Holten spelen zondag a.s. tegen V&K uit Twello. De tegenstander is geen on bekende voor Holten omdat ook in het verleden al menige wedstrijd is gespeeld. Gezien de huidige com petitie moet Holten toch zeker kan sen hebben. Met de hopelijk weer ruim aanwezige toeschouwers moet Holten ook de 5e wedstrijd van de zaalcompetitie in winst kun nen omzetten. Holten-V&K om 14.10 in Sport hal 't Mossink. Onvoldoende schotvaardigheid ty peert het spel van Blauw Wit gedu rende de laatste weken. Na 2 nederla gen in successie kon de uitwedstrijd tegen MW '69 opnieuw niet tot de volle winst leiden. Eerst in de slotfase wisten de Holtenaren de halve winst veilig te stellen. In het team van Blauw Wit stond Andries van Iperen, hersteld van een liesblessure, weer in de basis waardoor Henri Thalen op de reser vebank moest plaats nemen. Daar naast ontbrak Richard Beldman, die weer last had van een oude teenblessure. Zijn plaats werd inge nomen door André Stam. Deze wijzigingen leken geenszins verzwakkingen, want van meet af aan dicteerde Blauw Wit het spel. De MW-ers, getraind door oud- Blauw Wit trainer Gerrit Willems, beperkten zich tot verdedigen. In de 9e minuut hadden de gas ten de eerste goede kans, maar midvoor Gerrit Stam kopte de voorzet van naamgenoot Johan over het doel. Blauw Wit bleef een groot veldo- verwicht ten toon spreiden, maar door te weinig tempo en doortas tendheid kregen de gastheren steeds weer gelegenheid corrige rend op te treden. Aan de andere kant bleken uit vallen via de zeer getructe linksbui ten Hazelhorst. zeer gevaarlijk. Rechtsback Henri Stam kon zijn .directe tegenstander geen moment uit het oog verliezen, zonder zijn ploeg in de problemen te zien ra ken. In de 30e minuut zagen de talrij ke Blauw Wit-aanhangers hoe een strakke voorzet van Gerald Stam door rechtsbuiten Joh. Stam rake lings naast werd geschoten en Hans Stam accentueerde 1 minuut later het Holtense overwicht met een knap schot dat de MW-keeper keurig pareerde. In de 42e minuut kon een MW- uitval slechts door middel van een overtreding worden gestopt. De toegekende vrije schop ging via de Blauw Wit-muur naast. Na de her vatting aanvankelijk een beter spe lend MW, maar langzamerhand kregen de gasten weer een veldo- verwicht en zetten het doel van de thuisclub onder druk. In de 62e minuut ontstond uit een hoekschop een scrimmage in het MW-doelgebied, maar gescoord werd er niet. Ook niet door Gerrit Stam die, in de 68e minuut, uit een hoekschop van Harry Kolkman, net naast kop te. In de 69e minuut kwam Blauw Wit goed weg, toen Ed van Dijk twee keer moest ingrijpen in zeer netelige situaties, maar in dezelfde periode wisten ook de Blauw Wit- door de Holtense verdedigers on voldoende werd geneutraliseerd en de bal laag langs Van Dijk wérd in geschoten (1-0). Opnieuw dreigde een onverdien de nederlaag na een groot over wicht in de wedstrijd. Wanhopig trok Blauw Wit naar voren en MW verdedigde met han den en voeten. In de 82e minuut leverde dit offensief succes op. Scheidsrechter Hannenberg kende de bezoekers een vrije trap toe die door Hans Stam van 18 meter steenhard langs de muur in de be nedenhoek werd geknald (1-1). Blauw Wit rook nu de volle winst maar had het geluk niet aan zijn kant bij enige goede schoten van Hans en Henri Stam. Aan de andere kant stona vrou- voorwaartsen goede kansen niet te we Fortuna de Blauw Wit verdedi- benutten. Dat lukte MW wel in de 75e mi nuut toen een snelle tegenaanval mense schakers hebben het gewe ten! Zo kon de tegenstander van Gerrit Stevens al spoedig opgeven omdat hij geen raad wist met de speciale opening die Gerrit geko zen had: de „orang-oetan". Ook de tegenstander van Wim Kees van Rijssen zat maar kort achter het bord. Wim Kees offerde weer eens een aantal stukken om vervolgens de vijandelijke koning midden op het bord mat te zetten. Jan Bel dman veroverde in de loop van de partij een aantal pionnen en won daarna door een van zijn eigen pionnen te laten promoveren. Door een combinatie wist Bertus van Beek een toren tegen een paard te veroveren en daarmee de partij in zijn voordeel te beslissen. Teamlei der Theo van Lindenberg ging ht eindspel met iets betere stelling in, wat hij knap tot winst wist te bren gen. Hans van Oijen had zijn tegen stander in een zo uitzichtloze stel ling gemanoevreerd, dat deze op het eind van de avond de partij maar opgaf. Daarmee was de scha- kes van Het Zwarte Paard een wel zeer „zwarte schaakavond" be zorgd: een nederlaag van 6-0. ging bij toen in de allerlaatste mi nuut Bert Hazelhorst een levens grote kans jammerlijk liet üggen. Door dit gelijkspel bedraagt de achterstand op koploper Dene kamp inmiddels 5 punten en kun nen de Holtenaren voorlopig in de „wachtkamer" plaatsnemen. Voor saterdag a..s. staat een vriend- chappelijke wedstrijd tegen Enter Vooruit 2 op het programma. Aan vang 12.45 uur (kwart voor één). Stand kopgroep: Denekamp 12- 20; ASV 12-19; Sportlust 11-15; Blauw Wit 12-15; Daarle 12-15; Eversberg 11-14. Badminton 23-11 Heino 1-Holten 4 23-11 Staphorst 2-Holten 5 Handbal Za. 23-11: Al thuis tegen HHZD om 12.00. A2 uit tegen Achilles om 10.00. Ver trek 8.45. BI uit tegen IJsselstars om 9.45. Vertrek 8.45. JA1 uit tegen Achilles om 10.45. Vertrek 9.30. Cl uit tegen ABS (Deventer!) om 12.00. Vertrek 11.00. Zo. 24-11: Dames junioren uit tegen Kwiek om 9.00. Vertrek 8.15. Dames senioren vrij. Heren senioren thuis tegen V&K om 14.10. Blauw Wit Senioren: Blauw Wit I-Enter Vooruit 2 12.45 u. Blauw Wit 2-Kloosterhaar 312.45 u. ASV 2-Blauw Wit 3 12.30 u. Vjll.30 u. Blauw Wit 5-Excelsior 9 12.45 u. Blauw Wit 9-DES 9 2.30 u. Junioren: Blauw Wit Al-PH Al 2.30 u. Blauw Wit Bl-SWN B 2.30 u. SWN C2-Blauw Wit Cl 11.00 u. V. Pupillen: Blauw Wit 1-SOS Dl 10.00 u. Blauw Wit E2-Eversberg El 10.00 u. Blauw Wit Fl-SWN F2 10.00 u. Dames: Blauw Wit meisjes-Sportlust Vroomshoop 11.00 u. Blauw Wit 4, 6, 7, 8 junioren A2 en B2 en pupillen El zijn vrij. SV Holten Senioren: Rigtersbleek 1-Holten 1 14.00 u. V. 12.30 u. AchillesT2 5-Holten 3 10.00 u. V. 9.00 u. SOS 4-Holten 7 9.30 u. V. 8.30 u. Holten 11-Haarle 6 9.00 u. Holten 12-De Zweef 12 10.45 u. Holten 13-Enter 11 9.00 u. Holten 2, 4, 5, 6, 8, 9 en 10 zijn vrij. Junioren: Holten Al-Excelsior Al 2.30 u. Hulz. Boys Al-Holten A2 2.30 u. V. 1.30 u. Haarle A2-Holten A31.00 u. V. 12.15 u. Holten Bl-Tukkers BI 2.30 u. Holten B2-Blauw Wit B2 1.00 u. Excelsior C 1-Holten Cl 1.15 u. V. 12.30 u. Holten C2-RKSV Cl 1.00 u. Pupillen: Holten Dl-Omhoog Dl 10.00 u. Holten D2-DES D2 11.00 u. Vesos D 1-Holten D3 10.00 u. V. 9.15 u. Holten El is vrij. Holten E2-SOS E2 11.00 u. Holten E3-Hector El 11.00 u. RKSV Fl-Holten F110.00 u. V. 9.30 u. De Zweef F4-Holten F2 10.30 u. V 10.00 u. Programma sporthal 't Mossink voor de week van 23 november tot en met 29 november 1985 Zaterdag 10.00-12.00 hockeyclub Holten 12.00-13.30 N.H.V. 20.00-21.00 zaalvoetbalteam Hol- terbroek Zondag 12.00-15.15 N.H.V. Maandag 08.10-15.30 16.30-18.00 18.30-23.00 Dinsdag 08.10-15.30 16.45-22.15 22.15-23.15 Woensdag 08.10-15.30 16.00-18.00 18.30-22.30 scholengemeenschap gemeentepersoneel badmintonclub Holten scholengemeenschap Mintonette Blauw-Wit scholengemeenschap hockeyclub Holten badmintonclub Holten Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.30 s.v. Holten, All Stars Instruktielokaal: 19.00-20.30 Schei- degger Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.00 hockeyclub Holten 19.45-23.00 Mintonette Het herenteam van Twenhaars- 0_—Dw. veld heeft de competitiewedstrijd maakt. Aanvallend trof Holten een tegen Heidelberg in Bome pas in de goed op dreef zijnde keepster die laatste fase winnend af te sluiten. menig goed schot van de Holtense aanval goed verwerkte. Zo is te ver klaren dat na een 5-2 ruststand de wedstrijd met 10-3 verloren ging. Jeugd Adspiranten A2 won! In de uit- A1 in de eerste minuut zag het team van Heidelberg kans om te scoren, maar direct daarna zag Edwin Ste- gehuis zij kans schoon en maakte de gelijkmaker. Anton Aarsen kreeg even later een mooie bal aan gespeeld en scoorde, terwijl nog- wedstrijd tegen Pacelli werd vooral maals Edwin vlak voor het eind van de eerste periode er 1-3 van maakte. Na de start van de tweede perio de verhoogde Wilco van de Noort de stand en nadat Heidelberg in de fout ging kreeg Wilco de bal weer mooi aangespeeld en scoorde voor de tweede Twenhaarsveld, doch de goed op de break out gespeeld. Mede daardoor werd met 6-4 en ver diende winst door het hardwerken de team behaald. BI speelde uit tegen Wesepe. Na een goede start bleek de wisseling van keepsters niet ideaal uit te pak- Holtenaren bleven erg rustig onder de verhoogden de stand tot 2-6. In de derde periode kwam Heildel- berg verrassend terug. Het bleef aanvallen en verdedigde zich tot het uiterste en wisten hun kansen goed te benutten. In de vierde en laatste periode zette Heidelberg door en scoorde nog tweemaal, ter wijl Anton Aarsen voor Twenhaars veld doelpuntte. In de slotfase, an- derhalfve minuut voor het eind kre gen de Holtenaren weer vat op het spel. Eerste zag Peter Boer kans de score te verhogen en aan het eind maakte Anton Aarsen de wedstrijd af. De eindstand was 5-10 in het voordel van Twenhaarsveld. Het damesteam mocht het ope nen tegen Maarkei in het Ravijn te Nijverdal. Zij moesten gelijk al een tegengoal incasseren. In de tweede en de periode werd de achterstand nog eens verhoogd tot vier tegen nul, maar tegen het eind van de der de treffer voor Holten. In de vierde en laatste periode kreeg Irma Arf- man de bal aangespeeld en maakte de tweede goal voor Holten. Vlak voor het eind ontnam een Holtende verdedigster door snel ingrijpen Maarkei en doelpunt maar zij kreeg wel een strafworp tegen. Groot was de vreugde voor de Holtense ploeg toen Maarkei deze strafworp mist te. In de laatste seconde maakte Maarkei de wedstrijd af met 5-2 in hun voordeel. Markelöer Wim Vleerkate heeft zondagmiddag de laatste puzzelrit seizoen 1985 van de MAC „De Hol- tenberg" gewonnen. De rit van plm. 40 kilometer die door de clubleden Jan en Henk Paalman en Fré Schippers binnen de gemeente was uitgezet voldeed helemaal aan de verwachtingen van de deelnemers. Goed en gezellig! De uitslag: A-klasse: 1. W. Vleerkate, Markelo, 71; 2. H. Oolbekking, Holten, 75; 3. J. Mennink, Ruurlo 93. C-klasse: 1. H. Mooiweer, Holten, 168; 2. G. Agterkamp, Holten, 171: 3. Johan van Bruggen, Holten 203; 4. G. J. Teesink, Nijverdal, 219. D-klasse: 1. M. Deten, Holten, 119; 2. J. D. Vincent, Holten, 223; 3. A. Mooiweer, Holten, 234. Wevers uit Holten puzzelde 368 punten bij elkaar en werd de onbet wiste winnaar van de poedelprijs. (Achter de plaatsnamen de behaal de punten). Bij wedstrijden om het clubkam pioenschap van de Biljartbond „Ons Genoegen" waren de resulta ten van de Holtense clubs als volgt: Hoofdklasse: Spekhorst-café Jan sen 6-2. De beste partijen kwamen op naam van A. Korbeld (Budde) met 195-9-54-21.67 en A. Alberts (café Jansen) met 150-12-51-11.50. Overgangsklasse: OBK-Kalfster- man 4-4. Voor de beste partij teken de Henny Jalving (Kalfsterman) met 90-16-15-5.63. Eerste klasse: VUshoek-Royal 8-0. Jansen 2-Ten berge 6-2. Beste par- tiien van B. Wessels (OBK) met 80- 13-23-6.15, H. Koenderink (BVW) met 75-18-16-4.17 en H. W. van Brus sel (café Jansen 2) met 65-16-22- 4.06. Tweede klasse: Kalfsterman 2- BVW 2 6-2. Beste partijen van J. Stokman (Praathuis) 65-17-10-3.82. H. Bekkemens (Kalfsterman 2) met 55-20-18-2.75. Hoogste teamgemid delde Kalfstemran 2 met 2.39. Derde klasse A: Kalfsterman 3- HBC 2 8-0. Café Jansen 3-Koedijk 2 4-4. Derde klasse B: Driehoek 3-café Jansen 4 5-3. Kalfsterman 4-Praat- huis 2 4-4. KNIPTIP "Mens en dier op foto en dia" is een praktische fotogids. te bestellen bij uw fotohandelaar of door f 5,50 (incl. porto) over te maken op giro 338 van de Stich ting Amateur fotografie in Amsterdam.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 9