H2 Bergruitertjes in Markelo onderuit Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Geef uw kerstkaarten ©sa eigen gezicht STUKKER VOORDELIG WINKELEN? KIJK IN UI WEEKBLAD Biljarten Kerstconcert SENSOREN Blauw Wit ontvangt Eversberg Derde prijs voor Sandra Bingo-avond Blauw Wit Diergaard '85 in Evenementenhal Huissleutels Autosleutels PUPILLEN Zestien plus kaderweekend Playback in het Trefpunt Koffieochtend TE KOOP TE KOOP GEVRAAGD: A.S. WOENSDAG JeugdspaarWoensdag bii de Rabobank in Holten Laat nu van een ieuke foto, (kinder-)tekening of collage 'n originele wenskaart maken. Loop even bij ons binnen en ontdek de mogelijkheden en de verrassend lage prijzen. FOTO VIDEO GRAMM0 L/W1NJ_>X^I\L»/\U INUVUMÖtK IVdO 11C/L, 1 LilO 111CU VV OObAU 11 Aan de Provinciale Kampioen schappen Samengestelde Wedstrij den in Markelo hadden zich bij de Voorselectie 6 C/D en 2 A/B combi naties weten te plaatsen bij de to taal 76 individueel startgerechtig den. Het 3100 meter lange par cours, grotendeels uitgezet op het heuvelachtige moto-cross terrein op en rond de Herikerberg telde 23 hindemissen. Al met al een entou rage geschikt voor een kampioens wedstrijd die door de P. C. „Marke lo" perfect werd georganiseerd. Voor vele combinaties bleek het Enter Vooruit 6-Blauw Wit 4 (0-2) Het vierde heeft de eerste compe titiehelft afgesloten met een keuri ge 0-2 zege bij de 6e editie van EV. Door deze overwinning hebben de Blauwwitters de onderste regionen wat kunnen verlaten. Met 9 punten uit 10 wedstrijden hebben ze nu aansluiting met de middenmoot. Tegen het eveneens laag geklas seerde EV 6 was Blauw Wit duide lijk de betere ploeg. Voor de rust werd dat tot uitddrukking ge bracht in twee goede treffers van Heite Dommerholt en Harry Sjoers. Na de pauze probeerde EV Zaterdag a.s. ontvangt Blauw Wit, indien de weersomstandighe den voetbal toelaten, het Nijverdal- se Eversberg. De gasten speelden enige jaren in de 4e klasse KNVB, maar zijn nu aan hun tweede seizoen in de TVB bezig. Dat ze een geduchte tegen stander zullen zijn, blijkt uit hun plaats op de ranglijst: 4de met evenveel verliespunten als Blauw Wit. Willen de Holtenaren een rol blijven spelen in deze competitie dan zal er na de nederlaag in Dene kamp gewonnen moeten worden. Dit zal extra moeilijk worden nu André Schuppert, wegens een baan elders, binnenkort de club zal ver laten. Aan trainer Henk Mennegat de bepaald niet makkelijke opgave, samen met de nieuwe leider Fred Hulleman, dit probleem adequaat op te lossen. De wedstrijdbal voor deze wedstrijd zal worden aangebo den door eetcafé-snackbar 't Kla vier. De wedstrijd, die begint om half drie, zal worden geleid door ar biter Brunsman. Op de „Samengestelde wed strijd" te Barchem (dressuurcross- country en springen) heeft Sandra Dieperink met „Amber" de derde prijs gewonnen (106 punten). Pas cal Betten met „Prinses" plaatste zich als zesde. Ingrid van Dijk pres teerde zeer verdienstelijk in de springcompetitie van de Senioren club Twenthe. Haar paard „San- der" ging in de 1 e ronde en de barra ge (op tijd) foutloos rond en dat be tekende de derde prijs. Herman Lo- deweges behaalde met „Cococabana" op de dressuurwed- strijden van de „hooleeruiters" in Almelo in de klasse B de 4e prijs met 123 punten. Sandra Dieperink nam zondag 3 november met „Amber" deel aan de „samengestelde" van de N.B.V.R. te Nunspeet. Zij eindigde zowel in Ml en M2 met grote voor sprong als eerste. In de dressuur klasse LI was de tweede prijs voor Ingrid van Dijk met „Sonate". De Activiteiten-commissie van de ZW Blauw Wit organiseert vrij dag 15 november om 20.00 uur in het clubhuis 't Vletgoor weer een grandioze bingo-avond. Deelname staat open voor iederen, dus ook voorniet-leden. Het inleggeld bedraagt f7,50 p. persoon en hiervoor speelt men de hele avond mee om één of meer van de vele te winnen prijzen die be staan uit vlees, gebak, krentebrood etc. De commissie presenteert gra tis koffie en hartige hapjes. In verband met het aankopen van de prijzen is opgave vooraf noodzakelijk. Dit kan op de deelne merslijst in het clubgebouw (vóór 10 november) of telefonisch 6 33 48 (D. Beldman). het wel, maar de Blauwwitverdedi- ging, waarin vooral de beide backs Ger Piek en Jan Kors een goede partij speelden, wist de „nul" vast te houden. Ook invaller-keeper Jan Koning was voor de Entemaren een bekwame sta-in-de-weg. Blauw Wit had met counters nog diverse mogelijkheden doch door onnauw keurig spel bleven verdere treffers uit. Een verdiende overwinning in een niet al te beste wedstrijd. Op zaterdag 9 en zondag 10 no vember wordt in de Evenementen hal in Bome Diergaard 1985 gehou den. Het evenement kwam tot stand door samenwerking van de Bomse dierenvereniging BPKV en de bloemenvereniging Floralia, zo dat er naast dieren ook bijzonder veel bloemen te zien zijn. In de kinderboerderij zijn dwerg geiten, pony's, kippen en konijnen te zien. Zowel op zaterdag als zon dag wordt een geitenkeuring ge houden. Zondagmiddag om 12.00 uur begint een mini-ponykeuring. Tevens is er een grote geiten-melk- wedstrijd. In de diverse aquaria zijn allerlei soorten vissen te bekij ken en op de kleindierenshow zijn ruim zevenhonderd dieren te be wonderen. Diergaard 1985 is geopend op za terdag 9 en zondag 10 november van 10.00 tot 18.00 uur. De entree bedraagt f4,- per persoon. Kinde ren tot twaalf jaar gratis en 65-plus- sers f 2,- per persoon. Bij de wedstrijden om het kam pioenschap van de Biljartbond „Ons Genoegen" presteerden de Holtense clubs als volgt: Hoofdklasse: Lierinck-café Jansen 1-7. Overgangsklasse: 't Witte Hoes- Kalfsterman 7-1. Eerste klasse: Vlishoek-Schoen- maker 2 4-4; café Jansen 2-BVW 2-6. Tweede klasse: Kalfsterman 2- Haarierberg 2 8-0. Klasse 3A: Kalfsterman 3-de Ton ne 3 44; café Jansen 3-BCOG 2 44. Klasse 3B: HBC 3-café Jansen 4 2-6; 't Witte Hoes 2-Kalfsterman 4 6-2. Standen Hoofdklasse: B.C. Nijverdal 34 p.; Spekhorst 32 p.; Driehoek 30 p.; café Jansen 29 p.; Budde 25 p. Overgangsklasse: Sporthal 32 p.; Parkgebouw 32 p.; "t Witte Hoes 32 p.; H.B.C. 31 p.; K.O.T. 2 29 p.; O.B.K. 27 p.; Kalfsterman 25 p. Eerste klasse: BCOG 40 p.; Bol- scher 2 33 p.; Ten Berge 26 p.; B.V.W. 26 p.; 't Haantje 25 p.; café Jansen 2 25 p.; Driehoek 2 23 p.; O.B.K. 2 21 p.; Vlishoek 20 p. Tweede klasse: 1. Poppe 2 36 p.; 2. Budde 2 32 p.; 3. Kalfsterman 2 32 p. Tweede klasse 3A: 1. Kalfsterman 330 p. Tweede klasse 3B: 9. Kalfsterman 418 p.; 10. café Jansen 18 p. Constantijnstraat 21-23 Nijverdal Huub Brands met „Maasdal-Coy" een eervolle 4e plaats met 116.8 strafp., Sandra Holl werd met „Snorrewind" 9e met 154 straff), (aantal strafpunten incl. 60 „regle mentaire" min-punten). Het kam pioenschap werd beslist op 4 onder delen t.w. cross, wegparcours, dres suur en springen. parcours met o.a. 4 waterpartijen en 4 keer een steile klim en afdelin gen te zwaar. In totaal zagen 27 combinaties, waaronder 4 van de „Bergruitertjes", geen kans om de zware klus af te maken. Individueel kampioene van Overijssel werd Esther Graven met „High Society" met 65 strafpunten van de P.C. „Markelo". De 22ste plaats was voor Marie Elise Dolle- kamp met „Prinses Sonja" (118 straff).). Liesbeth Müller met „Pol ly" (152.8 strafp.) werd 35ste. In de categorie A/B behaalde D.V. op maandagavond 23 de cember a.s. zal er in „de Kandelaar" te Holten een „kerstconcert" voor jong en oud worden gehouden. Me dewerkenden die avond zijn: Jaffo Gate Quartet, Charles Groot, Aad Peters, Inge Brück, Ben Wiesje Hoekendijk, Design en Albino Montisci. Dit concert begint om 19.30 uur en zal pl.m. 22.00 uur afge lopen zijn (incl. pauze), zodat aan jong en oud zoveel mogelijk is ge dacht. Nadere informatie volgt uiter aard via regionale en plaatselijke kranten, radio, etc. DeZweef El-Holten El Onder barre weersomstandighe den vertrok Holten El toch naar De Zweef in Nijverdal. In de eerste helft twee gelijkwaardige ploegen met aan beide zijden enkele goede kansen. Ruststand 0-0. Direct na rust scoorde De Zweef een ietwat gelukkig doelpunt. Holten kwam hierna beter in hun spel en zette De Zweef met de rug tegen de muur. Dit resulteerde al vrij snel in de ge lijkmaker, na een prachtige solo 1- 1. Holten probeerde nog van alles, maar De Zweef hield de stand in evenwicht. Jammer genoeg lukte het Holten niet de verdiende treffer te scoren. Eindstand 1-1. Met dit resultaat bereikte Holten El een tweede plaats in hun eind klassering! Op 15 november aanstaande or ganiseert de kleine ELV in het Tref punt te Espelo een playbackshow. De toegang bedraagt f2,50; kinde ren tot 10 jaar gratis. Evenals andere jaren organiseert het Jongeren-vormingscentrum en het jeugdwerkburo „Olde Vechte" een kaderweekend voor 16+-groe- pen, zoals sozen en Geref. jeugdvere nigingen. Men doet dit omdat men weet dat het geen kleinigheid is om een 16+-groep goed te besturen. Er zijn enorm veel dingen waar aan je moet denken en net zoveel zaken die je moet beheersen waar bij je dan ook nog moet proberen om het iedereen naar de zin te maken, terwijl je weet dat er zoveel hoofden als zinnen zijn. Alles bij elkaar opgeteld lijkt het besturen een practisch onbegon nen werk. Ook in dit weekend valt niet alles te leren, bovendien moet de ideale bestuurder nog gevonden worden. In dit weekend komen o.a. aan de orde Hoe maak je beleid, Hoe con curreer je, gebruik van video en film in de groep, publiciteit, leden werving, etc. Daarnaast is het erg nuttig om onderling ervaringen uit te wisse len. Het hangt van de belangstel ling af aan hoeveel zaken aandacht kan worden besteed. Voor verdere informatie over het weekend van 16 en 17 november kan de jeugd te recht bij de „Olde Vechte", Zeeser- weg 12 in Ommen, tel. 05291-19 63. De leden van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Dijker- hoek hielden op 31 oktober een kof fieochtend. Jannie Stevens opende de bijeenkomst als vervangster van de presidente en vice-presidente die naar Zwolle waren voor een pre sidente-dag. „Ooit gedacht over macht?" was het thema waarover de dames discussieerden onder lei ding van Trudi Koelemay-Abspoel. Wat is macht? Wie heeft macht? Willen vrouwen macht? waren en kele van de gesprekspunten waaro ver in kleine groepjes werd gedis cussieerd. Tot slot kreeg iedereen een stencil mee, geschreven door Maya Bouma getiteld „Een stukje macht". RUSSEN, Hagslagen 163 Zeer goed onderhouden luxe semi-bungalow met garage (7x3.50 m) en 700 m2 grond. Ind.: hal met luxe open trap naar verdieping, toilet, hobby- c.q. slaapkamer met plavuizen en schoonmet- selwerk, woonkamer (9x4.75 m) met open haard, keuken (4x2.50) met Rational massief eiken inbouw- keuken. Verd.: ruime overloop, 3 ruime slaapkamers waarvan één met groot balkon, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en wastafels. De woning is geheel geïsoleerd en voorzien van c.v. Prachtig aan gelegde tuin met zonneterras op zuidzijde. Prijs en aanvaarding in overleg. RUSSEN, Kattenhaarsweg 78 Onder architectuur gebouwde semi-bungalow met ruime garage voor 2 auto's. Ind.: hal met vide, woonkamer (ca. 50 m2) met plavui zen, open haard en schuifpui, gedeeltelijk open keuken met eiken inbouwkeuken (Poggenpohl met o.a. oven, vaatwasser, koelkast en kookplaat), studeerkamer en toilet. Verd.: overloop, 3 slaapkmers waarvan één met een ruim balkon, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche en wastafel. De woning is geheel onderkelderd met o.a. kantoor, speelkamer, grote hobbyruimte en wijnkelder. Zeer gunstig gesitueerde achtertuin opzuidwesten met zonneterras, vijverpartij en buiten open haard. Bouwjaar 1978. Optimale isola tievoorzieningen. Centrale verwarming. Perceelsopp. 520 m2. Vraagprijs f 246.000.- k.k. RUSSEN, Enterstraat 140 Vrijstaand woonhuis met garage en c.v. Perceelsopp. 645 m2. Ind.: hal, toilet, kelder ^QG,\A'-onkamer met open haard, achterka O0W^en, bijkeuken. Verd.: over loop, douche, 4s.oapkamers. Vlizotrap naar bevloerde zolder met beschoten kap. Betonnen garage. Ruime tuin op zuiden. Prijs n.o.t.k. RUSSEN, Tabaksgaarden 25 Een in verbouw zijnde vrijstaande woning met stenen berging. Ind.: hal, woonkamer, keuken, douche, toilet, portaal, kelder en slaapkamer. Verd.: overloop, 4 slaapkamers en toilet. Een goedgekeurde tekening voor de verbou wing is aanwezig. Vraagprijs f 79.000.- k.k. RUSSEN Wierdensestraat/Weverstraat Nieuwbouw: twee onder één kap woningen met Ind.: hal,toilet, L-vormige woonkamer, keuken. Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer. Vaste trap naar 2e verdieping met open bergzolder. Premie-C subsidie f 6.500.- belastingvrij. Koopsom f 133.930.- vrij op naam. RUSSEN, „Smittenbelt" Nieuwbouw: 4 senior-woningen met garage. Ind.: hal, al, toilet, badkamer, slaapkamer, keuken, L- vormige woonkamer. Verd.: overloop, 2 slaapkamers. Premie-C subsidie f 6.500.- belastingvrij. Koopsom f 139.985.- vrij op naam. RUSSEN, Hangerad 24 Helft van dubbel woonhuis gelegen aan woonerf. Ind.: hal, woonkamer, keuken, slaapkamer, achteren tree en toilet. Verd.: overloop, 2 slaapkamers. Aan vaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. RUSSEN, Ter Maatstraat 32 Hoekwoning met premie-B subsidie (5 x f 5.000.-) en garage. Ind.: hal, ruime woonkamer met leeltelijk open keu ken, portaal, toilet en h^nG^1 overlooP< ruime badkamer, 3 slat o^vNVaste trap naar 2e verdie ping met mogelij ./.eid voor 4e slaapkmer. Luchtver- warming. Optimale isolatievoorzieningen. Koopsommen f 139.900.- vrij op naam. RUSSEN Past. Petersstraat 81 Aan de rand van Rijssen gelegen semi-bungalow met blijvend vrij uitzicht over landerijen. Perceelsopp. 442 m2. De woning is onder architectuur gebouwd en voor zien van onderhoudsarme materialen. Ind.: ruime hal met Noorse leien en garderobenis, toi let, ruime L-vormige woonkamer met open haard, eet- keuken met Poggenpohl inbouwkeuken (o.a. oven, kookplaat, koel-/vrieskast), bijkeuken met plavuizen en ruime aangebouwde garage/berging. Verd.: ruime overloop, 4 slaapkamers, waarvan 3 met balkon, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet en 2 wastafels. Ruime bergruimte boven garage te bereiken via slaapkamer. Gedeeltelijk bevloerde zolder. Tuin met zonneterras voorzien van plavuizen, op het zuiden. Aanvaarding en prijs n.o.t.k. RUSSEN, Gr. Ottostraat 52 Winkelruimte met bovenwonina-ipd.: winkel: bega ne grond 185 m2 Ind. bovenwoni yC*?, ioiiet, douche, woonkamer, keuken en 3 slaapkamers. Centrale verwarming. Prijs n.o.t.k. RUSSEN, Haarstraat 93 Halfvrijstaand woonhuis welke gedeeltelijk is ver bouwd. Ind.: hal, toilet, keuken en woonkamer. Verd.: over loop, douche en 3 slaapkamers. Ruime tuin. Vraagprijs f 49.000.- k.k. RUSSEN, R. Etosmastraat 106 Hoekwoning met premie-B subsidie 5 x f 5.000.- en garage. «irf Ind.hal, ruimewoonk=^/Q^Vdeeite,'ikopen keu ken, portaal, toilet^^.Vgmg. Verd.: overloop, ruime badkamer, 3 slaapxamers. Vaste trap naar 2e verdie ping met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Luchtver- warming. De woning is optimaal geïsoleerd. Koopsom f 142.900.- vrij op naam. RUSSEN, Oosterhofweg 39a Halfvrijstaande woning met c.v. en 249 m2 grond. Mo gelijkheid voor garage. Ind.: hal, toilet, keuken, kelder, berging, woonkamer en woonkeuken. Verd.: overloop douche, 4 slaapka mers. Vlizotrap naar zolder met onderschoten kap. Prijs n.o.t.k. RUSSEN, Hagslagen 180 Goed onderhouden tussenwoning met berging en c.v. Bouwjaar 1977. Ind.: hal, toilet, keuken en woonkamer met parket vloer. Verd.: overloop, badkamer en 3 slaapkamers. Vraagprijs f 88.000,- k.k. RUSSEN, Lindeniaan 32 Zeer goed onderhouden tussenwoning met berging en c.v. Ind.hal, toilet, woonkamer met zitkuil, parket en open haard, ruime open keuken. Verd.overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aparte douche. Vaste trap naar 2e verdie ping met overloop en 4e slaapkamer. Vraagprijs f 115.000.- k.k. RUSSEN, Holtentorensweg 36 Woonhuis, type twee onder één kap met garage, berging en c.v. Ind.: hal, toilet, kelder, keuken, woonkamer, achteren tree, badkamer met ligbad en toilet. Verd.: overloop, douche en 3 slaapkamers waarvan één met balkon. Vaste trap naar 2e verdieping met slaapkamer. Per ceelsopp. 307 m2. Prijs n.o.t.k. HOLTEN, Holterbergweg 3 Prachtig gesitueerde semi-bungalow met garage ge legen op „De Holterberg". Perceelsoppervlakte ca. 5000 m2. Ind.: hal, berging, douche, toilet, woonkamer met parketvloer (ca. 30 m2), keuken en 3 slaapkamers. Bouwjaar 1960. Prijs n.o.t.k. HOLTEN, Kolweg Nieuwbouw: twee onder één kap woning met garage en 225 m2 grond. Premie-B subsidie 2 x f 5000.-. Ind. hal, ruime woonkamer met gedeeltelijk open keu ken, bijkeuken en toilet. Verd.: overloop, 3 slaapka mers en ruime badkamer. Vaste trap naar 2e verdie ping met mogelijkheid voor slaapkamer. Koopsom f 153.800.- vrij op naam. HOLTEN, Kolweg Nieuwbouw: hoekwoning met garage en 225 m grond. Premie-B subsidie 4 x Ind.: hal, toilet, met gedeeltelijk open keuken, bijl \|PVVerd.: overloop, 3 slaapka mers en ruime baokamer. Vaste trap naar 2e verdie ping met open bergzolder. Koopsom f 148.500.- vrij op naam. HOLTEN, Helhuizerweg 15 Landelijk gelegen semi-bungalow met bijgebouwen welke verhuurd zijn. Perceelsopp. 4655 m2. Ind.: hal, woonkamer met open haard en parketvloer, luxeeiken inbouwkeuken,slaapkamer, berging. Verd.: overloop, luxe badkamer, 2 slaapkamers. Prijs en aanvaarding in overleg. HOLTEN, Valkenweg 14 Prachtig gelegen bungalow met garage/berging en 4000 m2 grond. Ind.: entree, toilet, woonkamer m. open haard en par ketvloer, open keuken, achterentree, 3 slaapkamers, douche. Centrale verwarming. Prijs n.o.t.k. HOLTEN, Winkelbergweg 3 Zeer goed onderhouden stenen recreatiebungalow met schuur en 1000 m2 grond. Ind.: hal, woonkamer, keuken, 3slaapkamers, douche en toilet. Verwarming d.m.v. gaskachels. Gedeeltelijk tharmopane beglazing. Overnme inboedel is mogelijk. Spoedig te aanvaarden. Vraagprijs f 79.000.- k.k. WONINGEN in de prijsklasse tot f 130.000.-. H. Stukker, makelaar/taxateur onroerende goederen Enterstraat 30 - 7461 CJ Rijssen Telefoon 05480-1 52 90. Dorpsstraat 39 Holten.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 11