ili J zoetbrood Resultaten s.v. Holten Resultaten Blauw Wit Eervolle plaats Zwennie Vincent gebr. Donor actie Nierstichting InvoertmanmvZ0deVi"dt Zarh^tkc*Zen u ku" k0fhe^vP°o?^Z>« UNIEK IN HOLTEN Smullen maar, zoveel als u lust Gegrilde haantjes 22.50 Schnitzel 24,50 Gebakken forel 22.50 palingspecialiteiten de echte groenteman Badminton kampioenschap Holten noemen. aaree"paarte tangeTv^r u"SfarsJf0»eJcties De mooiste tie, b,neren. »°ffen en de „^e,,de taaiste Wr 6Ven Pa™ e7Stedessms. DinscJ ges loten Donderdags koopavond maarstraat 37. Te/. 05. 05480-12469 Tevens het juiste adres voor recepties, diners en koude buffetten. Nu ook 's Maandags gesloten. Café-Restaurant JeWitte" WEEKENDKOOPJES KNALPRIJZEN BANANEN eerste soort, kilo1.95 HAGELWITTE CHAMPIGNONS bakje 1 .99 GRAPEFRUITS grote, 10 stuks5.95 J^^^^r^ervo/op^vers^gesneden^snyboneo^^J WEEKKOOPJES Maandag WITTE KOOL gesneden, Va kiloO.55 Dinsdag RODE KOOL Q gesneden, V2 kiloIJ.59 Woensdag BIETEN /.q heel kilo.U.ÜïJ Donderdag WORTELTJES geschrapt, heel kiloI .Zö Vrijdag GRAPEFRUITS C OC grote, 10 stuks5.95 Stationsstraat 11 - Holten tel. 6 12 16 ;u UD 2-Holten 2 1-1 Holten 2 trok zondag naar Weer- selo om Utile Dulci te bekampen. Het spel liep niet geheel naar wens en achteraf mochten de Holtenaren blij zijn dat de wedstrijd kon wor den afgesloten op 1-1. Het was Nico Traanman, dit seizoen sterk naar voren gekomen, die de opgelopen achterstand recht trok. Holten 3-Bon. Boys 31-7. Verbijs tering alom. De grootste nederlaag sedert jaren voor het derde team. Niemand was dan ook bereid com mentaar te leveren op deze afgang, al mocht als excuus aangevoerd worden dat men incompleet in de wei kwam. Zondag nieuwe ronde, nieuwe kansen. Almelo 5-Holten 4 0-1. Na 3 gelij ke spelen konden de roodzwarten hun eerste zege in deze nog prille competitie bejubelen. De „harde hand" van de Kleppe mist zijn uit werking niet en dat mag zeker als grootste winstpunt worden be schouwd. Holten 5-RKSV 3 1-1. Holten kon 89 minuten de Rijssenaren van sco ren afhouden. Een blunder van de anders zo betrouwbare „Witte mo tor" bleek fataal, zodat de wed strijd een teleurstellend einde ken de. Sch. Henk Hovenkamp had de wedstrijd prima in handen. Holtenm 6-Hector 7 6-2. De Brands-boys hebben zich zondag volledig gerehabiliteerd van de miskleun van vorige week. Al mag Hector niet direct als de sterkste tegenstander bestempeld worden, het blijft toch een hele toer om 6 doelpunten in 90 min. te fabriceren. De producenten waren: A. v.d. B. 2x, H. v.d. P. 2x en Snoekie Aan stoot 2x. één der nieuwelingen in dit haast vastgeroeste „Gezelschap semi-veteranen". Omhoog 7-Holten 7 1-4. Het 7e mag zich na deze 4e competitieron de nog ongeslagen noemen. Nu hét keepersprobleem lijkt te zijn opge lost gaat men er stevig tegenaan wat uitmondde in een eclatante zege. De Zweef 10-Holten 8 1-1. Holten 8 voelde zich tekort gedaan na 6 kwartier ploeteren. Zeker 2 geheide strafschoppen werden de bezoe kers onthouden door de in Holten zo bekende arbiter Zieleman, die grove charges onvoldoende behan delde. Holten 9-Nijverdal 4 6-1. Holten 9 had zondagmorgen een ware ge daantewisseling ondergaan: de te genvallende prestaties hadden hiertoe wel aanleiding gegeven. Ie dereen was zaterdag vroeg onder de wol gegaan en dat heeft zijn uit werking niet gemist. De Zweef 8-Holtcn 116-1. Al voor de derde week moest de keeper van dit gerenoveerde, roemruchte team 6 keer de bal uit het net vissen. De spreekwoordelijke eer werd wel meegenomen uit Nijverdal. De Zweef 9-Holten 10 2-3. Koplo per De Zweef, waarvan verwacht mocht worden dat deze ploeg de wedstrijd makkelijk kon winnen, werd verrast door een zeer sterk Holten (zonder Johan). De Zweef kwam snel op een 1-0 voorsprong, maar toen Holten gaandeweg het heft in handen nam werd de stand al vrij snel terug gebracht door Bol derjan. Henko nam nummer 2 voor zijn rekening en al kwam de thuis club nog even terug tot 2-2, toch kwam de overwinning in Holtens bezit door opnieuw Aanstoot. Holten 12-Luctor 10 3-5. In een doelpuntrijk gebeuren kwam Hol ten net iets te kort bij de Almeloërs. Maar het feit dat er 3x gescoord werd, een dikwijls terukerend pro bleem bij het twaalfde, geeft de bur ger moed. De jeugdige Kers mikte 2x raak. .Holten 13-SDOL 7 0-5. De groot ste helft was helemaal voor SDOL. De Rust brak aan bij een 0-4 stand. Zelfs de grootste optimististen ge loofden er toen al niet meer in. Het werd uiteindelijk 0-5. De balans op makend na 3 wedstrijden, geeft een negatief beeld te zien. Nul punten en een doelsaldo van 0-18. Op zaterdag 21 en zondag 22 sep tember in Utrecht gehouden „Utrechtse Paarden- en Veedagen" heeft Zwennie Vincent met haar pony „Mark" met het behalen van de vijfde plaats bij het springen in de zware klasse een goede prestatie geleverd. Aan het hippisch evene ment namen op uitnodiging deel de zes beste ruiters van de Kon. Ned. Federatie, de Vereniging Ned. Po nyclubs en de Ned. Katholieke Bond totaal 18 combinaties. Op het concours in Rijssen wer den door Bergruitertjes de volgen de resultaten behaald: Dressuur L2:3e prijs Willy van Cou- verden met „Strawinsky" 126 pun ten. Springen kl. B cat. C: le pr. Frede- rique Oolbekking met „Kenneth". Springen kl. B cat. D: le pr. Lies- beth Müller met „Polly" Springen kl. L cat. D: 4e pr. Jolan- da Bolink met „Rufus". In de week van 19 tot 27 oktober 1985 zal de Nationale Donorweek worden gehouden. In die week zal een actie worden gehouden, gericht op sportief Nederland, met als titel: Donor worden, dat doe je voor elkaar In samenwerking met de Natio nale Sportfederatie zullen alle sportclubs in Nederland worden benaderd, medewerking te verle nen aan de actie. Tijdens de actie week zullen in zovéél mogelijk sportlokalen/kantines een bakje met donor-codicils gereed staan zo dat zoveel mogelijk mensen de kans krijgen een codicil uit te schrijven. Ook in de clubbladen zal aandacht besteed worden aan de donor-actie. Verenigingen en clubs die mee wil len werken aan de actie kunnen zich wenden tot de afdeling Donor werving van de Nierstichting, Rijs- bürgerwèg 10, 2333 AA Leiden, tel. 071-26 38 07 of bij de afdeling Hol ten van de Nierstichting. De Nierstichting doet een drin gend beroep op de sportverenigin gen mee te werken aan de donor werving. Hoe meer codicils, hoe meer mensen geholpen kunnen worden. In de thuiswedstrijd tegen het vijfde van „De Zwaluwen" uit Wier den heeft het vierde de eerste zege behaald in dit seizoen. Blauw Wit had het beste van het spel doch kon dat pas na ruim een half uur spelen in de score tot uitdrukking bren gen. Anton Beldsnijder scoorde uit een voorzet op maat van Bertus Rietberg na een magnifieke aanval over rechts. Na de rust bleef Blauw Wit doorgaan wat resulteerde in nog twee treffers, van Bertus, beide gemaakt uit goed opgezette aan vallen. Het 4e bleef heer en meester en de vraag was in feite hoe groot de overwinning zou uitvallen. SVZW scoorde echter onverwacht 3-1 en toen enkele minuten later door een totaal onnodige treffer de gasten nog terugkwamen tot 3-2 dreigde in de laatste 10 minuten de zege nog in gevaar te komen. Zover kwam het echter niet en een gelijkspel zou gezien de krachtsverhoudingen ook teveel van het goede geweest zijn voor de gasten. Blauw Wit 5-VAbo 2 Een in de eerste helft beter spe lend Vabo wist een 3-0 voorsprong te nemen. Bij een van de doelpun ten raakte keeper Ab geblesseerd, in de rust werd hij vervangen door Bronsvoort. Na de rust een ware schoppartij van Vabo, wat eerst leidde dat Hans er uit ging. hier voor kwam broer Gerard in het veld die na een pas op maat van broer Wim zowaar scoorde. Hierna begon Blauw Wit te drukken, maar de zeer „harde" achterhoede van Vabo wist het met schoppen te voorkomen dat er nog meer doelpunten kwa men. De strafschop wegens hands werd door het vijfde gemist. Hierna werd de baardplet tegen de vlakte gelopen en moest het vijfde met tien man verder. Vabo wist nog één keer te scoren maar dit was. voor het vijfde op dat moment nietrmeer van belang. Tegen een dergelijke onsportieve ploeg te moeten spelen is niet leuk en 't is maar goed dat er weinig clubs zo spelen als Vabo. Blauw Wit 6-SWN 6 Tegen een geroutineerd SWN kwam het zesde er piet aan te pas. Ondanks goed tegenspel kon men niet voorkomen dat het reeds 0-3 bij rust was. Het eerste kwartier na rust werd er door de Nijverdallers maar liefst vier maal gescoord: 0-7. Toch bleef Blauw Wit goed spelen en dat geeft vertrouwen voor de toekomst. In het laatste half uur werd niet meer gescoord, ook het zesde wist niet tot scoren te komen, wat wel verdiend zou zijn geweest. Blauw Wit 8-Excelsior 15 Een wedstrijd die eigenlijk door BI. Wit gewonnen had moeten wor den. In de eerste helft van de wed strijd scoorde Rikus Kremer met een prachtig schot. Kort niema werd het 2-0 door goed samenspel van Ben Giezen en Kees Zuurveld. En toen kwam voor Blauw Wit als nog de ommekeer, binnen enkele minuten wist Excelsior gelijk te maken. Rust 2-2. Na rust verander de aan het spel weinig. Excelsior wist echter de kansen beter te be nutten en kwam voor met 2-3 en zelfs met 2-4. In de loop van de tweede helft wist Appie Nijhuis Renger van Lindenberg goed aan te spelen die de eindstand op 3-4 Deto 9-Blauw Wit 9 Deto scoorde al in de eerste mi nuut 1-0. Het antwoord van he^ ne gende kwam al snel. Het was Gerrit die de gelijkmaker scoorde. Hierna weer een aandringend Deto dat we derom een voorsprong wist te ne men. Na een goede combinatie met Gerrit wist Ben opnieuw gelijk te maken. Deto wist echter nog voor rust uit te lopen naar een 4-2 voor sprong. Het was aan het goede kee pen van Henk te danken dat deze stand tot tien minuten voor tijd ge handhaafd bleef. In de slotfase trof Deto nog 2 keer de roos. Eindstand 6-2. De Badmintinclub Holten nó digt alle inwoners van Holten en haar voorsteden (lees: buurt schappen) uit om zich in te schrijven voor de Holtense Bad mintonkampioenschappen, die gehouden zullen worden op za terdag 26 oktober a.s. De deel- nemers/sters zullen naar stérkte worden ingedeeld. Wie zelf geen racket heeft, kan er een lenen. Spelsoorten: D-E, D-D, G-D. H-E. H-D. Inschrijfgeld: f2.50 per spelsoort. Opgave bij: Heike van't Holt. (tel. 62185).

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 9