Holten en PEC delen de punten Blauw Wit in slotfase naar verdiende winst wSM$\ sporty agenda Riante overwinning Muller/Van Heek y0or Twenhaarsveld f Jeugd BCH geeft goede voorbeeld Holten overklast 7-tal Overwetering met kansloos voor kampioenschap Schakers starten met nipt verlies Einde zomertijd Kijkavond s.v. Holten Nacht om Holten HOLTENS NIEUWSBLAD 771 DONDERDAG a SEPfEMRER 1985 Aangezien in de afdeling van HeNen een oneven aantal teams zijn inge deeld speelt bij toerbeurt één van de clubs een thuis- en uitwedstrijd tegen PEC Zwolle 2. Het team dat het beste resultaat behaald speelt dan het vol gend seizoen een wedstrijd tegen PEC Zwolle. Afgelopen zondag was het de beurt aan Holten Q|p yy fcet, strijd perk te treden tegen de mannen vap de welbekende keeper Piet Schrijvers. In een sportieve wed strijd hebben de clubs de punten gedeeld. In de eerste helft een ge- lijkopgaande wedstrijd waarin zo wel Holten al§ PEC kansen kregen om de score te openen, maar geen van heide teams Wist de kans te be nutten. De rust ging dan ook in met een 0-0 standIn de tweede helft een sterker aanvallend PEC kwam meer onder druk te staan. In de 20e minuut echter mocht Holten een vnje trap nemen. Met een hard schot nam Rene Bannink deze vrije trap en wist voor Holten de score te openen- Holten kwam steeds meer onder druk te staan en in de laatste minuut wist PEC-speler P. de Gunt de gelijkmaker te scoren. Het ver- melden waard is nog, dat Holten met een aantal blessures kampte en Wilco Stevens als voorstopper een uitstekende party op de gras mat legde. Holten doet mee aan PZ- toernooi Holten 1 neemt dit seizoen ook deel aan het Piet Zoomers jubi- leumtoemooi. Een toernooi voor clubs uit de regio, die het komend seizoen een lustrum vieren. Er wor den thuis- en uitwedstrijden ge speeld, Mocht Holten de finale be, reiken dan kunnen de rood-zwar- tep een wedstrijd spelen op de „Adelaarshorst" van de Qo Ahead Eagles- De eerste wedstrijd speelt Holten uit op 2 oktober a.s. tegen dzsv Diuxperio. Sportclub Daarle, thuis altijd een zeer lastige tegenstander, heeft Blauw Wit deze keer niet van de over winning af kunnen houden maar het duurde toch nog vijf minuten voor het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter Jan Dollen voordat André Stam de zege met een onhoud baar schot veilig stelde. Trainer Henk Mennegat, die kon beschikken over hetzelfde team als tegen Markvogels en Drienerlo (4-1 en 2-1 winst) had z'n jongens de wei ingestuurd met de opdracht om met aanvallend voetbal zo snel mo gelijk op voorsprong te komen. De eerste 20 minuten leek het er op dat dit zou lukken en na goede combi naties en bij harde schoten van net buiten de 16 meter Ujn van Hans Stam en Johan Stam en van de kwam onder zware druk te staan. Gelukkig toonde doelman Eddy van Dijk ook nu weer z'n grote klas se. Ook trainer Henk Mennegat had het dreigende gevaar onder kent en hij kwam een paar keer uit de dug-out om z'n mannen aan te sporen tot meer agressie en de „kop er bij te houden", De laatste vijf mi nuten voor rust verstreken onder grote spanning maar het bleef 0-0. Na rust probeerde Blauw Wit, op nieuw het spel naar zich toe te trek- soms mee opgekomen voorstopper ken. Ook trainer Mennegat had de Andries van Iperen had de Daarle- rust blijkbaar goed gedaan. Hij goalie het moeilijk maar hij wist weet dat hü tijdens de wedstrijd in schade te voorkomen. Dit inspi- het „hokje" moet blijven en daar reerde z'n clubgenoten blijkbaar heeft „de Tuunte" uit Enter het wel tot beter spel want Blauw Wit eens moeilijk mee. moest terug. Daarle vqcht verbeten Na een op en neer gaande wed- terug en de Blauw Wit-verdediging, strijd was het in de 70ste minuut die af en toe een steekje liet vallen, dafc Blauw Wit kon juichen toen de „Stam"-voorhoede met Gerrit, Hans en Johan vanaf het midden veld een vlotte combinatie Blauw Wit •Senioren: Blauw Wit 1-Boswinkel 1 2.30 u; Blauw Wit 2-Hulz. Boys 4 12.45 u; Blauw Wit 3-Enter V. 4 2.3Q u.; Ex celsior 6-Blauw Wit 4 2.30 u, V. 1.30 u.; G.F.C. 1-Blauw Wit 5 2.30 u. V. 1.30 u.; Eversberg 3-Rlauw Wit 7 12.30 u. V. 11.30 Ü-; Blauw Wit 8, Oranje Nassau 11 12.45 u; Blauw Wit 9-Hulz. Boys 7 2.30 u.: DES 5- Blauw Wit 6 2.30 u. V. 1.30 u. Junioren: Twenthe A 1-Blauw Wit A1 2.30 u. V. 1,45 u.: Blauw Wit A 2-Holten A 2 12.45 U.; R.V.B. 1- Blauw Wit BI 2,30 uV-1.45 u; SOS B 2-Blauw Wit B 2 2.30 u. V. 1-45 u; Twenthe c 2-BJauw Wit c 111.45 u- V. 11.00 u. Pupillen: Blauw Wit P 1-PES P 1 10.00 y; Markvogels E1-Blauw Wit E1 U .00 u. V, 10,15 u; Blauw Wit E TSVZW Programma sporthal 't Mossink voor de week van 28 september tot en met 4 oktober 1985 Zaterdag 16.00-19.00 Zuethoff 20.00-21.00 Wissink Maandag 08.10-15.30 Scholengemeenschap 16.30-18.00 Gemeentepersoneel 18.00-23.00 Badmintonclub Holten Dinsdag 08.10-15.30 Scholengemeenschap 16.30-22,15 Mintonette 22.15-23.15 Blauw Wit Woensdag O8.10-i5.3Ö Scholengemeenschap 18.30-22.30 Badmintonclub Holten Vrijdag 08.10-15,30 Scholengemeenschap 18.30-23.00 uur Mjntonette E2110.00 u.;R.V.F. 1-BlauwWitFl 11.00 u. V. 10.15 y, Damesvoetbal; Blauw Wit-RKSV 11.00 uur. HOLTEN De eerste volledige competitie- week zit er weer op. Blij verrast zijn we met de overwinningen die werden behaald door de beide jeugdteams. Bij de senioren hield het vlaggeschip beide winstpunten in Holten, deelde Holten 5 de punten met Hardenberg 7, maar moesten de overige teams hun meerdere erkennen in de tegenstan ders. Holten 1-ABS 2. Eddy Willemink zorgde ervoor dat tegenstander Theo zonder punten maar met een rood hoofd van inspanning van de baan af ging. Gea Beldman had voor de eerste game nog een verlen ging nodig, maar de tweede won ze vlotjes, Sonja de Roos en Pieter Aarsen hadden drie games nodig voor hun enkelpartij. Pieter verloor nipt, maar Sonja wist het winst punt binnen te halen. Het dames- dubbel liep nog niet zoals het hoor de en werd dan ook in drie games verloren. Misschien doen de dames er goed aan de kunst nog meer af te kijken bij de heren, die overtuigend wonnen. De punten bij het ge mengd dubbel werden eerlijk ge deeld, zodat de eindstand 5-3 voor Holten werd. Hanze '83 I-Holten 2. Eerste heer Theo Aarsen was met tweemaal 15- 1 tegen zijn jonge, te sterke tegen stander weer snel terug op de bank. Eerste dame Jet de Beus deed het iets beter, maar invalster Ivonne vejd een vlotte combinatie opzette Hanenburg haalde pas het eerste die Hans met een schitterend doel- winstpunt binnen voor team 2. Ook punt afrondde. Daarle moest hier- v°or Gerrit de Roos was er deze lp de uitwedstrijd tegen Overwe tering heeft Holten wederom een grote overwinning behaald. Vanaf het begin signaal startte Holten terkamp, Ipey Bijma, Marieke Nij- land 2; Diana Bulsink, Frieda Ag- terkamp 1. Senioren: Go Ahead 1-Holten voluit, hetgeen resulteerde in een 14.30 u. V, 13.00 u. Holten 2-Hengelo S100* aantal scores terwijl Overwe- 2 ïo.oo u. Tubanters 4-Hoiten 3 tering geen kans zag de Hoitense 10.45 u. V. 9.30 u. Heracles 3-Holten verdediging te verschalken. Holten 4 10.45 u. V. 9.45 u. Omhoog 4-Hol- zaS kans uit te lopen tot een 0-9 ten 5, 10.45 y. V, 9.45 u. Holten 6- voorsprong alvorens de gastheren Bornerbroek 10.00 u. Holten 7- iets terug konden doen. In de laat- Haarle 8 10,00 u. Holten 8-Rietvo- st* minuten voor rust nam Holten gels 7 10.30 u. R.V. 3-Holten 911.45 iets gas terug, waardoor een rust- u. V. 10.45 u. SQS 8-HoJten 1010.00 stand van 3-13 werd bereikt. Ook u. V.9,00 u.HoltenU-P.H.2O9.00U. «0 rust een zelfde spelbeeld. Met Holten 12-De Zweef 141Q.45 u. R. v. een goed op schot zijnde John. Lam- 4-Holten 13 10 00 y. V, 9,00 u, ping en van de jongeren een goede Junioren; Des ai-Holten al 14,30 u, P*rty spelende Alex Stegink (4 tref, V, 13.30 u. Blauw Wit ai-Hotten a& fe**) Mep Holten Wit. naar de alles- 12,45 u, V. 12,15 u. Holten a3-Exee|sior zeggende winst van 6-25 Met Met a? 12.45 y. Holten bl-Sp, Daarle bt deze overwinning is Holten nog 14.30 g,SDQLb1-Heltenb214,15 g,V, Steeds ongeslagen. Aanstaand 13,15 u. Holten c1-De Tykkers cl14.30 weekend ontmoet Holten thuis een u. Heiten e2,Twenthe c4 13.00 u. van de sterkere teams Uit de klasse, Pupillen: Holten dl-ON dl 10.00 SCE uit Emmeloord. Deze wed- u. Holten d2-Excelsior d3 lj.00 u. strijd begint om 14.00 uur. Scores: Excelsior d2-Holten d3 8.45 u, V. John Lamping 9; Nico Vorst 7; Mei- 8.00 u. PH el-Holten d3 8.45 u. V. no v. Beek, Alex Stegink 4; Alwjn 8.00 y. PH el-Holten el 10.66 u. V. van Ommeren 1. De dames senio- 9.00u.Holtene2-EnterV.e2 ll.OOu. ren waren vrij. Holten e3-Bon. Boys e310.00 u. Hol- Be dames junioren lieten de ten fl-SWN f2 10.00 u. Sp. Daarle winst thuis tegen Kwiek door eigen na voor de gelijkmaker wel komen. Blauw Wit kreeg de ruimte en de kansen om verder uit te lopen doch de grensrechter, die meer dan eens ten onrechte voor buitenspel vlag de, wist dit te voorkomen, In de slotfase gebeurde dat weer maar scheidsrechter Pollen liet terecht doorspelen en gaf André Stam (die inmiddels was ingevallen voor de geblesseerde Harry Kolkman) de gelegenheid om de eindstand op 0-2 te bepalen. Stand Ie klasse A: Sportclub Denekamp Sportlust G'-brug Blauw Wit Eversberg ASV Vesos Daarle Marle Markvogels In de nacht van zaterdag 28 op zondag 29 september komt een ein de aan de zomertijd. De klok moet dan een uur achteruit worden ge zet. f2-Holten f2 11.15 u. V. 10.30 u. Badminton: 1-10 Allotria 1-He!ten 1 30-9 Holten 2-Deventer 5 28-20 Nieuwleusen 1-Holten 3 2-10 Diepenveen 3-Hoiten 4 2-10 Holten 5-Reflex 2 30-9 Holten 6-StaphoFst 4 29-9 HPV Hengelo-Holten (jon, gensteam) Handbal Za. Al uit tegfl! Kwiek om 15.00. Vertrek 14,00. 29-9 A2 uit tegen Nw. Heeten om 13.00. Vertrek 12.00. JA 1 thuis tegen Achilles om 11,00. BI thuis tegen Overwetering om 12.00. Cl uit tegen ABS om 11,00- Vertrek io,oo. zo. 30-9: Dames junioren uit te gen V&K om U.OO. Vertrek 10.00. Dames senioren pit tegen Wesepe om 13.30. Vertrek 11,30. Heren se nioren thuis tegen SCE om 14.00. schuld verloren gaan. Mede door een glad veld werd het een glijpar tij. Ondanks dat werd voor rust goed gespeeld en een verdiende 6-4 voorsprong opgebouwd. In de tweede helft werd door gerommel en ongeconcentreerd spel de voor sprong door Kwiek ongedaan ge maakt en zelfs omgezet in een 8-9 winst, Onnodig gezien het spel in de eerste helft. Scores; Wilma Ag- Jeugd: Al speelde een goede wedstrijd tegen LHC. Ondanks het gladde veld werd er technisch redelijk handbal vertoond. Bij rust leidde Holten met 3-2. Na rust bleef de wedstrijd gelijkopgaan. Holten had vooral moeite met de cfrcelloopster van LHC. Uiteindelijk werden met een 5-5 eindstand de punten ver deeld. Een goed gemotiveerd BI speel de uit tegen Schalkhaar. Na het Dr-3®ls grote verlies van vorige week wilde oidenzaai men iets goed maken. Dat gebeur- be Each de ten koste van Schalkhaar. Na Boswj"tel een 0-5 ruststand ging Holten voor- Thuis tegen Boswinkel al door de break out goed door en werd verdiend met 2-12 gewonnen. Jongens Al speelde ook uit tegen Schalkhaar. Na eerst een achter stand opgelopen te hebben kwam Holten goed terug en kwam het voor rust op een 1-3 voorsprong. Door gebrek aan wissels kwam er een conditionele -inzinking en kwam Schalkhaar terug en zelfs voor met 5-3. Toch zag Holten kays in de laatste minuten de verdiende gelijkmaker te scoren. Eindstand 5- 5. Schalkhaar Cl kwam op het gladde Hoitense veld beter uit de voeten dan onze eigen Pups. Ook de vele schoten hoog in de hoek wa ren voor de Hoitense keepster vaak onhoudbaar. Zo verloor Cl na een 0-4 ruststand met 3-8. In een zeker Wiet, slechte wedstrijd. 4,8 4-2 Zaterdag a.s. speelt Blauw Wit om half drie op 't Vletgoor tegen Boswinkel. De Enschedeërs spelen volgens traditie weer in het schijn sel van de rode lantaarn (18 doel punten tegen in vier wedstrijden) en Blauw Wit krijgt de kans om het doelsaldo flink op te vijzelen. Toch is onderschatten van de gasten ge vaarlijk want toen dit op 30 maart '85 in de uitwedstrijd gebeurde ging Blauw Wit met 2-1 de boot in. De bal voor de wedstrijd van zater dag is beschikbaar gesteld door het assurantiekantoor Boks-Qolbek- kink te Holten. zondag weinig eer te behalen in zijn enkelpartij. De dubbelspelen lie pen niet echt slecht, maar winnen bleek toch te moeilijk in de meeste gevallen. Alleen het damesbubbel met Jet en natuurlijk weer Ivonne leverde een tweede punt op. Eind stand: 6-2. En Blok 2-Holten 3. Holten 3 gaat uit van het principe dat er van ver loren wedstrijden veel te leren valt. Zo is er na deze wedstrijd weer een overdosis aan oefenstof bijgeko men. Tegen En Blok werd met 8-0 verloren, maar dat kwam natuur lijk door de gladde vloer, de felle lichten en het geluk van de tegen standers. Van duidelijke progressie in het spel was nog weinig te mer ken, maar speelplezier was geluk kig in ruime mate aanwezig. Het herendubbelspel van Harrie Henk- horst en Wil Piechnick verliep zeer flitsend, maar leverde geep pupt op. Het damesdubbelspel van Diny Wegstapel en Marjanka van Mau- rik kan worden gerangschikt onder de titel: grote puinhoop. Hoewel Diny in haar enkelpartij dicht bij een derde game was, bleken de te genstanders te goed met het racket overweg te kunnen. Hanze '83 2-Holten 4. Team 4 dat met hoge verwachtingen aan deze competitie begon, werd meteen met de neus op de feiten gedrukt. De routine van Tiny van de Run straat, die zowel in haar enkelpartij als in de dubbel met Hans Zuethoff goed speelde, leverde winstpunten op. Dit waren ook de enige twee partijen die in twee games werden geklaard. Sytze Meinsma kreeg de gelegenheid flink wat lui zweet kwijt te raken, maar helaas verloor hij in de verlenging na drie inspan nende garpes. Hans Zuethoff zal nog lang nadenken over de 12-5 voorsprong in de beslissende game die hij toch nog uit handen moest geven. Ook Heike van 't Holt stapte met een rood en bezweet hoofcf van de baan, maar zonder winstpunt. De tweede mixedpartij leverde nog Hoitense winst op. Eindstand: 5-3. Holten 5-Hardenberg 4. Theo Nieuwveld wist er in de eerste game nog een verlenging uit te slepen, maar toch moest hij in twee games het onderspit delven. Tiny van de Runstraat trof een zeer fanatiek spelende tegenstandster, waarte- gen ze niet veel in te brengen had. Dinant Schipper en Ans Jacobs wisten de stand weer recht te trek ken. Het damesdubbelspel werd snel verloren, terwijl de heren in drie games een puntje pakten. Bij de gemengde dubbels werden de punten gedeeld. De einduitslag 4-4 geeft reden tot tevredenheid, ge- zien het nog niet optimale samen spel en het wedstrijdritme, dat voor verbetering vatbaar is. Reflex 4-Holten 6. In Nijver da] werd Holten 6 opgewacht voor hun eerste competitiewedstrijd van dit seizoen. Beide heren, Bert Postma en invaller Jan Erik Jansen, verlo ren hun single; laatstgenoemde trouwens op het nippertje, in de verlenging van de derde game. Roelie Zuethoff zorgde voor het eerste winstpunt, terwijl Genie Oolbekkink te weinig tegenstand kon bieden aan haar tegenstand ster. Van de overige partijen wisten alleen de Hoitense dames nog een punt bij elkaar te slaan. Eindstand: 6-2. Phoenix 4-Holten 1 (jeugd). Frank Fridrichs en Gerben Tom- Broers wisten hun tegenstanders in het enkelspel aan de Hoitense zege kar te binden. De meisjes Diane Stegink en Aline Berkhof waren minder succesvol, hoewel eerstge noemde zich pas na verlenging in de derde game (12-9) gewonnen gaf. Bij het herendubbel werd gespeeld op de zwakste Kamper heer; dit re sulteerde in een overwinning in drie games. De dames waren helaas niet opgewassen tegen hun tegen standsters. Doordat beide gemeng de dubbelspelen in Hoitense winst werden omgezet, kon met een 5-3 overwinning in de knip de thuisreis aanvaard worden. Holten-MOT (jongensteam). Dit team, bestaande yit Martijn van de Runstraat, Henk-Jan TormBroers, Jaeeo van de Vreede en Raymond Hofs, sloeg erg duchtig op los tegen MOT uit Almelo, Alle partijen wer den in winst omgezet. Eindstand: 6- De competitie van de schaak bond Overijssel is weer begonnen. Voor het eerst neemt de schaak club Holten hieraan deel met drie teams in plaats van met twee. Hol ten I (een achttal) speelt in de eer ste klasse. Holten II (een zestal) in de derde klasse en Holten III (even eens een zestal) in de vierde klasse. Voor Holten I begon het seizoen met een uitwedstrijd tegen het ster ke HSCI (uit Hengelo), een team dat afgelopen seizoen nog in de hoogste klasse (de promotieklasse) van de schaakbond Overijssel uit, kwam. Insiders voorspelden dan ook een nederlaag van 6-2 of 7-1 voor Holten. Zover kwam het ech ter niet. Tegenover nederlagen van Jan Scheperman, Joep Middelink (weer eens tijdnood), Dick van der Knaap en Henk van Beek. stonden overwinningen van Ton van Qoij- en, Erik Geverink Nijhuis en Henri ten Brinke. (Wat speelde Erik everi- verre den voorlaatste wedstrijd om het Ne, derlands kampioenschap voor zij, spannen te Ter Aar hebben August Muller en Henk van Heek hun kansen op het kampioenschap aanmerkelijk verbeterd. Door een eerste plaats in de eer ste manche en een tweede plaats in de tweede en derde manche scoor den zij totaal 84 punten van de maximaal 9Q. Dit betekende een gens een sublieme partij). De over blijvende partij die van Dinant van verbetering van de vierde naar de Beek, ie aJgebroken en gal vernoe- derde plaats in de totaalstand, met delijk remise worden. Dit anu bete. pogmaar 24 punten achterstand op kenen dat Has j „slechts'' met4!/2- de nieuwe koplopers Janssen- 3»/a van Holten I gaat winnen. /Geuite van Kessel, Koplopers Van Aan dé clubcompetitie doen dit- Gogh/Heuvelmans zfjn teruggeval, jaar 24 spelers mee, waaronder drie len naar de tweede plaats met één voormalige jeugdspelers: Gerrit punt achterstand op Janssen. Aan- Luggenhorst, Jan-Erik Jansen en staande zondag in het Brabant-se Gerard van Galcar. Twee ronden Meijel zijn er nog 90 punten te ver- rijn al uitgespeeld; grote verrassing delen en nog vier kanshebbers op van de eerste ronde was de remise de titel, te weten. Janssen. Van die Gerrit Lugtenhorst tegen club- Gogh, Muller en Bakens. Het be- kampioen Jan Seheperman wist te looft dan ook een zeer spannende bereiken. In dé tweede ronde kwa- strijd te worden waarbij het niet al, men twee „topwedstrijden" voor, jeen pp rijcaPaciteiten aankomt, die tussen Erik Gervedink Nijhuis maar ook op betrouwbaarheid van tegen Dick van der Knaap, met het materiaal. Degene die een keer winst voor Erik en die tussen Joep met pech uitvalt is practisch kans- Middelink en Ton van Oijen. die loos. VaUen Van Goch en Janssen Ton op fraaie wijze remise wist te zondag een keer uit, en August en houden- Bakens scoren goed, dan staan ze alle vier zeer dicht bij elkaar en moet vermoedelijk de laatste man che de beslissing brengen. Alle re den dus voor de supporters van Au, gust om Henk om aanstaande zon dag massaal naar Meijel te trekken om bij deze ontknoping aanwezig te rijn. Meijel ligt tussen Eindho ven en Venlo, ten zuiden van de snelweg. De stand met nog één wedstrijd te gaan is: 1, Janssen, 440 pnt.; 2. Van Goch, 439 pnt., 3. Mul ler, 416 put.; 4. Bakens, 409 pnt.; 5. Van Gastel, 380 pnt; 6. V. d. Laan 303 pnt- Het bestuur van de SV Holten rit opgescheept met een ruime sortering sportkleding, voetbal schoenen enz. die in de verschil, lende kleedkamers is achterge bleven. Sportbeoefenaars die iets kwijt zijn krijgen vrijdag 27 september 's avonds van 19.00, 20.00 uur gelegenheid om uit de totale collectie in de kantine hun eigendom op te sporen. Het herenwaterpoloteam van Twenhaarsveld heeft In een attractie ve wedstrijd tegen QZPC ujt Olden- zaal opnieuw gezorgd voor een riante overwinning. Direct na de start wisten de heren- een strafworp te benutten die feil loos werd ingeworpen door Edwin Stegehuis. De Óldenzalers ant woordden direct met een tegen doelpunt. In de tweede periode wist Wilco van de Noort een U45 straf voor OZPC te benutten terwijl even later opnieuw Edwin Stegehuis en Peter de Boer twee doelpunten maakten. Even na het begin van de derde periode werd de stand nog eens verhoogd met drie doelpun ten, nu door Anton Aarsen, Peter Boer en Wilco van de Noort. In de vierde en laatste periode kreeg een verdediger van Twenhaarsveld 45 seconden extra straftijd, nadat hij in de laatste fase van de derde pe riode wegens een U45 fout uit het water moest. Spannend werd het toen opnieuw een verdediger van Twenhaarsveld voor 45 seconden het droge op mocht zoeken en Twenhaarsveld met twee man min, der de voorsprong moest handha ven. Door goede samenwerking in de ploeg bleven de Holtenaren in balbezit en wisten zowaar nog te scoren door een doelpunt van Ajv een riante eindstand van 2-9 kon den de kleedhokjes worden opge zocht De dames, die zaterdag eveneens tegen OZPC in het water kwamen, waren minder fortuinlijk. Direct al in de eerste periode kregen zij twee doelpunten te verwerken, terwijl het in de tweede periode uitliep tot drie doelpunten. Vlak voor rust wist Agnes Tuller na een goede plaatsing te scoren voor Twen haarsveld. OZPC kwam echter di rect terug met nog eens twee doel punten. Opnieuw was het Agnes Tuller die de achterstand verklein de tot 5-2. In de vierde en laatste periode ging de strijd vrijwel gelijk op totdat vlak voor het eindsignaal Erna Veldwijk met een prachtgoal de wedstrijd afsloot met 5-3 in het voordeel van de Oldenzaalse da mes. De eerstvolgende wedstrijd is een thuiswedstrijd in het overdekte zwembad te Rijssen zowel voor het dames- en het herenteam op zater dag 12 oktober. Vertrek vanaf de Dorpsschool om 1-5.00 uur precies. De Hoitense Motor- en Automobiel- club „De Holterberg" organiseert in de nacht van zaterdag 5 op zondag 6 oktober de befaamde puzzelrit de „Nacht om Holten". De rit, waarvoor elk jaar grote be, langstelling bestaat, wordt gere den volgens routebeschrijving. Deelname is mogelijk voor ieder een. Het tracé is uitgezet door de clubleden E. Klein Teeselink, H. Oolbekkink, H. Mooiweer en D. J. ton Ai^en. Jven iator wist Peter teSgtpto'fo^p^uur de Boer de stand voor Twenhaarsveld start js vanaf 20 00 uurP„y e,ubh nogverderopitovyaelen,terwylin nDe Biester„ in de stat?onsstraat de slotfase OZPC nog een tweede waar inschrijven mogelijk is vanaf doelpunt maakte door tussen de halfacht. De rustpauze van een uur handen van de goed keepende Her- man Pakkert heen te schieten. Met en de finish zijn bü zaal „Vosman" in de Oranjestraat Tijdens de pau ze en nadat men het 2e gedeelte heeft gereden draait in de zaal het rad van avontuur waarmee een groot aantal waardevolle prijzen zijn te winnen. Tijdens de rit zal in een van de buurtschappen aan de deelnemers gratis koffie worden aangeboden. Alle deelnemers ont vangen als herinnering een rally- bord en een jaarschildje en ook deze keer zullen de dames en heren die met de beste resultaten uit de bus komen beloond worden met waardevolle prijzen. Aan de 3e Lu- strumrit in 1984 namen bijna fcon- derd automobilisten deel.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 7