Verdiende zege voor aanvallend Blauw Wit sporty agenda Resultaten Blauw Wit Holten en Roda delen de punten Müllervan Heek met ere tweede HOLTENS NIEUWSBLAD OKIA blijft in B-klasse badmintonehih.hfltt* BCH start competitie met verlies r— DONDERDAG 19 SEPTEMBER 1985 9 Afgelopen zondag 15 september was het tweede en laatste promo tie/degradatie toumooi georgani seerd door t.t.v. Noordijk te Noord- ijk. OKIA moest 's morgens deelne men in de promotie/degradatie B+C klasse. Vorige week had OKIA zich reeds een goede uit gangspositie verworven door alles te winnen. Ook deze dag was het OKIA-team goed in vorm en speel de alleen tegen Erichem een maal gelijk en wist verder alles te win nen. Dit houdt in dat OKIA in de B- klasse blijft en dat Erchem erbij komt. De Hofboys zijn nu gedegra deerd naar de C-klasse. Totaalstand: 1 OKIA 23 punten, 2. Erichem 12 punten, 3. Bathmen 8 punten, 4. Hofboys 3 punten. 's Middags was het laatste beker- competitietoumooi waar OKIA met twee teams aan deelnam. OKIA 1 was goed in vorm en speel de gelijk tegen Vorden 1 maar ver loor later nog van Heure. Verder werden alle partijen gewonnen. Dit leverde een tweede plaats op in het dagklassement. OKIA 2 presteerde zeer regelmatig en haalde opnieuw 5 punten. Er werd gewonnen van EHTC 2 en Noordijk en men speel de gelijk tegen Vorden 2. De rest werd helaas verloren. Eindstand: EHTC 55 pnt; Vorden 50; Eibergen 48; OKIA 1 45; Heure 41; Ooster- wijk 40; Bathmen 36; Vorden 2 22; DES 1 20; EHTC 2 18; OKIA 2 15; Noordijk 6; DES 2 0. Blauw Wit 2-Eversberg 2. Blauw Wit, in gewijzigde opstel ling als gevolg van blessures, begon van meetaf aan met goed aanval lend voetbal en hield de tegenstan ders op eigen helft. De gasten speel den op de counter en brachten de Blauw Wit verdediging, waarin Henri Kokman een degelijke partij speelden, in de problemen. Ook de op buitenspel spelende E'berg de fensie kwam in moeilijkheden maar het duurde toch nog bijna een half uur voordat Evert Vruggink Blauw Wit op 1-0 zette. Rust 1-0. Na de thee speelden beide ploegen met volle inzet voor de beide punten en E'berg kwam langszij. Die vreugde was echter van korte duur toen Henri een strafschop toegekend wegens het „neerleggen" van Gert Jan feiloos verzilverde. In de slotfa se zorgde Jan nog voor 3-1. Oranje Nassau 6-Blauw Wit 5 Blauw Wit speelde in Almelo zo als het hoort, veel inzet, goed sa menspel en constant in de aanval. Kansen kwamen er meer dan één maar helaas bleven ze onbenut. Rust 0-0. O.N. kwam even na rust op 1-0 en Blauw Wit had veel tijd nodig om die klap te verwerken. Pas in de 89ste minuut maakte Hans (die voordien reeds een hand vol kansen onbenut liet) de gelijk maker en in de allerlaatste minuut was het feest toen (alweer een truc ker) Wim een voorzet op maat gaf die door Hans werd gemist maar door Wim Rietberg attent werd be nut. Het waren voor Blauw Wit 5 de eerste punten. DVO 4-Blauw Wit 6 Een veel sterker DVO had aan het, met 4 invallers spelend Blauw Wit 6, een „makkie"; rust 2-0. Na de thee kwamen de Almeloërs pas goed op toeren en bepaalden de eindstand op 7-0. Inderdaad een ferme dreun maar toch echt geen schande als men van zo'n tech nisch goede ploeg royaal verliest. Blauw Wit 8-Markvogels 4 Met enkele geblesseerden en één man minder omdat z'n vrouw hem een speelverbod had opgelegd kwam het achtste toch goed gemo tiveerd binnen de lijnen. Rust 0-0. Kees Zuurveld zette Blauw Wit op 1-0 maar binnen een minuut kwa men de „vogels" langszij. Eind stand 1-1. Blauw Wit 9-Vesos 7 Het negende liet weten dat het van de onderste plaats af wil en Ve- sos, eveneens nog „puntloos", had na vijf minuten, gezien de prachti ge kansen, zeker met 2-0 achter moeten staan. Na tien minuten scoorde Nico Beldman 1-0 en een paar minuten later was de Vesos doelman kansloos bij een „loeier" Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 21 september tot en met 27 september 1985 Zaterdag 18.00-19.00 R. v.d. Wijk, 20.00-21.00 zaalvoetbalteam Holterbroek. Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 18.00-23.00 badmintonclub Holten, instruktielokaal: 19.30-22.30 K.N.V.B. Dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 16.30-22.15 Mintonette, 22.15-23.15 Blauw-Wit. Woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 18.30=22.30 badmintonclub Holten. Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap, 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. hand bal, 22.00-23.00 K.N.V.B., 23.00-24.00 s.v. Holten, All Stars. Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap, 18.30-23.00 Mintonette. van 25 meter van Herman van Eden. Nico zorgde met twee treffers voor 4-0 bij de rust. Na rust kwamen de gasten terug tot 4-1 waarna Ar jan Blauw Wit op 5-1 bracht. Vesos trof hierna nog een keer de roos (5- 2) en Nico maakte het halve dozijn vol. Een verdiende overwinning. Kloosterhaar 4-Blauw Wit 4: Ook in de 3e wedstrijd van dit seizoen is het Blauw Wit 4 niet gelukt de over winning te behalen. Maar moest met een een 2-0 nederlaag genoe gen worden genomen. Het krachts verschil was niet zo groot maar school vooral in de grotere agressi viteit van de thuisploeg. Vooral in het eerste kwartier werd Blauw Wit met de rug tegen de muur gezet met daarbij nogal wat onzekerheid in de verdediging wegens het ontbre ken (wegens een knieblessure) van laatste man Gerard Kolkman. Het vierde kwam de aanvalsgolven goed door en het was dan ook spij tig dat door onnodig balverlies op het middenveld de gastheren voor rust op 1-0 kwamen. Blauw Wit ging toen meer in de aanval en zette dat offensief na de rust voort. Jan Harbers had enkele keren geen ge luk met vrije trappen en met een hoekschop die met veel effect de hoek indraaide maar nog juist door een achterspeler kon worden weg- gekopt. Toen met nog plm. een kwartier te gaan Kloosterhaar uit een snel uitgevoerde counter 2-0 kon scoren was de wedstrijd beslist en gaven de Blauw Witters zich ge wonnen. Na enkele oefenwedstrijden tegen badmintonvrienden en vriendinnen uit Eefde, die met wisselend succes werden afgesloten, mocht Holten 3 het spits afbijten voor de competitie 1985/86. Hopelijk zal het resultaat van deze wedstrijd niet maatgevend zijn voor de prestaties van de BCH-teams het komend seizoen. Nieuwleusen 1-Holten 3 Zaterdagmorgen op een veel te vroeg uur vertrok BCH 3 richting Nieuwleusen. De reis verliep zo voorspoedig, dat de plaatselijke sporthal nog gesloten was en de koffie hierdoor werd genuttigd bij voetbalclub. Wat er in de koffie heeft gezeten is niet bekend, maar wel was het een feit dat enkelspelen vlot werden verloren, hoewel inval ster Yvonne Hanenburg en Ton ter Broeke er nog drie games uit wisten te slepen. Alle hoop werd daarop gevestigd op de dubbels. Zelfs het zeer taktisch samenstellen van de gemengde dubbels kon de tegen standers niet van hun stuk bren gen. Het damesdubbel leverde een hoop plezier op, maar weinig pun ten voor Maijanka van Maurik en Yvonne. Tot slot waren ook de bei de heren van Nieuwleusen te sterk voor Wil Piechnick en Harry Menk- horst. De eerste wedstrijd bracht aldus een 8-0 nederlaag op het wed strijdformulier. SpcrtBiiHten In een aantrekkelijke wedstrijd heeft een goedspelend Blauw Wit za terdag jl. een verdiende 2-1 zege be haald op het Enschedese Drienerlo. Indien de Holtenaren de kansen wat beter hadden benut had de zege nog veel groter kunnen uitvallen. Op sportpark 't Vletgoor trad Blauw Wit aan met hetzelfde team dat een week eerder in Markelo ze gevierend van het veld was gegaan. Indachtig de leus „Never change a winning team" had trainer Menne- gat opnieuw Harry ten Wolthuis op de libero-positie en Gerrit Stam als centrum-spits opgesteld. Beiden toonden opnieuw aan dat ze een plaats in de hoofdmacht van de Blauw Witters verdienen. Gerrit Stam maakte zijn faam als goalget- ter in de 10e minuut waar toen hij een voorzet van Hans Stam, die „good-old" Paul Scheurink de hak ken liet zien, achter de voortreffelij ke Drienerlo-goalie schoot (1-0). Deze voorsprong deed de thuisclub duidelijk goed. Met goed verzorgd spel werden de bezoekers terugge drongen en deze speelwijze leidde ook tot scoringskansen, maar voor de Blauw Wit voorwaartsen was scoren vooreerst te moeilijk. Aan de andere kant moest Eddy van Dijk al zijn kunnen tonen op een formidabele vrije trap van de al eerder genoemde Paul Scheurink. In het laatste kwartier van de le helft kregen de bezoekers wat meer vat op het spel. Met name door hun snelle en behendige linksbuiten, gecombineerd met goed midden spel werd Drienerlo gevaarlijk, maar de Blauw Wit verdediging bleef meester van de situatie. Na de pauze nam Blauw Wit het initiatief weer over en zette de te genstander onder druk. Nadat in de 50e minuut een uitval van Driener lo voor groot gevaar voor het Blauw Wit doel had gezorgd, vergrootte in de 54e minuut de thuisclub de mar ge. Opnieuw bleek snelheid een ge ducht wapen. Harry Kolkman ver sloeg in een lange rush twee tegen standers en bracht de bal voor het doel. De op volle snelheid inkomen de Johan Stam kogelde de bal te gen de touwen (2-0). Het was nu al les Blauw Wit wat de klok sloeg, maar Harry Kolkman zag in de 59e minuut zijn schot op de paal belan den en een schuiver van Gerrit Stam ging in de 67e minuut net naast. Langzamerhand ontworstel de Drienerlo zich aan de druk en toen in de 76e minuut, na een cor ner, de bal onvoldoende werd weg gewerkt scoorde Vincent Blaas de aansluitingstreffer (2-1). De bezoe kers gingen nu een alles of niets of fensief opzetten, dat weliswaar eni ge kansen opleverde, maar aan de andere kant zoveel ruimte liet voor tegenstoten van de thuisclub dat deze de score naar grote hoogte hadden moeten tillen. In de slotfa se schoot Gerrit Stam, alleen voor de keeper (opnieuw) naast, kogelde Henk Bolink op de vuisten van de doelman en zag Hans Stam zijn schot op de doellijn gekeerd door een verdediger. Dat ook de Blauw Wit defensie in deze fase het nodige werk had op te knappen is duide lijk, maar onder leiding van een re soluut spelende Ten Wolthuis bleef de marge gehandhaafd, waardoor de door sporthuis Beltman aange boden wedstrijdbal goed bleek voor 2 winstpunten. Blauw Wit: van Dijk, a: H. Stam, H. ten Wolthuis, A. v. Ieperen, G. Stam; m: A. Kolkman, H. S. Stam, A. Schuppert; v: Joh. Stam, Gt. Stam en H. Kolkman. Blauw Wit naar Daarle Na twee zeges in successie staat voor Blauw Wit zaterdag een zware uitwedstrijd op het programma te gen SC Daarle. De zwart-witten zijn al jaren een geduchte tegenstander in deze klasse en nemen na 3 wed strijden (5 punten) de 2de plaats op de ranglijst in. De Holtenaren be vinden zich met 4 uit 3 in de subtop en kunnen zich geen verlies veroor loven. Voor trainer Henk Mennegat en z'n mannen derhalve een zaak om het teruggekeerde zelfvertrou wen in competitiepunten uit te drukken. Een voordeel is wel dat het team dat Markvogels en Drie nerlo klopte blessurevrij is zodat wat dat betreft er geen zorgen zijn. De wedstrijd onder leiding van scheidsrechter J. Dollen begint om 14.30 uur. Supporters zijn van harte welkom! Holten en Roda hebben in een spor tieve wedstrijd de punten gedeeld. In het eerste kwartier van de wedstrijd was het een gelijk opgaande wed strijd met over en weer kansen. Naarmate de eerste helft vorder de werd Roda toch iets sterker maar wist de geboden kansen niet in doelpunten om te zetten. Nadat een Roda-speler een overtreding had begaan mocht Holten een vrije schop nemen net even buiten het strafschopgebied. Het leek alsof Chris Warrink de vrije schop zou nemen maar Hennie Jalving schoot ineens de bal langs de Roda-muur, waarna de meegekomen Daniël Saamangun via de binnenkant van de paal de score wist te openen. De rust ging dan ook in met een enig zins geflatteerde voorsprong van Holten. In de tweede helft een sterk aan vallend Roda en Holten kwam steeds meer onder druk te staan. Na 8 minuten kreeg Roda een pe nalty toegewezen door de goed lei dende scheidsrechter Courbois, na een overtreding van Chris Warrink. De penalty, welke werd ingescho ten door Roda-speler De Wit, werd echter op sublieme wijze gestopt door Erwin Stukker. Holten kwam steeds meer onder druk en na 30 minuten wist Roda de dan toch ver diende gelijkmaker te scoren. Na een schot van één van de Roda-spe- lers kon keeper Erwin Stukker de bal niet onder controle krijgen en wist A. Smit in tweede instantie te scoren. Vlak voor het einde kreeg Roda nog de beste kans om de volle winst naar zich toe te trekken maar gelukkig voor Holten werd de bal overgeschoten. Alvorens om half drie de ontmoe ting Holten-Roda werd gespeeld, was er om half twee een voorwed strijd tussen de jeugd van Holten en Roda. Deze wedstrijd werd met 4-2 gewonnen door Roda. van de welbekende keeper Piet Schrijvers naar Holten toe om deze wedstrijd te spelen. Het team dat het beste resultaat behaald zal vol gend jaar dan uit mogen komen te gen het eerste van PEC Zwolle. Thuis tegen PEC-Zwolle 2. A.s. zondag speelt Holten een thuiswedstrijd tegen PEC-Zwolle 2. Aangezien in de afdeling van Hol ten een oneven aantal teams zijn ingedeeld, speelt bij toerbeurt één van de clubs tegen PEC-Zwolle. A.s. zondag komen de mannen Badminton 23-9 Holten 1-SVI3; 20-9 En Blok 2- Holten 3; 26-9 Survive 3-Holten 3: 21-9 Allotria 2-Holten 4; 25-9 Holten 5-Staphorst 2; 23-9 Holten 6-Wijhe 1; 21-9 Holten 1-Hardenberg 1 (jeugd). Handbal Za. 21-9: A 1 thuis tegen LHC om 13.00; A 2 thuis tegen Raalte om 12.00; J A 1 uit tegen Schalkhaar om 13.00. Vertrek 12.00; B 1 uit te gen Schalkhaar om 12.00. Vertrek 11.00; C 1 thuis tegen Schalkhaar om 11.00. Zo. 22-9: dames junioren thuis te gen Kwiek om 11.00. Dames senio ren vrij; heren senioren uit tegen Overwetering om 14.15. Vertrek 13.15. SV Holten Senioren: Holten 1-PEC Zwolle B 14.30 u.; UD 2-Holten 2 10.00 uur V. 9.00 uur; Holten 3-Bon. Boys 310.00 uur; ALmelo 5-Holten 4 9.00 uur V. 8.00 uur; Holten 5-RKSV 3 10.00 uur; Holten 6-Hector 7 10.00 uur; Omhoog 7-Holten 710.45 uur V. 9.45 uur; De Zweef 10-Holten 810.45 uur. V. 9.45 uur; Holten 9-Nijverdal 4 9.00 uur V. 8.00 uur; De Zweef 8- Holten 1110.45 uur V. 9.45 uur; Hol ten 12-Luctor 10 10.45 uur; Holten 13-SDOL 7 9.00 uur. Junioren: GFC Al-Holten Al 14.30 uur V 13.30 uur; Holten A3-SW Al 14.30 uur; Holten Bl-SWN Bi 14.30 uur; Holten B2-Excelsior B3 13.00 uur; Vesos Cl-Holten Cl 12.00 uur; Enter VC2-HoltenC211.00 uur V. 10.15 uur. Pupillen: Deto Dl-Holten Dl 10.00 uur V. 9.00 uur; SWN D4-Holten D210.00 uur V. 9.15 uur; Holten D3- Nijverdal Dl 10.00 uur; Holten El- De Zweef El 10.00 uur; SOSE2-Hol- tenE211.00 uur V. 10.15 uur; Hector El-Holten E3 11.00 uur V 10.15 uur; Sp. Rijssen Fl-Holten F110.00 uur V. 9.15 uur; Holten F2-De Zweef F5 11.00 uur. Blauw Wit Vrijdag 20 september: 18.15 uur start jaarlijkse koekactie. Senioren: SC Daarle 1-Blauw Wit 1 2.30 uur V. 1.15 uur; BZSV 4-Blauw Wit 3 12.45 uur V. 11.45 uur; Blauw Wit 5-Vabo 212.45 uur; Blauw Wit 6- SWN 6 2.30 uur; Blauw Wit 7- Markvogels 3 11.00 uur; Excelsior 15-Blauw Wit 8 11.00 uur V. 10.15 uur; DETO 9-Blauw Wit 9 12.45 uur V. 11.45 uur; Blauw Wit 4-SVZW 5 12.45 uur; Blauw Wit 2 i vrij. Junioren: Blauw Wit Al-Markvo gels A 1 2.30 uur; Markvogels A 2- Blauw Wit A 2 12.00 uur V. 11.15 uur; Blauw Wit B 1-SDOL B 1 2.30 uur; Blauw Wit B 2-Excelsior B 5 12.45 uur; Blauw Wit C 1-Enter VC1 10.30. Pupillen: Vesos D 1-Blauw Wit D 1 10.00 uur V. 9.00 uur; Blauw Wit E1- SC Rijssen E110.00 uur; Eversberg E 1-Blauw Wit E 2 10.45 uur V. 9.45 uur; Blauw Wit F1-RKSV F110.00 uur. Damesvoetbal: Woensdag 25 sept. 19.00 uur. Blauw Wit-Eversberg. KNIPT1P Iemand een plezier doen met een direct klaar-foto... echt een verrassend geschenk! Tijdens de afgelopen zondag verre den Grand-Prix van Italië hebben Au gust Müller en Henk van Heek de tweede plaats in de stand om het we reldkampioenschap kunnen behou den. De eerste manche werd hun grote rivaal Ton van Heugten echter tweede en moesten August en Henk met kettingproblemen he laas vroegtijdig naar het renners kwartier. Door het niet scoren van August en het behalen van zeven tien punten door Ton van Heugten kwamen zij op een gelijk aantal punten op de tweede plaats, zodat de beslissing moest vallen in de tweede manche. Ton van Heugten ging als derde van start en August en Henk als tiende. Nadat August en Henk aansluiting hadden ge vonden bij Van Heugten, liep deze weer acht seconden van hen weg en dat was het sein voor August om het gas extra open te draaien. Van Heugten werd terug gepakt en Au gust wist van hem weg te lopen en zo de tweede plaats in deze manche te pakken, waarmee tevens in dit rechtsstreeks duel de tweede plaats in de eindranglijst voor het wereldkampioenschap werd veilig gesteld en dat gaf uiteraard grote voldoening. Vooral gezien het on gelukkige seizoen 1984 een zeer op merkelijke prestatie. iiiiiiiiimiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Holten Al-SWN Al In een aantrekkelijke wedstrijd heeft Holten verdiend gewonnen van SWN. Ofschoon de Holtense boy's al na 5 minuten spelen een tegendoelpunt moesten incasseren door een verdedigingsfóut, herstel den ze zich daarna prima. Holten nam direct het initiatief en dat resulteerde in de gelijkma ker na een vlijmscherpe voorzet van André. André zorgde een paar minuten later ook voor 2-1. Vijf mi nuten voor tijd scoorde J. S. een werkelijk schitterende goal, uit een magnifieke voorzet van Erik 3-1te vens de ruststand. Na de thee het zelfde spelbeeld: SWN maakte al meteen een verslagen indruk en de Rood-Zwarten buitten dit uitste kend uit. Jac liet zowel 4-1 als 5-1 aantekenen. Tenslotte was het Del- 'Haye, die een solo vol schijnbewe gingen doeltreffend afrondde 6-1, tevens eindstand. Holten Dl-De Zweef Dl In een zeer spannend duel heb ben beide partijen de punten ver deeld. In de eerste helft was De Zweef de betere ploeg en ging ver diend aan de leiding met 0-1. In de tweede helft kwam De Zweef zelfs op 0-2. Holten liet het er niet bij zitten zette De Zweef onder druk. Dit leverde resultaat op door twee geweldige doelpunten van Robert en E. v. B 2-2. Hierna floot de scheidsrechter voor het einde. Holten D2-SOS D2 Na een overwinning en een gelijk spel heeft Holten D2 een onnodige nederlaag geleden door tientallen kansen onbenut te laten. Vanaf de aftrap nam Holten het initiatief en zette SOS D2 onder hevige druk; doordat Sebastiaan en Erik de goed uitgespeelde kansen niet be nutten bleef de eerste helft op 0-0. Direct na de rust counterde SOS enkele malen op het doel van Hol ten en nam hierdoor zelfs verras send de leiding met 0-1. Holten liet zich hierdoor niet van de kaart brengen, nadat S. gelijk had ge maakt bleef Holten doordrukken, maar SOS had twee kansen nodig om de eindstand te bepalen op 1-3. Enter El-Holten EJ De spelers van Holten El raken steeds meer op elkaar ingespeeld. Op een speciaal voor pupillen- teams ingericht speelveld nam Hol ten meteen het initiatief, wat hal verwege de eerste helft resulteerde in een 1-0 voorsprong. Enter pro beerde alles om gelijk te komen maar de verdediging gaf geen krimp, ruststand 0-1. In de tweede helft werd er goed samengespeeld en uit enkele mooie aanvallen werd nog drie keer gescoord. Dat Enter in de laatste 5 min. nog een tegen doelpunt scoorde kon Holten niet meer deren. SWN E4-Holten E2 Een met volledige inzet gespeel de wedstrijd van beide kanten, waarin goed verdedigend en aan vallend werd gespeeld. Beide par tijen hielden elkaar goed in even wicht, wat ook wel uit de eindstand bleek 0-0. Holten Fl-BIauw Wit F1 De Fl-pupillen hebben in de wed strijd tegen plaatsgenoot BI. Wit hun ongeslagen positie prijs moe ten geven. In een gelijkopgaande wedstrijd kwam BI. Wit aan de lei ding via een snelle uitval maar nog voor rust kwam Holten door een goede inzet terug op 1-1. Na de rust droomden de Rood-Zwarten weg. Binnen enkele minuten brachten snelle BI. Wit de stand op 1-4 en keeper Roel was in wanhoop. Maar Roel hield daarna kranig stand, evenals de BI. Wit-keeper. Met kan sen over en weer bleef het bij 1-4. Snelheid en schotvaardigheid bracht BI. Wit de overwinning. Twenthe E3-Holten E3 De derde uitgave van de E-pupil- len heeft het op het sportcomplex 't Piepwillen te Goor niet kunnen bolwerken tegen een iets beter op elkaar ingespeelde Twenthe E3. dat voor rust een 1-0 voorsprong nam. De eerste de beste aanval van Holten na de wisseling van speel- helft bracht de gelijkmaker, die tot stand kwam uit een goed uit ge speelde kans voor M.B., die be heerst scoorde. Een hard en hoog geplaatst schot, waar keeper W. H. nog net met zijn handen aan kon komen, verdween toch helaas in het doel. SOS Dl-Holten D3 Dat er tegen SOS. een moeilijke tegenstander, weinig eer viel te be halen was al snel duidelijk. De jon gens deden wat ze konden, maar het lukte niet. Met de rust was er al een achterstand van vier doelpun ten. In de tweede helft kwam er af en toe wel een kansje voor Holten, maar daar bleef het bij. Ondertus sen scoorde SOS er lustig op los. Zo werd er een eindstand van 9-0 be reikt. Jammer, de volgende week meer succes, jongens.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 9