Test de nieuwe Mazda323. Geluk was met Holten Prima prestatie van Sandra Dieperink Blauw Wit verliest WINKELEN BEGINT INDE ADVERTENTIE KOLOMMEN VAN DIT BLAD. John Jacobs wint Halfwerktoernooi Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten TE KOOP IN HOLTEN: H. J. ROBERS Vooreen perfekte inbouwkeuken. Niet duur, wei zo goed. CONCOURS-HIPPIQUE JUNIOREN Schure gaat touwtrekken sa®wm Lmazoa Automobielbedrijf MAASKANT DONDERDAG 5 SEPTEMBER 1985 HOLTENS NIEUWSBLAD 11 PASTORIESTRAAT 41 Vrijstaande woning met schuur en kookhuisje op 550 m2 grond, waarbij men eventueel het ernaast gelegen kavel kan kopen. Ind: Grote L-kamer met open haard, keuken, berging, slaapkamer, en grote kelder. Verd: 3 slaapkamers. Vraagprijs: f 158.000.- k.k. MET KAVEL: f 189.000.- k.k. LOOIKOLKSTRAAT 15 Stolpwoning met grote garage. Ind.: Grote L-kamer met open haard, werkhoek, open keuken en hal. Verd: 4 slaapkamers met een badkamer. Vraagprijs: f 163.000.- k.k. ORANJESTRAAT 73 Vrijstaand woonhuis/winkelpand met garage. Ind: Ruime eetkeuken, hal, kamer en berging, 2 kantoor ruimtes met aparte ingang. Verd: 4 slaapkamers, 1 kleine slaapkamer en douche. Vraagprijs: f220.000.- k.k. BOERRICHTERSWEG 1 Helft van dubbel op 492 m2 grond met grote garage en tuin. IndGrote kamer (43 m2), werkhoek, open keuken, hal en toilet. (Beneden verd. geheel voorzien van thermophane). Verd.: 3 slaapkamers met douchecel en wastafel. 2e Verd: Zolderkamer met wastafel. Vraagprijs: f 168.000.- k.k. SCHOOLSTRAAT 3 Helft van dubbel met garage en schuur op 200 m2 grond. Ind.: Halletje, keuken, kamer, toilet en kelder kast. Verd: 3 slaapkamers met douche en zitbad. Vraagprijs: f 126.000.- k.k. WAARDENBORCHSTRAAT 5 Helft van dubbel met grote garage op 307 m2 grond. Ind: Hal, toilet, kelderkast, grote kamer en keuken. Ie Verd: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e Verd: Grote zolderkamer, bergruimte. Vraagprijs: f 148.000.- k.k. KOLWEG Premie-B-woning met garage. Ind: Hal, kamer met open keuken, bijkeuken, berging. Verd: 3 slaapkamers met badkamer. 2e Verd: Zolder met C.V. ketel. mi, MAK. KANT. Pastoriestraat 46. 7451 ES Holten. Tel.: 05483-6 16 49. y-'£ ->obl£Z6 VANAF HEDEN IN ONZE SHOWROOM! Wie omringt je met zoveel comfort? Wie geeft je alle ruimte? Bij wie voel je je zo veilig? Wie wil er graag met je door de bocht? Wie heeft er zoveel pit en power? Ga vandaag 'n opwindend huwelijk aan. Test de nieuwe Mazda 323. Prijzen (incl. BTW) vanaf f 16.995,-. Afleveringskosten f 370,-. Keuze uit 1.1, 1.3, 1.5 liter motor, handgeschakeld of met automatische trans missie. In drie- of vijf-deurs Hatchback of vier-deurs Sedan uitvoering. Meerauto,minderzorgen Holterweg 2, Markelo, tel. 05476-24 54 John Jacobs van de Badmintonclub Holten heeft tijdens het gerenom meerd Zwolse Riet Halfwerktoernooi, dat op zaterdag 31 augustus en zon dag 1 september werd gespeeld, la ten zien waarom hij B speler is gewor den. In het toernooi heeft hij afgere kend met spelers uit Duitsland en Zweden als ook met goede spelers uit de regio oost. De Holtense „Bo ris" op badminbtongebied won het heren enkel AI op overtuigende wij ze. Samen met zijn Zwolse partner Wilco Jansen werd ook het heren dubbel Al gewonnen. Voor de com petitie moet hij zich binnen het Zwolse team staande zien te hou den tegen teams uit Assen, Leeu warden, Drachten, Meppel etc. Geen gemakkelijke opgave voor John die net zeventien jaar oud is. Jacobs zit tevens in de regionale districtselectie welke in Holten in training is. Op 14 en 15 september kan men hem, samen met de top van de district-jeugd in actie zien. Verder neemt hij op 7 en 8 septem ber deel aan een toernooi in Doetin- chem en op 26 en 27 oktober neemt hij deel aan het hoogste regionale toernooi in Gorssel. Een ontmoe ting met de Chinese top medio no vember staat tevens op de nomina tie. De top afkomstig uit Signapore brengt een bezoek waarbij doorbre kende talenten zijn uitgenodigd. Het is prettig dat een Holtens ta lent is doorgebroken naar het lan delijk niveau. In de eerste competitiewedstrijd van Holten tegen USV heeft Holten deze middag vrouwe Fortuna dui delijk aan haar zijde gehad. Reeds in het begin van de wedstrijd bleek, dat beide ploegen van plan waren om de twee competitiepunten bin nen te halen. Er werd in de beginfa se nerveus gespeeld en hierdoor werd er nogal eens verkeerd afge speeld. De jonge ploeg van Holten schiep zich in de eerste helft enkele kansen o.a. door Daniël Saaman- gun maar deze konden niet omge zet worden in een doelpunt. Of schoon Holten naarmate de eerste helft vorderde iets sterker werd wist USV de stand toch op 0-0 te houden. In de tweede helft een aanvallend Holten en uit één van deze aanval len over rechts via Daniël Saaman- gun wist Jan v. Mullem met een hard schotde scorete openen. Hier na ging USV in het tegenoffensief maar wist de aanvallen niet om te zetten in een doelpunt. Tot twee keer toe claimde USV een penalty maar mede door het discutabel op treden van de scheidsrechter wer den deze niet toegekend. Hierna werd wegens aanmerkingen op de leiding een speler van USV van het veld gezonden. Dit gaf zoveel pro blemen, mede doordat een suppor ter van USV zich hiermee wilde be moeien, dat de scheidsrechter de wedstrijd tijdelijk staakte. Na 8 mi nuten werd de wedstrijd hervat en ondanks dat USV met tien man verder moest spelen kwam de ver dediging van Holten onder zware druk te staan. Met soms kunst- en vliegwerk in de verdediging maar ook door uitstekend keeperswerk van Erwin Stukker werd de voor sprong behouden. Al met al een ge lukkige overwinning ofschoon een gelijkspel de verhoudingen beter had weergegeven. A.s. zondag de uitwedstrijd tegen Zwolle. Geen gemakkelijke opgave voor de jonge ploeg maar wanneer door werklust en met inzet ge speeld zal worden zoals tegen USV is hier zeker een positief resultaat te behalen. In het kader van het jeugdplan Nederland zal op donderdag 12 sep tember a.s. op het Meermanskamp een regio-wedstrijd gespeeld wor den voor 14-jarigen. Om de regio- jeugd eens aan het werk te zien is dit een uitgelezen kans. De aan vang is gesteld op 18.30 uur en de toegang is gratis. U moet op twee dingen letten als u waarde hecht aan een goede keuken. Ten eerste: een veelzijdig keukenprogramma. Met keus uit vele modellen en kleuren. Ten tweede: vakmensen die voor een orgineel ontwerp en nauwgezette inbouw zorgen. Wij zijn keukenspecialisten. We adviseren u een Goldreif. En zorgen, dat uw keuken een perfekte Goldreif wordt. Stationslaan 24, Goor. Telefoon 05470-7 22 64 Openingstijden: ma. t/m vr. 8.30-12.00 en 13.30-17.30 za. 9.00-12.00 Koopavond Goor donderdag 19.00-21.00 Blauw Wit 4-Den Ham 3 Blauw Wit 4 (het kampioenselftal Blauw Wit 5 van vorig seizoen met enkele wijzigingen) is het debuut in de 3e klasse begonnen met een ge lijkspel tegen het zeer sterke Den Ham 3. Deze tegenstander had dui delijk meer kwaliteit en vooral het tempo, doch desondanks wist het 4e met hard werken een puntje te bemachtigen. Het hadden er zelfs 2 kunnen zijn want na en half uur stond Blauw Wit al met 3-0 voor. Drie kansen werden zeer knap om gezet is 3 doelpunten. Eerst Jantje Paalman met een tot 3 keer toe in geschoten bal, daarna Jan Harbers uit een strafschop en vervolgens Harry Sjoers met een fraaie kopbal na een prachtige aanval over links „uit het boekje", waaruit linksback Jan Kors de bal precies op maat voor het doel trok. Na die 3 treffers werd het vierde volledig in de verdediging gedron gen en tegentreffers konden niet uitblijven. Ondanks stug verdedi gen met vooral Egbert, Beldman in een hoofdrol lukte het Den Ham vijf minuten voor afloop de dik ver diende gelijkmaker te scoren. Eén puntje wisten de totaal leegge- speelde Blauw Witters echter op het Vletgoor te houden. De komen de weken zal dat wel duidelijk wor den. Zaterdag a.s. speelt Blauw Wit 4 uit tegen Daarlerveen. Het tweedaagse concours hippique van de Bergruiters heeft een fraai suc ces opgeleverd voor de jeugdige San dra Dieperink van de organiserende vereniging. Met haar paard Amber reed zij voor het eerst mee in de M dressuur. Met maar liefst 138 punten wist zij in ring 2 de eerste prijs voor zich op te eisen. Sandra was een van de weinige Holtense ruiters die in het goed bezette concours hippique tot de prijswinnaars behoorde. Het springen klasse Z, waar de meeste belangstelling naar uitging werd een overwinning voor Jos Lansink die ook het springen klas se M op zijn naam bracht. Het af sluitende jachtspringen werd een overwinning voor Peter Geerink van Almelo '79. Parcoursbouwer Dries Willems had het de ruiters niet gemakkelijk gemaakt. Het springparcours zat vol korte wendingen die voor veel ruiters een daadwerkelijk struikel blok betekende. Bij het M springen slaagden slechts twee combinaties om foutloos rond te komen, Gerrit Meulink met Foxtrot van de Brug- gerruiters uit Lemelerveld en Jos Lansink. Ook in de barrage gingen beide ruiters foutloos rond. Door een betere tijd werd Jos Lansink eerste. In de klasse Z leek het al niet veel beter te gaan, nadat Erik Jan Wes als derde ruiter foutloos rond ging, duurde het nog 27 nummers voordat de tweede ruiter zonder problemen de hindernissen kon ne men. Jos Lansink liet direct de snelste tijd klokken, 41.73 sec. Pe ter Geerling reed eveneens foutloos rond. Na een spannende barrage werd Lansink eerste, gevolgd door Geer link. In het jachtspringconcours le verde zo mogelijk nog meer proble men op voor de al te haastige on overkomelijke hindernis, terwijl ook de waterbak voor een aantal weigeringen zorgde. Winnaar werd Peter Geerink met Tarnels, een van de drie paarden waarmee hij in Hol ten aan de start verscheen. Jos Lansink werd tweede. Zaterdag 7 september organi seert J.S. de Schure zoals elk jaar weer een touwtrekwedstrijd. Het gebeuren zal plaats vinden op het terrein bij de Schure de aanvang zal zijn 20.00 uur. Een team mag bestaan uit 6 personen en 1 reserve; er moeten minstens 2 vrouwelijke deelnemers meetrekken per team en er mag maar 1 officiële touwtrek- ker meetrekken. De kosten per team bedragen f7.50. Je kunt je op geven bij J. S. de Schure tel. 6 27 55. Zoals elk jaar worden de beste drie teams beloond met een mooie be ker. Vorig jaar was de eer aan team Jansen om de eerste prijs in ont vangst te nemen. Een hardwerkend, maar door bles sures gehandicapt. Blauw Wit moest afgelopen zaterdag de winst aan het Hellendoornse VESOS laten. De gas ten hadden met de pauze al een 2-1 voorsprong en verlieten met een 3-1 overwinning het sportpark aan de La- renseweg. Gehandicapt door blessures van Hulleman Thalen en Richard Bel dman begon Blauw Wit aan de eer ste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen. Tegenstander was VESOS uit Hellendoorn, vorig jaar lange tijd medekoploper in de le klasse, maar in de eindfase terugge zakt naar de middenmoot. De thuisclub begon voortvarend en centrumspits Gerrit Stam had in de aanvangsminuten pech toen zijn schot via de vingers van de VE- SOS-goalie tegen de binnenkant van de paal sprong maar de doellijn niet wilde passeren. Het bleef een strijd tussen twee gelijkwaardige ploegen, waarbij Blauw Wit wat verzorgder probeerde te spelen, ter wijl de bezoekers met lange ballen probeerden het spel snel te ver plaatsen. In de 26e minuut hadden ze daarmee succes toen na een aan val over links de bal voor het Blauw Wit doel belandde. De defensie van de thuisclub greep onvoldoende in, waarna ook keeper Van Dijk de bal niet meer kon bemachtigen. Voor Ter Avest was scoren toen een klein kunstje (0-1). Nauwelijks 5 minuten later konden de Hellendoorners op nieuw juichen. Rechtsbuiten Schoolink verraste Gerald Stam. De Blauw Wit back probeerde te herstellen, maar via zijn schoen ging het schot van de VESOS-aan- valler langs de uitlopende Van Dijk in het doel (0-2). Blauw Wit begreep dat het wat terug moest doen en probeerde de gasten onder druk te zetten. Dit lukte wonderwel en nog voor de pauze leverde dat ook succes op. Een aanval over de rechtervleugel bracht de VESOS-afweer in de pro blemen. De bal werd voor het eigen doel langs gespeeld, waar de goed doorzettende Gerrit Stam de ach terstand verkleinde tot 1-2. Ook na de rust trachtten de Holtenaren deze taktiek voort te zetten, maar snelle uitvallen van VESOS hiel den groot gevaar in zich. Gelukkig voor de thuisclub bleek doelman Van Dijk een grote sta-in-de-weg zodat voorlopig de stand ongewij zigd bleef. Met het verstrijken van de tijd nam de Blauw Witte druk toe, maar ook de vervanging van Harry Kolk man door André Stam bracht niet de gewenste gelijkmaker. In de 87e minuut werd de strijd definitief beslist toen de ver opge drongen defensie werd verrast en de snelle Ter Avest 1-3 kon scoren. Naar Markelo Voor zaterdag 7 september staat de derby tegen Markvogels op het programma. Trainer Mennegat kan naar alle waarschijnlijkheid weer beschikken over Richard Bel dman, terwijl ook Henri Stam en Harry ten Wolthuis weer hun op wachting kunnen maken. De wed strijden tegen de Markeloërs ken merken zich veelal door spanning en veel doelpunten. Supporters zijn van harte welkom! Holten E3-WW E2 4-1. Zaterdagochtend om 10 uur moest het nieuwe team Holten E3 aantreden tegen WWV E2 uit Hen gevelde. E3 is een team dat nog nooit samen had gespeeld, maar aan het spel was dit nauwelijks te merken. Vanaf het begin waren ze de routiniers van Hengevelde de baas, hetgeen dan ook resulteerde in een 4-1 overwinning. Stuk voor stuk prachtige doelpunten van een ploegje waarvan in de toekomst nog veel te genieten valt. Holten D3-RKSV Dl Het was een moeilijke start voor de jongens van D3. Ze deden wat ze konden, maar de tegenstander was te sterk. Zo was er al in de eerste helft een achterstand van 6 doel punten. Na de rust kwamen de jon gens goed terug. Een prachtig doel punt van Harry was daar het gevolg van. Dat gaf de jongens weer meer moed. En zowaar een doorbraak van Gerard, die half afgeslagen werd, rondde de goed meelopende Erik af. Uit de vele kansen van RKSV slaagden ze er maar 2 maal in, dank zij het goede keeperswerk van William, het doel te bereiken. Eindstand 2-8. Holten A3-Bentelo Al Na een viertal oefenwedstrijden met 2 gewonnen en 2 verloren par tijen, moest er nu voor de punten worden geknokt. Bentelo ging di rect in de aanval, maar de goed in gespeelde achterhoede van Holten, ving deze aanvallen prima op. Na een goede actie van Holten moest Bentelo aan de noodrem trekken de bal belandde op de lat. Hierna weer enkele Holtense aan vallen, waaruit tenslotte dan ge scoord werd door de rechtshalf, 1-0. Voor rust kwam Holten nog op een 2-0 voorsprong, wederom door de rechtshalf, die steeds aanwezig was. Na rust kreeg Bentelo een vrije trap mee en de bal belandde in de bovenhoek, 2-1. Holten bleef de meest technische ploeg en scoorde nogmaals 3-1 door de linksback. Bentelo kwam hierna niet meer aan scoren toe. Holten won ver diend met 3-1. Den Ham Dl-Holten Dl De eerste wedstrijd ging naar het „verre" Den Ham. In een prima ge speelde wedstrijd kon Holten het tot de rust aardig bijbenen. Van beide kanten werden er mooie doel punten gemaakt, hetgeen resul teerde in een 2-2 ruststand. Na rust wisten de voorwaartsen van Den "Ham het net nog 4 keer te vinden. Jammer, maar er zijn 20 punten te halen. De Zweef E3-HoIten E2 Ondanks een zwaar gehandicapt elftal werd er goed gevoetbald. Een tekort van drie spelers was voor de jongens een extra motivatie om er flink tegen aan te gaan. Al in de 5e minuut scoorde Boudewijn 0-1 en in de 1 le minuut scoorde Gerdrand 0-2. In de tweede helft wist De Zweef terug te komen op 1-2 en in de laatste minuut door een discuta bele beslissing van de scheidsrech ter 2-2. Holten Fl-R.V. F1 De jongens van Holten F1 zijn de competitie goed begonnen, door R.V. F1 met 4-3 te verslaan. Na een ruststand van 2-1 liep Holten ver der uit naar een 4-1 voorsprong, daarna kwam R.V. goed terug en scoorde ook nog twee maal.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 11