Handballers winnen in laatste minuten Prima ruitertweedaagse ponyclub Bergruitertjes 3 J. Gjaltema wint bilj artcompetitie <r Politie-weekjournaal RIVAAL HEETEN NIPT VERSLAGEN A. ten Dam (2) beheerste Duffel Autovoetbal Verloting Uitstapje Bejaarden een succes HOLTENS NIEUWSBLAD Geslaagd reisje NBvP Dijkerhoek DONDERDAG 23 MEI 1985 In de laatste thuiswedstrijd van de veldcompetitie 84/85 heeft Hol ten gedaan wat het moest doen... winnen!. Tegen Heeten, waar voor 14 dagen met 11-8 van was verloren, wilde Holten laten zien, dat het toch een hogere plaats zou kunnen innemen dan Heeten. Holten start te voortvarend, en nam al snel een 3-0 voorsprong. Daarna was de wedstrijd gelijk opgaand, maar Holten behield haar voorsprong tot aan de rust. (7-5). Na rust behield Holten het eerste kwartier het over zicht en zag Heeten geen kans dich terbij te komen. Daarna verzwakte Holten. Vooral verdedigend vielen er enkele malen onnodige gaten, waar door Heeten goed gebruik van werd gemaakt. Met nog 5 minuten te spelen kwam Heeten zelfs terug tot 12-12. In deze laatste minuten nam Holten echter het spel weer in handen en kon de winst met 2 tref fers van John Lamping met 14-12 in eigen huis gehouden worden. Voor Holten resten nu nog de uitwed strijden tegen Z.A.C. en D.S.C. Daaruit moeten toch minstens 2 punten gehaald kunnen worden. Treffers: Meino v. Beek 7; John Lamping 3; Nico Vorst 2; Alex Ste- gink, Jan Victor Dorlas 1. Ook de dames wonnen hun laat ste wedstrijd. Tegen het op de 2e plaats staande Boskamp werd een goede wedstrijd gespeeld. Ondank de soms warrige leiding van de scheidsrechter, speelde Holten haar eigen spel en kon er bij rust al naar een 6-3 voorsprong worden ge keken. Ook na rust ging Holten goed door. Boskamp probeerde te scoren uit onoverzichtelijke situa ties voor het doel, maar Holten hield de verdediging goed gesloten. Hoewel het in de eerste 15 minuten van de tweede helft nog niet zo liep, kwam Holten aan het eind van de wedstrijd via een 2-tal snelle break out's toch nog aan de onverwacht ruime 12-7 overwinning. Treffers: Sonja van 't Holt 5; Annemarie Op- hof, Wilma ter Harmsel 2; Janneke Nijenhuis, Frida Meilink, Mini v. Munster 1. De dames junioren speelden tot de rust een gelijkopgaande wed strijd tegen nr. 2 Tyfoon. Ruststand 5-5. Na de rust kwam Holten zelfs voor met 8-6, maar zag toch geen kans om de voorsprong vast te hou den. In de laatste 10 minuten wer den de gasten uit Zwolle steeds sterker en wonnen zij met 12-8 deze laatste competitiewedstrijd. Jeugd Al verloor zijn laatste wedstrijd int tegen Haarle. Door het vaak te laat terugkomen in de verdediging, scoorde Haarle vooral uit de break out. Na een ruststand van 6-2 gaf Holten in de 2e helft geen al te sterk tegenspel. Aan het eind scoorde Holten nog enkele malen, maar meer dan de verdiende 16-8 neder laag zat er echt niet in. Met deze wedstrijd is de veldcompetitie voor de jeugd voor dit seizoen afgelopen. De trainingen gaan op sportpark Meermanskamp door tot en met donderdag 6 juni! Programma: Voor alle jeugdteams is de com-, petitie afgelopen. Voor de jongens adspiranten is er een tournooi op 8 juni te Apeldoorn. De gehele jeugd neemt op 23(!) juni deel aan het jaarlijkse Gerda Schuiterttournooi dat dit jaar in Zwolle wordt gehou den. De heren senioren spelen nog 2 wedstrijden. Donderdag 23 mei om 19.30 uit tegen Z.A.C. Vertrek 18.30. Voor de wedvlucht Duffel (Bel gië) werden door de Bergvliegers 355 duiven ingekorfd. De lossing werd door de weersomstandighe den vertraagd en had plaats om 13.45 uur. De duiven kregen met kopwind te kampen zodat het 188 zware kilometers werden. Om 17.00 u kon A. ten Dam (2) z'n eerste duif klokken. Ook zijn drie daarop bin nenkomende duiven bleken de snelste te zijn en zo werd het voor Anton een beste dag. De uitslag: 1-2-3-4-10 A. ten Dam, 5-11-14-15- 18 G. Egberts, 6-12-13-26-28 Comb. Oolbekkink-Tijhof, 7-23-27-32-37 Teun Schuppert, 6-33-88 Jan Aaf- tink, 9 A. ten Dam (1), 16-25-64-85 G. J. Koetsier, 17-34-87 Gert Steunen berg, 19-29-39-67-74 M. Lodeweges, 20-21-24-66 Comb. Kwintenberg, 22-33-48 H. J. ten Velde, 30-36-45-61 Wim Aaftink, 35-55 Frits Meester, 40-72 E. Veneklaas, 43 H. Wansink en Zn., 47-49-58-60 H. van Beek, 51- 54-59-62-73 Comb. Kolkman, 81 W. v.d. Pluym, 84 Joh. Veldhuis. De biljartkampioenen. Het Holtense biljartkampi oenschap van de drie plaatselij ke biljartverenigingen werd af gelopen vrijdag afgesloten met het spelen van finalewedstrij den in café Kalfsterman. Om minder begaafde spelers ook een kans te geven werd er ge speeld volgens het gemiddelde, behaald in het afgelopen sei zoen bij de biljartbond Ons Ge noegen. Uiteindelijk winnaar werd op fraaie wijze Jan Gjaltema. Tweede werd E. Stegehuis en derde G. Schoppers. Resp. vier de, vijfde en zesde werden G. y. Avesaath, H. Aaftink en G. Koetsier. Het toernooi was weer uitstekend georganiseerd door Jan Beumer, Johan Arfman en Gerard Brands. Op 2e Pinksterdag organi seert de MAC De Holterberg op een gemeentelijk terrein aan de Beusebergerweg de jaarlijkse autovoetbalwedstrijd waaraan teams zullen deelnemen uit Markelo, Holten, Okkenbroek en Dijkerhoek. De wedstrijd wordt gespeeld met? een plm. 200 kilo zware bal met een doorsnee van meer dan 1 meter. De auto's zijn o.a. uitgerust met extra zware bumpers en plaatijzer. Het spectaculaire gebeuren be gint om half 2. DOOR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS OP 14 ME11985 VERLEEN DE VERGUNNINGEN, ONTHEFFINGEN E.D. 1. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN: - aan de heer B. J. de Graaf voor de verbouw van het zomerhuis Vianenweg 92; - aan de Lathmervoor de bouwvan een rijwielberging bij de woning Haarstraat 29-31; - aan de heer J. K. W. Vos voor de verbouw van het café-restaurant met woning Deventerweg 61; - aan de heer A. Meijerman voor het vergroten van de woning Diessenplasstraat 4; 2. aan de heer H. J. Calkhoven toestemming verleend voor de bouw van een berging bij de woning Mossinkserf 6; 3. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN: - aan de heer G. J. Schurterd voor een boom bij de woning Verzet- straat 63; - aan de heer J. W. Gjaltema voor een conifeer bij de woning Schoutenstraat 18; - aan architenburo van Vliet-Herpertz voor bomen bij de te bouwen woning aan de Blikkertweg; 4. aan de sportcommissie vergunning verleend voor het plaatsen van één naambord bij het zwembad Twenhaarsveld; VOOR HET INWINNEN VAN INFORMATIE OVER DE ZAAL ZELF DAN- WEL OVER EVENTUELE MOGELIJKHEDEN TOT HET INDIENEN VAN EEN BEZWAAR- OF BEROEPSCHRIFT KAN MEN ZICH WENDEN TOT DE AFDELING ALGEMENE ZAKEN TER GEMEENTESECRETARIE. HUISVUILOPHAALDIENST in verband met de komende feestdagen zal de regeling van het ophalen van het huisvuil als volgt worden gewijzigd. Het huisvuil van de maandagroute op 27 mei (2e Pinksterdag) wordt op gehaald op dinsdag 28 mei. De container aan de Waagweg (gemeentewerf) is gesloten op maandag 27 mei (2e Pinksterdag). AFHALEN ZWEMABONNEMENTEN Voor degenen die de in de voorverkoopperiode aangevraagde abonne menten voor zwembad Twenhaarsveld nog niet hebben afgehaald, is een extra gelegenheid geschapen om dit alsnog te doen en wel op vrij dag 24 mei a.s. van 8.30 tot 12.00 uur. Op 13 maart werd een „Lelijke zijn fiets te vallen op de Toeristen- Eend' van de weg gehaald. Het weg. Hij moest zich onder dokters beestje was zodanig rot, dat het ge- behandeling laten stellen, en kon hele verband zoek was. De auto daarna (per trein) huiswaarts ke- werd afgevoerd voor de sloop en de ren. bestuurster was een ervaring en op 17 mei werd tegen een bewo- een bekeuring rijker. Op de kruising Larenseweg- Dorpsstraat vond deze dag een aanrijding plaats tussen een brom fietsster en een personenauto. De auto, die uit de richting Laren kwam, verleende geen voorrang aan de bromfietsster. Het bleef bij materiële schade. Vernielingen werden er weer ge pleegd op de volkstuintjes aan de Aaltinksweg. Baldadige jongelui, tenminste daar gaat de politie van uit, vernielden een afrastering. Op de Rijksweg AI werden maar liefst 26 automobilisten bekeurd, die zich niets aantrokken van een inhaalverbod dat aldaar van kracht was in verband met weg werkzaamheden. Om ongeveer 15.45 uur van de 13de mei vond een flinke „klapper" plaats op de Markeloseweg nabij de afrit van de AI. Een vrachtauto ver leende geen voorrang aan een per sonenauto die uit de richting Mar kelo kwam. De personenauto was totaal loss. Een passagier werd met niet ernstige verwondingen overge bracht naar een ziekenhuis te De venter. 1 In de nacht van 13 op 14 mei trof fen politiemensen een voetganger ner aan de Oude Stationsweg pro- ces-verbaal opgemaakt in verband met verontreiniging van het opper vlaktewater. De afvoer van een mestplaat liep regelrecht de sloot in, zodat dit water ernstig werd ver ontreinigd. Tevens maakt de poli tie van deze gelegenheid gebruik veehouders erop te attenderen dat het ook verboden is dat mest vanaf de melkplaats in de weide wordt gestort in het oppervlaktewater. Het is bekend dat dit nogal eens gebeurd. Bij constatering zal de po litie verbaliserend optreden. Een gewaarschuwd mens telt voor twee. Eveneens op de 17de mei kwam een loslopende hond in aanraking met een trein ter hoogte van het station. De trein was sterker. Het dier moest worden afgemaakt door een veearts. Op 18 mei werd geconstateerd dat er was ingebroken in de kantine van het zwembad. Enkele kratten bier en snoepgoed werden wegge nomen, terwijl er tevens nogal wat werd vernield, totale schade onge veer f 800.-. Bij een inwoner aan de Stations- Bij de door de ponyclub De Berg- ruitertjes ter gelegenheid van het tweedaagse concours gehouden verloting viel de hoofdprijs, een 5- daagse OAD-reis naar Parijs voor twee personen op lotnummer 2061 dat gekocht was door de heer M. Nijenhuis, Reebokkenweg 2, Hol ten. De 2e prijs een radiocassette-re corder viel op lotnummer 2299 van Sietze Markvoort en de 3e prijs een koffiezet-apparaat was voor Zwen- nie Vincent, Liezenweg2 die lot nummer 2798 had gekocht. De 4e tot en met 10de prijs vielen op de lotnummers: 3436,1361,1374,3742, 4360, 4453 en 2496. Het bestuur van de ponyclub De Bergruitertjes organiseerde op Hemel vaartsdag en op zaterdag 18 mei op het schitterend gelegen en in prima conditie verkerende ruitersportterrein aan de Borkeldsweg resp. een Kringconcours en een Uitnodigingsconcours. Op Hemelvaartsdag werd deelgenomen door de verenigingen De Eschruitertjes (Wierden), De Her truitertjes (Hellendoorn), de Looleeruiters (Almelo) PC Markelo, de Qos- terhofruitertjes (Rijssen) en de organiserende Bergruitertjes. Op zaterdag 18 mei kwamen naast de genoemde verenigingen nog in de piste clubs uit Albergen, Wilp, Bentelo, Geesteren, Lochem, Bathem, Berkel en Roden rijs, Goor, Haarle, Varsseveld Hengelo en Borne. aan die te veel aan Bachus had ge- straat werd in de nacht van 17 op 18 offerd. Hij wilde naar Rijssen (zijn woonplaats) doch wist niet meer welke kant hij nu op moest. Voor zijn eigen en andermans veiligheid werd er voor gezorgd dat deze man weer thuis kwam. In dezelfde nacht kon door de Holtense politie een automobilist worden aangehouden, die door de politie van Hellendoorn werd ge zocht in verband met verduistering van een personenauto. De man, wo nende te Nijverdal werd overgedra gen aan de politie van Nijverdal. Bij onderzoek bleek tevens dat deze persoon een kleine hoeveelheid he roïne bij zich had. Op 15 mei werd er aangifte ge daan van diefstal van een broek vanuit een kleedkamer van de Hockeyclub. Eveneens op 15 mei werd een per sonenauto aangereden door een andere personenauto bij café Vos man. Een getuige noteerde het ken teken van de dader, omdat deze wegreed zonder zich bekend te maken. Naar aanleiding van deze opmerkzaamheid kon de dader aan het politieburo worden ontboden. Op 16 mei werd er aangifte ge daan van diefstal van twee lan taarns die stonden bij een zomer huisje. De waarde van het ont vreemde bedraagt vele honderden guldens. Vermoedelijk heeft deze diefstal reeds enige tijd geleden plaats gehad. Op deze drukke 16de mei kwam een jongeman uit Oldenzaal met mei een tuinhek weggenomen. Dit hek werd in de loop van de dag in de omgeving teruggevonden. Bij het AC restaurant brandde een auto geheel uit. Voor de brand weer van Holten viel er deze keer geen eer te behalen. De oorzaak is niet bekend. Eveneens in de nacht van 17 op 18 mei werd een damhert doodgere den op de AI. De benadeelde is bij de politie niet bekend. Wel was het de politie bekend dat reeds gerui me tijd een damhert aan het zwer ven was. Van waaruit dit dier is los gebroken is echter onbekend. Per sonen die nadere inlichtingen hier omtrent kunnen geven worden verzocht zich bij de politie te mel den. In de nacht van 19 op 20 mei werd een personenauto gestolen bij Wil- lems aan de Deventerweg. De poli tie van Deventer kon de dader nog dezelfde nacht aanhouden. Dit ging niet geheel zonder problemen. De politie van Deventer moest een dienstvoertuig dwars over de weg zetten om de dader tot stoppen te dwingen. Daarbij werden beide au to's beschadigd. Om ongeveer 11.30 uur van de 20ste mei vond een aanrijding plaats op de Larenseweg. Een be jaarde fletser stak plotseling de weg over en werd daarbij gegrepen door een personenauto. De fietser kreeg een hoofdwond en werd ter plaatse door een arts behandeld. Veertig bejaarden van de Bejaar densociëteit Holten maakten dins dag met de bus van de O AD hun jaarlijks uitstapje deze keer met als einddoel Nijmegen. Door de prachtige natuur werd via Beekbergen, Hoenderloo en Ede naar de Keizer Karelstad gere den waar de rondvaartboot reeds klaar lag voor een tochtje over de drukst bevaren rivier van Europa, de Waal. Op deze tocht, onder het genot van een kopje koffie met ma- rikenbrood, konden o.a. de duwbo ten met 4 grote bakken van heel dichtbij worden bekeken. Na de rondvaart werd een bezoek ge bracht aan het „Keukenmuseum" in een van de torens uit de aloude stadsomwalling. Een verzameling vol afwisseling van eierdop tot was bord, van kolenfornuis tot koek trommel of antiek bestek is hier bij een gebracht. Een wereld vol nos talgie met waarlijk antiek en fraaie curiosa. Het volgende onderdeel •van het programma was een bus tochtje door het natuurgebied de Ooypolder o.l.v. de in Oosterbeek wonende oud-Holtenaar mr. B. P. Enklaar, een tochtje dat eindigde bij restaurant „Park Tivoli" in Berg en Dal waar werd gedineerd. 's Middags werd een bezoek ge bracht aan de ambachtelijke bier brouwerij in Malden, de mouterij, het biermuseum en het proeflo kaal. Na rondleiding door het be drijf werden dia's vertoond en tot besluit kon men op het rustieke binnenhof) e genieten van een vos- telijk glas bier, koffie of een fris drankje. Rond de klok van 5 uur werd de thuisreis aanvaard en arri veerde het gezelschap om half 7 hoogstvoldaan bij gebouw Irene. De grote parade op Hemelvaarts dag werd op prima wijze geleid door Sandra Dieperink van de Bergruiters, terwijl Pauline Wan sink op beide dagen via de geluids installatie van MAC de Holtergerg op deskundige wijze verslag gaf van het hippisch gebeuren. Als ju ryleden fungeerden op Hemel vaartsdag mevr. Hammin-Nijkamp Almelo, mevrouw G. A. M. Slot- meijer-Cremers, Nijverdal en de he ren W. Aaltink, Holten, B. J. Holter- man, Haarle, H. J. Hietbrink, Mar kelo, E. H. Lammers, G. J. Schot man en H. B. Schotman uit Maliënheem. Zaterdag werd de jury gevormd door mevr. R. Spek- reyse-Lagenhof, Enter, mej. C. Kuiphuis, Almelo en de heren W. Aaltink, Holten, B. J. Holterman, De ponyruiters van de organise rende vereniging De Bergruitertjes tijdens de grote parade. Haarle, Th. Luiten, Holten, H. J. en J. H. Woestenenk, Laren en T. M. Zuethof, Bathmen. De grote para de werd geïnspecteerd door Fede ratievertegenwoordiger de heer H. Broeze uit Wierden en de voorzitter van de Bergruitertjes, Frits Dolle- kamp. Uitslagen Hemelvaarts dag B. Dressuur Ring 1:1. Gerlinde Schuttevaar, H'doorn 126 p., 2. Frank Hosmar, H' doom 125 p., 5. Ineke Bo- bnk. Holten 120 p. Ring 2: 1. Hendri Stegeman, Holten 123 p., 2. Hieke v.d. Ploeg, Holten 122 p., 3. Zwennie Vincent, Holten 120 p., 4. Alieke Aaltink, Holten 188 p. LI dressuur: Ring 3: 1. Wilfred Pas, Rijssen 129 p., 2. Henry Sandetman, Rijssen 128 p. Ring 4: 1. Daphne Echlermeijer, Almelo 130 p., 2. Sytske Holtkamp, Almelo 129 p.; 3. Jolanda Bolink, Holten 128 p. L2 dressuur: Ring 5:1. Marie Elise Dollekamp, Holten 136 p., 2. Zwennie Vincent, Holten 132 p. M/ZDressuur: 1. EstherGraven,Markelo 131 p., 2. Ja net v.d. Maat, H'doom 120 p. Dressuur 8-tallen; 1. Looleeruiters. Almelo 124 p. bpringeo Kl. I. Cat. A/B: 1. Richard Smaibrugge, H'doom 0 ft 62-35 sec., 2. Petra Smale, Holten, 4 str.p. 48.55 sec. KL I. Cat C/D: 1. Coma Broeze, H'doom 0 ft. 36.77 sec., 2. Sandra Dieperink, Holten 0 ft. 45.25 sec., 4. Melanie Huiskamp, Holten 4 str.p. 41.19 sec. H. M. cat. C/D: 1. E. Claudia Beverdam, Almelo 0 ft. 55 sec., 2. Diana Noltes, Wierden 0 ft. 55 sec. W. Z. Cat. C/D: 1. Zwennie Vincent, Holten 0 ft, 2. Es- Diana Ligtenberg, Wierden 0 ft. 63 p. Kl. B. Cat. C: 1. Heidi Zandman, H'doom 0 ft 62 p., 2. Henny Gorel, Wierden 0 ft 58 p., 3. Alieke Aaltink, Holten 3 str.p. 64 p. W. B. Cat D: 1. Karin Wevers, Holten 0ft. 68 p., 2. Henri Stegeman, Holten 0 ft. 64 p., 5. Willy van Coe- verden. Holten 0 ft. 55 p.; 6. Lianne Veneklaas, Holten 4 str. p. 62 p. Progressief springen klasse L/M Cat. D: 1. Daphne Echtermeijer, Almelo 21 p. 34.53 sec 2 Dinand Hei- lersig, Markelo 18 p. 39-34 sec., 5. Zwennie Vincent, Holten 16 p. 51.78 sec., 8. Jolanda Bolink, Holten 12 p. 48.86 sec. De uitslagen zaterdag: Individuele dressuur klasse B: Ring 1:1. Yvonne Wichers, Bathmen, 127 p., 2. Frede- rique Oolbekkink, Holten 125 p., 3. e.e. Mirjam Ver- wey, Berkel/Rodenrijs 124 p., Hieke v.d. Ploeg, Holten 124 p. Ring 2: 1. Janneke ter Steege, Rijssen 127 p., 2. Diana v.d. Pol, Bathem 127 p., 3. Kim Verwey, Berkel/Ro- Ring 3: 1. Hennke ter Harmsel, Rijssen 127 p., 4. Jolanda Bolink, Holten 125 p., 5. Wim Rietman, Bath men 124 p. Ring 4:1. Han Langeler, Lochem 129 p., 2. Theda v.d. Pol. Bathmen 127 p., 5. Jolanda Beltman, 120 p. Dressuur L2 Ring 5: 1. Pauüen Rutten, Albergen 133 p. Ring 6: 1. Anita Stavenruiter, Lochem, 124 p., 2. Gea Rietman, Bathmen, 123 p., 3. Annet te Winkel, Bath men, 121 p. Z. Dressuur: 1. Sandra Dieperink, Holten. 122 p. Afdelingsdressuur viertallen klasse L1. .De Molennri- ters", Bathmen 107 p. Achttallen klasse L: -De Molenruiters" Bathmen, 125 Springen Idasse L cat. B en C Handicap: 1. Wouter Raamsman. Haarle 0 ft. 43.82 sec 2. H.n.h Rrands Holten 0 ft. 532.16 sec. Klasse L cat. D: 1. Viola v.d. Akker. Holten 0 ft. 41.17 sec., 2. Lianne Veneklaas, Holten 0 ft 44.45 sec., 5. Jo landa Bolink, Holten 4 str. p. 46.58 sec. (Uasse M Cat C/D: 1. Maaike Rutten, Albergen 0 ft. Klasse Z. cat D: 1. Zwennie Vincent, Holten 0 ft. (binnen de tijd). Klasse B cat. C:l. Johan Averesch, Rijssen0ft 68pnt., 3. Eric te Winkel, Bathmen 0 ft 58 pnt. 4 Harriet Boksebeld, Holten, 3 str.p. 63 pnt 5. Alieke Aaltink, Holten 3 str 55 pnt. Klasse B. cat D: 1. Erna Schoenmaker. B3thm i, 0 ft 70 p., 2 Wim Rietman, Bathmen, 0 ft. 69 p Progressief springen: Klasse L. L Annet te Winkel. Bathmen 34.85 sec. 21. p. 2. Karin Wevers, Hclten, 36.02 21 p., 3. Wouter Raamsman, Haarle, 36.22 sec. 21 p. Klasse _Z": 1. Zwennie Vincent, Holten 35.47 sec. 21 p., 2. Wanda Mulder, Bome 38.56 sec. 21 p. De dames van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afd. Dijker hoek hielden onder ideale weers omstandigheden vorige week hun jaarlijkse reisje. Het was dit keer een verrassingstocht die georgani seerd was door mevrouw H. Klas- ses-Boode, D. Rietman-Rensen en R. Bieleman-Vasters. De 51 dames vertrokken richting Elburg alwaar de palingrokerij Van Triest werd bezocht. Vandaar ging de tocht naar Ernst naar de kaar senmakerij De Veluwe waar ieder een twee kaarsen heeft gemaakt. De middagpauze werd doorge bracht in Epe. In Oene bij de klom penmakerij van de familie Ripha- gen kregen de dames een kijkje hoe vroeger en thans klompen worden gemaakt. Tenslotte werd in Hat- tem het broodbakkersmuseum be zocht. Hier wordt op zaterdag nog op de ouderwetse manier brood ge bakken in de oven, gestookt met takkenbossen. Hier konden de da mes tevens nog een uurtje winke len. Tenslotte wachtte 's avonds in het Bote Pacrd nog een heerlijk di ner. KNIPTIP "Juist op zondag" een radioprogramma ook voor mensen, die op zoek zijn naar leuke foto-onderwerpen.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 9