Groningen de beste sports agenda Holten B2 toch herfstkampioen Resultate n s.v. Holten Ap Koetsier liep zeer sterk Succes Holtenaren op vogelshow Kersttoernooi weer een daverend succes Oliebollencross is weer geheel open Holtense duiven dit jaar sneller SENIOREN Holten gaat inhalen Eendracht Gezins- puzzelrit Biljarten Blauw Wit klopte SVVN HOLTENS NIEUWSBLAD Tafeltennis kampioenschap Acht teams in nacht van Blauw Wit Computer tekent nieuw type Bouwfondshuis Kerstspringen Snorrewind Aerobic van start I DONDERDAG 3 JANUARI 1985 7 S.V.V.N. B2-HoltenB2 In deze wedstrijd moest Holten winnen om zich herfstkampioen te kunnen noemen. De eerste helft was eén gelijkopgaande strijd met aan beide zijden veel opgelegde kansen. De wedstrijd werd er niet beter op, maar de spanning steeg. De ruststand brak aan met een 0- 0 stand. Na de pauze kwam Holten zeer gemotiveerd het veld in. Dit resulteerde in de 15e min. in een doelpunt. Hierna begon Holten echt goed te spelen. Ze werden hier bij gesteund door vele supporters, die uit Holten mee waren gekomen vooral veel ouders. In de laatste 15 minuten scoorde Holten nog 2x, zo dat de eindstand 0-3 werd. Door dit resultaat was Holten herfstkampi oen. Het jeugdbestuur van Holten bood de aanvoerder een bos bloe men aan. Dit werd gedaan door H. Rietberg. Er werd nog een foto ge maakt en toen ging het weer rich ting Holten. In de kantine werd ge zellig feest gevierd met de ouders en supporters. HOLTEN 2-NEO 31-1. Op een moei lijk bespeelbaar veld moest de con ditie stevig aangesproken worden. Holten begon gehandicapt aan déze zware wedstrijd tegen het Bornse NEO. Het was de eerste ont moeting tussen beide teams, zodat op eerdere ervaringen niet inge speeld kon worden. Alle spelers verdienden een pluim voor hun voorbeeldige inzet, toch mogen we de béide jeugd(gast)-spelers Erik Broekmaat (uitgenodigd voor de 'Twentse jeugdselectie) en Haiko Mulder, foutloos en gedegen spe- lehd, deze keer wel extra memore ren. HAARLE 2-HOLTEN 3 1-2. Vorige week zondag (16-12) werd een be langrijke wedstrijd gespeeld om de eerste plaats. Tegen Haarle 2 be sliste Holten 3 de wedstrijd door twee prachtige doelpunten in de eerste helft van Theo en Richard. De tweede helft bracht een sterk aanvallend Haarle binnen de lij nen, dat nog terugkwam tot 1-2. NOVEROAL 2-HOLTEN 31-3. Zon dag j.I. werd aangetreden tegen Nij- verdal 2 uit. In de eerste helft een gelijkopgaande strijd met aan bei de zijden goede scoringskansen. Holten kwam op voorsprong door Banno, die tegen Nijverdalse ploe gen altijd extra gemotiveerd speelt. De partijen kwamen op ge lijke voet door het benutten van een toegekende strafschop. Na rust werd Holten gaandeweg sterker. Het was opnieuw Banno die scoor de. 1-2. Door Wilco Bannink werd het uiteindelijk nog 1-3. Door deze resultaten is Holten 3 de herfst kampioen met 19 punten uit 12 wedstrijden. De vervangende coach (Schuchard was tijdelijk naar warmere oorden vertrokken) was zeer ingenomen met de behaal- desuccessen. HOLTEN 4-MW 6 4-2. Op basis van een grotere inzet heeft Holten ver diend van MW gewonnen. Een voorbeeld voor vele andere elftal len was de strijdlust van m.n. de beide spitsen van het vierde, Her man ter Harmsel en Martin Aan stoot. Schier onvermoeibaar sne den deze twee de verdediging van MVV aan stukken, al toonde af en toé de linkerspits door zijn provo cerend gedrag zich nog wat te moe ten beheersen. Het vierde doelpunt van Holten, de derde van Martin, was een juweeltje. DE ZWEEF 6-HOLTEN 5 0-1. Hol ten had het aanmerkelijk moeilij ker dan in het eerste treffen tussen beide ploegen dat met 6-1 werd ge wonnen. Keer op keer tuimelden de aanvallers in de buitenspelval van Dé Zweef, totdat in de laatste mi nuten de altijd leep en op zijn kan sen loerende Geert Kwintenberg de achterhoede te slim af was en de beslissende treffer fabriceerde. Door dit resultaat en het puntver lies van concurrent SDOL gaan beide ploegen zij aan zij de winters laap in. HQLTEN 6-SOS 4 2-0. Geen wed strijd om lang over na te praten, daarvoor was het spelpeil te laag. Het zware veld vergde veel van de spelers, zelfs scheidsrechter Ave- zaath kwam conditioneel in de pro- Op zaterdag 5 januari wordt van af tien uur 's morgens in sporthal 't Morsink gestreden om de kampi oenschappen tafeltennissen voor recreanten. De deelnemers zijn in gedeeld in de volgende klassen: re creanten heren, recreanten dames, Jeugd ton 12 jaar, jeugd van 12-17 jaar, heren en jeugd dubbel. In alle klassen wordt er met het meekampsysteem gespeeld, dat wil zeggen dat men in poules van 5 of 6 man, cq vrouw is ingedeeld en dat iedereen een keer tegen elkaar speelt. In de klassen waarin meer dere meerkampen zijn, komen de winnaars tegen elkaar uit in een fi nalepoule en wordt er verder ge speeld via het afValsysteem. De fi nales van de diverse klassen zijn gepland tussen 15.00 en 16.30 uur. De toegang totde sporthal is gratis. blemen. Door twee niet te missen kansen kwam Holten 6 middels v.d. Pluim aan de zege. De bezoekers kregen alle mogelijke vrijheid om wat terug te doen van de Hol ter ver dedigers, maar overeenkomstig hun plaats op de ranglijst verdien den ze niet meer. HOLTEN 7-PH 19 4-2. Na vertra ging van een half uur (de Almeloërs dachten dat de wedstrijd niet door zou gaan) begon Holten 7 aan haar 13e competitiewedstrijd. De thuis club had tegen de uit tien man be staande tegenpartij meer weer stand te verduren dan uit de num- merieke meerderheid te verwach ten was. Gelukkig stond René Schoemaker 2x op de goeie plaats De jeugdafdeling van s.v. Holten hield op oudejaarsdag weer haar tradionele juniorentoernooi in de sporthal 't Morsink. Twaalf teams, allen getooid met eredivisienamen, streden in drie poules sportief om de pouleoverwinning. De teams van Feyenoord, FC Groningen en Ajax werden poulewinnaars. Na de finalewedstrijden bleek FC Gronin gen de meeste punten te hebben, wat hen de overwinning opleverde. Tweede werd Ajax en derde Feyen oord. Op zaterdag 5 januari wordt door de jeugdafdeling van s.v. Hol ten een videolfilmdag gehouden in S.V. Holten Afd. Atletiek In de periode 22-30 december heb ben Holtense atleten op verschil- om doeltreffend uit te halen. Met lende wedstrijden de volgende suc- nog 5 wedstrijden te gaan blijft het zevende in de race naar de titel, maar dan zal er beter gespeeld moeten worden dan deze keer. SDOL 5-HOLTEN114-1. In Lutten- berg ging Holten voor de 10e keer kopje onder. Het positieve uit deze wedstrijd was de kleine nederlaag voor Holten 11 begrippen. SDOL 7-HOLTEN12 4-0. Holten 12, de laatste weken in uitstekende vorm verkerend, kwam deze keer toch te kort tegen koploper SDOL. De veteranen van Sport Door Oefe ning Luttenberg speelden een uit gekiend spelletje. Aan Holter-zijde was het vooral Timmie die daar een antwoord op had. De anders zo schotvaardige centrumspits werd door hem vakkundig aan banden gelegd. Pas in de slotfase wist SDOL door 2 treffers ruim afstand te nemen van een moeidig strij dend Holten 12. In de nacht van vrijdag 4 op zaterdag 5 januari a.s. organi seert de ZW „Blauw Wit" in sporthal 't Mossink voor de ze vende keer het befaamde zaal voetbaltoernooi „De Nacht van Blauw Wit" waaraan zal worden deelgenomen door acht teams uit de derde en vierde klas K.N.V.B. en de eerste klas Twentse Voetbalbond: S.V. Holten (winnaar 1984), D.E.S. (Nijverdal), S.V. „Almen", M.V.V. (Mariaparochie) Almelo, G.F.C. (Goor), Nieuw Heeten, S.O.S. „Hellendoorn", en de organiserende club „Blauw Wit'66". Het evenement waarvoor elk jaar weer een grote belangstel ling bestaat begint om elf uur en zal. als alles volgens het schema verloopt, rond de klok van vier uur afgelopen zijn. cessen behaald: Berkelloop-Almen: 21 km. Ap Koetsier 1.27.21 u, Benny Ophof (opvallend sterk!) 1.33.07 u. 5 km, Horst Louws 23.40 min. Losserse bosloop: 9 km, een 2e plaats voor Egbert Veneklaas in 28.45 min. Voortreffelijk! Tweede Kerstdag: Jovemicross in Nieuw Heeten: 6.5 km, 2. Dirk Hoekman 22.45 min., 10 km, 1. Ber- tus Stevens 31.58 min., 2. Egbert Veneklaas 32.20 min., 10. Gerard Koopman 34.21 min., 18. Marinus Baltus 35.20 min., Wim Klein Bai ting 37.40 min., Ap Koetsier 39.35 min., Wim Brinks 40.05 min. Ook de junioren deden het in Nieuw Heeten uitstekend op de 3000 meter. Dick Zweers werd 6e in 12.15 m, en Ronald Brinks pakte de 8ste plaats in 12.45 min. Zaterdag 29 december Vriezen- veen (junioren): 4000 meter: 6. Dick Zweers 17.09 min. 9. Ronald Brinks 17.59 min. Zaterdag 29 december Den Ham (senioren): 10 km. 7. Dinant Mark- IJs en weder dienende speelt het eerste elftal van de S.V. Holten op zondag 6 januari a.s. de niet onbe langrijke inhaalwedstrijd voor de competitie tegen het Deventerse Go-Ahead. De samenstellers van het inhaalprogramma (de K.N.V.B.) hebben dit van bovenop opgelegd, zfj het wel op het aller laatste moment. Jan Veenstra zal er alles aan doen om zijn jongens rond de jaarwisseling ervan te doordringen dat deze wedstrijd van vitaal belang is voor het verdere verloop van de competitie. Aan pu blieke belangstelling zal het niet ontbreken want de Oliebollencross is op het aanvangstijdstip van de wedstrijd net afgerond en daar komt nog bij dat het al bijna twee maanden geleden is dat er thuis werd gevoetbald. Mocht u twijfelen over het doorgaan van de wedstrijd dan kunt u altijd Méërmanskamp bellen (6 20 99). voort 39.06 min., 17. Bert Beldman 43.52 min., 18. Jan Wieldraaijer 43.59 min. Op de 15 km, leverde Gerard Bel dman met een tiende plaats in de tijd van 55.50 min; 24e. Ap Koetsier 1.00.08 u., 26e Chris Offiinga 1.00.30 u., 33e Frits Staman 1.02.01 u., 37e Benny Ophof 1.04.09, 46e. Harry Heuvelmans 1.08.40 u. Zondag 30 december 7.5 km, bos loop in Lettele. Goed op dreef was hier Marinus Baltus (4e in 27.08 min.), 7. Dirk Hoekman (hersteld van knieblessure) 28 min.; Wim Brinks (30.40 min.) troefde zowaar Ap Koetsier af (30.47); Gerard Wen- nemers sloot de rij van Holtense at leten in 31.22. Komend weekend staan traditioneel in het teken van de Zweef-prestatielopen in Nijver dal (zat. 5 jan.) en zondag de „Olie bollencross" (rond het sportpark Meermanskamp) en de Midwinter- loop in Heeten. Het 7e kerstzaalvoetbaltoernooi voor senioren van de s.v. Holten is tweede kerstdag traditiegetrouw een daverend succes geworden. Na de aftrap van dhr. Pieters van de supportersvereniging streden bij na 100 leden afkomstig uit alle se niorenelftallen, voor dit toernooi gemixed in groepen van 6 spelers. 5 uur lang om de hoogste eer. Mede dank zij de uitstekende leiding van de heren scheidsrechters Akker- mans, Avezaath, Paule en Wansink werd het een voetbalgebeuren overeenkomstig de kerstgedachte „Vrede op aarde". Voor de finales plaatsten zich: Li verpool, Juventus en Bayern Mün- chen. (ook hier geen Nederlandse ploeg!) De eerste wedstrijd tussen Liverpool en Juventus leverde een ruime 5-1 zege voor de „Engelsen" op. De 2e finalepartij tussen de „Italianen" en Bayern bleef doel puntloos, zodat de laatste wed strijd de beslissing moest brengen. Liverpool nam nog wel een voor sprong, maar allengs bleek dat Bayern München toch over de bes te ploeg beschikte. Herman ter Harmsel onderstreepte dat met 3 doelpunten terwijl „Slung" van Beek zijn heiligdom met verve ver dedigde. Op de van voorzitter Jan Luesink bekende humoristische wijze werd de hoofdprijs uitgereikt aan de Bayern-spelers: Henk van Beek, Erik Knapen, Henk Eshuis, Jaap van Doorninck, Herman ter Harmsel en Harry Willems. De sportiviteitsprijs, voor ieder speler een mooie standaard was voor Li verpool en de poedelprijs, één lollie per poedel, ging naar Inter Milaan. In zaal Jachtlust in Loo-Bath- men werd afgelopen weekeinde een tentoonstelling gehouden van de Vereniging van Vogelliefheb bers Bathmen e.o. Voorzitter A. Steur was verheugd door de groei van de vereniging, die thans 75 le den telt. Deze groei komt hoofdza kelijk door vogelliefhebbers uit Holten, waar geen afdeling is. Zaal Jachtlust, liggend tussen Bathmen en Holten, bleek dan ook een goede Het Bouwfonds Nederlandse Ge meenten heeft een nieuw type wonin gen ontworpen die zowel qua ont werp als bouw zijn afgestemd op de financiële mogelijkheden en wensen van de koper. Het betreft hier twee modelwoningen die geheel met be hulp van een computer wordt ont worpen. De koper kan zijn wensen ken baar maken, die via de computer direct worden vertaald in haalbaar heid etc. Zo wordt het mogelijk als het ware zelf een huis te program meren. Zodra alle wensen in de computer zijn ingevoerd, kan het apparaat hem ook direct vertellen wat het huis gaat kosten, zodat men ook zelf de prijs van het huis kan bepalen. Binnen 24 uur nadat alle keuzes zijn gemaakt is de bouwtekening voor het huis be schikbaar. In hoeverre dit nieuwe type wo ning ook straks voor Holten be schikbaar zal zijn in het uitbrei dingsplan de Beuseberg is nog on bekend. Het gemeentebestuur heeft zich nog niet uitgesproken over de eventuele partner op het gebied van projectontwikkeling voor dit uitbreidingsplan. Kopers met eigen grond kunnen wel dit nieuwe type Bouwfondshuis ko pen. Luchtgeweer: Klasse A: 1. G. Koopman 183 p, 2. G. J. Schuppert 165 p, 3. G. H. Paal man 163 p. 4. Dick Jansen 161 p, 5. B. J. Oplaat 149 p. Klasse B: 1. D. J. Nijendijk 151 p, 2. Bert Paalman 146 p, 3. B. Wierbos 145 p, 4. A. Paalman 136 p. Klasse C: 1. G. J. van Aefst 146 p, 2. G. J. Sluiter 143 p, 3. F. L. Tromop 130 p. Luchtpistool: 1. G. H. Paalman 167 p, 2. Ab Bieleman 165 p, 3. H. Mul der 159 p. KNIPTIP xf.' Als uw flitser een poos je niet is gebruikt, test dan tijdig voor u gaat fotograferen of de batterijen of accu nog voldoende geladen zijn. Programma Sporthal 't Mossink Voor de week van 29 december 1984 tot en met 4 januari 1985. Zaterdag: 9.00-13.00 Blauw-Wit, 13.00-15.00 Blauw-Wit, 15.00-19.30 KNHB, 20.00-21.00 W. Gütlich. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00-22.00 uur rechtstreeks wen den tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige reserveringen uit- Zondag: 9.00-19.00 T. Arends, 20.00- sluitend via het gemeentehuis (afd. 21.00 H. Biesters. Maandag: 8.30-15.00 s.v. Holten afd. voetbal, 15.00-17.00 B. Steunen berg, vanaf 18.00 uur gesloten i.v.m. oudejaarsavond. Dinsdag: gesloten i.v.m. nieuw jaarsdag. Woensdag: 13.00-16.00 Mintonette, 18.30-23.00 Badmintonclub Holten. Donderdag: 9.00-16.00 De Schure, 16.00-22.00 s.v. Holten afd. handbal. 22.00-23.00 KNVB, 23.00-24.00 s.v. Holten, All Stars. Vrijdag: 8.00-16.00 scholengemeen schap Holten, 16.00-18.30 hockey club Holten, 18.30-23.00 volleybal vereniging Mintonette, Nacht van Blauw-Wit. welzijnszaken, tel. 6 16 66 toestel 25), en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. Handbalprogramma: Zaterdag 5 januari: Al vrij. A2 uit tegen Overwetering om 14.15. Ver trek 13.15. BI vrij, B2 vrij. JB1 uit tegen Actief, om 14.15 vertrek 13.15. Za. avond heren II thuis tegen Dash om 18.30. Zondag 6 januari: Dames junioren uit tegen ABS (in Holten) om 13.00. Dames senioren uit tegen Lettele 23.00-(bi Holten) om 13.55. Heren I uit te gen Pollux om 13.30. Vertrek 12.00. de kantine Meermanskamp. Ver toond wordt de successtory van Gerald Vanenbrug „Van straat tot stadion". De eerste voorstelling is om half tien voor Fl, E3, E2. Om elf uur voor El, D3 en D2; half één voor Dl, C3, C2; twee uur, Cl, B2 en BI en om half vier voor Al,A2en A3. gelegenheid te zijn om de jaar lijkse tentoonstelling te houden, dit jaar voor de 6e keer. De inspanningen van het afgelo pen jaar werden door verschillende keurmeesters beoordeeld. Over het algemeen waren de vogels goed met uitschieters naar boven. Al met al een mooie collectie vogels voor deze show. De tentoonstelling bevatte in totaal 319 vogels: 95 ka narie 91 grasparkieten, 12 agapor- niden, 50 tropen en 71 grote parkie ten. De mooiste vogel van de ten toonstelling was een Zwartkop Sijs van J.W. Bieleman met 91 pnt. En zo verdiende dit jaar de heer Biele man de wisselbeker, de Jachtlust- troffee De heer G. Meenink mocht het Bondskruis van de Ned. Ver. van Vogelliefhebbers in ontvangst nemen voor een vetstof kanarie met 90+ pnt. Kamp. Kanaries gepigmenteerd. J A. J.A. Pieizier, Lettele 30+ pnt. Kamp. kanaries vet- stof: G. Meenink, Bathmen. 90+. Kamp. Gras parkieten. D.A. Alberts, Bathmen, 90 pnt. Kamp. Europese vogels en bastaarden, G. H. G.H. Rensen, Holten, 89 pnt. Kamp. Tropen, duiven en kwartels: Freddy Rietman, Bath men 90 pnt. Kamp. Agaponiden: W. Enneman, Deventer, 89 pnt. Kamp. grote parkieten: G.H. Rensen, Holten 90 pnt, Kamp.jeugd: Freddy Rietman 90 pnt. Bathmen. Kamp. Derby: G. Meenink, Bathmen 90+ pnt. Kamp. B. J. Duursma, Holten 90+ pnt. De tentoonstelling werd zaterdag en zondag goed bezocht. De S.V. Holten organiseert dit jaar al weer voor de 14e keer de Oliebol lencross op zondag 6 januari. De goe de voornemens kunnen weer gestalte krijgen door deel te nemen aan deze cross-loop. Het schitterende parcours rond het ontmoetingscentrum Meer manskamp aan de voet van de Hotter- berg staat garant voor een gezond al ternatief na alle feestdagen. De 53-koppen tellende organisa tie van de Oliebollencross zal ook dit jaar proberen de zaken vlot te doen laten verlopen. Dit zal ook wel moeten want om half drie (14:30" uur) begint de zeer elangrijke voet balwedstrijd Holten 1-Go-Ahead 1 die nog op het laatste moment is ingelast in het inhaalprogramma. De selektie van het eerst zal zeker op de Oliebollencross niet aanwe zig kunnen zijn. Ook heeft het eer ste S.V. Holten-lid in de drie afgelo pen edities afgezegd. Egbert Ve neklaas zoekt sterkere tegenstand in de Midwinter-cross in Heeten. Dit jaar is de strijd dus weer ge heel open, uit alle geledingen van de S,V. kan de winnaar van de Olie bollencross tevoorschijn komen. Uiteraard staan er weer diverse be kende „Holtenaren" aan de start De M. A. C. „De Holterberg" orga niseerde in samenwerking met de M.A.C. „Haarle" als „afsluiter" van het seizoen 1984 een gezinspuzzel- rit waarvoor in Holten kon worden gestart bij clubhuis „De Biester". Aan de puzzelrit kon ook worden deelgenomen door kinderen die met pa en ma meerijdend een aan tal eenvoudige probleempjes moes ten oplossen. De 24 jongens en meisjes beleefden hieraan erg ple zier. Ook de 49 andere deelnemers waren vol lof over het uitgezette parcours. De prijzen werd in hotel „De Haarlerberg" uitgereikt door MAC-voorzitter Dirk J. Schooien die tevens een woord van dank sprak tot de uitzetters. De uitslagen: Kinderen: 1. Gerrit Boomgaard, 2. Maarten Biesters, Holten, Nicollé Biesters, Holten, 4. Theo Veldhuis, Wijhe Senioren: 1. A. Wessels, Raalte (43), 2. B. Wessels, Raalte (51), 3. H. Paal man, Wierden (68), 4. Wim Klein Velderman, Holten (68), 5. E. Klein Teeselink, Holten (85), 6. H. Vin cent, Holten (101), 7. B. Leerkes, Lettele (101), 8. G. Knobben, Haarle (107), 9. M. v.d. Belt, Rijssen (108), 10. B. D. Pekkeriet, Holten (122). Achter de plaatsnaam het aantal opgelopen strafpunten. een kleine greep: August Müller, Henk van Heek, Freek Beekman, Mies Baltus en de gehele afdeling atletiek (bekend van het H.W.). Het sluitstuk van de Oliebollencross (6 km) wordt voorafgegaan door een zevental andere crosses variërend in afötand, leeftijd en sexe. Er zijn weer schitterende prijzen te beha len en voor elke deelnemer is er weer een herinnering beschikbaar. Op onderstaand schema kunt u de verschillende crossesuitzoeken die u geschikt acht voor u zelf of mis schien het hele gezin, de buurman, vriend of vriendin. Voor elk wat wils. De kosten van de deelname aan de Oliebollencross zijn: ton 14 jaar f 2.- en 15 jaar en ouder f 4.-. Toen zich op 9 juni 1984 de moge lijkheid voordeed dat zowel de duiven van „De Bergvliegers" te Holten als die van de Bathmense vereniging „De Snelle Wieken" tegelijk in Orleans ge lost konden worden besloten de bei de verenigingen er een onderlinge wedstrijd van te maken. De afspraak werd gemaakt dat elke vereniging vijf prijswinnaars naar voren zou brengen. Verder werd besloten dat Holten in 1984 de wedstrijd zou organiseren en in 1985 de Bathmense vereniging. Zaterdag 22 december waren de prijswinnaars bekend en had de prijsuitreiking en de huldiging plaats in het nieuwe clubgebouw van de „De Bergvliegers" aan de Slachthuisstraat. Het was een zeer „verbroederende" gebeurtenis. De winnaars waren: „De Bergvliegers": 1. A. ten Dam 2, H. Willems, 3. M. Lodeweges, 4. Ro nald Kolkman, 5. Teun Schuppert. „De Snelle Wieken": 1. G. Bolink, 2. comb. Kwintenberg en Zn., 3. W. Glaser, 4. T. G. Mulder, 5. B. Bijma. De afstand die de gevleugelde vrienden moesten overbruggen be droeg ruim 58 km; voor Bathmen was de afstand ruim 5 km. korter. Alle vijf duiven van de Bergvlie gers maakten een snellere tijd dan die van „De Snelle Wieken" In de wedstrijden van de compe titie biljartbond „Ons Genoegen" presteerden de Holtense clubs als volgt: Hoofdklasse: Cafe Jansen-Spekhorst 2 4-4, Kalfs- terman-HBC 4-4. De hoogste serie kwam met 27 caramboles op naam van A. Alberts van BC cafe Jansen. Overgangsklasse: Schoenmaker 2- Kalfsterman 2 8-0, Vlishoek-Bol- scher 4-4, Driehoek 2-cafe Jansen 2 8-0. Eerste klasse: Cafe Jansen 3-BVW 2 3-5, Poppe 2-Kalfsterman 3 4-4. Derde klasse: Cafe Jansen 4-Sporthal 2 2-6. Manege Snorrewind organiseer de vrijdag 28 december voor haar amazones en ruiters haar jaarlijkse Kerstspringtoernooi. Hiervoor was een goede belangstelling. Het ge heel werd beoordeeld door H. W. G. Vixseboxse en W. Aaltink. De prij zen werden uitgereikt door Johan Bronsvoort. De uitslagen waren: Springen jeugd: 1. Sandra Holl, Snorrewind; 2. Mieslah Bloemendaal, Katinka; 3. Hermien Bronsvoort, Sabine; 4. Marijn Vos, Franke; 5. Rienke Bronsvoort, Aprice; 6. Dorien Rui terkamp, Floris. Klasse B: 1. Gerrit Middelkamp Tosca; 2. Anneke Jansen, Fidola; 3. Fien Elias, Pandoer; 4. Silvir Holl, Cupido; 5. Rikus Bronsvoort, Ze- ple. Klasse L: 1. Melanie Huiskamp, Sherry; 2. Michel Huiskamp, Othel lo; 3. Rikus Bronsvoort, Silvia; 4. Wim ter Stal, Mark; 5. Gerrit Jan Meyer, Sherry. Blauw Wit I heeft in Nijverdal met het behalen van een 3-2 zege op SWN (derde klasse KNVB) een schitterende prestatie geleverd. De ploegen waren volkomen aan el kaar gewaagd wat ook blijkt uit het score verloop (1-0; 1-1; 2-1; 2-2; 2-3), Ver in de 2e helft was de SWN goa lie kansloos bij een schot van Henk Bolink die hiermee een zuivere hat trick op z'n naam bracht. Maandagavond 7 januari 1985 start de volgende cursus Aerobic van sv BATO in het gym.-lokaal aan de Tuinstraat. Opgave voor deze cursus bestaande uit 18 lessen (t/m mei '85) is weer mogelijk. Er kan gekozen worden uit de les die begint om 19.30 uur of die van 20.30 uur. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het secr. van s.v. BATO mw. M.G. Eggink-ten Velde, tel. 6 20 00.

Holtens Nieuwsblad | 1985 | | pagina 7