Handballers halen volle winst binnen Onnodig verlies Onverdiende nederlaag Blauw-Wit in Almelo rta Resultaten Goede cross ondanks regen HOLTENS NIEUWSBLAD SENIOREN Puzzeïrit schietvereniging viel in de smaak DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1984 Na de slechte vertoning van vorige week heeft Holten zich afgelopen weekend tegen Achilles goed her steld. Tegen deze op papier sterke tegenstander speelde Holten een pri ma partij. Met goed aanvalsspel nam Holten in de eerste minuten een 3-0 voorsprong. Daarna kwamen de gasten langzaam terug tot ze vlak voor tijd op een 5-6 voor sprong kwamen uit een straf- worp. John Lamping bracht de ruststand nog op 6-6. Na rust gingen beide teams gelijk op (10- 10). Na een kwartier kreeg Hol ten meer vat op het spel en werd met enkele break outs een voorsprong genomen (13-10). Met nog ruim 10 minuten te spelen moest een tot dan toe goed kee pende Herman Stukker zich la ten vervangen door Frans v. Gennep. Die startte gelijk goed door een strafworp van Achilles te stoppen. Holten hield de za ken goed iri de hand en gaf Achilles geen kans terug te ko men. De winst met 14-11 was dan ook verdiend. Scores voor Holten: Meino v. Beek 6; John Lamping 4; Frans v. Gennep 3; Johan Plantinga 1. De dames senioren speelden een spannende wedstrijd tegen A.B.S. Holten kwam voor rust nog op een 4-3 voorsprong, maar na rust werd het een gelijkop- gaande wedstrijd waarin beide teams ruimschoots kansen kre gen om vaker te scoren. Met nog 5 minuten te spelen kwam de stand op 7-7. Toch was het Hol ten dat vlak voor tijd de stand op 8-7 bracht. A.B.S. probeerde zelfs met behulp van de keepster nog een gelijkspel te bereiken, maar Holten gaf geen krimp en won met 8-7. De Holtense junioren keken bij rust in de wedstrijd tegen Wese- pe tegen een 3-4 achterstand aan. Toch zag Holten kans in de 2e helft de zaken voor een deel recht te trekken. Zo eindigde een doelpuntrijke wedstrijd in een 9-9 gelijk spel. Jeugd: Holten Al speelde thuis tegen L.H.C. een goede wedstrijd. Bij rust stond het team met 2-3 ach ter omdat de tegenstander over een uitstekend team bleek te be schikken. Ook de 2e helft lever de eenzelfde spelbeeld: een hard werkend Holten, dat net iets te kort kwam. L.H.C. kon de winst met 64 mee naar huis nemen, maar Holten kan op een goede wedstrijd terugzien. A2 nam te gen Voorwaarts een 2-0 voor sprong. In de 2e helft was Voor waarts sterker. Dankzij een zeer goed spelende keepster kon Hol ten het 2-2 gelijkspel vasthou den. B 1 kon voor de rust een 3-2 voorsprong nemen. Toch wa ren beide teams van gelijke sterkte. IJsselstars nam een voorsprong van 3-5. Een extra krachtsinspanning van Holten le verde 2 doelpunten op, zodat een verdiend gelijk spel (5-5) werd bereikt. Na 2 verliespartijen haalde Holten tegen Heeten flink uit. In een goede wedstrijd kwam Hol ten voor rust op 5-0. Na rust liep het iets minder, maar Holten scoorde 3x terwijl Heeten de ere- treffer kon scoren. Een verdiende winst met 8-1. De jongens adspi- ranten walsten over een zwak Zwolle. Holten was fysiek en technisch beter en liet er geen gras over groeien. Na een rust stand van 8-1 ging Holten goed door en werd een ruime 18-2 winst gepakt. Pupillen C 1 speelde uit tegen Kwiek. In een gelijkopgaande wedstrijd hielden beide teams el kaar zowel bij rust als aan het eind in evenwicht. Na een 2-2 ruststand deelden de beide teams de punten met een 4-4 eindstand. De jaarlijkse PJGO-crossloop die op zaterdag 15 september werd gelo pen in Bathmen leverde ondanks het slechte weer redelijke prestaties. On danks de vele regen was het par cours goed begaanbaar. De organisa tie was in handen van Wim Klein- Balting van sv Holten. Aan de start van de 5 km. verschenen Gerard Beldman en Horst Louws. Gerard werd slechts 9e in 18.26 min, wat een beetje tegen viel. Horst liep voor het eerst sinds lange tijd weer mee. Zijn tijd, 22.45 min was goed voor een plaats bij de eer ste helft van het peloton. De tien kilometer werd een prima resultaat voor Egbert Ve neklaas. Hij werd met een tijd van 32.40 min eerste. Dirk Hoek man werd 9e in 35.49 min; als 12e eindigde Dinant Markvoort in 37.12 min. Sinds de triathlon in Bathmen weet Wim Brinks wat afzien is. Hij draaft nu dan ook rustig mee, 28e in 40.55 min. Niet zover hierachter zat Gerard Wennemers met 41.23 min. Ab Koetsier en Bennie Ophof stre den weer hun persoonlijk duel uit. Nu was Ab de sterkste met 42.07 min tegen Bennie 42.38 min. Evert Wessels zal in de toe komst zeker harder gaan dan zijn tijd van 44.57 min. Op de uitslagenlijst vielen ook de na men van Holtenaren op die nog geen lid zijn van de atletiek, zo als C. Offringa, 39.47 min, J. Wieldraaier, 44.30 min. en B. Heuvelmans 46.00 min. fAanstaande zaterdag 22 sep tember wordt in Colmschate een herfstloop gehouden en zondag 23 september de 14e Zes- sprongloop te Gorssel. Vijf minuten te lang duurde voor Blauw Wit de ontmoeting tegen het Almelose VABO. Tussen de 85e en 90e minuut scoorden de gastheren twee keer en inplaats van een 1-1 gelijkspel te behalen moesten de Holtenaren met een 3-1 nederlaag terug. Op het sportpark Ossenkoppe- lerhoek te Almelo trad Blauw Wit ongewijzigd aan tegen VA BO. De Almeloërs bleken een goede ploeg op de been te kun nen brengen, die vooral in aan vallend opzicht tot knap spel in staat was. Nauwelijks waren er 9 minuten gespeeld toen de Blauw Witten dan ook al tegen een achterstand aankeken. Een snel le aanval door het centrum bracht Mulder vrij voor keeper van Dijk, die uitlopend gepas seerd werd. (1-0). Blauw Wit in casseerde deze tegenvaller voor beeldig en trok het spel naar zich toe. Qp het middenveld ver deelde Hulleman het spel en de spitsen namen het doel van VA BO regelmatig onder vuur. In de 20e minuut belandde een schot van Hans Stam, na een aanval over rechts, op de voet van de keeper, maar nog geen minuut later was de stand gelijk. Ri chard Beldman onderschepte een terugspeelbal, tikte door op Jo han Stam, die geen fout maakte (1-1). De verdere eerste helft gaf hetzelfde spelbeeld, een afwisse lend aanvalsspel van beide ploe gen met kansen aan beide kan ten. De beste kans was voor Va- bo in de 36e minuut, maar de keiharde kopbal van de Almelo se centrumspits spatte op de lat. Na de rust een sterker Blauw Wit. Er werd wat directer ge speeld en het VABO doel stond onder druk. In de 48e minuut bereikte een goede pass van Hul leman de snel opkomende Harry Kolkman, die een formidabele lob losliet, die via de onderkant van de lat weer in het veld sprong. Blauw Wit bleef gevaar lijker maar zag geen kans om het overwicht in doelpunten uit te drukken. Aan de andere kant moest Blauw Wit steeds op zijn hoede zijn voor snelle Almelose uitvallen. Tegen het midden van de 2e helft nam de Blauw Wit druk wat af en de gastheren konden wat meer terugdoen, maar Pim Boog had inmiddels de sterke spits behoorlijk onder controle. In deze fase meende ar biter Koopmans, die zeer nauw gezet floot en de voordeelregél volkomen negeerde, een tweetal boekingen te moeten uitdelen aan Blauw Witters. Nadat hij in de le helft VABO-speler Brum- mer, die de doorgebroken Henri Stam van achteren neerhaalde, had genoteerd verdwenen nu Henri Stam en Pim Boog in zijn boekje. Uit de vrije trap, toege kend na de boeking van Boog, kwam de bal hoog in het straf schopgebied. Opnieuw zag de Blauw Wit verdediging geen kans dè bal snel en resoluut te ruimen, (een euvel wat de 2e helft vaker was voorgekomen) de bal werd goed doorgekopt en voor Ketelaar was scoren toen niet moeilijk meer (2-1). Dat het 2 minuten later, toen Blauw Wit met een alles of niets offensief nog probeerde te redden wat er te redden viel, alsnog 3-1 werd door een counter van VABO waaruit Bosch scoorde was al leen voor de statistiek van be lang. Een zeer teleurgesteld Blauw Wit, dat gezien de veld- verhouding zeker een gelijkspel had verdiend, kon met deze on verwachte nederlaag terug naar 't Vletgoor. Blauw Wit naar Sc Daar- le Voor Blauw Wit staat er zater dag opnieuw een uitwedstrijd op het programma. De keurtroep van trainer Scholten moet in Daarle aantreden tegen de ploeg van die naam. Bij Daarle is Schutteman verdwenen en tot nu toe heeft de ploeg nog geen opzienbarende resultaten be haald. Wat dat betreft kan ook Blauw wit nog lang niet tevre den zijn. Weliswaar werd er twee maal goed gespeeld, maar de uit slagen waren teleurstellend. Voor de Holtenaren wellicht een reden om zaterdag a.s. een goede pres tatie neer te zetten, die ook in de eindstand zijn weerslag vindt. De wedstrijd begint om half drie. Volkomen onnodig hebben de roodzwarten zondag de punten gela ten aan de tegenstander Lemeler- veld. De gastheren beperkten zich tot een steriel partijtje schaakvoetbal, voorbij iedere individuele actie ont brak. Het publiek was daarom de grote verliezer. De jeugd aan Holten- zijde zal moeten leren dat het wel degelijk aanwezige talent alleen dan tot het gewenste resultaat leidt, wanneer dit gekoppeld wordt aan de nodige agressie. Holten nam na een half urn- spelen de leiding, toen een voor zet van linksbuiten Renee Ban- nink de vrijstaande Jan van Mullum op rechts bereikte. Via een schitterende lob verdween de bal in het net. Jammer dat dezelfde van Mullum door zijn aanvalsdrift, vijf minuten later eigenlijk de inleiding vormde tot de gelijkmaker. Zijn directe te genstander ontsnapte en uit het gat op rechts kwam de voorzet, waaruit eerst via de vuisten van Stukker de bal nog tegen de lat belandde, maar in de rebound wist Hans Bouwhuis gebruik te maken van de desorganisatie bij Holten en 1-1 aan te tekenen. Enkele minuten voor de rust hadden de roodzwarten pech, toen een voorzet van Daniel Saa- m an gun uitstekend werd inge schoten door Renee Bannink. Een reflex van de Lemelerveld- goalie voorkwam echter een doelpunt. Na de thee ontwikkel de zich eenzelfde spelbeeld, waarbij de eerste kansen weer voor Holten waren. Eerst was het Daniël die mistte en daarna werd een uitstekende voorzet van Renee Bannink om zeep ge holpen. Volkomen onverwachts kon Lemelerveld de leiding ne men, toen Herman ten Velde in een reflex de bal met de hand speelde in het strafschopgebied. De toegestane penalty werd door Frans Kogelman benut. Daarna ontbrak het de pupillen van Jan Veenstra aan de nodige kracht en durf om nog iets terug te doen. Enkele minuten voor af loop werd het zelfs 3-1, toen de vrijstaande Jansen vanaf de hoek van het zestienmetergebied doelman Stukker het nakijken gaf. Zondag a.s. ontmoet Holten op Meermanskamp de ploeg van IJsselboys uit Wijhe. Dit is één van de ploegen, die tot nu toe 4 punten uit 2 wedstrijden wist te scoren. De pupillen van Jan Veenstra zijn dus gewaarschuwd. Een zondag vol verrassingen. Dat maakt voetbal nog steeds tot de populaire vrijetijdsbeste ding. Voor de senioren-elftallen was minder succes weggelegd dan 7 dagen geleden. Tukkers 3-Holten 2 6-1. Voor de reserves van Holten werd 16 september een zwarte dag. Binn en 10 min. keken de Vrijdag 14 september '84 nieia de schietvereniging haar jaarlijk se puzzelrit. Dit jaar was het een fietstocht rond buurtschap Dij- kerhoek. Onderweg werden er enkele opdrachten uitgevoerd o.a. bij de fam. Nijland aan de Schapendijk en de fam. Haver slag aan de Maneschijnsweg. Ook bij het nieuwe gebouw wer den opdrachten uitgevoerd. Het eindpunt was Club 53 bij restau rant „Het Bonte Paard". Na een paar spelletjes bingo werden we verrast met een optreden van „de Diekerhookse Hooltsplin- ters", Henk Haverslag, Bert Steunenberg en Erik Rensen, die de bestuursleden op een humo ristische wijze op de korrel heb ben genomen. Na dit optreden ontvingen zij een daverend ap plaus! De primeur van deze avond was een optreden van Mieneke Tuitert-Altena. Zij had zelf een clublied geschreven en op muziek gezet. Zij bracht dit ten gehore met begeleiding van haar muziek op band. Al de me dewerkenden werden bedankt door voorzitter L. H. Rensen. De opkomst was goed, vooral van de jeugd. Eerste prijs: Dirk Tem pelman, tweede prijs: Bert Jan- sen-Manenschijn, derde prijs: Erik Rensen. Poedelprijs: Ebert Wegstapel. Programma S.V. Holten Senioren: Holten 1-IJsselboys 1 14.30 u Holten 2 is vrij Heracles 3-Holten 3 10.45 u. V. 9.30 u Holten 4-NEO 7 10.00 u. Holten 5-R.KSV 2 10.00 u. Wierden 3-Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u. Bornerbroek 5-Holten 7 11.45 u. V. 10.45 u. La Première 8 9.00 u. v. 8.00 u. NIjverdal 3-Holten 9 10.00 u. v. 9.00 u. Holten 10-SOS 7 10.45 u. Holten 11-Nijverdal 5 9.00 u. Haarle 8-Holten 12 10.00 u. v. 9.00 u. Holten 13-La Première u. Junioren Holten Al-Haarle Al 14.30 u. Holten A2-La Première Al u. Hector A3-Holten A3 12.15 u V 11.30 u SVZW BI-Holten BI 12.45 u V 12.00 u. Vesos B2-Holten B2 14.30 u V 13.30 u. Holten Cl-MW 29 Cl 14.30 u. Holten C2-Excelsior C3 14.30 u. De Zweef C4-Holten C3 13.15 u V 12.30 u. Pupillen» ON Dl-Holten Dl 10.00 u V 9.00 u Holten D2-Enter V. D2 11.00 u. Nijverdal Dl-Holten D3 9.45 u v 9.00 u. Excelsior El-Holten El 9.30 u V 9.00 u. Enter E3-Holten E2 10.45 u v 10.00 u Holten E3-Enter E4 11.00 u. Holten Fl-Enter V. F1 11.00 u. Handbalprogramma: za. 22 sept.: Al thuis tegen SDOL om 13.00 uur. A2 thuis tegen V. K. om 14.00 uur. BI thuis tegen Kwiek om 12.00 uur. B2 thuis tegen SDOL om 11.00 uur. JB1 thuis tegen Overwetering om 15.30 uur. Cl thuis tegen Pacelli om 14.45 uur. Zo. 23 sept.: Alle junioren en seniorenteams zijn vrij. Blauw Wit Senioren: SC Daarle-Blauw Wit 2.30 u. V. 1.15 u. Blauw Wit 2 is vrij. Achilles 5-Blauw Wit 3 12.45 u. V. 11.30 u. VABO 2-Blauw Wit 4 11.00 u. V. 10.00 u. Juliana 7-Blauw Wit 5 12.45 u. V. 11.30 u. DETO 7-Blauw Wit 6 2.30 u. V. 1.30 u. Bauw Wit 7-Excelsior 16 11.00 u. Blauw Wit 8-Excelsior 14 12.45 u. Blauw Wit 9-DVO 7 2.30 u. Junioren: Den Ham al-Blauw Wit al 2.30 u. V. 1.15 u. Haarle a2-Blauw Wit a2 2.30 u. V. 1.30 u. Blauw Wit bl-Vesos bl 2.30 u. Blauw Wit b2-Rood Zwart b3 12.45 u. De Zweef b2-Blauw Wit b3 2.30 u. V. 1.30 u. Blauw Wit cl-Mar^vogels cl 10.30 u. Pupillen: Blauw Wit dl-DES dl 10.00 u. SVZW el-Blauw Wit el 9.30 u. V. 8.45 u. Blauw Wit fl-De Zweef e4 10.00 u. Heracles d2-Blauw Wit d2 10.00 u. V. 9.00 u. Programma sporthal 't Mossink voor de week van 22 september 1984 tot en met 28 september 1984 Zaterdag 20.00-21.00 W. GÜtlich Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.00-23.00 badmintonclub Holten Dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 Mintonette 22.30-23.30 Blauw-Wit instruktielokaal: 19.00-21.00 s.v. Holten, afd. schaken Woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-22.30 badmintonclub Holten instruktielokaal: 13.30-16.30 S. v.d. Meulen Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. hand bal 22.00-23.00 K.N.V.B. 23.00-24.00 s.v. Holten, All Stars Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige re serveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toestel 25), en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 D.E.S. Al-Holten Al In de eerste helft een veel ster ker Holten al, dit resulteerde echter niet in doelpunten. In de tweede helft was het dan wel raak. In de 10e minuut een schot van E. B., wat resulteerde in een 0-1 voorsprong. Kwartier voor tijd J. S. passeert enkele tegen standers en zet dè bal voor op R. S., die 0-2 aantekende. 7 Mi nuten voor tijd scoorde D.E.S. nog wel tegen. Eindstand 1-2. Holten A3-De Zweef A3 In het eerste kwartier van de wedstrijd een sterker Holten A3. Er kwamen echter geen doelpun ten. In de tweede helft weer het zelfde spelbeeld. In de 20e mi nuut eindelijk het verlossende doelpunt 1-0. De keeper van Hol ten was in uitstekende vorm. Enter Bl-Holten Bl Na een slechte seizoenstart is Holten bl wakker geschud, want tegen Enter werd fanatieker ge speeld, wat in de 10e minuut al resulteerde in doelpunt van A. D. Na drie minuten was het al weer raak door B. V. het werd zelfs nog vier nul voor rust door M. O. en M. W. Enter kwam daarna nog terug op 2-4, maar de verdediging hield goed stand. Stcvo Cl-Holten Cl In een matige wedstrijd heeft Holten de overwinning niet kun nen bewerkstelligen. De rust brak aan met, een 1-0 achter stand. Door hoofdzakelijk fysieke tekortkomingen wist Stevo nog 5 keer te scoren. Holten B2-D.E.S. B3 Na het gelijke spel van vorige week, moest men nu aantreden tegen D.E.S. In de eerste helft was het al raak in de eerste mi nuut 1-0, maar door twee onno dige fouten in de achterhoede kwam D.E.S. op voorsprong 1-2. Nog voor rust werd het gelijk 2-2. In de tweede helft werd D.E.S. compleet overspeeld. Dit resulteerde in vijf mooie doel punten, zodat de eindstand 7-2 werd. Holten C2-M.V.V. '29 Een goed combinerend Holten sloeg vanaf het eerste fluitsig naal hard toe. Met een 4-1 rust stand voordeel Holten begon men met de tweede helft, waarin de score opliep tot 7-2 eindstand. Hier werd gespeeld tegen een te genstander, die niets in te bren gen had. Prima voetbal dus!! Holten C3-Excelsior C4 De eerste helft ging gelijk op, tot Excelsior de score open brak. Dit was ook de ruststand. Na rust ging het heel wat beter met Holten, wat een hattrick oplever de voor R. A. en één van H.K.V. uit een vrije trap van 25 meter. Uitslag 4-1 voor Holten. Holten El-S.V.V.N. El Pupillen Na een enerverende wedstrijd, waarin aan beide zijden goed werd gespeeld. Dit leverde toch een 2-0 voorsprong op bij de rust. Na rust viel de „consentra- tie" op een gegeven moment ge heel weg. Wat uiteindelijk resul teerde in een 2-4 nederlaag. Jam mer jongens. Enter E4-Holten E2 Een toch wel fel regerend E2 deed het tegen Enter wel aardig. Woorden van „die kon niet voet ballen" en „die ook niet" werden al gauw vergeten. Ze gingen er vrolijk tegenaan, maar kwamen toch op een achterstand, kansen werden over en weer gemist. Ook na rust hetzelfde spelbeeld met toch een leuke kans van Hens, die door een Enter speler van de bal werd gezet, zodat de „thuisfluitende" arbiter dit over het hoofd zag. De arbiters zullen in deze klasse ook meer moeten optreden. Het bleef bij 1-0. Holten E3-Excelsior E3 Spelen de pups op een half veld, deze wedstrijd speelde zich voornamelijk af op de zijde van Excelsior. Een goed spelend E3 pakte het vanaf het begin stevig aan, wat resulteerde in drie fraaie doelpunten voor rust. Na rust hetzelfde beeld, met 22 man voor het doel van Excelsior, hier door werd het scoren moeilijker. Eenmaal wist Holten nog te sco ren, zodat de eindstand 4-0 werd. R.K.S.V. Fl-Holten F1 Nadat de eerste wedstrijd werd verloren met 4-0, werd er alles aan gedaan om een zo goed mo gelijk resultaat te boeken. In de eerste helft in de le minuut werd er al gescoord, daarna nog twee keer. De ruststand brak aan met een 3-0 voorsprong. Na rust kwam R.K.S.V. goed terug, maar door hard werken werd het uiteindelijk 8-3 voor Holten. Jon gens, thuis veel oefenen en regel matig de training bezoeken, dan kunnen er nog wel enkele wed strijden gewonnen worden! boys al tegen een 2-0 achter stand aan. Dit werkte zo demo raliserend dat Holten nauwelijks aan aanvallen toekwam. De aan vallers van de Tukkers kregen vrije doortocht en op zo'n mo ment lukt dan vaak elke actie. Holten krijgt 2 weken de tijd de kater te verwerken. Holten 3-Haarle 2 2-0. Nadat Herman Menkhorst de lijnen op het veld had verduide lijkt, wist Holten in een span nend duel de eerste helft naar zich toe te trekken. J. B. Wissink scoorde met een schitterend schot. In de tweede helft werd Haarle wel iets aanvallender, maar doelpunten bleven uit me de door voortreffelijk keepers werk. Dit ten-gunste van Holten 3. In de 20e min. ging R. Egberts door op rechts en scoorde via een been van de tegenstander 2- 0. De tweede overwinning was een feit. Holten 4-HeracIes 4 1-2. Holten wilde of kon niet win nen! Als je als ploeg zoveel kan sen om zeep brengt als Holten 4 j.l. zondag tegen Heracles dan heb je geen aanspraak op de te verdelen punten. Tegen NEO 7 moet de prestatiecurve maar eens worden bijgesteld. Holten 6-Enter 4 1-2. Holten 6 liet de nieuwsgierige toeschouwers die waren afgeko men op het voortreffelijke spel van vorige week danig in de streek. De kleine nederlaag was erg sneu. Holten 7-MW 8 2-2. De zevende uitgave kreeg te weinig volgens de veldverhou- ding, maar omdat de eindstand nog steeds bepaalt wie de wed- strijdpunten krijgt moest Holten tevreden zijn met de remise. Holten 8-De Zweef 13 2-2. Dit efftal vatte aanvankelijk de wedstrijd te licht op wat hun in de eerste helft op een 0-2 achter stand kwam te staan. Na omzet tingen, in de rust doorzien, liep de 2e helft gesmeerd en was Hol ten op alle fronten sterker. „Spier" schoot de „Anschluss" binnen en het was Gerard Over- velde, spelend met een overdosis aan spelinzicht, die op aangeven van Ter Schure met een enorme spetter de Nijverdalse keeper voor de 2e keer passeerde. Holten 9-Enter 8 4-2. Een leuke wedstrijd voortreffe lijk geleid door Jaap van Doornick. Topscorer van de dag werd „Pikeurtje" Rechterschot, die soms van die onheilspellende kanonskogels weet te produce ren, met 3 doelpunten. Nijverdal 4-Holten 10 0-1. De grootste verrassing kwam deze morgen uit Nijverdal waar op sportpark de Gagelman Hol ten 10 aantrad tegen Groenzwart 4. Al was de winst maar beschei den de vreugde was er niet min der om. Omhoog 8-Holten 12 10-1. Holten kreeg een voetballesje van de Wierdenaren. Het stati sche spel van het eens zo ge vreesde twaalffie is voor een ploeg met beweeglijke spelers een zacht appeltje. En als Gerrit Arfman niet zo voorbeeldig had staan keepen was de nederlaag nog groter geworden.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 11