A Nationale top op concours in Bathmen Goede kwaliteit op fokdag in Dijkerhoek Verkeerssituatie bij de Meermanskam is levens gevaarlij sport a agenda gemeente holten Programma sporthal Toertocht Holterherg Kwintenberg wint Strombeek Geslaagden bij cursus snorkelduiken m HOLTENS NIEUWSBLAD Aantrekkelijke route tocht Vriendenschaar Honderdveertig paarden in de ring esta Blauw Wit '66 start met meisjesvoetbal Ka*... DONDERDAG 16 AUGUSTUS 1984" Programma sporthal 't Mossink Maandag: 08.10-15.30 scholenge meenschap; 18.00-22.30 badmin tonclub Holten. Dinsdag; 08.10-15.30 scholenge meenschap, 16.15-22.30 Mintonet- te. Woensdag 08.10-15.30 scholenge meenschap; 18.30-22.30 badmin tonclub Holten. Donderdag: 08.10-16.30 scholen gemeenschap; Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap; 18.30-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde Voor zondag 19 augustus heeft de Holtense Motor- en Automobielclub De Holterberg haar jaarlijkse toer tocht voer motoren en scooters geor ganiseerd. De route gaat deze keer door de IJsselstreek en Sail and. De rit heeft een lengte van 220 km. Halverwege is er een controle post bij een worstelvereniging die meer dan eens het nationaal kampioenschap heeft behaald. Gestart kan worden vanaf negen uur 's morgens bij café-rest. Het Bonte Paard in Dijkerhoek. Het inschrijfgeld bedraagt tien gul den, waarvoor men een routebe schrijving en een plaquette ont vangt. Verder zijn er prijzen te winnen voor de grootste club, de oudste deelnemer en de verstko- mende. Het is de eerste lustrumrit van de MAC en het bestuur wil hier aan extra aandacht besteden. In welke vorm dit gaat gebeuren is bij het ter perse gaan van dit bericht nog niet bekend. Van de 288 duiven die de PV De Bergvliegers naar Strombeek stuurden voor de vlucht van 212 kilometer was een duif van de combinatie Kwintenberg als snelste om 12.34 uur binnen (los sing om 10.00 uur). Het was een heel scherpe tijd want de duif was het snelste van de 3952 die uit het rayon Berg en Dal (regio Nijverdal) in Strombeek werden gelost. H. J. Paalman was goede tweede met een 2e en 3e plaats. 1-16-17-48 Comb. Kwintenberg. 2- 3 H. J. Paalman. 4-11-15-18-24 G. Egberts. 5-10-32-33-36 Henny Wil- lems. 6-56 W. van der Pluym. 7- 27 E. Veneklaas. 8-25-57 Teun Schuppert. 9-14-31-35-40 M. Lode- weges. 12-13-21-23-30 A. ten Dam 2. 19-20-53 Comb. Oolbekkink- Tijhof. 22 G. J. Koetsier. 26-34-49 H. J. ten Velde. 28-29-47-55 Ro nald Kolkman. 38 Frits Meester en zn. Nu de eindstanden van het rayon Berg en Dal (plm. 450 le den) over de Fondvluchten (4 vluchten met in totaal plm. 3045 km) bekend zijn blijkt Henny Willems eerste on-aangewezen en tweede aangewezen te staan. Met nog 6 vluchten te gaan staat hij nog steeds 2e. Gezien de zeer zware concurrentie een prachtig resultaat. weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel 3180). Overige re serveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, teL 16 66 toestel 25), en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. HOLTEN - De eerste cursus snorkelduiken, die deze zomer op initiatief van het badpersoneel werd gehouden is een groot suc ces geworden. Van de elf cursis ten die opgingen voor de ver schillende examens, legde ieder een het examen met succes af. De geslaagden: A-diploma: Beate Zwijnenberg en Hermien Kevel ham; C-diploma: Dennis Klun- der, Ingrid Slotman, Serge Dijk graaf, José Meulman, Gerdien Goorman, Ben Foks, Christa Krikke, Jolanda Hengstman en Hans Luchies. Het hele gebeuren werd in goede banen geleid door Jos van Rijkom. De CJV De Vriendenschaar re kent aanstaande zondag op een grote deelname aan haar jaarlijk se fietspuzzeltocht. Ook dit jaar heeft de vereniging een aantrek kelijke route uitgezet in de om geving van Holten, aangevuld met een aantal leuke puzzelop drachten. De fietspuzzeltocht is zodanig opgezet, dat ook gezin nen met kinderen kunnen deel nemen. Iedere deelnemer puzzelt voor zichzelf, al bestaat er geen bezwaar tegen om elkaar bij de opdrachten een handje te hel pen. Gestart kan worden vanaf 13.30 tot 14.15 uur bij gebouw Irene, waar tevens de finish is. Het inschrijfgeld bedraagt fl.50 per persoon. Mochten de weers omstandigheden van dien aard zijn, dat het doorgaan van de tocht dubieus is, dan kunt u bij E. Klein Teeselink, tel. 32 87, in formeren of de tocht doorgaat. SPREEKUUR BURGEMEESTER EN WETHOUDER De burgemeester is verhinderd maandag 20 augustus a.s. spreekuur te houden. Wethouder Stegeman is verhinderd maandag 20 augustus a.s. spreekuur te houden. Paardenfokker H. Deten uit Dij kerhoek had niet over belang stelling te klagen op de paarde- keuring van Holbatheo toen hij arriveerde met Unanza en haar paar maanden oude dochter Ca- tinka. Gevonden: een bruine fietstas met o.a. als inhoud een draagbare radio; drie bankbil jetten; een sleutel aan ring; een wieldop van een Mitsubis hi; een sleutelbos; een Lips- sleutel; een snoeischaar; een bruine portemonnaie met in houd; een gele kanarie. Verloren: een blauw badstof fen kindeijack; een wit nylon jack; een witte trui; twee gi robetaalkaarten (girono. 5120373) een fototoestel merk Canon in zwart lederen hoes; een zwarte tas met rijbewijs en bankpas; zes sleutels aan ring; een benzinedop van een VW; een sierwieldop van een Datsun; een bruine portemon naie met o.a. een donorcodi- ciel; een huissleutel; een ANWB fietssleutel; een giro pas; een jong hertje met rode halsband; HOLTEN - Geboren: Dina Jo hanna Maria d.v. H. Aaftink en G J Zwiers (geb. te Vlis- singen); Jan Willem Wendel z.v. A Beldman en J Nijkamp (geb. te Deventer). Ondertrouwd: T IJdens, oud 26 jaar, de Wijk en: J G Vor- kink, oud 21 jaar, Holten Overleden: J M Claasen- Camphuis, oud 77 jaar, D Es- seboom, oud 75 jaar, Zoeter- meer. Op het terrein nabij café-rest. Het Bonte Paard in Dijkerhoek werd afge lopen zaterdag de 34ste paardenfok- dag gehouden van de vereniging .Holbatheo" (Bathmen, Holten en omstreken) die ongeveer 140 dieren in de verschillende ringen bracht om te worden gekeurd door de jury die bestond uit G. J. Griemelink, Borcu- lo; H. Pothof, Raalte; J. A. G. ter Mors, Enschede; E. Kloosterboer, Vaassen; W. Voogd, Hengelo (O) en J. Zandman, inspecteur W. P. N. afd. Overijssel (algemeen arbiter). Het jongste veulen dat ter keuring werd aangeboden was Catinka, geboren op 1 juli van dit jaar. Het oudste paard was de merrie Heidi van acht tien jaar. Ringmeesters waren J. M. Haverslag uit Comschate en J. H. Stegeman uit Holten. De fokdag, de enige in Overijs sel, en één van de zeer weinigen in ons land die nog door een plaatselijke of streekvereniging wordt georganiseerd werd ge opend door de voorzitter de heer P. H. B. M. van Wegen te Raal te. Hij sprak tevens een woord van welkom tot de juryleden, de leden/fokkers en dankte de fam. Paalman/Kloosterboer voor het beschikbaar stellen van het ter rein en de gemeentebesturen, or ganisaties, verenigingen, particu lieren en middenstanders die prijzen (bekers, medailles, geld) beschikbaar stelden. Kampioenen Bij de merrieveulens type tuig- paard werd kampioen Carla- straum (geb. 29 maart *84) van fokker A. E. Haarman, Heeten. Een mooi kop veulen van goede klasse met goede beweging. Bij de merrie veulens type rijpaard was de rood-wit-blauwe kam- pioensroset voor Ciel (geb. 9 mei '84) van fokker G. J. Hoekman te Lettele. Een zeer fraai type veulen dat iets sterker in 't mid denstuk kon zijn. Bij de 1- en 2-jarige merries (type tuigpaard) was de titel voor Aronica van fokker A. E. Haarman. Kam pioen bij de rijpaarden werd „Activa-Utopia" van B. J. Twel- laar te Schalkhaar. Een heel mooie merrie met buitengewone beweging en iets langer gelijn dan „Bellande" van fokker/eig. A. Schippers te Holten die evenals de kampioen een la premie ver wierf. Bij de 4-7-jarige zogende merries (type tuigpaard) werd kampioen de vierjarige „Weroni- ca" van A. E. Haarman. Een mooi soortig paard met goede beweging. „Ulona" een ruim 6- jarige merrie van H. J. Reilink uit Schalkhaar werd kampioen bij de basispaarden. Een mooie langgelijnde merrie met extra beweging. Kampioen bij de rij paarden werd „Ziluska" van fok ker/eigenaar Szucs te Lochem. Een waardevolle kampioen met beste beweging zowel in stap als draf. Uitslagen Hengstveulens type tuigpaard N. N. van A. E. Haarman. Goed soortig veulen met goede beweging. Hengstveulens type rijpaard. Goede klasse met best kopnummer la Claus eig. M. Niemeijer, Lettele; lb Cultuur eig. A. W. Kogelman. Marien- heem; 1c NN eig. H. H. Reilink, Schalkhaar; ld Concurrent eig. A. v.d. Pol. Bathmen; 2a Carson eig. H. J. Reimert. Heeten; 2b Calypso eig. L. J. Haarman, Schalkhaar; 2c Charles eig. H. J. Rei- mert. Heeten. Merrieveulen type tuigpaard. Mooi kopveulen. Goede klasse. Ia en kampioen Carlastraum eig. A. E. Haarman; 1b Carolita eig. W. G. Markvoort, Dijkerhoek; 1c Carola eig. W. Wagemans. Haarle; 2a Citella eig. G. J. Meulman, Raalte; 2b Carola eig. B. Koetsier, Joppe. Type rijpaard. Goede rubriek. Ia an en Ciel eig. G. J. Hoekman, Lettele; 1b Cadance eig. L. J. Haar man; 1c Catinka eig. H. J. Oeten, Holten; 1d Chileen eig. H. J. Reiinert; 1e Cindy eig. M. Huis in 't Veld, Lettele; 2a Ceremone eig. A. v.d. Pol; 2b Cerelse eig. G. W. Kloosterboer, Diepenveen. Éénjarige merries, type tuigpaard. Goede klasse. Mooi enter op kop met achter iets zuinig in de spiering. Ia Balina eig. A. E. Haarman; 2a Brista eig. B. Stegeman, Markelo. Éénjarige merries, type rijpaard. Twee goede enters met weinig verschil in kwaliteit. Ia Bellande eig. A. Schippers. Holten; lb Heidi eig. H. v.d. Pol. Tweejarige merries, type tuigpaard; la en kam pioen Aronica eig. A. E. Haarman. Tweejarige merries, type rijpaard. Goede rubriek, behoorlijke maat en goed in conditie. Ia en kampioen Activa-Utopia eig. 8. J. Twellaar; 1b Arieke-Utopia eig. B. J. Twellaar; l.c Astra eig. L. J. Haarman; 1d Ametist-Utopia eig. B. J. Twellaar; Ie Amiga eig. L. J. Haarman; 2a Angelique eig. M. Huis in t Veld; 2b Almera eig. A. J. Bloemenkamp. Lettele. Oriejarige merries, type rijpaard. Goede groep met 2 beste kopnummers. 1a en kampioen Ziliska eig. Szucs, Lochem; 1b Zamara eig. B. J. Brou wers, Holten; 1c Zanciska eig. fam. van Dijk, Holten; 2a Zophine eig. H. J. Reilink; 2b Zasha eig. G. J. Hoekman, Lettele. Zogende merries (4-7 jaar). Type tuigpaard. Mooi soortig paard met goede beweging. Ia en kam pioen Weronica, eig. A. E. Haarman. Type rijpaard: Goede groep fokmerries met vol doende diepte en snit. Ia Wendy eig. H. J. Reimert; 1b Wellie eig. M. Huis in 't Veld; 1c Triolet eig. L. J. Haarman; 2a Wolga eig. P. H. B. M. van Wegen, Raalte. Type basispaard: 1a en kampioen Ulona. Mooie lang gelijnde merrie met goed beenwerk en extra beweging. Eigenaar: H. J. Reilink, Schalkhaar. Niet zogende merries (4-7 jaar). Type tuigpaard. 1a Veronika eig. J. G. M. Jansen, Heeten. Mooi type tuigpaard met kleine bemerking op achter been. Type rijpaard: Zeer matige rubriek. Ia Vamora eig L. J. Haarman; lb Orange de France eig. mevr. E. Visée: 1c Vivian eig. H. Meijerink. Nieuw Heeten: ld Urlanda eig. A. Schippers, Holten; 2b Venus, eig. A. J. Nijland. Holten. Stermerries. type tuigpaard. Redelijk goede klas se. Ia Viola eig. W. Wagemans. Haarle: 1b Umaril- la eig. A W. Kogelman, Mariënheem; 1c Helga. eig. G. J. Meulman; ld Vraulita, eig. W. G. Markvoort. Dijkerhoek. Type rijpaard: Goede aanhoudende rubriek, best kopnummer. Ia Nathalie eig. L. J. Haarman; 1b Salina eig. Szucs, Lochem; 1c Unanza eig. H. J Deten. Holten; 1d Vurelse eig. G. W. Kloosterboer; 1e Valandia eig. B. Booyink, Luttenberg. Type basispaard: ia Landa eig. A. Schippers. Goede merrie met beste beweging; 1b Mieke eig. H. J. Reimert. Gezien hoge leeftijd (ruim 13 j.) mooie goed bewaarde fokmerrie. Keurmerries type tuigpaard. Twee beste paarden om zuinig op te zijn. Ia Vanjastraum eig. A. E. Haarman; 1b Parel eig. B. Koetsier. Joppe. Type tuigpaard. Goede groep, geen extra kop nummer. Ia Uzella eig. B. Hooyink. Luttenberg; 1b Paola eig. H. J. Reimert; 1c Lina eig. T. Witjes, Lochem. Merries 8 jaar en ouder. Goede rubriek met zeer goed type fokmerrie op kop. Ia Sandra eig. G. J. Hoekman; lb Patty eig. L. J. Haarman. 1c Raleen eig. T. Witjes. Type basispaard. laHeidi (18 jaar) eig. A. v.d. Pol. Bathmen. Gezien de hoge leeftijd goed bewaard in alles en goed hard in de benen. Merries met minstens 2 afstammelingen. Goede klasse met bijzonder mooi trio op kop. 1a Nathalie met Udine en Astra, eig. L. J. Haarman; 2a Mieke met Paola en Wendy, eig. H, J. Reimert; 2b Heidi met Berdy en Concurrent eig. A. v.d. Pol. Éénjarige hengsten, type tuigpaard. 1a Benno eig. A. E. Haarman; 1b Bonanza eig. A. M. Haverslag, Bathmen. Type rijpaard. Bibino eig. T. Boode. Espelo. Mooi gelijnde hengst met beste beweging. Rubriek aangespannen combinaties. 1. Umarella eig. A. W. Kogelman. Mariënheem; 2. Parel eig. B. Koetsier, Joppe; 3 Wander eig. W. Rood, Eefde: 4. Wendie eig. G. J. Meulman, Raalte; 5. Antonio eig. E. Haverslag. Dijkerhoek, 6. Vraulita eig. W. G. Markvoort, Dijkerhoek; 7. Albert eig. A. J. Podt, Oijkerhoek. Rubriek: Keuring zadelrubriek aan de hand. Mooie rubriek met uitgesproken beste kop. 1. Zamara eig. 8. J. Brouwers, Holten; 2. Urlanda eig. A, Schippers, Holten; 3. Valandia eig. B. Booyink, Luttenberg; 4. Valentino eig. A. v.d. Pol, Bathmen; 5. Vivian eig. H. Meijerink, Nieuw Heeten; 7. Zanciska eig. Fam, van Dijk, Holten; 9. Venus eig. A. J. Nijland. Dijkerhoek. Zadelrubriek: 1. Brigitte Derksen, Schalkhaar met .Nathalie"; 2. Jan Schoneveld, Holten met .Ur landa"; 3. Liesbeth Smitt. Holten met .Zanciska"; 4. Mirjam Wiggers, Schalkhaar met .Triolet"; 7. Erna Willemink. Holten met .Zamara"; 10 mevr. VSn Dijk, Holten met .Orange de France". De laatste zondag van augustus reserveren de paardenliefhebbers uit deze regio voor het bekende hippi sche gebeuren te Bathmen op de mooie terreinen bij de manege 't Ruiterkamp. Dit jaar is het de 37 ste keer dat het concours wordt gehouden. Door ja renlange ervaring is dit paardenfes- tijn uitgegroeid tot een werkelijk na tionaal gebeuren omdat topklassers van zowel ruiters als tuigpaarden kampen om de prijzen. Toch is het concours niet in de eerste plaats gericht op sensatie, maar veel meer op kwaliteit en sportiviteit. De spanning blijft er in door een goed organisatieschema en het scherp letten op tijd en tempo. Ook de gunstige ligging van de terreinen speelt hierbij sterk mee. Het een en ander heeft tot resultaat dat de bezoekers na af loop steeds met een voldaan ge voel naar huis gaan. De meeste deelnemers komen van de naburige verenigingen op uitnodiging. De belangstelling daar buiten is zo groot dat be perkingen opgelegd moeten wor den teneinde de organisatoren niet voor onmogelijke opgaven te stellen bij het keuren. Niettemin worden ook nu weer topspringers uit de Z klasse toe gelaten die landelijk bekendheid genieten. Tijdens het ochtendprogramma worden de dressuurproeven afge legd alsmede het springen in de L- en M-klasse. Vele liefhebbers kan men 's mor gens al vroeg over de uitgebreide terreinen zien dwalen om de ver richtingen met de mooie rijpaar den te zien. De meeste belang stelling bestaat begrijpelijk voor het middagprogramma, waarbij men name de tuigpaardenrubrie- ken domineren. Vele inschrijvers hiervoor genieten immers natio nale bekendheid. De dames kun nen meedingen met éénspannen en de „Schoonste Geheel" - prijs Prachtig om dat de zien, het mooi opgetuigde paard met daarbij harmoniërende kledij en rijtuig. Het hoogtepunt van de middag zal ook nu weer de grote parade zijn van de ongeveer 200 deelne mende ruiters. Zij zullen worden worden toegesproken door de burgemeester van Bathmen. Als klap op de vuurpijl dit jaar een speciaal demonstratienum mer voor hogere dressuur en bij voldoende belangstelling een ru briek tuigpaarden met driespan nen. Iets zeldzaams op concour sen. Alles bijeen genomen reden te meer het Bathmens paardenge- beuren ook dit jaar weer met een bezoek te vereren. De zaterdagvoetbalvereniging Blauw Wit '66 heeft serieuze plannen om nog in het nieuwe seizoen te beginnen met meisjesvoetbal pupil len in de leeftijd van 9 tot 12 jaar. Als trainer-leidster zal fungeren Herma Aanstoot-Pluimers, die een aantal jaren heeft gespeeld in het eerste elftal van Enter Vooruit en Excelsior (Rijssen), waar ze dus de nodige ervaring heeft opgedaan die nodig is voor het leiden van een meisjesteam. Er heeft zich inmiddels reeds een vijftal meisjes aangemeld, maar voor dat men in de competitie gaat spelen wil men kunnen re kenen op minstens tien meisjes. De trainingen zullen worden ge houden op woensdagmiddag en de wedstrijden, zowel uit als thuis, op zaterdag 's morgens om plm. 09.45 uur. Verdere inlichtingen en opgave kan geschieden (liefst zo spoedig mogelijk) bij de voorzitter van Blauw Wit, Gerrit Welink, A. J. Goldsteinstraat 19, teL 34 37. Programma SV Holten Zondag 19 augustus Holten I-PEC 2 14.30 u, Holten 2-Lochem 2 10.30, GFC 3-Holten 3 10.00 V. 9.15, GFC 4-Holten 4 10.00 u. V. 9.15, Holten 5 naar toernooi Markelo, Holten 6-Heino 5 10.30 u, Heino 6-Holten 7 10.00 u. V. 9.00 u., Heino 7-Holten 8 10.00 u. V. 9.00 u., Holten 9-Hei- no 8 10.30 u., GFC 7-Holten 10 10.00 u. V. 9.15 u., Heino 9-Hol- ten 12 10.30 u. V. 9.30 u., Holten 13 naar toernooi in Mariënheem Dinsdag 21 aug. Holten 1-FC Twente 2 (c.team) 19.00 u. Woensdag 22 aug. Haarle 2-Hol- ten 3 19.00 u. V. 18.15 u., Holten 4-De Zweef 4 19.00 u. Donderdag 23/8 Haarle I-Holten 2 19.00 u. V. 18.15 il Programma Blauw Wit Donderdag 16 aug. Blauw wit I-Nieuw Heeten I 19.00 u., Blauw Wit 2-Nieuw Hee ten 2 19.00 u. Zaterdag 18 aug. Blauw Wit I-Harfsen I 2.30 u., Blauw Wit 2-Harfsen 2 12.45 u., Blauw Wit 4-DES 8 2.30 u., Blauw Wit 6-BZSV 6 12.45 u., BZSV 5-Blauw Wit 5 2.30 u., SWN 10-Blauw Wit 8 4.15 u. Junioren: Blauw Wit A I-Rohda/Raalte A 2 2.30, Blauw Wit B 1-Lemelerveld B 1 12.45 u., Blauw Wit C 1 -Daarle C 1 10.30 u., Blauw Wit D 1-Daarle D 1 10.00 u., Blauw Wit F 1-Daarle F 1 10.00 u., Le- melerveld A2-Blauw Wit A2 1.00 u. V. 12.00 u., Lemerlerveld B 2-Biauw Wit B 2 1.00 u. V. 12.00 u., Lemelerveld B 3-Blauw Wit B 3 11.00 u. V. 10.00 u. Woensdag 22 augustus Lemelerveld A 1-Blauw Wit A 1 19.00 u. V. 18.00 u., Lemelerveld C 1-Blauw Wit C 1 19.00 u. V. 18.00 u., VESOS B 1-Blauw Wit B 1 19.00 u. V. 18.15 u. Donderdag 23 aug. Blauw Wit 1-Eefde I 19.00, Blauw Wit 2-Eefde 2 19.00 u., Eversberg 4-Blauw Wit 4 19.00 u. V. 18.15 u., Eversberg 5-Blauw Wit 5 19.00 u. V. 18.15. S.V. Holtens-jeugd Zaterdag 18 augustus: Holten Dl-Witkampers Dl 10.00 u, Hol ten D2-Witkampers D2 10.00 u, Holtens D3-Markelo D4 10.00 u., Witkampers El-Holten El 10.00 u v. 9.30 u, Markelo E3-Holten E3 11.00 u V. 10.30 u. Toernooi Schalkhaar (18-8): Holten C2 v. 8.45 u, Holten Cl v. 8.30 u, Holten B2 v. 12.30 u, Hol ten BI v. 12.00 u. De sportvereniging Holten maakt zich ernstig zorgen over de levensge vaarlijke verkeerssituatie bij het sportcomplex Meermanskamp. Met het seizoen in het vooruitzicht heeft het bestuur van de s.v. Holten zich tot B en W gericht met het verzoek om de nodige maatregelen te nemen. Voorzitter J. Warrink zegt hier over: de meest problemen en „bijna ongelukken" doen zich voor bij de jeugd. Vroeger ging men met de jeugd op de fiets naar voetbalwedstrijden, nu gaan we met de auto. Ondanks steeds weer waarschuwen rennen de jongens en bloc de weg over naar het parkeerterrein. Op de terugweg herhaalt zich de situa tie. Dat er tot nu toe geen onge lukken zijn gebeurd met ernstige gevolgen, is een wonder. Ook al gezien de hoge snelheden waar mee door de automobilisten ter plekke wordt gereden. Wü weten dat een verlegging van de weg veel kosten met zich mee zal brengen, maar zoals het nu is geregeld, met een weg die het parkeerterrein scheidt van het sportcomplex, is het wachten op ongelukken. Daarbij komt nog dat het overzicht daar erg be perkt is. Je kan tien keer tegen de jongens zeggen Jöjk uit", maar in hun enthousiasme ren nen ze toch weer allemaal tege lijk de weg over". bocht te laten lopen wordt het verkeer automatisch gedwongen snelheid te minderen. „Ik weet, dat het niet allemaal zo simpel ligt", aldus voorzitter yarrink, „toch hoop en verwacht ik dat het college onze klacht ernstig jieemt. Tenslotte is de gezondheid van onze jeugd in het geding. Er is nog steeds geen erg ongeluk gebeurd, maar het Een onderzoek door de politie moet toch niet zo zijn, dat we heeft uitgewezen dat ter plaatse daarop moeten wachten, voordat door de automobilisten bijzonder de situatie wordt verbeterd, hard woedt gereden. Soms wor den snelheden van 80 kilometer Wethouder Rustebiel onder per uur gemeten. Het aanbren- kent het probleem, maar wil al gen van verkeersdrempels blijkt lereerst onderzoeken wat een en niet mogelijk daar het Meer- ander de gemeente gaat kosten, manskamp zich juist buiten de voordat een beslissing wordt ge- bebouwde kom bevindt, waar nomen, „Er moet iets aan ge- verkeersdrempels niet aangelegd daan worden, dat staat vast, mogen worden. De enige oplos- maar hoe en wanneer, dat is nog sing is een verlegging van de onbekend". Vermoedelijk zal een weg, zodat deze achter het par- en nader worden üitge- keerterrein langs wordt geleid, werkt in de komende gemeente- Door de weg in een haakse begroting.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 5