ti üf! RENAULT5™AVENUE: IN lOVE WITH BEAUTY Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten RENAULT 5"'Avenue Nijverdal; Bakker, showroom en verkoop: Kerkstraat 138, Tel. 05486-16265. ï&W1' DEZE WEEK M'NAUTO WEEKBLAD. STRAKS VERKOCHT. Koninginnedag in Okkenbroef PUPILLEN PUPILLEN Lezing over werkloosheid voor dames UW TUIN Voordelige aanbieding Tuin centrum ER KDMEH SLECHTS ENKELE RENAUITS 5THAVENUE RAAR REDERIANP: VA f.B.995- HBi DONDERDAG 26 APRIL 1984 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 Op maandag 30 april organi seert het Stichtingsbestuur van het dorpshuis „Ons Centrum" een fietspuzzeltocht voor twee tallen. Het inschrijfgeld bedraagt f2.- voor volwassenen en fl.- voor kinderen. Er wordt gestart om 13.30 uur. De Stichting Jeugdwerk gem. Diepenveen organiseert in Ok- kenbroek een spelletjesmiddag voor de jeugd van 4 t.e. m. 12 jaar. De kosten bedragen fl,25 per kind. 's Avonds is er in de grote zaal van het dorpshuis een feestavond m.m.v. „Het Action Trio". Tevens wordt er een grote verloting gehouden met vele prachtige prijzen en zal de uit slag van de fietspuzzeltocht be kend gemaakt worden. Resultaten Blauw Wit pupillen Blauw Wit D2-Enter Vooruit D2 Na vorige week ongelukkig te hebben verloren speelde D2 nu ongelukkig gelijk. In de eerste helft is de Blauw Wit verdedi ging niet eenmaal in gevaar ge weest daar het spel zich hele maal aan de andere kant af speelde. Ondanks een voor sprong van 1-0 bij de rust door een doelpunt van Remon na een goede aktie van Han, ging het in de tweede helft tot drie mi nuten voor tijd erg goed. De voorsprong werd netjes uitge bouwd, door Remon na aange ven van Han. Met nog enkele ogenblikken te gaan was het he lemaal gebeurd en Enter Vooruit profiteerde nog tweemaal, waar door men alsnog een puntende- ling moest toestaan. SWN E4-Blauw Wit El El moest aantreden tegen de zelfde tegenstander als vorige week. Toen werd het 1-1. Vol goede moed werd begonnen. Leuke aanvallen van Blauw Wit volgden elkaar op. Jammer dat soms nog iets te zelfzuchtig werd gevoetbald. Hierdoor geen doelpunten aan Blauw Wit zijde, SWN kreeg geen enkele kans dus 0-0 bij rust. In de tweede helft een sterk, aanvallend Blauw Wit, maar raak schieten was er niet bij. Helaas had SWN aan één aanval genoeg en kon gelukkig scoren. In de laat ste minuten ging Blauw Wit met man en macht naar voren. Holten F2-Vesos F1 Holten F2 moest wederom te gen Vesos uit Hellendoom. Ook nu zette Holten vanaf het begin het doel van Vesos onder druk wat resulteerde in een verdiende ruststand van 2-0. Na de rust werd de druk nog groter en kreeg Holten nog meer greep op de wedstrijd. Vijf mooie doelpun ten in de tweede helft was nu het resultaat. Via één van de weinige tegenaanvallen kon Ve sos de eer nog redden. Eind stand 7-1. S.V.V.N. F5-Holten F3 De eerste nederlaag is een feit. S.V.V.N. speelde leuk en met de twee gevaarlijke spitsen wist Holten niet goed raad. In de eer ste helft werd er niet gescoord, mede door het goede keepers werk van M. ten Wolthuis. Na de thee kreeg S.V.V.N. een licht vel- doverwicht dat leidde tot de 1-0 voorsprong. 8 minuten later kwam weer een Nijverdaller al leen voor doelman Mark en maakte geen fout 2-0. Een toch wel verdiende nederlaag, maar jongens, daar kunnen we toch niet mee zitten, want a.s. zater dag gaan we even naar S.O.S., dan halen we daar wel even twee punten. S.D.O.L. Fl-Holten F1 Nadat vorige week thuis al met 8-0 was gewonnen, bleek ook de uitwedstrijd geen pro bleem voor Holten F1 dat met maar liefst 7-0 terug kwam uit Luttenberg. Met nog 4 wedstrij den te spelen gaat Holten F1 aan de leiding met 12 punten uit 6 wedstrijden. De laatste thuis wedstrijd tegen rivaal S.V.V.N. uit Nijverdal zal waarschijnlijk beslissen wie zich kampioen mag noemen. Bij aankoop van f25 - aan planten, het boekje „KEUZE VOOR UW TUIN" kado, boordevol kleurige ideeën en diverse ontwerpen. Boomkwekerij „De Brakenbelt" - Tuinarchitectuur Brakenbeltsweg - Telefoon 05486-1 38 13, na 6 uur 1 28 85. Zaterdag tot 4 uur geopend. Geldig van 18-25 april Blauw Wit Al-S.V.Z.W. A2 Tegen het zwakke SVZW heeft Al een ruime overwinning be haald. Al na twee minuten stond het 1-0 toen André op links goed aangespeeld werd, zich vrij speelde en van afstand in knalde. Na een kwartier waagde Gerjan een afstandschot. Blauw Wit toonde goed veldspel en speelde SVZW aan alle kan ten voorbij. Vijf minuten voor rust maakte Gerben het mooiste doelpunt van de wedstrijd toen hij goed inkopte uit een voorzet van André. Kort voor rust be sliste Henk de wedstrijd toen hij de bal van André onhoudbaar inschoot. Met de rust kon trai ner Lorkeers ook eens de sterk ste spelers wisselen en kwam men door de omzettingen wat onder druk, maar keeper Gerard verrichte fraaie reddingen. Toch kwam SVZW kwaliteit te kort en na 25 minuten kon Henk op aangeven van André 5-0 scoren. Een goede combinatie tussen André en Geert werd besloten met een doelpunt van Geert 6-0. Zaterdag tegen een sterkere te genstander. R.V. Blauw Wit BI-P.H. B3 Het laaggeklasseerde PH dat met 10 man naar Holten was gekomen heeft in deze wedstrijd geen voet aan de grond gekre gen. Al vrij snel kwam men door een fraaie boogbal van Jan Nijkamp met 1-0 achter. Door dat Blauw Wit te weinig in de combinatie ging bleef deze stand lang staan, maar toch werd het voor rust nog 2-0 door een eigen doelpunt van PH, nadat enkele Blauw Witters goed stoorden. In de tweede helft was het parool, laat de bal het werk doen en toen ging het goed, Jan Nij kamp 2x, Hans Bekkemens en Peter Schalk bepaalde de eind stand 6-0. De kans die PH uit een strafschop kreeg werd om zeep geholpen, zodat ook daar uit de eer niet werd gered. Gele genheids doelman H. Dijkink was dus niet te passeren. Jullie zien het jongenssamenspel levert resultaat! Blauw Wit B3-Haarle B2 In deze wedstrijd kwam Blauw Wit snel op achterstand. Hierna begon men meer te drukken op het doel van Haarle en het was Harm die met een schuiver van 16 meter gelijk maakte. Na een verre uittrap van Erik werd de verdediging zo in verlegenheid gebracht dat men de eigen kee per passeerde. Vlak voor rust kwam Blauw Wit op een 3-1 voorsprong na goed doorzetten van Erwin Dul op rechts be landde de bal bij Werner die met een diagonaal schot doel trof. Na rust vervlakte de wed strijd. Blauw Wit kwam echter niet meer in gevaar. Jaap scoor de een echte hattrick. Door on oplettendheden in de Blauw Wit defensie wist ook Haarle nog 2x te scoren, zodat Blauw Wit toch de volle winst greep in deze sportieve wedstrijd. Excelsior A2-BIauw Wit Al 5-1 De belangrijke wedstrijd om mee te doen voor het kampioen schap is onnodig verloren met grote cijfers, maar wel terecht omdat Excelsior harder werkte voor een zo goed mogelijk resul taat. Achteraf jammer, omdat RV achtereenvolgens de koplo pers De Zweef en Bomerbroek met een nederlaag naar huis heeft gestuurd. De vorige wedstrijd thuis te gen Excelsior was de beste van het gehele seizoen (4-0 overwin ning) maar deze wedstrijd mag als een van de slechtste aange merkt worden. Met een eehandi- capt elftal werd vol goede moed begonnen, maar al snel bleek dat Excelsior initiatief nam en via goed opgezette aanvallen via het middenveld tot scoren pro beerde te komen. Na twintig mi nuten speelde de Excelsior aan voerder zich goed vrij en waag de een hard schot van twintig meter dat doel trof. Blauw Wit kwam hierna nog terug en Geert kon uit een voorzet van rechts een slecht weggewerkte bal inschieten (1-1). Dit was ech ter van korte duur want weer de Excelsior aanvoerder speelde de bal op maat naar z'n mid- voor die niet faalde (2-1). De tweede helft beloofde Blauw Wit beterschap maar niets was min der waar. Alles ging zonder overtuiging, inzet en controle en men liep achter de tegenstander aan te voetballen. Een vrije trap werd door Joop niet goed weg gewerkt en Excelsior kon ge makkelijk scoren (3-1); dit was de genadeklap. BI. Wit geloofde er niet meer in en Excelsior speelde nog fanatieker en kon uit vermeend buitenspel vrij door gaan 4-1. Een vrijetrap van 25 meter trof in een keer doel en met deze 5-1 nederlaag werd BI. Wit naar huis gestuurd en kan het kampioenschap nu wel vergeten, want in de resterende 4 wedstrijden mag men niet ver wachter. dat de drie koplopers nog allen een misstap maken. Holten A2-RKSV Al Holten A2 heeft R.K.S.V. vol komen weggespeeld, zonder zelf eigenlijk goed te spelen. R.K.S.V. kwam zeifis nog op voorsprong ONEWAY (verbruik 1L versie: 1 op 21,7 bij 90 km/u, 1 op 16,1 bij 120 km/u en 1 op 15,9 in de stad). De Renault 5th Avenue: is het l'amour of is het love? Dat moetje zelf komen proevea »ES*8U 0-1. Hierna was het gebeurd met de Rljssenaren. Het werd voor rust nog gelijk 1-1. Na rust vlo gen de R.K.S.V. doelman de bal len om de orea „Toks" zette de Holtenaren op voorsprong met een „droge" schuiver, Roelof maakte er 3-1 van. Invaller E. Rensen scoorde zelf twee keer 5-1. Johnny knalde van 45 meter in, en de prima spelende Sieb pakte de aanvoerder van R.K.S.V. soms iets te hard aan. Na een schitterende voorzet van John werd het 6-1, en zorgde ook voor 7-1. Voor de leden van de afdeling Dijkerhoek van de Plattelands vrouwen vertelde de heer Hei- doom uit Wierden over jeugd werkloosheid. De heer Heldoom is inspecteur bij het arbeidsbu reau in Wierden. Hij sprak on dermeer over omscholing, bij scholing en het uitzendbureau. FYanse charme met een vleugje Ameri kaanse brutaliteit Dat is de Renault 5th Avenue ten voeten uit Of het nu gaat om de 845 cm:! of de 1108 cm3 versie: de Renault 5th Avenue is een pittig wagentje dat by je past als je gezien wilt worden. Elegant op z'n wielen met speedline lichtmetalen velgen, markant in z'n fraai door gevoerde striping. En natuurlijk brutaal tot in z'n aërodynamische dakspoiler. De Renault 5th Avenue is motorisch op en top een Renault 5. Dus fel, soepel en zuinig De 5th Avenue financier je 't beste by je Renault dealer: ofwel in één jaar zonder rente (0%), ofwel in 24, 36 of 48 termijnen met 8% effectieve rente op jaarbasis* Zo'n 4% lager dan de laagste bankrente! (25% aanbetaling wette lijk verplicht, al dan niet in de vorm van inruil). Het aanbod geldt voor alle Renaults 5,9 en 11. ijlmiiii va. f 13.995,-. Aflëver'mgskosten f 342,-. Prijzen inclusief BTW Wyzigingen voorbehouden. FinancieringsactlèinsarperiWerkingfTiet Renault CreditN.edërland B.V,v" Maxirriürn c red ie t - b ed ra gft 1.000.- v"AI I eerti nd e maand april. Renault adviseen elf oliën LUISTER UIT! Alle oudstrijders, Indonesiëstrijders, verzetsmensen en binnenlandse strijdkrachten. OPROEP voor een vergadering, te houden woensdag 2 mei a.s. in de bovenzaal van hotel Vosman te Holten. AANVANG 20.00 uur. Aller komst, wordt zeer op prijs gesteld! D. Beidman.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 9