Resultaten s.v. Holten DSC te sterk voor Holten Resultaten sv Holten Resultaten sv Holten Resultaten Blauw wit Resultaten Blauw Wit Dubbel paas-programma voor Blauw Wit 1 Verdiende zege Blauw Wit Buurt waterpolo- wedstrijden tijdens zwem- vierdaagse HOLTENS NIEUWSBLAD Bdmintontoernooi met JS „De Schure" PUPILLEN Programma s.v. „Holten' PUPILLEN Bergruiternieuws Programma „BlauwvWit' Alpendiorama in Bos Dierenwereld DONDERDAG 19 APRIL 1984 Resultaten SV Holten senio ren: Het zijn momenteel drukke dagen voor de rood-zwarten. In haalprogramma's, die er voor moeten zorgen dat de competi tie tijdig afgesloten kan worden. Vasse 2-Holten 2 0-1, Holten 2-PH 3 2-2. Met 3 punten uit deze ontmoetingen kan het tweede best tevreden zijn. Voor al het gelijke spel van zondag tegen de huidige koploper (maar dat veranderd wekelijks) toonde aan dat ons reserve-team op een plaats stond waar het qua kwa liteiten niet thuis hoorde. Na het Paas-weekend kan echter al les weer anders liggen. Holten 3-SDOL 2 0-0, MW 5-Holten 3 3-1. In tegenstelling tot de blijde verichten van het tweede kan het derde team zich zelf het verwijt maken dat er met minder interesse wordt ge speeld. Onnodig puntenverlies heeft hen kansloos gemaakt om tenminste nog één kampioen on der de senioren te bejubelen. Holten 4-Enter 3 1-6. Enter toonde zich een waardige pre- ases van de 3e klasse. Het kwa- lieitsverschil tussen de kop- en staartploeg kwam duidelijk in de cijfers tot uitdrukking. Met Heracles 3 en Rietvogels 3 mag Holten 4 uitmaken wie er alsnog in deze groep mag blijven en wie een stap terug moet. SOS 4-Holten 5 1-2. Ook het vijfde team ontmoette nummer 1 van de lijst. Typisch dat juist deze tegenstander voor de twee de keer werd verslagen, maar meer als een „vicemeister" zit er voor de semiveteranen niet meer in. Omhoog 3-Holten 6 2-4. Hol ten 6 zorgde voor de surprise van de dag. Door kampioen Omhoog de eerste nederlaag toe te brengen brachten onze jon gens zichzelf in veiligheid. Henk v.d. Pluim had met 3 treffers een belangrijk aandeel in de winst. Holten 7-Heracles 4 1-4. Eén helft heeft Holten mogen genie ten van een voorsprong, maar na de wisseling sloeg Heracles genadeloos toe. Holten kon de aanvalsdrift van de zebra's niet meer intomen. Holten 8-RV 4 1-1. Na de op timistische berichten van de laatste weken maakte het acht ste jl. zondag een pas op de plaats. Het taaie RV wist niet van wijken en sleepte een ver dienstelijke remise uit het vuur. SOS 9-Holten 9 5-1. Voor de tweede keer kwam Holten tegen de roodgelen klasse tekort. Werd het destijds 7-1 voor SOS, nu werd de wedstrijd afgesloten bij 5-1. Tweede Paasdag de laatste kans voor Tox en zijn mannen nog iets aan de stand te doen. Holten 12-Luctor 10 0-9. Het twaalfde kon de kampioensaspi raties van Luctor niet verstoren. Luctor vormde een zeer hechte eenheid en wist dan ook zonder al te grote inspanning de wed strijd naar zich toe te trekken. Holten 13-Enter 11 1-0. De cijfers spreken in dezen duide lijke taal. Het krachtsverschil tussen deze elftallen was miniem zo dat de gelukkigste zou win nen. „De Vogel" zette Enter schaakmat en bekroonde zijn optreden met een gouden doel punt. Jammer dat enkele spelers dachten aan een andere sport bezig te zijn (rugby) en vroegtij dig in hun zondagse plunje kon den stappen. In de eerste handbalthuiswedstrijd in de 2e helft van de veld- competitie moest Holten aantreden tegen DSC uit Diepenveen. Holten, dat door omstandigheden een aantal vaste spelers moest missen, had het in de eerste helft niet makkelijk. Tot 3-3 ging het gelijk op, maar daarna kon DSC op voorsprong komen die bij rust 7-5 voor DSC was. Na rust kwam Holten sterk terug. Halver wege de 2e helft kwam Holten zelfs op 11-11 gelijk. DSC leek het moeilijk te gaan krijgen, maar Holten had met de inhaalrace blijkbaar toch teveel krachten verspeeld. DSC scoorde in de laat ste minuut nog 3x waartegen Holten alleen een aantal goede kan sen kon stellen die helaas verden gemist. Doelpunten: John Lam ping 4; Jan v.d. Hoff; Rudi v.d. Voet 2; Johan Plantinga, Nico Vorst en Jan Victor Dorlas 1. De dames senioren speelden thuis tegen Schalkhaar. Lang zag het er naar uit, dat Holten een monsteroverwinning zou behalen. Via 3-1 kwam Holten binnen 20 minuten voor met 6-1 Nog voor rust kwam Schalkhaar terug tot &-3. Dit was eigenlijk al een aanwijzing dat er een kentering in de wedstrijd kwam. De 2e helft speelden Holten zeer zwak, waarvan Schalkhaar gretig ge bruik maakte. Ze kwamen terug tot 6-5, waarna Holten het enige doelpunt in de 2e helft wist te scoren. Doordat Schalkhaar daar na nog 2x scoorde, hield Holten niet meer dan 1 punt over aan deze wedstrijd. Doelpunten: Janneke Nijenhuis; Alberta Markvoort 2; Erna Aaftink, Ida Moeliker, Frieda Meilink 1. De junioren speelden thuis te gen Haarle. In de eerste helft was Holten duidelijk de betere ploeg. Al snel kwam men op voorsprong, welke niet meer uit handen werd gegeven. Na de ruststand van 5-2, nam Holten het in de 2e helft wat minder nauw. Haarle kon zo nog enkele keren scoren, maar Holten scoorde evenvaak en won ver diend met 9-6. Jeugd Al speelde een stevige wed strijd tegen Voorwaarts. Beide teams hadden problemen met de verdediging van de tegen stander. Na een ruststand van 3-3 leek Holten de zaak beter in handen te krijgen. Goede aan vallen leverden een 6-3 voor sprong op. Voorwaarts kwam echter terug en kwam na 7-7 gelijk nog met 7-8 voor. Holten kreeg nog de kans op de gelijk maker, maar een strafworp werd gemist. Holten kreeg met de 7-8 nederlaag te weinig, maar moest de punten aan Voorwaarts laten. BI speelde een goede wed strijd tegen Nw. Heeten. Na een voorsprong van 1-2 bij rust. won Holten de uitwedstrijd met 3-6. Vooral de keepster had een groot aandeel aan de winst. B2 stond bij rust met 6-4 voor te gen DSC. Na de rust was er de gebruikelijke inzinking. Deze keer kwam Holten toch terug en kon met de 9-9 1 punt mee naar huis nemen. De jongens B hadden het tegen koploper Ty foon heel erg moeilijk. Ondanks de onmogelijke opgave bleven de jongens zo goed mogelijk spelen tegen deze veel te sterke tegenstander. Het verlies met 36-3 is dan ook geen schande. Holtens Cl stond bij rust gelijk tegen LHC (2-2). Na rust gingen de meisjes goed door en wonnen zeer verdiend met 8-3. Programma: In het paasweek einde wordt er niet gehandbald. Donderdagavond speelt het he renteam van Holten haar eerste bekerwedstrijd in sporthal 't Mossink. Tegenstander is LHC uit Lemelerveld. In de poule waarin Holten speelt zitten ver der nog Achilles, HHZD en Ac tief. Holten-LHC Sporthal 't Mossink, donderdagavond 20.45. Toegang is gratis. Js. „De Schure" organiseert 2e paasdag het jaarlijks terugke rende badmintontoernooi, in sporthal 't Mossink. De aanvang is 10 uur en het zal, afhankelijk van het aantal deelnemers, tot ongeveer 16 uur duren. Je kunt je van 9.30-10 uur laten isnchrijven in de spor thal. Het inschrijfgeld bedraagt f 3,-. Verder is het nodig dat elke deelnemer een eigen „huis, tuin en keukenracket" mee neemt. Het belooft zoals van ouds weer een gezellige dag te wor den. Dus tot ziens op 2e paas dag in de sporthal. De Schure is 's avonds vanaf 20 uur ge opend. Tijdens de zwemvierdaagse, die dit jaar gehouden wordt van 18 juni tot en met 22 juni a.s. organiseert de zwem- en polo club „Twenhaarsveld" tevens Buurt Waterpolo Wedstrijden met deelnemers/sters uit buurt of straat. Hieraan kan iedereen meedoen vanaf 14 jaar en in team ver band tot 9 personen, heren - da mes of een gemengd team met max. 1 aktief waterpololid. Elk team speelt 1 tot 4 wed strijden tijdens de zwemvier daagse en de finale wordt op vrijdagavond gespeeld met als inzet een wisselbeker. Inlichtingen en opgave bij: Polosecretariaat, H. Veldwijk, Churchillstraat 57, tel. 1489. Holten A2-Blauw-Wit Al. Holten moest binnen een week wederom aantreden tegen kam pioenskandidaat Blauw-Wit. Hol ten begon met een fel offensief, dat al direct een doelpunt ople verde 1-0 door „Toks". Hierna werd Blauw-Wit iets sterker wat in de 20e minuut een doelpunt opleverde 1-1 voor de ogen van de gelegenheids keeper B. Vincent. Na 15 minu ten werd het 1-2 voor Blauw- Wit. Na de thee was het in de eer ste 20 minuten Holten wat de toon aan gaf. Een ware stormke- ten op het doel van Blauw-Wit leverde niets op want paal en lat stond Holten in de weg. In de 25e minuut kwam het resul taat. Na goed voorbereidend werk van R. ten Veen belandde de bal voor de voeten van „Ti ger Johny" die voor 2-2 zorgde. Holten kreeg hierna nog enkele goede kansen maar het geluk ontbrak. Twee Verdedigingsfou- ten maakten aan alle Holtense illusies een eind 2-4; Vijf minu ten later werd het zelfs 2-5. Hol ten kwam nog terug op 3-5 door Kwinteberg. „Toks en snoek!" kregen nog een paar uitstekende kansen om nog wat aan de stand te veranderen, maar het bleef een 3-5-overwin- ning voor Blauw-Wit. Holten B2-SDOL B2 In deze wedstrijd dicteerde Holten de wedstrijd, alhoewel SDOL verdedigend goed in el kaar zat. De eerste helft brak aan met een 2-0-voorsprong. Na de thee werd Holten nog sterker en werden de kansen beter be nut, zodat de score werd opge voerd naar 6-0. Een tegendoel punt waar keeper Zoetbrood zich totaal op verkeek, 6-1. Dat was tenslotte de einduitslag. Hierdoor behoudt B2 de koppo sitie met 16 wedstrijden 31 pun ten. In nauwelijks 20 minuten heeft Blauw Wit afgelopen zaterdag het Glanderbrugse Sportlust de illusie op succes ontnomen. Bin nen dit tijdsbestek scoorden de Holtenaren 3 keer en zetten de bezoekers daarmee op onoverbrugbare achterstand. Vlak voor het eind bepaalden de gasten de eindstand nog op 3-1. Blauw Wit had iets goed te maken tegen de Glanerbruggers, want de uitwedstrijd was, welis waar in dichte mist, met niet minder dan 6-0 verloren. Dit bleek een goede stimulans, want meteen werd een veldoverwicht gecreëerd. Vroegtijdig storen van de spitsen gaf Sportlust geen gelegenheid om de aanvallen op te bouwen en gaf regelmatig ge vaar voor het Glanerbrugse doel. In de 12e minuut resulteerde dit in een voorsprong voor Blauw Wit toen Richard Beid- man, hij speelde een zeer goede wedstrijd, zijn tegenstander de bal afhandig maakte. Een korte rush en een lage schuiver waren voldoende voor 1-0. Deze voorsprong gaf de thuis- Exselcior D.4-Holten D.3 1-0. Zaterdagmorgen voor dag en dauw vertrok D3 naarRijssen om tegen Excelsior aan te tre den. Holten begon de wedstrijd goed en had de hele eerste helft een veldoverwicht. Dit resul teerde na tien minuten in een doelpunt van Armand dat door de scheidsrechter werd toege kend. De tweede helft ging Holten goed door en had meerdere kan sen maar de bal wilde de doel lijn niet passeren. Na tien minu ten in de tweede helft wist een speler van Excelsior met een goed schot onhoudbaar te sco ren en zodoende de winst voor zijn ploeg binnen te halen. Holten El-De Zweef El Dat vechtlust beloond wordt ondervond El. Na een 0-2 ach terstand te hebben opgelopen wisten de jongens met werklust en goed samenspel de stand voor rust nog gelijk te trekken (2-2). De tweede helft bleef Hol ten De Zweef onder druk zetten, waardoor een verdiende 4-2 zege uit de bus kwam. Prima jon gens. Ga zo door! Vesos Fl-Holten F1 Een wedstrijd waar Holten hoofdzakelijk het initiatief nam, zowel in de eerste, als in de tweede helft, al werden alle doelpunten in de eerste helft gescoord. Holten zette van het begin af het doel van Vesos on der druk en kon hieruit vlot tweemaal scoren. Via één van de weinige tegenaanvallen van Vesos werd er éénmaal tegenges- coord, zodat de ruststand wat tevens ook de eindstand was 2- 1 in het voordeel van Holten was. Ook de tweede helft werd goed samengespeeld maar doel punten bleven uit. As. zaterdag weer tegen de zelfde tegenstan der en dan maar hopen op meer doelpunten. De Zweef F3-HoIten F3 De stand op de ranglijst gaf duidelijk aan hoe de jongens te gen over elkaar stonden te spe len. Trouwens de eerste 5 minu ten kwam De Zweef op voor sprong 1-0. Maar Holten had meer in huis met name de steeds beter spelende G. J. Broekmaat, die voor de gelijk maker zorgde en ook het tweede doelpunt liet aantekenen 1-2. Acht minuten later voor tijd werd het zelfs 1-3 van de voet van R. Wechstapel. Holten Fl-SDOL F1 Tegen SDOL kwam goed naar voren dat de pupillen van Hol ten op de goede weg zijn. Het goede samenspel van de laatste weken kwam in deze wedstrijd duidelijk naar voren. Holten scoorde in de eerste helft drie maal. Na de rust deden de jon gens er nog een schepje bo venop. Het doel van de tegen stander kwam nog vaker onder druk te staan. Na vijf wedstrijden is het maximum aan punten eruit gehaald. Dat is een goede stimulans voor de ko mende wedstrijden. Houden zo, jongens! Zaterdag 21 april: Senioren: Holten I-IJsselboys I 18 u.; Hol ten 2-Rietvogels 2 18 u.; Her acles 2-Holten 3 18 u. V. 17 u.; Holten 4-Bornerbroek 2 18 u. Junioren: Holten Al-Marle (19/ 4) 19 u.; Holten A2-RKSV Al 14.30 u.; Deto Bl-Holten BI 12.45 u. V. 11.45 u.; Holten B2- RV BI 11.15 u.; Huls. Boys Bl- Holten B3 14.30 u. V. 13.30 u.; Holten Cl-ON Cl 14.30 u.; DES C3-Holten C3 11.15 u. V. 10.30 u.; Holten C2-Omhoog C2 11.30 u. Pupillen Holten D2-Excelsior D3 ,10 u.; Holten D3-Excelsior D4 11 u.; De Zweef El-Holten El 11 u. V. 10.15 u.; Holten ES- DES E2 11.15 u.; SDOL Fl-Hol ten F1 11 u. V. 10.15 u.; Holen F2-Vesos F1 11 u.; SWN F5- Holten F3 11.30 u. V. 10.45 u. Programma Paasmaandag: Senioren: Union SV I-Holten 14.30 u.; Holten 2-GFC 2 10 u.; Hector 5-Holten 3 10 u. V. 9 u.; Holten 4-La Première 3 10 u.; Holten 5-PH 8 10 u.; Holten 6- SDOL 4 10.30 u.; Ouctor 6-Hol- ten 7 11.30 u. V. 10.30 u.; Holten 8 is vrij; Omhoog 6-Holten 9 9 u. V. 8 u.; Holten 10-SOS 8 10.45 u.; Holten 11-La Première 7 9 u.; La Première 6-Holten 12 9 u. V. 8 u.; Omhoog &-Hlten 13 9 u. V. 8 u. club vleugels. De druk op het Sportlustdoel werd zeer groot en in de 17e minuut werd een knappe aanval tussen Richard Beldman en Henk Aanstoot door laatstgenoemde beheerst afgerond (2-0). Blauw Wit bleef aandringen en nauwelijks 3 minuten later was de wedstrijd definitief beslist toen een subtiel hakballetje van Albert Kolkman aan Fred Hulle- man een vrije schietpositie bood. De Blauw Wit 'spits faal de, evenals vorige week tegen Boswinkel, mniet niet scoorde opnieuw (3-0). Blauw Wit bleef de betere ploeg en liet de gasten nauwe lijks gevaarlijk worden. Door wat teveel individueel spel en wat pech werd de score niet verder opgevoerd, al waren Pruntel, met een schot op 273de lat, en Henri Stam, wiens schot via de handen van de doelmano- verging, er nog heel dicht bij. Na de pauze nam Blauw Wit Blauw Wit 5-SES 5 Met nog 3 wedstrijden voor de boeg voert Blauw Wit de rang lijst aan op slechts een punt ge volgd door SVZW (Wierden) met drie punten daar achter DES 5, met nog een kleine kans op de titel. Beide ploegen traden dan ook gemotiveerd aan. In de be ginfase moest Blauw Wit zich beperken tot verdedigen en wist zich enige kansen te scheppen uit de counter die onbenut ble ven. DES kwam in de 20e mi nuut op 1-0 en dit was ook de ruststand. Na de thee een met man en macht aanvallend Blauw Wit en een sterk verdedi gend DES dat in de 65e minuut uit een counter op 2-0 kwam, toen een Blauw Wit-verdediger de bal wel onderschepte maar daarbij z'n eigen doelman kans loos liet. Deze tegenslag kwam Blauw Wit niet meer te boven en de teleurstelling over deze le nederlaag én het kwijtraken van de koppositie was groot. Moge lijk dat de prestatiedruk hier door wat zal afnemen waardoor er in de laatste 2 wedstrijden wat ontspannender gespeeld kan worden met een positiever resul taat. Een kleine kans op het kampioenschap is er nog. Blauw Wit 8-DES 8 Bij de aanvang van de wed strijd bleek reeds dat het acht ste de „gevolgen" van het fees tje (kroam schudd'n) bij de lei der nog niet helemaal te boven was. Na 9 minuten keek men al tegen een 2-0-achterstand aan door 2 treffers in eigen doel van Henk Nijkamp. Bij het eerste doelpunt ging ook keeper Henk Aanstoot niet geheel vrijuit. Bij Blauw Wit liep het na deze 2-0-achterstand wat beter en zelfs kon de le helft worden af gesloten met een 3-2-voorsprong door doelpunten van Nico Beld man (2x) en Henk Brinks. Direct na rust probeerde Blauw Wit de ze voorsprong nog wat op te vij zelen maar de enkele kansjes die zich voordeden bleven onbe nut. In de slotfase kregen de gasten redelijke kansen op de gelijkmaker maar ook voor hen was scoren te moeilijk. Al met al een sportieve wedstrijd! Oranje Nassau 7-Blauw Wit 6 Blauw Wit heeft het in Almelo tegen rode lantaarndrager O.N. lastiger gehad dan werd ver wacht (onderschatting?). De Blauw-Witters gingen zeer voort varend van start met goed aan- valsspel waaruit Geert Harbers al snel 1-0 liet aantekenen. Na deze openingstreffer zakte het zesde als een plumpudding in elkaar, concentratie en wils kracht ebde weg. Men dacht aan de gastheren een „makkie" te hebben maar het tegendeel bleek echter en vlak voor de rust viel de gelijkmaker. Na de thee een met drie spitsen spe lend Blauw Wit dat zich kansen wist te scheppen. Bij één van de aanvallen gaf Alt-Jan Harbers de hele O.N.-verdediging het na kijken zette op het juiste mo ment de bal haarzuiver over naar broer Geert die met een harde schuiver de ON-gaolie kansloos liet (1-2). Hierna ging het bij Blauw Wit weer erg moeizaam en het liep niet zo als bij vorige wedstrijden. ON kreeg steeds meer ruimte en de ach terhoede kwam onder zware druk te staan. Gelukkig was keeper Gerrit Aanstoot de juiste man op de juiste plaats. Het verrichte klassewerk maar was kansloos bij een hoge terug speelbal (2-2). Het slotoffensief mocht er zijn maar bracht in de stand geen verandering en zo ging het zesde met een puntje en een des'illusie rijker huistoe. de draad meteen weer op en Henk Aanstoot had in de 46e minuut bepaald pech toen hij de complete Sportlist-achter- hoede in de luren legde maar zijn bekeken bal tegen de paal zag gaan. Nadat ook Kolkman en Boog goede kansen hadden gemist vatte Sportlust wat moed. Door het warme weer en het hoge tempo viel Blauw Wit wat terug en in de 15e minuut waren de gasten dicht bij een' treffer, maar de paal stond suc ces in de weg. Het werd nu een meer gelij- kopgaande strijd waarin Blauw Wit de 3-0-voorsprong rustig verdedigde onder leiding van de rustig spelende Ten Wolthuis, die zijn defensie als vanouds di rigeerde. Toch kon hij niet ver hinderen dat in de 39e minuut Wielinga met een één-twee comi- binatie de buitenspelval ontweek en met een lob de uitlopende Van Djjk versloeg (3-1). Ook uit dit doelpunt putten de gasten geen moed meer en zo eindigde deze zeer sportieve wedstrijd, onder de goede lei ding van arbiter Hannenberg uit Vriezenveen, in een verdiende overwinning voor de Holtenaren. Blauw Wit El-SWN E4 In deze gelijk opgaande strijd zijn de punten terecht gedeeld. Door beide teams werd pittig gevochten voor de puntjes maar Invaller-scheidsrechter Hans Aanstoot hield de teugels strak en leidde op een correcte ma nier. Na plm. 10 minuten kreeg een SWN-pup wat ruimte en benutte die kans om hoog in te schieten (0-1) Blauw Wit drong hierna sterk aan en Gait Jan zorgde voor de gelijke stand. Beide ploegen streden in de 2e helft met inzet voor de beide puntjes maar het bleef 1-1. Enter Vooruit D2-Blauw Wit D2. In deze leuke gelijk opgaande wedstrijd viel bij Blauw Wit een duidelijke opleving te constate ren. Er werd hard gewerkt maar helaas ontbrak het geluk. E.V. kwam op 1-0 maar het was Re- mon die voor de gelijkmaker zorgde (1-1). Hans was hierna heel dicht bij 2-1 maar zijn har de knaller werd door de lat ge blokkeerd. Een paar minuten la ter scoorde hii wel maar dat ge- beurde in buitenspelpositie. He laas bleven de beide puntjes in Enter want in de allerlaatste mi nuut moest de Blauw Wit doel man naar het net. Zaterdag moet Blauw Wit eigenhuis weer aantreden tegen. Doe je best jongens!! Blauw Wit B3-SOS B2. Blauw Wit heeft in deze wed strijd de opgaande lijn van de laatste paar weken door getrok ken. Van het begin af was de thuisclub de dominerende ploeg. Nadat enkele beste kansen niet waren benut lukte het de gasten uit H-doorn uit de counter op 1-0 te komen. Blauw Wit was hierna ietwat aangeslagen en SOS kreeg meer greep op de wedstrijd maar vlak voor rust kwam Blauw Wit verdiend lang- zij. (1-1). Dick Abbink zorgde met een kopbal uit een corner voor deze voorsprong die na rust resulteerde in een fel offen sief maar het duurde toch nog 20 minuten voordat Jaap Kruk met een formidabel afstands schot via de lat én de rug van de keeper 2-1 liet aantekenen. SOS nam hierna meer risico waarvan Jaap Kruk 5 minuten voor tijd profiteerde (3-1) uit een zuivere diepte pass van Henk. Zowel zaterdag als maandag treden de Blauw Witters komend weekeinde aan. Voor zaterdagmiddag staat de streekderby in Mar- kelo tegen Markvogels op het programma. In de thuiswedstrijd gaven de Holtenaren een 3-0 voorsprong binnen een kwartier uit handen en mochten met het uiteindelijke 3-3 resultaat nog erg tevreden zijn. De Markeloërs haalden 11 april de stunt uit om koploper DOS '37 de 2e nederlaag van het seizoen toe te brengen, maar moesten afgelopen zaterdag met liefst 5-1 de meerdere er kennen in de Vriezenveners. Een spannende wedstrijd staat dus vast. Supporters zijn van harte welkom! Paasmaandag staat er een thuiswedstrijd op het programma. Om half drie wordt er aangetreden tegen Oldenzaal. De Twente naren nemen, evenals Blauw Wit, een middenmootpositie in zodat er van veel krachtsverschil geen sprake zal zijn. De selectie kent nauwelijks blessureproblemen, zodat trainer Scholten de sterkste formatie in het veld kan brengen. Stand eerste klasse: DOS 17- lust 17-16; Oldenzaal 17-15; 30; VESOS 17-25; Denekamp MW 17-13; Rietvogels 16-11; 17-22; Markvogels 17-21; Blauw ZW 17-10; Boswinkel 16-3. Wit 17-18; Daarle 17-18; Sport- Afgelopen tijd hebben diverse Bergruiters deelgenomenaan uiteenlopende wedstrijden. Ema Wilmink met Orlanda ging naar Schaarsbergen om te starten in een samengestelde wedstrijd (dressuur - springen - crosscoun try). Zij behaalde daar de 2e prijs. Rikus Bronsvoort werd met Tavemes, na eerst in de voorrondes 5e en 6e te worden, 2e in de springfinale klasse L tijdens Indoor Twente te Ambt Delden. Eric Vincent met Chef won te Almelo op het eerste „groene" concours van dit sei zoen de le prijs springen klasse L klassiek en de 2e prjis sprin gen klasse L progressief. Markvogels I-Blauw Wit 12.30 u. V. 1.00 u.; Excelsior 8-Blauw Wit 2 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 3-Excelsior 6 2.30 u.; MW 3-BIauw Wit 4 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 5-Excelsior 11 12.45 u.; Blauw Wit 6-SWN 712.45 u.; Blauw Wit 7-Vesos 6 12.45 u.; Excelsior 14-Blauw Wit 8 11 u.V. 10 u.. PAASMAANDAG: Blauw Wit I-Oldenzaal I 2.30 u.; Blauw Wit 2-DETO 7 12.45 u. JUNIOREN.(za. 21 april) Blauw Wit Al-SVZW A2 14.30 u.; Blauw Wit Bl-PH B3 13 u.; De Zweef B2-Blauw Wit B2 13 u. V. 12 u.; Enter V B2-Blauw Wit B3 11 u. V. 10.15 u.; RKSV Cl-Blauw Wit Cl 13 u. V. 12.15 u.; Blauw Wit Cl-SOS C3 10 u. PUPILLEN: Rood Zwart Dl-Blauw Wit Dl 10 u. V. 9 u.; Blauw Wit D 2-Enter V. D2 10 u.; SWN E4-Blauw Wit El 10.45 u. V. 10 u.; DES Fl-Blauw Wit F110 u. V. 9.15 u. Wie voor de komende paas vakantie nog op zoek is naar een leuke tijdverpozing moet beslist even een kijkje gaan nemen bij Bos Dierenwereld op de Holterberg. Vanaf 1 april zijn daar dagelijks weer de prachtigste dieren- en plantendiorama's te bezichti gen met als hoogtepunt dit jaar een nieuw Alpendiorama waarin de bekende berggeiten een hoofdrol opeisen. Bos Dierenwereld aan de Toeris- tenweg is van maandag tot en met zaterdag geopend van 09.00 uur-18.00 uur. Op zon dag kan men er van 11.00 uu r-18.00 uur terecht.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 9