Resultaten Blauw Wit Aerobic s.v. BATO Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit 3: MIMTOMETT Resultaten sv Holten Handbal: Kemperkamp sportief succes! Verrassende ontknoping brengt Dalfsen de beker Sporthal 't Mossink Kindersoos JUNIOREN PUPILLEN Overwinning herenpoloteam HOLTENS NIEUWSBLAD SENIOREN volleybalver. Programma .Holten' holten Damesvoetbal s.v. Holten Blauw Wit naar Vriezenveen DONDERDAG 29 MAART 1984 li Het jaarlijkse Kemperkamp tournooi, het tournooi voor da mesrecreanten teams van de Af deling IJsselstreek, is zowel qua publieke belangstelling als ook sportief gezien een succes gewor den. De 10 teams die konden deelnemen - 2 moesten vanwege tijdgebrek worden afgewezen - leverden in 2 poules van 5, strijd om de 10 door Truus Arends beschikbaar gestelde be kers. In poule A waarin ook Holten speelde bleek al snel, dat hier de technisch sterkere teams speelden. De winnaar van vorig jaar Kwiek uit Raalte, maar ze ker S.D.O.L. uit Luttenberg, lie ten van tijd tot tijd goed hand bal zien. Holten had in deze poule niet veel in te brengen en eindigde als laatste. Winnaar werd S.D.O.L. dat Kwiek met 2- 0 versloeg. In de andere poule was de strijd nog spannender. Bij de aanvang van de laatste wedstrijd hadden Dalfsen, Achil les en Broekland nog kansen op de le plaats. Dalfsen versloeg Achilles met 2-1 en werd daar- me winnaar in poule B. In de daarop volgende kruiswedstrij- den versloeg Holten L.H.C. met 2-0 en eindigde daarmee als 9e. In de finale had S.D.O.L. duide lijk de veel betere kansen t.o.v. Dalfsen. Een voortreffelijke keep- ster hield echter het doel voor Dalfsen schoon. Terwijl iedereen al rekende op een verlenging scoorde Dalfsen - zeer verras send gezien het spelbeeld en het niveauverschil - 8 seconden voor tijd 1-0 en bracht daarmee de „Truus Bokaal" voor het eerst bij deze ploeg. Een sportief tour nooi, waarin nog eens duidelijk bleek dat niet alleen handbaler varing en techniek de doorslag hoeft te betekenen. Gezien het enthousiasme en de ruime pu blieke belangstelling, een tour nooi dat ook volgend jaar zeker doorgang zal vinden. Eindstand: 1. Dalfsen; 2. S.D.O.L.; 3. Kwiek; 4. Broek land; 5. Nw. Heeten; 6. Achilles; 7. Heeten; 8. Overwetering; 9. Holten; 10. L. H. C. Competitie: Voor de competitie speelden de dames junioren thuis tegen het sterke W.S.V. *38. Bij winst kon W.S.V. samen met A.B.S. en L. H. C. beslissingswedstrijden spelen om het kampioenschap. Holten kwam in het begin met 3-1 achter, maar kreeg langza merhand meer vat op het spel. Dit leverde bij rust een 5-4 voor sprong op. Na rust speelde Hol ten met „mandekking" op de belangrijkste speelster van W.S.V. De gasten kwamen daar door aanvallend in steeds gro tere problemen. Holten speelde aanvallend goed, maar miste en kele goede kansen. Toch hield Holten W.S.V. op afstand en won het verdiend met 9-7. Door deze winst bereikte Holten als nog de 4e plaats in de 3e klasse A-junioren. Adspiranten B 2 speelde een heel goede wedstrijd tegen Hee ten. Na een 6-1 voorsprong bij rust ging Holten uitstekend door, waarbij alle speelsters tot scores kwamen. Dit leverde een zeer verdiende 13-3 overwinning op! Programma: De competitie zit er bijna op. Komende zaterdag speelt alleen Adspiranten B 2 een uitwed strijd tegen Kwiek om 12.05. Vertrek-om 11.15. Op donderdag 5 april om 19.00 uur wordt het nieuwe pro gramma Aerobic Dancing voor de volgende cursus gedemon streerd in het Gym.-lokaal aan de Haarstraat. Om 20.00 uur kan een ieder gratis meedoen aan een openbare les Aerobic Workout. Op 12 april begint zo wel de nieuwe cursus, be staande uit 8 lessen, Aerobic Workout als de cursus Aerobic Dancing. De bestaande uren blijven gehandhaafd, d.w.z. ae robic voor de jeugd van 17.30- 18.30 uur, aerobic workout (con ditie-training) van 19.00-20.00 uur, aerobic dancing van 20.00 uur-21.00 uur. de middaggroep van 13.30-14.30 uur blijft zoals die was. Het cursusgeld be draagt voor de volgende 8 les sen f35.-. Wanneer u tot op heden nog niet in de gelegenheid bent ge weest met AEROBIC" kennis te maken, dan kunt u zich op geven voor de nieuwe cursus bij het secretariaat van s.v. BA TO mw. Eggink-ten Velde, tel. 20 00. Senioren: Zwolle 1-Holten 1 14.30 u.; MW 2-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u.; Holten 3-Enter 4 10.00 u.; Holten 4 is vrij; Holten 5-De Zweef 6 10.00 u.; Wierden 3-Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u.; Almelo 4-Holten 7 11.00 u. V. 10.00 u.; Enter 6-Holten 8 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 9-PH 17 10.00 u.; Holten 10-Enter 7 10.45 u.; Holten 11-Bornerbroek 5 9.00 u.; P.H. 16-Holten 12 9.00 u. V. 8.00 u.; Holten 13-Wierden 6 10.30 u. Junioren: Holten Al-Tukkers Al 14.30 u.; Holten A2-Excelsior A2 14.30 u.; Daarle Bl-Holten BI 12.45 u. V. 11.30 u.; Holten B2- De Zweef B2 11.45 u.; Haarle B2-Holten B3 13.00 u. V. 12.15 u.; Holten Cl-Excelsior Cl 14.30 u.; Holten C2-DES C2 13.00 u.; SOS C3-Holten C3 11.45 u. V. 11.00 u. Pupillen: Excelsior Dl-Holten Dl 8.30 u. V. 8.00 u.; Holten D2- Wierden Dl 10.00 u.; Haarle D2- Holten D3 10.00 u. V. 9.15 u.; Den Ham El-Holten El 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten E2-SDOL El 10.00 u.; Holten E3-SOS E2 11.15 u.; SWN F2-Holten F1 11.30 u. V. 11.00 u.; Holten F2-RKSV F1 11.00 u.; Haarle F3-Holten F3 11.00 u. V. 10.15 u. Dinsdag 3 april: Blauw Wit Al- Holten A2 18.15 u.; Holten B3- De Zweef B3 18.15 u. Blauw Wit 2-Enter Vooruit 5. Het in de competitie niet zo sterk opererende tweede elftal heeft de vrije zaterdag benut om tegen klasgenoot Enter Vooruit te oefenen. In een goede eerste helft, waarin goed en geconcen treerd werd gespeeld, wist Blauw Wit een 2-0 voorsprong te nemen. Uit een goede aktie van Evert wist Gerrit Stam de score te openen. Dezelfde speler straf te voor rust nog een fout van de Enterse keeper af toen deze bij een afstandschot de bal los liet. Rust 2-0. In de tweede helft daalde het spelpeil, maar de in zet bleek het zelfde te zijn ge bleven. Echte gevaarlijke kansen kregen de Enternaren niet, al hoewel hun comers zeer veel dreiging inhielden. Door opdrin gen van de Enterse verdediging kreeg de Blauw Wit voorhoede veel ruimte en het was Erik ten Velde die wist te scoren 3-0. S.V.V.N. 4-Blauw Wit 3. Zaterdag moest het derde aan treden in Nijverdal tegen het hooggeplaatste SWN. Het team was voltallig aanwezig en dus werd vol goede moed begonnen. Inderdaad leidde dit tot een aantal leuke kansen van het derde. Ook SWN kreeg een en kel kansje, maar de verdediging klaarde dit met een weinig moeite. Tevens stond Gerrit Bronsvoort prima te keepen. Er werd flink geknokt en goed ge stoord zodat SWN in de ver drukking kwam, het was Gerard Aanstoot die hiervan profiteerde. Rust 0-1. Na rust een zelfde spelbeeld als in de eerste helft. Alleen had het derde de wind nu tegen. Dit leidde soms tot chaotische situaties. Toch was het Blauw Wit dat scoorde, we derom Gerard Aanstoot profi teerde van een fout in de SWN verdediging. Hierna probeerde SWN er nog van alles aan te doen (ook op minder leuke ma nieren). Het wedstrijdbeeld kreeg een rommelig karakter. Blauw Wit kreeg nog enkele kansjes, maar uit een comer aan de an dere kant wist SWN nog tegen te scoren. Blauw Wit hield stand tot het eindsignaal van de ma tig leidende scheidsrechter. D.V.O. 4-Blauw Wit 5 Na de matige partij voetbal van vorige week was „het vijf de" er op gebrand zich zelf en anderen te bewijzen dat ze niet voor niets de kop van de rang lijst aanvoeren én dat de kampi- oens aspiraties er nog wel dege lijk zijn. De ruststand van 1-0 in het voordeel van Blauw Wit deed dan ook nog niets bijzon ders vermoeden maar de meege reisde supporters (deze keer zelfs twee) zouden niet teleurgesteld worden. Integendeel, ze waren getuige van een uniek stukje clubhistorie! Met goed combina tiespel stond het na de thee pauze binnen tien minuten reeds 4-0 voor Blauw Wit. De organi satie bij de tegenpartij raakte daarna steeds meer en meer zoek en wel dusdanig dat het score-briefje van de scheidsrech ter aan het einde van de wed strijd 13-0 (lees: dertien-nul) aan gaf. Topscorer was deze middag Harry Sjoers met 8 doelpunten! Iets voor het „Guinness Book of Records"? Sportclub Rijssen 4-Blauw Wit 6. Met de herinneringen aan de afschuwelijke thuiswedstrijd te gen deze .heren" trad een ge waarschuwd Blauw Wit in Rijs sen aan tegen de Rijssenaren die op de ranglijst op gelijke hoogte staan. Sportclub drong in het begin behoorlijk aan doch een rustig verdedigend Blauw Wit trok het initiatief naar zich toe en creëerde kansen. Bij een van de aanvallen werd een aan valler grof onderuit gehaald en dat betekende strafschop die he laas niet werd benut. Kort daar na was het Wim Stam die de doelman met een schot in de korte hoek verraste (0-1). Na de thee een sterk opdringend Rijs sen. Blauw Wit moest terug naar de eigen helft maar kwam uit de counter op 3-0 door twee treffers van Geert Harbers. De gastheren zetten hierna alles op alles, kregen een aantal goede kansen maar doelman Gerrit Aanstoot wist van geen wijken. De spelverruwing nam ondertus sen aan sportclub zijde hand over hand toe maar geen enkele Blauw Witter liet zich hierdoor intimideren en de 3-0 voor sprong kwam niet in gevaar. Za terdag komt Enter V. 8 op be zoek. Spelend als tegen SC Rijs sen 4 zullen beide puntjes wor den gepakt. Vrivo 2-Mintonette 1 (heren): 2-2 Ik kan hier over maar enkele dingen zeggen. En wel de vol gende: Waardeloos, hopeloos, reddeloos, nodeloos, bar en boos, machteloos en ten slotte nog een keer: nodeloos. Weer eens het zelfde: misschien nu wel weer het kampioenschap verloren. Maar er blijft hoop. Morgen tegen Rivo. Dat moet gewonnen worden. Om 21.30 uur in de sporthal. Tot dan! JAMS Rivo 1-Mintonette 1 (dames) 3-1 Een semie-topper in de tweede klasse distrikt. De nummer 2 (Rivo) tegen de nummer 4 (Min- tonette). De speelsters hadden er zin in. Na lekker ingespeeld te hebben brak de strijd los. De eerste set werd echter al gauw in het voordeel van de Rivo-da- mes beslist. De paas kwam er bij Mintonette niet goed uit, waardoor er niet gevarieerd ge noeg gespeeld kon worden. Dit in tegenstelling tot de Rivo-da- mes. Deze lieten wel snelle en harde klappen zien. De eerste set was dan ook een 15-9 over winning voor Rivo. In de tweede set nam de thui sploeg een voorsprong van 13-7. Maar toen kwam Mintonette op zetten. De aanvallen werden be ter afgerond en langzaam maar zeker kwamen de ploegen dich ter bij elkaar. Het werd 14-14, 15-15 en uiteindlijk werd deze set met 15-17 door Mintonette gewonnen. In de derde en vierde set zakten de Mintonettedames weer in elkaar. De passes kwa men niet goed bij de set-upster; ook werden er veel opslag fou ten gemaakt. Deze sets werden dan ook beide verloren met 15-7 en 15-8. Programma thuiswedstrijden, vrijdag 30 maart: 19.00 Meisjes Cl-Vrivo 1, Meisjes B2-Rivo 2, Meisjes B3-Rivo 1. 20.15 Dames 4-VA 5, Heren 2-Ri- vo 3, Heren 4-Medusa 3. 21.15 Dames 1-Zwaluwen 2 21.30 Heren 1-Rivo 2. Excelsior E3-Holten E2. Het gaat na de winterstop goed met de jongste pupillen van Holten E2. Voor de rust wa ren de jongens van Excelsior iets beter, en dit resulteerde in de 19e minuut in een doelpunt. Na de rust begonnen de E2 boy's van Holten sterker te spe len en het duurde ook niet lang en het was gelijk. Hierna kreeg Holten nog enkele goede kan sen, maar er kwamen geen doel punten uit. Dus de einduitslag werd 1-1, zodat de E2 boy's het eerste puntje binnen hebben. Jongens, goed gedaan, en ga zo door. Excelsior F2-Holten F2. Holten F2 was weer in zijn ou de ritme, vanaf het begin was er een veldoverwicht, doch dit werd niet in doelpunten uitge- De Zweef Al-Holten Al. Door alle afgelastingen, was dit pas de eerste ontmoeting met de Zweef Al. Holten begon direct al aanvallend te spelen, wat al, gauw leidde in enkele goede kansen. Bij één van de eerste aanvallen van de Zweef .kregen ze een hoekschop te nemen in de 14e minuut en meteen was het raak 1-0. Dit was echter te gen de verhouding in, maar Hol ten ging goed door maar tot scoren kwam het niet voor rust. Wel kreeg Rob vlak voor de rust een pracht van een kans toen hij keihard ónder tegen het houtwerk schoot en de bal hier door van de doellijn wegsprong. In de tweede helft kwam de Zweef sterker opzetten en in de 23e minuut kregen ze een vrije trap te nemen vlak voor het zestien meter gebied; deze bal ging via de muur met een fraaie boogbal net onder de lat en ver raste Tom 2-0. Holten kreeg daarna nog wel kansen, maar vergat om te scoren. Toch wist 3 minuten voor tijd Jan W. uit een vrije trap tegen te scoren 2- 1 en hiermee was de wedstrijd beslist in het voordeel van de Zweef, en stond Holten na drie opeenvolgende overwinningen weer met beide benen op de voor de week van 31 maart 1984 tot en met 6 april 1984 Zaterdag 10.00-14.00 Klijnveld, Kraayenhof en Co 14.00-19.30 L. Thiele 19.30-22.00 H. Knapen. Zondag - Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.00-23.00 Badmintonclub Holten Dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-22.30 Mintonette 22.30-23.30 Blauw-Wit instruktielokaal: 19.00-21.00 s.v. Holten, afd. schaken Woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-22.30 Badmintonclub Holten Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.30 s.v. Holten, All Stars Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toe stel 25), en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. grond, en twee kostbare punten werden achtergelaten in Nijvefl dal. SVZW A2-Holten A2. In deze wedstrijd kon Holten eindelijk de volle winst naar zich toetrekken. Al na 15 minu-' ten was het „snoekie" die attent reageerde op een losgelaten bal en 0-1 aantekende. Holten had in de eerste helft het beste van het spel en na 25 minuten was het E. Rensen die na een mooie solo voor 2-0 zorgde. Vijf minu ten voor tijd werd het 0-3 door G. Klaasses. In de tweede helft kreeg Holten het even moeilijk toen SVZW 1-3 aantekende. Maar Holten maakte aan alle il lusies voor de „Zwaluwen" een einde toen „snoekie" uit een ga ve corner van „Tiger Johnny" 1- 4 liet aantekenen en dit was te vens de eindstand. S.V.Z.W. B2-Holten B2 In deze belangrijke uitwed strijd was het voor Holten maar één gegeven de wedstrijd in winst om te zetten. In de eerste helft werd hier volledig aan be antwoord en trok de ploeg van de leiders Egberts/Onstenk aan het langste eind. Het werd een 04 voorsprong voor de Holtense jongens, waarvan drie doelpun ten van uitblinker J. Speelman. Na de thee werd iets gas terug genomen, hoewel de tegenstan der nog probeerde tegen te sco ren. Het werd tenslotte nog een verdiende 0-7 overwinning. Door deze overwinning leidt Holten B2 met 14 wedstrijden uit 25 punten, en zijn de concurrentie Vesos en Markvogels op 1 en twee punten gezet. Het damesvoetbal in Neder land mag zich verheugen in een stijgende belangstelling. Dat is de reden dat de s.v'. Holten een oproep doet aan alle dames en of meisjes, die belangstelling hebben voor deze tak van sport. Wanneer je zin hebt in voetbal len kom dan eens naar Meer manskamp. De s.v. Holten start een damesteam o.l.v. Truus On- gena-Haan, jarenlang speelster van Puck. Het ligt in de bedoe ling, wanneer blijkt dat er vol doende belangstelling bestaat, om deel te nemen aan de com petitie. De wedstrijden zullen worden gespeeld op zaterdag middag en de training vindt plaats iedere woensdagavond van 19.30 uur-20.30 uur. Kom eens langs of vraag inlichtingen bij Truus Ongena-Haan tel. 37 90. TV-foto's maken? Neem een 27 DIN-film - camera op statief op 1.20 m mid den voor de buis. Lens opening 5.6. Tijd: 1/30e seconde. Niet flitsen! Zaterdag 24 maart j.l. speelde het heren waterpoloteam een competitiewedstrijd tegen de he ren uit Steenwijk in het over dekte bad in Rijssen. Al direct na het startsignaal wist Anton Aarsen te scoren voor Holten en even later was het Wilco v.d. Noort die in de fout ging en een strafworp tegen kreeg die, geluk kig voor het Holtense team, niet werd benut. In de tweede periode scoorde Edwin Stegehuis gevolgd door een tegengoal voor Steenwijk en even later weer een goal van Anton 3-1. De derde periode ver liep zonder noemenswaardig spelbederf maar wel weer met een goal van Edwin. In de vier de en laatste periode liep de stand nog verder uit door goals van Anton Aarsen en Ernst van de Ende tot 6-1 in het voordeel van Twenhaarsveld. Zaterdag 31 maart is er voor de heren een wedstrijd tegen Tolhekke in Heerenveen, die be slissend is voor de eindstand van de competitie, een wedstrijd voor de vierde of derde plaats in de kopgroep. Tolhekke staat bovenaan in de competitie. Ver trek zaterdag 31 maart vanaf de Dorpsschool zowel voor het da mesteam als voor het herenteam naar Heerenveen om 17.00 uur precies. Blauw Wit B2-S.V.V.N. B2 Een ongelukkige nederlaag voor een gemotiveerd en sterk spelend Blauw Wit B2. Indien met de gecreëerde kansen beter wordt omgesprongen haal je uit een dergelijke wedstrijd twee punten. Voor rust wist een counterend SWN wel te scoren rust 0-1. In de tweede helft een doelpunt van SWN en een haast onoverkomenlijk lijkende achterstand voor Blauw Wit. Barvelink dacht er anders over en scoorde 1-2. Maar uit een te rugspeelbal die door de keeper verkeerd werd beoordeeld wist SWN gelukkig te scoren. De tijd was te weinig om nog op gelijke hoogte te komen. Wel scoorde Barvelink nog 2-3 maar hier bleef het bij. Jammer maar volgende week beter. Blauw Wit B3-Markvogels B2 Doordat 5 spelers door griep wa ren geveld kon men met de hulp van Cl nog 11 spelers op stellen. Maar van meet af aan was te zien dat Markvogels veel beter was. Na een ruststand van 0-5 werd het uiteindelijk 0-8. Maar als de tegenpartij met 7 spelers uit de BI groep speelt is het duidelijk dat er geen eer te behalen was, ook niet voor Markvogels. Ook voor de leiders was het handelen van Markvo gels een grote teleurstelling. Daarom zal het zaterdag tegen Enter veel beter gaan. Excelsior C7-Blauw Wit C2 Na de 3-0 overwinning van vo rige week dachten de Blauw Witten ook nu weer een over winning binnen te halen. Maar dit pakte anders uit. Beide ploe gen kregen veel kansen maar het duurde tot vlak voor rust dat er gescoord werd. Excelsior kreeg een strafschop toegewezen en dat betekende 1-0. Na rust was Blauw Wit iets sterker dit leidde tot een doelpunt John. Dit feest was echter van korte duur, daar Excelsior met een doelpunt antwoordde. Het was Erik Immink die op zeer bijzon dere wijze dacht te moeten sco ren. Hij nam de bal op lippen en tanden mee over de lijn, vreemd maar wel goed voor een punt. Resultaten Blauw Wit Pupillen Wierden D2-Blauw Wit D2 Na een succesvolle najaars competitie, moest D2 in Wierden aantreden tegen het sterke Wier- den D2. Wierden dat meer inzet toonde zette Blauw Wit de ge hele wedstrijd onderdruk. In de eerste 10 minuten behoedde Henk Jan Blauw Wit voor een achterstand, maar ook hij was voor rust nog drie maal kans loos toen Wierden uit goed op gezette aanvallen de Blauw Wit verdediging had uitgespeeld. In de tweede helft wisten de Wier- denaren nog twee doelpunten te maken, waardoor een dikver diende overwinning hen ten deel viel. Indien Blauw Wit nog iets wil presteren zal met de inzet van voor de winterstop alleen iets te bereiken zijn. En er zal minder gemopperd moeten wor den en meer met zijn elven ge voetbald. Vesos Fl-Blauw Wit F1 In een matig gespeelde wed strijd kon Blauw Wit de stand tot de rust op 0-0 houden. Na de wissel was het overwicht van Vesos te groot. Met de wind te gen kwam men niet meer uit de verdediging. Vesos scoorde twee keer. F1 moet meer inzet tonen en minder praten in het veld. drukt doordat er te weinig op het doel werd geschoten. Na de rust werd er nog beter samenge speeld. De vele corners, die Hol ten mocht nemen, werden scher per voor het doel van Excelsior geplaatst, wat ook resulteerde in een dik verdiende 0-6 overwin ning. De eerste punten zijn weer binnen. SWN D3-Holten D2. Holten D2 begon hoopvol in Nijverdal. Bij rust was het 1-2. Maar helaas de clubscheidsrech- ter was erg partijdig zodat de Holtense jongens geen goed kon den doen, tegen twaalf man voetballen is onmogelijk. De eindstand werd hierdoor 5-3. P.S. De leiders Teun en Johan vinden verliezen niet erg, maar op deze manier is het niet leuk!!! Holten Fl-Excelsior F1 In een spannende wedstrijd wist Holten F1 ook deze compe titie wedstrijd te winnen. Excel sior werd met liefst 3-1 naar Rijssen huiswaarts gestuurd. In het begin keek men te veel op tegen de wat grotere jongens uit Rijssen. De ruststand werd 1-0. Na de rust profiteerde Excelsior niet van de wind in de rug. In tegendeel zelfs want het was Holten dat twee keer scoorde. Excelsior probeerde nog wel te rug te komen, maar meer dan 1 doelpunt stond de verdediging van Holten niet toe! Hiermee is weer eens bewezen dat grotere voetballers geen betere voetbal lers hoeven te zijn. Des F3-Holten F3 Oppermachtig, feller en nog veel meer voordelen in Holtense geleden, al binnen de minuut was het raak 0-1. Een klein fou tje achteraf gezien kon Des de gelijkmaker aantekenen 1-1. De vreugde bij Des bleef niet lang na die gelijkmaker want Holten maakte drie doelpunten op rij. Hierna scoorde Des nog tegen 2- 4. Men ging bij Holten steeds beter samenspelen, zodat de ein duitslag een verdiende 2-7 over winning werd voor Holten F3. Woensdag 28 maart houdt de kindersoos Kwibus weer een in stuif waar tal van leuke spellet jes worden gedaan. Speurneuzen onder jullie opgelet want op woensdag 4 april wordt er in het bos een lekkere speurtocht gehouden. Op 11 april kan er indiaantje gespeeld worden, als je als indiaan verkleed ver schijnt. Al deze aktiviteiten zijn voor jongens en meisjes van 6 tot 9 jaar en als je mee wilt doen ben je welkom om drie uur bij de Kol-Haar- of Dorps school, rond half vijf word je weer afgezet. Overmorgen ontmoet Blauw Wit op sportpark 't Midden in Vriezenveeq koploper DOS '37. De Vriezenveners degradeerden vorig jaar uit de 4e klasse en zijn onder leiding van trainer Boswinkel vast van plan dit jaar terug te komen. Met 24 punten uit 13 wedstrijden voeren zij de ranglijst aan. Aan Blauw Wit de taak om te trachten het aantal verliespunten van de thuisclub omhoog te brengen. Na de zege tegen VESOS en het toen ver toonde spel geen onmogelijke zaak.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 11