O.K.I.A. grote overwinnaar Eerste nederlaag voor BCH 4 Zelfwerkzaamheid hoog in Blauw Wit vaandel Handbal: Holten wint met moeite Zwemclub Twenhaarsveld 4e plaats Sporthal 't Mossink Op reis naar het geluk' Wielervereniging Holten weer de weg op Oudheidkamer krijgt vorm HOLTENS NIEUWSBLAD badmlntonclnb-holten Opspattend split' Programma „Blauw Wit' Programme s.v. „Holte DONDERDAG 15 MAART 1984 Als voetballen en trainen door de weersomstandigheden danig in de war worden gestuurd is er altijd nog de mogelijkheid om de conditie nog enigszins op peil te houden door op de schop te gaan voor het graven van kabelsleuven op het nieuwe sportpark De „grondwerkers" van Blauw Wit voor het nieuwe clubhuis dat men tegen mei officieel in gebruik hoopt te nemen. „Vletgoor" aan de Larenseweg. De daad bij het woord voe gend trok de afgelopen zaterdag de complete Blauw Wit selectie- groep versterkt met een aantal supporters en enthousiastelingen naar het nieuwe sportpark om daar aan het toch voor velen van hen ongewone karwei spit- werk te beginnen. Onder aan voering van en deskundige!?) lei ding van trainer Ton Scholten uit Zutphen werd er zo hard „gesappeld" dat niet alleen de draineringsbuizen rond het ri ante clubgebouw en de kleedka mers gelegd konden worden maar ook die voor de geluidsin stallatie. Door deze spontane ac tie van zelfwerkzaamheid kan nu direct worden begonnen met de verharding. Ook in het club gebouw verloopt alles volgens plan en zo kon zaterdag 10 maart, mede dank zij een spon tane zelfwerkzaamheidsactie van vakkundige vrijwilligers het bar- gedeelte worden geplaatst. Blauw Wit, dat steeds de zelf werkzaamheid hoog in haar vaandel voert, wil hiermee be wijzen dat ze naast medewer king van de overheid ook zelf de handen uit de mouwen wil steken om de kosten van het object „Vletgoor" te drukken. yy De Rooie Vrouwen in de Partij van de Arbeid afdeling Holten organiseren woensdag 28 maart een avondje theater, met de the atergroep „Lijn Negen" uit Kampen. Gespeeld wordt het stuk „Op reis naar het geluk" Van FranzXaver Kroetz. Kroetz. Centraal staan de problemen die vrouwen meemaken of zouden kunnen meemaken. Als je er vanuit gaat dat er „ge- mone" mensen bestaan laat Kroetz in zijn stukken proble men zien, waar mensen in het leven van „alledag" mee te ma ken hebben. Problemen veroor zaakt door werk of door het wegvallen van werk, verschillen tussen man en vrouw, te kleine behuizing enzovoorts. Problemen die iedereen kent of om zich been kan waarnemen. Tal van vragen worden dan ook in het stuk „Op reis naar - het geluk" aan de orde gesteld. Het toneel stuk is geschreven in de vorm van een monoloog, die gespeeld wordt door Liesbeth Colthof. Plaats van handelen is café res taurant het Bonte Paard op woensdag 28 maart 's avonds om acht uur. Entreeprijs 7,50 gulden. Vrijdag 30 maart komt het C.J.V. theater „Opspattend Split" naar Holtens „Irene" Dit theater bestaat uit 11 werkloze jongeren, schoolverlaters uit het hele land. Ze hebben zich in de afgelopen 4 maanden bezig ge houden met werkloosheid, toe nemend geweld, uitzichtloos heid... en dit te samen in dit theater gestopt. Doel is daarbij mensen te stimuleren zelf aan de slag te gaan met vrede en onvrede. De entree is f2.50. Aanvang 20.00 uur! ZBC 8-BCH 4 De uitwedstrijd tegen het op de tweede plaats staande ZBC 8 uit Zwolle werd meer een span nende dan een goede wedstrijd. Het talrijke publiek, het ging immers min of meer om het kampioenschap van hun klasse, bleef tot de laatste slag in de zaal, want pas bij die laatste slag was alles beslist. Hans Zuethoff beet het spits af en ondanks een goede voor bereiding in Sauerland, verloor hij zijn enklespel. Sijtze Meins- ma won op een beetje gelukkig wijze voor hem, maar voor zijn tegenstander minder fortuinlijk, want deze moest met een ge scheurde achillespees naar het ziekenhuis worden vervoerd. Gea Beldman won haar enkelspel, al werd het in de tweede game nog moeilijk voor haar. Ans Ja cobs speelde zeer geconcentreerd tegen een tegenstandster die wel veel harder sloeg, maar geen antwoord had op Ans haar dropshots. De beide gemengde dubbels werden helaas verloren, waarbij de mix van Gea en Sijt ze met een voorsprong in de derde game toch nog verloren ging. Het herendubbel was een grote puinhoop, van Holtense zijde dan wel te verstaan. Hier door moest het damesdubbel de beslissing brengen. Gea en Ans wonnen de eerste game overtui gend, zodat nog enige hoop ge koesterd werd op een goede af loop. Helaas werden de tweede en derde game verloren, zodat de kans op een kampioenschap nu praktisch wel verkeken is. Hoewel de zenuwen wel een gro te rol gespeeld hebben, al met al toch een verdiende overwin ning van de Zwollenaren. Tot slot nog dank aan de meegeko men Holtense supporters. Hardenberg 3-BCH 1 Het laatste competitieoptreden van het eerste BCH-team, wat dit seizoen betreft tenminste, vond plaats in de sporthal De Meet in Hardenberg. Omdat de wedstrijd vooraf als een „makkie" werd beschouwd, op zich erg gevaarlijk natuurlijk, had Dinie Wegstapel toestem ming gekregen' om van een on bekommerde wintersportvakan tie te genieten. De tegenstan ders bleken echter geenszins van plan te zijn zich als makke schapen ter slachtbank te laten voeren, want ondanks de toch niet geringe inzet, moest men twee van de enkelspelen gewon nen geven. Jenny Scholman en Eddy Willemink wonnen, zoals gewoonlijk, Gerrit de Roos on dervond dat zijn opposant te veel had bijgeleerd sinds de vo rige confrontatie en invalster Jetty Dorresteijn slaagde er evenmin in om Truus naar huus te slaan. In de gemengde dub bels werden de punten eerlijk gedeeld. Het vrouwendubbel ging verloren, terwijl de mannen in een erverende drie gamer (4- 15, 15-0, 11-15) de 4-4 eindstand op het wedstrijdformulier brach ten. BCH 2-NOP 2 het Met weer een invalster moest het tweede thuis opne men tegen NOP 2, waar men uit, ook met een invaller, met 5-3 van verloren had. Ook NOP was niet geheel compleet en had een andere tweede dame uit Emmeloord meegebracht. Tony ten Broeke opende de wedstrijd met zijn enkelpartij tegen de zeer sterke eerste heer uit de polder; ondanks hardnekkig ver weer, moest Tony het punt afge ven. Theo Aarsen speelde een erg afmattende partij, die in de derde game in het voordeel van Theo beslist werd. Jet de Beus won de eerste game van haar enkel gemakkelijk, maar in de tweede had ze een verlenging nodig, die ze nipt met één pun tje verschil wist te winnen. Erna Willemink, die inviel voor de zie ke Sonja de Roos, speelde uit stekend tegen een praktisch even sterke dame, vooral in de tweede game wist Ema de min der sterke kanten van haar te genstandster goed uit te buiten en overtuigend te winnen. Het herendubbel van Theo en Tony liep helemaal niet slecht, maar na drie games moesten zij de eer toch aan hun gasten laten. Het damesdubbel van Jet en Er na liep, ondanks het feit dat ze nog nooit met elkar gespeeld hadden, prima en werd dan ook vrij gemakkelijk door hen ge wonnen. De beide gemengde dubbels werden tegelijkertijd ge speeld. Het gelegenheidsduo Er- na/Tony kon het niet bolwerken en moesten hun partij gewonnen geven. Jet en Theo hadden het iets minder moeilijk en brachten met hun winst de eindstand op 5-3, nu eens in het voordeel van het tweede. SVI 3-BCH 3 Van deze wedstrijd enkele sail lante details: bijvoorbeeld dat Jong Jacobs als invaller won, dat Theo Nieuwveld tegen een „geruisloze" tegenstander ver loor. Verder, dat Ria Groeneveld en Heike v. 't Holt naar lucht liepen te happen, waarbij Heike zich had vastgebeten in haar te genstander. De mix-partij werd van Heike en John werd daarna gewonnen;- die van Ria en Theo, wellicht vanwege het „cross your heart effect" van Theo, verloren. Als laatste redmiddel werden de da- mes- en herendubbel tegelijker tijd gespeeld, maar helaas wer den ook deze beide verloren. Met een 5-3 stand in het voor deel van SVI is men toen wat stil op huis aangegaan, want geen winst, geen Heino, geen ge haktbal met zigeunersaus. Vol gende keer beter. BCH 5-Heino 3 Op 7 maart trad team 5 aan tegen Heino 3, enigszins met pijn in de buik (vooral Dinie v.d. Vreede), vooral ook omdat men uit met 2-6 verloren had. Eerdergenoemde Dinie begon haar enkelspel met weinig fut, kennelijk geestelijk nog niet goed voorbereid, en dat was in de uitslag dan ook te merken (1-11, 3-11). Roelie Zuethoff had de laatste wedstrijden niet zo hard gewerkt als nu ze transpi reerde zowaar! Maar het resul taat was er dan ook naar. Reijer Dorresteijn speelde zijn enkel- partij taktisch goed, veel strak ke slagen over het net. Na een half uur kon hij tevreden met de winst in zijn zak uit het veld stappen. Harrie Menkhorst was inmiddels ook gearriveerd en kon direkt aanvallen, wat hij dan ook deed, zonder medelij den met zijn tegenstander werd deze in twee games verslagen. Reijer was nog niet afgekoeld van zijn enkelspel en kon zo verder gaan met het gemengd- dubbel. Het was warm genoeg, maar Dinie helaas niet, mede waardoor ze dan ook dik verlo ren. Roelie en Harrie deden het in hun gemengddubbel beter en wonnen overtuigend. Toen Har rie en Reijer daarna ook nog de winst in het herendubbel in de wacht wisten te slepen, kon de avond niet meer kapot. Dat het damesdubbel toen nog verloren werd, was niet van zoveel be lang meer, want de 5-3 overwin ning was een feit! Programma: 19 maart: BCH 3 thuis tegen Allotria I; 21 maart: BCH 5 thuis tegen SVS 3. In de laatste thuiswedstrijd van dit zaalseizoen heeft Holten een overwinning op Achilles uit Apeldoorn behaald. In een gelijk opgaande strijd had Holten telkens een voorsprong, maar Achilles hield de achterstand beperkt. Na een 10-7 voorsprong leek Holten de wedstrijd meer te gaan bepalen. Enkele via de verdediging geschoten afstandsschoten verdwenen achter keeper Herman Stuk- ker, waarmee Achilles de achterstand bij rust tot 11-10 verkleinen kon. Na rust behield Holten een voorsprong tot ongeveer 10 minu ten voor tijd. De warrig leidende scheidsrechters meenden John Lamping te moeten verwijderen, maar herriepen hun beslissing toen bleek dat hij nog geen enkele straf in de wedstrijd had gehad. tegen Achilles om 16.45 uur. Vertrek 15.45 uur, Al thuis te gen Overwetering om 17.15 uur. Zo 18-3: Dames senioren en ju nioren vrij. Heren senioren uit tegen Zwolle om 15.30 uur. Ver trek 14.15 uur. Afgelopen zaterdagavond vond het laatste indoortoernooi op rubbermatten plaats in de Hanzehal te Zutphen. Dit toernooi werd georganiseerd door de plaatselijke touwtrekvereniging Tre klust. Na 3 toernooien stond de TTV OKIA uit Holten op de eerste plaats, gevolgd door Eibergen en Heure 1. Het verschil tussen de nummers 1, 2 en 3 was respectievelijk 5 en 6 punten, zodat er nog van alles kon gebeuren tijdens het laatste toernooi. OKIA 1 had een gunstige loting, de concur renten Eibergen en Heure 1 in de 2 laatste partijen. (1 partij bestaat uit 2 trekbeurten). OKIA 2 moest het spits afbijten tegen Eibergen, dit werd een ge lijkspel, waardoor OKIA 2 erg gemotiveerd werd. OKIA 2 be haalde in totaal 10 punten en dit was goed voor een zevende plaats. OKIA 1 behaalde het volle pond n.l. 20 punten. OKIA 1 kreeg van Heure 1 de meeste tegenstand. De andere partijen werden met grote overtuiging gewonnen. Eindstand na 4 toer nooien: 1. OKIA 1 72 punten, 2. Heure 1 64 punten 3. Eibergen 58 punten. OKIA 2 behaalde de negende plaats met 21 punten. De ploegen die deelnamen wer den bedankt door de heer Be renpas, voorzitter van de NTB gewest Oost. Hij zette OKIA 1 in de bloemetjes; tevens kregen OKIA 1 en OKIA 2 een beker, waardoor de bekerkast weer ver der werd uitgebreid. Onder het motto: samen uit, samen thuis, stapt de Holtense wielertoerclub weer op de fiets. In tegenstelling tot voorgaande jaren zal dit jaar ook op zon dagmorgen gefietst worden. Zon dagmorgen 11 maart werd rustig aan begonnen met een tochtje van ongeveer 50 km. De training op zaterdag gaat van start op 24-maart; tot dat tijdstip wordt er nog wekelijks gezaalvoetbald. Met ingang van 27 maart om ze ven uur beginnen de fietsavon- den op dinsdag- en donderdag avond. Nieuwe leden en belang stellenden zijn van harte wel kom. De tochten van de wieler vereniging Holten staan vermeld in het boek van de Nederlands Rijwiel Unie (NRU), een soort gele gids voor toerrijders. In dat duimendikke boekwerk staan maar liefst 6400 toertochten en sterritten genoteerd. Eens op de drie wordt er met de w.v. een tocht verreden bij een andere vereniging. Voor Holten is dat onder meer de in heel Neder land bekende Holterbergrit. Een bergrit over 100, 150 en 200 km; deze wordt verreden op 13 mei. Voor 30 april heeft de W.V. Hol ten een puzzelrit in gedachten. De jaarlijkse avondfietsvier- daagse wordt dit jaar gehouden van 25 t.m. 29 juni en de herfst- toer over 50, 100 en 150 km op 29 september. Holten raakte uit de concen tratie en rommelde enkele minu ten. Achilles maakte hier ge bruik van en kwam om 16-16. Op dat moment kreeg Holten een 2 minuten straf tegen maar goed verdedigen zorgde ervoor dat geen treffer hoefde te wor den geïnkasseerd. Daaruit werd nieuwe moed geput en Holten kwam wederom op voorsprong door John Lamping en Nico Vorst. Achilles kwam nog terug 18-17, .—17, maar in de laatste seconde schoot Pim Neuteboom een vrije worp keihard in de bo venhoek en was de winst met 19-17 een feit. Treffers voor Hol ten: Pim Neuteboom 6; Meino v. Beek 4; Nico Vorst 3; Johan Plantinga, John Lamping 2; Jan de Wit, Frank Neuteboom 1. De dames junioren speelden tegen Lettele. De eerste 10 mi nuten waren voor Lettele dat een 5-2 voorsprong nam. Vlak voor rust speelde Holten gedu rende enkele minuten duidelijk beter. Dit betere spel leverde in 3 minuten 3 treffers op. Rust 5- 5. Na rust bleven beide teams initiatiefloos. Holten kreeg en kele kansen en scoorde 2 maal. Lettele trof enkele keren een goed reagerende keepster op haar weg en scoorde slechts 1 maal. Daarmee pakte Hoilten een toch wel verdiende 7-6 winst. Jeugd BI speelde niet al te sterk te gen Dalfsen. Na een ruststand van 5-3 werd vooral in de laat ste minuten rommelig gespeeld. De winst voor Dalfsen met 13-8 was verdiend. B2 moest na een lange stop tegen koploper LHC. De tegenstander was in eigen huis veel sterker en won dan ook ruim met 18-5. J BI speelde uit tegen Zwolle. Deze altijd las tige tegenstander werd tot rust op achterstand gehouden (3-4). Na rust hielden de ploegen el kaar en de stand in evenwicht. Eindstand 6-6. Cl speelde een goede wedstrijd tegen Nw. Hee- ten. Tot de rust was het een ge lijke strijd. Twee break outs be slisten op het eind de wedstrijd die door Nw. Heeten met 5-3 werd gewonnen. Programma: Za. 17-3: Cl thuis tegen ABS om 15.45 uur, BI thuis tegen Heeten om 16.30 uur, B2 (inge last!) uit tegen SDOL om 11.20 uur. Vertrek 10.30 uur, JB1 uit voor de week van 17 maart 1984 tot en met 23 maart 1984. Zaterdag: 09.00-12.00 Mintonette; 12.00-18.00 N.H.V.; 18.00-24.00 J. de Jong. Zondag: 10.00-17.00 N.H.V. Maandag: 08.50-15.30 scholengemeenschap; 18.00-23.30 Badmintonclub Holten. Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.00-22.30 Mintonette; 22.30-23.30 Blauw-Wit; instruktielokaal: 19.00-21.00, s.v. Holten, afd. schaken. Woensdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 17.30-18.30 ,,'t Klavier"; 18.30-23.00 Badmintonclub Holten. Donderdag: 08.10-16.30 scholengemeenschap; 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. hand bal; 22.00-23,30 s.v. Holten, All Stars. Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 18.30-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66, toe stel 25) en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. Het afgelopen weekend nam de zwemclub deel aan een recre atieve wedstrijd te Markelo, hieraan namen ook teams van Bathmen, Delden en Markelo deel. i Kappert 1.12.8. Onder de 12 jaar meisjes: Ellen Krol 50.2; Miriam Aarsen 1.03.4. Onder de 14 jaar meisjes: Mpnique Schreurs 47.5; Herma Ooibekkink 49.2. Jongens: Martijn louws 1.28.9; Harmen KI. Vel- derman 1.26.4. Jongens: Dennis Schreurs 59.9. Jongens: Erik Huzen 55.6. Jongens: Gerhard Rensen 45.8. 25 meter vrije slag: onder de 8 jaar meisjes: Hanneke Beltman 34.1; Jodie Kappert 52.4. Onder de 10 jaar meisjes: Anita Schuppert 23.6; Monique de Gooyer 29.4. Jongens: Arno Knapen 46.4; Edwin Knapen 31.4. 50 meter vrije slag: onder de 12 jaar meisjes: Anja Pinkert 48.9; José Meuleman 40.5. Onder de 14 jaar meisjes: Diane Blauw 43.5; Ina KI. Lebbink 41.3. Jongens: Henry Rensen 47.8. Jongens: Gerhard Rensen 36.5. 25 meter rugslag: onder de 8 jaar meisjes: Kristel Meerman 30.1; Henrieke Beltman 45.0. Onder de 10 meisjes: Tanja Kappert 33.1Monique de Gooyer 32.6. Jongens: Martijn Louws 44.1; Harmen KI. Velder- man 1.03.1. Jongens: Henk Jan Beltman 27.8. 50 meter rugslag: onder de 12 jaar meisjes: Ellen Krol 58.5; Mirian Aarsen 1.13.1. Onder de 14 jaar meisjes; Diana Blauw 50.6; Ina KI. Lebbink 49.7, Jongens: Gerhard Rensen 48.2. 8x25 meter Vrije slag estafette onder de 10 jaarK. Meerman, I. Huzen, E. Knapen, A. Knapen, a. schuppert, A. KI. Velderman, D. Schreurs en H. J. Beltman met de tijd van 4.02.5. 8x25 meter vrije slag estafette onder de 14 jaar: J. Meuleman, A. Pinkert. E. Huzen, H. Rensen, M. Schreurs, H, Ooibekkink, H. J. Beltman en G. Jansen met de tijd van 2.35.2. Waterpolo-teams leden nederlaag. Zaterdag 10 maart speelde het dames waterpoloteam een com petitiewedstrijd tegen de „Mors" uit Rijssen. Al direct in de eer ste periode scoorde de Mors en even later werd er een Holtense speelster met een U45 overtre ding uit het water gestuurd, de het tweede periode ondervond ook een speelster van de Mors zo'n fout. Hiervan wisten de da mes van Holten te profiteren met een goal van Monique Schreurs maar de Mors kwam terug met een tegengoal 2-1. Na rust in de derde periode liepen de Rijssenaren uit tot 5-1 en in de vierde periode werd dat nog eens uitgebreid tot 6-1 totdat het Irma Arfman was die een kansje waagde en dit beloond zag 6-2. Helaas voor Holten ging er weer een speelster in de fout en kreeg U45 straftijd waarvan de Mors profiteerde en door drong tot 8-2 maar de Holterse dames vochten dapper door en wisten zelfs in de laatste minuut nog twee doelpunten maken en wel door Monique Schreurs zo dat de wedstrijd werd afgesloten met 8-4 in het voordeel van de Mors. Het herenteam moest ook spe len en wel tegen de Grunte uit Hardenberg en voor Twenhaars veld betekende dit een topwed strijd met een van de koplopers en doordat Twenhaarsveld al ge lijk in de tweede minuut in de fout ging en daardoor een der spelers moest missen door een U45 profiteerde de Grunte met het maken van een doelpunt, even later gevolgd met een tweede goal. In de tweede pe riode vergrootten ze hun voor sprong tot 3-0 en weer was het de Grunte die voordeel wist te behalen door een fout in de Hol tense ploeg. Het was Anton Aar sen die even later een kans zag en hem ook benutte 4-1. De vierde en laatste periode werd nog even erg sportief gespeeld en het ging voor beide teams gelijk op zowel in spel als met de goals, kortom Twenhaarsveld speelde erg goed maar het was helaas te laat voor een overwin ning. Wel wisten Edwin Stege- huis en Anton Aarsen nog te scoren maar moesten hun fel be geerde winstpunten af staan aan de Grunte dat het spel besliste in zijn voordeel met 7-3. Vol gende wedstrijd is een thuiswed strijd voor het herenteam op za terdag 24 maart tegen het polo team uit die dat gespeeld wordt in Rijssen. Vertrek bij de Dorps school om 15.45 uur precies. Senioren: MW '69 I-Blauw Wit 1 2.30 u. V. 13.00 u.; Eversberg 2-Blauw Wit 2 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 3-Sibculo 3 12.30 u.; Huls. Boys 4-Blauw Wit 4 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 5-Huls. Boys 5 12.45 u.; Blauw Wit 6-Markvo- gels 2 45 u.; u.;) Blauw Wit 7-Excelsior 13 12.45 u.; Vesos 7- Blauw Wit 8 2.30 u. V. 1.30 u. Junioren Blauw Wit Al-De Zweef A2 14.30 u.; Blauw Wit Bl-Excelsior B2 13.00 u.; S.D.O.L. Bl-Blauw Wit B2 14.15 u., 13.30 u.; De Zweef B3-Blauw Wit B3 14.30 u., 13.30 u.; Blauw Wit Cl-vrij; Blauw Wit C2-S.D.O.L. C2 10.00 u. Pupillen: Hector Dl-Blauw Wit Dl 11.00 u. V. 10.00 u.; Blauw Wit 2 is vrij; Blauw Wit El-Enter V E2 10.00 u.; Blauw Wit Fl-RKSV F1 11.00 u. Zaalvoetbal: Donderdag *15 maart Sporthal 't Mossink 22.00 uur: Blauw Wit I- GFC I. Vrijdag 16 maart Spor thal De Stamper, Vriezenveen 21.00 uur De Stamper 3. Blauw Wit 2. Senioren: Holten I en 2 zijn vrij. De Zweef 4-Holten 3 10.0 u. V. 9.00 u; Holten 4-MW 4 10.00 u.; Holten 5-SDOL 3 10.00 u.; La Première 4-Holten 6 11.00 u. V. 10.00 u.; PH 7-Holten 7 11.00 u. V. 10.00 u.; Holten 8-De Zweef 11 10.00 u.; Holten 9-Wierden 5 9.00 u.; RKSV 4-Holten 10 10.00 u. V. 9.00 u.; De Zweef 9-Holten 11 9.00 u. V. 8.00 u.; Holten 12- Enter 10 9.00 u.; Holten 13-Haar- le 8 10.45 u. Junioren: Holten Al-Vr.hoopseboys Al 14.30 u.; Haarle Bl-Holten BI 14.30 u. V. 13.45 u.; Holten B2- Omhoog B2 11.45 u.; SC Rijs- sen-B2-Holten B3 11.00 u. V. 10.15 u.; Holten Cl-Rietvogels Cl 14.30 u..; Holten C2-Excelsior C4 14.30 u.; SVZW C3-Holten C3 9.00 u. V. 8.15 U. Pupillen: GFC D1-Holten D1 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten D2-Huls. Boys D1 10.00 u.; SOS D2-Holten D3 11.00 u. V 10.15 u.; Holten E1-Vesos E1 10.00 u.; Enter V. E1-Holten E2 10.00 u. V. 9.15 u.; Haarle E2-Holten E3 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten F1-De Zweef F1 11.00 u.; DES F1-Holten F2 10.00 u. V. 9.15 u.; Holten F3- Nw. Heeten F2 11.15 u. De oudheidkamer in Holten krijt vastere vormen. Nadat een eerste peiling naar de belang stelling onder de Holtense be volking resulteerde in een en thousiaste groep van zes geïnte resseerden wordt er nu gezocht naar een ruimte waar activitei ten kunnen worden ontplooid. Initiatiefneemster van het eer ste uur Minie Bosman-Vruggink: „Deze week hebben we een ge sprek met wethouder Rustebiel over de mogelijkheden om tij dens de zomermaanden onder dak te krijgen in de gerestau reerde molen in Dijkerhoek. Daar kunnen we dan alvast wat laten zien. Het buitengebied is trouwens toch belangrijk voor ons omdat we verwachten daar nog flink wat oudheidkundige dingen aan te treffen". Op 24 maart belegt de voorlopige werkgroep een eerste vergade ring. Belangstellenden kunnen contact opnemen met M. Bos man-Vruggink (tel. 3314) of J. Smale (tel. 32 56).

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 7