Twee teams BCH blijven aan kop Meisjes BI toch naar 1ste Masse Handbaljeugd succesvol MA CVoorjaarsrit geslaagd WêÈË:. Puzzelrit Geslaagd HOLTENS NIEUWSBLAD badmintonclnb-holten T.T.V. HOLTEN Programma „Blauw Wit' Programma s.v. „Holten' DONDERDAG 8 MAART 1984 Na een nek aan nekrace gedurende de hele competitie leek het pleit uiteindelijk toch ten gunste van de Nijverdalse concurrentie te zijn beslecht. Vooral door puntenverlies tegen Salland en een slechter doelge- middelde dan Nijverdal leken de promotiekansen nauwelijks te realiseren. Maar. een onverwacht telefoontje van de indoor-com- petitiecommissaris: „Jullie moeten zondag in Harderwijk een pro motiewedstrijd om een plaats in de eerste klasse spelen tegen Nijverdal" Coach Henny belde een zo sterk mogelijk team bij elkaar. De uitverkorenen doken zater dagavond vroeg onder de wol en de hele enthousiastelingen trim den zich nog even fit. Rond elf uur zette zich een kleine kara vaan onder leiding van een „Eendje" in beweging richting Sporthal „De Sypel" in Harder wijk. Deze sporthal was evenals vorig jaar (promotiemeisjes A) weer het terrein van een grote reeks promotiewedstrijden. Iets te laat kregen Peter Hanewinkel en zijn Nijverdalse medescheids- rechter het sein om te beginnen. Een nerveuse start van beide zijden met Nijverdal iets meer in de aanval, maar Floortje liep meters uit - bezorgde daarmee de kleine supportersschare het angstzweet in de handen - en een snelle uitval over links werd bekroond met een fraaie ope ningstreffer van Fenneke. Daar na leek het Nijverdalse team stormrijp, omdat de voorhoede te weinig meeverdedigde. Maar de Hollandse meerderheid was schijn, want via drie snelle goals wist Nijverdal een royale voor sprong te nemen. Coach Henny maande haar speelsters tot rust en paste tevens enkele tactische wissels toe, die zelfs nog voor de pauze in „das Anschlusztor" re sulteerden. Stressbestendig moet je als betrokken onder ouder zijn, wanneer je een dergelijke wed strijd bijwoont. Op het moment dat' je denkt dat - na vooral een aantal goedgenomen straf- comers - een 6-4 stand met nog 75 seconden te spelen ruim vol doende is, dan besluiten de da mes dat het nog wel even span nend mag worden en geven zij ruim baan aan hun tegenstan ders, zodat het 6-5 wordt. Maar ook Nijverdal was uitgespeeld en de laatste toeter hield in dat Holten was gepromoveerd. De fotograaf zet behalve de reeds genoemde speelsters ook de „ro de" hoofden van Comelie, Nyn- ke, Elsbeth, Laura, Maud, Anita en Heieen op de foto. Zowel het vierde als het zesde team wisten hun vastgestelde competitiewedstrijden deze week te winnen, waardoor ze allebei lijstaanvoerder blijven. Voor geen van beide teams echter is het kampioenschap verzekerd, want het vierde team heeft nog een uiterst lastige uitwedstrijd tegen het Zwolse ZBC 8, tevens de grootste concurrent, te spe len. Hiervan moet gewonnen worden, daar het vierde slechts één winstpunt meer heeft en een slechter game-gemiddelde. Het zesde team moet nog een wed strijd tegen SAS 6 spelen, maar dit is een thuiswedstrijd en dat ligt altijd iets gemakkelijker. Maar ook hier is winnen een „must", want ook SAS 6 heeft slechts één punt minder dan het zesde team. Spannende tijden dus. BCH 1 - Phoenix 4 Het eerste team zag de wed strijd tegen het vierde team van Phoenix uit Kampen met span ning tegemoet, want de uitwed strijd was weliswaar verloren, maar deze keer was het team compleet, dus het zat erin. Eddy Willemink begon erg goed tegen een zeker niet onaardig spelende Kampenaar; hij speelde hem keer op keer mooi uit en maak te het goed af. Het scheelde zelfs niet veel, of Eddy had ook. deze heer het ziekenhuis in ge manoeuvreerd, want hij (die heer uit Kampen dus) maakte ook een rare smak. Gerrit de Roos had er zin in, wilde ook wat laten zien, maar het bleef bij jongleren, want een overwin ning zat er voor hem niet in. Nu was het zijn beurt om netjes uitgespeeld te worden. Jenny Scholman had een zware partij. De Kampense dame had haar regelmatig in de achteruit-ver- snelling bij een dropshot. De tweede game was erg spannend: bij de stand 8-5 bleef de service over en weer gaan, maar Jenny wist uiteindelijk met 12-9 te winnen. Dinie Wegstapel, nauwe lijks hersteld van een griep, vocht voor twee! De eerste ga me won ze mooi, de tweede was spannend en afmattend, maar ze kon het net niet reddenj; de derde game kwam ze, ook con ditioneel, iets te kort en de te genstandster maakte daar goed „misbruik" van. Het herendub- bel dat daama werd gespeeld was een prachtige en dus span nende partij. Zowel in de eerste als in de tweede game moest een verlenging uitsluitsel bren gen; de ene keer ten gunste van Holten, de andere keer ten gun ste van Kampen. De derde ga me speelden Eddy en Gerrit ij- zersterk en wonnen overtuigend. Het damesdubbel werd een de bacle; het liep niet, niets lukte. Jenny en Dinie werden te goed onder druk gezet en ze hadden er geen antwoord op. De beslis sende gemengde dubbels begon nen tegelijkertijd, met in net achterhoofd nog de gedachte: gelijkspel dus. Maar helaas, Di nie en Gerrit waren al uitge speeld voor ze er erg in hadden: 6-15, 2-15. Jenny en Eddy moes ten er wel wat harder voor wer ken, maar ze kwamen gewoon taktiek tekort te kort de goed op elkaar ingespeelde tegenstan ders, met als gevolg onnodige missers en een verloren partij. Eindstand dus 3-5. Het eerste heeft zichzelf wel beloofd het te gen Hardenberg veel beter te doen, dus dat zien we gaarne te gemoet. BCH 2 - ZBC 6 Op 29 februari moest er door het tweede gespeeld worden te gen het zesde team van ZBC uit Zwolle. Een sterk team, jeugdige spelers, leider in de poule, nog zonder verliespunten. Dus dit was dé kans voor het tweede om eens iets te laten zien. He laas, het liep niet helemaal zoals men het zich had gedroomd. Partij na partij na partij ging verloren, hoewel de uitslagen niet eens zo gek waren. Enkele driegamers en verschillende ver lengingen waren hiervan het be wijs. Maar de tegenstanders wa ren echt te sterk, zodat men met een eindstand van 8-0 in het voordeel van Zwolle genoe gen moest nemen. A.s. maandag tegen NOP moet er beslist wel iets meer in zitten vooropgesteld dat men op volle oorlogssterkte kan opereren. BCH 4 - Deventer 7 De wedstrijd tegen Deventer 7 werd met enige zorg tegemoet gezien, daar men vorig jaar in de uitwedstrijd nog een gelijk spel had moeten toestaan, te vens het enige verliespunt voor het vierde team tot nu toe. Men was dus van plan het deze keer beter te doen. Het begon goed: de beide heren, Hans Zuethoff en Sijtze Meinsma, wonnen hun enkelspel. Ook Gea Beldman zette haar partij in winst om, maar Ans Jacobs kon het niet bolwerken tegen haar tegen standster. Toen daama beide ge mengde dubbels in het voordeel van Holten beslist waren, was winst reeds een feit. Dat de da mes hun dubbel daama nog wonnen en de heren hun dubbel verloren was leuk voor de statis tiek, maar deed aan de winst van het vierde team niets meer toe of af. Met deze 6-2 overwin ning blijft het vierde nog steeds koploper in zijn klasse. Het is te hopen dat dit na de wedstrijd a.s. donderdag tegen de grote concurrent ZBC 8 ook nog het geval is. Succes in elk geval! Smash '82 1 - BCH 6 Deze vooruit te spelen wed strijd zou weinig problemen op leveren, daar men in de eerste helft van de competitie thuis dit team al met 8-0 weer naar Gramsbergen had teruggestuurd. In Gramsbergen bleek John Ja cobs ook nu weer duidelijk de sterkere en was snel klaar met zijn enkelpartij. Pieter Aarsen deed er iets langer over, maar ook hij wist zijn enkel winnend af te sluiten. De beide dames, Hermanna Krikkink en Chris Gemaat, deden zeker niet voor de heren onder en wonnen hun enkel overtuigend. Ook de beide gemengddubbels leverden geen problemen op, zodat deze even eens in het voordeel van Holten beslist werden. Het herendubbel voegde nog een punt toe aan de score, terwijl de dames geen en- i kei pardon kenden in hun dub bel en de tegenstandsters slechts twee puntjes toestonden, met als resultaat een 8-0 over winning voor het zesde team. Programma: 8 maart: BCH 4 uit tegen ZBC 8. 11 maart: BCH 6 uit te gen Hanze '83 2. 12 maart: BCH 2 thuis tegen Hardenberg 4. BCH 4 uit tegen SVI 4. Afgelopen weekend kwamen alleen jeugdteams voor de com petitie in het veld. Al leverde in eigen huis tegen koploper Haar- le een prima prestatie. Haarle, dat tot nu toe slechts 2 punten in de competitie hoefde af te staan, had in de eerste minuten verschillende malen pech dat het latwerk werd getroffen. Hol ten richtte beter en kwam met 2-0 voor. Haarle kwam terug tot 2-1, waarna Holten de ruststand op 3-1 bepaalde. Na rust bleef Holten uitstekend spelen en had het in Jannie Hovenkamp een uitblinkende keepster. Holten vergrootte de voorsprong tot 5-1. Haarle kwam nog terug tot 5-3, maar moest uiteindelijk de winst met 6-3 in Holten laten. Een prima resultaat verdiend met goed hanbal handbalspel. B 1 HA een zwaar programma aangezien op zaterdag en zon dag moest worden gespeeld. Thuis tegen S.C.E. leek het geen moeilijke wedstrijd te hoeven Pupillen: Rood-Zwart Dl - worden. Een fel spelend S.C.E Blauw Wit Dl 10.00 u. V. 9.00 hield Holten klem en bracht u.; Blauw Wit D2 - Enter V. D2 Holten in de problemen. Na een 10.00 u.; SWN E4 - Blauw Wit 2 ruststand werd met 3-6 ver- El 10.45 u. V. 10.00 u.; DES F1 loren. Zondags uit tegen het - Blauw Wit F1 10.00 u. V. 9.15 sterke Raalte bleek dat Holten u. het carnaval beter had overleefd Na tot nu toe niets als nederlagen geboekt te hebben heeft Holten 5 nu een overwinning te melden. De uitwedstrijd tegen A.B.S. 7 werd namelijk gewonnen met de overdreven cijfers van 10-0. Toch was er nog enig onderscheid in deze wedstrijd te on derkennen want Harry Rensen won alles wat er maar te winnen viel in twee games, terwijl Joseph Blunder voor zijn drie winst partijen steeds drie games nodig had. Het dubbel, gespeeld door Harry en René werd na verbeten strijd ook een Holtense overwin ning. Ook René van der Meer vond het echter nodig de stijgende Senioren: Markvogels I - Blauw Wit I 2.30 u. V. 1.00 u.;Excelsior 8 - Blauw Wil 2 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Vit 3 - Excelsior 6 2.30 u.; MV '69 3 - Blauw Wit 4 12.45 u. V. 11.45 u.; Blauw Wit 5-Excelsior 11. 12.45 Blauw Wit 6 - SWN 7 12a i u.; Blauw Wit 7 - Vesos 6 12.45 u.; Excelsior 14 - Blauw Wit 8 li 00 u. V. 10.00 u. Junioren: Bl-wit Al - S.V.Z.W. A2 14.30 u.; Bl-w. BI - P.H. B3 13.00 u.; De Zwet B2 - Bl-wit B2 13.00 u, V. 12.0- u.: Enter V. B2 - Bl-wit B3 11.u0 u. V. 10.15 u.; R.K.S.V. Cl - Bl-wit Cl 13.00 u. V. 12.15 u.; Bl-wit C2 - S.O.S. C2 10.00 u. dan de Raaltense meisjes. Zij moesten met slechts 6 speelsters aantreden. Holten benutte de veldmeerderheid goed en won met enkele mooie doelpunten na een 4-6 ruststand met 6-15. Jon gens B speelden voor de 4e maal tegen Kwiek uit Raalte. Na 2 maal winst en 1 maal ge lijk was Holten ook deze maal de sterkere. Tot de rust ging het gelijk op een scoorde Holten 4 maal tegen Kwiek 3; na rust was Holten de betere ploeg en won het verdiend met 8-4. Programma: Za. 10-3: BI uit tegen Dalfsen om 9.45. Vertrek 8.45, B 2 uit tegen L.H.C. Vilsteren gespeeld wordt in Dalfsen!) om 10.30. Ver trek 9.30. A 1 vrij. Zo. 11-3: C 1 uit tegen Nw. Hee- ten in Nijverdal om 13.05. Ver trek 12.15. JB 1 uit tegen Zwolle om 15.15. Vertrek 14.00. Dames J uit tegen Lettele (Holten) om 10.00. Dames S vrij. Heren S thuis tegen Achilles om 15.05. Standen: Naar nu blijkt heeft Holten (dames senioren) door het terug trekken van Broekland 2 het 3e Klasseschap in 3 B behouden. Zodoende kan Holten volgend jaar wederom in de 3e Klasse uitkomen. Bij de heren lijkt D.S.C. recht op het kampioen schap af te gaan. Door de winst van W.S.V. op Voorwaarts houdt Holten kans op de 3e plaats in de 2e Klasse B. De thuiswed strijd tegen het wisselvallig- heidspelend Achilles moet dan wel worden gewonnen. prestatiecurve van het vijfde te onderstrepen door ook al partijen te winnen. Eindu^r^g 10-0; zonder verder commen De Lieverdjes 1 - Holten 1 (2-8) In deze wedstrijd leek het in het begin een spannende aange legenheid te worden, want na vier partijen stond het 2-2. Maar na het dubbel, uiterst sterk ge speeld door het beproefde duo Nico Valk en Fred Hulleman, was er voor de tegenstander geen houden meer aan. Alles werd verder gewonnen, niet al leen door Jan van Heun, maar ook door de twee in het dubbel spel zo sterk optredende heren. Door deze zege staat Holten 1 nu op een gedeelde derde plaats met 6 punten uit 5 gespeelde wedstrijden. Holten 3 - Metabouw Shot -78 (8-2) In deze wedstrijd werden f i J&& De achtendertigste MAC-Voorjaarsrit (voorheen Overijsselrit) die de MAC „De Holterberg" zaterdag onder auspiciën van de KNMV organiseerde is weer een zeer geslaagd evenement gewor den. Er namen aan de rit ruim 250 motorrijders deel waarvan er 241 finishten. De weersomstandigheden waren optimaal gunstig en het parcours van 68V2 kilometer (door junioren 2 keer en senioren drie keer te rijden) lag er afgezien van enkele wat lager gelegen stukjes in het parcours goed bij en van de ouwe rotten in het „vak" Simon Schram, Gertie Aaltink, Jan ten Velde, Henk Poorte, Kees van der Ven, M. Schalkwijk, Gerard Kruiper en Fransje Sigmans om er een paar te noemen had het best wat „beroerder" gemogen. Zo hier en daar wat glibberige weggetjes en paadjes ligt deze jongens wel. Evenals het vorig jaar werd er ook deze keer door eep vrouw aan de rit deelgenomen. Het was de 19-ja- rige Yvonne Huybers uit Eindhoven die op haar „Huskie" met het behalen van de elfde plaats in de klasse A junioren 125 cc. een zeer verdienstelijke prestatie leverde. Ze voelt zich helemaal hap py tussen de mannen en heeft er ook dit seizoen weer echt zin in. Aan de wedstrijd in Holten beleefde ze erg veel plezier en over het parcours was ook zij vol lof. Prijsuitreiking. De prijzen - een fraaie beker voor de winnaar in elke klasse, werden uitgereikt door MAC-voorzitter Dirk J. Schooien terwijl de „Memorial-wisselbo- kaal" ter nagedachtenis aan MAC-lid Wim Wevers die voor de motorsport veel en belangrijk werk heeft verricht werd uitge reikt aan Arend Voortman te Rijssen, algemeen winnaar „Ju niorenklasse" Schooien sprak te vens een woord van dank tot de grondeigenaren, het gemeentebe stuur van Holten, de Rijkspoli tie, de afd. Holten EHBO, de Vrijwillige brandweer, de fam. Veneklaas van camping „De Holterberg" voor genoten gast vrijheid, de „uitzetters" van het parcours, de deelnemers, wegen bouwbedrijf Krekel BV en de zeer vele „Maccers" die in het veld veel en belangrijk werk hebben gedaan. Frits Huisman te Hellendoom, bestuurslid-wed strijdleider Enduro/KNMV dank te de „MAC" voor de (weer) per fecte organisatie. J.W. Uitslagen: Klasse 40 plus: 1. Ben Koenderink, Borne, Huskie; 2. E. Hendriks, Hellendoorn, SWM; 3. Cor Garrit- sen. Hoofddorp, Huskie; 4. J. Lenselink, Eefde, SWM; 5. Jaan de Graaf, Spakenburg, KTM; 6. H. van Ark, Vorden, Huskie; 7. P. Kasten, Lichten voorde, Huskie; 8. H. Bestebreurtje. Rijsoord, Ya maha; 9. M. v.d. Hagen, Boxmeer, Huskie; 10. E. Steenbergen, Ruinen, Suzuki. Senioren 125 CC: 1. Dinant Zijlstra, Daarlervcen, Honda; 2. Henk Seppenwoolde, Rijssen, Honda; 3. Wim Palthe, Wierden, KTM; 4. 8. de Vos, Hellen doorn, SWM; 5. A. Pullen, Markelo, Huskie; 6. H. Willems, Zwolle, Honda; 7. J. Willems, Borculo, Huskie; 8. H. Buis, Groenekan (U.) Honda; 9. B. ter Haar, Nijverdal, Puch; 10. G. Ligtenberg, Hellen doorn. SWM. Senioren 250 CC: 1,'Aart Brouwer, Nijkerk, BRMKM; 2. M. Schalkwijk, Hilversum, Honda; 3. Jan ten Velde, Lochem, KTM; 4. J de Jong, Lange- zwaag (Fr.), KTM; 5. H. van Hoegee, Tienhoven, Huskie; 6. Gerard Kruiper, Nijverdal, Huskie; 7. Jan Eggens, Westerbork, Honda; 8. les Trompetter, Beetsterzwaag, Honda; 9. H. Pardijs, Lochem, Hus kie; 10. Johan Braakhekke, Halle, Montesa. Senioren 500 CC: 1. Henk Poorte, Nijverdal, Hon da; 2. Kees v.d. Ven, Bakel, KTM; 3. W. Boersma, Bergen (L), Honda; 4. H. Walhof. Hengelo (O). Huskie; 5. Gertie Aaltink, Lonneker, K.T.M; 6. H. Bloemert, Staphorst, Huskie; 7. Gert Jan Haze- broek. Nijverdal, Montesa; 8. H. Wullink, Harfsen, KTM; 9. J. Middeiveld, Ruinerwold, Huskie; 10. H. Muller, Holten, Maico. Senioren-viertakt: 1. Simon Schram, Wolvega, Honda; 2. Frans Sigmans, Bakel, Yamaha; 3. H. Brans, Son, Honda; 4. A. Bosch, Heerlen, Yamaha; b. H. Heiiegers, Wichmond, Yamaha; 6. 8. v.d. Brink, Overasselt, Honda; 7. A. Kooiker, Staphorst, Honda; 8. P. Koloc, Deventer. Honda; 9. R. Kruijer, Nijeveen, Honda; 10. S. v.d. Meij, Beetsterzwaag, Honda. Junioren A 125 CC: 1. B. Harmsen, Bathmen, Honda; 2. H. Bosma, Almelo, SWM; 3. J. Sijsses, Schiedam. Honda; 4. O. Nienhuis, Amersfoort, Huskie; 5. A. Miedema, Wilnis, Husqvarna; 6. G. Boonk, Diepenheim, SWM; 7. E. Huls, Millingen a.d. Rijn, KTM; 8. R. Manten, Driebergen, KTM; 9. B. Boers, Eefde, K.T.M; 10. E. Korenblik, Lochem, KTM; 11. Yvonne Huybers, Eindhoven Huskie Junioren B 250 CC: 1. Arend Voortman, Rijssen, K.T.M.; 2. H. Roelofs, Nijverdal, SWM; 3. F. Brinks, Rijssen, KTM; 4. T. ten Have, Zutphen, KTM; 5. R. Hagreis, Haaksbergen, Huskie; 6. H. van Hemmen, Alkmaar, KTM; 7. J. de Wilde, Wierden, Yamaha; 8. Jan Vos, Bathmen, Maico; 9. S. Harmsen, Berg en Dal, KTM; 10. P. Koelewijn, Spakenburg. Junioren C 500 CC: 1. H. v.d. Kleut, Zwartebroek, KTM; 2. E. Voortman, Harfsen, Montesa; 3. F. Walhof, Lichtenvoorde, SWM; 4. G. van Bergen, Milsbeek (L). Montesa; 5.G. J. Vriezen. Gaanderen, Huskie; 6. H. Klein Zandvoort, Markelo, Huskie; 7. H. Lowijs, De Wijk, Huskie; 8. E. van Oene, Lochem, Huskie; 9. M. Scholman, Rijssen, KTM; 10. H. Koster, Hoogeveen. Honda. Junioren-viertakt: 1. J. Grootenboer, Drempt, Honda; 2. J. van Veen. Assen, Yamaha; 3. H, Harink, Almelo, KTM; 4. W. van Mill, Ewijck, Hon da; 5. W. Willems, Olst, Honda; 6. H. Klink, Raaite, KTM; 7. J. Jansingh, Midwolda, Yamaha; 8. P. Tromp, Ewijck, Yamaha; 9. R. van der Kaa, Scher- penzeel, Yamaha; 10. T. Gijsbertsen, Ermelo, Hon da. zijn commentaar. slechts twee partijen in drie ga mes afgewerkt, dat deze twee partijen de enige waren die door de tegenstander werden gewon nen, geeft al aan dat van een duidelijk overwicht aan Holtense zijde sprake is geweest. Henk Hendriks, Jan Nikkels en Robert Klein Wassink beginnen dan ook enig tegenspel te geven te gen de door het vierde team geuite opmerkingen. Opvallend begint ook te worden dat de he ren van het vierde team, die overigens alweer gewonnen heb ben, bijna menseüjke trekjes be ginnen te vertonen zodra leden van het derde team aan de al dan niet intelligente gesprekken beginnen deel te nemen. Al met al kan worden gesteld dat het vierde het zeer goed doet in de race naar het kampioenschap, maar dat ook het derde team als onvoorzien in de financiële planning voor wat betreft de bloemen dient te worden opge nomen. Aan de penningmeester is reeds de uitspraak ontlokt, dat hij met extra uitgaven we gens kampioenschapsbloemen weinig problemen heeft en dat hij direct bereid is met plaatse lijke leveranciers in overleg te treden op het punt van kwan tumkortingen. Holten 4 - Colmschate (10-0) Ook in de vijfde wedstrijd ging het vierde team onverdro ten door. De wedstrijd tegen de ze tegenstander was ongetwijfeld de spannendste tol nu toe en de honderd procent score van Chris Schoonenberg, Ron Hulleman en Willem Gütlich heeft vaker aan een zijden draadje gehangen dan de einduitslag doet vermoeden. Met name Willem had alle geluk van de wereld bij een bal van de andere tafel op het moment dat hij met 17-20 achterstond en dreigde zijn eerste verliespartij te incasseren. Door deze zg. „let" raakte zijn tegenspeler zo danig uit zijn concentratie, dat Willem, tegen de verwachting in, de game nog met 22-20 in zijn voordeel wist te beslissen. Naast de reeds vermelde geluksfactor komt in dij: soort situaties na tuurlijk ook de mentaliteit om de hoek kijken. Ook Chris en Ron moesten af en toe alles uit de kast spelen om een verlies partij te voorkomen. De combi natie van sterk tafeltennis en een onverzettelijke inzet deed Colmschate uiteindelijk met de maximale score, de das om. Senioren: Union S.V. I - Holten I 14.30 u; Holten 2 - GFC 2 10.00 u; Hec tor 5 - Holten 3 10.00 u V. 9.00 u; 10.00 u; Holten 4 is vrij; Holten 5 - PH 8 10.00 u;Holten 6 - SDOL 4 10.30 u; Luctor 6 - Holten 7 11.30 u V. 10.0 u; SOS 7 - Holten 8 10.45 u. V. 9.45 u; Omhoog 6 - Holten 9 9.00 u. V. 8.00 u; Holten 10 - SOS 8 10.00 u; Holten 11 en 12' zijn vrij; Omhoog 8 - Holten 13 9.00 u. V. 8.00 u. Junioren: Den Ham A 1 - Holten A 1 12.30 u V. 11.30 u; Holten A 2 - RKSV A 1 14.30 u; Deto B 1 - Holten B 1 12.45 u. V. 11.45 u; Holten B2 - R.V. BI 11.15 u; Huls. Boys B 1 - Holten B 3 14.30 u. V. 13.30 u; Holten C 1 - O.N. C 1 14.30 u; Holten C 2 - Omhoog C 2 14.30 u; DES C 3 - Holten C 3 11.15 u. V. 10.30 u. Pupillen: S.C. Rijssen D 1 - Holten D 1 10.00 u V. 9.15 u; Holten D 2 - Excelsior D 3 10.00 u; Holten D 3 - Excelsior D 4 11.00 u; De Zweef E 1 - Holten E 1 11.00 u. V. 10.15 u; Holten E 3 - DES E 2 11.15 u; SDOL F 1 - Holten F 1 11.00 u. V. 10.15 u; Holten F 2 - Vesos F 1 11.00 u; SWN F 5 - Holten F 3 11.30 u. V. 10.45 u; Holten E2 is vrij. Training pupillen: De veldtraining begint na 13 - maart: F 1, F 2 en F 3 woensdag 13.30- 14.15 u; E 2 en E 3 woensdag 14.15-15.00 u; E 1 woensdag 15.00-15.45 u; D 3 woensdag 16.00-17.00 u; D 1 en D 2 dins dag 16.45-17.45 u. De Motor- en Automobielclub „De Holterberg" organiseert zon dag 11 maart de eerste puzzelrit seizoen '83/'84. De deelnemers kunnen starten in de A-klasse (sport) en B-klasse (tour) voor de rit van plm. 40 kilometer die binnen de gemeente Holten is uitgezet door de clubleden H. Oolbekkink, M. Bijma, G. Agter- kamp en H. Mooiweer. De finish is bij clubhuis „De Biester" waar om 14.00 uur de eerste deelnemer van start gaat. In schrijven is mogelijk vanaf 1330 uur. Aan de faculteit der genees kunde van de Rijksuniversiteit te Groningen slaagde onze plaatsgenoot Henk Wegstapel, Jeurlinksweg, voor het artse nexamen. Hij is werkzaam in het St. Elisabeth hospitaal te Willemstad (Curacao).

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 11