PE PLUIM TAPIJT WATTSTRAAT GAAT VBWUI2EN ook-St9- 99 De Pluim TAPIJT VmTSfmM MlMTDtöiTTi Weer winst voor waterpolo-heren 1 De best verzorgde vakanties beginnen bij de Rabobank N<"TS Zo speelde Vlintonette Sporthal 't Mossink HOLTENS NIEUWSBLAD SlAAPKè® Vakmensen in vakantiewensen. ten paar voorbeelden WOtTAPyi verhuiskortinS \NOLTAnJJL verhuiskorting T.T.V. HOLTEN Wattstraat 11 - Rijssen - Tel. 05480-1 62 25. Geopend van 8.30-18.00 uur. Donderdags koopavond. Dinsdags gesloten. volleytoalver. holten r" KNIPT1P Wij verzorgen graag uw vakantieboekingen: Busreizen van O.A.D., De Jong Intratours, Holland International, Arke, Neckermann, Vrij Uit. Vliegreizen van Neckermann, Hotelplan, Holland International, Arke, D-Tours, Evenements Reizen, Passé Partout, My-Way. Eigen Auto van Vrij Uit, Hotelplan, Arke, Trans en Sporthuis Centrum. I DONDERDAG 1 MAART 1984 De Pluim Tapijt aan de Wattstraat 11 op het Industrieterrein in Rijssen moet ruimte maken voor Pluimers Isolatie. Daarom gaat de Pluim Tapijt verhuizen naar MULTITAPIJT aan de Galvanistraat. Van deze gelegenheid kunt u profiteren want alles wat u koopt, hoeven wij niet te verslepen. De Pluim geeft nu dan ook grandioze wolrnerk voc 3prach^pkgeesohitt metka°t^r geschil N°°n Twaar gebruik voor^ilTS.- 5 kleuren kost normaal 59. nu 40°/< verhuiskortmg lorzwaary nu 30 'o In deze tafeltenniswedstrijd tegen de Deventer bezoekers is Holten naar een onverwacht grote nederlaag gespeeld. Omdat Metabouw de vorige competitie gedegradeerd is uit de eerste klasse, was de mogelijkheid van een nederlaag weliswaar ingecalculeerd, maar dat dit met deze cijfers zou gebeuren was toch niet voorzien. Fred Hulleman was één keer dicht bij een overwinning (22-20; 19-21 en 18-21), maar kon in zijn andere twee partijen zijn draai niet helemaal vinden. De als invaller optredende Robert Klein Wassink kon het in de tweede klasse nog niet bolwerken, wat overigens in het geheel geen schande is, omdat hij normaal in de vijfde klasse opereert. Nico Valk wist de eer voor Holten te redden door twee partijen op zijn naam te brengen, tot groot ongenoegen van zijn tegenspe lers, die blijkbaar een 10-0 overwinning in de planning hadden opgeno men. Doordat het in voorgaande wedstrijden zo sterk acterende dubbel, Fred en Nico, deze keer wat minder op dreef was, bleven de tegenpunten tot de twee van Nico beperkt. De Pluim De verhuiskortingen gelden alleen zolang de voorraad strekt. Holten 2-A.B.S. 1 (3-7) Het tweede team kon het in de op voorhand als lastig gekwalifi ceerde uitwedstrijd tegen het eerste garnituur van A.B.S. niet redden. Arjan Hakkert speelde goed tafeltennis en won twee partijen. Gerard Overvelde kon de goede vorm van de laatste weken niet vasthouden en won één partij, hetgeen duidelijk on der zijn gemiddelde ligt. Invaller Rlen Lammertink was na afloop ontevreden over zijn eigen spel. De verzachtende omstandighe den dat van zijn drie verliespar- tijen er twee in drie games tot stand waren gekomen, kon hem ook niet met zijn lot verzoenen, getuige enige binnensmonds geuite minder vleiende opmer kingen aan zijn eigen adres. Het sterke dubbel van A.B.S. bleek voor Arjan en Gerard tenslotte een onverkomelijke hindernis. Door deze uitslag vertoeft Holten 2 momenteel in de middenmoot in de derde klasse. W.S.V. 6-Holten 3 (2-8) Omdat W.S.V. in de voorgaande wedstrijden goed presteerde, werd deze uitwedstrijd met enige vrees tegemoet gezien. Henk Hendriks beet voor Holten de spits af en kwam na een moeilij ke start goed in zijn ritme, met fc)en topper, een wedstrijd iarbij het vele publiek met t zweet in de schoenen èn de inden zat, met hoogtepunten 1 dieptepunten, met drama en iluk. Dat was deze wedstrijd n de tweede plaats! Met 9 man en drie supporters aren we naar het verre roomshoop gegaan. Al meters in te voren bleek dat de zaal irstensvol zat met mensen, itgeen de strijdlust deed toe- imen. Bijna overgeconcentreerd be- ►nnen we aan de eerste set. et combinaties die zelfs voor 5 scheidsrechter haast niet te ilgen waren werd de verdedi ng van Medusa uiteen gere- i n. Albrecht, Johan, Henk en Ikarry sloegen krachtig toe en :^ïmederden blok èn verdedi- i.i^jng van de tegenstander. Kort, jjjjiiel, hoog en laag, het maakte iet uit. Met 11-15 werd de eer ie set binnengesleept. Wanhoop maakte zich meester in tegenstander en publiek, oes sloop bij ons binnen. De veede set werd de grote te- urstelling. Met maar liefst 15- werden we van de vloer ge legd. Een debacle dreigde. Danwissels in bet team en e derde set. Enwe vernede- in Medusa! Met 8-15 wordt een 2 voorsprong genomen. Bij inst komt zelfs de eerste laats op de ranglijst in zicht. We komen met 9-3 achter. •nJaar er wordt gevochten, ge- \eet, gescholden, gedoken, ge baat, gedronken, geluisterd, ge- ®Tiashed en langzamerhand ko- Nen we dichterbij. Het wordt i en dan loopt Medusa wéér t. Het wordt 14-:l0 en de over- 'inning lijkt een feit voor de toomshopers. Een aanwijzing en een goede tdding brengt ons dichterbij, let wordt 12-14, 13-14 en zelfs 1-14. Het publiek is doodstil. Heen de scheids verstoort de liltc met zijn (af en toe valse) pit. Dan... een geweldige redding ie net uit vliegt. Even later is ■rtt 15-14!- Een aanval, Medusa Kwngt op en valt keihard aan. larry tegen Medusa! Hij redt de bal, opnieuw smash, op nieuw Harry, opnieuw smash, via de netrand valt de bal ter gend langzaam op de grond, met eromheen een geslagen ver dediging: 16-14. Vreugde en ver driet liggen dan erg dicht bij elkaar. Jammer. Maar iedereen heeft keihard gewerkt en dus us is er niet verloren. Morgen gaan we naar de koploper toe om 2 pun ten te halen. In Almelo. Jams Set Up 3 - Mintonette 1 (da mes): 3-1 Helaas konden de Mintonet- te-dames hun lijst met overwin ningen niet uitbreiden. Het werd een 3-1 overwinning voor het Ootmarsumse Set Up. In de eer ste set bleek nog niet dat de eer aan Set Up zou vallen, want na een onwennige start werd het spel beheerst door Minto nette en werd deze set beslist met 9-15. In de tweede set kwam Set Up gelijk met een ruime voorsprong voor te staan en werd deze set 15-6. De derde set werd weer begonnen met een voorsprong door Set Up die langzaam werd ingehaald maar toch, ondanks enige wissels werd deze set gewonnen door Set Up, 15-7. In de laatste set gingen beide teams gelijk op, maar door een aantal persoonlijke fouten van Mintonette wist Set Up ook de ze set naar zich toe te halen, 15-11. Monique Thuiswedstrijden vrijdag 2 maart 19.00 Heren 3 - Krekkers 5 19.00 Dames 1 SVS 3 (oefen wedstrijd) Voor de week van 3 maart tot en met 9 maart 1984 Zaterdag 09.00-16.15 N.H.V. 16.15-17.15 hr. Gütlich 19.00-20.00 hr. Gütlich Zondag 13.00-14.00 de Fienpreuvers 14.00-16.00 N.H.V. Maandag 18.00-23.30 Badmintonclub Holten Dinsdag 08.30-16.00 scholengemeenschap 16,00-22.30 Mintonette 22.30-23.30 Blauw-Wit instrucktielokaal: 19.00-21.00 s.v. Holten, afd. schaken Woensdag 09.30-17.30 Wegenwacht Markelo 17.30-18.30 ,,'t Klavier" 18.30-23.00 Badmintonclub Holten Donderdag 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.30 s.v. Holten, All Stars Vrijdag 18.00-23.00 H.M.V. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12 uur rechtstreeks wen den tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toe stel 25), en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. Het afgelopen weekeinde speelden het dames- en heren-team een thuiswedstrijd respectievelijk tegen de dames uit Wijhe en tegen de heren uit Deventer. Het eerste doelpunt werd door Gerie Vene man gescoord maar vlak voor het einde van de eerste periode wisten de dames van Wijhe toch nog door te breken en er 1-2 van te maken, een stand die zelfs in de tweede en derde periode nog uitliep tot 1-5. Door een U45 fout van Wijhe wisten de Holtense dames er nog 2-5 van te maken met een goal van Monique Schreurs. Hierop drukten de dames van Wijhe nog verder door en een strafworp voor Holten bleef onbenut. De eindstand was dan ook 2-7 in het voordeel van Wijhe. Bij het heren-team dat erg goed speelde was het Edwin Stegehuis die de openingsgoal scoorde, even later gevolgd door de gelijkmaker maar dit bleek van tijdelijke aard want Edwin maakte er nog één (2-1). In de tweede periode waren het Anton Aarsen en nogmaals Edwin die voor Holten scoorden maar vlak voor rust maakte de IJsel ook een goal (4-2). De derde periode misten de heren een strafworp maar even later zag Anton Aar sen nog een kansje en maakte een tegengoal (5-3) tot in de vierde en laatste periode Ernst van de Ende 6-3 maakte, toen werd het nog even spannend want ook de IJsel scoorde nog eens maar het was wederom Ernst die vlak voor het eind de kans schoon zag om nog eens te scoren en hiermee de wedstrijd voor Twenhaarsveld besliste tot 7-4. Hierdoor verstevigde Twen haarsveld zijn positie in de kop groep met 14 punten uit 12 wed strijden. Volgende wedstrijden zijn uit wedstrijden op 10 maart, de da mes tegen de Mors uit Rijssen vertrek 13.30 uur en de heren tegen de Grunte in Zwolle ver trek 15.30 uur precies vanaf de Dorpsschool. Een winder of motor drive... een ideaal hulp middel om zeer snel achter elkaar enkele op namen te I maken. als gevolg het eerste punt in het voordeel van Holten. Deze more le opsteker bleek belangrijk, want Rien lammertink en Jan Nikkels wonnen ook hun eerste partij. Het dubbel, gevormd door Henk en Rien, herstelde zich knap na een zwakke eerste game en haalde het vierde punt voor Holten binnen. Doordat Jan en Henk de ingeslagen weg goed vervolgden door ook hun tweede partij allebei in winst om te zet ten werd de stand 6-0 bereikt, waardoor de overwinning zeker was gesteld. Waarschijnlijk door het voorspoedige verloop van de ontmoeting enigszins overmoedig geworden, verspeelde Rien zijn tweede partij in twee games. Vooral de eerste game hiervan had hij weggegeven voordat hij het wist. Hoewel hij zich daarna nog wel herstelde, kwam dit te laat om verlies te voorkomen. Om eventueel de kop opsteken de illusies bij de tegenpartij maar direct te ontzenuwen, maakte Jan in zijn derde partij met zijn tegenspeler zeer korte metten (21-9 en 21-8). Henk had in zijn slotparti) wat te veel con sideratie met zijn opponent en ging dan ook prompt de welbe kende boot in. Rien, hersteld van de hem toegediende mentale opdoffer, liet zien waarom hij in het derde thuis hoort en won in twee games de afsluitende partij in deze wedstrijd. De volgende thuiswedstrijd zal nu gaan tegen medekoploper Colmschate. Holten 4-A.B.S. 5 (10-0) Vastbesloten de ongeslagen sta tus in de zesde klasse te hand haven, kwam het Holter trio, be staande uit Willem Gütlich, Chris Schoonenberg en Ron Hul leman, aangetreden voor dit tref fen. Door een maximale inzet werden alle partijen in twee ga mes gewonnen, waardoor het ge heel de indruk wekte van een oefening zaal aanvegen met te genstanders voor gevorderden. Of dit de vorm van zelfwerk zaamheid door sportverenigingen is, welke de gemeente zoekt te bevorderen, werd in het wed strijdcommentaar achteraf echter betwijfeld. Door de gerealiseerde onafgebroken reeks overwinnin gen staat het vierde nu zo lang zamerhand een straatlengte voor op de concurrentie en is de kam pioenskandidatuur inmiddels duidelijk gesteld. Dat deze stand van zaken, met name in gesprek ken met leden van er minder florissant voorstaande teams, door de drie heren op weliswaar amusante, maar daarom niet minder nadrukkelijke wijze on der de aandacht wordt gebracht, behoeft hier geen nadere toelich ting. Hiertoe is men zelf name lijk zeer wel in staat.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 9