Holten goed dreef Handbal: Dash kansloos tegen Holten Zo speelde Mintonette Resultaten sv Holten MmTQHfTTg Sporthal 't Mossink Redelijk badmintonspe! Spelregelavond voor de Jeugd A,B en C elftallen. Zaalvoetbal Blauw-Wit 1 HOLTENS NIEUWSBLAD JUNIOREN T.TV. NOlTEfJ feCTiBfoselakholta voileybalver. holteen Programma s.v. „Holten' Programma „Blauw Wit' DONDERDAG 23 FEBRUARI 1984 - Holten 1-De Brug 7 (6-4) Deze wedstrijd tegen het ze vende team van de tafeltennis vereniging De Brug, dat al drie punten uit twee wedstrijden had verzameld, tegen Holten twee uit twee, had een span nend verloop. Het Holtense team, bestaande uit Fred Hulle- man, Nico Valk en invaller Ge rard Overvelde, ging goed van start doordat Fred zijn eerste partij in drie games won. Hier na kwam Gerard achter de ta fel. Hoewel hij niet kansloos was, moest hij toch het eerste verliespunt incasseren. Nadat Nico zowel zijn openingspartij als samen met Fred het dubbel won, kwam Gerard wederom in aktie. Als er één partij is ge weest die hij had kunnen win nen, dat was het wel deze. De grotere wedstrijdervaring van zijn tegenstander gaf echter uiteindelijk de doorslag, waar door hij in drie games verloor. (19-21; 21-18 en 19-21). Doordat Fred en Nico vervolgens ieder een partij in winst omzetten, liep Holten uit tot 5-2, waarna er nog maar één punt nodig was om de overwinning veilig te stel len. Hier moest echter tot de laatste partij op worden ge wacht, want De Brug kwam eerst nog angstig dichtbij tot 5-, 4. Fred had zijn zenuwen zeer goed in bedwang en won de laatste partij erg overtuigend, waarmee hij tevens ongeslagen bleef in deze enerverende ont moeting. Als gevolg van deze uitslag klimt Holten 1 naar de tweede plaats tot dusver. Holten 2-Olst 2 (7-3) Doordat Wijnand Falk in de beginfase van de uitwedstrijd te gen A.T.T.C. 1 zodanig gebles seerd raakte, dat er voor het team geen andere mogelijkheid was dan de wedstrijd gewonnen te geven, moest Holten 2 tegen Olst aantreden met Chris Schoonenberg als invaller uit het vierde team. Hoewel Chris goed tafeltennis het zien, bleek het verschil tussende zesde en de derde klasse nog wel wat te groot, want hij verloor zijn drie partijen. Aangezien Arjan Hak- kert en Gerard Overvelde bei den goed op dreef waren en al hun partijen wonnen, waarbij Arjan zelfs geen game afstond, was er toch nog sprake van een vrij gemakkelijke overwinning. Ook het dubbelspel werd door het duo Arjan en Gerard, na een zwaar bevochten tweede ga me, gewonnen. Kortom een afge tekende overwinning. A.B.S. 3-Holten 3 (4-6) Ondanks een duideüjk onder zijn niveau spelende Henk Hen driks, die in al zijn partijen de winst aan de tegenspeler moest laten, werd tegen A.B.S. toch nog de volle winst binnenge haald. De sterk spelende Robert Klein Wassink gaf zijn tegen standers geen enkele kans en doordat de bekeken spelende Jan Nikkels dit goede voorbeeld op de voet volgde, werd er een verdiende zege behaald. Dat A.B.S. in drie games het dubbel naar zich toe wist te trekken bleek achterafslechts voor de statistiek nog van belang. De Toekomst 14-Holten 4 (4-6) Ook deze tegenstander moest tegen Holten 4 het onderspit delven. Zowel Willem Gütlich als Ron Hulleman wonnen hun drie singles met grote over macht. Jos Trentelman lijkt op de goede weg te zijn maar wist zijn stijgende spelniveau niet in winst om te zetten, wel dwong hij in één van zijn partijen een derde game af. Het dubbel, Wil lem en Ron, kon niet tot winst komen, ondanks bij vlagen goed tafeltennis. Door deze derde ze ge op rij is het vierde nog steeds ongeslagen en ontstaat de neiging bij de verbale kampi oensaspiraties van deze heren de spreekwoordelijke hoeveelheid zout achterwege te laten. Holten 5-Z.T.T.C. 11 (2-8) Op 13 februari moest Holten 5, bestaande uit Gerard Beid- man, Joseph Klunder en Harry Rensen, aantreden voor deze thuiswedstrijd. Hoewel alle par tijen in twee games werden af gewikkeld was met de gehele wedstrijd toch twee uur en een kwartier gemoeid. De Holter (Hoolter?) produktie werd geheel verzorgd door Harry, die alleen in zijn laatste partij zijn tegen stander voor moest laten gaan. De wedstrijd werd in een. zeer gezellige en sportieve sfeer ge speeld. Hiervoor, en doordat ook nog een punt meer werd be haald dan in beide voorgaande ontmoetingen, kijkt het vijfde op een prettige tafeltennisavond terug. De thuiswedstrijden van de T.T.V. Holten worden gespeeld in de sportzaal aan de Vrijheid slaan (tegenover de sporthal). Belangstellenden, toeschouwers en mensen die zelf een balletje willen slaan, zijn uiteraard van harte welkom. Voor jeugdleden zijn aparte trainingsmogelijkhe den onder deskundige begelei ding, waarover binnenkort meer in dit blad zal worden bekend gemaakt. Diegenen die hierop niet willen wachten kunnen tij dens de speelavonden inlichtin gen inwinnen aan de zaal. Ook voor recreanten zijn mogelijkhe den. S.V.V.N. B2-Holten B2 In het kort samengevat: In de eerste helft was Holten de be tere ploeg, maar moest toch toe zien hoe S.V.V.N. een strafschop benutte 1-0. Het was toch Hol ten dat binnen een paar minu ten de stand op 1-2 bracht door doelpunten van Onstenk en Woltman. Na de thee kwam S.V.V.N. er niet meer aan te pas. Onze nieuwe aanwinst Speelman is zeker een verster king voor de voorhoede. Hij scoorde maar liefst 2 maal. Mei link maakte het karwei af zodat het een verdiende 1-5 overwining werd. Holten blijft door dit re sultaat bovenaan in de ranglijst. Holten A2-Holten B2 (vrien- schappelijk) Door de slechte gesteldheid van de velden werd er geen competi tie gespeeld. Het trainingsveld bleek nog wel bespeelbaar, zo dat Holten A2 het opnam tegen Holten B2. Door de leiders werd een veld uitgezet. De keeper van Holten B2 was verhinderd, zodat het idee kwam om de leider in het doel te zetten. In de eerste helft bleek wel dat B2 het beste van het spel had. Het werd zelfs 2-6 voor rust. Een penalty werd Slechts vier teams betraden deze afgelopen week het veld tussen de blauwe lijnen. Van deze vier wedstrijden werden er twee ge wonnen, één werd gelijkgespeeld en één verloren. Hoewel hier en daar niet helemaal aan de verwachtingen werd voldaan, was het bij elkaar toch geen slecht resultaat. Witte Veder 2-BCH 2 Op woensdag 15 februari vertrok het tweede team naar Vrooms- hoop, om het aldaar op te nemen tegen Witte Veder 2 (bijge naamd de Indianen van Vroomshoop). Tony ten Broeke had in zijn enkelpartij weinig moeite met zijn tegenstander en won over tuigend in twee games. Theo Aarsen daarentegen kon geen vat krijgen op het spel van zijn jonge tegenstander en verloor dan ook. Bij de dames gebeurde ongeveer hetzelfde: Sonja de Roos won vrij gemakkelijk haar partij, maar Jet de Beus had het erg moeilijk met een hard meppende dame en verloor dan ook. Het gemengddubbel van Sonja en Ton was een makkie voor de Holte naren, zonder veel tegenstand wonnen zij deze partij. Ondanks de inspanningen van Jet en Theo verloren zij hun gemengddubbel in twee games. Tussenstand dus 3-3, de beide andere dubbels moes ten dus de beslissing brengen. Het herendubbel liep voor de ver andering eens een keer goed en Ton en Theo wisten in drie games te winnen. Sonja en Jet bleven niet achter, zodat een 5-3 overwinning voor Holten de eindstand werd. BCH 3-Heino 2 Met de afstraffing aan het be gin van de competetie in Heino nog in het achterhoofd, trok een geladen Jan Jacobs fel van leer. Het noodlot sloeg echter on barmhartig toe, toen Jan in het heetst van de strijd met een on gelukkige val zijn knie ernstig blesseerde en voorlopig een aan tal weken uit de roulatie zal zijn. Beterschap Jan. De proble-" men werden gelukkig ter plekke familiair opgelost, doordat zoon John het racket overnam. Voor waar geen verzwakking. (Sorry Jan). Theo Nieuwveld had het ook erg moeilijk in zijn enkel en verloor in twee games. Ria Groeneveld won in een erg spannend duel in drie games. Heike v. 't Holt speelde een Voor de week van 25 februari tot en met 2 maart 1984 Zaterdag 09.00-12.00 N.H.V. 12.00-14.00 Blauw-Wit 14.00-16.15 N.H.V. 19.00-20.00 G. Paalman 20.00-21.00 A. Wissink 21.00-22.00 E. Nijkamp 22.00-23.00 H. Pekkeriet Zondag 09.00-15.00 N.H.V. Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.00 s.v. Holten, voetbal 18.00-23.30 Badmintonclub Holten Dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-22.30 Mintonette 22.30-23.30 Blauw-Wit Instruktielokaal: 19.00-21.00 s.v. Holten, afd. schaken Woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.30 Hockeyclub Holten 18.30-23.00 Badmintonclub Holten Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00 K.N.V.B. 23.00-24.00 s.v. Holten, All Stars Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 17.30-18.30 „*t Klavier" 18.30-23.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toe stel 25), en indien mogelijk tussen 9.00 en 12.00 uur. grandioze partij, maar moest he laas in de derde game na een verlenging met slechts één pun tje verschil de eer aan haar te genstandster laten. Het ge mengddubbel van het gelegen heidsduo Heike en John werd vrij snel een zege voor Holten. Ria en Theo moesten het punt helaas in drie games aan Heino laten. Een gelijk spel was nog mogelijk, maar dan moesten zo wel het dames- als het heren- dubbel gewonnen worden. Jam mer genoeg lukte dit niet, beide dubbels waren een 'prooi voor Heino, zodat de totaalstand 2-6 voor Heino werd. ZBC 3-BCH 4 Na eerst een speurtocht door Zwolle te hebben gemaakt naar de goede sporthal, kon Hans Zu- ethoff in de wedstrijd tegen ZBC 9 het eerste punt binnenhalen door zijn hard slaande tegen stander op de rand van uitput ting te brengen. Sijtze Meinsma maakte het onnodig moeilijk voor zichzelf door de eerste ga me te laten liggen, de tweede en de derde game waren echter wel voor hem. Tiny v.d. Runstraat verloor haar enkelpartij helaas in drie games, hoewel er meer in had gezeten, Gea Beldman moest ook al haar meerdere er kennen in haar tegenstandster, iets wat dit seizoen nog niet eerder is gebeurd. 2-2 dus na de enkelspelen tegen een op scherp staand Zwols team dat knokte voor elk punt, omdat hun 8e team bij een punt verlies van BCH 4 vrijwel zeker het kampi oenschap zou behalen. Het ge- Donderdagavond 9 februari j.l. werd er in de kantine van Hol ten een spelregelavond gegeven door de scheidsrechters van Al melo en Omstreken. De opkomst van de jeugd van SV Holten was helaas zeer gering. Er werden vele dia's getoond en vragen ge steld op het gebied van voetbal wat betreft overtredingen, buiten spel en algemene zaken. In de pauze werd er een consumptie aangeboden. Na de pauze ging men verder met het tonen van dia's. De avond werd besloten met een kleine discussie. benut door de leider zelf. Na rust werd A2 wel wat sterker, maar een overwinning voor het A-team zat er vandaag niet in. Het werd een 7-11 overwinning voor het B-team dat aantoonde dat het niet voor niets op de bovenste plaats staat op de competitieladder mengddubbel van Gea en Sijtze werd een vlotte zege voor hen. Tiny en Hans werden in de eer ste game weggespeeld, maar in de tweede en derde game werd goed duidelijk dat Hans in zijn enkelspel de Zwolse heer vrijwel uitgeput had, want hij bakte er niet veel meer van wegens con ditie-gebrek. Het damesdubbel liep wel redelijk, maar werd toch verloren. Het herendubbel moest dus worden gewonnen om nog tot de volle winst te gera ken. En dat lukté wonderwel al ging het in drie games. Eind stand dus 3-5 voor het vierde, met nog steeds zicht op een kampioenschap. BHC 5-Hardenberg 5 Vorig jaar werd met 7-1 Harden- berg thuis verslagen. De twee punten waren voor de thuiswed strijd dan ook al geteld. Dat zoiets gevaarlijk is bleek na af loop. Hardenberg kwam met een andere tweede heer en ook een derde dame was thuisgelaten. Bert Postma won de eerste par tij. Reijer Dorresteijn moest na drie games het hoofd buigen. De beide dames Dinie v.d. Vreede en Roelie Zuethoff hadden geen al te grote moeite met hun te genstandsters. Het leek met de dubbels nog te spelen wederom op een ruime zege voor het vijf de uit te draaien. Het liep ech ter anders dan men had ver wacht. De beide gemengde dub bels werden na felle strijd in drie games verloren, zodat de stand weer in evenwicht was. Het herendubbel van Bert en Reijer liep in het geheel niet en werd duidelijk verloren. Geluk kig wisten Roelie en Dinie wel te winnen, zodat uiteindelijk een 4-4 stand op het scorebord ver scheen. Rest nog te vermelden, dat Roelie Zuethoff de gebles seerde Gerrie Oolbekking ver ving. Programma: 25 februari: BCH 6 thuis tegen NOP 5 Jeugd BCH uit tegen Phoenix 2 26 februari: BCH 5 uit tegen Hanze '83 1 27 februari: BCH 1 thuis tegen Phoenix 4 BCH 3 thuis tegen Netwerk 3 29 februari: BCH 2 thuis tegen ZBC 6 BCH 4 thuis tegen Deventer 7. Na twee teleurstellende neder lagen (9-2 tegen de Tegenpartij uit Deumingen en 6-5 tegen Fif- ty-Fifty uit Hengelo) werd het tijd dat er toch ook weer eens gewonnen werd. Als we bovenin mee willen blijven draaien zullen we de rest toch wel moeten win nen. Zeer gemotiveerd begonnen we dan ook aan de wedstrijd te gen Delden. Het was na 20 mi nuten al een 4-1 voorsprong voor Blauw-Wit. Hierna werd iet wat verzwakt, waardoor de gas theren tot 4-3 terugkwamen. Blauw-Wit begreep dat er harder gewerkt moest worden en de uiteindelijke stand werd dan ook een 9-4 overwinning. We derom een goede wedstrijd zoals we dat vór de tweede nederla gen gewend waren, met een goe de partij keeperswerk van Gerrit Paalman en verdedigend werk van Jan van de Berg. Gescoord werd er door de rest van de ploeg en wel lx door Wim Aan stoot, lx door André Schuppert, lx door Hans Aanstoot, 2x door Teun Schuppert en 4x door Har ry Sjoers. In de thuiswedstrijd tegen rode lantarendrager DASH heeft Hol ten op overtuigende wijze de winst gepakt. De gasten startten met een 2-0 voorsprong te nemen, maar nadat Holten de bal in de aanval beter rond liet gaan kwamen al snel de nodige kansen. Na een kwartier had Holten de wedstrijd volkomen in handen en leidde opDeze voorsprong werd tot de rust nog vergroot tot 11-6. Na rust ging Holten goed door. Vooral vanuit de break out werd veel gescoord. Frans v. Gennep en Frank Neuteboom slaagden er beiden een keer in de te ver voor zijn doel staande keeper met een schitterende lob vanaf de eigen verdediging te passerenAan het eind nam Holten wat gas terug en kon DASH nog iets aan de stand veranderen door 3 scores op rij. Holten hield de ruime voorsprong en verdiende winst vast. Eindstand 25-12. Doelpunten: Frans v. Gennep 6; Pim Neuteboom 5; Johan Planting», Jan de Wit 4; Frank Neuteboom 3; Nico Vorst 2; Jan Victor Dorlas 1. De dames senioren waren kans loos tegen Pacelli dat vooral fy siek veel sterker speelde. Tot 2-1 kon Holten het nog een beetje bijbenen, daarna liep Pacelli ge makkelijk uit. De ruststand kwam met 8-2. Na rust scoorde Holten nog 2 maal, waartegeno ver Pacelli er 10 scoorde. Eind stand 18-4. Doelpunten: Ida Moeliker 2; Margreet Aanstoot, Annemarie Ophof 1. De dames junioren speelden tegen Actief weer 2 verschillende helften. Voor rust werd vooral verdedi gend te zwak opgetreden tegen een fel aanvallend Actief. Dit leidde tot een 4-6 achterstand die na rust op liep tot 4-10. Toen vond Holten ook aanval lend de juiste middelen en kwam men sterk terug. Actief behield de voorsprong en won met 10-12. JEUGD Al speelde een spannende wed strijd tegen D.S.C. De eerste Mintonette 1-Setash 1 (Heren): 3-0. Het was weer vrijdag gehakt dag voor de tegenstander van het eerste herenteam. Ze werden in de pan gehakt zonder ook maar enige bedreiging te kunnen vor men voor een goed gemotiveerd herenteam. Na de voorbespreking werd er snel en intensief ingespeeld. De tegenstander had er duidelijk plezier in om bij het inspelen zó diagonaal in te slaan, dat het voor ons gevaarlijk werd. Jan werd boos en deed toen, zonder afkeurend woord van Harry, hetzelfde. Al met al waren we aardig geprikkeld. De eerste set ging zoals gewoonlijk, met een dikke achterstand. Maar als we eenmaal warm zijnen zo werd de set gewonnen met 15-9. De tweede set was nóg leuker, en Albrecht zorgde nog voor spektakel, door de bal via het blokkende hoofd van een tegen stander tegen het plafond te meppen (bijna). Met 15-4 was het snel afgelopen. Paul bezeerde nog zijn linker hand met blokken, maar de scheids zag het niet en de tegenstander was boos. In de derde set bleek dat het gevaar van concentratieverslap ping ook bij ons af en toe aanwezig is. We kwamen achter met 9-4 en Albrecht ging nog even „uit de broek". Bij 10-10 ging hij weer „in de broek" en maakte de rest van het team de set voor beeldig uit met 15-13 waarbij Wim de set toch nog redde door duikend een prachtige pass te geven. Al met al een goede overwinning. Morgen spelen we de zeer belangrijke uitwedstrijd tegen het veelarmige monster Medusa. Beide op de tweede plaats, zodat we minstens een gelijk spel moeten behalen. Maar de stemming in de ploeg is zodanig, dat we daar niet tevreden mee zullen zijn. Du- Mintonette 1-Verdan 3: 3-1. Ja, daar stonden we wel even sip te kijkenFenny, onze altijd gezonde en aanwezige aanvoer ster was voor het eerst in haar al jarenlange volleybalcarrière geveld door de vijand, de griep. Met Anja in topvorm, begonnen we de wedstrijd. En hoe! De eer ste set liep aardig en werd al gauw binnengehaald met een 15- 10 setoverwinning. De tweede set leek met een voorsprong van 10-1 een makkie te worden, maar alsof we de spanning er nog even in wilden houden, lie ten we de dames van Verdan goed terug komen. Gelukkig werden we op tijd wakker en pakten de set met 15-12. En ja, dan onze beruchte derde set. Volgens mij kunnen wij dat al leen. Twee sets goed gespeeld, lekker sfeertje en dan tóch nog de derde set verliezen met 9-15. De vierde set verliep ontzettend chaotisch en er werden ontzet tend veel persoonlijke fouten ge maakt. Verdan liep uit naar een helft was Holten duidelijk min der en kwam het op een 5-2 achterstand. In de 2e helft was Holten veel beter en kwam het vlak voor tijd zelfs op 8-9. On nodig balverlies bracht D.S.C. in de slotseconden door een break out op 9-9. BI speelde een pri ma eerste helft tegen het boom lange A.S.V.D. Het verrassende spel leverde een 6-4 voorsprong op. Na rust viel alle druk weg en kwam A.S.V.D. op de 6-8 winst. Programma: za. 25-2: Cl thuis tegen Schalkhaar om 14.45, B2 thuis tegen Dalfsen om 11.15, JB1 thuis tegen Apeldoorn '80 om 15.30. Zo. 26-2: BI uit tegen L.H.C. om 13.30. Vertrek 12.15. Al thuis tegen Wesepe om 9.40Dames J thuis tegen A.B.S. om 14.05. Dames S thuis tegen Nw. Heeten om 11.00. He ren S uit tegen W.S.V.'38 om 9.55. Vertrek 9.00. Jams 14-10 voorsprong. En ja, wat er toen gebeurde was eigenlijk heel ontroerendhet publiek leef de zo mee en die zongen en schreeuwden ons dan ook naar een overwinning. De 17-15 seto verwinning maakte ons weer 2 kompetitiepunten rijker. Fenny, beterschap en publiek bedankt en tot de volgende keer! Eugenie Programma thuiswedstrijden vrijdag 24 febr.: 19.00 Meisjes Cl-Vrivo 2 Meisjes Bl-Verdan Jongens B-Verdan 2 20.15. Meisjes A-SVH Dames 2-WA I Dames 3-Flash 3 21.30 Heren 4-Serve'83. Senioren: Holten 1-IJsselboys 1 14.30 u. Vasse 2-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u. Holten 3-SDOL 2 10.00 u. Haarle 2-Holten 4 10.00 u. V. 9.00 u. Haarle 4-Holten 5 11.45 u. V. 10.45 u. Holten 6-Luctor 5 10.30 u. Holten 7-TVC 4 10.00 u. RKSV 3-Holten 8 11.45 u. V. 10.45 u. De Zweef 8-Holten 9 9.00 u. V. 8.00 u. Holten 10-Haarle 5 10.45 u. Holten 11-Rietvogels 5 9.00 u. SOS 5-Holten 12 10.00 u. Nijverdal 5-Holten 13 10.00 u. V. 9.00 u. Junioren: Enter Al-Holten Al 14.30 u. V. 13.30 u. De Zweef A2-Holten A2 14.30 u. V. 13.30 u. Holten B3-De Zweef B3 11.15 u. G.F.C. Cl-Holten Cl 13.00 u. V. 12.00 u. Holten C2-Wierden C2 14.30 u. SWN C4-Holten C3 9.45 u. V. 9.00 u. Holten BI en B2 zijn vrij. Pupillen: Holten Dl-Blauw-Wit Dl 10.00 u. De Zweef D2-Holten D2 10.00 u. V. 9.15 u. Eversberg Dl-Holten D3 10.00 u. V. 91.5 u. Nijverdal El-Holten E2 10.00 u. V. 9.15 u. SWN E3-Holten E3 10.45 u. V. 10.00 u. Holten Fl-Haarle F1 11.00 u. Blauw Wit F2-Holten F2 11.00 u. Holten F3-SOS F2 11.15 u. Holten El is vrij. Senioren: Achilles E 2-Blauw Wit I (vr. schap.) 13.15 u. V.« u. N.S.H. 2 (Heng.)-Blauw Wit 2 (vr. schap.) 2.30 u. V. 1.15 u. Voorwaarts 4-Blauw Wit 3 1.30 u. V. 12.30 u. Blauw Wit 4-Enter V 6 12.45 u. Markvogels 3-Blauw Wit 5 2.30 u. V. 1.30 u. Blauw Wit 6-DVO 6 12.45 u. Eversberg 4-Blauw Wit 7 10.30 u. V. 9.30 u. Blauw Wit 8-Den Ham 7 12.45 u. Bij afgelasting van de competi tie is er zaalvoetbal: Blauw Wit 3-Blauw Wit 4 12.00 uur, Blauw Wit 6-Blauw Wit 7 13.00 uur. Junioren: Z.V.V. Al-Bl. Wit Al 14.30 U. V. 13.30 U. DES Bl-Bl. Wit BI, 14.30 u. V. 13.30 u. BI. Wit B2 vrij, BI. Wit B3 vrij. Sp. Rijssen Cl-Bl. Wit Cl 11.30 u. V. 11.00 u. BI. Wit C2-SVZW C3 10.00 u. Pupillen: Holten Dl-Blauw Wit Dl 10.00 u. Hector D 2-Blauw Wit D2 10.00 u. V. 9.00 uur, Blauw Wit El-Markvogels E2 10.00 u. Blauw Wit Fl-Holten F2 11.00 u.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 7