VOORTMAN'S GROTE verbouwingsoprwmm! voortman bouwstoffen^. Berichten vanuit de schaakclub m J aarvergadering onderlinge paardeverzekering Scouting Holten öQnjy 5950- 3750- 5250- 4950- SS855 ^5750- ssts» 5500- 5500- 7900. ssc r"""" 50% korting Waterpolo competitie dames en heren Kegelkampioenschappen in Holten Hengelsportvereniging „Be Rietvoorn" Espelose plattelandsvrouwen praatten over brandwonden BRUYNZEEL keuken Mass,ef °"e" i" VOORTMAN keuken Andere a,me,insen pronorm HOEK KEUKEN SSSrSSS rwasemkap.,egei- MASSIEF grenen keuken grote partij deuren BRUYNZEEL keuken keuken aeg gas. BRUYNZEEL keuken SHOWROOMDEUREN I MASSIEF Xj EIKEN PRONORM keuken KACHELS 30% KORTING VLOERTEGELS Keukens/Plavuize UU&ND- EN Bato basketballers togen naar Rijssen DONDERDAG 23 FEBRUARI 1984 HOLTENS NIEUWSBLAD 11 lijst en verlichting. Tegels achterwand GRATC. Massief eiken in |ahdhuissd^Cr^npt ntel ook mogelijk. Tegels achterwand GRATIS.^ Kunststof hoekkeuken met linnenstructuur eikehouten handgrePfd^ Tegels achterwand GRATIS KiartSufSas.. oven. wa- semkap en tegelblad. compi. ™t showroommodellen W NU ZEER SCHERP GEIJSD ru^.it/Rnton/Bouwmateriaten Tel 05480-15055 2l'o-Apeldoorn - Tel. 055-221977 Nijverheidsstraat 40 - R"ss®n Vlijtseweg .Zat. van 8.30-16.00 uur. APELDOORN Do. koopavond tot 9 uu 13.00-18.30 uur 7.30-12.00 uur - van BUSSEN Geopend^ - égg - --y Afgelopen zaterdag 18 februari speelde het dames waterpolo team een wedstrijd tegen de „De Grunte" uit Hardenberg in het Aa landenbad te Zwolle. Al direct in de eerste periode moesten de dames een tegengoal incasseren terwijl de stand in de tweede periode nog verder uitliep (4-0). De derde periode werd een boei end schouwspel, er werd niet gescoord en er waren ook geen overtredingen kortom het ging gewoon gelijk op. Maar in de vier de en laatste periode breidden de tegenstanders de stand nog verder uit tot 5-0 en het was Gerie Veneman die een schot waag de en een goal voor de Holtenaren maakte terwijl „De Grunte" vlak voor het eindsignaal de wedstrijd afmaakte met de zesde goal. Hiermee was het 6-1 geworden in het nadeel van Twen- haarsveld. Toch waren de dames erg in hun nopjes met die ene gescoorde goal en wel omdat een der ouders die voor de polo reed de dames een consumptie in het vooruitzicht aanbood mits ze 1 doelpunt maakten. De desbetreffende ouder hield zich hier aan, tot grote vreugde van de waterpolo dames. De herenpolo moesten 4 uur later aan treden tegen de Steur uit Kampen. Dit spel zou een zware klus voor de heren wor den omdat de vorige wedstrijd een overwinning voor Twen- haarsveld was en zou dit weer een overwinning zijn dan bete kent dit dat Twenhaarsveld iets steviger in kopgroep van de competitie zit n.l. de 4e plaats. De eerste periode verliep vlekke loos zonder doelpunten of over tredingen. Terwijl de tweede pe riode ook zonder goals verliep en de Holtemaren zelfs niet uit een man meer situatie wisten te scoren, het bleef 0-0. In de der de periode wist de Steur uit te breken en een goal te maken. De vierde en laatste periode wist de Steur nog eens te sco ren totdat Ernst van de Ende een tegengoal wist te maken en zelfs in de laatste minuut de ge lijk maker en hiermee was de wedstrijd beslist 2-2, hetgeen voor de Holtenaren toch nog een winst punt betekende. Volgende wedstrijd is voor zo wel de dames als voor de heren een thuiswedstrijd gespeeld in het overdekte bad te Rijssen, vertrek vanaf de Dorpsschool 13.30 precies. Ons jongste schaakteam, bestaande uit Sander Bus, Raymond Hofs, Ron Klein Teeselink, Frank Friederick en Fred Lindenaar hebben in Boekelo een match gespeeld. Hoewel de winst in Boe- kelo bleef (ze verloren met 3-2) is dat voor een minder gerouti neerd team geen slecht resultaat. Bovendien hebben ze prettig gespeeld, en dat is uiteindelijk de bedoeling. Het junioren-team, d.w.z. ae jongelui met de baard in de keel - nee, geen paard maar baard - kregen Markelo thuis. Jammer voor de Markvogels, maar de punten bleven in Hol ten. Gerard verslikte zich in zijn tegenstander, en stond in tijd van ja en neen op straat. Toch is hij te gis om het daarbij te laten. Gerrit Luggenhorst en Jan Erik Jansen vingen ieder een Markvogel in hun listig op gezette zetten. Erik Bogaard blunderde een keer. maar het pleit voor hem dat hij een mis rekening van zijn tegenspeler ge nadeloos afstrafte. Ja, die plaats aan het laatste bord is bij Erik in goede handen. Ook hij won, en het werd 3-1 voor Holten. Het 2e team senioren begint kleur te krijgen, net als de cro- cussen. De gehele winter hebben we verloren, maar de laatste wedstrijd, tegen ENO H uit Nij- verdal, liep beter af. Het werd 4-4. We moeten daarbij aanteke nen, dat er maandagavond 6 febr. om 12 uur een stand was genoteerd van 3 1/2-21/2 voor ENO plus 2 afgebroken partijen. Bertus van Beek, altijd zeer ge concentreerd, wist 13 februari in Nijverdal te winnen, en Jan Beltman speelde 20 febr. zijn af gebroken partij uit remise. Op maandag 27 februari krijgt Hol ten n de club uit Hardenberg <HI) op bezoek. De S.B.O. kijkt met spanning uit. Het le team staat no. 3 op de ranglijst. Door een overwinning op Winterswijk (ze speelden uit) verkregen ze totaal 8 punten (4 gewonnen, 4 verloren). A.s. maandag komt H.S.C. I uit Hen gelo naar Holten. Uit verloren ze met 5 1/2-4 1/2. De strijd zal wel zwaar zijn, de spirit echter is vlammend. Het team is geladen! Zaterdag 10 maart zullen in Kegelcentrum Barbarossa de eerste Holtense Kegelkampioen schappen worden gehouden. Men hoopt op een flinke op komst bij dit evenement, waar Onder voorzitterschap van de heer E. Veneklaas hield de Onder linge Paardeverzekering haar jaarvergadering in het café van de heer J. A. Jansen. Uit het jaarverslag van de administrateur de heer H. Vosman bleek dat 66 paardehouders 104 paarden hebben verzekerd voor een totaal bedrag van f199550.-. dat er 2% premie werd betaald en dat zoals uit het financieel verslag van de admi nistrateur bleek de inkomsten f7776.85 en de uitgaven f5020.08 hebben bedragen, zodat er een batig saldo van f2756.77 aanwezig was, welke bij de reserve werd gevoegd. Per bus en fiets togen zes spe lers (enkele moesten verstek la ten gaan) van de „Bato-Stars" richting Rijssen om daar voor de tweede maal aan te treden tegen de „Risne Stars". De eer ste wedstrijd in november '83 werd met 52-39 verloren en daarom was men er dubbel op gebrand als Holtense ploeg een betere indruk achter te laten. In de eerste helft ging de wed strijd gelijk op. met een rust stand in het voordeel van Risne (23-22). De tweede helft echter deed het talrijke publiek regel matig de handen ineenslaan. De laatste minuut brak aan en Ris ne stond op dat moment met één punt voor (een wedstrijd doelpunt telt voor twee) Holten ging dus met de hele team naar voren, maar scoren was er niet meer bij. Risne zag nog kans om drie maal te scoren waar door de eindstand werd ge bracht op 45-37. Jammer dat de overwinning toch nog net niet behaald werd door de Ba- to-Stars". Trainers Hoeven was echter uitstekend tevreden over zijn ploeg! De kascontrolecommissie (be staande uit de heren J. B. Vene klaas en G. Mekenkamp) bracht bij monde van een eerstge noemde verslag uit, waarna alles keurig in orde werd bevonden. De voorzitter, de administrateur en de kascontrolecie kascontro- lecie. hen voor de verrichte werkzaamheden. Tot leden van- de kascontrolecie. werden aange wezen de heren G. Mekenkamp en G. W. Markvoort. Bij de be stuursverkiezing van de heren W. Aaltink en W. Vos die perio diek aftredend en herkiesbaar waren, werden bij acclamatie herkozen. Na een korte rondvraag werd de vergadering door de voorzitter met een woord van dank voor de geanimeerde bespreking ge sloten. De afdeling Espelo van de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen hielden maandag hun bijeenkomst in het Trefpunt, waar de presidente mevrouw Blankena de dames verwelkomde en in het bijzonder mevrouw J. Meyer uit Nijverdal. Mevrouw Meyer is lid van het voorlichtingsteam Nederlandse Brandwonden Stich ting, Er werd een film vertoond, die inzicht gaf in de behandeling en verpleegtechnieken van brandwonden, daarna werden een aan tal dia's nader bekeken en van uitleg voorzien door mevr. Meyer. Het werd een interessante avond en zowel technische man Johan als mevrouw Meyer werden door de presidente bedankt voor hun komst naar deze bijeenkomst. Het heeft lang geduurd, maar nu is het dan toch eindelijk zover: Voor de sportvissers is er geen gesloten seizoen meer, d.w.z. dat ook in de maanden april en mei gevist mag worden. Te oordelen naar de vangsten welke gedaan worden in de maand maart, beloven dat goede maanden te worden. Er zijn echter en kele beperkingen ingevoerd. Zo mag er in die maanden niet met de worm gevist worden en is het toegestaan óm op voorn, bra sem, karper en blei te vissen. Alle andere moeten worden terug gezet. Enfin, de hengelsportvereni ging „De Rietvoorn" Hol- ten-Markelo heeft dit en nog veel meer uitgebreid in z'n nieu we clubblad staan. Uitgifte hier van vindt dit jaar dus eerder plaats en wel op dinsdag 28 febr. a.s. bij Tonny Brands in Holten en op donderdag 1 maart bij Smit in Markelo. Het verdere programma, zoals de jaarlijkse feestavond op zaterdag 21 april bij „De Poppe" en de jaarvergadering op 4 april al daar, staan eveneens in het clubblad. RIETVOORN naast het sportieve gebeuren, de gezelligheid hoog in het vaandel zal staan. Behalve bekers, zijn er prijzen van 150, 100 en 50 gulden te winnen. De banen zijn vanaf twee uur open en de prij suitreiking wordt verwacht om ongeveer 10 uur, omlijst door een muziekje en met de moge lijkheid tot een dansje. Inschrij ven kan vanaf nu in het Kegel- centrum Barbarossa aan de Dorpsstraat, telefoonnum mer 39 78. Deelnemerskosten be dragen 2,50 gulden per persoon (boven de 16 jaar). Op vrijdagavond 17 februari vond in het clubhuis in de Beuseberg de trekking plaats van de verloting van De Waar- denborchgroep Scouting Holten. De trekking werd verricht door de Rijkspolitie te Holten. De winnende nummers zijn: (in volgorde van prijzen) 0340 - 0543 - 1261 - 0291 - 0012 - 1259 - 0853 - 1310 - 0951 - 1425 - 1334 - 0297 - 0778 - 0688 - 1483 - 1103 - 0703. De prijzen zijn inmiddels bij de winnaars bezorgd. De Waardenborchgroep dankt ieder een die door het kopen van lo ten Scouting Holten heeft on dersteund.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 11