Blauw Wit in tweede helft langs Daarle CLUBBLAD(EKEN) RESULTATEN MATIt Holten geeft winst uit handen Straatvoetbal Dressuurdag Bergruiters HOLTENS NIEUWSBLAD badmlntonclnlhëoM KNIPTIP (J) WOENSDAG 15 FEBRUARI 1984 Onder leiding van arbiter Koopmans uit Nijverdal begon» nen Blanw Wit en Sc, Daarle aan hun duel. Vlak voor de aanvang was het begonnen te regenen, wat voor veel toe schouwers een reden was ge weest om niet naar Meennans- kamp te komen, zodat de pu blieke belangstelling wat tegen viel. Dit in tegenstelling totde produktiviteit van de beide ploegen want al in de 3e mi nuut loste Henri Stam een vlammend schot dat Daarle-go- alie met moeite tot hoekschop omboog. Uit deze corner, die bij de eerste paal door Albert Kolkman werd doorgekopt, scoorde Harrie ten Wolthuis (X- 0). Blauw Wit bleef aanvallend in gesteld en dat resulteerde in de 10e minuut in een uitbraak van Daarle, die Ten Wolthuis slechts door een overtreding binnen het strafschopgebied kon onderbre ken. Jan Kamphuis schoot de bal uit deze penalty, via de han den van de knap reagerende Ed dy van Dfjk en de paal, in het doel (1-1). Na deze gelijkmaker vervlakte het spel zienderogen en ondanks vele missers aan beide kanten in de verdedigin gen bleef deze stand tot de rust gehandhaafd. In de pauze wisselde trainer Scholten Harbers voor Piro Boog en dit bleek een gouden greep. In de 49e minuut kreeg Blauw Wit opnieuw een corner. De hoog voor het doel ge brachte bal werd door een in het nauw gebrachte Henk Kamphuis achter zijn eigen doelman gedeponeerd (2-1). Door dit voorval kreeg Blauw Wit meer greep op het spel. Het middenveld, met een uitblin- We beginnen deze rubriek de ze keer met een pasgeborene. Holten is op 1 februari j.l. na melijk een nieuw clubblad rij ker geworden. Trotse vader is de Wielervereniging Holten die d.m.v. dit informatieblad het contact met de leden wat wil verstevigen. Trouwens, elke geïnteresseerde Holtenaar kan een via dit nieu we blad op de hoogte stellen van de activiteiten die de Wie lervereniging zoal ontplooit. Niet alleen in de bibliotheek, het VW-kantoor of De Schure, maar ook vanuit de eigen leun stoel. Een telefoontje naar W. van Oijen, Kenemanstraat 40 (12 25) is al voldoende om het blad thuis bezorgd te krijgen. Een leuk initiatief! Als voorlo pige verschijningsdata voor dit jaar heeft de tweekoppige redac tie (naast Wim van Oijen ook Henk Vasters) gekozen: 1 febru ari, 1 Tapril, 1 juni, 1 september en 1 november. Men is nog op zoek naar een columnist, die niet aan een bepaald onderwerp gebonden is. Centraal thema is natuurlijk het fietsen en alles wat daarmee samenhangt. Erg praktisch zijn de inhoudsoverzichten van de verschillende wielertijdschriften, de wedstrijd- en toerkalenders en de sportmedische rubriek. Namens het Holtens Nieuwsblad in ieder geval veel succes toege wenst, lx Stuiten 278 Xn lx Stuiten, het clubblad van de Tennisclub Holten neemt redacteur Jaap Schipper ons mee naar het Holten van de jaren twintig. Aan de hand van een interview met Geert en Chien Vegter krijgen we een aardige impressie van Holtens toenmalige burgervader Baron Van der Borch van Verwolde. Leest u even mee? De burgemeester was toen 'Van der Borch van Verwolde, en patriarchale burgervader die je kon opbellen onder telefoon nummer 1. En zijn auto droeg niet alleen de letter E (van de provincie Overijssel), maar ach ter die E stond nog het cijfer 1. Wilde je een rijbewijs dan dien de je je te vervoegen bij het huis van de burgemeester. Dat lag tegen de Holterberg bij de Sparrenweg. ,Jioe bent u hier gekomen?" vroeg hij. Je ant woordde natuurlijk: „Per auto", eventueel met de motor. „Wel, als u dat stuk zonder ongeluk ken kunt rijden dan bent u vol doende bekwaam en u heefl recht op een rijbewijs". Zo schijnt het in die dagen wel eens te zijn gegaan. De Holtertrapper In de Holtertrapper, het or gaan van de Fietscross Club le zen we dat deze jonge vereni ging al meteen weer afscheid moet nemen van haar voorzitter R. Bergman, die zijn werkzaam heden naar Goor heeft ver plaatst en daar ook gaat wonen. Op dinsdag 13 maart moet er tijdens de Algemene Ledenver gadering in zaal Vosman een nieuwe voorzitter achter de be stuurstafel verschijnen. Een waarschuwende vinger gaat naar de fietscrossers die op weg naar de baan hun sport op de wandelpaden bij de visvijver van 't Vletgoor al bedrijven. Dat is natuurlijk niet de bedoeling en de jeugd wordt dan ook ver zocht over de Aaltinksweg te rij den. FCC De Holtertrappers is ove rigens bezig met een donateur sactie waaraan elk lid zelf actief kan meewerken. Tot 1 maart kan men via het invullen van een girokaart de fietscrossers een steuntje in de rug geven. SV BATO Hoewel niet echt een clubblad willen we hier toch even aan dacht besteden aan het informa tieboekje dat de SV BATO in Holten heeft verspreid. Een pri ma initiatief waardoor hopelijk nog meer Holtenaren met „de beentjes van de vloer gaan". Het overzichtelijk samengestelde boekje doorbladerend merk je dat men bij de SV BATO niet stil zit. Aerobic-dancing, basket ball, gymnastiek, Jazzballet, Jaz- zgymnastiek, disco-dancing, jiu jitsu, judo en yoga kan men al lemaal in Holten beoefenen. Sportniemendai In Sportniemendai van de Hockeyclub Holten lezen we een verslagje van het óp 18 novem ber 1983 afgenomen spelrege lexamen in Enschede. Het hoc- keybestuur toont zich terecht te leurgesteld dat er van de 15 deelnemers aan de spelregelcur sus maar vijf kandidaten aan het examen meededen. Een sportvereniging drijft nu een maal niet alleen op spelende le den. Hopelijk bewijzen de tien afwezige kandidaten op 30 maart dat ze het daarmee eens zijn. Dan kan er namelijk alsnog examen worden gedaan. Dankzij de rubriek „Wist u Dat" weten we nu ook dat de redactie van Sportniemendai sinds kort op vuurrode redac- üestoelen en aan een heuse re dactietafel zit te werken, dat er tijdens de korte winterperiode die Holten kende regelmatig langlaufers langs het nieuwe clubhuis kwamen en dat er nog even aan gedacht is erwtensoep te gaan verkopen. Misschien had daarmee de plaatselijke Herman dad zijn voordeel kunnen doen want die kreeg nogal natte en koude voeten toen midden op het Sportdal vanonder de sneeuw een gestolen fiets moest worden opgevist. Zo hoor je nog eens wat De Blauw-Witter In de Blauw Witter van de ZW Blauw Wit maken we in de rubriek niet aan de bal kennis met Johan E. Stam, voorzitter van de technische commissie en wedstrijdsecretaris. Stam, die deel uitmaakt van het „roem ruchte" zesde elftal, memoreert dat hij Blauw Wit al 3x heeft helpen verhuizen. Eerst van de Poppe naar de Vianenweg, toen naar de Rijssenseweg en van daar naar Meermanskamp. Hij is van plan nog één keer te hel pen, maar wanneer de Holtense zaterdagvoetbalclub goed en wel op 't Vletgoor zit vindt hfi het welletjes. Wel is Johan Stam er bang voor dat de club door de verhuizing naar het nieuwe sportpark te snel gaat groeien waardoor de onderlinge band zal verslechteren. Wij hopen dat hij wat dit betreft ongelijk zal krij gen. Kantlijn Als het goed is dan hebben verschillende mensen in Holten de afgelopen weken een propa- gandastencil van de Badminton club Holten ontvangen. In het laatste nummer van het club blad Kantlijn zat namelijk zo'n stencil ingeniet met het verzoek aan de leden hiermee de nodige propaganda te verzorgen voor hun club. kende Henri Stam in de hoofd rol, bleek conditioneel sterker dan dat van de gasten en van daaruit bleef Blauw Wit druk uitoefenen. In de 68e minuut bereikte een pass van Henri Stam op rechts Fred Hulleman die vanaf de rand van het 16-metergebied een schot losliet. Via een Daarie-ver- dediger verdween de bal in de touwen (3-1). In de 75e minuut verving H. Bolink R. Beldman en deze invaller liet na nauwe lijks 3 minuten opnieuw een doelpunt aantekenen. De Daar- le-goalie kreeg een harde schui ver van Hulleman niet onder controle waarna de snel toegelo pen Bolink de zaak afmaakte (4- 1). De gasten zagen nu nog slechts sporadisch kans om de Blauw Wit-defensïe, waarin Ge rald Stam als linksback knap debuteerde, in de problemen te brengen. Dat was aan de andere kant wel anders en toen ln de 85e minuut een schot van Henri Stam geblokkeerd werd kreeg Henk Aanstoot een grote kans. De rechtsbuiten, die vlak daar voor finaal over de bal gemaaid had bij een niet te missen kans, faalde nu niet en schoot de bal langs de Daarle-keeper (5-1). Vlak voor het eindsignaal be paalde Mark Pouls, na een goe de Daarle-aanval, met de mooi ste goal van de wedstrijd de eindstand op 5-2. Na een matige le helft elft behaalde Blauw Wit hiermee een verdiende maar wat hoog uitgevallen zege. BCH 1 - Deventer 5 Tegen Deventer 5 had BCH een goed begin via Eddie Wille- rnink, die geen problemen had met zijn tegenstander. Gerrit de Roos kreeg het een stuk moeilij ker tegen zijn technisch zeer sterk spelende opponent en moest hem de eer gunnen. Jen ny Scholman bracht door een goede party te spelen de stand op 2-1 voor Holten. Dinie Weg- stapel daarentegen verloor jam mer genoeg haar enkelspel. De beide Holtense gemengde dub bels liepen niet zoals ze lopen moesten en werden dan ook bei den verloren. Het damesdubbel liep wèl, al was het voor Jenny en Dinie nog een hele klus om de Deventerse dames op het verkeerde been te zetten. De eerste game van het herendub- bel was niet om over naar huis te schrijven, maar de tweede ging al een stuk beter, hoewel men uiteindelijk het punt toch aan de gasten moest, laten, daardoor de eindstand bepalend op 3-5. Kwiek 4 - BCH 2 Het tweede team verloor uit tegen Kwiek 4 uit Raalte met 5-3. Tony ten Broeke kreeg te maken met een jonge, felle te genstander, die rijn party wist te winnen. Theo Aarsen had drie games nodig om ook rijn enkelspel te verliezen. De beide dames, Sonja de Roos en Jet de Na een voorzichtig begin de vorige week brandde dit week einde het competitiegeweld in alle hevigheid los. Voor de Hol ten-elftallen met wisselend suc- Holten 2-Tukkers 3 2-2. Het leek er by rust helemaal niet naar dat het tweede de halve winst nog zou pakken. De eerste drie kwartier werd er slecht gespeeld. Op enkele uitzonderingen na, zo als een prachtig schot van Wilco Stevens dat prachtig werd gepa reerd door de Tukkers-doelman, heeft Holten geen kans gehad. De zwartwitten uit Albergen kwamen wel tot scoren door een foutje van de Holten-goalie. Evenals vorige week kwam het herstel na de thee en werd als nog een niet geheel verdiend ge lijkspel bereikt. Holten 3-HaarIe 3 3-1. Het derde team had het niet al te moeilijk tegen het laag op de ranglijst vertoevende Haarle. De zelfde eindcyfers als in de eerste ont moeting kwamen op het score bord. Als topschutter van de week werd Richard Vixebokse gekroond. Hy nam de volle pro- duktie voor zyn rekening en hield Holten hiermee in het spoor van de koploper. Almelo 3-Holten 4 2-1. Holten 4 leverde voor de tweede maal de punten in by de Almeloèrs. De 0-1 voorsprong was niet vol doende om vreugdevol huis waarts te keren. Ook de slechte kwaliteit van de grasmat was niet bevorderlijk voor het tech nische spel dat de roodzwarten plegen te spelen. RKSV 2-Holten 5 3-6. Een vreemde uitslag voor een ploeg die in de vorige 10 competitie wedstrijden slechts zeven keer tot scoren kwam. Met de 6 doel punten van deze keer lijken be tere tyden te rijn aangebroken, want daar lag juist het manco. By de stand 0-2 kwam keeper Soer met de bal en de scheids rechter in de problemen wat een tegendoelpunt en een vermaning opleverde. Dat kon echter de pret niet drukkeh. De gebr. KI. Velderman schoten ieder 2x raak. Holten 6-SOS 3 2-0. Holten zat de grote nederlaag destyds in Hellendoom opgelopen, nog le- lijk dwars. Meteen vanaf de af trap werd de tegenstander ener giek bestreden. Er werd geknokt (wat in het verleden wel eens anders was) voor iedere meter grond. En mocht het eens fout gaan, dan stond tussen de palen altijd nog Dinant Veneman die een beresterke indruk maakte. Johan Broekmaat toonde zich met de 2-0 stand al tevreden want hy miste een penalty door scheidsrechter Kwintenberg toe gekend Holten 7-Rietvogels 4 04. Wat. al enkele jaren dreigde, zal dit seizoen weieens verwezenlijkt kunnen worden. Holten 7 terug naar de 5e klasse. Tegen een medekandidaat voor de fatale plaats werd een kansloze neder laag geleden. Er wachten nog 7 wedstrijden om alsnog orde op zaken te stellen. Omhoog 5-Holten 8 2-1. Holten 8, dat nog steeds kampioensas piraties heeft, had in Wierden lange tyd uitzicht op een goeie afloop van de wedstrijd. De Hol temaren waren echter te druk met de éénzydig leidende scheidsrechter en vergaten in de slotfase het hoofd koel te hou den. Omhoog profiteerde hier dankbaar van. Almelo XO-Holten 9 1-1. Het meest opvallende van deze match was de telkens openklap pende buitenspelval van de thuisclub waar de jonge voor hoede van Holten keer op keer intuimelde. De beide eigen doel punten toonden machteloosheid van de wederzijdse aanvalslinies. Holten X0-RV 3 2-0. Het tiende elftal is een frisse jonge ploeg die nog moet groeien in team verband en dan zullen we er over enkele jaren nog veel ple zier van mogen beleven. RV werd meteen al op eigen helft teruggedrukt en met snelle aan vallen bestookt. Mocht er toch eens een tegenaanval ontstaan dan was daar laatste man Jo han Assink, die rijn plaatsgeno ten iedere aspiratie ontnam. Een snelle aanval over de linkervleu gel bracht linkerspits Smit bij de achterfijn en uit diens voor zet werd gaaf ingekopt. Na een half uur in de tweede helft ontr stond de 2e goal door ééndrach- tige samenwerking van 2 RV-verdedigers. Holten U-Enter 9 0-3. Een te rechte zege voor de Entemaren, omdat Holten 11 zich geen raad wist mét de vele kansen. Mogen we volgende week weer eens jui chen om een zege? Bomerbroek 5 is er rijp voor. Omhoog 7-Holten 12 3-2. Onder schatting van de tegenstander komt zelfs by het twaalfde elftal nogal eens voor. Gehandicapt door 3 afzeggers werd Omhoog veel te laconiek bestreden en dan krijg je de kous op de kop. Volgende keer beter! SOS 6-Holten 13 1-2. De groot ste verrassing valt te melden aan het eind van dit overzicht. De 40+ onder de roodzwarten plukten de vruchten van de we kelijkse training in een der sportzalen. De conditie was op vallend goed verzorgd. Wanneer nu nog een schutter op zal staan breken er weer betere ty den aan. Beus, hadden weinig problemen met hun tegenstandsters, zodat na de vier enkelspelen de stand geUjk en alles nog mogeiyk was. Het eerste gemengddubbel werd verloren, het tweede ging helaas ook mis; evenals het herendub- bel. Alleen het damesdubbel le verde nog een punt op. Trefzeker 5 - BCH 3 Ondanks goed spel van Jan Jacobs werd de eerste party ver loren. Theo Nieuwveld had te gen zijn tegenstander weinig verweer en verloor eveneens. Ria Groeneveld en Heike v. 't Holt pasten zich sneller aan de om standigheden aan en wonnen beiden afgetekend hun enkel spel. Het eerste gemengddubbel werd na spannende strijd door Holten gewonnen, de tweede, na een goed begin, toch ruim verlo ren, zodat de stand weer in evenwicht was. Het herendubbel werd ondanks goede winstkan sen, toch in drie games uit han den gegeven, het damesdubbel was minstens zo spannend en Heike en Ria zagen kans in drie games de winst binnen te halen en zodoende de eindstand op 44 te bepalen. NOP 4-BCH 4 Na de 5-3 overwinning in de thuisgespeelde wedstrijd tegen NOP uit Emmeloord, werd de uitwedstrijd tegen datzelfde NOP met 6-2 gewonnen. Sijtze Meinsma opende de wedstrijd en deed wat van hem verwacht werd, nl. winnen. Harry Dul moest helaas het onderspit del ven. Ans Jacobs liet haar team leden de griebels over de rug lo pen door de eerste game van haar enkel met 11-2 te winnen en de tweede met 11-4 te verlie zen; gelukkig hervond rij zich in de derde game en won ook de ze. Gea Beldman maakte korte metten met haar tegenstandster, die echt niet slecht speelde. Het gemengddubbel van Gea en Syt- ze bracht het vierde punt voor Holten. Jammer dat Ans en Harry hun gemengddubbel uit handen moesten geven, zodat de beide dubbels de beslissing moesten brengen. Harry en syt- ze, zeer geconcentreerd, wonnen hun partij. De dames, die de eerste game verloren hadden en in de tweede met 11-5 achter stonden, zagen hun heren op de baan ernaast tot winst komen en wisten dat de totaaloverwin ning binnen was en vanaf dat moment liep het zoals het be hoorde en wisten zy in drie ga mes het zesde punt in de wacht te slepen. BHC5-Deventer 9 Ook het vyfde team moest het opnemen tegen een team van BC Deventer, en wel het 9e. Holten moest met een 2-6 stand genoegen nemen. BC Deventer 10-BCH 6 Met het team weer compleet hoefde men slechts 1 punt af te staan en bleef het zesde onge slagen. Lettele 1-BCH Jeugd In de hoop en verwachting nu weer eens een goede prestatie te leveren, vertrok het beste en enige jeugdteam geheel com pleet naar Lettele. Het begon matig, en bovendien werkte men de partijen in een wat vreemde volgorde af. Als eerste werd nl. het herendubbel gespeeld. Jan- Erik en Arjan wisten deze party wel te winnen, maar Johanna Koopman moest in haar enkel het hoofd buigen. Hierna zat de klad er even in: Het gemengd dubbel van Johanna en Arjan werd verloren en ook Femande had weinig verweer tegen haar tegenstandster. Het gemengd dubbel van Ferande en Jan- Erik, dat daarna gespeeld werd was een prooi voor Holten. Toen zowel Jan-Erik als Arjan daarna hun enkelspel wisten te winnen, was de alleszins aanvaardbare eindstand van 4-4 bereikt. Programma: Vanwege de Distrikts-kampi- oenschappen staan voor de ko mende tyd nagenoeg geen wed strijden gepland. Onder uitermate gunstige weersomstandigheden werd j-L za terdag weer de jaarlijkse dressuurdag gehouden van de UB de Bergruiters, bij Manege Snorrewind. De organisatie mocht zich ver heugen op een groot deelnemer sveld, waardoor ook de publieke belangstelling zeer gunstig was. De getoonde prestaties waren goed te noemen en konden dan ook zeker rekenen op positieve beoordeling van de juryleden, de fam. Kloosterman en de heer H. Beldman. De uitslagen in «Je diverse rubrieken waren als volgt B: 1. Bert Gerritsen, Winnetou. Oosterhof. 128 pt. 2. Marian Kuipers, Barclay, Looleer. 127 pt. 3. Gerrit van Dam. Vincent. Markelo, 126 pt- 4. Alna Mulder, Punette. Bergr. 125 p«. 5. Sacha Speaks, Norita. Looleer, 124 pt. 6. e.a. Bauke Boersma, Daimler Deux, Markelo, 123 pt. Gertie van Heyst. Rosamunde, Lonneker, 123 pt. Carla Schipper, Umarilla Deux, Eschruitera 123 Pt. LI: 1. Gonnie Kuiphuls, Valour, looleeruiters, 134 p*. 2. Jan Schonevekl, Landa, Bergruiters, 133 pt. 3. Desiree Tijhof. Promise, Eschruiters, 128 pt. 4. Dries Willems, Wiljo, Bergruiters, 127 pt. 5. DaniSlle Meyerink, Sapporo, Lonneker, 123 pt. L2: Een combi-koffer om alle fotospul- I len overzichtelijk in op te bergen... daar heb je als fotograaf veel plezier van. In de thuiswedstrijd tegen Achilles uit Apeldoorn hebben de dames van Holten de punten moeten delen. De wedstrijd - heel belangrijk voor het bezet ten van de degradatieplaats - startte gelijk aan de uitwed strijd. (Holten verloor toen met 7-1) Een vlot doelpunt bracht Holten een 1-0 voorsprong. Daarna kreeg Achilles meer vat op het spel en nam het een ver diende 3-1 voorsprong. Na rust kwam Holten al snel op 3-2, maar de gasten vergrootten de voorsprong weer tot 4-2. Holten begon echter steeds beter te spelen en met veel inzet begon Holten aan een inhaalrace. Twee onderhandse schoten van Jan- neke Nijenhuis brachten Holten op 44 en even later was het we derom Janneke die Holten met nog enkele minuten te spelen Holten op 54 zette. Holten had het spel helemaal in handen, maar zeer ongelukkig balverlies gaf Achilles in de laatste mi nuut een niet te missen kans op de gelijkmaker. Een puntende- ling, die Holten voor de geboden inzet te weinig gaf. Door het ge- Ujke spel blijven beide ploegen met 3 uit 10 op de laatste plaats staan. Doelpunten: Al berta Markvoort, Tanja Hess 1; Janneke Nijenhuis 3. De dames junioren speelden tegen Haarle. Na eerst op ach terstand te rijn gezet (0-2) kwam Holten beter in haar spel en stond by rust een 6-3 voor sprong op het bord. Ook na rust een sterker Holten dat de winst verdiend met 13-7 in eigen huis hield. Jeugd. De A-adspiranten speelden een zeer rommelige wedstrijd tegen Nw. Heeten. Daardoor kwamen de gasten net als in de uitwed strijd onnodig op een 4-2 voor sprong. Vlak na rust speelde Holten haar eigen spel en nam verdiend voorsprong. Tegen het eind werd het wederom romme lig en zag Nw. Heeten kans tot 8-7 terug te komen. De jongens speelden tegen Achilles een goede wedstrijd. Te gen dit sterke team werd steeds met grote cyfers verloren, maar Holten startte nu met een 0-2 voorsprong. Achilles kwam te rug. Rust 84. Ook na rust bleef Holten goed spelen, maar Achil les bleek wederom te sterk. De 12-7 nederlaag toont echter de vooruitgang in vergeiyking met laatste wedstrijd, die met 1-7-3 werd verloren! De pupillen speelden een spannende wedstrijd tegen Hee ten. Uit werd met 11-3 verloren, nu knokte Holten zich ondanks enkele blessures naar een wel verdiend 6-6 gelijk spel. Programma: Za. 18-2; B 1 thuis tegen A.S.V.D. om 15.40. A uit tegen D.S.C om 9.40. Vertrek 9.00 uur. Heren senioren thuis tegen DASH om 18.00 uur. Zo. 19-2; Pupillen C uit tegen Lettele om 12.40. Vertrek 11.45 in Nijverdal. Dames J thuis tegen Actief om 16.10 uur. Dames S uit tegen Pacelli om 14.40. Vertrek 13.40 uur. Een historisch nummer van dc Knalpiepe ligt op ons bureau. Het eerste nummer dat is ge drukt in de nieuwe drukkerij on der de muziekkoepel. Keurig verzorgd, niet in het minst door de aanschaf van een nieuwe elektronische schrijfmachine. Op zaterdagavond 17 maart houdt dè MAC haar jaarlijkse feestr avond waarbij de huldiging van de kampioenen op het pro gramma staat. Overigens., ge beurt de adressering van De Knalpiepe nu ook geheel auto matisch via de computer van Autobedrijf Dries Willems. Daar voor verantwoordehjk is Alie Willems die alle adressen heeft overgebracht in de computer. Heeft u trouwens een suggestie voor een naam voor de nieuwe drukkelder dan hoort de MAC dat graag van u. Voor de vergadering die in verband met het organiseren van het „Straatvoetbaltoernooi 1984" in de kantine van de ZW „Blauw Wit" werd gehouden be stond een redelijke belangstel ling. Voorzitter Arie Ongena sprak een welkomstwoord en deed me dedeling van enkele kleine wijzi gingen in het „huishoudefijk reg lement" Penningmeester Jan Foks rapporteerde over de finan ciën. Hij kon de boeken over 1983 afsluiten met een batig sal do. Een aantal afgevaardigden van straat/buurtverenigingen en be drijven gaf zich op voor deel name aan het toumooi om de prachtige „Sporthuis Belt man-bokaal" dat op zaterdag 2 juni op sportpark „Meermans kamp" voor de 8ste keer zal worden gehouden. Teams van straten etc. die zich om welke reden dan ook nog niet hebben opgegeven krij gen hiervoor alsnog de gelegen heid op maandag 27 februari om 20.00 uur in de kantine van „Blauw Wit". Het inschrijfgeld a 75 gulden per team moet dan meteen worden betaald. Dezelfde avond zal tevens worden geloot voor de poule-indeling. Om te leurstelling te voorkomen is het zeer gewenst om van deze gele genheid gebruik te maken.

Holtens Nieuwsblad | 1984 | | pagina 7