Blauw Wit gelijk tegen Denekamp Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Resultaten s.v. Holten Nationale Kampioenschappen Oriëntatielopen Matige vertoning Verlies voor Holtense handbaldames Zo werd geschaakt Laf spelend Holten verliest van Lemelerveld HDLTENS NIEUWSBLAD JUNIOREN JUNIOREN BINGO-AVOND „BLAUW WIT" UITSTEKEND GESLAAGD DONDERDAG 24 NOVEMBER 1983 11 In een matige vertoning heeft Blauw Wit zaterdag in Dene kamp met 0-0 gelijk gespeeld tegen Sc. Denekamp. Was voor de rust het spel nog van rede lijke kwaliteit, na de hervatting vervlakte de ontmoeting totaal en geen van beide ploegen kon daarom aanspraak maken op de overwinning. Op het geheel vernieuwde complex, een prachtige kantine en prima kleedkamers, begonnen beide ploegen onder redelijk goede omstandigheden aan hun ontmoeting. In de beginfase was Blauw Wit iets beter, maar gaandeweg trokken de 'gastheren het initatief meer naar zich toe. Voordien had hun doelman al handelend moeten optreden bij een schot van Albert Kolkman, maar hij stopte bekwaam. Door het geringe krachtsverschil wa ren er weinig hoogtepunten voor beide doelen, al hadden de Blauw Witters geluk toen Dene kamp-spits Mètgod, na een fou tje van de overigens goedspe- lende ten Wolthuis, alleen op van Dijk af kon gaan, maar zijn schot ging net naast. Met name in de luchtduels op het middenveld waren de Dene kampers sterker en dat resul teerde in veel aanvallen op het doel van Eddy van Dijk. Toch waren de gasten het dichtst bij een treffer toen een snelle aan val de bal bij Henk Aanstoot bracht; zijn schot ging op de paal. Hiermee was de koek op en mochten de spelers gaan rus ten, maar deze rust was nadien in het spel niet terug te vinden. Er werd slordig en zonder overleg gespeeld, waardoor het kijkspel zeer mager v/as. Dene kamp bleef aanvankelijk enige druk uitoefenen, maar de Blauw Wit defensie met Paalman, Prin- tel en Boog bleef vrij gemakke lijk overeind, daarbij goed ge steund door libero ten Wolthuis en goalie van Dijk die prima speelde. In de aanval hadden de gas ten wat minder geluk, met na me Ros en Hulleman hadden weinig veine bij hun acties. In het laatste kwartier bleken de gastheren wat uitgeblust en kreeg Blauw Wit nog enkele kansen. Eerst schoot Jan Paalman, na een solo over het halve veld, Het 2e team van de Holtense schaakclub speelde maandag, 21 november in de Meermanskamp zijn derde wedstrijd, en de gas ten kwamen uit Raalte. En die gasten namen de winst mee naar huis. Uitslag was 21/2-5,/2. Hun speelsterkte (tegenwoordig per computer uitgerekend de z.g. RLO-rating) stond hoger ge noteerd in de boeken, maar als je het op de keper beschouwt, gaven we elkaar niet veel toe. Bertus van Beek voerde een kei hard gevecht rondom zijn ko ning, beschermd zowel als aan gevallen door opperofficieren. Het resultaat in remise. Zo speelde ook Theo van Rinden- berg. Gerrit Stevens verloor zijn eerste wedstrijd tegen een on dernemende opponent. Ook Jan de Vries kon zijn partij niet met succes af maken. Hij verloor ook. Hans van Oyen stond een stuk rond de 20e zet, maar moest tenslotte met remise ge noegen nemen, waarschijnlijk miste Hans de juiste voortzet ting. Dat een analyse van van zijn partij hem wel leren. Jan van Calcar had in Vonhof een sterkere tegenspeler, en die re- aliseerse dat ook, Vanhof won. Jan ten Velde maakte zijn te genstanders aan het schrikken met de opening b2-b4, in onze kringen wel eens spottend de orang-oetan opening genoemd. Maar de schrik was niet van dien aard dat hij raakte van de kaart, om in Sinterklaastermen te spreken. Ook Jan speelde re mise. Aan het 8e bord won Jaap Schipper eerst een loper, en hij had moeten winnen, maar in overmoet schatte hij de Heer Brinkman te licht in, en blun derde ontzettend. Menigeen schudde ai meewarig het hoofd, maar tenslotte hield ook Jaap het op remise. hard in, maar opnieuw stond de Denekamp-doelman op de goede plaats en enige minuten later behoedde hij zijn ploeg opnieuw voor een achterstand toen hij een vrije trap van Fred Hulle man stijlvol uit de bovenhoek tikte. Zo eindigde dit matige duel in een verdiende draw. Zaterdag a.s. Blauw Wit-Vesos (Hellendoorn). Zaterdagmiddag ontvangt Blauw Wit op Meermanskamp het Hellendoornse Vesos. De gasten hebben, na enige minder goede jaren, een goede competi tiestart gemaakt en staan met 13 uit 9 op de 2e plaats. Het is duidelijk dat de Holtenaren in dit duel hun handen meer dan vol zullen hebben om tenminste I punt thuis te houden. Wellicht kan de steun van het suppor ters-legioen daarbij net van doorslaggevende betekenis zijn. U bent van harte welkom. De aanvang is zoals gewoonlijk om half drie. Selectie: van Dijk, ten Wolt huis, Pruntel, Boog, J. Paalman, A. Kolkman, Ros, H. Stam (I), H. Stam (H), Harbers, Hulleman, R. Beldman en H. Aanstoot. Stand: DOS 37 9-18; Vesos 9-13; Markvogels 9-12; Denekamp 10- 12; Oidenzaal 9-10; Blauw Wit 10-10; Daarle 10-10; Sportlust 10- 9; MW 10-9; ZW 10-6; Rietvo gels 9-3; Boswinkel 9-1. Holten Al-O.N. Al Met de nog geblesseerde Jan W. aan de kant, maar met de versterking van Edwin B. in de ploeg, begon Holten toch wel vol goede moed aan deze partij. Maar al gauw bleek dat O.N. niet voor niets zo hoog op de ranglijst staat. Al in de 7e mi nuut werd de verdediging van Holten helemaal weggespeeld en met een strak schot scoorde de goed spelende linksbuiten van O.N. 0-1. In de 20e minuut stond Gerrit W. onstuimig te vlaggen voor buitenspel maar de scheidsrechter liet doorspelen en toen was het weer gebeurd 0-2. Hevige verontwaardiging bij Gerrit, maar niet bij de spelers van Holten, want direct hierop loste een Holten-speler een schot en via de paal kwam de bal bij Rob en die knalde de bal in het net, 1-2. Na de rust ging O.N. in de aanval en in de 3e minuut was het weer raak 1- 3. Holten werd hiema wat ster ker maar niet gevaarlijk, maar na eeh half uur kon Hans K. uit een rommelige situatie toch sco ren 2-3. Direct daarna een lange bal van O.N. naar de in buiten spel staande midvoor, met weer een wild zwaaiende Gerrit W., maar de invaller scheidsrechter liet weer doorspelen en Hans H. kon alleen maar achter de man aanlopen die prompt scoorde 2- 4. In de laatste tien minuten was Holten sterker en kwam de verdediging van O.N. nog in pa niek maar er werd niet ges coord, en ook deze wedstrijd ging dus weer verloren al was dit één van de betere wedstrij den van Holten Al. Holten B2-Markvogels BI In deze wedstrijd gebeurde van alles op voetbalgebied. Het was in de eerste helft, dat Mark vogels een veldoverwicht op bouwde. Na ongeveer een kwar tier spelen werd het 0-1 voor Markvogels, door een dekkings- fout van de Holtense verdedi ging. Een paar minuten later werd het zelfs 0-2 door een ver keerde terugspeelbal van Mei link. Het drama voor de koplo per was kompleet. In de tweede helft werd het elftal door de lei ders van B2 op maar liefst vier plaatsen gewijzigd. Een takti- sche opzet wat later in de wed strijd bleek. Holten begon zeer aanvallend. En wat in de eerste helft niet lukte, lukte in de tweede helft wel. Een bal op rechts werd doorgeschoven naar onze spits, die genadeloos uit haalde 1-2. Het werd hoe langer hoe spannender of Holten nog kans zag naast Markvogels te komen. Met nog een kwartier spelen wist Woltman door te breken en met een keihard schot in de hoek bracht hij de stand op een verdiend gelijk spel 2-2. Door dit resultaat be houdt Holten B2 de koppositie met 17 punten uit 9 wedstrijden. Markvogels B2-Holten B3 Markvogels begon sterk en Holten onderschatte haar tegen stander. Dat resulteerde na 10 minuten al in een 1-0 voor sprong voor Markvogels. Holten was nog niet goed wakker, maar met de hulp van de tegenstan der werd het 1-1. Hierna begon Holten beter te spelen en scoor de nog twee keer. Na de rust zond.er taktische wissels van de leiders werd de voorsprong uit gebouwd naar maar liefst 8-1. Door een blunder in de achter hoede kon Markvogels nog te gen scoren. Eindstand 2-8. Holten C3-Blauw Wit C2 In een gelijkopgaande wed strijd hebben Holten en Blauw wit de punten gedeeld. De wed strijd had een sportief verloop onder leiding van scheidsrechter Wim Dijkslag. Het eindresultaat werd tenslotte een 0-0 gelijk spel. Holten Cl-DOS '37 Cl In de eerste minuut viel het eerste doelpunt al toen een aan val over rechts en een voorzet van Dirk Jan door Benno feil loos werd benut. Een minuut la ter zorgde dit tweetal voor 2-0. De gasten kwamen hierna sterk terug tot 2-2 maar door 2 tref fers van Jan bepaalde de thuis club de ruststand op 4-2. DOS vocht in de 2e helft hard voor een beter resultaat maar het bleef 4-2. In de belangrijke uitwedstrijd tegen mede rodelantarendrager Achilles, heeft Holten het niet kunnen redden. In een matige wedstrijd met wel veel inzet za gen de Holtense dames na een 1-0 achterstand nog wel kans om op 1-1 te komen, maar moesten daama toezien hoe de dames van Achilles bij rust uit liepen naar een 3-1 voorsprong. Holten speelde in de opbouw goed, maar verwierf zich te wei nig kansen om de Achilles doel- vrouwe in grote problemen te brengen. Ook verdedigend liep het goed en waren het enkele verrassende individuele akties - die juist aan Holtense kant ont braken - die voor de uiteinde lijke 7-1 nederlaag zorgden. Tref fer voor Holten; Janneke Nijen- huis. De junioren speelden tegen W.S.V. '38. Na een lange ope ningsperiode kwam W.S.V. het eerst tot scoren. Holten pro beerde veel, maar trof naast het latwerk ook een uitstekende keepster bij W.S.V. onder de lat. Mede daardoor werd na een 4-1 achterstand bij rust, kansloos met 7-2 verloren. Jeugd. Ook bij de jeugd wei nig opwekkende resultaten. Al stond bij rust tegen Broekland met 5-7 achter. In de tweede helft liep dit op tot 5-9. Holten kwam nog wel terug, maar ver der dan 8-10 kwamen de meisjes niet. De jongens moesten tegen dezelfde tegenstander als vorige week, toen kansloos met 17-3 werd verloren. Met een fel steu nend publiek, moest Holten in de eerste helft al een 6-2 achter stand inkasseren. Bij een 2-9 stand in de 2e helft begon Hol ten aan een opmerkelijke op mars. Tot enthousiasme van het publiek kwam Holten zelfs terug tot 8-10. Daarmee was conditio neel Holten aan het eind en kon Achilles in de laatste minuten nog tot 8-12 uitlopen. Toch een prima prestatie gezien de tech niek bij de tegenstander en de score van vorige week! Ook B2 kon de eer niet redden. Thuis tegen S.D.O.L. werd in een rom melige wedstrijd na een 2-2 rust stand met 8-5 verloren. Aan de eerste bingo-avond die de „Activiteitencommissie" als „experiment" organiseerde werd door ruim 60 personen deelgeno men. Er werden in totaal 13 rondes gespeeld met als prijzen vlees schotels, taarten, salades etc. Aan het eind van de avond was er een gratis verloting. De voorzitter van de commissie Dick Beldman dankte het kantinepersoneel voor de medewerking en de M.A.C. „De Holterberg" voor het beschikbaar stellen van de geluidsinstal latie. De commissie zal t.z.t. mogelijk nog weer een bingo-avond houden maar dan in het nieuwe clubhuis „Vletgoor" waar men over de nodige ruimte kan beschikken. Holten toonde in de wedstrijd tegen Lemelerveld duidelijk een gebrek aan lef, in de sport een onontbeerlijke eigenschap. Dit gevoegd bij een aantal persoon lijke fouten in de verdediging, verklaart de 2-3 nederlaag, die de roodzwarten moesten incas seren. Een euvel dat de rood zwarte ploeg niet vreemd is en waar hoog nodig iets aan moet gebeuren, want met angst kom je in de sport niet ver. De eer ste helft begon zeer hoopvol met een schot van Johan Veen- eklaas dat maar net naast ging. De ploegen hielden elkander ge durende de eerste drie kwartier redelijk in evenwicht, al viel toen reeds op dat de roodzwar ten bij balverlies wat al te en thousiast naar eigen helft terug holden, zonder daarbij vol doende oog te hebben voor hun tegenstander. Na 25 minuten bereikte een pass van Renee Bannink via een tegenstander Johan Huzen en deze kon 1-0 scoren. Lemeler veld kon, door de speelwijze van Holten, op het middenveld met veel vrijheid handelen, zonder daarbij noemenswaard lastig ge vallen te worden. Aanvankelijk bracht de paal nog redding, doch de ophoping in het roodzwarte strafschopge bied was in de 30e minuut zo groot, dat de vrijstaande te Wie- rik vanaf 25 meter uit een re bound de gelijkmaker kon sco ren. Stukker was kansloos om dat de bal van richting werd veranderd. De rust brak aan met deze 1-1 stand. Na de pauze was de wedstrijd binnen het kwartier beslist. .Ophoping in het strafschopgebied en een doelman, die een uitstekende lijnkeeper is, maar zich niet in het zesmetergebied durft te be geven, verklaren de beide doel punten binnen een kwartier spe len. Eerst was het linksback An- dré Jalving, die in uiterste nood in eigen doel kopte en in de 15 minuut was het Holterman, die vanuit, een onmogelijke hoek de gelegenheid kreeg 1-3 aan te te- kenen. Daarna liet Holten de angst varen, maar zoals vaak blijkt in dit soort situaties te laat. Het duurde tot 10 minuten voor afloop toen Daniël Saam- angun uit een pass van Johan Huzen Holtens tweede doelpunt kon scoren. Vijf minuten voor het einde hing zowaar de gelijk maker in de lucht, doch Leme lerveld had thans het voetbalge- luk aan haar zijde. Holten kon de nederlaag niet meer ontlo pen. In een voorwedstrijd had den de E pupillen van Holten en Lemelerveld de punten broe derlijk verdeeld. Holten-Heino. Zondag ontvangt Holten Heino dat inmiddels behoort tot de koplopers in 4H en dat tegen Holten zeker zal willen bewijzen. De roodzwarten zijn echter geenszins kansloos, wanneer ze als team nu eens de lef tonen, die nodig is om in de sport suc ces te boeken. Wij wensen trai ner Veenstra en de spelers gaar ne dat lef toe. Programma: za. 26-11: Al thuis tegen Nw. Heeten om 17.15, BI uit tegen S.C.E. om 12.00. Vertrek 10.00, B2 thuis te gen Boskamp om 13.30. JB 1 vrij. Cl thuis tegen Lettele om 12.45. Zo. 27-11: Dames J. uit tegen Actief 2 om 9.00. Vertrek 8.00 Dames S thuis tegen Pacelli om 16.10. Heren S. thuis tegen W.S.V. om 13.00. Standen: Bij de heren in de 2e Klasse werd alleen W.S.V-Raalte (16-14) en Voorwaarts-Zwolle (19- 7) verspeeld. 4 ploegen staan nu met 6 punten uit 4 wedstrijden bovenaan. Alleen D.S.C. met 5 uit 3 kan nog boven dit viertal (W.S.V., Raalte Voorwaarts en Holten) komen. Holten speelt zondag tegen W.S.V. een belang rijke wedstrijd voor de top van het klassement. Door de neder laag van de dames van Holten tegen Achilles, staan zij voorlo pig met 0 uit 4 op de onderste plaats. Zondag speelt Holten te gen het op de 2e plaats staande Pacelli. Bij de junioren bezet Holten met 2 uit 4 een 6e plaats. Zondag speelt men tegen het op de 4e plaats staande Ac tief. Blauw Wit Al-Sp. Rijssen A2 Het Al elftal heeft tegen het zwakke Rijssen het doelsaldo net niet genoeg opgevijzeld om koploper te worden. De eerste helft was het éénrichtings ver keer richting Rijssen doel. De aanvallen konden via het mid denveld goed opgezet worden maar het afmaken ontbrak. Thijs schoot tegen de paal, even later ving hij de bal goed op op het middenveld, gaf een hoge bal op links en John kon de als voorzet bedoelde bal in de uiter ste hoek schieten. Voorstopper Bert schoot tegen de keeper na een rush over het veld. In de 25e minuut een corner op rechts van John, welke door Henk werd ingeschoten. Even later plaatste André op rechts naar Geert die Henk Stam liet sco ren. Door een loopfout en twee maal oppakken van de bal, kon André uit een indirekte vrije trap scoren. De tweede helft was duidelijk minder en Sp. Rijssen kon te- genscoren. Hierna werd Henk Stam op snelheid aangespeeld Na een week ondergedoken te zijn is uw verslaggever weer in zijn pen geklommen om de 10e competitieronde aan een be schouwing te onderwerpen. Dè eerste conclusie na het zien van de uitslagen is dat we eindelijk een weekend hebben beleefd waarin uitstekend is gespeeld enkele uitzonderingen daar gela ten. Bichtersbleek 2-Ho!ten 2 1-2. Holten 2-NEO 3 0-0. De inhaal wedstrijd van vorige week tegen de koploper en het duel tegen NEO j.l. zondag leverde het re serveteam 3 punten op. Helaas blijft de doelpuntenmachine nog al eens haperen anders hadden we zonder meer een kandidaat voor de grote KNVB. Het blijft door de vreemdste uitslagen een spannende klasse, want het pun- tenverschil tussen no, 1 en 11 is slechts 4. Omhoog 2-Holten 3 1-2. Holten begon wel met goede moed aan de wedstrijd, maar werd in de eerste helft duidelijk overklast door Omhoog, dat beter combi neerde en meer bewoog. In de 20e minuut scoorde de thuisclub geheel volgens de veldverhou- ding uit een vrije trap. Holten kwam niet in haar spel en kroop nog een keer door het oog van de naald bij een schot op de paal. Na rust een herbo ren Holten in het veld. Er werd beter gepasst en harder gewerkt. Na 10 min. scoorde Vix uit een voorzet van Nico. Holten bleef aanvallen en in de allerlaatste minuut scoorde good-old Mark voort de beslissende treffer en blijft Holten meedraaien in de top. Holten 4-Langeveen 2 0-5. Het vierde kreeg de grootste neder laag van dit seizoen te slikken. De grensbewoners waren heer en meester op Mermanskamp. Wierden 4-Holten 5 0-0. Holten haalde een zwaar bevochten punt uit Wierden. Was de eerste wedstrijd in een debacle voor de roodzwarten geëindigd, deze keer werd op karakter de bril- stand gehandhaafd. Sportlust 3-Holten 6 4-3. Hol ten ging zonder haar (slaperige?) doelman naar Vroomshoop in de wetenschap dat hier nog iets rechtgezet moest worden. De 2-7 nederlaag van enkele weken ge leden zat de elf van aanvoerder v.d. Maat nog lelijk dwars. Al was de ruststand 2-1, nadien werd er een alles-of-niets spel letje op de grasmat gelegd. Deze instelling resulteerde in een 2-3 voorsprong. Een terechte straf schop, toegekend door een overi gens matige scheidsrechter, in de laatste minuut, werd Holten fataal, maar met deze instelling is nog niet -alles uit. Holten 7-Vabo 2 1-1. De twee de confrontatie tussen deze ploe gen leverde Holten slechts 1 punt op. Een duidelijk teleurge stelde leider liet zonder namen te noemen blijken dat er kop pen zullen rollen, anders is de gradatie onafwendbaar. Holten 8-SDOL 5 1-0. Binnen acht dagen stonden deze elftal len oog in oog. De inhaalwed strijd had vorige week Holten al een 2-0 zege opgeleverd. Men dacht het deze keer dunnetjes over te doen. Het pakte echter anders uit. De Luttenbergers verzetten zich met hand en tand. Achteraf mocht Holten blij zijn met Dick Kappert, die de enige treffer produceerde en zijn ploeg in de achtervolging hield. Enter 8-Holten 9 0-2. In de zo met spanning tegemoet geziene ontmoeting hebben de Beuseber- gers in dit elftal de hoofdrollen voor zich opgeëist. Allereerst Aanstoot (Boldeijan) met zijn 2 doelpunten en in niet mindere mate Jansen (Menum) met fraaie staaltjes keeperswerk. Almelo 8-Holten 11 2-2. Na 9 okt. was er geen punt meer be haald door dit team. Uitgere kend tegen de zelfde tegenstan der was men weer succesvol, mede door een prachtig doel punt van nieuwkomer Henk Nij- kamp. Holten 12-Heracles 6 1-3. Een afgang van jewelste, tegen een ploeg die niet beter was, maar de kunst van het doelpunten wel in haar bagage had. En het begon allemaal zo hoopvol, toen renpaard Wagenvoort vanaf de achterlijn voorzette en Gerrit Nijland (de Boer) al in de eerste minuut raak kogelde. In de loop van de wedstrijd meenden de Koemannen (gesponsord door veehandel Deyk) een onderonsje te moeten uitvechten wat de aandacht van de andere teamge noten afleidde. Holten 13-PH 20 3-2. Opnieuw een overwinning van onze vete ranen op het laagste elftal van PH. Door dit resultaat heeft de roodzwarte equipe afstand geno men van de laatste plaats en scoorde met een sublieme lob over keeper in de kruising Het spelpeil zakte naar een be denkelijk niveau. Rijssen kon zelfs nog een maal scoren: 5-2 Dit was de eindstand, volgende week naar medekoploper Bor- nerbroek, succes! Blauw Wit Bl-Omhoog BI Als de ongelukkigste ploeg had moeten winnen dan was he: Blauw Wit geweest. Dat onge lukkige zat in de vele net ge miste kansen. Het stond toen trouwens al 1-0 door Hans Beid man die een fraaie pass goed af rondde. Na de rust was Omhoog fel en dat resulteerde in onacht zaamheden in de achterhoede, waaruit een eigen doelpunt voor 1-1 zorgde. Het initiatief bleef aan Blauw Wit en na 10 minu ten kwamen ze opnieuw voor en weer door Hans. Ook nu kwam Blauw Wit weer in de verdruk king, Omhoog nam bezit var. het middenveld, vanwaar uit hun voorhoede aan het werk werd gezet. Een fraai doelpunt was het gevolg. Daama bleef het spel boeiend, maar er vielen geen doelpunten meer, hoewel Blauw Wit nog een levensgrote kans om zeep hielp. Zaterdag tegen Den Ham een kans om je in de kopgroep te nestelen. Omhoog B2-Blauw Wit B2 Blauw Wit B2 won in Wierden zijn eerste uitwedstrijd van hef seizoen. Het eerste doelpunt kwam uit een strafschop inge schoten door Robert Tromop. Met deze stand brak ook de pauze aan. In de 5e minuut na rust werd het 1-1. Hiema trok Blauw Wit het initiatief tot zich en gaf Omhoog geen kans zich hieruit te spelen. Doelpunten konden gewoon niet uitblijven. Robert en Albert en Slotman die ieder éénmaal scoorden na rust, terwijl Wim Barvelink nog tweemaal het net wist te vin den. Een verdiende overwinning! DES B2-Blauw Wit B3 Na de domper van vorige week leek het erop dat B3 iets recht wilde zetten. Na een af wachtend begin, waarin Des een levensgrote kans miste, ontspon zich een gelijkopgaande, boei ende strijd. Het veldoverwicht van DES werd goedgemaakt door snel en goed te counteren In de 23e minuut kopte Arno Müller uit een vrije trap van Dick Abbink raak. Nog voor rust werden de zaken recht ge trokken toen een voorzet van DES door Dick Schuppert ach ter zijn eigen doelman werd ge werkt. In de tweede helft bouw de DES een groot veldoverwicht op. Terwijl Blauw Wit bijna niet. meer uit de verdediging kwam. Echt gevaarlijk werd het niet. tot de laatste vijf minuten toen twee kapitale fouten door DES werden afgestraft. Een onnodig verlies tegen een echt niet zo'n geweldige tegenstander. Blauw Wit Cl-Enter Vooruit Cl Blauw Wit ging direkt in de aanval en het was ook meteen raak toen Johan Bosschers met een snoekduik koppend scoorde. Blauw Wit nam toen wat gas te rug en bouwde met zorg aan de aanvallen. In de twintigste mi nuut scoorde Wim uit een voor zet van Johan. Met deze stand brak de rust aan. In de tweede helft trok Blauw Wit opnieuw het initiatief naar zich toe. En ter Vooruit werd onder grote druk gezet. Eddy wist het derde doelpunt te maken. Hiema deed Blauw Wit weer wat rustiger aan en kreeg Enter Vooruit de kans om wat terug te doen. maar de verdediging was zeer geconcentreerd bezig. In de slot fase gooide Cl alle remmen los en moest de Enter keeper nog drie maal naar het net. Een goe de wedstrijd waarover Jacco en Gerrit Jan een verslag maakten. Bedankt jongens! Tijdens de op 12 november gehouden Nationale Kampioenschap pen Oriëntatielopen, waar de Scholengemeenschap Holten ook aan deelnam wisten de meisjes uit Holten beslag te leggen op d. tweede plaats. Met een bepaald postennct moest zo snel mogelik met behulp van kaart en kompas een tocht worden afgelegd. Het meisjesteam bestond uit Jolanda Lukkien, Eus Thiele, Janneke Teesink en Monique Vos. Het jongensteam uit Holten, bestaande uit Gerwin Leppink, Je roen v.d. Ree, Robert Vos, André Heitink en Bert Palm sleepte een zevende plaats in de wacht. Dit team had hoger kunnen scoren, maar door een jammerlijke vergissing met het kompas werden maar liefst 20 minuten verlo ren.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 11