Ruime overwinning voor Blauw Wit Zo werd er geschaakt Verlies voor Waterpolo dames Resultaten sv Holten Zwemclub op zesde plaats Holten laat punt aan D.S.C. M1HTOMETT HVC 1 - Mintonette 1 (heren): 1-3 FALEND HOLTEN VERLIEST KANSLOOS VAN OVERWEGING HOLTENS NIEUWSBLAD Atletiek-nieuws volleybalvep. holten Bingo-avond Blauw Wit DONDERDAG 3 NOVEMBER 1983 In een sportief duel heeft Blauw Wit afgelopen zaterdag de punten thuis gehouden. Te gen het Almelose Rietvogels werd, na een 4-0 ruststand een 4-2 zege behaald. De Holtenaren begonnen zeer voortvarend aan dit duel en al in de allereerste minuut leidde dit tot succes. Op een voorzet van links door Fred Hulleman scoorde Henk Aanstoot, die deze wedstrijd bijzonder in vorm was de eerste treffer (1-0). Door deze vroege voorsprong werd Blauw Wit wat in slaap gesust en hier door ontstonden er enige kansen voor de Almeloërs, die hiervan niet konden profiteren. In de 18e minuut deed Blauw Wit het beter. Een snelle aanval via Al- bert Kolkman, hij was opnieuw de regisseur op het middenveld, bracht de bal bij Henk Aanstoot die de verdediging te snel af was, de keeper omspeelde en scoorde (2-0). Blauw Wit bleef nu sterker en vergrootte na een half uur spelen de voorsprong. Nu was de voorbereiding van Richard Beldman, en identiek aan de tweede goal scoorde Henk Aanstoot zijn onvervalste hattrick (3-0). Vijf minuten voor de rust beslisten Jan Ros en Fred Hulleman de wedstrijd. Na een solo van Ros was Hulleman degene die 4-0 op het scorebord bracht. Na de pauze vervlakte de wedstrijd. Blauw Wit dacht de zege binnen te hebben en de gasten konden slechts zelden ge vaarlijk worden. Langzamerhand kreeg Rietvogels meer spelaan- deel en in de 75e minuut leidde dit tot een verdiende tegentref fer. Na een aanval door het cen trum zag Hergers kans om met een beetje geluk de bal over van Dijk in het doel te depone ren (4-1). Nauwelijks vijf minu ten later scoorden de Almeloërs nogmaals. Na een misser van Pruntel kon Ten Tusscher de hoek uitzoeken en hij faalde niet (4-2). Verder lieten de gas theren, waarbij Jan Verveda als libero goed voldeed, het niet meer komen. Vlak voor het eindsignaal van de goed lei dende scheidsrechter Koopmans zag Richard Beldman zijn schot nog knap gestopt door de Riet- f vogels-doelman, waardoor in de stand geen verandering meer kwam. A.s. zaterdag Sportlust (Glaner- brug)-Biauw Wit '66. Overmorgen moet Blauw Wit de verre uitwedstrijd tegen Sportlust Glanerbrug bestrijden. De grensbewoners doen het dit jaar wat minder als de vorige competitie, maar staan met 7 punten maar 2 punten achter de Holtenaren. Bij Blauw Wit is Harry ten Wolthuis terug in de basis en zit Hans Stam weer op de reservebank, zodat de keus voor trainer Scholten weer iets groter is geworden. Wil Blauw Wit nog een kleine kans behouden op een succesvolle competitie dan is de volle winst noodzakelijk. Het vertrek is om 13.00 uur vanaf Meer manskamp. Stand: D.O.S. 8-16; Markvogels 8-12; Vesos 8-11; SC Denekamp 8-10; Blauw Wit 8-9; Oldenzaa! 8-8; Sportlust 8-7; Daarle 8-6; ZW 8-6; Marle 8-5; Rietvogels 7-2; Boswinkel 7-2. Luctor Al-Holten Al Het eerste half uur van deze wedstrijd was Holten de betere ploeg en kwamen er enkele goe de aanvallen, maar doelpunten bleven uit. Daarna nam Luctor het spel over en werd het steeds gevaarlijker voor het Holten doel. Een keihard schot in de bovenhoek kon Tom nog net tot hoekschop verwerken en even later werd er driemaal hard in geschoten, maar Tom redde goed. Vlak voor de. rust was er weer een aanval van Luctor en toen was het wel raak 1-0. Na rust liep het niet meer bij Holten en de gastheren profi teerden in de 18e minuut van een eigen doelpunt van Hans H. 2-0. 2 minuten later nam Luctor een hoekschop op rechts en met een mooie kopstoot was het 3-0. Hierna kwam Holten nog even terug en in de 35e minuut scoorde Jan W. uit een door Henny genomen vrije trap 3-1. Daama was het gebeurd en had Holten Al zijn derde nederlaag op rij te pakken. Senioren: Sportlust 1-Blauw Wit 1 2.30 u. v. 1.00 u; DES 4-Blauw Wit 2 2.30 u. v. 1.30 u; Blauw Wit 3-Kloosterhaar 3 2.30 u.; S.V.Z.W. 5-Blauw Wit 4 2.30 u. v. 1.30 u; Blauw Wit 5-DES 5 12.45 u.; Blauw Wit 6-O.N. 7 12.45 u.; Blauw Wit 7-Enter V. 9 12.45 u.; DES 8-Blauw Wit 8 2.30 u. v. 1.30 u. Zaalvoetbal: Donderdag 10/11, 22.00 uur. Sporthal 't Mossink, Blauw wit-ASV/Vesos. Junioren: BI. Wit Al-Holten A2 14.30; BI. Wit Bl-S.O.S. BI 1.00 u.; Vesos Bl-Bl. Wit B2 12.45 u. 12.00 u.; S.O.S. B2-B1. Wit: B3 13.00 u. 12.15 u.; S.V.V.N. C2-B1. Wit Cl 9.45 u. 9.00 u.; C2-S.V.V.N. C4 10.00 u. Pupillen: Excelsior Dl-Blauw Wit Dl 8.30 u. v. 8.00 u.; Excel sior D5-Blauw Wit D2 8.45 u. v. 8.15 u; Blauw Wit El-DES E2 10.00 u.; Blauw Wit Fl-Nijverdal F1 11.00 u. Zaterdag 29 oktober j.l. nam. de zwemclub deel aan de eerste winterzeskamp die georganiseerd werd door ABS uit Bathmen. Aan deze wedstrijd namen zes clubs deel en ze werd gehouden in het overdekte Graaf Ottobad te Zutphen. Ie Vorden '63 uit Vorden, 2e ZC BI. Wit Steenderen uit Steenderen, 3e De Nymph uit Gorssel, 4e de Duikelaar uit Laren, 5e ABS uit Bathmen, 6e Twenhaarsveld uit Holten. Uitslagen: 1. 25 m. schoolslag meisjes on der 8 jaar Gerlinda Dam Wie- In de wedstrijden die eerder werden gespeeld kwam Holten niet zo vreselijk goed uit de verf. Het tweede team kwam op tegen Bathmen 1. Nu is het Batmense Witte Paard vorig jaar gedegra deerd, van de tweede klas SBO naar de derde, maar het team beschikt over meer wedstrijd ervaring dan de Holtense debutant, dat was duidelijk. Zowel Berus van Beek als Jan de Vries gingen door hun vlag en verloren de partij, iets wat voor Bertus wel erg jammer was, want de vlag van zijn tegenstander stond ook al te trillen op de wijzer. Door tijdnood overzag Bertus stukwinst, hij heeft verder goed zicht op de situatie's maar hij moet zijn tijd beter verdelen. Hans van Oyen stond een pion voor, en liet zich daarna door Jan de Jong verrassen met eeuwig schaak. Dat werd dus re mise. Jan van Calcar verloor eerst een stuk en daardoor later ook de partij. En Jan ten Velde schaakte door totdat hij met zijn koning tegen een aantal pi onnen plus koning stond. Pas toen legde Jan zijn laatste stuk op het bord. Theo van Lindenberg, bedreigd door een scherpe aanval van zijn tegenspeler, kwam magni fiek uit die greep te voorschijn. Helaas daama begon Theo te knoeien, en ging Bathmen met de winst strijken. Dan komen we bij Gerrit Ste vens. Gerrit had elf zetten nodig om zijn tegenstander tot wan hoop te brengen. Maar dat had Dick al voorspeld: hij zei: De heer Boeleman is niet in condi tie. Nou, dat werd door Gerrit dan bevestigd. Aan het achtste bord speelde Jaap Schipper te gen de heer Wegstapel, die m 27 zetten verslagen werd. Zo kwam de stand 2'/2-5Vfe op het bord. Toch is dat niet gek voor de jongste spruit. In dezelfde week trad Holten aan tegen Almelo 2. Lex Griffioen en Joep Middelink brachten remise op het bord, Ton van Oyen moest in de heer Sarink zijn meerdere erkennen, maar Dick van de Knaap bracht door een knappe overwinning op A. Anjewierden de balans weer in horizontale positie. De partij Lubach-Jan Scheperman werd' afgebroken, waarbij we aanteke nen dat Jan Scheperman de partij bijna zeker zal winnen. Henk van Bek speelde remise, net als Henri ten Brinke. Dinant van Beek en Philip Eyzinga ver loren regelmatig net als Bertus van Beek die als reserve voor Wim-Kees van Rijssen meedeed. Totaal betekent dit een neder laag met 6-4 onder voorbehoud dat Jan wint. Voor de interne competitie speelden we de 17e oktober de vijfde ronde. Lex won van Theo van Lindenberg, die te laat kwam en niet meer op spelen had gerekend. Zijn concentratie was zoek. Dick van de Knaap blunderde een paar maal tegen Philip Eyzinga, maar Philip kan dat ook. zo kwam Dick aan zijn winst. Ton van Oyen won met zwart tegen Henk van Beek. Dat moet een knappe partij van Ton geweest zijn. Wim-Kees van Rijssen, waarschijnlijk uit zijn evenwicht wegens de vooraf gaande vergadering, legde he't af tegen Dinant van Beek. De heer Jonkers speelde remise tegen Jan de Vries. Jan ten Vel de won knap van Gerrit Stevens en de slimme Bertus van Beek versloeg Hans van Oyen. Jaap Schipper was vrij, en de overige leden waren op vacantie. gers 28.3. 3. meisjes onder 10 j. José Welink 30.7, 4. jongens on der 10 j. Dennis Schreurs 26.1. 5. 50 m. schoolslag meisjes onder 12 j. Jolanda Schuppert 54.1. 6. jongens onder 12 j. Erik Huzen 55.1, 7. meisjes onder 14 j. In- grid Koopman 46.7, jongens on der 14 j. André Kers 52.1, 9 meisjes boven 14 j. Annie Rette- rink 50.6, 10. jongens boven 14 j. Jan Wander Pronk 43.9. 11 25. m. rugslag meisjes onder 8 jaar Hedy ter Haar 42.7, 13. meisjes onder 10 j. Hanneke Voorders 50.4, 14. jongens onder 10 j. Henk Jan Beltman 28.0, 15. 50 m. rugslag meisjes onder 12 j. Erna Stegeman 59.1, 16. jongens onder 12 j. Ronald Klein Tees- elink 53.6, 17. meisjes onder 14 j. Ingrid Koopman 56.9, 18. jon gens onder 14 j. Gerhard Ren- sen 45.4, 19. meisjes boven 14 j. Annie Reterink 54.7, 20, jongens boven 14 j. Geard van Bussel 39.7, 21. 25 m. vrije slag meisjes onder 10 j. Simone Veldwijk 23.0, 24. jongens onder 10 j. Dennis Schreurs 25.5, 25. 50 m. vrije slag meisjes onder 12 j. Marjan Nijland 39.5, 26. jongens onder 12 j. Erik Huzen 50.5, 27. meisjes onder 14 j. Ingrid Vros 39.2, 28. jongens 14 j. André Kers 42.0, 29. meisjes boven 14 j. Jolanda Nijenhuis 35.5, 30. jongens boven 14 j. Jan Wander Pronk 39.7, 31. 2x25 m. vrije slag, 3x50 m. vrije slag estafette meisjes, onder 8 jaar Gerlinda Dam Wiegers, onder 10 jaar Si mone Veldwijk, onder 12 jaar Marjan Nijland, onder 14 jaar Ingrid Vros, boven 14 jaar Jo landa Nijenhuis, totaaltijd 2.49.9. 32. 2x25 m. en 3x50 m. vrije slag estafette jongens, onder 8 jaar Edwin Knapen, onder 10 jaar Henk Jan Beltman, onder 12 jaar Ronald Klein Teeselink, onder 14 jaar Gerhard Rensen, boven 14 jaar Geard van Bussel, totaaltijd 2.54.6. Holten A2-Sp.club Rijssen A2. Holten begon de wedstrijd te gen Sp.club Rijssen, die een plaats onder Holten stonden. Na een fel offensief scoorde „snoe- kie" beheerst uit een goede pass van Koning. Helaas voor Holten viel al gauw de gelijkmaker 1-1. Vlak voor rust scoorde wederom „snoekie" met een prachtige kopstoot 2-1. Na de thee liep het weer mis zoals altijd het ge val was de laatste weken. Sp.club scoorde tweemaal tegen. 2-3. Maar Holten gaf niet op en kreeg meer greep op het spel. Na 20 minuten was het weer „snoekie" die uit een goede voorzet van Jongman een schit terende kopbal losliet en Holten naast Sp.club bracht 3-3. Uitein delijk werd het verlossende doel punt gescoord door Trentelman 4-3, zodat Holten een overwin ning in de wacht sleepte. Vol gende week moet worden aange treden tegen koploper Blauw-wit en we hopen dat deze overwin ning vruchten afwerpt. Tijdens de Parkloop in Eiber gen behaalde Henk Mulder een uitstekende tiende plaats. Hij liep de 7 kilometer in een tijd van 22.52 minuten. De loop werd gewonnen door Gerard Mentink uit Deventer met een tijd van 21.03 minuten. 't Joppe cross Op de halve marathon 't Joppe cross behaalde Holtenaar Eg- bert Veneklaas een prima vijfde plaats. De eerste plaats was voor Henk Mentink. Bij de 12 kilometer eindigde Gerard Markvoort in 23 minuten. Ab Koetsier en de heer Ophof be vochten elkaar in de achterste gelederen. Op de 6 kilometer wist Wim KI. Baltink in de voorste linies te eindigen in 22 minuten. Vlaermoesloop Henk Mulder behaalde in Neede de zevende plaats tijdens de Vlaermoesloop, een loop over 12,8 kilometer. Winnaar werd te Marvelde. In Gaanderen tijdens een wegwedstrijd over 10 kilome ter behaalde Bertus Stevens een goede zevende plaats in een tijd van 31.14 (beste Holtenaar). Eg- bert Veneklaas eindigde op de tiende plaats met een tijd van 31.37 en een gevallen Gerard Markvoort behaalde de 36ste plaats, met een tijd van 34.07. Winnaar werd Wim Zegers uit Apeldoorn, met 29.48 Holten B2-Vesos BI. In een zeer goed gespeelde wedstrijd hield Holten beide punten in huis. Na 5 minuten was het al raak door een doel punt van Vincent, die hiermee topscorer van Holten B2 is. Door een misverstand in de ach terhoede werd de stand weer ge lijk 1-1. In de rust werd er een hartig woordje gesproken door de leiders, wat resulteerde in een beter gemotiveerd Holten. Holten kreeg meer greep op de wedstrijd, wat resulteerde in ve le kansen. Een schot van Hers werd in eerste instantie geblok keerd door de keeper, maar daama keihard ingeschoten door Woltman 2-1. Hierna was Vesos geklopt en werd er nog gescoord aan Holtens zijde door een doel punt van Onstenk op een gran dioze pass van Fridrichs 3-1 uit eindelijk de eindstand, zodat Holten bovenaan staat samen met Markvogels. Holten C3-SOS €3 Holten zocht direct de aanval op het SOS doel. In de eerste minuut werd er al door de rechtsbuiten gescoord. De druk van Holten ging door en in de 5e minuut leverde dit een doel punt op. Vlak voor rust werd het nog 3-0. Na de rust was het weer Holten dat de toon aangaf wat resulteerde in een vierde doelpunt. Een prima resultaat van de C3 jongens. In de op papier moeilijke uitwedstrijd tegen D.S.C. heeft Holten de volle winst in de laatste minuut uit handen gegeven. Na een vlotte 1-0 achterstand nam Holten het heft in handen en werd een 4-1 voorsprong genomen. In het vervolg hield Holten de voor sprong vast, maar zag het D.S.C. door 2 verdedigingsfouten vlak voor rust tot 8-6 terugkomen. Na rust kwam D.S.C. tot 10-9. Daar na werd Holten sterker. In een meerderheidssituatie (2x2 mm. straffen voor D.S.C.) kwam Holten op een 13-9 voorsprong. Daarna kwam Holten niet meer tot scoren. D.S.C. zette alles op alles. Holten leek echter de winst vast te kunnen houden. In de laatste minuut kenden de scheidsrechter D.S.C. een strafworp toe, die ondanks de aanraking van Herman Stukker in het doel verdween. Eindstand 13-13. Doelpunten: Johan Plantinga 4; Jan de Wit 3; Meino v. Beek 2; Nico Vorst, John Lamping, Rudy v.d. Voet, Pim Neuteboom 1. Dames senioren: De dames van Holten hadden geen schijn van kans tegen een veel sterker Voorwaarts uit speelsters, leek het team toch zo aangeslagen, dat onnodig met 7- 4 werd verloren. BI had veel pech. 4 ongeldig toegekende TweUo Alberta Markvoort gaf doelpunten was te veel. On- Holten goede hoop door het eer- danks veel mzet en goed verde- ste doelpunt te scoren. De rust digen werd na een 3-2 ruststand kwam echter al met een fikse met 10-3 verloren. B2 redde het 11-1 achterstand. Na rust kwam niet tegen Zwolle. In deze uit- Holten iets sterker voor de dag. wedstrijd werd na een 4-2 bij De eindstand werd bepaald op rust met 5-3 verloren. Jongens B 21-6. Voor Holten scoorden ver- speelden een heel spannende der nog: Annemarie Ophof (3x) Ria Jansen voort. Dames junioren: en Alberta Mark een heel wedstrijd. Tot vlak voor tijd stonden de jongens voor. Toen kwam Kwiek met nog 2 minu ten te spelen op 5-6. In de laat ste minuut scoorde Holten ech- In de thuiswedstrijd tegen Let- ter de verdiende gelijkmaker. Na tele pakte Holten de beide pun- 2 verloren wedstrijden speelden ten. Holten startte goed en nam de pupillen tegen A.B.S. een een 3-0 voorsprong. Daama goede wedstrijd. Overtuigend kwam Lettele iets terug. Rust 5- werd met 8-3 gewonnen. 2. In de tweede helft kreeg Hol- Programma: za. 5-11: Al vrij; BI ten veel kansen, die niet werden thuis tegen Raalte om 17.15; B2 benut. Lettele kwam zelfs terug thuis tegen Heeten om 16.30; JB tot 5-5, maar daama pakte Hol- 1 uit tegen Achilles om 14.30. ten met 2 treffers de verdiende Vertrek 13.15: Cl uit tegen 7-5 winst. Schalkhaar (in Holten) om 14.15. Jeugd: Zo. 6-11: Dames unioren thuis Al hield de gehele eerste helft tegen A.B.S. om 12.45; dames een voorsprong tegen Wesepe. senioren thuis tegen Nw. Heeten Na de blessure van een van de 0m 15.50. Heren vrij. Met z'n zevenen werd de wed strijd tegen het altijd lastige HVC in Den Ham begonnen. Met Harry, die om privé rede nen wèl met ons meespeelde en niet met de voetbal, werd er een sterke wedstrijd gespeeld. De eerste set, die zeer vredelie vend werd gespeeld, was er een snelle voorsprong. Jan-Herman schaafde zelfs zijn linkerknie! hetgeen wat wil zeggen over de inzet van het gehele team. Uit slag eerste set 11-15. Jan erin, de knie eruit. Het lukte echter niet meer. Alle ballen werden verloren en vooral de prikbal- len van HVC bleken onhoud baar. Met 15-5 werd de set ver loren. De derde set was ook al zo spannend. Iedereen speelde een prima partij en vooral de aanval was sterk. Verdedigend liep het nu ook beter en met 2-11 leek de set binnen. Maar... de tegenstander was taai. Kwa men met 14-13 voor en... verlo ren met 14-16 in een slotfase die zelfs Hitchcock niet had kunnen verbeteren. De vierde set leek op de eerste. Snel een voorsprong die eigenlijk niet meer in gevaar kwam. Met 11- 15 werd ook de vierde set aan de zegekar gebonden.. Daama werd op uitbundige wijze de overwinning gevierd, waarbij opviel dat de meeste spelers niet al te laat weggingen, om dat ze om privé redenen de vol gende dag in Den Haag voor vrede gingen demonstreren. En dat mag best vermeld worden, dacht ik zo. Morgenavond spe len we weer thuis tegen de me dekoploper. Het wordt een boei ende strijd. Beleef het mee. Nu kan het nog. Maar kom op tijd, want vol is vol! tratie weg was. De Katers Flash 1; 19.00 meisjes B3-Flash brachten deze set snel op hun 2; 19.00 jongens B-Rac; 20.15 he naam met een 15-4 winst. ren 2-Vrivo 3; 20.15 dames 4-Rac 4; 20.15 dames 3-HVC 2; 21.15 J.W.O. dames 1-Rac; 21.30 heren 1-Mae- Programma: 19.00 meisjes B2- sa. Katers 1 3-0. Jams. Mintonette 2 (heren): ene dieptepunt. Zondag a.s. speelt Holten uit tegen Broek land. De Oranjehemden zijn thuis moeilijk te bestrijden; dat hebben we in voorgaande jaren reeds ervaren. Spelend als afge lopen zondag dan valt de uit slag niet moeilijk te voorspellen. We hopen echter dat de rood zwarten op revanche belust zijn en dan kan het een interessant duel worden. Zaterdag 29 oktober speelden de dames van Z.P.C. „Twenhaars veld" een competitiewedstrijd te gen de dames uit Zwolle in het overdekte bad te Rijssen. In de eerste periode wisten de dames door goed te verdedigen het spel goed in de hand houden totdat vlak voor rustSwol door wist te breken en met een ver afstandsschots te scoren. Nauwe lijks was het spel hervat of de zelfde speelster scoorde opnieuw en weer met zo'n schot. In de tweede periode werd er door Swol gescoord tot u-3 en in de derde periode liep het nog ver der uit tot maar liefst 0-7, nog vond Swol het niet genoeg en wilde verder uitlopen. In de rust voor de vierde -periode kregen de Holtense dames nog enkele instructie's en wisten hierdoor de stand te beperken tot 0-7 in het voordeel van Swol. Volgende wedstrijd is een wed strijd voor zowel de dames als voor de heren. De dames spelen in Zwolle tegen de dames uit Wijhe om 16.30 uur en de heren in Deventer tegen de IJsel. In de eerste set kwamen we er helemaal niet aan te pas. De Katers hadden een gevarieerde aanval, terwijl ons spel te door zichtig was. Op een' gegeven mo ment was het zo erg, dat elke aanval in het blok terecht kwam of uit ging. Bovendien was ons achterveld zo zwak, dat het voor de Katers een kleine moeite was om deze set met 15- 5 te winnen. Tijdens de tweede set drukte de scheidsrechter met zijn dubieuze beslissingen een zwaar stempel op de wedstrijd. In deze set ging het lekker ge lijk op. Wij kregen de puntjes binnen door hard knokken en de Katers door de goede aanval. Echter aan het eind van de set nam de scheidsrechter beslissin gen, waarbij wij en ook de Ka ters met grote ogen stonden te kijken. Jillis kon zich niet meer in bedwang houden en werd de tribune opgestuurd. Door deze beslissingen wonnen de Katers deze set met 19-17. De klap was mentaal zo hard aangekomen, dat in de derde set de concen- Een onthutsend zwak opererend Holten heeft zijn aanhang een teleurstellende sportmiddag be zorgd. Een zeker niet sterk Overwetering won zeer gemak kelijk van de, over alle linies falende, roodzwarten. Men zon digde tegen alle voetbalprinci pes, waardoor er van een col lectief niets meer overbleef. Het eerste kwartier van de wedstrijd begon hoopvol. Binnen een kwartier spelen kregen de pupillen van Jan Veenstra en kele goede mogelijkheden. Eerst was het „gelegenheidsspits" Jo han Veeneklaas, die te lang aar zelde en de even later door de zelfde speler genomen vrije trap werd even fraai door de doel man comer gewerkt. Toen daar na een bijzonder fraaie kopbal van Herman Deyk zijn doel mis te, was het gebeurd met de lijn in het Holtens spel. Men ging lopen met de bal en de passes werden in toenemende mate in geleverd bij de tegenstander. Ook de verdediging ging delen in de malaise. Eerst kopte Her man ten Velde nog een keer van de doellijn, doch vijf minuten voor de pauze was het raak door een kopbal van Louis van Oldeniel, die de te ver voor zijn doel staande Stukker kansloos passeerde. De pauze bracht geen verandering in de spelopvatting van Holten. Men drong de gas ten uit Olst wel terug op eigen helft, doch het positiespel en de passing waren zo zwak dat de verdediging van Overwetering heel gemakkelijk baas kon blij ven. De gasten uit Olst wisten zowaar in de twintigste minuut hun zege veilig te stellen door een doelpunt van Ep Overink. Holten moest hierdoor én van de meest smadelijke nederlagen van de laatste jaren incasseren. De roodzwarten waren geen schim van de ploeg, die enkele weken geleden tegen Hengelo en Zwolle, in het veld stond. Het is te hopen dat het blijft by dit Op veler verzoek organiseert de „Aktiepoep" van de ZW „Ba- luw Wit" op vrijdag 18 november om 20.00 uur een grandioze bin go-avond in het clubgebouw op het sportpark „Meermanskamp" Opgave dient beslist vooraf te geschieden i.v.m. aankoop van de prijzen. Voor f 12.50 per per soon speelt men de hele avond mee. Voorwaarde is dat mini maal 35 a 30 personen zich op geven vóór maandag 14 novem ber. Op die avond zal de „Aktie- groep" bekijken of de bingo wel of niet doorgaat. Mocht het aan tal deelnemers(sters) onvol doende zijn dan zal een eventu ele afgelasting in het Holtense Nieuwsblad van 17 november worden bekend gemaakt. Op gave op de lijst op het publica tiebord in het clubgebouw. Voor nadere inlichtingen Dick Beld man, voorzitter „Aktiegroep", tel. 33 48.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 7