gemeente holten Het blijft knoeien met platte daken Resultaten Blauw Wit Van der Harst (PvdA) in Cie Gemeentewerken: HOLTENS NIEUWSBLAD ENERGIEBEDRIJF GOEDE SPAARPOT a Muziekschool Bestemmingsplan „Dijkerhoek" Voorbereidingsbesluit gedeeltelijke herziening bestemmingsplan „De Haar" DONDERDAG 6 OKTOBER 1983 „Het blijft knoeien met platte daken. Ik wil eerst een technisch rapport aien en vraag aan Gemeentewerken de mogelijkheden, met name financieel, van een andere dakconstructie op een rijtje te zetten". Met die woorden verwees PvdA-er J. van der Harst afgelopen maandagmiddag in de commissie vergadering gemeente werken het concept-raadsvoorstel voor een nieuwe dakbedekking voor de Dorpsschool terug. Hoewel zijn mede-commissieleden E. M. van Schooten (Gemeentebelang) en H. J. Robers (WD) ook graag wat meer vergelijkingsmateriaal hadden gehad vonden zij terugverwijzen van het concept-voorstel te ver gaan. Aanvankelijk was het de be doeling van B en W de nieuwe dakbedekking voor de Dorps school in twee fasen te realise ren. In het investeringsschema voor 1983 t/m 1987 was dan ook voor 1983 een krediet van 30.000 gulden geraamd en voor 1984 25.000. Omdat de lekkages al maar erger werden besloot het college de raad voor te stellen alles in één keer te laten doen, daarvoor 53.000 gulden uit te trekken en het karwei onder hands op te dragen aan Kimme- nade Nederland BV in Helmond. Dit bedrijf werkt met een nieuw soort materiaal en was de laag ste inschrijver. Ook beduidend lager dan het Holtense installa tiebedrijf Lammers. Voordeel van het Brabantse bedrijf is ook dat er 10 jaar garantie wordt ge boden, iets waar Lammers slechts in tweede instantie aan kon voldoen, met dien verstande dat dan van een ander soort materiaal gebruik zou worden gemaakt. Bleef voor Van der Harst, die vrolijk wapperde met de in de ogen van directeur Gemeente werken S. K. de Jong strikt ge heime offerte van Lammers, de vraag overeind in hoeverre een andere dakconstructie (heiland) een oplossing zou zijn voor de onvermijdelijke (lekkage) proble men waarmee platte daken na verloop van tijd onvermijdelijk te maken krijgen. „Dit gebouw is 30 jaar oud en toch al afge schreven, waarom kunnen we hier niet iets nieuws doen en eens een andere dakconstructie toepassen en hoeveel gaat dat kosten?" was zijn concrete vraag aan directeur De Jong van Ge meentewerken. Die had natuur lijk ook- niet direct de cijfers daarvoor bij de hand en hield De rondvraag was voor Ge- meentebelanger E. M. van Schooten aanleiding om eens te informeren naar de stand van zaken met het onderhoud van de sloten in het buitengebied. Temeer daar er bij Gemeente werken 1 Va arbeidsplaats is ver dwenen vreesde hij dat de vorig jaar zo enthousiast gestarte werkzaamheden meteen weer een achterstand zouden oplopen. „Zo zitten we over 4 5 jaar weer in de puree" aldus Van Schooten. Die achterstand zag voorzitter Stegeman er voorlopig nog niet komen. Wel is het zo dat de gemeente Holten met het beschikbare personeel niet alle sloten zelf kan doen en geld om het uit te besteden is er dit jaar in ieder geval niet meer. J. van der Harst (PvdA) wilde weten waarom er niemand van Gemeentewerken op een van de demonstratiedagen van de Lan delijke Stichting voor de ge meentelijke bemoeingen met Li chamelijke opvoeding, sport en recreatie was geweest om daar kennis te nemen van een nieuw soort onkruidverdelger. Door middel van infrarood-bestraling kan onkruid voortaan zonder gif en ook nog goedkoper worden bestreden. Directeur S. de Jong van Gemeentewerken deelde hem mee dat hij- met interesse de mogelijkheden van deze „straalkachel op wielen" zou be kijken, maar dat de personeels bezetting van zijn dienst ook weer niet zodanig was dat aan al die uitnodigingen voor de monstratiedagen, congressen of themadagen gehoor kan worden gegeven. Van der Harst nam tevens de gelegenheid te baat om aan voorzitter Stegeman te vragen om het herbestratingsrapport fen van toeristenbelasting. Voor taan hebben recreatie-onderne mers de keus of ze per object (bungalow, tent, caravan) willen worden aangeslagen of per over nachting. Die keus gaat zelfs zo ver dat ze ook achteraf kan worden gedaar., maar dan moe ten wel overtuigende bewijzen worden overlegd. CDA-er H. Dul had liever een betere omschrij ving van wie er nu eigenlijk be- lastingsplichtig was. „Is dat ook de particulier die zijn huis, tegen een financiële of materiële vergoeding, verhuurt aan een vakantiegast. Of ie mand die zijn huis ruilt met een ander en zo een goedkope va kantie heeft?" aldus Dul. Hij kon ook niet akkoord gaan met Tot en met 1987 kan de ge meente Holten met een jaar lijkse winst van om en nabij de 200.000 gulden rekenen uit het GEB. Dat blijkt uit een interne nota die de directeur van het gemeentelijk energiebedrijf op verzoek van B en W heeft opge steld. B en W wilde in haar strijd tegen de almaar toene mende bezuinigingen en ook om J. Wairink (Gemeentebelang) f" spaarpotje te kweken voor waarschuwde er wel voor niet al £e' meu™ f sentóente- te soepel te ztjn tegenover het m2?=h.t hebben de„5t bestuur van de nu zelistandig «W&resultaten van het GEB opererende muziekschool. „Ik vobr de, *°™nde J^!? _ui' de ben bang voor de afrekening nota b«kt dat zowe by de leve- van 1983. Daaraan zyn we mis- van elektriciteit als by gas grotendeels de hand in eigen boezem. „Dat de muziekschool moest bezuinigen tot een subsi diebedrag van 75.000 hebben we te laat bekend gemaakt. Ik houd er rekening mee dat dit niet helemaal mogelijk blijkt' schien beide schuld, de meente Holten en de muziek school. Maar voor 1984 moet het toch afgelopen zijn met de over schrijdingen van het budget. Dit kan niet langer zo". met een jaarlijkse winst van tus sen de 80.000 en 120.000 gulden kan worden gerekend. Het totale bedrag van ongeveer twee ton kan natuurlijk niet in zijn ge heel voor de algemene middelen worden aangewend. de verlaging van de toeristenbe- BEKFRWFOSTRTTn L..L - lasting met 5 procent zoals het tiAT tfxt TT^ntT^'l^V Opetl-Deur Samenkomst metb,Jbeborende bescheiden ter gemeentesecretarie, afdeling algemene plan van B en W is. Niet omdat «ULitN"HENGELO laken, voor een iederterinzage. Door burgemeester en wethouders op 27 september 1983 verleende vergunningen, ontheffingen e.d. 1aan de heer H. J. Koopman vergunning verleend voor het vergroten van een garage/berging bij de woning Diessenplasstraat 50; 2. aan de heer J. Arfman vergunning verleend voor de bouw van een carport bij de woning Mossinkserf 12; 3. aan de heer F. A. C. Koegler vergunning verleend voor het kappen van bomen bij het perceel Winkelbergweg 11 4. aan de heer A. Vegter vergunning verleend voor het kappen van bomen bij het perceel Postweg 85; Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kunt u zich in verbinding stellen met de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. Bestemmingsplan „Holten Kom Noord" De burgemeester van Holten maakt bekend, dat het bij raadsbesluit van 27 juni 1978, nr. 372/dB-Ym vastgestelde bestemmingsplan „Holten Kom Noord", goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Overijssel bij besluit van 21 augustus 1979, nr. 43027, afdeling 2, middels in hoger beroep bij Koninklijk Besluit van 1 juli 1983, no. 28, gedane uitspraak onherroepelijk is geworden, behoudens nader op de plankaart aangeduide plangedeelten met de bestemmingen „verkeersdoeleinden, categorie V (voetpad)", „verkeersdoeleinden, categorie P (parkeerterrein)" en „doeleinden van openbaar nut, categorie G (groenvoorzieningen)". Het bestemmingsplan ligt het op „een veelvoud van wat waarover de wethouder volgens een nieuwe dakbedekking ons hem in de afgelopen raadsverga- nu gaat kosten". Waarbij zijn dering had gepraat. „Dat hebt u adjuct-directeur J. H. Heller op- dan verkeerd verstaan" zei Ste- merkte dat niet het dak stuk is, geman. „Zo'n rapport is er niet. maar alleen de dakbedekking. Wethouder H. Stegeman maakte, in zijn functie van voor zitter, een eind aan de soms fel le discussie door de leden te manen zich tot het voorstel te beperken en daar al dan niet goedkeuring aan te hechten. Van der Harst kon dat dus niet. Robers drong er op aan dat de Gemeentewerken heeft alleen maar terdege afgewogen welke straten het eerst voor herbestra ting in aanmerking zouden ko men". Waarop Van der Harst toezegde dat zijn fractie daar in de komende raad nog wel op te rug zou komen. Cie Fananciën De commissie Financiën, die ambtenaren zich eens zouden een dag later vergaderde, had buigen over de kosten van alter- vanuit haar financiële verant- natieve dakconstructies, temeer woordelijkheden geen moeite daar Holten nog over verschil- met de nieuwe dakbedekking, lende platte daken beschikt die Meer tijd besteedde deze com- t.z.t ook lekkages zullen gaan missie aan het concept-voorstel vertonen. Die toezegging kon hij van B en W tot het wijzigen van De Jong krijgen. van de verordening op het hef- hij tegen verlaging is maar om dat hij al dan niet verlagen af hankelijk van de begroting voor 1984 wenst te beoordelen, toeristenbelasting W wil de toe risten belasting verlagen om concurrerend te blijven met buurgemeenten als Rijssen (waar helemaal geen belasting wordt geheven) en Markelo (waar per overnachting ook minder hoeft te worden betaald). J. Warrink (Gemeentebelang) was hier blij mee: „De overheid beknibbelt toch al op zoveel dingen, dan moeten we de mensen niet ook nog eens zwaarder gaan belas ten". Voor wat betreft de definitieve vaststelling van de subsidie voor de Holtense muziekschool over de jaren 1980, 1981 en 1982 ging de commissie Financiën una niem akkoord met het con cept-voorstel. Wel werd er alvast vooruit geblikt naar de komende jaren waarbij vooral M. F. Spij ker (WD) zich niet onbetuigd liet „We moeten er erg voor op passen dat onze muziekschool niet een erg elitaire zaak wordt" aldus Spijker. Vanaf 1979 is de subsidie nooit trendmatig ver hoogd en ondanks deze vereve ning achteraf komen we nu voor 1984, inclusief de kortingen van de Rijksoverheid, op een subsi diebedrag te zitten dat eenvou dig te laag is om een muziek school in stand te houden. Die 75.000 gulden zorgt ervoor dat in de toekomst alleen nog de „happy view" van Holten van muziekonderwijs kan genieten. In vergelijking met omliggende gemeenten hebben we al een erg goedkope huishouding. Ik wil het gesprek van B en W met vertegenwoordigers van WVC af wachten, maar zal er zonodig bij de begrotingsvergadering op te rugkomen". Wethouder H. Rustebiel weet nog niet wanneer dit gesprek, dat al twee maal werd uitge steld zal plaatsvinden. „Waar schijnlijk eind oktober of begin november". Voor wat betreft het te verwachten tekort van de muziekschool in 1983 stak hij Zondag a.s. speelt Holten thuis tegen Hengelo voor de tweede ronde van de K.N.V.B.-beker. Een uitdaging voor de pupillen van trainer Veenstra om zich nu eens te meten met een eer ste klasser. De reglementen van de schrijven schrven voor dat leden en donateurs voor beker wedstrijden geen vrije toegang hebben. De wedstrijd begint zondag om 14.30 uur. De entree bedraagt f 2,50 voor volwasse nen en f 0,50 voor kinderen tot 14 jaar. De Open deur commissie no digt u uit voor de samenkomst op zondag 9 oktober om 19.15 uur in de gereformeerde kerk „de Kandelaar". Hervormd pre dikant ds. R. Visser zal spreken over het thema „Gods pakpa pier". Dit thema sluit aan op het Open Deur/Goede Tijding nummer van de maand septem ber. Medewerking zal worden verleend door de solozanger dhr. H. M. de Feijter uit Deven ter en het Hervormd Kerkkoor van Holten. Een weekend vol verrassingen zowel in positieve als in nega tieve zin. In doorsnee presteren de senioren in uitwedstrijden be ter dan op eigen veld. Het blijft toch zaak bij te blij ven wil men nog kans op pro motie behouden. Holten 5-Haarle 4 1-5. Holten 1-1 Een belee^de wel een heel trieste dag Holten 2 door met &root verschil de eer Tukkers 3-Holten zwaar gehandicapt speelde in Albergen een onge- 1-L lukkige wedstrijd. Scheidsrechter organisatie binnen dit elftal is Massink had het zwaar te ver- e as20615 .2?daJ'. vijfde aan de bezoekers te laten. De duren en moest nogal eens cor rigerend optreden* zelfs met een rode kaart voor een Tukker. De pech was compleet toen Jal ving zijn eigen doelman passeerde. Dank zij jeugdspeler Jan Wan- sink kreeg Holten toch het ene puntje waar zij recht op had. Haarle 3-Holten 3 1-3. De eerste zege is een feit. Het derde ver sloeg op de Pastoorsmoat Haar le, dat geen antwoord had op de wilskracht van Holten. Met Henk Markvoort in de frontlijn zat er meer gevaar in de aanval wat tot uitdrukking kwam in doelpunten van Markvoort, Boode en Schuchard. Holten 4-Almelo 3 0-2. De op gaande lijn van de laatste we ken werd abrubt onderbroken door Almelo 3, dat hiermede Holten passeerde op de ranglijst. Enter Vooruit 6-Blauw Wit 4: E.V. 6 dat nog zonder verlies- punten was trok meteen fel van leer met sterk aanvalsspel, cre ëerde ook enkele kansjes waar mee de Blauw Wit-doelman wel raad wist. De Blauw Witte ach terhoede in totaal gaf bij het voortdurende EV-offensief geen krimp en bood met een goed af gevende voorhoede de kans op counteren wat bijna een treffer opleverde. Na rust weer een ge lijk opgaande strijd met leuk en aantrekkelijk voetbal. E.V. kwam na een kwartier op 1-0, bleef hierna aandringen maar kwam niet tot scoren. Ongeveer een kwartier voor het einde kwam door goed storend en af rondend werk van Jan Vrugte- veen de verdiende gelijkmaker (1-1). Beide partijen streden hier na nog fel voor de volle winst maar het bleef bij 1-1. D.V.O. 6-Blauw Wit 6: Met de herstelde Jan Koopman en gast- speler Jan Aanstoot reisde het zesde naar Almelo voor de wed strijd tegen D.V.O. 6. De strijd ging vanaf het begin gelijk op. Blauw Wit zag dat het niet de minste was en groeide als team. Na een half uur kwam DVO aan de leiding maar Blauw Wit ver zwakte hierdoor niet en kwam na tien minuten door Johan Stam langszij uit een strafschop lijk was om van dit Blauw Wit te winnen waardoor de strijd harder werd. De gastheren kwa men voor de derde maal op voorsprong maar een kwartier voor tijd was Johan Stam er als de kippen bij om een fout van de doelman, die een hard schot niet klemvast had, koeltjes in te tikken (3-3). Het eerste puntje voor het zesde is binnen. Hope lijk volgen er snel meer. Den Ham 7-Blauw Wit 8: In de vierde competitiewedstrijd is het 8ste er in geslaagd om het eerste puntje te pakken. Dat ge beurde in de uitwedstrijd tegen het nog ongeslagen Den Ham. Al vrij snel kwam Blauw Wit op achterstand toen een scherp ge nomen hoekschop kansloos voor de doelman werd ingekopt. Kort hierna liepen de gastheren uit tot 2-0 maar gelukkig wist Nico Beldman nog voor de rust tegen te scoren (2-1). Na de thee, met wind in de rug, een beter toegekend wegens té hard spel spelend Blauw Wit dat op onge- (1-1). Na de thee weer twee aan- lukkige wijze op grotere achter- vallende ploegen waarvan DVO het eerst succes boekte. De vreugde was echter van heel korte duur want Jan Harbers strafte een misverstand in de stand kwam toen de scheidrech- ter in een zuiver aangeschoten hands" een strafschop zag (3-1). Blauw Wit dat de hele wedstrijd toch al fanatiek speelde werd DVO-defensie attent af (2-2). nog iets pittiger en Jan Paal- D.V.O. zag dat het niet makke- man liet de goalie met een prachtige kopbal kansloos (3-2). Den Ham liep hierna weer uit tot 4-2 en had toen gerekend op volle winst. Blauw Wit ging toen spelen op alles of niks. Alles werd het niet maar een vlam mend afstandsschot van „Muis" dat de doelman wel gehoord maar niet gezien heeft, bete kende 4-3 en in de voorlaatste minuut was een fraaie schuiver van Nico Beldman goed voor een puntje. Goed gedaan Jon gens. Houën zo! Blauw Wit 7-Eversberg 4: Een schier ongelofelijke wedstrijd! Blauw Wit 7 toch meestal een ongeregeld, goedwillend stelletje, stond reeds na 25 min. met 3-0 voor. Het eerste doelpunt was een leep ingeschoten penalty van de praatgrage Van Linden- berg, het tweede een strak schot van de zwaarlijvige Rietberg en het derde een eigen inzet van Eversberg. Was dit toe te schrij ven aan eigen kracht of aan zwakte van de tegenstander. He laas moet het laatste geconclu deerd worden. Maar wat heb je aan een voetbalverslag met der gelijke objectieve opmerkingen, terwijl de spelers van Blauw Wit mensen in de vaart der (voet- baDvolkeren te zijn opgestoten. Woorden schieten daarom tekort om hun prestaties te beschrij ven. Een achterhoede, waarin de meer dan gracieuze Henk Smit iedere aanval superieur pa reerde. ZUn voorganger, de jeug dige Muizebelt, verrichtte zijn werk met bijkans nog meer flair. Linksback Dijldnk hoeft nog maar een paar wedstrijden zó te spelen en hij zal promoveren naar 't zesde. Zijn inzet en spe linzicht zijn boven alle lof verhe ven. De uitschuift)are Burgers deed, zoals we van hem kennen, zijn werk op de allersimpelste manier. Het middenveld was, ze ker in de 2e helft, magistraal bezig. Punker Gerrit Bolink schoot met een uiterst subtiele lob het 4e doelpunt in. Tranen van vreugde over zoveel mees terwerk welden op bij het pu bliek (zeker 11 12 mensen!). Maarten Brand zwoegde als nimmer tevoren, alsof hij oe fende voor een nieuwe „kroam- schudaovend". Joost Boer deel de passes rond, zó listig dat hij er soms zelf van stil viel (en dat wil wat zeggen!). Eversberg kwam voor rust nog terug tot 4-1. In de 2e helft zakte Blauw Wit behoorlijk terug (toch geen konditiegebrek?). Het werd zeifis 4-2. Zou de droom opnieuw wer kelijkheid worden? De kersverse vader Jan Willem Manenschijn maakte aan alle onzekerheid een einde: 5-2, een ongekende weel de. Laat ons hopen dat de lei der Johan Kruidhof zijn psycho logische taak verstaat d.w.z. de spelers weer met beide benen op de grond laat staan, want an ders wordt de komende wed strijd verloren als nooit tevo ren". meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander voetbalt. Luctor 5-Holten 6 5-1. Holten kreeg haar eerste seizoenneder laag te slikken. Voor het enige vermeldingswaardige van rood zwarte zijde zorgde Jan Kurz, die van de penalty- stip raak mocht schieten. TVC 4-Holten 7 0-2. Het zevende elftal zorgde voor een daverende klapper. In Tubbergen werd na een slechte eerste helft de voet balzaken stevig aangepakt met als uiteindelijke resultaat een schitterende zege in de hervat ting bewerkstelligd door Wyt- zema en Dirk Kolk. Holten 8-RKSV 3 2-1. Omdat keeper-in-vaste-dienst Harry ge blesseerd was moest noodge dwongen een andere doelwach ter worden gecreëerd in de vorm van Jan Tuitert. Maar niet eer der dan toen hij de beschikking had over de handschoenen van zijn collega van het 12e Gerrit Arfman. Door deze zege ligt het achtste met 5 punten direct achter de koplopers. Holten 9-De Zweef 8 1-6. Deze De Zweef-machine liep zo ge smeerd, dat hij niet te ontrege len was door het heus niet zo slecht spelend negende elftal, doch de routine was beslissend in Nijverdals voordeel. Haarle 5-Holten 10 8-4. Een uit slag die eerder bij een handbal wedstrijd past. Keeper Toon Be ker heeft de laatste weken druk werk gehad. Daarom zal de ach terhoede a.s. zondag tegen SDOL beter moeten spelen wil men uit de gevarenzöne. Rietvogels 5-Holten 11 3-5. Het gaat niet zo goed met de vereni ging Rietvogels. Holten profi teerde duidelijk van de mallaise. Via de oprukkende Jan v.d. Lin de en huurling v.d. Bos werd de eerste zege bejubeld. Holten 12-SOS 5 0-4. Het was al spoedig duidelijk dat het meren deel van de spelers weinig nach trust hadden genoten. De reünie van zaterdagavond sloeg zondag morgen om in een ruïne, zo cha otisch werd er gespeeld. De te genstander lachtte in haar vuis tje. Holten 13-Nijverdal 5 0-5. Doel punten maken blijft een pro bleem bij onze oudste lichting. Of is dertien toch het ongeluks getal voor de bijgelovigen onder de selectie, zodat we dit jaar he lemaal niet kunnen juichen. Holten, 6 oktober 1983. De burgemeester van Holten maakt bekend, dat het bij raadsbesluit van 7 augustus 1979, nr. 372/IJm, vastgestelde bestemmingsplan „Dijkerhoek", gedeeltelijk goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Overijssel bij besluit van 30 september 1980, nr. 81292, afdeling 2, middels in hoger beroep bij Koninklijk Besluit van 27 juli 1983, no. 38, gedane uitspraak onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan ligt met bijbehorende bescheiden ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Holten, 6 oktober 1983. De burgemeester van Holten maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 27 september 1983 heeft besloten: 1. te verklaren dat een herziening voor een gedeelte van het bestemmingsplan „de Haar" wordt voorbereid, voor zover omvattende het gebied hetwelk in rode kleur op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aangegeven; 2. te bepalen, dat dit besluit in werking treedt met ingang van de dag der bekendmaking. Het voorbereidingsbesluit heeft betrekking op een perceel aan de Denneboomstraat. Het raadsbesluit met bijbehorende tekening ligt van de dag der inwerkingtreding af ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, vooreen iederter inzage. Holten, 6 oktober 1983 De burgemeestervoomoemd, W. L. F. C. van Rappard. Toepassing artikel 19 W.R.O. en artikel 50, lid 8 woningwet Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat door de heer A. Meijerman, wonende Dorpsstraat 72 te Holten, een aanvraag om vergunning is ingediend voor de bouw van een woning met garage-berging op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie F nr. 2875, gelegen aan de Denneboomstraatte Holten. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met better plaatse geldend bestemmingsplan „de Haar", daarvoor het betreffende gedeelte van genoemd perceel de bestemming „erf, kategorie I" geldt en uit dien hoofde de bouw van een woning niet is toegestaan. Aangezien het ingediende bouwplan niet in strijd is met een in voorbereiding zijnde gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan „de Haar", bestaat het voornemen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van genoemd bestemmingsplan en de gevraagde bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Een ieder wordt hierbij in de gelegenheid gesteld gedurende 14 dagen, te rekenen met ingang van 7 oktober 1983, schriftelijke bezwaren tegen toepassing van bovenvermelde wetsartikelen ten behoeve van het bouwplan van de heer Meijerman bij ons college in te dienen. De bouw- en situatietekeningen, alsmede een uittreksel uit het bestemmingsplan „de Haar" en het ontwerp van een gedeeltelijke herziening van dat plan liggen gedurende bovengenoemde termijn van 14 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Holten, 6 oktober 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. L. F. C. van Rappard, burgemeester. HINDERWET G'J'Langenbar9, secretar's. Terinzagelegging aanvragen om vergunning Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie liggen vanaf 10 oktober 1983 tot en met 10 november 1983 op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage de verzoeken om vergunning ingevolge de Hinderwet van: 1. deheerH.Reilink,Okkenbroekseweg 7 te Holten tot het oprichten, in werking hebben van een rundvee- en varkensbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest, annex opslag van dieselolie in vaten (inhoud 600 liter); 2. de heer M. Haverslag, Pasmansweg 12 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het rundveebedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest. Voorts liggen deze aanvragen gedurende genoemde periode van 1 maand iedere dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter inzage in de sporthal ,,'t Mossink" (kantoor beheerder), Keizersweg 22 te Holten. Van deze aanvragen liggen tevens de ontwerp-beschikkingen ter inzage, üe ontwerp-beschikkingen omvatten het onder voorwaarden verlenen van de gevraagde vergunning. Schriftelijk kunnen tot 10 november 1983 gemotiveerde bezwaren worden ingebracht bij het college van burgemeester en wethouders van Holten. De persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaarschrift heeft ingediend worden, indien daarom uitdrukkelijk verzocht wordt, niet bekend gemaakt. Een ieder kan ook verzoeken om in persoon of bij gemachtigde mondeling bezwaar te mogen inbrengen tegen de aanvragen en/of ontwerp-beschikkingen. Hiervoor dient men dan een afspraak te maken vóór 3 november 1983 met de Afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Commissie Sociaal-cultureel werk De eerstvolgende openbare vergadering van de Commissie sociaal-cultureel werk is op 10 oktober a.s. om 19.45 uur in het gemeentehuis. Aan de orde komt o.a. de voorlopige vaststelling vanhet ontwerp sociaal-cultureel programma 1984. Sportcommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de Sportcommissie wordt gehouden op dinsdag 11 oktober a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda staan voorstellen met betrekking tot het vaststellen van gebruiksregels voor het jeugdcrossterrein aan de Imhofsweg, het vaststellen van gebruiksregels voor het fietscrossterrein aan de Larenseweg, het verlenen van een startsubsidie aan f.c.c. De Holtertrappers, subsidiëring recreatiesportaktiviteiten (badmintontoernooi) en het vaststellen van de zomersluiting 1984 van de sportvelden.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 13